WAKACJE 2019

Letnie Zawody Pływackie

"2019"

Wyniki:

DZIEWCZĘTA 2012 I MŁODSZE
   
L.p Nazwisko i Imię 25 m grz Miejsce    
1  ŻARNOWIECKA KATARZYNA 51.21 I    
 2          
CHŁOPCY 2012 I MŁODSI       
L.p  Nazwisko i Imię  25 m grz  Miejsce     
 1 MADEJ JAN 1.15.17 I    
DZIEWCZĘTA 2011     
 L.p  Nazwisko i Imię  25 m grz   Miejsce   25 m dow  Miejsce  
1  PIOTROWSKA LENA 28.09 I 35.05 I
 2  ŻARNOWIECKA JESSICA 28.75 II 47.22 IV
 3  RZEPA MARIANNA 28.29 III 41.52 II
4 IWAN NADIA 29.56 IV - -
5 KLIMEK JOANNA 33.80 V 44.63 III
6 GORCZYCZ ALICJA 35.71 VI 1.08.45 V
CHŁOPCY 2011       
 L.p Nazwisko i Imię   25 m grz Miejsce   25 m dow  Miejsce   
1          
DZIEWCZĘTA 2010       
L.p  Nazwisko i Imię    25 m grz  Miejsce  25 m klas.
Miejsce  
1  MAKIEŁA WIKTORIA 32.70 I 35.40 I
 2  KULIK PATRYCJA 39.47 II 51.74 II
 3          
           
CHŁOPCY 2010       
L.p  Nazwisko i Imię   25 m grz Miejsce  25 m klas. Miejsce 
 1  CHUMIKOWSKI MICHAŁ 32.60 I 58.74 III
 2  MADERAK ADRIAN 34.72 II 42.28 I
 3  PARADA DAWID 36.53 III 43.57 II
           
