Powiatowa Liga Futsalu sezon 2019/20

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami
kolejnej edycji Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej
II spotkanie - 21.10.2019 /poniedziałek/ godzina 20:00
sala konferencyjna KOS

Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZAWODOWCAMI na czerwono/-

Uwaga Zmiany !!!

  • I LIGA
    Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy.
    NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i GMIN OŚCIENNYCH.
  • Mecze I Ligi w każdy ostatni weekend miesiąca rozgrywane będą w sobotę  !!!
  • II, III i ewentualnie IV LIGA
    Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy.
  • Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
  • Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.

· Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZAWODOWCAMI/

Ewentualne zmiany zasad na spotkaniu.

wkrótce więcej informacji ....

SKŁADY LIG 2018/19
I LIGA

1.     Rolmet
2.     Promil      

3.     Rosiejów nad Stawem
4.     Wisła Opatowiec
5.     Tank Chem
6.     Na Bani
7.     Best Bruk
8.     Pływalnia Kos
9.     Królewscy
10.  Rafis         

11.  Rachwałowianka

II LIGA

1.       PG BRUK Cieszkowy
2.       Złoty Team
3.       Gladiator
4.       Przyjaciele
5.       EUFORIA Czarnocin
6.       Kojot Miechów
7.       Lewart
8.       Ciśnieniowcy
9.       NITRO MK Witowianka
10.   Zorza Mikołajów
11.   Naprzód

III LIGA

1.         WILD TEAM
2.         Drapieżne Koty
3.         Kilo Wiejskiej
4.         Lewart II
5.         Tajfun
6.         Spec-Bud
7.         Metalika Piotrowice
8.         Spartanie
9.         Sędziszowice
10.     Kuliś Team
11.     Edihaft
12.     Drożejowice

IV  LIGA

1.         Komoda Smaku Działoszyce
2.         Fino Wino Wiślica
3.         Włostowianka
4.         Coś poszło nie tak
5.         DANROB
6.         Chaos Team
7.         Typiarze
8.         BUD MAX
9.         Sielec Team
10.     Krokodylki
11.     KF Czyżowice

ZGŁOSZENIA DO LIG 2019/20

  1.  TANK CHEM
  2. Pływalnia KOS
  3. FUKS /Best-Bruk/
  4.  PG Bruk
  5. Złoty Team
  6. Gladiator
  7. Lewart
  8. Lewart II
  9. Kilo Wiejskiej
  10. Drapieżne Koty
  11. Włostowianka
  12. Danrob- inna nazwa
  13. Coć poszło nie tak
  14. Czyżowice
  15. Krokodylki
  16. Działoszyce
  17. MaxBram Ostrów
  18. RafCar Wiślica

orlik

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami kolejnej edycji

Powiatowej Ligi Piłki Nożnej
na Orliku 2019 w Kazimierzy Wielkiej

 

Aktualizacja 01.10.2019

 

Zakończyła się runda zasadnicza, rozpoczęcie rundy rewanżowej
dla 8 najlepszych drużyn 23-24.08.2019.

Wkrótce więcej informacji.

W zwiazku z oddaniem meczy walkowerem

drużyna Spartanie wycofana z dalszych rozgrywek.

zmiany do środy godz. 11.00

VII Kolejka - runda rewanżowa

PIĄTEK 04.10.2019
     1730 – 1830
 1 TAJFUN - PB BRUK
1830 – 1930
2 KULIŚ TEAM - CIŚNIENIOWCY
1930 - 2030
3 KOMPANIA CEBULI - CAFFARO* 
2030 - 2130

 

NIEDZIELA 05.10.2019
     1700 – 1800
1 1800 – 1900
  1900 - 2000

 


Wpisowe do ligi od drużyny 550zł płatne przed rozpoczęciem I kolejki
w  kasie Kazimierskiego Ośrodka Sportowego

RAFIS PG BRUK CIESZKOWY
Cichy D. 4, Gołębiowski P. 1, Śmiech D. 1
 0 : 6
GLADIATOR KRZCZONÓW
CIŚNIENIOWCY
 0 : 3 VO
TAJFUN CIESZKOWY
Rogala M. 4, Gołębiowski M. 4, Stroński R. 3,
Sambór J. 1, Stępień E. 1
SPARTANIE
Zaręba A. 1, Chumikowski K. 1, Fryt K. 1
 13 : 4
CAFFARO
Przebieracz H. 3, Kozioł M. 2,
Kwaśniński O. 2,
Zagrodnik M. 1,
Uchto Sz. 1, Jańczyk G. 1, samobójczy
PÓŁNOCNA KOMPANIA CEBULI
Gącik D. 2, Kądzielski M. 2, Sydoryk M. 1
 11 : 5
OLD BOYS
Niedźwiedź Ł. 2, Pleszyński R. 1, Cieśla D. 1, Wątek K. 1, Zawrzykraj A. 1
KULIŚ TEAM
Kuca N. 1, Kupiszewski H. 1
 6 : 2

Wyniki Losowania:

1.TAJFUN CIESZKOWY
2. RAFIS
3. CAFFARO
4. GLADIATOR
5. OLDBOYS
6. KULIŚ TEAM
7. CIŚNIENIOWCY
8. PÓŁNOCNA KOMPANIA CEBULI
9. PG BRUK CIESZKOWY
10. SPARTANIE
11. DRINK TEAM

Zasady ogólne:

  • Drużyna posiada w składzie dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z terenu powiatu
    i gmin ościennych powiatu
  • Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodnikówi wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
  • Organizator Powiatowej Ligi na Orliku, wszystkie osoby z nim współpracujące, a   także osoby związane z przeprowadzeniemi organizacją ligi nie ponoszą  odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
  • Dopuszcza się do gry 6 zawodników zrzeszonych grających w B klasie lub  1 zawodnika zrzeszonego grającego w A klasie i 2 zawodników zrzeszonych grających w B klasie  z terenu Powiatu Kazimierza Wielka i Gmin ościennych Powiatu.
  • Lista zawodników zawiera:
    data urodzenia zawodników, adres zameldowania, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna, kontakt) zanaczeni zawodnicy zrzeszeni
  • w trakcie sezonu można wymiecić max. 2 zawodników zrzeszonych
  • po rundzie zasadniczej rozegrana zostanie runda rewanżowa dla najlepszych 8 zespołów 
  • oddanie drugiego meczu walkowerem wyklucza drużynę z dalszych rozgrywek włączne z utratą wpisowego
  • Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.

 

Ostateczny termin przesłania kompletnych list drużyn do dnia 02.05.2019 /czwartek/
E-MAILEM : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lista zawodników musi zawierać:
datay urodzenia zawodników, adresy zameldowania, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna, kontakt) zanaczeni zawodnicy zrzeszeni


PLANOWANE ROZPOCZĘCIE ROZGRYWEK
10-11 MAJ 2019

II spotkanie 29.04.2019 /poniedziałek/ godz. 19.30 - Hala Sportowa

Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn

Lista zawodników musi zawierać:
datay urodzenia zawodników, adresy zameldowania, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna, kontakt) zanaczeni zawodnicy zrzeszeni

Drużyny:

  1. SHOT GUN
  2. OLD BOY
  3. RAFIS
  4. CIESZKOWY
  5. FC BOCIAN
  6. SPEC BUD
  7. CIŚNIENIOWCY
  8. GLADIATOR KRZCZONÓW
  9. JANG BOYS
  10. FC KRÓLEWSCY

Uwaga ewentualne zmiany ustalane podczas spotkania.