Written on 28/06/2024, 08:04 by wiola
sr
353 0
Written on 17/06/2024, 11:06 by wiola
wakacje-2024-na-plywalni-wodny-raj
733 0
Written on 23/05/2024, 13:10 by wiola
3-w-cenie-2
1962 0
Written on 23/05/2024, 11:53 by wiola
wiosenne-zawody-plywackie-2024WIOSENNE ZAWODY PŁYWACKIE16.06.2024   Wyniki DZIEWCZĘTA 2017 I MŁODSI     L.p Imię i nazwisko 25 m grzbiet Miejsce        ------         CHŁOPCY 2017 I MŁODSI     L.p Imię i nazwisko 25 m grzbiet Miejsce        ------         DZIEWCZĘTA 2016     L.p. Imię i nazwisko 25 m grzbiet Miejsce 25 m klasyczny Miejsce   ----         CHŁOPCY 2016     L.p. Imię i nazwisko 25 m grzbiet Miejsce 25 m klasyczny Miejsce 1 FRANCUZ WIKTOR 40:67 I 55:26 I DZIEWCZĘTA 2015     L.p. Imię i nazwisko 25 m grzbiet Miejsce 25 m klasyczny Miejsce   ---         CHŁOPCY 2015     L.p. Imię i nazwisko 25 m grzbiet Miejsce 25 m klasyczny Miejsce 1 SASAK SZYMON 28:73 I 33:99 I 2 KWIECIEŃ OSKAR 31:23 II 34:66 II DZIEWCZĘTA 2014     L.p. Imię i nazwisko 25 m grzbiet Miejsce 25...
1649 0
Written on 20/05/2024, 12:42 by maciejka
xix-rajd-pojazdow-zabytkowych-szlakiem-republiki-partyzanckiejStarosta Kazimierski i Automobilklub Kielecki Koło w Kazimierzy Wielkiej  zapraszają w dniach 25 i 26 maja 2024 r.  na:   XIX Rajd Pojazdów Zabytkowych Szlakiem Republiki Partyzanckiej                  Program:   25 maja 9:00 –  Kazimierza Wielka- zbiórka na  placu przed Kazimierskim  Ośrodkiem Sportowym. 9:15 –  Kazimierza Wielka, KOS -  sponsorowany przez prezesa KOS, godzinny pobyt na...
1786 0
Written on 18/03/2024, 11:31 by wiola
ogolnopolskie-zawody-w-plywaniu-mali-mistrzowie-na-startOgólnopolskie Zawody w Pływaniu  MALI MISTRZOWIE na START !! 1 runda / III - edycja  WYNIKI>>>> TERMIN ZAWODÓW: 28 kwietnia 2024r, Rozgrzewka – godz. 900 Zawody – godz. 1000, MIEJSCE ZAWODÓW: Pływalnia Kryta „Wodny Raj”, ul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka INFORMACJE TECHNICZNE: Pływalnia 25m; 6 torów, temperatura wody: 27°C Pomiar czasu: ręczny, Zawody rozgrywane są zgodnie z Regulaminem...
2516 0
Written on 13/03/2024, 09:30 by wiola
plf-2023-24   PŁYWALNIA KOSZDOBYWCĄ PUCHARU LIGI PLF 2023/24 II Miejsce Raf Car   FINAŁ PŁYWALNIA KOSAdamski K. 1, Gawlik K. 1 K. Adamski K. 1, Gawlik K. 1, Pleszyński R. 1   RAF CARKlepacz P. 1, Swat  Sz. 1 K. Swat J. 1, Kopciara E. 1 2 : 2k 5:4      FINAŁ PLF 2023/24 MKS WŁOSTOWIANKA  MISTRZEM PLF 2023/24 II Miejsce PG BRUK          III Miejsce...
45351 0
Written on 05/03/2024, 14:39 by wiola
xvii-24-godzinny-maraton-plywacki    225 uczestnikówNASZ WYNIK 1421km 400m Wyniki>>>>Wyniki według kategorii: REKORDZISTA  Jakub Baradziej  58 350 mREKORDZISTA    Nguyen Dorota 50 000 km I NAJLEPSZY ZAWODNIK  Witold Musiał 44 100 m      II NAJLEPSZY ZAWODNIK  Łukasz Nowak 30 000 mIII MIEJSCE ZAWODNIK   Tomasz Klimczyk 24 250 mI NAJLEPSZA ZAWODNICZKA  Karolina Żarnowiecka 25 000 mII NAJLEPSZA ZAWODNICZKA  Paula Zbojak...
4514 0
Written on 05/02/2024, 10:01 by wiola
ferie-2024
3354 0
Written on 08/12/2023, 14:52 by wiola
zimowe-zawody-plywackie-2023 Regulamin: Cel zawodów: Popularyzacja pływania jako czynnej formy uprawiania rekreacji sportowej i spędzania czasu wolnego wśród dzieci i młodzieży. Umożliwienie sprawdzenia swoich umiejętności pływackich w rywalizacji sportowej. Przegląd umiejętności pływackich w celu wyłonienia talentów pływackich wśród dzieci i młodzieży. Promowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży ze szczególnym zwróceniem uwagi na rozwój zainteresowań pływackich. Organizator...
3644 0
  VI KAZIMIERSKA JAZDA SAMOCHODEM TERENOWYM      
      WYNIKI KOŃCOWE       1-2.06.2013  
      KATEGORIA: WYCZYN I                  
                              czas   Końcowa
Nr. Startowy Kierowca Pilot I II II IV V VI VII VIII IX X Suma PKT 1 niedziela PKT 2 SUMA PKT
10 Lampa Ryszard Rogala Jerzy 100 100 100 100 100 100 100 100 100   900 82 01:58,6 60 142
7 Sporek Jakub Błaszków Marek 50 50 100 100 k           300 55 01:58,6 70 125
16 Łątka Wojciech Madej Bartek 100 100 100 100 100 100 100 100 100 100 1000 103 10:59,8 20 123
1 Łysoń Dariusz Kasowski Andrzej 100 100 100 100 100 100 100 100     800 61 02:02,0 50 111
19 Zachara Grzegorz Zachara Aleksandra 100 100 100 100 k           400 59 02:09,3 42 101
13 Prasnal Hubert Prasnal Paweł 100 100 100 100 k           400 59 02:17,0 36 95
30 Orzeł Arkadiusz Biernacki Krzysztof 100                   100 42 02:02,9 45 87
31 Kuras Ireneusz Maćkowski Sebastian 50 100 100 k             250 52 02:22,5 32 84
33 Michniak Maciej Michniak  Karolina 100 100 k               200 47 02:23,1 29 76
4 Kopeć Piotr Dopierała Dariusz 100 100 50               250 52 02:28,7 22 74
36 Wojciechowski Jerzy Wojciechowska Patrycja 100                   100 42 02:27,0 26 68
38 Kopeć Jerzy Olak Krzysztof 100 k                 100 42 02:28,6 24 66
35 Madej Daniel Dybał Michał 100 100 100 k             300 55 0 0 55
22 Tytuła Michał Polańska Katarzyna 100 100                 200 47 0 0 47
29 Kmon Tomasz Malika Wojciech 100 100                 200 47 0 0 47
32 Kopeć Mateusz Bucki Kamil 100                   100 42 0 0 42
25 Mirocha Wojciech Ryba Damian                     0 0 02:12,5 40 40
34 Krzyżanowski Tadeusz Bednarczyk Grzegorz                     0 0 0 0 0
                                   