DZIEWCZĘTA 2009       
 L.p Nazwisko i Imię  50 m grz  Miejsce   50 m klas  Miejsce 
 1 KOT KORNELIA 50.59 1.12,07 II
 2  ŻARNOWIECKA KAROLINA 58.06 II
1.44,37 V
 3  POMYKALSKA MAGDALENA 1.09,54  III 1.23,68 IV
4 GĄDZIK EMILIA 1.04,14 IV 1.16,94 III
5 KLIMEK MAGDALENA 1.04,70 V 1.09,44 I
CHŁOPCY 2009       
 L.p Nazwisko i Imię   50 m grz   Miejsce   50 m klas   Miejsce  
1  SAMBÓR IGOR 49.31 I
56,69 I
 2  MADEJ ANTONI  51.66  II 1.07,05 III
 3  KOT MIŁOSZ 56.86  III 1.07,04 II
 4  GORCZYCA ANTONI 1.05,83  IV 1.23,92 IV
5 ZAPIÓR FILIP 1.20,72 V 2.15,32 V
6          
DZIEWCZĘTA 2008       
 L.p Nazwisko i Imię    50 m grz  Miejsce  50 m klas Miejsce 
 1  PIOTROWSKA ANTONINA 56.29 I
52.58 I
 2  RZEPA AMAQNDA 1.05,87  II 1.27,59 II
CHŁOPCY 2008       
L.p  Nazwisko i Imię     50 m grz  Miejsce   50 m klas. Miejsce  
 1  WOJAS WOJCIECH 52.01 I 1.00,71 II
 2  PISARSKI STANISŁAW 53.05  II 57.44 I
 3  BARTOS ERYK 1.01,08  III  1.00,74 III
DZIEWCZĘTA 2007       
 L.p  Nazwisko i Imię    50 m grz   Miejsce  50 m klas Miejsce  
1  SZARAWARA OLIWIA 42,37 I 45,32 I
 2  KOZANECKI NATALIA 47,14  II 55,99 III
 3  ŻARNOWIECKA ANGELIKA 51.44  III 1.13,58 II
CHŁOPCY 2007       
 L.p  Nazwisko i Imię  50 m grz  Miejsce    50 m klas
Miejsce  
 1 GRZYB JAN  52.05 I 1.00,04
DZIEWCZĘTA 2006       
L.p   Nazwisko i Imię   50 m grz  Miejsce   50 m klas  Miejsce 
1  CHAT ZUZANNA 42,39 I
49,23 II
 2  KWIECIEŃ KALINA 44.76 II 47,07 I
3 SZASTAK ALEKSANDRA 50.76 III 54.84 III
CHŁOPCY 2006       
L.p  Nazwisko i Imię   50 m grz   Miejsce    50 m klas Miejsce  
 1 COULIBALY LAMINE 45.62  I 51.18 I
 2 NOWAK MAKSYMILIAN 52.86  II 54.50 II
 3 CHUMIKOWSKI DAWID 59.31  III 1.02,16 III
DZIEWCZĘTA 2005       
L.p  Nazwisko i Imię     50 m grz Miejsce    100 m klas 
 Miejsce 
1 GĄDZIK ZUZANNA 43,44  I 1.46,48 I
 2 CIEŚLA ANNA 43.70  II 2.08,77 II
 3 ŻARNOWIECKA ALEKSANDRA 47,05  III 2.21,80 III
CHŁOPCY 2005       
L.p   Nazwisko i Imię   50 m grz  Miejsce   100 m klas Miejsce 
1 WOJAS ADRIAN 42.94 I
1.43,51  I
 2  KLIMCZYK SZYMON 51.81  II 2.09,40 II
DZIEWCZĘTA 2004       
L.p  Nazwisko i Imię  50 m grz  Miejsce    100 m klas  Miejsce
1          
CHŁOPCY 2004       
L.p   Nazwisko i Imię    50 m grz  Miejsce  100 m klas Miejsce 
1 COULIBALY LAMINE 46.24 I
1.39,35 I
DZIEWCZĘTA 2003-2001       
 L.p Nazwisko i Imię    100 m grz   Miejsce   100 m klas   Miejsce
 1          
CHŁOPCY 2003-2001       
 L.p Nazwisko i Imię  100 m grz   Miejsce    100 m klas   Miejsce 
1 SAMBÓR KACPER 1.21,45 I  1.31,89 I
2 ZAPIÓR MAREK 1.42,14 II 1.43,50 II

Formularz zgłoszeniowy >>>>

LETNIE ZAWODY P

Wiosenne Zawody Pływackie

2019

Zdjęcja Szkółka Pływacka Meduza >>>>

Wyniki:

DZIEWCZĘTA 2012 I MŁODSZE
   
L.p Nazwisko i Imię 25 m grz Miejsce    
1 POLANKO ZUZANNA 34,81 I    
 2 ŻARNOWIECKA KATARZYNA 54,32 II
CHŁOPCY 2012 I MŁODSI       
L.p  Nazwisko i Imię  25 m grz  Miejsce     
 1          
DZIEWCZĘTA 2011     
 L.p  Nazwisko i Imię  25 m grz   Miejsce   25 m dow  Miejsce  
1 PIOTROWSKA LENA  30,00  I 37,42
 I
 2 RZEPA MARIANNA
 30,87  II  39,78  III
 3 ŻARNOWIECKA JESSICA  31,15  III  40,88  IV
 4 KLIMEK JOANNA  32,88  IV  38,69  II
CHŁOPCY 2011       
 L.p Nazwisko i Imię   25 m grz Miejsce   25 m dow  Miejsce   
1          
DZIEWCZĘTA 2010       
L.p  Nazwisko i Imię    25 m grz  Miejsce  25 m dow Miejsce  
1 POLANKO AMELIA 31,27  I 33,42  I
 2  MAKIEŁA WIKTORIA
 34,00  II  36,30  II
 3  PATRYCJA KULIK
 38,61  III  53,62  III
           
