- Szczegóły
- Kategoria: PLF
- Odsłony: 14385
PUCHAR LIGI 2014/2015
DRUŻYNY KTÓRE POMIMO ZGŁOSZENIA ODDADZĄ MECZ WALKOWEREM
ZOSTANĄ OBCIĄŻONE KARĄ FINANSOWĄ
WYNIKI LOSOWANIA PUCHARU
1 |
PŁYWALNIA KOS I | ||||||||||||
|
3:1 | PŁYWALNIA KOS | |||||||||||
32 |
DAREMNY TRUD | ||||||||||||
|
5:5 k 2:3 | NAPRZÓD S | |||||||||||
33 |
NAPRZÓD SKALBM | ||||||||||||
|
9:4 | PŁYWALNIA | |||||||||||
17 |
PRESTO TEAM | ||||||||||||
|
PRESTO | ||||||||||||
48 |
5:1 | ||||||||||||
|
TOPOLA | ||||||||||||
16 |
TOPOLA | 8:2 | |||||||||||
|
(1) | PŁYWALNIA | |||||||||||
9 |
MŁODE WILKI | ||||||||||||
|
1:2 | ŚMIŁOWICE | |||||||||||
24 |
ŚMIŁOWICE | ||||||||||||
|
ŚMIŁOWICE | ||||||||||||
41 |
|||||||||||||
|
4:6 | METALIKA | |||||||||||
25 |
METALIKA PRZEMY | ||||||||||||
|
METALIKA | ||||||||||||
40 |
10:5 | ||||||||||||
|
METALIKA | ||||||||||||
8 |
STRAŻ SĘDZISZOWICE | 7:3 | |||||||||||
|
(5) | PŁYWALNIA | |||||||||||
5 |
CAFFARO I | ||||||||||||
|
3:0 vo | CAFFARO I | |||||||||||
28 |
RAFIS II | ||||||||||||
|
3:2 | RAFIS II | |||||||||||
37 |
NIEPOZORNI | ||||||||||||
|
8:1 | CAFFARO I | |||||||||||
21 |
SĄ GORSI | ||||||||||||
|
9:6 | SĄ GORSI | |||||||||||
44 |
KS KRÓLWSCY | ||||||||||||
|
2:7 | ZORZA | |||||||||||
12 |
ZORZA MIKOŁAJÓW | 5:3 | |||||||||||
|
(2) | CAFFARO I | |||||||||||
13 |
WOJCIECHÓW | ||||||||||||
|
5:18 | LEWART | |||||||||||
20 |
LEWART BEJSCE | ||||||||||||
|
LEWART | ||||||||||||
45 |
|||||||||||||
|
1:4 | SHOT | |||||||||||
29 |
WOLNI STRZELCY | ||||||||||||
|
1:8 | RACHWAŁOWIANKA | |||||||||||
36 |
RACHWAŁOWIANKA | ||||||||||||
|
2:3 | SHOT | |||||||||||
4 |
SHOT WITOWIANKA | ||||||||||||
|
2:8 | ROLMET | |||||||||||
3 |
BEST BRUK | ||||||||||||
|
8:3 | BEST BRUK | |||||||||||
30 |
STRAŻ KAZIMIERZA | ||||||||||||
|
2:4 | EDIHAFT | |||||||||||
35 |
EDIHAFT CZAJĘCZY | ||||||||||||
|
8:5 | BEST BRUK | |||||||||||
19 |
SZYBCY I WŚCIEKLI | ||||||||||||
|
SZYBCY | ||||||||||||
46 |
|||||||||||||
|
7:2 | SZYBCY I WŚCIE | |||||||||||
14 |
KORYTO | 1:2 | |||||||||||
|
(3) | MARSYLIA | |||||||||||
11 |
ZŁOTY TEAM | ||||||||||||
|
10:2 | ZŁOTY TEAM | |||||||||||
22 |
CAFFARO II | ||||||||||||
|
CAFFARO II | ||||||||||||
43 |
|||||||||||||
|
2:5 | MARSYLIA | |||||||||||
27 |
LSD DOBIESŁAWICE | ||||||||||||
|
3:7 | DRINK TEAM | |||||||||||
38 |
DRINK TEAM | ||||||||||||
|
17:4 | MARSYLIA | |||||||||||
6 |
MARSYLIA | 1:3 | |||||||||||
|
(6) | ROLMET | |||||||||||
7 |
STRZELEC CHROBERZ | ||||||||||||
|
4:3 | STRZELEC | |||||||||||
26 |
SCORPION SKAL | ||||||||||||
|
6:3 | SCORPION | |||||||||||
39 |
HOLY SOULS | ||||||||||||
|
4:4 | STRZELEC | |||||||||||
23 |
ŁAPSZÓW | k 4:3 | |||||||||||
|
ŁAPSZÓW | ||||||||||||
42 |
|||||||||||||
|
2:6 | GLADIATOR | |||||||||||
10 |
GLADIATOR KRZCZONÓW | 4:5 | |||||||||||
|
(4) | ROLMET | |||||||||||
15 |
WISŁA OPATOWIEC II | ||||||||||||
|
2:7 | WISŁA I | |||||||||||
18 |
WISŁA OPATOWIEC | ||||||||||||
|
WISŁA I | ||||||||||||
47 |
|||||||||||||
|
3:5 | ROLMET | |||||||||||
31 |
KILO WIEJSKIEJ | ||||||||||||
|
5:2 | KILO WIEJSKIEJ | |||||||||||
34 |
MEBLO DAR | ||||||||||||
|
5:11 | ROLMET | |||||||||||
2 |
ROLMET |
WYNIKI
ROLMET Musiał M. 2, Gąsior M. 2, Dąbrowski R. 2, Sobczyk D. 1, Ciekalski R. 1 |
PŁYWALNIA KOS Kuśnierz J. 2 |
8:2 | |
MARSYLIA Oraczewski P. 3, Jagła S. 2, Czajka P. 1 |
CAFFARO I Sambór M. 1 |
6:1 | |
PŁYWALNIA KOS Witek K. 3, Kuśnierz J. 2, Szlembarski M. 1, Antos R. 1 |
CAFFARO I Stalmach Ł. 3 |
7:3 | |
ROLMET Ciekalski R. 1, Sobczyk D. 1, Dąbrowski R. 1 |
MARSYLIA Czajka P. 1 |
3:1 | |
PŁYWALNIA KOS
Nowak M. 2, Piotrowski P. 2, Kuśnierz J. 1, Antos R. 1,
Nowak D. 1, Szlembarski M. 1
|
METALIKA PRZEMYKÓW Salamon P. 2 |
8:2 | |
SHOT WITOWIANKA Góra Sz. 1, Przybył W. 1, Niciarz P. 1 |
CAFFARO I Wiącek K. 2, Sambór M. 2, Piotrowski P. 1 |
3:5 | |
BEST BRUK Zakrzewski M. 1 |
MARSYLIA Suchan D. 1, Jagła S. 1 |
1:2 | |
ROLMET Sobczyk D. 2, Radziszewski P. 1, Dąbrowski R. 1, Gąsior M. 1 |
STRZELEC CHROBERZ Kempkiewicz J. 2, Wieczorek D. 1, Nogacki W. 1 |
5:4 | |
GLADIATOR KRZCZONÓW Stokłosa D. 3, Fetela K. 1 |
STRZELEC CHROBERZ Wieczorek D. 2, Kempkiewicz J. 1, Nogacki W. 1 |
4:4 k 3:4 |
|
LEWART BEJSCE Kucharski Ł. 1 |
SHOT WITOWIANKA Przybył W. 3, Domagała K. 1 |
1:4 | |
CAFFARO I Sambór M. 4, Wiącek K. 2, Lech T. 2 |
ZORZA MIKOŁAJÓW Niedźwiedź A. 1 |
8:1 | |
SZYBCY I WŚCIEKLI Wąż M. 3, Nowak D. 1, Kaleta E. 1 |
BEST BRUK Wrona D. 2, Zakrzewski M. 2, Bartosik K. 1, Bartosik J. 1, Gorzkowski O. 1, Grzegorczyk M. 1 |
5:8 | |
STRZELEC CHROBERZ Gajda P. 1, Kempkiewicz J. 1, Góra K. 1, Wieczorek D. 1 |
SCORPION SKALBMIERZ Borek M. 1, Gołębiowski N. 1, Skora Ł. 1 |
4:3 | |
ŚMIŁOWICE Sowa M. 2, Kubata K. 2 |
METALIKA PRZEMYKÓW Gwóźdź D. 4, Salamon P. 2 |
4:6 | |
ZŁOTY TEAM Krzemiński M. 1, Kumor D. 1 |
MARSYLIA
Suchan D. 2, Czajka P. 1, Dziwiszewski K. 1, Oraczewski P. 1 |
2:5 | |
WISŁA OPATOWIEC Stalmach M. 1, Gruchała M. 1, Leszczak S. 1 |
ROLMET
Wołowski M. 2, Klim D. 1, Dąbrowski R. 1,
Gąsior M. 1
|
3:5 | |
MARSYLIA Czajka P. 5, Dziwiszewski K. 5, Suchan D. 2, Kułaga Ł. 2, Makuch M. 2, Jaros A. 1 |
DRINK TEAM Leżoń W. 2, Tomczyk G. 1, Pietrzyk P. 1 |
17:4 | |
CAFFARO I |
RAFIS II |
3:0 VO | |
PŁYWALNIA KOS
Piotrowski P. 4, Witek K. 3, Pleszyński R. 1, Kuśnierz J. 1
|
TOPOLA
Pawlik D. 1, Pawlik W. 1, Śmiech D. 1, Marzec S. 1
|
9:4 | |
EDIHAFT CZAJĘCZYCE
Śpiewak E. 2, Czerwiec M. 1
|
BEST BRUK
Nęga K. 3, Krawiec A. 2, Stanek M. 2, Wrona D. 1
|
3:8 | |
RACHWAŁOWIANKA
Stalmach D. 1, Trybała S. 1
|
SHOT WITOWIANKA
Góra M. 1, Przybył W. 1, Krzysztof T. 1
|
2:3 | |
SCORPION SKALBMIERZ
Chećko P. 2, Fasolewski M. 2, Borek M. 1, Fucia Z. 1
|
HOLI SOULS
Gaweł K. 1, Gala J. 1, Gaweł S. 1
|
6:3 | |
METALIKA PRZEMYKÓW
Bysiński P. 3, Gwóźdź D. 3, Zaleśny R. 2, Salamon P. 2
|
STRAŻ SĘDZISZOWICE
Nowak P. 3, Jaworski D. 2
|
10:5 | |
WISŁA OPATOWIEC II
Stankiewicz M. 1, Kabat H. 1
|
WISŁA OPATOWIEC
Stalmach M. 1, Kowalski D. 1, Kowalski P. 1, Włusek P. 1, Gruchała M. 1, Leszczak S. 1, Bober W. 1
|
2:7 | |
LSD DOBIESŁAWICE
Sewerym M. 3
|
DRINK TEAM
Baran Ł. 3, Leżoń W. 2, Pobiega M. 1, Pietrzyk P. 1
|
3:7 | |
ZŁOTY TEAM
Krzemiński M. 3, Francuz W. 3, Wójcik M. 2
Kasperczyk M. 1, Kumor D. 1
|
CAFFARO II
Kosela K. 1, Markiewicz K. 1
|
10:2 | |
GLADIATOR
Fetela K. 2, Stokłosa A. 2, Modzelewski A. 1, sam 1.
