ZAWODOWY PŁYWACKIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA
                             04.06.2013

                                                        WYNIKI

SZKOŁY PODSTAWOWE
 
DZIEWCZĘTA  (KL. ,,0”)
STYL GRZBIETOWY DYSTANS 25 M
1. WOJTASIK GABRIELA, SP 1 KW (38,72)
2. SZCZYGIEŁ ROKSANA, SP 1 KW (44,35)
 
CHŁOPCY  (KL. ,,0”)
STYL GRZBIETOWY DYSTANS 25 M
1. COULIBALY DAVID, SP 3 KW (32,05)
2. KANIA JĘDRZEJ, SP 1 KW (51,51)
ZĘTA  (KL. I-II)
STYL KRAUL DYSTANS 50 M
  1. WOJAS MARIA, SP 1 (56,68)
  2. BARAN JULIA, SP 3 (1,06,21)
  3. GĄDZIK ZUZANNA, SP 1 (1,08,18)
STYL GRZBIETOWY DYSTANS 50 M
  1. WOJAS MARIA, SP 1 (54,74)
  2. JACH NIKOLA, SP 3 (59,46)
  3. BARA
DZIEWCZĘTA  (KL. I-II)
STYL KRAUL DYSTANS 50 M
  1. WOJAS MARIA, SP 1 (56,68)
  2. BARAN JULIA, SP 3 (1,06,21)
  3. GĄDZIK ZUZANNA, SP 1 (1,08,18)
STYL GRZBIETOWY DYSTANS 50 M
  1. WOJAS MARIA, SP 1 (54,74)
  2. JACH NIKOLA, SP 3 (59,46)
  3. BARAN JULIA, SP 3 (1,00,94)
CHŁOPCY  (KL. I-II)
STYL KRAUL DYSTANS 50 M
1. JAWORSKI WOJCIECH, SP 1 (1,00,00)
2. WOJAS ADRIAN, SP 1 (1,04,65)
3. COULIBALY LAMINE, SP 3 (1,05,12)
 
STYL GRZBIETOWY DYSTANS 50 M
1. COULIBALY LAMINE, SP 3 (58,76)
2. JAWORSKI WOJCIECH, SP 3 (59,42)
3. CHABER KACPER, SP 3 (1,02,28)
 
DZIEWCZĘTA  (KL. III-IV)
STYL KRAUL DYSTANS 50 M
1. PRZEBIERACZ ALICJA, SP 1 (43,96)
2. ZIELIŃSKA OLIWIA, SP 3 (45,69)
3. SROKA OLIWIA, SP 1 (46,30)
 
STYL GRZBIETOWY DYSTANS 50 M
1. PRZEBIERACZ ALICJA, SP 1 (46,14)
2. SROKA OLIWIA, SP 1 (52,43)
3. ZIELIŃSKA OLIWIA, SP 3 (55,03)
 
CHŁOPCY  (KL. III-IV)
STYL KRAUL DYSTANS 50 M
1. ZIOMKOWSKI MAREK, SP 3 (53,44)
2. SAMBÓR KACPER, SP 1 (54,24)
3. BACZYŃSKI FILIP, SP 1 (58,97)
 
STYL GRZBIETOWY DYSTANS 50 M
1. SAMBÓR KACPER, SP 1 (53,58)
2. MADERAK SEBASTIAN, SP 1 (57,40)
3. BACZYŃSKI FILIP, SP 1 (57,76)
 
DZIEWCZĘTA  (KL. V-VI)
STYL KRAUL DYSTANS 100 M
1. WOJAS WIKTORIA, SP 1 (1,22,58)
2. PACZKOWSKA ALICJA, SP CZARNOCIN (1,51,52)
3. ZIELENIWESKA DAGMARA, SP 3 (2,05,78)
 
STYL GRZBIETOWY DYSTANS 100 M
1. WOJAS WIKTORIA, SP 1 (1,38,66)
2. KUSAK AGNIESZKA, SP 3 (1,48,81)
3. ZIELENIWESKA DAGMARA, SP 3 (1,52,78)
 
CHŁOPCY  (KL. V-VI)
STYL KRAUL DYSTANS 100 M
1. SAMBÓR MIŁOSZ, SP CZARNOCIN (1,28,78)
2. BLADY MICHAŁ, SP 1 (1,54,59)
3. MOŻDŻEN KAMIL, SP 1 (1,57,15)
 
STYL GRZBIETOWY DYSTANS 100 M
1. MOŻDŻEN KAMIL, SP 1 (1,58,00)
2. BLADY MICHAŁ, SP 1 (2,04,97)
      3. BUCKI MATEUSZ, SP 3 (2,20,87)
 
GIMNAZJA
 
DZIEWCZĘTA  (KL. I-III)
STYL DOWOLNY DYSTANS 100 M
1. MORYS WIKTORIA, GIM. KW (1,19,12)
2. KITA JULIA, GIM .KW (1,26,20)
3. KLETSCHKA ZUZANNA, GIM. KW (1,29,86)
 
