Skip to content
Jump to main navigation and login
Nav view search
Navigation
e-mail:
[email protected]
Search
Menu
Wiadomości
Regulamin
Przepisy
Kalendarz
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Wyniki
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Król Strzelców
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Puchar
VIDEO 2019/20
I KOLEJKA 17.11.2019
II KOLEJKA 24.11.2019
III KOLEJKA 30.11.2019
IV KOLEJKA 08.12.2019
V KOLEJKA 14.12.2019 3,4 LIGA
V KOLEJKA 22.12.2019
VI KOLEJKA 28.12.2019
VII KOLEJKA 12.01.2020
VIII KOLEJKA 19.01.2020
IX KOLEJKA 02.02.2020
X KOLEJKA 09.02.2020
XI KOLEJKA 16.02.2020
I PLAY OFF 23.02.2020
DRUŻYNY
I LIGA
II LIGA
III LIGA
IV LIGA
Strona główna
Wiadmości
Galeria
Historia
RODO
Zamówienia publiczne - KOS
Deklaracja dostępności
Honorujemy karty
Baseny Mineralne
Aktualności
Baseny Odmładzające
Cennik
Atesty
Galeria
Strefa Klienta
Parking
Regulaminy
Hala sportowa
Aktualności - hala
Hala
Siłownia
Powiatowa Liga Futsalu
Historia PLF
Rajd Samochodów Terenowych
Bieg Szlakiem Megalitów
Akademia Piłkarska KOS
Orlik 2023
Cennik hala
Kryta Pływalnia
Aktualności - basen
Basen
Cennik
Maraton Pływacki
Kazimierska Liga Pływacka
Regulamin
Nauka pływania
Akademia Pływacka KOS
Sala zabaw "KOS"
Inne
Linki
Stara Strona KOS
Informacja Turystyczna
kazimierza.travel
Tabele
Lista zawodników
vitasport.pl PLF 2018/19 III Liga
Szukaj mecze
Uczestnik
Wszystko
Drapieżne Koty
Drożejowice
Edi-POP
Kilo Wiejskiej
Kuliś Team
Lewart II
Metalika RAD-TEL
Polonia Sędziszowice
Spartanie
Spec-Bud
Tajfun
WILD TEAM
Wszystko
Dom
Wyjazd
Kolejka
Wszystko
I KOLEJKA
II KOLEJKA
III KOLEJKA
IV KOLEJKA
IX KOLEJKA
V KOLEJKA
VI KOLEJKA
VII KOLEJKA
VIII KOLEJKA
X KOLEJKA
XI KOLEJKA
Data
Szukaj
VII KOLEJKA
12-01-2019
Metalika RAD-TEL
4 - 5
Spec-Bud
12-01-2019
Edi-POP
5 - 5
Drapieżne Koty
VIII KOLEJKA
26-01-2019
Kuliś Team
1 - 5
Drapieżne Koty
26-01-2019
Spec-Bud
6 - 6
Edi-POP
26-01-2019
Lewart II
5 - 6
Metalika RAD-TEL
26-01-2019
WILD TEAM
5 - 6
Tajfun
26-01-2019
Polonia Sędziszowice
3 - 3
Spartanie
26-01-2019
Drożejowice
3 - 4
Kilo Wiejskiej
IX KOLEJKA
02-02-2019
Kilo Wiejskiej
2 - 6
Kuliś Team
02-02-2019
Spartanie
3 - 2
Drożejowice
02-02-2019
Tajfun
6 - 1
Polonia Sędziszowice
02-02-2019
Metalika RAD-TEL
5 - 7
WILD TEAM
02-02-2019
Edi-POP
3 - 6
Lewart II
02-02-2019
Drapieżne Koty
2 - 9
Spec-Bud
X KOLEJKA
09-02-2019
Kuliś Team
5 - 4
Spec-Bud
09-02-2019
Lewart II
1 - 4
Drapieżne Koty
09-02-2019
WILD TEAM
7 - 4
Edi-POP
09-02-2019
Polonia Sędziszowice
4 - 2
Metalika RAD-TEL
09-02-2019
Drożejowice
5 - 8
Tajfun
09-02-2019
Kilo Wiejskiej
7 - 0
Spartanie
«
1
2
3
4
»
Ostatnia
5
10
20
25
50
100
Wszystko