|
ŁAPSZÓW
Mocherek D. 1, .sam 1.
|
6:2 | |
PŁYWALNIA KOS Witek K. 2, Szembarski M. 1 |
NAPRZÓD
Sobieraj J, 1,
|
3:1 | |
MŁODE WILKI Prokop P. 1, |
ŚMIŁOWICE
Kukuła M. 1, Zawartka K. 1,
|
1:2 | |
ZORZA Niedzwiedź Ł. 3, Misiewuicz Ł 2, Wątek M.1, Zioło A. 1, |
SĄ GORSI
Kaczmarczyk P. 1, Gącik D. 1
|
7:2 | |
SZYBCY I WŚCIEKLI Kaleta E. 2, Wąż M. 2, Gołębiowski M. 1, Gołębiowski P. 1, Rasła R. 1 |
KORYTO
Cichy D. 1, Krzysztowczyk D. 1
|
7:2 | |
LEWART Zając M. 6, Włudarz M. 6, Kupiszewski Ł 3, Walasek P. 1, Magiera S. 1, Biskup T. 1 |
WOJCIECHÓW
Jędras S. 3, Durbacz D.2
|
18:5 | |
ROLMET Dąbrowski R. 5, Gąsior M. .3, Watek K. 1, Sobczyk D. 1, Ciekalski R. 1 |
KILO WIEJSKIEJ
Myśliwiec J. 3, Aksamit D. 1, Klęk J. 1
|
11:5 | |
STRAŻ KW
Sieczkowski L. 1, Golba S. 1
|
EDIHAFT
Woźniak G. 2, Grabski Sz. 2
|
2:4 | |
WOLNI STRZELCY
Wilk K. 1
|
RACHWAŁOWIANKA
Trzaska K. 2, Stalmach D.1, Trybała S. 1, Ślaski M. 1, Przebieracz K. 1, Trędowski K. 1, Trybała P. 1
|
1:8 | |
TOLOLA
Śmiech D. 3, Nowak M. 1, Pawlik W. 1
|
PRESTO TEAM
Wiejacha W. 1
|
5:1 | |
DAREMNY TRUD
Olesiński K. 3, Jaworski P. 1, Przebieracz H. 1
|
NAPRZÓD SKALBMIERZ
Nowak D. 4, Gaweł D. 1
|
5:5 K 2:3 | |
RAFIS II
Możdżeń A. 2, Kubiński A. 1
|
NIEPOZORNI
Biernat D. 1, Jaros K. 1
|
3:2 | |
KILO WIEJSKIEJ
Łąkas D. 2, Skotarski M. 1, Klęk J. 1, Aksamit D. 1 |
|
MEBLO DAR
Zapiór T. 1, Kuca N. 1
|
5:2 |
KS KRÓLEWSCY
Firka M. 4, Buski M. 1, Sadowski A. 1
|
|
SĄ GORSI
Gącik D. 5, Kaczmarczyk W. 2, Lech G. 2
|
6:9 |
- Szczegóły
- Kategoria: PLF
- Odsłony: 16941
KRÓL STRZELCÓW
- I LIGA
-
NAZWISKO I IMIĘZESPÓŁBRAMKI1WOŁOWSKI MATEUSZROLMET292DĄBROWSKI ROBERTROLMET273BANASZEK ROBERTSPÓŁDZIELNIA SIELEC234KLEPACZ PATRYKLZSGRUSZKACZARNOCIN195SUCHAN DANIELMARSYLIA176CZAJA PAWEŁMARSYLIA167STĘPIEŃ ŁUKASZRAFIS168PRZENIOSŁO ADAMAUTO-ART.169JAGŁA SEBASTIANMARSYLIA1510WITEK KRZYSZTOFPŁYWALNIA KOS1511PLUTA MARCINSTRAŻ SĘDZISZOWICE1412PRZYBYŁ WOJTEKSHOT WITOWIANKA1413SOBCZYK DOMINIKROLMET1414KEMPKIEWICZ JACEKSTRZELEC CHROBERZ1415NOWAK PRZEMYSŁAWSTRAŻ SĘDZISZOWICE1416STANEK MATEUSZAUTO-ART.1417KUŚNIERZ JANPŁYWALNIA KOS1318TALER MARCINSPÓŁDZIELNIA SIELEC1319ORACZEWSKI PATRYKMARSYLIA1320GAJDA PIOTRSTRZELEC CHROBERZ1221BARAN GRZEGORZSPÓŁDZIELNIA SIELEC1122WĄTEK NORBERTSTRAŻ SĘDZISZOWICE1123PRZENIOSŁO MACIEJAUTO-ART.1124CIEKALSKI ROBERTROLMET1125KALEMBAKRZYSZTOFSTRAŻ SĘDZISZOWICE1126ANTOS ROMANPŁYWALNIA KOS1127ZACHARIASZ JANUSZLZS GRUSZKACZARNOCIN1128GĄSIOR MICHAŁROLMET1029BARTOSIK JAKUBBEST BRUK730KŁODA KAMILCAFFARO731GÓRA MACIEJSHOT WITOWIANKA732PIOTROWSKI PIOTRPŁYWALNIA KOS733CZEKAJ MATEUSZSHOT WITOWIANKA734KRAWIEC ARKADIUSZBEST BRUK735JAWORSKI DOMINIKSTRAŻ SĘDZISZOWICE736PERLIK MICHAŁBEST BRUK737WIECZOREK DAMIANSTRZELEC CHROBERZ738ADAMSKI KAMILLZS GRUSZKACZARNOCIN739GÓRA KAMILSTRZELEC CHROBERZ740PIOTROWSKI PIOTRCAFFARO741BOMBA MATEUSZCAFFARO742STACHURA MICHAŁBEST BRUK643SZAPORÓW ŁUKASZAUTO-ART.644DOMAGAŁA KAMILSHOT WITOWIANKA645SZAFRANIEC MARCINCAFFARO546CIEŚLA DARIUSZPŁYWALNIA KOS547TOBOŁA GRZEGORZCAFFARO548SKOWRON PIOTRRAFIS549NICIARZ PIOTRSHOT WITOWIANKA550FRĄCZEK PIOTRAUTO-ART.551MUSIAŁ DAMIANSTRZELEC CHROBERZ552GORZKOWSKI OLAFBEST BRUK553TRZEPATOWSKI PIOTRRAFIS554KUŹMA DARIUSZSTRAŻ SĘDZISZOWICE455GAŁKOWSKI SŁAWOMIRLZS GRUSZKACZARNOCIN456GORZKOWSKI MICHAŁBEST BRUK457SAMBÓR MICHAŁCAFFARO458KURZYŃSKI PATRYKLZS GRUSZKACZARNOCIN459ADAMCZYK MARIUSZRAFIS460PRZYBYŚ PIOTRSHOT WITOWIANKA461FRĄCZEK OLAFAUTO-ART.462JASKULSKI PATRYKBEST BRUK463WRONA DAWIDBEST BRUK464DZIWISZEWSKI KAMILMARSYLIA365JESIONKA BARTOSZSTRAŻ SĘDZISZOWICE366STANEK MICHAŁBEST BRUK367WIĄCEK KAMILCAFFARO368SZLEMBARSKI MARCINPŁYWALNIA KOS369SIEPRAWSKI JAKUBRAFIS370STĘPIEŃ RAFAŁRAFIS371NOWAK MICHAŁPŁYWALNIA KOS372STALMACH ŁUKASZCAFFARO373NOWICKI MARCINSTRAŻ SĘDZISZOWICE374PIOTROWICZ TOMASZAUTO-ART.375LECH TOMASZCAFFARO376MUSIAŁ ANDRZEJRAFIS377BOGUCKI MICHAŁAUTO-ART.378MARUT TOMASZMARSYLIA279MORSZTYN ADRIANCAFFARO280POCICA MIKOŁAJLZS GRUSZKA CZARNOCIN281KORDOS KUBASPÓŁDZIELNIA SIELEC282MAKUŁA TOMASZAUTO-ART.283WOJASIŃSKI SZCZEPANAUTO-ART.284SZOSTAK DAMIANSPÓŁDZIELNIA SIELEC285CHRZAN KRYSTIANLZSGRUSZKACZARNOCIN286ZIĘTEK RAFAŁRAFIS287GZYL ARTURMARSYLIA188KOSELA KAMILSPÓŁDZIELNIA SIELEC189PLESZYŃSKI ROBERTPŁYWALNIA KOS190DARMOŃ TOMASZPŁYWALNIA KOS191STANISZEWSKIGRZEGORZSTRAŻ SĘDZISZOWICE192PSZCZOŁA KRZYSZTOFSHOT WITOWIANKA193KUKLA MICHAŁSTRZELEC CHROBERZ194KRZYSZYOF TOMASZSHOT WITOWIANKA195POCICA MIKOŁAJLZSGRUSZKACZARNOCIN196JELONKIEWICZ WOJCIECHLZSGRUSZKACZARNOCIN197KUŁAGA ŁUKASZMARSYLIA198BARTOSIK KAROLBEST BRUK199IDZIAK ADAMSPÓŁDZIELNIA SIELEC1100RÓŻYCKI RAFAŁLZSGRUSZKACZARNOCIN1101GRZEGORCZYK MATEUSZBEST BRUK1102ZAKRZEWSKI MARCINBEST BRUK1103BIAŁY ŁUKASZCAFFARO1104FUCIA DAWIDSPÓŁDZIELNIA SIELEC1105KWIECIEŃ KAROLLZSGRUSZKACZARNOCIN1