STYL ZMIENNY DYSTANS 100 M
1. MORYS WIKTORIA, GIM. KW (1,31,93)
2. KLETSCHKA ZUZANNA, GIM. KW (1,36,57)
3. KITA JULIA GIM. KW (1,37,08)
 
CHŁOPCY  (KL. I-III)
STYL DOWOLNY DYSTANS 100 M
1. KUSAK MICHAŁ, GIM. KW
2. KWIECIEŃ KACPER, GIM .KW (1,23,13)
3. JUROŁAJĆ SZYMON, GIM. KW (1,23,75)
 
STYL ZMIENNY DYSTANS 100 M
1. KUSAK MICHAŁ, GIM. KW (1,25,00)
2. KWIECIEŃ KACPER, GIM. KW (1,34,10)
      3. JUROŁAJĆ SZYMON, GIM KW (1,35,24)
 
SZKOŁY ŚREDNIE
 
DZIEWCZĘTA  (KL. I-III)
STYL DOWOLNY DYSTANS 100 M
1. KOWALSKA PAULA, LO KW ( 1,25,08)
 
STYL KLASYCZNY DYSTANS 100 M
1. KOWALSKA PAULA, LO KW ( 1,42,70)
2. BŁAŻEJEWSKA SYLWIA, LO KW (2,03,85)
3. KUSAK DOMINIKA, LO KW (2,08,32)
 
CHŁOPCY  (KL. I-III)
STYL DOWOLNY DYSTANS 100 M
 
1. KWIECIEŃ BARTOSZ, LO KW (1,02,09)
2. SYDORYK MICHAŁ, LOKW (1,07,97)
3. CZAPLA ALBERT, LO KW (1,16,10)
 
STYL KLASYCZNY DYSTANS 100 M
1. KWIECIEŃ BARTOSZ, LO KW (1,20,79)
2. SYDORYK MICHAŁ, LOKW (1,22,05)
3. CZAPLA ALBERT, LO KW (1,35,30)

 

       BIEGI PRZEŁAJOWE Z OKAZJI DNIA DZIECKA

                          10-11.06.2013

                                WYNIKI

SZKOŁY PODSTAWOWE
 
-DZIEWCZĘTA MŁODSZE
MIEJSCE
IMIĘ I NAZWISKO
SZKOŁA
I
MARIA PORĘBSKA
SSP KAMIEŃCZYCE
II
KAMILA WITEK
SSP GORZKÓW
III
KAJA SIKORA
SSP ZIĘBLICE
IV
MARZENA JAMRÓZ
SSP KAMIENCZYCE
V
DOMINIKA CICHA
SSP GORZKÓW
VI
JUSTYNA MAGIERA
SSP GORZKÓW
VII
WIKTORIA ROJEWSKA
SSP KAMIENCZYCE
VIII
ALEKSANDRA SIKORA
SSP KAMIEŃCZYCE
-CHŁOPCY MŁODSI
MIEJSCE
IMIĘ I NAZWISKO
SZKOŁA
I
BARTOSZ DURBAS
SSP KAMIEŃCZYCE
II
ERYK PUDEŁKO
SSP DOBIESŁAWICE
III
PIOTR CELACH
SSP ZIĘBLICE
IV
ROBERT BIEŃKUŃSKI
SSP GORZKÓW
V
ADRIAN KALINA
SSP GORZKÓW
VI
MAREK ZIOMKOWSKI
SSP NR 3
VII
FILIP CHUCHMACZ
SSP KAMIEŃCZYCE
VIII
DAWID LIS
SS GORZKÓW
-DZIEWCZĘTA STARSZE
MIEJSCE
IMIĘ I NAZWISKO
SZKOŁA
I
BARBARA NOWAK
SSP ZIĘBLICE
II
ZIELENIEWSKA DAGMARA
SSP NR 3
III
SYLWIA TAŃCULSKA
SSP DOBIESŁAWICE
IV
KUSAK AGNIESZKA
SSP NR 3
V
KAROLINA AGRBACZ
SSP ZIĘBLICE
VI
KAMILA PUDEŁKO
SSP DOBIESŁAWICE
VII
WIKTORIA WIDŁAK
SSP ZIĘBLICE
VIII
EMILIA MOŁAS
SSP NR 3
-CHŁOPCY STARSI
MIEJSCE
IMIĘ I NAZWISKO
SZKOŁA
I
ALBERT PUDEŁKO
SSP DOBIESŁAWICE
II
STANISŁAW FALĘCKI
SSP ZIĘBLICE
III
GRZEGORZ JANCZYK
SSP ZIĘBLICE
IV
BARTOSZ HAJDYS
SSP DOBIESŁAWICE
V
MATEUSZ MANDECKI
SSP DOBIESŁAWICE
VI
MATEUSZ JAMRÓZ
SSP KAMIEŃCZYCE
VII
DAMIAN MARZEC
SSP DOBIESŁAWICE
VIII
OSKAR BANASIK
SSP NR 3
- SZKOŁY PODSTAWOWE
MIEJSCE
SZKOŁA
I
SSP ZIĘBLICE
II
SSP DOBIESŁAWICE
III
SSP KAMIEŃCZYCE
IV
SSP GORZKÓW
V
SSP NR 3
GIMNAZJUM
 