CHŁOPCY 2010       
L.p  Nazwisko i Imię   25 m grz Miejsce  25 m dow  Miejsce 
 1  PARADA DAWID  32,18 I 34,11 I
 2  MADERAK ADRIAN  33,30  II  35,51  III
 3  CHUMIKOWSKI MICHAŁ  36,81  III  34,62  II
 4  GAWEŁ MIKOŁAJ  46,96  IV  36,20  IV
DZIEWCZĘTA 2009       
 L.p Nazwisko i Imię  50 m grz  Miejsce   50 m dow   Miejsce 
 1  ŻARNOWIECKA KAROLINA 58,89  1,04.99  I
 2  GĄDZIK EMILIA
 1,00,89 II
 1,06,09  II
 3  KLIMEK MAGDALENA
 1,02,76  III  1,06,11  III
CHŁOPCY 2009       
 L.p Nazwisko i Imię   50 m grz   Miejsce   50 m dow    Miejsce  
1 MADEJ ANTONI  48,85 I
51,30
 2 SAMBÓR IGOR  48,85  I  51,90 II
 3 GORCZYCA ANTONI  1,03,84  II  1,21,08  III
 4 STAŃCZAK KACPER  1,20,20  III  1,25,95  IV
DZIEWCZĘTA 2008       
 L.p Nazwisko i Imię    50 m grz  Miejsce  50 m dow   Miejsce 
 1 PIOTROWSKA ANTONINA  50,67 I
50,99
 2 RZEPA AMANDA
 1,08,90  II  1,07,92 II
CHŁOPCY 2008       
L.p  Nazwisko i Imię     50 m grz  Miejsce   50 m dow   Miejsce  
 1 WOJAS WOJCIECH  50,88 I 49,11 III
 2 PISARSKI STANISŁAW  52,44  II  47,28  I
 3 BARTOS ERYK  59,90  III  48,13  II
DZIEWCZĘTA 2007       
 L.p  Nazwisko i Imię    50 m grz   Miejsce  50 m dow  Miejsce  
1 SZARAWARA OLIWIA  41,02 I 35,37 I
 2 MADERAK JULIA
 46,01  II  39,32  II
 3 KOZANECKI NATALIA
 51,33  III  42,99  III
 4 ŻARNOWIECKA ANGELIKA
 52,92  IV  59,55  IV
 5 WĘGLOWSKA ALEKSANDRA
 1,00,66  V  -  -
CHŁOPCY 2007       
 L.p  Nazwisko i Imię  50 m grz  Miejsce    50 m dow  Miejsce  
 1 GRZYB JAN 49,94
I
46,37
DZIEWCZĘTA 2006       
L.p   Nazwisko i Imię   50 m grz  Miejsce   50 m dow    Miejsce 
1 CHAT ZUZANNA 41,11
I
37,73
 2 KWIECIEŃ KALINA
 44,39  II  40,30 II
CHŁOPCY 2006       
L.p  Nazwisko i Imię   50 m grz   Miejsce    50 m dow  Miejsce  
 1 COULIBALY DAVID 45,18  I 39,63  I
 2 NOWAK MAKSYMILIAN  54,52  II  45,54  II
 3 CHUMIKOWSKI DAWID   56,73  III  52,48  III
DZIEWCZĘTA 2005       
L.p  Nazwisko i Imię     50 m grz Miejsce    100 m dow    Miejsce 
1 CIEŚLA ANNA 43,15  I 1,36,84
III
 2 GĄDZIK ZUZANNA
 43,54  II  1,22,77  I
 3 SOBIERAJ MARTYNA
 45,99  III  1,26,05  II
 4 ŻARNOWIECKA ALEKSANDRA
 46,36  IV  1,43,89  IV
 5 ŻABIŃSKA KATARZYNA
 55,20  V  1,53,77  V
CHŁOPCY 2005       
L.p   Nazwisko i Imię   50 m grz  Miejsce   100 m dow  Miejsce 
1 WOJAS ADRIAN 40,01
I
1,23,20
 2 KLIMCZYK SZYMON  52,65  II  1,54,60 II
DZIEWCZĘTA 2004       
L.p  Nazwisko i Imię  50 m grz  Miejsce    100 m dow    Miejsce
1          
CHŁOPCY 2004       
L.p   Nazwisko i Imię    50 m grz  Miejsce  100 m dow  Miejsce 
1 COULIBALY LAMINE 38,95
I
1,16,32
 2  JAWORSKI WOJCIECH
 39,58  II  1,16,64 II
DZIEWCZĘTA 2003-2001       
 L.p Nazwisko i Imię    100 m grz   Miejsce   100 m dow    Miejsce
 1          
CHŁOPCY 2003-2001       
 L.p Nazwisko i Imię  100 m grz   Miejsce    100 m dow    Miejsce 
1 SAMBÓR KACPER 1,18,91 I 1,13,80 I