- II LIGA
-
NAZWISKO I IMIĘZESPÓŁBRAMKI1LESZCZAK SEBASTIANWISŁA OPATOWIEC322KRZEMIŃSKI MICHAŁZŁOTY TEAM263CICHY DAMIANKORYTO194SALA JAKUBGLADIATORKRZCZONÓW185SZLĘK TOMASZWOJCIECHÓW166OLESIŃSKI KAMILDAREMNY TRUD147WRZESIEŃ MIŁOSZKORYTO138STOKŁOSA ADAMGLADIATOR KRZCZONÓW129NIEDŹWIEDŹ ŁUKASZZORZA MIKOŁAJÓW1210KĘPA PAWEŁWISŁA OPATOWIEC1111WĄŻ MATEUSZSZYBCY I WŚCIEKLI1112ADAMCZYK RADOSŁAWDAREMNY TRUD1113NIEDŹWIEDŹARKADIUSZZORZA MIKOŁAJÓW1114ADAMCZYK MARCINSZYBCY I WŚCIEKLI1015GWÓŹDŹ DAWIDMETALIKA PRZEMYKÓW1016NOWAK MARCELTOPOLA1017PRZEBIERACZ HUBERTDAREMNY TRUD1018SYDORYK MICHAŁZŁOTY TEAM919BYSIŃSKI PRZEMYSŁAWMETALIKA PRZEMYKÓW920NOGA SEBASTIANMETALIKA PRZEMYKÓW821STALMACH MATEUSZWISŁA OPATOWIEC822NOWAK PIOTRGLADIATOR KRZCZONÓW823WÓJCIK WOJCIECHNAPRZÓD SKALBMIERZ824FRANCUZ WIESŁAWZŁOTY TEAM725SOBIERAJ JAKUBNAPRZÓD SKALBMIERZ726PRAGNĄCY JANKORYTO727TRZASKA KRZYSZTOFRACHWAŁOWIANKA728KALETA ERWINSZYBCY I WŚCIEKLI729ŚMIECH DAMIANTOPOLA730GADAWSKI ŁUKASZZORZA MIKOŁAJÓW631ZAPART DANIELZORZA MIKOŁAJÓW632STOKŁOSA DAWIDGLADIATOR KRZCZONÓW633ZAWRZYKRAJ ADAMWOJCIECHÓW634ŚLASKI MICHAŁRACHWAŁOWIANKA635KRZYSZTOFCZYK DAWIDKORYTO536NOWAK DAWIDNAPRZÓD SKALBMIERZ537SALAMON PIOTRMETALIKA PRZEMYKÓW538MISIEWICZ ŁUKASZZORZA MIKOŁAJÓW539TABOR KRYSTIANSZYBCY I WŚCIEKLI540NOWAK DANIELSZYBCY I WŚCIEKLI541STALMACH KRYSTIANRACHWAŁOWIANKA542FAKOWSKI PRZEMYSŁAWTOPOLA543IWAŃSKI DOMINIKWISŁA OPATOWIEC444GOŁĘBIOWSKIPRZEMYSŁAWSZYBCY I WŚCIEKLI445KWIECIEŃ BARTEKKORYTO446KOWALSKI PATRYKWISŁA OPATOWIEC447BADZIOCH PIOTRWISŁA OPATOWIEC448PYTEL SZYMONKORYTO449PARADA ROBERTWOJCIECHÓW450MODZELEWSKI ARKADIUSZGLADIATORKRZCZONÓW451PORĘBSKI ŁUKASZZŁOTY TEAM452ŁACH TOMASZSZYBCY I WŚCIEKLI453TRYBAŁA PIOTRRACHWAŁOWIANKA454ŚWIECA KAMILWOJCIECHÓW355ZIOŁO ALBERTZORZA MIKOŁAJÓW356WALKIEWICZ MICHAŁSZYBCY I WŚCIEKLI357JĘDRAS SEBASTIANWOJCIECHÓW358WŁUSEK PRZEMYSŁAWWISŁA OPATOWIEC359KUPIEC DAMIANDAREMNY TRUD360GRUCHAŁA MARCINWISŁA OPATOWIEC361KUMOR DAWIDZŁOTY TEAM362GORGOŃ MATEUSZTOPOLA363ZALEŚNY RAFAŁMETALIKA PRZEMYKÓW364DWORAK ŁUKASZSZYBCY I WŚCIEKLI365PAWLIK DOMINIKTOPOLA366WÓJCIK MARCINZŁOTY TEAM367WILK ARKADIUSZTOPOLA268JUROŁAJĆ SZYMONDAREMNY TRUD269WĄTEK MATEUSZZORZA MIKOŁAJÓW270WOJNICKI KONRADRACHWAŁOWIANKA271KAŃSKI RAFAŁWISŁA OPATOWIEC272CICHY KAMILKORYTO273FAKOWSKI TOMASZTOPOLA274TRYBAŁA SYLWESTERRACHWAŁOWIANKA275JĘDRUCH ŁUKASZNAPRZÓD SKALBMIERZ276ŻWIREK ŁUKASZGLADIATORKRZCZONÓW177SŁABOSZ KAMILDAREMNY TRUD178MARZEC SEBASTIANTOPOLA179SENNIK NORBERTWISŁA OPATOWIEC180MIŚKIEWICZ ADRIANRACHWAŁOWIANKA181BINKOWSKI JAKUBNAPRZÓD SKALBMIERZ182STALMACH DAWIDRACHWAŁOWIANKA183ZAJĄC SEBASTIANRACHWAŁOWIANKA184PYTEL PRZEMYSŁAWDAREMNY TRUD185KOZIOŁ MICHAŁDAREMNY TRUD186IWAN DAWIDNAPRZÓD SKALBMIERZ187SAMBÓR ŁUKASZZŁOTY TEAM188KUPISZEWSKI HUBERTWOJCIECHÓW189CHWALIK TOMEKKORYTO190PIETRZYK TOMASZMETALIKA PRZEMYKÓW191CIEŚNIARSKI MICHAŁDAREMNY TRUD192DURBACZ DANIELWOJCIECHÓW193GAWEŁ DOMINIKNAPRZÓD SKALBMIERZ194FETELA KAMILGLADIATORKRZCZONÓW195GRUSZKA MAREKZŁOTY TEAM196ZMARLAK KAMILNAPRZÓD SKALBMIERZ1
- III LIGA
-
NAZWISKO I IMIĘZESPÓŁBRAMKI1ŁAKOTA ŁUKASZSCORPIONSKALBMIERZ292MOCHEREK JAKUBŁAPSZÓW213DYBAŁ DOMINIKLSD DOBIESŁAWICE184MOCHEREK DAMIANŁAPSZÓW165SOWA MICHAŁŚMIŁOWICE156KUBATA KAMILŚMIŁOWICE157STANKIEWICZ MATEUSZWISŁA OPATOWIEC II158FIRKA MARCINKS KRÓLEWSCY139PACZKOWSKI ADAMMŁODE WILKI1210GOŁĘBIOWSKINORBERTSCORPION SKALBMIERZ1211ŚPIEWAK EUGENIUSZEDIHAFT CZAJĘCZYCE1112TABOR BARTEKŚMIŁOWICE1113OZIĘBŁOWSKI ADRIANKS KRÓLEWSCY1014LEŻOŃ WALDEMARDRINK TEAM1015BOREK MICHAŁSCORPION SKALBMIERZ1016MYSLIWIEC JAKUBKILO WIEJSKIEJ1017POBIEGA MATEUSZDRINK TEAM918CHEĆKO PIOTRSCORPION SKALBMIERZ919CYGANEK FILIPKILO WIEJSKIEJ820BUSKI MARCINKS KRÓLEWSCY821WIECZOREK MIKOŁAJŁAPSZÓW722BIELECKI DAWIDEDIHAFT CZAJĘCZYCE723FASOLEWSKI MARIUSZSCORPION SKALBMIERZ724AKSAMIT DAMIANKILO WIEJSKIEJ725MAKOWSKI KRZYSZTOFKILO WIEJSKIEJ626DYMEK BARTOSZMŁODE WILKI627WÓJCIK DARIUSZPRESTO TEAM628PIETRZYK PATRYKDRINK TEAM629TRĘDOWSKI STANISŁAWLSD DOBIESŁAWICE630CZERWIEC MARCINEDIHAFT CZAJĘCZYCE531WOJAS TOMASZMŁODE WILKI532PIETRAS HUBERTLSD DOBIESŁAWICE533KAŁUŻA MATEUSZŁAPSZÓW534TOMCZYK ŁUKASZDRINK TEAM535SAWIŃSKI MICHAŁPRESTO TEAM536SEKUŁA ARKADIUSZKOCINA437KACZMARCZYK NORBERTEDIHAFT CZAJĘCZYCE438KABAT HUBERTWISŁA OPATOWIEC II439KLĘK JAKUBKILO WIEJSKIEJ440MARZEC ŁUKASZŚMIŁOWICE441KOBUS SEBASTIANKOCINA442WILK BARTEKŁAPSZÓW443HYTROŚ HUBERTKILO WIEJSKIEJ444ROBAK KAMILMŁODE WILKI445FUCIA ZBIGNIEWSCORPION SKALBMIERZ446MROCZKA