Skip to content
Jump to main navigation and login
Nav view search
Navigation
e-mail:
[email protected]
Search
Menu
Wiadomości
Regulamin
Przepisy
Kalendarz
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Wyniki
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Król Strzelców
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Puchar
VIDEO 2019/20
I KOLEJKA 17.11.2019
II KOLEJKA 24.11.2019
III KOLEJKA 30.11.2019
IV KOLEJKA 08.12.2019
V KOLEJKA 14.12.2019 3,4 LIGA
V KOLEJKA 22.12.2019
VI KOLEJKA 28.12.2019
VII KOLEJKA 12.01.2020
VIII KOLEJKA 19.01.2020
IX KOLEJKA 02.02.2020
X KOLEJKA 09.02.2020
XI KOLEJKA 16.02.2020
I PLAY OFF 23.02.2020
DRUŻYNY
I LIGA
II LIGA
III LIGA
IV LIGA
Strona główna
Wiadmości
Galeria
Historia
RODO
Zamówienia publiczne - KOS
Deklaracja dostępności
Honorujemy karty
Baseny Mineralne
Aktualności
Baseny Odmładzające
Cennik
Atesty
Galeria
Strefa Klienta
Parking
Regulaminy
Hala sportowa
Aktualności - hala
Hala
Siłownia
Powiatowa Liga Futsalu
Historia PLF
Rajd Samochodów Terenowych
Bieg Szlakiem Megalitów
Akademia Piłkarska KOS
Orlik 2023
Cennik hala
Kryta Pływalnia
Aktualności - basen
Basen
Cennik
Maraton Pływacki
Kazimierska Liga Pływacka
Regulamin
Nauka pływania
Akademia Pływacka KOS
Sala zabaw "KOS"
Inne
Linki
Stara Strona KOS
Informacja Turystyczna
kazimierza.travel
Tabele
Lista zawodników
vitasport.pl PLF 2018/19 III Liga
Szukaj mecze
Uczestnik
Wszystko
Drapieżne Koty
Drożejowice
Edi-POP
Kilo Wiejskiej
Kuliś Team
Lewart II
Metalika RAD-TEL
Polonia Sędziszowice
Spartanie
Spec-Bud
Tajfun
WILD TEAM
Wszystko
Dom
Wyjazd
Kolejka
Wszystko
I KOLEJKA
II KOLEJKA
III KOLEJKA
IV KOLEJKA
IX KOLEJKA
V KOLEJKA
VI KOLEJKA
VII KOLEJKA
VIII KOLEJKA
X KOLEJKA
XI KOLEJKA
Data
Szukaj
IV KOLEJKA
15-12-2018
Drapieżne Koty
7 - 3
Spartanie
15-12-2018
Spec-Bud
2 - 9
Kilo Wiejskiej
15-12-2018
Edi-POP
1 - 3
Tajfun
15-12-2018
Metalika RAD-TEL
14 - 3
Kuliś Team
V KOLEJKA
22-12-2018
Polonia Sędziszowice
4 - 1
Kuliś Team
22-12-2018
Drożejowice
6 - 6
WILD TEAM
22-12-2018
Kilo Wiejskiej
5 - 0
Lewart II
29-12-2018
Spartanie
10 - 3
Spec-Bud
29-12-2018
Tajfun
4 - 5
Drapieżne Koty
29-12-2018
Metalika RAD-TEL
9 - 5
Edi-POP
VI KOLEJKA
05-01-2019
Kuliś Team
2 - 6
Edi-POP
05-01-2019
Drapieżne Koty
5 - 6
Metalika RAD-TEL
05-01-2019
Spec-Bud
8 - 4
Tajfun
05-01-2019
Lewart II
4 - 2
Spartanie
05-01-2019
Polonia Sędziszowice
4 - 2
Drożejowice
05-01-2019
Kilo Wiejskiej
2 - 4
WILD TEAM
VII KOLEJKA
12-01-2019
Drożejowice
5 - 5
Kuliś Team
12-01-2019
Kilo Wiejskiej
5 - 2
Polonia Sędziszowice
12-01-2019
Spartanie
4 - 4
WILD TEAM
12-01-2019
Tajfun
0 - 1
Lewart II
«
1
2
3
4
»
Ostatnia
5
10
20
25
50
100
Wszystko