 

Formularz zgłoszeniowy >>>>

plakat i zawody

Uwaga!!!

 

Zarząd PKS Pirania Kazimierza Wielka zaprasza wszystkich członków zwyczajnych klubu na spotkanie Sprawozdawczo-Wyborcze które odbędzie się 25.11.2018 o godz. 10.30, II termin o godz. 10.45

 

UWAGA ZMIANA!!!

KAZIMIERSKA LIGA PŁYWACKA 2018/19

Zakończenie, wręczenie nagród
III ZAWODY - 16 grudzień 2018

Termin i miejsce
I ZAWODY: 21 październik 2018
II ZAWODY: 25 listopad 2018
III ZAWODY: 16 grudzień 2018
uwaga zmiana!!!
godz.8.30- rozgrzewka , godz. 9.00 – rozpoczęcie zawodów
Kategorie wiekowe:
Szkoła Podstawowa – dziewczęta i chłopcy

- rocznik 2012 i młodsi - w zależności od ilości zgłoszeń
- rocznik 2010-2011
- rocznik 2009-2008 /decyzja odnośnie dystansów w dniu zawodów/
- rocznik 2007-2006
-rocznik 2004 i 2005
-rocznik 2003 i starsi
Open
- od 20-40 lat
- od 41 lat i więcej
- ratownicy i instruktorzy
Zgłoszenie do zawodów
-Do 18 październik 2018 /czwartek/ na kartach zgłoszeniowych ( dostępne w kasie pływalni)
Karta zgłoszeniowa>>>>
Konkurencje
I zawody- 21 październik 2018

I)  2012 i młodsi- 25 m grzbietowy,
II) 2010-2011- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/,           
III) 2008-2009- 50 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
IV) 2006-2007- 100 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/
V) 2004-2005 - 100 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/
VI) 2003 i starsi- 100 m grzbietowy, 50 m dowolny

II zawody – 25  listopad 2018
I)  2012 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)  2010-2011- 50 m grzbietowy, 50 m klasyczny
III) 2008-2009- 100 m klasyczny, 50m dowolny /kraul/,
IV) 2006-2007- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/
V)  2004-2005 - 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/,
VI) 2003 i starsi - 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/

III zawody- 16 grudzień 2018
I)   2012 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)  2010-2011- 50 m dowolny (kraul), 50 m klasyczny,           
III) 2008-2009- 100 m grzbietowy, 50 klasyczny,
IV) 2006-2007- 100 m zmienny, 50 m motylkowy
V)  2004-2005 - 100 m zmienny, 50 m motylkowy,
VI) 2003 i starsi - 100 m zmienny, 50 m motylkowy   

Wyniki

DZIEWCZĘTA 2012 I MŁODSI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

25m grz

PKT

25 m grz

 

PKT

Suma
po II r.

 25m grzb

 

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

POLANKO ZUZANNA

37.30

6

 37,52  6  12

 33,58

 

20 

2

 

 

 

 

CHŁOPCY 2012 I MŁODSI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

25m grz

25m grzb

PKT

25 m grz

 

PKT

Suma
po II r.