MACIEJWISŁA OPATOWIEC II447PASTERNAK PAWEŁKOCINA348TABOR PIOTRŚMIŁOWICE349POBIEGA SŁAWOMIRKS KRÓLEWSCY350CIEŚLIK KRZYSZTOFEDIHAFT CZAJĘCZYCE351SAWIŃSKI MACIEJPRESTO TEAM352WÓJCIK MICHAŁMŁODE WILKI353KOPEĆ ŁUKASZEDIHAFT CZAJĘCZYCE354NOWAK DOMINIKŁAPSZÓW355ŁAKAS DAMIANKILO WIEJSKIEJ356WIEJACHA WALDEMARPRESTO TEAM357JANIEC MATEUSZKOCINA258PIETRAS MICHAŁDRINK TEAM259PARLAK PATRYKKOCINA260BOREK KRZYSZTOFSCORPION SKALBMIERZ261PYTEL DAWIDŚMIŁOWICE262DRYJA RAFAŁKOCINA263DURBACZ DAWIDMŁODE WILKI264ZAWARTKA KONRADŚMIŁOWICE265BARAN ŁUKASZDRINK TEAM266WRONA NORBERTLSD DOBIESŁAWICE267TOMCZYK GRZEGORZDRINK TEAM268GRABSKI SZCZEPANEDIHAFT CZAJĘCZYCE269ZGAŁA PAWEŁŚMIŁOWICE270DYNIA JANKOCINA271KOWALSKI GRZEGORZKS KRÓLEWSCY272MOŁDAWSKIPRZEMYSŁAWMŁODE WILKI273ZAJĄC MATEUSZSCORPION SKALBMIERZ274MUSIAŁ BARTOSZWISŁA OPATOWIEC II275WÓJCIK KAMILKS KRÓLEWSCY276JEWIARZ WOJCIECHMŁODE WILKI177PIETRZYK PATRYKLSD DOBIESŁAWICE178TOMCZYK ŁUKASZLSD DOBIESŁAWICE179KOZIOŁ PATRYKWISŁA OPATOWIEC II180BYSIŃSKI KRYSTIANWISŁA OPATOWIEC II181KOZIOŁ MARCINWISŁA OPATOWIEC II182SELWIK MARCINKOCINA183WOŹNIAK GRZEGORZEDIHAFT CZAJĘCZYCE184BALICKI DAMIANDRINK TEAM185OLECH ARKADIUSZEDIHAFT CZAJĘCZYCE186KURCZAB PIOTRŚMIŁOWICE187GRELEWICZ KONRADSCORPIONSKALBMIERZ188ODROBINA CEZARYKS KRÓLEWSCY189SADOWSKI ADRIANKS KRÓLEWSCY190PABIŚ PIOTRKILO WIEJSKIEJ191JESIONKA SZYMONLSD DOBIESŁAWICE192MAŁEK BARTŁOMIEJKILO WIEJSKIEJ193KAMIEŃ MACIEJEDIHAFT CZAJĘCZYCE194CIOCHOŃ PAWEŁŁAPSZÓW195FRANCUZ DANIELPRESTO TEAM196KOCERBA BARTOSZWISŁA OPATOWIEC II197SEWERYN MARCINLSD DOBIESŁAWICE198RÓŻYCKI MATEUSZKS KRÓLEWSCY199DOMAGAŁA ALBERTKOCINA1100ŚPIEWAK RAFAŁEDIHAFT CZAJĘCZYCE1101KUKUŁA MICHAŁŚMIŁOWICE1102KRÓL SEBASTIANKILO WIEJSKIEJ1103PACZKOWSKI ŁUKASZMŁODE WILKI1104PISARSKI RAFAŁPRESTO TEAM1105SKOTARSKI MICHAŁKILO WIEJSKIEJ1106SZYDŁOWSKI DANIELKILO WIEJSKIEJ1107ŁYKO SZYMONMŁODE WILKI1
- IV LIGA
-
NAZWISKO I IMIĘZESPÓŁBRAMKI1SZCZYGIEŁ PATRYKCAFFARO II242KOZIEŁ KRZYSZTOFWOLNI STRZELCY213BISKUP TOMASZLEWART BEJSCE204GĄCIK DAWIDSĄ GORSI205NOWAK DAWIDPŁYWALNIA KOS II156GARULA ARTURCAFFARO II137MARKIEWICZ KRZYSZTOFCAFFARO II128MOŻDŻEŃ ADAMRAFIS II119PIWOWARCZYK ERYKWOLNI STRZELCY1010GALA JAKUBHOLY SOULS1011KUŁAGA ADRIANSTRAŻ KAZIMIERZA912KITA BARTOSZCAFFARO II913KUCHARSKI ŁUKASZLEWART BEJSCE814WĘGLOWSKI DAMIANSTRAŻ KAZIMIERZA815WILK KAMILWOLNI STRZELCY816ZAJĄC MATEUSZLEWART BEJSCE717MAGIERA SZYMONLEWART BEJSCE718KABAT TOMASZWŁOSTOWIANKA719ZUWAŁA KRYSTIANSTRAŻ KAZIMIERZA720SIWIEC MATEUSZNIEPOZORNI721WILK JAKUBWOLNI STRZELCY722LECH GRZEGORZSĄ GORSI623SIUDAK PAWEŁCAFFARO II624CISOWSKI PAWEŁWŁOSTOWIANKA625ZAWARTKA ŁUKASZSTRAŻ KAZIMIERZA626MACUGOWSKI ERWINLEWART BEJSCE527PROKOP ROBERTRAFIS II528KUCYBAŁA DAMIANSTRAŻ KAZIMIERZA529KUCA NORBERTMEBLO DAR530PIERZCHAŁA PIOTRHOLY SOULS531ZOCH MATEUSZLEWART BEJSCE432KUPISZEWSKI ŁUKASZLEWART BEJSCE433KACZMARCZYK PAWEŁSĄ GORSI434KACZMARCZYK WOJTEKSĄ GORSI435LEWICKI ARKADIUSZSTRAŻ KAZIMIERZA436KUBIŃSKI ADAMRAFIS II437KUREK GRZEGORZPŁYWALNIA KOS II338PŁASZEWSKI MATEUSZSĄ GORSI339DĘBOWSKI ŁUKASZCAFFARO II340TRZASKA DAMIANWŁOSTOWIANKA341SIECZKOWSKI LUCJANSTRAŻ KAZIMIERZA342GOLBA SEWERYNSTRAŻ KAZIMIERZA343SZCZERBA ARTURPŁYWALNIA KOS II344BIERNAT DOMINIKNIEPOZORNI345KWIECIEŃ MARCINSĄ GORSI346STANEK MATEUSZWŁOSTOWIANKA347HAMERSKI SEBASTIANWŁOSTOWIANKA248KIEROŃSKI ŁUKASZWŁOSTOWIANKA249KOSELA MICHAŁCAFFARO II250KOWALSKI PAWEŁMEBLO DAR251SKINDER TOMASZHOLY SOULS252SZMIGIEL SZYMONHOLY SOULS253ZAPIÓR TOMASZMEBLO DAR254JAROS KAMILNIEPOZORNI255WÓJCIK KAMILSĄ GORSI256MĄCZYŃSKI JAKUBCAFFARO II257PARTYKA TOMASZRAFIS II258KOPER ADRIANCAFFARO II259PIERZCHAŁA DAWIDPŁYWALNIA KOS II160JAROS GRZEGORZRAFIS II161BUCKI DANIELMEBLO DAR162KUSAK PIOTRRAFIS II163WALASEK PAWEŁLEWART BEJSCE164CISAK BŁAŻEJWŁOSTOWIANKA165PROKOP RAFAŁMEBLO DAR166UCHTO SZYMONMEBLO DAR167KUPISZEWSKI DAMIANPŁYWALNIA KOS II168OZIĘBŁO MARCINSTRAŻ KAZIMIERZA169SAJDAK KRZYSZTOFRAFIS II170ŁĄCZYK MATEUSZPŁYWALNIA KOS II171KAPUSTA ŁUKASZPŁYWALNIA KOS II172ŻULICHOWSKI MATEUSZSĄ GORSI173GAWEŁ SEBASTIANHOLY SOULS174ŻUREK PAWEŁWŁOSTOWIANKA175OLEKSY GRZEGORZNIEPOZORNI176MAJCHER MARCINLEWART BEJSCE177GRUCHAŁA DARIUSZLEWART BEJSCE178JAGIELNIK PAWEŁCAFFARO II179MACIĄG WOJCIECHNIEPOZORNI180CIEPICHAŁ DOMINIKNIEPOZORNI181SADOWSKI ADAMRAFIS II182STEFAŃCZYK DARIUSZRAFIS II183IDZIAK WOJCIECHMEBLO DAR184MARZEC DAMIANNIEPOZORNI185WŁUDARZ MARCINLEWART BEJSCE186KURCZYNA BARTOSZMEBLO DAR187WĄTEK ALBERTPŁYWALNIA KOS II188JACH JAKUBRAFIS II189FRANASIK EMANUELNIEPOZORNI190GÓRSKI MATEUSZNIEPOZORNI1
- Szczegóły
- Kategoria: PLF
- Odsłony: 9389
- X RUNDA
I LIGA
TABELA
|
M
|
Z
|
R
|
P.