-GIMNAZJUM DZIEWCZĘTA
MIEJSCE
IMIĘ I NAZWISKO
SZKOŁA
I
MAGDALENA JAMRÓZ
GIM. KAZIMIERZA WIELKA
II
PAULA PRZYBYLSKA
GIM.CZYŻOWICE
III
EWELINA BARAN
GIM. KAZIMIERZA WIELKA
IV
ALICJA KOTIWCA
GIM. KAZIMIERZA WIELKA
V
KLAUDIA OCHEDUSZKA
GIM.S KALBMIERZ
VI
DOMINIKA DUDA
GIM. SKALBMIERZ
VII
ANITA STACHURA
GIM. KAZIMIERZA WIELKA
VIII
KLAUDIA WOJAS
GIM. CIESZKOWY
-GIMNAZJUM CHŁOPCY
MIEJSCE
IMIĘ I NAZWISKO
SZKOŁA
I
DOMINIK HUCHMACZ
GIM. KAZIMIERZA WIELKA
II
KACPER KOTWICA
GIM. KAZIMIERZA WIELKA
III
MATEUSZ SZOSTAK
GIM. KAZIMIERZA WIELKA
IV
MICHAŁ MROZOWSKI
GIM. CZYŻOWICE
V
MATEUSZ POBIEGA
GIM. CZYŻOWICE
VI
JAKUB ŁUDZIK
GIM. CIESZKOWY
VII
KAMIL GAŁKA
GIM. SKALBMIERZ
VIII
PIOTR STRZELECKI
GIM. CZYŻOWICE
- GIMNAZJUM
MIEJSCE
SZKOŁA
I
GIM. KAZIMIERZA WIELKA
II
GIM. CZYŻOWICE
III
GIM. SKALBMIERZ
IV
GIM. CIESZKOWY
 SZKOŁA ŚREDNIA
 
 - SZKOŁA ŚREDNIA DZIEWCZĘTA

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

I

PATRYCJA JĘDRAS

ZSZ ODONÓW

II

PAULINA KUBIŃSKA

ZSR CUDZYNOWICE

III

KLAUDIA SERWETA

ZSR CUDZYNOWICE

IV

KATARZYNA WILK

ZSZ ODONÓW

V

KAROLINA KOZIK

ZSZ ODONÓW

VI

MAGDALENA WOLSKA

ZSZ ODONÓW

VII

MAGDALENA RÓŻYCKA

ZSZ ODONÓW

VIII

KLAUDIA KORFEL

ZSZ ODONÓW

IX

KLAUDIA PABIŚ

ZSZ ODONÓW

X

ANGELIKA KUZIŃSKA
ZSZ ODONÓW
- SZKOŁA ŚREDNIA CHŁOPCY

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

I

PAWEŁ SADY

ZSZ SKALBMIERZ

II

KAMIL WIĄCEK

ZSZ ODONÓW

III

SZCZEPAN KULIŃSKI

ZSZ SKALBMIERZ

IV

DAWID DOBRZAŃSKI

ZSR CUDZYNOWICE

V

HUBERT KABAT

ZSR CUDZYNOWICE

VI

ELIASZ STEPIEŃ

ZSR CUDZYNOWICE

VII

WPJCIECH ADAMCZYK

ZSZ SKALBMIERZ

VIII

PIOTR ZAJĄC

ZSZ ODONÓW

IX

JAKUB WILK

ZSZ ODONÓW

X

RADOSŁAW SZUMILAS

ZSZ ODONÓW

XI

MATEUSZ ŁĄCZYK

ZSZ ODONÓW

XII

SEBASTIAN BAJOR

ZSZ SKALBMIERZ

- SZKOŁY ŚREDNIE
MIEJSCE

SZKOŁA

I

ZSZ ODONÓW

II

ZSR CUDZYNOWICE

III

ZSZ SKALBMIERZ

 

 

 

AUTOMOBILKLUB KIELECKI KOŁO
W KAZIMIERZY WIELKIEJ
ORAZ KAZIMIERSKI OŚRODEK SPORTOWY

POŚLIZG KONTROLOWANY

NIEDZIELA 20.01.2013, "Wodociągi" GODZINA 14.00

ZWYCIĘZCY:  
   I MIEJSCE- MARCIN NOWAK
   II MIEJSCE- ALBERT MĘDRALA
   III MIEJSCE- TOMASZ LECH
   IV MIEJSCE- KRZYSZTOF MATRAS
   V MIEJSCE- KAMIL CHWALIK