25m grz

 

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

SKOCZEK JAN

29.24

6

 29,10  6  12  26,99

 

20 

2

DZIEWCZĘTA 2010-2011

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

50m grz

50m dow

PKT

50 m grz

50 m kla

PKT

Suma
po II r.

50m dow

50m kla

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

KIEROŃSKA MARYLA

54.73

49.22

12

 - -
0
 12

-

-

12 

III 

2

POLANKO AMELIA

1.11,80

1.40,70

10

 1.13,11 1.21,66
11
 21

 1.19,25

1.21,77 

12 

35 

3

PIOTROWSKA LENA

1.13,10

2.04,12

8

 1.06,63 1.23,34
11
 19

 1.35,57

1.26,72 

10 

31 

II 

4

ŻARNOWIECKA JESICA

1.16,83

-

3

 1.28,21 2.22,02
6
 9

 -

 -

IV 

5

GAWEŁ ZUZANNA

1.46,43

-

2

 1.36,02 -
2
 4

 -

-

 

 VI

6

 RZEPA MARIANNA
-
-
0 1.17,76
1.35,41
 8  8

 -

-

 8

 

 V

CHŁOPCY 2010-2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

50m grz

50 m dow

PKT

50 m kla

50 m grz

PKT

Suma
po II r.

50m
dow

50m
kla

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

 PARADA DAWID
-
-
0
1.29,37
1.20,43
12
 12

 1.2072

1.31,58 

12 

24 

DZIEWCZĘTA 2008

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazsko

50m grz

50m dow

PKT

100 m kla

50 m dow

PKT

Suma
po II r.

100m
grzb

50m
kl

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

KURYŁEK NIKOLA

40.98

35.95

12

 - -
0
 12

 -

 -

 0

 12

IV 

2

PIOTROWSKA ANTONINA

56.39

53.50

10

 1.50,08 47,92 12
 22

 1.52,53

51,32 

12 

36 

3

GAWEŁ LAURA

1.02,50

56.01

7

 2.17,79 57,23
10
 17

 2.14,58

1.03,68 

10 

30 

II 

4 RZEPA AMANDA - - 0 3.04,76 1.08,05 5 5 - - 0 5 VI
5 KRAWCZYK ZUZANNA - - 0 2.37,11 1.09,26 6 6 2.19,10 1.08,64 8 14 III
6 SWAT ZOFIA - - 0 2.48,04 1.03,09 7 7 - - 0 7 V
DZIEWCZĘTA 2009                    
Lp Imię i nazsko 50m grz 50 m dow PKT 100m kla 50m dow PKT Suma po II r. 100m grzb 50m kl PKT Suma PKT Miejsce

1

KLIMEK MAGDALENA

1.19,87

1.14,40

7

 2.52,97 1.10,08
9
 16  2.44,22 1.18,94  27 

2

GĄDZIK EMILIA

1.05.31

1.25,37

6

 3.04,10 1.21,95
6
 12  2.39,32 1.28,16  23  IV 

3

POMYKALSKA MAGDALENA

1.05,60

1.24,20

6

 - -
0
 6  - VI 

4

ŻAROWIECKA KAROLINA 1.04,16 1.18,44 9 3.07,57 1.14,12 6 15  2.13,16 1.35,20  26  II 
5 THOMAS ALLESSANDRA 1.01.09 1.05,40 12 2.45,28 1.09,06 12 24  - 24  III 
6 SIWIEC MARTYNA - - 0 2.46,57 1.26,81 7  7  2.51,16 1.16,62   9 16   V

CHŁOPCY 2008-2009

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

50m grz

50m dow

PKT

100 m klas

50 m dow

PKT

Suma po II r.