|
Pkt
|
BIL.
|
|
||
1
|
ROLMET
|
10
|
10
|
0
|
0
|
30
|
86:35
|
+51
|
|
2
|
MARSYLIA
|
10
|
9
|
1
|
0
|
28
|
63:32
|
+31
|
|
3
|
STRAŻ
|
10
|
6
|
0
|
4
|
18
|
63:51
|
+12
|
|
4
|
AUTO-ART
|
10
|
5
|
1
|
4
|
16
|
56:68
|
-12
|
|
5
|
PŁYWALNIA KOS
|
10
|
5
|
0
|
5
|
15
|
55:46
|
+9
|
|
6
|
BEST BRUK
|
10
|
5
|
0
|
5
|
15
|
43:43
|
0
|
|
7
|
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
|
10
|
4
|
3
|
3
|
15
|
47:52
|
-5
|
|
8
|
CAFFARO
|
10
|
3
|
3
|
4
|
12
|
41:35
|
+6
|
|
9
|
SHOT WITOWIANKA
|
10
|
3
|
0
|
7
|
9
|
41:64
|
-23
|
|
10
|
STRZELEC CHROBERZ
|
10
|
2
|
0
|
8
|
6
|
44:66
|
-22
|
|
11
|
RAFIS
|
10
|
1
|
2
|
7
|
5
|
36:53
|
-17
|
|
12
|
LZS GRUSZKA CZARNOCIN
|
10
|
1
|
2
|
7
|
5
|
46:76
|
-30
|
|
II LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|||
1 |
WISŁA OPATOWIEC |
11 |
9 |
0 |
2 |
27 |
72:34 |
+35 |
|
2 |
SZYBCY I WŚCIEKLI |
10 |
7 |
2 |
1 |
23 |
57:36 |
+21 |
|
3 |
GLADIATOR KRZCZONÓW |
11 |
6 |
2 |
3 |
20 |
50:46 |
+4 |
|
4 |
DAREMNY TRUD |
10 |
6 |
1 |
3 |
19 |
38:32 |
+6 |
|
5 |
METALIKA PRZEMYKÓW |
10 |
6 |
0 |
4 |
18 |
36:43 |
-7 |
|
6 |
ZŁOTY TEAM |
10 |
5 |
1 |
4 |
16 |
53:39 |
+14 |
|
7 |
ZORZA MIKOŁAJÓW |
10 |
4 |
2 |
4 |
14 |
46:39 |
+7 |
|
8 |
KORYTO |
10 |
4 |
0 |
6 |
12 |
52:50 |
+2 |
|
9 |
RACHWAŁOWIANKA |
10 |
4 |
0 |
6 |
12 |
29:39 |
-10 |
|
10 |
WOJCIECHÓW |
10 |
2 |
0 |
8 |
6 |
31:55 |
-24 |
|
11 |
TOPOLA |
10 |
2 |
0 |
8 |
6 |
29:54 |
-25 |
|
12 |
NAPRZÓD SKALBMIERZ |
10 |
2 |
0 |
8 |
6 |
23:50 |
-27 |
III LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|||
1 |
SCORPION SKALBMIERZ |
11 |
9 |
1 |
1 |
28 |
86:46 |
+40 |
|
2 |
ŚMIŁOWICE |
11 |
7 |
2 |
2 |
23 |
57:32 |
+25 |
|
3 |
ŁAPSZÓW |
10 |
7 |
0 |
3 |
21 |
61:36 |
+25 |
|
4 |
DRINK TEAM |
11 |
6 |
3 |
2 |
21 |
42:30 |
+12 |
|
5 |
KILO WIEJSKIEJ |
10 |
6 |
1 |
3 |
19 |
47:21 |
+26 |
|
6 |
EDIHAFT CZAJĘCZYCE |
11 |
5 |
2 |
4 |
17 |
43:36 |
+7 |
|
7 |
MŁODE WILKI |
11 |
5 |
2 |
4 |
17 |
46:47 |
-1 |
|
8 |
KS KRÓLEWSCY |
11 |
4 |
1 |
6 |
13 |
44:49 |
-5 |
|
9 |
LSD DOBIESŁAWICE |
11 |
3 |
3 |
5 |
12 |
37:45 |
-8 |
|
10 |
WISŁA OPATOWIEC II |
11 |
3 |
0 |
8 |
9 |
31:48 |
-17 |
|
11 |
KOCINA |
11 |
2 |
1 |
8 |
7 |
21:54 |
-33 |
|
12 |
PRESTO TEAM |
11 |
0 |
0 |
11 |
0 |
20:89 |
-69 |
|
IV LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|
|
|
1 |
CAFFARO II |
9 |
9 |
0 |
0 |
27 |
66:11 |
+55 |
|
2 |
LEWART BEJSCE |
10 |
8 |
1 |
1 |
25 |
60:22 |
+38 |
|
3 |
STRAŻ KAZIMIERZA |
9 |
6 |
1 |
2 |
19 |
42:25 |
+17 |
|
4 |
SĄ GORSI |
9 |
5 |
2 |
2 |
17 |
37:28 |
+9 |
|
5 |
WOLNI STRZELCY |
9 |
5 |
0 |
4 |
15 |
37:27 |
+14 |
|
6 |
WŁOSTOWIANKA |
9 |
3 |
3 |
3 |
12 |
37:23 |
+14 |
|
7 |
PŁYWALNIA KOS II |
9 |
3 |
1 |
5 |
10 |
26:38 |
-12 |
|
8 |
RAFIS II |
9 |
2 |
2 |
5 |
8 |
20:37 |
-17 |
|
9 |
HOLY SOULS |
9 |
2 |
0 |
7 |
6 |
20:49 |
-29 |
|
10 |
MEBLO DAR |
9 |
1 |
2 |
6 |
5 |
14:36 |
-22 |
|
11 |
NIEPOZORNI |
9 |
0 |
0 |
9 |
0 |
14:78 |
-64 |
|
- IX RUNDA
I LIGA
TABELA
|
M
|
Z
|
R
|
P.
|
Pkt
|
BIL.
|
|
|
|
1
|
ROLMET
|
9
|
9
|
0
|
0
|
27
|
77:29
|
+48
|
|
2
|
MARSYLIA
|
9
|
8
|
1
|
0
|
25
|
56:30
|
+26
|
|
3
|
STRAŻ
|
9
|
6
|
0
|
3
|
18
|
61:44
|
+17
|
|
4
|
PŁYWALNIA KOS
|
9
|
5
|
0
|
4
|
15
|
52:38
|
+14
|
|
5
|
CAFFARO
|
9
|
3
|
3
|
3
|
12
|
39:31
|
+8
|
|
6
|
BEST BRUK
|
9
|
4
|
0
|
5
|
12
|
39:41
|
-2
|
|
7
|
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
|
9
|
3
|
3
|
3
|
12
|
39:46
|
-7
|
|
8
|
AUTO-ART
|
8
|
3
|
1
|
4
|
10
|
39:59
|
-20
|
|
9
|
SHOT WITOWIANKA
|
8
|
3
|
0
|
5
|
9
|
29:47
|
-18
|
|
10
|
STRZELEC CHROBERZ
|
9
|
2
|
0
|
7
|
6
|
38:57
|
-19
|
|
11
|
RAFIS
|
9
|
1
|
1
|
7
|
4
|
34:51
|
-17
|
|
12
|
LZS GRUSZKA CZARNOCIN
|
9
|
1
|
1
|
7
|
4
|
44:74
|
-30
|
|
|
TABELA
|
M
|
Z
|
R
|
P.
|
Pkt
|
BIL.