WYNIKI POŚLIZG KONTROLOWANY 20.01.2013

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

MODEL SAMOCHODU

NAJLEPSZY CZAS

1

MARCIN NOWAK

SKODA ROOMSTER

01:20,91

2

ALBERT MĘDRALA

OPEL ASTRA

01:21,38

3

TOMASZ LECH

OPEL COMBO

01:22,17

4

KRZYSZTOF MATRAS

MAZDA 323

01:22,18

5

KAMIL CHWALIK

GOLF IV

01:22,26

6

JAN ŻWIREK

SKODA ROOMSTER

01:22,45

7

KONRAD SOŁEK

OPEL TIGRA

01:23,21

8

GRZEGORZ LECH

SKODA FABIA

01:24,92

9

WOJCIECH SZAFARSKI

PEUGEOT 106

01:25,01

10

TOMASZ MAŁACZEK

PEUGEOT 106

01:26,01

11

MARCIN WTOREK

AUDI A4

01:27,90

12

MATEUSZ ZIĘTEK

BMW 320

01:28,19

13

JAROSŁAW POLANKO

BMW X5

01:35,26

14

DAMIAN ROGALA

BMW E30

01:37,87

15

PRZEMYSŁAW BOBER

GRAND CHEROKEE

01:40,20

16

KAMIL PAWLIK

BMW E30

01:40,95

17

KAMIL MAJ

CITROEN C4

01:49,12

18

ŁUKASZ TOMAL

BMW E46

01:50,26

19

ADRIAN KULESZA

HONDA ACCORD

01:52,21

20

WOJCIECH SIWIEC

BMW E36

01:58,46

BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI

więcej informacji na

http://www.kazimierzawielka.pl/

 

GR.A
DRUŻYNA
1
2
3
4
BRAMKI
PKT
MIEJSCE
POLONIA BIAŁOGON II
 
3:0
1:0
1:0
5:0
9
I
MGTS DZIAŁOSZYCE
0:3
 
0:2
2:1
2:6
3
III
SPARTA KW
0:1
2:0
 
2:1
4:2
6
II
PROSZOWIANKA
0:1
1:2
1:2
 
2:5
0
IV
GR.B
DRUŻYNA
1
2
3
4
5
BRAMKI
PKT
MIEJSCE
MOSIR BOCHNIA
 
1:0
4:1
4:1
0:1
9:3
9
I
POLONIA BIAŁOGON I
0:1
 
2:0
0:1
0:3
2:5
3
IV
SKAWINKA
1:4
0:2
 
1:2
0:5
2:13
0
V
MORAVIA
1:4
1:0
2:1
 
2:1
6:6
9
III
PROKOCIM KRK
1:0
3:0
5:0
1:2
 
10:2
9
II
 
A1-B2 (WYGRANI MECZ O I MIEJSCE)
POLONIA BIAŁOGON KIELCE II – PROKOCIM KRAKÓW 2:0
 
A2 – B1 (PRZEGRANI MECZ O III MIEJSCE)
SPARTA KAZIMIERZA WIELKA – MOSiR BOCHNIA 1:2
 
4 MIEJSCA W GRUPACH – MECZ O VII-VIII MIEJSCE
PROSZOWIANKA PROSZOWICE - POLONIA BIAŁOGON KIELCE I  3:1
 
3 MIEJSCA W GRUPACH – MECZ O V-VI MIEJSCE
MGTS DZIAŁOSZYCE – MORAVIA MORAWICA 0:2
 
MECZ O III MIEJSCE
 PROKOCIM KRAKÓW – SPARTA KAZIMIERZA WIELKA 3:1

MECZ O I MIEJSCE
POLONIA BIAŁOGON KIELCE II – MOSiR BOCHNIA 1:0
 
I MIEJSCE - POLONIA BIAŁOGON KIELCE II
II MIEJSCE- MOSiR BOCHNIA
III MIEJSCE- PROKOCIM KRAKÓW
IV MIEJSCE- SPARTA KAZIMIERZA WIELKA
V MIEJSCE- MORAVIA MORAWICA
VI MIEJSCE- MGTS DZIAŁOSZYCE
VII MIEJSCE- PROSZOWIANKA PROSZOWICE
VIII MIEJSCE- POLONIA BIAŁOGON KIELCE I
IX MIEJSCE- SKAWINKA SKAWINA
 
NAJLEPSZY ZAWODNIK
ALEKSANDER KOZIEŁ - POLONIA BIAŁOGON KILECE II
WOJCIECH SŁOMKA – MOSiR BOCHNIA
KRÓL STRZLECÓW
SZYMON KUBIK – PROKOCIM KRAKÓW
NAJLEPSZY BRAMKARZ
MATEUSZ KARWOWSKI – POLONIA BIAŁOGON KIELCE II
 

 