100m
grzb

50m
kla

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

WOJAS WOJCIECH

51.40

48.02

11

 2.05,73 47,76
12
 21

 1.54,82

1.04,58 

30 

2

SAMBÓR IGOR

50.61

51.44

9

 2.08,63 52,36
7
 16

 1.54,43

1.00,34 

12 

30 

3

MARZEC MIKOŁAJ

55.00

50.20

8

 2.17,06 49,67
7
 15

 1.59,43

1.00,51 

24 

III 

4

PISARSKI STANISŁAW

55.74

49.10

7

 2.07,79 48,20
 10  17

 1.59,05

1.00,80 

26 

II 

5

MADEJ ANTONI

55.38

57.68

5

 2.19,35 53,92
4
 9

 1.56,24

1.03,51 

18 

IV 

6

CIEŚLA JAKUB

1.01,02

1.00,18

2

 - -
0
 2  - -  V

7

ZAPIÓR FILIP

1.17,20

1.36,14

0

 4.80,51 1.51,70
 0  0  3.27,52

8

 TRELA SZYMON
-
-
0
3.37,17
1.15,94
2
 2  2.38,12 1.36,77  0
9 BARTOS ERYK - - 0 - - 0 0 2.24,39 1.06,01 2 2 V

DZIEWCZĘTA 2006-2007

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

100m grz

50m dow

PKT

100 m kla

100 m dow

PKT

Suma
po II r.

100
zmien

50
mot

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

SKOCZEK MAŁGORZATA

1.22,84

35.55

12

 - -
0
 12  -

12 

III 

2

CHAT ZUZANNA

1.30,13

37.28

10

 1.44,09 1.26,38
12
 22  1.30,33

41.14 

12 

36 

3

SZARAWARA OLIWIA

1.37,33

37.35

8

 - -
0
 8  -

IV 

4

KWIECIEŃ KALINA

1.44,30

42.20

6

 - -
0
 6  1.42,18

43,40 

10 

16 

II 

5

KOZANECKI NATALIA

1.57,78

47.49

4

 - -
0
 4  -

6

ŻARNOWIECKA ANGELIKA

2.00,14

58.98

2

 3.02,94 2.12,20
10
 12  - 12  III 

7

CHŁOPCY 2006-2007

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

100m grz

50m dow

PKT

100 m kla

100 m dow

PKT

Suma
po II r.

100
zmien

50
mot

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

KIEROŃSKI MARCEL

1.29,01

34.66

12

 - -
0
 12

 -

12 

2

COULIBALY DAVID

1.42,56

39.47

10

 1.58,44 1.31,19
11
 21

 1.42,67

49,27 

12 

35 

3

NOWAK MAKSYMILIAN

2.00,49

47.11

7

 2.03,29 1.50,25
8
 15

 2.05,19

53,10 

25 

II 

4

GRZYB JAN

1.59,30

48.78

7

 2.09,04 1.57,46
6
 13  - 13  IV 

5

CHUMIKOWSKI DAWID
-
-
0
2.22,17
 2.19,70  4  4  2.15,25 1.13,56  10  VI 
6 SWAT FRANCISZEK - - 0 1.55,42 1.49,96 11  11  1.51,26 53,05  10  21  III 

DZIEWCZĘTA 2004-2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

100m grzb

50m dow

PKT

100 m kla

100 m dow

PKT

Suma
po II r.

100m
zmien

50m
mot

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

CIEŚLA ANNA

1.42,05

42.05

12

 - -
0
 12  1.41,57

49,95 

10 

22 

IV 

2

ŻARNOWIECKA ALEKSANDRA

1.46,40

42,50

10

 2.18,76 1.42,76
7
 17  1.52,73

52,10 

27 

3

JAWORSKA AMELIA

1.47,81

48.01

8

 2.07,55 1.52,03
5
 13  -

13 

4

ŻABIŃSKA KATARZYNA

2.10,11

50.04

6

 1.55,44 1.49,66
9
 15  1.53,35 57,00  23  III 
 5 GĄDZIK ZUZANNA - - 0 1.46,68  1.25,49  12  12  1.34,39 44,88  12  24  II 
6 SIWIEC WIKTORIA - - 0 1.56,28 1.50,93 7  7  1.54,02 57,21  11  VI 

CHŁOPCY 2004-2005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

100m grzb

50m dow

PKT

100 m klas

100 m dow

PKT

Suma
po II r.

