Skip to content
Jump to main navigation and login
Nav view search
Navigation
e-mail:
[email protected]
Search
Strona główna
Wiadmości
Galeria
Historia
RODO
Zamówienia publiczne - KOS
Deklaracja dostępności
Honorujemy karty
Baseny Mineralne
Aktualności
Baseny Odmładzające
Cennik
Atesty
Galeria
Strefa Klienta
Parking
Regulaminy
Hala sportowa
Aktualności - hala
Hala
Siłownia
Powiatowa Liga Futsalu
Historia PLF
Rajd Samochodów Terenowych
Bieg Szlakiem Megalitów
Akademia Piłkarska KOS
Orlik 2023
Cennik hala
Kryta Pływalnia
Aktualności - basen
Basen
Cennik
Maraton Pływacki
Kazimierska Liga Pływacka
Regulamin
Nauka pływania
Akademia Pływacka KOS
Sala zabaw "KOS"
Inne
Linki
Stara Strona KOS
Informacja Turystyczna
kazimierza.travel
Wiadomości
Wyniki
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Regulamin
Przepisy
Dryżyny
Król Strzelców
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Puchar
Historia PLF
PLF 2015/2016
PLF 2014/2015
PLF 2013/2014
PLF 2012/2013
PLF 2011/2012
PLF 2010/2011
PLF 2009/2010
PLF 2007/2008
PLF 2005/2006
181
Damian Cichy
(
Cieszkowy
,
PG BRUK Cieszkowy
)
178
Dziadana Dawid
(
MKS Włostowianka
,
Pershing Team
,
Wisła Sierosławice
)
134
Mateusz Rogala
(
Caffaro
,
Cieszkowy
,
KKF CAFFARO
,
Tajfun
)
131
Hubert Przebieracz
(
Caffaro
,
Ciśnieniowcy
,
Drużyna AA
,
KKF CAFFARO
,
Promil
)
128
Arkadiusz Zaleśny
(
Caffaro
,
KKF CAFFARO
,
Metalika RAD-TEL
,
TOPOLA
)
124
Kądzielski Krystian
(
Królewscy
,
Królewscy
,
Złoty Team
)
83
Malara Patryk
(
Drink Team
,
Krokodylki
,
PG BRUK Cieszkowy
,
Spartanie
)
77
Piotr Piotrowski
(
Pretekst Pub
,
Pływalnia Kos
)
68
Kuchnia Damian
(
Pershing Team
,
POL-COM
,
WILD TEAM
,
Wisła Sierosławice
)
65
Mateusz Zagrodnik
(
Caffaro
,
Ciśnieniowcy
,
DANROB
,
KKF CAFFARO
)
64
Norbert Mudyn
(
Jaskółki
,
Kojot Miechów
)
62
Dawid Gwóźdź
(
Przemyków
)
62
Erwin Kaleta
(
Caffaro
,
Ciśnieniowcy
,
Ciśnieniowcy
,
KKF CAFFARO
,
Rafis
)
60
Wątek Norbert
(
OLD BOYS
,
Pływalnia Kos
)
60
Nowak Daniel
(
KKF CAFFARO
,
Komoda Smaku
,
Pershing Team
,
Promil
)
58
Wójcik Damian
(
Kilo Wiejskiej
,
Pershing Team
)
58
Michał Kozioł
(
Caffaro
,
Ciśnieniowcy
,
Ciśnieniowcy
,
KKF CAFFARO
)
58
Paweł Kaczmarczyk
(