GR.A
DRUŻYNA
1
2
3
4
5
BRAMKI
PKT
MIEJSCE
GRÓD WIŚLICA
 
3:1
0:2
1:4
4:0
8:7
6
III
SPARTA KAZIMIERZA WIELKA I
1:3
 
1:2
3:2
0:2
5:9
3
V
VICTORIA SKALBMIERZ
2:0
2:1
 
0:6
1:0
5:7
9
II
JEDYNKA KRZESZOWICE
4:1
2:3
6:0
 
2:0
14:4
9
I
JAWORNIK GORZKÓW
0:4
2:0
0:1
0:2
 
2:7
3
IV
GR.B
DRUŻYNA
1
2
3
4
5
BRAMKI
PKT
MIEJSCE
NIDZICA DOBIESŁAWICE
 
2:3
1:0
1:4
0:1
4:8
3
V
ZDRÓJ BUSKO-ZDRÓJ
3:2
 
2:2
0:1
3:0
8:5
7
II
PROSZOWIANKA PROSZOWICE
0:1
2:2
 
1:0
2:1
5:4
7
III
SPARTA KAZIMIERZA WIELKA II
4:1
1:0
0:1
 
2:0
7:2
9
I
SŁOMNICZANKA SŁOMNIKI
1:0
0:3
1:2
0:2
 
2:7
3
IV
 
A1-B2 (WYGRANI MECZ O I MIEJSCE)
JEDYNKA - ZDRÓJ - 2:0
 
A2 – B1 (PRZEGRANI MECZ O III MIEJSCE)
VICTORIA - SPARTA II - 1:1 k. 3:1

5 MIEJSCA W GRUPACH – MECZ O IX-X MIEJSCE
SPARTA I - NIDZICA - 2:2 k. 3:1

4 MIEJSCA W GRUPACH – MECZ O VII-VIII MIEJSCE
JAWORNIK – SłOMNICZANKA - 3:0 v.o.
 
3 MIEJSCA W GRUPACH – MECZ O V-VI MIEJSCE
GRÓD – PROSZOWIANKA - 0:3 v.o.

MECZ O III MIEJSCE
ZDRÓJ – SPARTA II - 3:1
 
MECZ O I MIEJSCE
JEDYNKA – VICTORIA- 3:1
 
I MIEJSCE- JEDYNKA KRZESZOWICE
II MIEJSCE- VICTORIA SKALBMIERZ
III MIEJSCE - ZDRÓJ BUSKO
IV MIEJSCE - SPARTA KAZIMIERZA WIELKA II
V MIEJSCE - PROSZOWIANKA PROSZOWICE
VI MIEJSCE - GRÓD WIŚLICA
VII MIEJSCE- JAWORNIK GORZKÓW
VIII MIEJSCE - SŁOMNICZANKA SŁOMNIKI
IX MIEJSCE - SPARTA KAZIMIERZA WIELKA I
X MIEJSCE - NIDZICA DOBIESŁAWICE
 
NAJLEPSZY ZAWODNIK
KULA ŁUKASZ - VICTORIA SKALBMIERZ
 
KRÓL STRZELCÓW
PARA SŁAWOMIR - JEDYNKA KRZESZOWICE
 
NAJLEPSZY BRAMKARZ
URBAŃCZYK MICHAŁ – JEDYNKA KRZESZOWICE
 
 