100m
zmien

50m
mot

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

COULIBALY LAMINE

1.32,10

33.50

12

 1.39,31 1.18,11
11
 23

 1.26,63

42,11 

10 

35 

2

WOJAS ADRIAN

1.35,56

37.03

10

 1.38,73 1.27,62
11
 21  1.37,55 42,72  8 31  II 

3

POMYKALSKI PIOTR

2.00,40

45.30

8

 - -
0
 8  - IV
 4 JAWORSKI WOJCIECH   1.25,64 41,46   12 12  III 

DZIEWCZĘTA 2003 i STARSZE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

100m grz

50m dow

PKT

100 m klas

100 m dow

PKT

Suma
po II r.

100m
zmien

50m
motyl

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

ADAMUSIK AGATA

1.42,88

36.99

12

 1.40,92 1.27,46
12
 24

 1.33,57

 44,41

12 

38 

2

BAŁAGA KAROLINA

2.03,65

47.92

10

 - -
0
 10

 -

 0

10 

II 

3

 

 

 

 

 

CHŁOPCY 2003 i STARSI

     

L.p.

Imię i nazwisko

100m grz

50m dow

PKT

100 m klas

100 m dow

PKT

Suma
po II r.

100m
zmien

50m
motyl

PKT

 SUMA PKT

 MIEJSCE

1

SAMBÓR KACPER

1.21,50

31.70

12

 1.28,52 1.10,67
12
 24  1.19,47 33,76  12  38 

2

ZAPIÓR MAREK

1.41,13

37.00

10

 1.41,91 1.26,23
 10  20  1.35,90 46,24  10  32  II 

Regulamin:
1. Zawody odbędą się zgodnie z przepisami PZP i niniejszym regulaminem.
2. Liga składa się z III Zawodów organizowanych w terminach
I ZAWODY : 21 październik 2018
II ZAWODY : 25 listopad 2018
III ZAWODY: 9 grudzień 2018
3. Zawodnik, który uczestniczyć będzie we wszystkich zawodach otrzyma dodatkowo 2 pkt. do klasyfikacji generalnej.
4. Start ze słupków startowych. Dla roczników 2012 i młodsi dopuszczalny start z murka lub z wody.
5. W przypadku falstartu zawodnik nie zostaje wykluczony, natomiast wyścig zostaje powtórzony
6. Poszczególne konkurencje zostaną przeprowadzone na czas.
7. Konkurencja zostanie rozegrana gdy zgłoszą się co najmniej 3 osoby.
8. Zawodnicy mogą wystartować w max 2 konkurencjach
9. ZAWODNIK MOŻE ZMIENIAĆ STYL W JAKIM STARTUJE W TRAKCIE KOLEJNYCH ZAWODÓW.
10 ZA MIEJSCA ZAJĘTE W POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJACH PRZYZNANE ZOSTANĄ PUNKTY WEDŁUG KLUCZA:
o 1 MIEJSCE 6 Pkt.
o 2 MIEJSCE 5 Pkt
o 3 MIEJSCE 4 Pkt.
o 4 MIEJSCE 3 Pkt.
o 5MIEJSCE 2 Pkt.
o 6 MIEJSCE 1 Pkt.
11. SUMA PUNKTÓW Z III ZAWODÓW ZDECYDUJE O MIEJSCACH W KLASYFIKACJI GENERALNEJ.
12. NAGRODY UFUNDOWALI ORGANIZATORZY.

Uczestników zawodów obowiązuje wewnętrzny regulamin pływalni.
Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników i wynikłe
z tego powodu konsekwencje !

Podkategorie