|
|
|
1
|
ROLMET
|
9
|
9
|
0
|
0
|
27
|
77:29
|
+48
|
|
2
|
MARSYLIA
|
9
|
8
|
1
|
0
|
25
|
56:30
|
+26
|
|
3
|
STRAŻ
|
9
|
6
|
0
|
3
|
18
|
61:44
|
+17
|
|
4
|
PŁYWALNIA KOS
|
9
|
5
|
0
|
4
|
15
|
52:38
|
+14
|
|
5
|
AUTO-ART
|
9
|
4
|
1
|
4
|
13
|
48:65
|
-17
|
|
6
|
CAFFARO
|
9
|
3
|
3
|
3
|
12
|
39:31
|
+8
|
|
7
|
BEST BRUK
|
9
|
4
|
0
|
5
|
12
|
39:41
|
-2
|
|
8
|
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
|
9
|
3
|
3
|
3
|
12
|
39:46
|
-7
|
|
9
|
SHOT WITOWIANKA
|
9
|
3
|
0
|
6
|
9
|
35:56
|
-21
|
|
10
|
STRZELEC CHROBERZ
|
9
|
2
|
0
|
7
|
6
|
38:57
|
-19
|
|
11
|
RAFIS
|
9
|
1
|
1
|
7
|
4
|
34:51
|
-17
|
|
12
|
LZS GRUSZKA CZARNOCIN
|
9
|
1
|
1
|
7
|
4
|
44:74
|
-30
|
|
II LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|||
1 |
WISŁA OPATOWIEC |
9 |
7 |
0 |
2 |
21 |
55:23 |
+32 |
|
2 |
SZYBCY I WŚCIEKLI |
9 |
6 |
2 |
1 |
20 |
48:33 |
+15 |
|
3 |
METALIKA PRZEMYKÓW |
9 |
6 |
0 |
3 |
18 |
33:34 |
+1 |
|
4 |
GLADIATOR KRZCZONÓW |
9 |
5 |
2 |
2 |
17 |
40:34 |
+6 |
|
5 |
ZŁOTY TEAM |
9 |
5 |
1 |
3 |
16 |
49:34 |
+15 |
|
6 |
DAREMNY TRUD |
9 |
5 |
1 |
3 |
16 |
32:29 |
+3 |
|
7 |
KORYTO |
9 |
4 |
0 |
5 |
12 |
49:44 |
+5 |
|
8 |
ZORZA MIKOŁAJÓW |
9 |
3 |
2 |
4 |
11 |
41:39 |
+2 |
|
9 |
RACHWAŁOWIANKA |
9 |
3 |
0 |
6 |
9 |
24:37 |
-13 |
|
10 |
WOJCIECHÓW |
9 |
2 |
0 |
7 |
6 |
29:50 |
-21 |
|
11 |
TOPOLA |
9 |
2 |
0 |
7 |
6 |
23:45 |
-22 |
|
12 |
NAPRZÓD SKALBMIERZ |
9 |
2 |
0 |
7 |
6 |
23:45 |
-22 |
III LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|||
1 |
SCORPION SKALBMIERZ |
9 |
7 |
1 |
1 |
22 |
61:39 |
+22 |
|
2 |
ŚMIŁOWICE |
9 |
6 |
1 |
2 |
19 |
54:30 |
+24 |
|
3 |
ŁAPSZÓW |
9 |
6 |
0 |
3 |
18 |
58:36 |
+22 |
|
4 |
DRINK TEAM |
9 |
5 |
2 |
2 |
17 |
35:27 |
+8 |
|
5 |
KILO WIEJSKIEJ |
9 |
5 |
1 |
3 |
16 |
39:19 |
+20 |
|
6 |
MŁODE WILKI |
8 |
4 |
2 |
2 |
14 |
35:28 |
+7 |
|
7 |
EDIHAFT CZAJĘCZYCE |
9 |
4 |
2 |
3 |
14 |
38:33 |
+5 |
|
8 |
LSD DOBIESŁAWICE |
9 |
3 |
2 |
4 |
11 |
31:37 |
-6 |
|
9 |
KS KRÓLEWSCY |
8 |
3 |
0 |
5 |
9 |
30:39 |
-10 |
|
10 |
KOCINA |
9 |
2 |
1 |
6 |
7 |
21:48 |
-27 |
|
11 |
WISŁA OPATOWIEC II |
9 |
2 |
0 |
7 |
6 |
24:39 |
-15 |
|
12 |
PRESTO TEAM |
9 |
0 |
0 |
9 |
0 |
16:64 |
-48 |
|
IV LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|||
1 |
LEWART BEJSCE |
9 |
8 |
1 |
0 |
25 |
58:19 |
+39 |
|
2 |
CAFFARO II |
8 |
8 |
0 |
0 |
24 |
63:9 |
+54 |
|
3 |
STRAŻ KAZIMIERZA |
8 |
5 |
1 |
2 |
16 |
36:23 |
+13 |
|
4 |
WOLNI STRZELCY |
8 |
5 |
0 |
3 |
15 |
35:21 |
+14 |
|
5 |
SĄ GORSI |
8 |
4 |
2 |
2 |
14 |
25:25 |
0 |
|
6 |
WŁOSTOWIANKA |
8 |
3 |
2 |
3 |
11 |
34:20 |
+14 |
|
7 |
PŁYWALNIA KOS II |
8 |
3 |
1 |
4 |
10 |
23:33 |
-10 |
|
8 |
RAFIS II |
9 |
2 |
2 |
5 |
8 |
20:37 |
-17 |
|
9 |
MEBLO DAR |
8 |
1 |
1 |
6 |
4 |
11:33 |
-22 |
|
10 |
HOLY SOULS |
8 |
1 |
0 |
7 |
3 |
15:46 |
-31 |
|
11 |
NIEPOZORNI |
8 |
0 |
0 |
8 |
0 |
11:66 |
-55 |
|
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|||
1 |
LEWART BEJSCE |
9 |
8 |
1 |
0 |
25 |
58:19 |
+39 |
|
2 |
CAFFARO II |
8 |
8 |
0 |
0 |
24 |
63:9 |
+54 |
|
3 |
STRAŻ KAZIMIERZA |
8 |
5 |
1 |
2 |
16 |
36:23 |
+13 |
|
4 |
WOLNI STRZELCY |
8 |
5 |
0 |
3 |
15 |
35:21 |
+14 |
|
5 |
SĄ GORSI |
8 |
4 |
2 |
2 |
14 |
25:25 |
0 |
|
6 |
PŁYWALNIA KOS II |
7 |
3 |
0 |
4 |
9 |
19:29 |
-10 |
|
7 |
RAFIS II |
9 |
2 |
2 |
5 |
8 |
20:37 |
-17 |
|
8 |
WŁOSTOWIANKA |
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
19:16 |
-3 |
|
9 |
MEBLO DAR |
8 |
1 |
1 |
6 |
4 |
11:33 |
-22 |
|
10 |
HOLY SOULS |
8 |
1 |
0 |
7 |
3 |
15:46 |
-31 |
|
11 |
NIEPOZORNI |
7 |
0 |
0 |
7 |
0 |
11:55 |
-44 |
|
- VIII RUNDA
I LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|||
1
|
ROLMET
|
8
|
8
|
0
|
0
|
24
|
70:25
|
+45
|
|
2
|
MARSYLIA
|
8
|
7
|
1
|
0
|
22
|
53:28
|
+25
|
|
3
|
PŁYWALNIA KOS
|
8
|
5
|
0
|
3
|
15
|
48:31
|
+17
|
|
4
|
STRAŻ
|
8
|
5
|
0
|
3
|
15
|
48:43
|
+5
|
|
5
|
CAFFARO
|
8
|
3
|
3
|
2
|
12
|
37:28
|
+9
|
|
6
|
BEST BRUK
|
8
|
4
|
0
|
4
|
12
|
39:37
|
-2
|
|
7
|
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
|
8
|
2
|
3
|
3
|
9
|
35:46
|
-11
|
|
8
|
AUTO-ART
|
7
|
2
|
1
|
4
|
7
|
32:53
|
-21
|
|
9
|
STRZELEC CHROBERZ
|
8
|
2
|
0
|
6
|
6
|
37:44
|
-7
|
|
10
|
SHOT WITOWIANKA
|
7
|
2
|
0
|
5
|
6
|
22:44
|
-22
|
|
11
|
RAFIS
|
8
|
1
|
1
|
6
|
4
|
31:44
|
-13
|
|
12
|
LZS GRUSZKA CZARNOCIN
|
8
|
1
|
1
|
6
|
4
|
38:67
|
-29
|
|
II LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|
|
|
1 |
WISŁA OPATOWIEC |
8 |
6 |
0 |
2 |
18 |
47:20 |
+27 |
|
2 |
METALIKA PRZEMYKÓW |
8 |
6 |
0 |
2 |
18 |
29:28 |
+1 |
|
3 |
SZYBCY I WŚCIEKLI |
8 |
5 |
2 |
1 |
17 |
40:30 |
+10 |
|
4 |
ZŁOTY TEAM |
8 |
5 |
1 |
2 |
16 |
46:30 |
+16 |
|
5 |
DAREMNY TRUD |
8 |
5 |
1 |
2 |
16 |
29:21 |
+8 |
|
6 |
GLADIATOR KRZCZONÓW |
8 |
4 |
2 |
2 |
14 |
32:31 |
+1 |
|
7 |
KORYTO |
8 |
4 |
0 |
4 |
12 |
46:36 |
+10 |
|
8 |
ZORZA MIKOŁAJÓW |
8 |
3 |
2 |
3 |
11 |
38:31 |
+7 |
|
9 |
RACHWAŁOWIANKA |
8 |
2 |
0 |
6 |
6 |
18:33 |
-15 |
|
10 |
WOJCIECHÓW |
8 |
2 |
0 |
6 |
6 |
25:45 |
-20 |
|
11 |
TOPOLA |
8 |
1 |
0 |
7 |
3 |
19:42 |
-23 |
|
12 |
NAPRZÓD SKALBMIERZ |
8 |
1 |
0 |
7 |
3 |
18:41 |
-23 |
III LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|||
1 |
SCORPION SKALBMIERZ |
8 |
6 |
1 |
1 |
19 |
52:33 |
+19 |
|
2 |
ŁAPSZÓW |
8 |
6 |
0 |
2 |
18 |
52:27 |
+25 |
|
3 |
ŚMIŁOWICE |
8 |
6 |
0 |
2 |
18 |
52:28 |
+24 |
|
4 |
EDIHAFT CZAJĘCZYCE |
8 |
4 |
2 |
2 |
14 |
35:28 |
+7 |
|
5 |
DRINK TEAM |
8 |
4 |
2 |
2 |
14 |
32:27 |
+5 |
|
6 |
KILO WIEJSKIEJ |
8 |
4 |
1 |
3 |
13 |
34:16 |
+18 |
|
7 |
MŁODE WILKI |
7 |
3 |
2 |
2 |
11 |
30:25 |
+5 |
|
8 |
LSD DOBIESŁAWICE |
8 |
3 |
1 |
4 |
10 |
29:35 |
-6 |
|
9 |
KOCINA |
8 |
2 |
1 |
5 |
7 |
21:45 |
-24 |
|
10 |
WISŁA OPATOWIEC II |
8 |
2 |
0 |
6 |
6 |
24:35 |
-11 |
|
11 |
KS KRÓLEWSCY |