GR.A
DRUŻYNA
1
2
3
4
BRAMKI
PKT
MIEJSCE
KRAKUS KRAKÓW I
 
1:2
2:1
4:0
7:3
6
II
NIDZICA DOBIESŁAWICE
2:1
 
3:2
0:1
5:4
6
I
JEDYNKA BUSKO-ZDRÓJ
1:2
2:3
 
3:0
6:5
3
III
SPARTA KAZIMIERZA WIELKA II
0:4
1:0
0:3
 
1:7
3
IV
GR.B
DRUŻYNA
1
2
3
4
BRAMKI
PKT
MIEJSCE
KRAKUS KRAKÓW II
 
2:1
2:0
0:0
4:1
7
I
JEDYNKA KRZESZOWICE
1:2
 
4:0
 
3:1
8:3
6
II
JAWORNIK GORZKÓW
0:2
0:4
 
1:1
1:7
1
IV
SPARTA KAZIMIERZA WIELKA I
0:0
1:3
1:1
 
2:4
2
III
A1-B2 (WYGRANI MECZ O I MIEJSCE)
NIDZICA DOBIESŁAWICE – JEDYNKA KRZESZOWICE   0:1
 
A2 – B1 (PRZEGRANI MECZ O III MIEJSCE)
KRAKUS KRAKÓW I – KRAKUS KRAKÓW II     1:1, K.3:1
 
4 MIEJSCA W GRUPACH – MECZ O VII-VIII MIEJSCE
SPARTA KAZIMIERZA WIELKA II – JAWORNIK GORZKÓW  3:0
 
3 MIEJSCA W GRUPACH – MECZ O V-VI MIEJSCE
JEDYNKA BUSKO- ZDRÓJ – SPARTA KAZIMIERZA WIELKA I   2:2, K.3:2
 
MECZ O III MIEJSCE
 NIDZICA DOBIESŁAWICE – KRAKUS KRAKÓW II    0:1
 
MECZ O I MIEJSCE
JEDYNKA KRZESZOWICE – KRAKUS KRAKÓW I      0:4
 
I MIEJSCE- KRAKUS KRAKÓW I
II MIEJSCE- JEDYNKA KRZESZOWICE
III MIEJSCE- KRAKUS KRAKÓW II
IV MIEJSCE- NIDZICA DOBIESŁAWICE
V MIEJSCE- JEDYNKA BUSKO-ZDRÓJ
VI MIEJSCE- SPARTA KAZIMIERZA WIELKA I
VII MIEJSCE- SPARTA KAZIMIERZA WIELKA II
VIII MIEJSCE- JAWORNIK GORZKÓW
KRÓL STRZELCÓW
DĘBSKI PIOTR- KRAKUS KRAKÓW I
NAJLEPSZY BRAMKARZ
OSZCZYPAŁA MARCIN- KRAKUS KRAKÓW II
NAJLEPSZY ZAWODNIK
JESIONKA BARTOSZ- NIDZICA DOBIESŁAWICE

IX TURNIEJ MIKOŁAJKOWY SAMORZĄDOWCÓW
O „PUCHAR” PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ
KAZIMIERZA WIELKA

 

 

 

GR. A

Lp

Nazwa drużyny

1

2

3

Punkty

Stosunek

Miejsce

1

KOS i  GMINA KW

 

1:1

1:0

4

2:1

I

2

POWIAT

1:1

 

0:0

2

1:1

II

3

GMINA OPATOWIEC

0:1

0:0

 

1

0:1

III

 

 

 

GR. B

Lp

Nazwa drużyny

1

2

3

Punkty

Stosunek

Miejsce

1

KRZEP

 

0:3

2:2

1

2:5

III

2

STRAŻ

3:0

 

0:1

3

3:1

II

3

GMINA SKALBMIERZ

2:2

1:0

 

4

3:2

I

PÓŁFINAŁY

1A-2B    :   KOS I GMINA KW- STRAŻ                            0:2

1B-2A    :   GMINA SKALBMIERZ- POWIAT                   0:3

O V MIEJSCE:    KRZEP- GMINA OPATOWIEC           1:0

O III MIEJSCE:   KOS- GMINA SKALBMIERZ                1:2

O I MIJESCE:     STRAŻ- POWIAT                                   0:0  KARNE 3:4

 

ZWYCIĘZCY:

I miejsce- Powiat  

  II miejsce- Straż

III miejsce- Gmina Skalbmierz      

IV miejsce- KOS i Gmina Kw

V miejsce- KRZEP

VI miejsce- Gmina Opatowiec

 

Turniej odbędzie się dnia 08.12.2012 w godzinach od 830 do 1500 w Hali Sportowej ul. Tadeusza Kościuszki 13 w Kazimierzy Wielkiej.      Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 04.12.20012.

Startujące drużyny zostaną podzielone na grupy. Losowanie grup odbędzie się w dniu turnieju 08.12.2012 o godzinie 815
w Kazimierskim Ośrodku Sportowym.

Prawo gry w turnieju mają:

·                   Powiat Kazimierza Wielka
·                   Gmina Kazimierza Wielka
·                   Gmina Bejsce
·                   Gmina Skalbmierz
·                   Gmina Czarnocin
·                   Gmina Opatowiec
·                   Policja
·                   Komenda Powiatowa Straży
·                   Kazimierski Ośrodek Sportowy (KOS)
·                   Oświata
·                   Kupcy Rzemieślnicy Przedsiębiorcy
·                   Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
·        Gminy i powiat mogą reprezentować pracownicy urzędów lub jednostek będących w ich strukturze organizacyjnej oraz radni.
·        Kazimierski Ośrodek Sportowy – pracownicy i instruktorzy.
·        Policję – policjanci i pracownicy policji z terenu powiatu Kazimierzy Wielkiej.
·        Straż – pracownicy Powiatowej Komendy Straży oraz zawodowi strażacy z terenu powiatu Kazimierza Wielka.
·        W turnieju nie mogą brać udziału: stażyści, praktykanci oraz czynni zawodnicy ligowi

         Drużyny występują w 6-cio osobowych składach (bramkarz + 5 zawodników w polu). W każdej drużynie musi grać cały mecz przynajmniej jedna kobieta. Mecze będą rozgrywane 2x10 minut z dwu minutową przerwą. System rozgrywek uzależniony jest od ilości zgłoszonych drużyn.

Drużyny zgłaszać na adres email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub telefonicznie  pod nr telefonu : 600 306845

 

OBOWIĄZUJĄ PRZEPISY GRY W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ !!!