OLD BOYS
,
Wojciechów
,
Złoty Team
)
57
Dawid Stokłosa
(
GLADIATOR
,
Gladiator
)
57
Miłosz Wrzesień
(
Cieszkowy
,
PG BRUK Cieszkowy
)
56
Mateusz Mudyn
(
Jaskółki
,
Kojot Miechów
)
54
Jasiński Filip
(
Fino Wino
,
MAXBRAM
,
RAF-CAR
)
53
Kościółek Bartosz
(
allspace.com
,
Krokodylki
,
Lewart II
,
PG BRUK Cieszkowy
)
52
Adam Paczkowski
(
EUFORIA Czarnocin
,
OLD BOYS
,
Północna Kompania Cebuli
)
52
Sebastian Kaczmarczyk
(
FUKS
,
Shot Gun
,
Shot Gun
)
52
Oskar Kwaśniński
(
Ciśnieniowcy
,
Ciśnieniowcy
,
KKF CAFFARO
)
51
Kamil Nowak
(
Czyżyki Czyżowice
,
Przyjaciele
,
Sielec Team
,
WILD TEAM
)
51
Ziomkowski Marek
(
Czyżyki Czyżowice
,
Jang Boys
,
Metalika RAD-TEL
,
Wojciechów
)
50
Kamil Olesiński
(
Komoda Smaku
,
Rosiejów nad Stawem
)
49
Damian Wieczorek
(
KKF CAFFARO
,
OLD BOYS
,
Rolmet
,
Złoty Team
)
49
Kucięba Kacper
(
Gladiator
,
Królewscy
,
Lewart
,
RAF-CAR
)
49
Mocherek Piotr
(
FC Zmora
,
Pershing Team
,
Przemyków
)
46
Daniel Nowak
(
FUKS
,
PG BRUK Cieszkowy
,
Promil
)
45
Bartosz Kurczyna
(
Drink Team
,
Drużyna AA
,
Spec-Bud
,
Spec-Bud
)
45
Mocherek Damian
(
OLD BOYS
,
Przemyków
)
44
Fakowski Przemysław
(
PG BRUK Cieszkowy
,
Promil
)
44
Dominik Jaworski
(
Na Bani
,
Polonia Sędziszowice
,
WISŁA OPATOWIEC
)
42
Michał Kukuła
(
Przemyków
,
Złoty Team
)
42
Michał Parada
(
Ciśnieniowcy
,
Ciśnieniowcy
)
42
Piotr Badzioch
(
NITRO
,
POL-COM
,
Rachwałowianka
)
41
Fryt Kacper
(
Antyszczepionkowcy
,
DANROB
,
Komoda Smaku
,
Metalika RAD-TEL
,
Rolmet
,
WISŁA OPATOWIEC
)
41
Jakub Sambur
(
Cieszkowy
,
Tajfun
)
40
Marcin Baran
(
Jang Boys
,
Kuliś Team
,
Metalika RAD-TEL
)
40
Kądzielski Marcin
(
Królewscy
,
Królewscy
,
Złoty Team
)
40
Łukasz Dworak
(
Ciśnieniowcy
,
Ciśnieniowcy
,
Rafis
)
40
Patryk Klepacz
(
KKF CAFFARO
,
RAF-CAR
,
WISŁA OPATOWIEC
)
40
Dariusz Cieśla
(
OLD BOYS
,
Pływalnia Kos
)
40
Kacper Jachna
(
Drink Team
,
Drużyna AA
,
Rolmet
,
Spec-Bud
,
Spec-Bud
)
39
Mateusz Pobiega
(
Spec-Bud
,
Spec-Bud
,
Złoty Team
)
39
Klepacz Patryk
(
KKF CAFFARO
,
RAF-CAR
,
WISŁA OPATOWIEC
,
Złoty Team
)
39
Kozłowski Marcin
(
Nitro Wisła Sierosławice
,
Wisła Sierosławice
)
38
Maciek Gołębiowski
(
Cieszkowy
,
Tajfun
)
37
Paweł Kwiecień
(
Chaos Team
,