7 |
2 |
0 |
5 |
6 |
26:39 |
-13 |
|
12 |
PRESTO TEAM |
8 |
0 |
0 |
8 |
0 |
13:59 |
-46 |
|
IV LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|||
1 |
CAFFARO II |
8 |
8 |
0 |
0 |
24 |
63:9 |
+54 |
|
2 |
LEWART BEJSCE |
8 |
7 |
1 |
0 |
22 |
55:17 |
+38 |
|
3 |
STRAŻ KAZIMIERZA |
7 |
5 |
1 |
1 |
16 |
34:20 |
+14 |
|
4 |
WOLNI STRZELCY |
7 |
4 |
0 |
3 |
12 |
32:20 |
+12 |
|
5 |
SĄ GORSI |
7 |
3 |
2 |
2 |
11 |
20:25 |
-5 |
|
6 |
PŁYWALNIA KOS II |
7 |
3 |
0 |
4 |
9 |
19:29 |
-10 |
|
7 |
RAFIS II |
8 |
2 |
2 |
4 |
8 |
20:32 |
-12 |
|
8 |
WŁOSTOWIANKA |
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
19:16 |
-3 |
|
9 |
MEBLO DAR |
7 |
1 |
1 |
5 |
4 |
10:30 |
-20 |
|
10 |
HOLY SOULS |
7 |
0 |
0 |
7 |
0 |
10:44 |
-34 |
|
11 |
NIEPOZORNI |
6 |
0 |
0 |
6 |
0 |
10:50 |
-40 |
|
- VII RUNDA
I LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|
|
|
1 |
ROLMET |
7 |
7 |
0 |
0 |
21 |
55:17 |
+38 |
|
2 |
MARSYLIA |
7 |
6 |
1 |
0 |
19 |
45:27 |
+18 |
|
3 |
STRAŻ |
7 |
5 |
0 |
2 |
15 |
44:36 |
+8 |
|
4 |
PŁYWALNIA KOS |
7 |
4 |
0 |
3 |
12 |
41:27 |
+14 |
|
5 |
BEST BRUK |
7 |
4 |
0 |
3 |
12 |
38:29 |
+9 |
|
6 |
CAFFARO |
7 |
2 |
3 |
2 |
9 |
29:24 |
+5 |
|
7 |
AUTO-ART |
7 |
2 |
1 |
4 |
7 |
32:53 |
-21 |
|
8 |
STRZELEC CHROBERZ |
7 |
2 |
0 |
5 |
6 |
33:36 |
-3 |
|
9 |
SPÓŁDZIELNIA SIELEC |
7 |
1 |
3 |
3 |
6 |
27:39 |
-12 |
|
10 |
SHOT WITOWIANKA |
7 |
2 |
0 |
5 |
6 |
22:44 |
-22 |
|
11 |
RAFIS |
7 |
1 |
1 |
5 |
4 |
24:36 |
-12 |
|
12 |
LZS GRUSZKA CZARNOCIN |
7 |
1 |
1 |
5 |
4 |
30:52 |
-22 |
|
II LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|||
1 |
METALIKA PRZEMYKÓW |
7 |
6 |
0 |
1 |
18 |
26:21 |
+5 |
|
2 |
SZYBCY I WŚCIEKLI |
7 |
5 |
1 |
1 |
16 |
35:25 |
+10 |
|
3 |
WISŁA OPATOWIEC |
7 |
5 |
0 |
2 |
15 |
39:17 |
+22 |
|
4 |
ZŁOTY TEAM |
7 |
4 |
1 |
2 |
13 |
42:27 |
+15 |
|
5 |
DAREMNY TRUD |
7 |
4 |
1 |
2 |
13 |
25:21 |
+4 |
|
6 |
GLADIATOR KRZCZONÓW |
7 |
4 |
1 |
2 |
13 |
27:26 |
+1 |
|
7 |
ZORZA MIKOŁAJÓW |
7 |
3 |
2 |
2 |
11 |
35:27 |
+8 |
|
8 |
KORYTO |
7 |
3 |
0 |
4 |
9 |
39:33 |
+6 |
|
9 |
WOJCIECHÓW |
7 |
2 |
0 |
5 |
6 |
22:37 |
-15 |
|
10 |
RACHWAŁOWIANKA |
7 |
1 |
0 |
6 |
3 |
15:31 |
-16 |
|
11 |
TOPOLA |
7 |
1 |
0 |
6 |
3 |
19:38 |
-19 |
|
12 |
NAPRZÓD SKALBMIERZ |
7 |
1 |
0 |
6 |
3 |
16:38 |
-22 |
III LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|
|
|
1 |
SCORPION SKALBMIERZ |
7 |
6 |
0 |
1 |
18 |
46:27 |
+19 |
|
2 |
ŚMIŁOWICE |
7 |
5 |
0 |
2 |
15 |
45:26 |
+19 |
|
3 |
ŁAPSZÓW |
7 |
5 |
0 |
2 |
15 |
38:23 |
+15 |
|
4 |
EDIHAFT CZAJĘCZYCE |
7 |
4 |
1 |
2 |
13 |
29:22 |
+7 |
|
5 |
DRINK TEAM |
7 |
4 |
1 |
2 |
13 |
29:24 |
+5 |
|
6 |
KILO WIEJSKIEJ |
7 |
4 |
0 |
3 |
12 |
31:13 |
+18 |
|
7 |
MŁODE WILKI |
7 |
3 |
2 |
2 |
11 |
30:25 |
+5 |
|
8 |
LSD DOBIESŁAWICE |
7 |
2 |
1 |
4 |
7 |
26:35 |
-9 |
|
9 |
KOCINA |
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
18:33 |
-15 |
|
10 |
WISŁA OPATOWIEC II |
7 |
2 |
0 |
5 |
6 |
22:28 |
-6 |
|
11 |
KS KRÓLEWSCY |
6 |
1 |
0 |
5 |
3 |
17:36 |
-19 |
|
12 |
PRESTO TEAM |
7 |
0 |
0 |
7 |
0 |
9:45 |
-36 |
|
IV LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|
|
|
1 |
CAFFARO II |
7 |
7 |
0 |
0 |
21 |
55:4 |
+51 |
|
2 |
LEWART BEJSCE |
7 |
6 |
1 |
0 |
19 |
45:15 |
+30 |
|
3 |
STRAŻ KAZIMIERZA |
6 |
5 |
1 |
0 |
16 |
29:12 |
+14 |
|
4 |
SĄ GORSI |
7 |
3 |
2 |
2 |
11 |
20:25 |
-5 |
|
5 |
WOLNI STRZELCY |
6 |
3 |
0 |
3 |
9 |
26:18 |
+8 |
|
6 |
PŁYWALNIA KOS II |
6 |
3 |
0 |
3 |
9 |
17:23 |
-6 |
|
7 |
WŁOSTOWIANKA |
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
19:16 |
-3 |
|
8 |
RAFIS II |
7 |
1 |
2 |
4 |
5 |
12:29 |
-17 |
|
9 |
MEBLO DAR |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
8:20 |
-12 |
|
10 |
HOLY SOULS |
6 |
0 |
0 |
6 |
0 |
7:36 |
-29 |
|
11 |
NIEPOZORNI |
6 |
0 |
0 |
6 |
0 |
10:50 |
-40 |
|
- VI RUNDA
I LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|
|
|
1 |
ROLMET |
6 |
6 |
0 |
0 |
18 |
42:15 |
+27 |
|
2 |
MARSYLIA |
6 |
5 |
1 |
0 |
16 |
37:20 |
+17 |
|
3 |
BESC BRUK |
6 |
4 |
0 |
2 |
12 |
36:24 |
+12 |
|
4 |
STRAŻ |
6 |
4 |
0 |
2 |
12 |
36:31 |
+5 |
|
5 |
CAFFARO |
6 |
2 |
3 |
1 |
9 |
29:19 |
+10 |
|
6 |
PŁYWALNIA KOS |
6 |
3 |
0 |
3 |
9 |
36:27 |
+9 |
|
7 |
STRZELEC CHROBERZ |
6 |
2 |
0 |
4 |
6 |
26:28 |
-2 |
|
8 |
SHOT WITOWIANKA |
6 |
2 |
0 |
4 |
6 |
20:31 |
-11 |
|
9 |
AUTO-ART |
6 |
2 |
0 |
4 |
6 |
25:46 |
-21 |
|
10 |
SPÓŁDZIELNIA SIELEC |
6 |
1 |
2 |
3 |
5 |
20:32 |
-12 |
|
11 |
LZS GRUSZKA CZARNOCIN |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
25:44 |
-19 |
|
12 |
RAFIS |
6 |
0 |
1 |
5 |
1 |
19:34 |
-15 |
|
II LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|
|
|
1 |
METALIKA PRZEMYKÓW |
6 |
5 |
0 |
1 |
15 |
21:18 |
+3 |
|
2 |
SZYBCY I WŚCIEKLI |
6 |
4 |
1 |
1 |
13 |
31:22 |
+9 |
|
3 |
GLADIATOR KRZCZONÓW |
6 |
4 |
1 |
1 |
13 |
24:21 |
+3 |
|
4 |
WISŁA OPATOWIEC |
6 |
4 |
0 |
2 |
12 |
32:17 |
+15 |
|
5 |
DAREMNY TRUD |
6 |
4 |
0 |
2 |
12 |
22:18 |
+4 |
|
6 |
ZŁOTY TEAM |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
34:22 |
+12 |
|
7 |
ZORZA MIKOŁAJÓW |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
32:24 |
+8 |
|
8 |
KORYTO |
6 |
3 |
0 |
3 |
9 |
36:28 |
+8 |
|
9 |
WOJCIECHÓW |
6 |
2 |
0 |
4 |
6 |
17:29 |
-12 |
|
10 |
NAPRZÓD SKALBMIERZ |
6 |
1 |
0 |
5 |
3 |
16:31 |
-15 |
|
11 |
TOPOLA |
6 |
1 |
0 |
5 |
3 |
16:34 |
-18 |
|
12 |
RACHWAŁOWIANKA |
6 |
0 |
0 |
6 |
0 |
10:28 |
-18 |
III LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|
|
|
1 |
SCORPION SKALBMIERZ |
6 |
5 |
0 |
1 |
15 |
37:24 |
+13 |
|
2 |
DRINK TEAM |
6 |
4 |
1 |
1 |
13 |
26:15 |
+11 |
|
3 |
KILO WIEJSKIEJ |
6 |
4 |
0 |
2 |
12 |
31:9 |
+22 |
|
4 |
ŁAPSZÓW |
6 |
4 |
0 |
2 |
12 |
33:21 |
+12 |
|
5 |
ŚMIŁOWICE |
6 |
4 |
0 |
2 |
12 |
33:22 |
+11 |
|
6 |
MŁODE WILKI |