Odprawa techniczna wszystkich drużyn odbędzie się o godzinie 800 w dniu zawodów

PROSIMY O PUNKTUALNE PRZYBYCIE !!!

                                                                             Przewodniczący Rady

                                                                         Andrzej Kuliś

 

 

 

 

 

 

 

Podkategorie

V KAZIMIERSKI RAJD SAMOCHODÓW TERENOWYCH
26-27 MAJ 2012

AKTUALNA LISTA STARTOWA


ZOBACZ JAK BYŁO W UBIEGŁYM ROKU !!!http://www.youtube.com/watch?v=WjR_M7eKgng



ZAPRASZAMY!!!

ZGŁOSZENIA ZAŁÓG ORAZ WPISOWE W KWOCIE
2 DNI         - 350 ZŁ (SOBOTA, NIEDZIELA)
 PRZYJMOWANE BĘDĄ DO DNIA 21.05.2012
I POWINNO ZAWIERAĆ: NAZWISKO I IMIĘ KIEROWCY ORAZ PILOTA, ADRES ZAMIESZKANIA, TEL. KONTAKTOWY, MARKĘ, TYP SAMOCHODU ORAZ NR REJESTRACYJNY. OSTATECZNYM POTWIERDZENIEM UCZESTNICTWA JEST WPŁYW  KWOTY NA KONTO W WYZNACZONYM TERMINIE. W PRZYPADKU BRAKU MIEJSC POWYŻSZA KWOTA BĘDZIE ZWRACANA POMNIEJSZONA O KOSZT PRZELEWU. PO TYM TERMINIE W WYPADKU WOLNYCH MIEJSC KWOTA WPISOWEGO WZRASTA DO 400 ZŁ OD ZAŁOGI. KOLEJNOŚĆ WPŁYWU KWOTY NA KONTO DECYDOWAĆ BĘDZIE O UCZESTNICTWIE W RAJDZIE

ZGŁOSZENIE POWINNO BYĆ PRZESŁANE FAKSEM NA NUMER 0413501022 LUB E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KAZIMIERSKI OŚRODEK SPORTOWY
ul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka, tel. (041) 3501020, tel. fax. (041) 3501022
 www.kazimierzakos.plRegon: 292828617                         NIP: 662-17-36-373

KONTO BANKOWE: Bank Spółdzielczy O/ Kazimierza Wielka 94 849300040180013037370003

·         WYCZYN-  Kazimierza Mała start na lotnisku, jeździmy na czas pętla ok. 8 km trasy,  oczywiście zaliczanie po trasie "PK-ów" do klasyfikacji rajdu liczy się jak największa liczba zaliczonych okrążeń. W niedzielę odcinek specjalny za halą KOS jeździmy na czas,  oczywiście zaliczanie po trasie "PK-ów" do klasyfikacji rajdu liczy się jak największa liczba zaliczonych okrążeń.

·         SPORT-  podobnie jak WYCZYN start w sobotę Kazimierza Mała  (klasa najtrudniejsza) + oczywiście zaliczanie po trasie "PK-ów" + odcinek specjalny w niedzielę za halą KOS do klasyfikacji rajdu liczy się jak największa liczba zaliczonych okrążeń.

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI

MIEJSCA NOCLEGOWE W KAZIMIERZY I OKOLICACH
rezerwacja we własnym zakresie!

MOŻLIWOŚĆ NOCLEGU RÓWNIEŻ NA HALI SPORTOWEJ
TAK JAK W ROKU UBIEGŁYM GRATIS!!!

HARMONOGRAM IMPREZY:
przyjmowanie załóg od 11:00 do 13:30 (SPORT i WYCZYN)
Wyjazd na trasę godzina 13:30

·     26.05.12      GODZ. 12.00 – 14.00     ZLOT SAMOCHODÓW TERENOWYCH ORAZ
                                                            SUV'ÓW  (PARKING PRZED HALĄ KOS)
·    26.05.12      GODZ. 14.00 – 14.30     ODPRAWA TECHNICZNA
·    26.05.12      GODZ. 15.00                 START ROLMET      
·    27.05.12      GODZ. 8.30-9.00           ODPRAWA TECHNICZNA PRZED OS
·    27.05.12      GODZ. 9.00                   START PIERWSZEJ ZAŁOGI HALA KOS,
                                                                „ZBIORNIK MAŁOSZÓWKA”
·     27.05.12      GODZ. 15.00                 ZAKOŃCZENIE RAJDU

ORGANIZATOR ZAPEWNIA DLA ZAŁOGI (KIEROWCA + PILOT):
·       KOLACJA Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ
·       NIEDZIELA ŚNIADANIE
·       2 DANIA GORĄCE + KAWA LUB HERBATA
·       DARMOWY GODZINNY POBYT NA BASENIE W KAZIMIERZY WIELKIEJ DLA DWÓCH OSÓB
·       DYPLOMY, UPOMINKI, PUCHARY ZA I, II, III MIEJSCA W TRZECH KATEGORIACH,
·       BUFET, GRILL ORAZ MIŁĄ ATMOSFERĘ