Coś poszło nie tak
,
K2
)
37
Damian Śmiech
(
PG BRUK Cieszkowy
,
Wolni Strzelcy -PESO TOPOLA
)
36
Brociek Bartosz
(
Antyszczepionkowcy
,
Kózkowianka Kózki
,
Północna Kompania Cebuli
)
36
Mariusz Adamczyk
(
KKF CAFFARO
,
Rafis
)
36
Jańczyk Grzegorz
(
Caffaro
,
CFR
,
Daremny Trud
,
Drużyna AA
,
KKF CAFFARO
,
Typiarze
)
36
Stroński Robert
(
KKF CAFFARO
,
Metalika RAD-TEL
,
PG BRUK Cieszkowy
,
Tajfun
)
35
Kumor Maciej
(
Fino Wino
,
RAF-CAR
)
34
Maj Kamil
(
Drożejowice
,
Fino Wino
,
Naprzód Skalbmierz
,
TOPOLA
)
33
Kurczyna Klaudiusz
(
Drink Team
,
Drużyna AA
,
Komoda Smaku
,
Krokodylki
,
Rolmet
,
Spec-Bud
,
Spec-Bud
)
33
Kamil Buba
(
Ciśnieniowcy
,
EUFORIA Czarnocin
,
KS Bocian
)
33
Pietras Hubert
(
Na Bani
,
WISŁA OPATOWIEC
)
33
Gadawski Patryk
(
Gladiator
,
GLADIATOR
,
MAXBRAM
)
33
Łukasz Stępień
(
Promil
,
Rafis
,
Rafis
)
33
Pleszyński Robert
(
OLD BOYS
,
Pływalnia Kos
)
32
Wieczorek Damian
(
Ciśnieniowcy
,
WISŁA OPATOWIEC
,
Złoty Team
)
32
Michał Sydoryk
(
Antyszczepionkowcy
,
Północna Kompania Cebuli
,
Typiarze
)
32
Krzysztof Cieślik
(
Shot Gun
,
Shot Gun
,
WISŁA OPATOWIEC
)
32
Maderak Sebastian
(
Caffaro
,
KKF CAFFARO
,
PG BRUK Cieszkowy
,
Pływalnia Kos
,
Rolmet
)
32
Łukasz Gądek
(
Przyjaciele
,
Racławice
)
32
Swat Jakub
(
Królewscy
,
MAXBRAM
,
RAF-CAR
,
Sparta Juniorzy
)
32
Rafał Stępień
(
Caffaro
,
PG BRUK Cieszkowy
,
Promil
,
Rolmet
)
32
Rafał Zaleśny
(
Metalika RAD-TEL
)
31
Kądzielski Mateusz
(
Królewscy
,
Północna Kompania Cebuli
,
Złoty Team
)
31
Ślaski Michał
(
Na Bani
)
31
Kocel Paweł
(
Kózkowianka Kózki
)
31
Radosław Latos
(
Cieszkowy
,
PG BRUK Cieszkowy
)
31
Sebastian Jędras
(
EUFORIA Czarnocin
,
KS Bocian
,
Północna Kompania Cebuli
)
31
Wojciech Przybył
(
KKF CAFFARO
,
NITRO
,
Rachwałowianka
)
31
Mocherek Tomasz
(
PG BRUK Cieszkowy
,
POL-COM
,
Przemyków
)
30
Nowak Piotr
(
GLADIATOR
,
Gladiator
,
KKF CAFFARO
)
30
Bracisewicz Krystian
(
GLOBAL SYSTEM
,
MAXBRAM
)
30
Tomasz Lech
(
KKF CAFFARO
,
OLD BOYS
,
Rafis
,
Rafis
)
29
Kamil Adamski
(
Coś poszło nie tak
,
KKF CAFFARO
,
OLD BOYS
,
Przemyków
,
Pływalnia Kos
,
Rachwałowianka
)
29
Kamil Sznajder
(
WILD TEAM
)
29
Patryk Bartoś
(
Jaskółki
,
Kojot Miechów
)
29
Rogala Mateusz
(