      KATEGORIA: WYCZYN II             Czas    Końcowa
Nr. Startowy Kierowca Pilot I II II IV V VI VII VIII IX X Suma PKT niedziela PKT 2 SUMA PKT
17 Żmudka Paweł Bołdys Łukasz 100 100 100 100 100 100 100 100 100 100 1000 103 01:43,7 70 173
23 Leśniak Arkadiusz Popielarczyk Robert 100 100 100 100 100 100 100 100 k   800 82 01:59,1 60 142
28 Kajdy Stanisław Dzianok Hubert 50 50 50 50 50           250 55 02:44,3 42 97
11 Lenartowicz Piotr Lenartowicz Wojciech 100                   100 47 02:06,0 50 97
5 Bomba Paweł Nowak Marcin 100 100 100 100 50 k         450 59   0 61
20 Sukiennik Robert Dutka Dariusz 100 100 100 100 100 100 100       700 61   0 59
2 Zając Łukasz Filek Artur 100 100                 200 52   0 52
8 Piekiełko Mateusz Kozłowski Maciej                     0 0 02:34,5 45 45
14 Czerwonka Zbigniew Czerwonka Jakub                     0 0   0 0
      KATEGORIA: SPORT                  
                        Czas    Końcowa      
Nr Startowy Kierowca Pilot I II II IV V VI VII Suma PKT 1 niedziela PKT 2 SUMA PKT      
6 Wójcik Tomasz Janda Artur 100 100 100 100 100 100 100 700 103 04:09,9 60 163      
21 Wtorek Sławomir Wtorek Marcin 100 100 100 100 100 k   500 82 04:05,4 70 152      
40 Rusek Janusz Janosz Sławomir 100 100 100 100       400 61 04:13,4 50 111      
12 Węgrzyn Wojciech Wnętrzak Grzegorz 100 100 25         225 59 05:03,7 42 101      
27 Rogala Tomasz Gołąb Marcin 100 k           100 52 04:49,3 45 97      
24 Rupikowski Grzegorz Szostak Paweł 100 0           100 52 06:09,0 40 92      
15 Prażmowski Dariusz Cichoń Rafał 50 25           75 47 0 0 47      
9 Pabian Tomasz Gut Sławomir               0 0 0 0 0      
18 Cesarz Waldemar Bała Bartłomiej 100 100 k         200 55 0 0 55      