WYMOGI TECHNICZNE

·       SAMOCHÓD SPRAWNY TECHNICZNIE, DO 3,5 TONY, ZAREJESTROWANY, POSIADAJĄCY WAŻNE BADANIA TECHNICZNE, OC ORAZ OBOWIĄZKOWO NW
·       KIEROWCA I PILOT MUSZĄ BYĆ OSOBAMI PEŁNOLETNIMI
·       KIEROWCA POSIADA UPRAWNIENIA DO KIEROWANIA POJAZDAMI DANEGO TYPU
·       KIEROWCA I PILOT STARTUJĄ W  KASKACH
·       ZAŁOGA OBOWIĄZKOWO PODPISUJE OŚWIADCZENIE…
·       WYPOSAŻENIE POJAZDU – PASY BEZPIECZEŃSTWA, SPRAWNA GAŚNICA, STABILNIE ZAMOCOWANY AKUMULATOR, APTECZKA
·       OBOWIĄZKOWO WYPOSAŻENIE POJAZDU TO: HAKI Z TYŁU I Z PRZODU POJAZDU O WYSTARCZAJĄCEJ WYTRZYMAŁOŚCI, PAŁĄK BEZPIECZEŃSTWA LUB ZAMKNIĘTE NADWOZIE, KLATKA BEZPIECZEŃSTWA
·       ZAŁOGA PODCZAS ZAWODÓW NIE MOŻE BYĆ POD WYPŁYWEM ALKOHOLU LUB INNYCH ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH
·       W POJEŹDZIE PODCZAS UDZIAŁU W ZAWODACH MOŻE PRZEBYWAĆ TYLKO KIEROWCA I PILOT
·       ZAŁOGA BEZWZGLĘDNIE PRZESTRZEGA ZASAD REGULAMINU ORAZ PODPORZĄDKOWUJE SIĘ POLECENIOM ORGANIZATORÓW
·       ORGANIZATOR NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA STAN ZDROWIA UCZESTNIKÓW ORAZ SZKODY WYRZĄDZONE W SPRZĘCIE I OSOBACH.
·       UCZESTNIK PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ FINANSOWĄ ZA EWENTUALNIE WYRZĄDZONE SZKODY.
·       UCZESTNICY ZOBOWIĄZANI SĄ DO PORUSZANIA SIĘ PO ŚCIŚLE WYZNACZONYCH TRASACH

LISTA STARTOWA
AKTUALNA LISTA STARTOWA NA DZIEŃ 20.04.2012

  Kierowca Pilot Samochód   Klasa
1 WTOREK SŁAWOMIR PLUTA RADOSŁAW CZARNY    
2 BOMBA PAWEŁ   MITSUBISHI BRONISZÓW  
3 RYSZARD LAMPA JERZY ROGALA SUZUKI SAMURAI JASTRZĘBIA  
4 PIOTR KOPEĆ DAREK DOPIERAŁA ŁADA NIWA ZAGÓRZYCE  
5 JANUSZ RUSEK   JOŃCZYK PAWEŁ  SUZUKI BULOWICE SPORT
6 SZARAWARA MARIUSZ   MATUSZKIEWICZ MARCIN TOYOTA  KRAKÓW SPORT
7 WOJTCZAK PAWEŁ   SUZUKI SAMURAI KRAKÓW SPORT
8 MARCIN CZAJA   UAZ 469\B   SPORT
9 BŁAUT GRZEGORZ   SUZUKI SAMURAI KRAKÓW  
10 SKRZELA PIOTR KOPEĆ MATEUSZ SUZUKI SANTANA    
11 PIĄTEK RYSZARD   SUZUKI SAMURAI KADZICE SPORT
12 SKÓRA ADAM   Land Rover KRAKÓW  
13 GICAL ANDRZEJ   SAM EV 1 BOCHNIA  
14 KONEFAL KAMIL PAWEŁ ASSMAN   MIELEC  
15 JANUSZ DURBAS RAFAŁ DURBAS SUZUKI SAMURAI PROSZOWICE  
16 ŁYSOŃ DARIUSZ      JEEP WRANGLER     SPORT
17          
18          
19          
20          
21          
22          
23          
24          
25          
26          
27          
28          
29          
30          
31          
32          
33          
34          
35          
36          
37          
 

IV Kazimierski Rajd samochodów terenowych zobacz więcej>>

III Kazimierski Rajd samochodów terenowych zobacz więcej>>

II Kazimierski Rajd samochodów terenowych zobacz więcej>>

I Kazimierski Rajd samochodów terenowych zobacz więcej >>

 

Powiatowa Letnia Liga Piłki Nożnej