Naprzód Skalbmierz
,
PG BRUK Cieszkowy
,
Tygryski
,
WISŁA OPATOWIEC
)
29
Przemysław Gołębiowski
(
Cieszkowy
,
PG BRUK Cieszkowy
)
29
Gorgoń Mateusz
(
PG BRUK Cieszkowy
,
TOPOLA
,
Wolni Strzelcy -PESO TOPOLA
)
29
Piotr Nowak
(
GLADIATOR
,
Gladiator
,
Promil
)
29
Łukasz Niedźwiedź
(
OLD BOYS
,
POL-COM
)
28
Rafał Galus
(
Kilo Wiejskiej
,
WILD TEAM
)
28
Kozioł Michał
(
CFR
,
KKF CAFFARO
,
Kózkowianka Kózki
)
28
Krzysztof Bździuła
(
FUKS
)
28
Grzegorz Bizoń
(
WISŁA OPATOWIEC
)
28
Mateusz Majcherczyk
(
Rolmet
,
WISŁA OPATOWIEC
)
28
Krystian Tabor
(
KS Bocian
,
Rolmet
,
Złoty Team
)
28
Wiącek Kamil
(
MKS Włostowianka
)
28
Kawa Radosław
(
Drapieżne Koty
,
GLOBAL SYSTEM
,
Metalika RAD-TEL
,
Pershing Team
,
WISŁA OPATOWIEC
)
Tabele
Lista zawodników
Orlik 2019 Orlik 2019
Szukaj mecze
Uczestnik
Wszystko
Ciśnieniowcy
Drink Team
Gladiator
KKF CAFFARO
Kuliś Team
OLD BOYS
PG BRUK Cieszkowy
Północna Kompania Cebuli
Rafis
Spartanie
Tajfun
Wszystko
Dom
Wyjazd
Kolejka
Wszystko
I Kolejka
I Kolejka R
II Kolejka
II Kolejka R
III Koejka R
III Kolejka
IV Kolejka
IV Kolejka R
IX Kolejka
V Kolejka
V Kolejka R
VI Kolejka
VI Kolejka R
VII Kolejka
VII Kolejka R
VIII Kolejka
X Kolejka
XI Kolejka
Data
Szukaj
II Kolejka R
30-08-2019
Kuliś Team
2 - 4
OLD BOYS
30-08-2019
Północna Kompania Cebuli
2 - 10
PG BRUK Cieszkowy
30-08-2019
KKF CAFFARO
0 - 2
Ciśnieniowcy
III Koejka R
06-09-2019
PG BRUK Cieszkowy
6 - 9
KKF CAFFARO
06-09-2019
OLD BOYS
4 - 3
Północna Kompania Cebuli
06-09-2019
Tajfun
1 - 8
Kuliś Team
06-09-2019
Ciśnieniowcy
v
Spartanie
IV Kolejka R
13-09-2019
Spartanie
v
Kuliś Team
13-09-2019
Północna Kompania Cebuli
7 - 9
Tajfun
13-09-2019
KKF CAFFARO
14 - 3
OLD BOYS
13-09-2019
Ciśnieniowcy
6 - 4
PG BRUK Cieszkowy
V Kolejka R
20-09-2019
PG BRUK Cieszkowy
v
Spartanie
20-09-2019
OLD BOYS
0 - 3
Ciśnieniowcy
20-09-2019
Tajfun
3 - 17
KKF CAFFARO
20-09-2019
Kuliś Team
3 - 6
Północna Kompania Cebuli
VI Kolejka R
27-09-2019
Spartanie
v
Północna Kompania Cebuli
27-09-2019
KKF CAFFARO
14 - 2
Kuliś Team
27-09-2019
Ciśnieniowcy
5 - 0
Tajfun
27-09-2019
PG BRUK Cieszkowy
3 - 2
OLD BOYS
VII Kolejka R
04-10-2019
OLD BOYS
v
Spartanie
«
1
2
3
4
5
»
Ostatnia
5
10
20
25
50
100
Wszystko