 

Kalendarz Imprez w Powiecie kazimierskim 2017

DATA NAZWA IMPREZY GDZIE ORGANIZATOR UWAGI
Styczeń
15.01        
18.01        
         
         
         
Luty
         
         
         
         
         
         
25-26. 02 XI 24 Godzinny Maraton Pływacki Kryta Pływalnia Kazimierza Wielka Kazimierski Ośrodek Sportowy  
Marzec
         
         
         
         
12.03 FINAŁ PLF 2016/17 Hala Sportowa Kazimierza  Wielka Kazimierski Ośrodek Sportowy  
19.03 FINAŁ PUCHARU PLF 2016/17 Hala Sportowa Kazimierza  Wielka Kazimierski Ośrodek Sportowy  
         
Kwiecień
 
Kazimierska Liga Pływacka 2015
I Zawody
Kryta Pływalnia Kazimierza Wielka
Kazimierski Ośrodek Sportowy  
         
         
         
         
Maj
  XI Samochodowy Rajd Samochodów Zabytkowych Szlakiem Republiki Partyzanckiej

Hala Sportowa Kazimierza  Wielka
 

Automobilklub Kielecki Koło
w Kazimierzy Wielkiej
Starostwo Powiatowe Kazimierza W.
 
 
 
Kazimierska Liga Pływacka 2015
II Zawody
 
Kryta Pływalnia Kazimierza Wielka Kazimierski Ośrodek Sportowy  
         
         
         
Czerwiec
 

Kazimierska Liga Pływacka 2015
III Zawody

Kryta Pływalnia Kazimierza Wielka Kazimierski Ośrodek Sportowy  
         
         
         
         
Lipiec 2017
 

Świętokrzyski Młodzieżowy Championat Koni Małopolskich

Opatowiec Urząd Gminy Opatowiec  
         
         
         
         
Sierpień
         
         
         
         
         
Wrzesień
         
         
         
         
24.09  V Kazimierski Bieg
"SZLAKIEM MEGALITÓW"
Hala Sportowa Kazimierza  Wielka Kazimierski Ośrodek Sportowy  
Październik
  Kazimierska Liga Pływacka 2015
 I Zawody
Kryta Pływalnia Kazimierza Wielka Kazimierski Ośrodek Sportowy  
         
         
         
         
Listopad
  PLF 2017/18 Hala Sportowa Kazimierza  Wielka Kazimierski Ośrodek Sportowy  
         
         
         
         
Grudzień
         
         
         
         
         

 

Starostwo Powiatowe - www.kazimierzaw.pl

 

Urząd Miasta i Gminy w Kazimierzy Wielkiej - www.kazimierzawielka.pl 

Centrum Informacji Turystycznej - kazimierza.travel

 

Regionalne Centrum Informacji Turystycznej - swietokrzyskie.travel

Sparta Kazimierza Wielka - www.spartakw.futbolowo.pl
NIDZICA DOBIESŁAWICE
Telewizja STRADÓW - www.pinotv.pl/kanal/tv-stradow
 

Kazimierski Ośrodek Kultury - www.kazimierskakultura.pl

 

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna - www.bibliotekakazimierzawielka.edupage.org

 

KPP KAZIMIERZA WIELKA

HOTELE  I  NOCLEGI