6 |
3 |
2 |
1 |
11 |
28:20 |
+8 |
|
7 |
EDIHAFT CZAJĘCZYCE |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
24:21 |
+3 |
|
8 |
WISŁA OPATOWIEC II |
6 |
2 |
0 |
4 |
6 |
21:26 |
-5 |
|
9 |
KOCINA |
5 |
1 |
1 |
3 |
4 |
16:32 |
-16 |
|
10 |
LSD DOBIESŁAWICE |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
22:35 |
-13 |
|
11 |
KS KRÓLEWSCY |
5 |
1 |
0 |
4 |
3 |
13:24 |
-11 |
|
12 |
PRESTO TEAM |
6 |
0 |
0 |
6 |
0 |
8:40 |
-32 |
|
IV LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|
|
|
1 |
CAFFARO II |
6 |
6 |
0 |
0 |
18 |
48:3 |
+45 |
|
2 |
STRAŻ KAZIMIERZA |
6 |
5 |
1 |
0 |
16 |
29:12 |
+17 |
|
3 |
LEWART BEJSCE |
6 |
5 |
1 |
0 |
16 |
36:12 |
+24 |
|
4 |
PŁYWALNIA KOS II |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
14:14 |
0 |
|
5 |
SĄ GORSI |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
16:22 |
-6 |
|
6 |
WŁOSTOWIANKA |
5 |
2 |
0 |
3 |
6 |
16:13 |
+3 |
|
7 |
WOLNI STRZELCY |
5 |
2 |
0 |
3 |
6 |
17:17 |
0 |
|
8 |
MEBLO DAR |
5 |
1 |
1 |
3 |
4 |
7:13 |
-6 |
|
9 |
RAFIS II |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
9:26 |
-17 |
|
10 |
HOLY SOULS |
5 |
0 |
0 |
5 |
0 |
4:32 |
-28 |
|
11 |
NIEPOZORNI |
5 |
0 |
0 |
5 |
0 |
9:41 |
-32 |
|
V RUNDA
I LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|
|
|
1 |
ROLMET |
5 |
5 |
0 |
0 |
15 |
36:14 |
+22 |
|
2 |
MARSYLIA |
5 |
4 |
1 |
0 |
13 |
32:16 |
+16 |
|
3 |
PŁYWALNIA KOS |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
32:22 |
+10 |
|
4 |
BESC BRUK |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
31:23 |
+8 |
|
5 |
STRAŻ |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
30:28 |
+2 |
|
6 |
CAFFARO |
5 |
2 |
2 |
1 |
8 |
25:15 |
+10 |
|
7 |
STRZELEC CHROBERZ |
5 |
2 |
0 |
3 |
6 |
25:23 |
+2 |
|
8 |
SHOT WITOWIANKA |
5 |
2 |
0 |
3 |
6 |
17:25 |
-8 |
|
9 |
SPÓŁDZIELNIA SIELEC |
5 |
1 |
2 |
2 |
5 |
19:26 |
-7 |
|
10 |
LZS GRUSZKA CZARNOCIN |
5 |
1 |
0 |
4 |
3 |
21:40 |
-19 |
|
11 |
AUTO-ART |
5 |
1 |
0 |
4 |
3 |
19:41 |
-22 |
|
12 |
RAFIS |
5 |
0 |
1 |
4 |
1 |
14:28 |
-14 |
|
II LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|
|
|
1 |
METALIKA PRZEMYKÓW |
5 |
4 |
0 |
1 |
12 |
16:14 |
+2 |
|
2 |
ZORZA MIKOŁAJÓW |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
28:18 |
+10 |
|
3 |
SZYBCY I WŚCIEKLI |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
25:18 |
+7 |
|
4 |
GLADIATOR KRZCZONÓW |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
17:15 |
+2 |
|
5 |
WISŁA OPATOWIEC |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
25:17 |
+8 |
|
6 |
KORYTO |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
30:21 |
+9 |
|
7 |
DAREMNY TRUD |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
15:16 |
-1 |
|
8 |
ZŁOTY TEAM |
5 |
2 |
1 |
2 |
7 |
27:21 |
+6 |
|
9 |
WOJCIECHÓW |
5 |
2 |
0 |
3 |
6 |
15:22 |
-7 |
|
10 |
NAPRZÓD SKALBMIERZ |
5 |
1 |
0 |
4 |
3 |
15:24 |
-9 |
|
11 |
TOPOLA |
5 |
1 |
0 |
4 |
3 |
12:29 |
-17 |
|
12 |
RACHWAŁOWIANKA |
5 |
0 |
0 |
5 |
0 |
10:21 |
-11 |
III LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|
|
|
1 |
SCORPION SKALBMIERZ |
5 |
4 |
0 |
1 |
12 |
28:19 |
+9 |
|
2 |
MŁODE WILKI |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
26:18 |
+8 |
|
3 |
DRINK TEAM |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
21:14 |
+7 |
|
4 |
KILO WIEJSKIEJ |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
27:9 |
+18 |
|
5 |
ŁAPSZÓW |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
25:19 |
+6 |
|
6 |
ŚMIŁOWICE |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
25:22 |
+3 |
|
7 |
EDIHAFT CZAJĘCZYCE |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
21:18 |
+3 |
|
8 |
WISŁA OPATOWIEC II |
5 |
2 |
0 |
3 |
6 |
21:22 |
-1 |
|
9 |
KOCINA |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
16:24 |
-8 |
|
10 |
LSD DOBIESŁAWICE |
5 |
1 |
1 |
3 |
4 |
17:26 |
-9 |
|
11 |
KS KRÓLEWSCY |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
11:16 |
-5 |
|
12 |
PRESTO TEAM |
5 |
0 |
0 |
5 |
0 |
7:35 |
-28 |
|
IV LIGA
- IV RUNDA
I LIGA
|
TABELA
|
M
|
Z
|
R
|
P.
|
Pkt
|
BIL.
|
|
|
1
|
ROLMET
|
4
|
4
|
0
|
0
|
12
|
29:12
|
+17
|
|
2
|
MARSYLIA
|
4
|
3
|
1
|
0
|
10
|
24:11
|
+13
|
|
3
|
PŁYWALNIA KOS
|
4
|
2
|
0
|
2
|
6
|
27:18
|
+9
|
|
4
|
BESC BRUK
|
4
|
2
|
0
|
2
|
6
|
26:19
|
+7
|
|
5
|
STRZELEC CHROBERZ
|
4
|
2
|
0
|
2
|
6
|
21:18
|
+3
|
|
6
|
STRAŻ
|
4
|
2
|
0
|
2
|
6
|
24:23
|
+1
|
|
7
|
SHOT WITOWIANKA
|
4
|
2
|
0
|
2
|
6
|
15:15
|
0
|
|
8
|
CAFFARO
|
4
|
1
|
2
|
1
|
5
|
15:13
|
+2
|
|
9
|
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
|
4
|
1
|
2
|
1
|
5
|
14:20
|
-6
|
|
10
|
LZS GRUSZKA CZARNOCIN
|
4
|
1
|
0
|
3
|
3
|
16:32
|
-16
|
|
11
|
AUTO-ART
|
4
|
1
|
0
|
3
|
3
|
15:36
|
-21
|
|
12
|
RAFIS
|
4
|
0
|
1
|
3
|
1
|
12:21
|
-9
|
|
II LIGA
|
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|
|
1 |
METALIKA PRZEMYKÓW |
4 |
4 |
0 |
0 |
12 |
15:10 |
+5 |
|
2 |
WISŁA OPATOWIEC |
4 |
3 |
0 |
1 |
9 |
20:6 |
+14 |
|
3 |
ZORZA MIKOŁAJÓW |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
24:17 |
+7 |
|
4 |
SZYBCY I WŚCIEKLI |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
17:15 |
+2 |
|
5 |
GLADIATOR KRZCZONÓW |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
14:13 |
+1 |
|
6 |
KORYTO |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
22:16 |
+6 |
|
7 |
WOJCIECHÓW |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
12:14 |
-2 |
|
8 |
DAREMNY TRUD |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
12:16 |
-4 |
|
9 |
ZŁOTY TEAM |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
16:16 |
0 |
|
10 |
NAPRZÓD SKALBMIERZ |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
15:21 |
-6 |
|
11 |
TOPOLA |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
7:21 |
-14 |
|
12 |
RACHWAŁOWIANKA |
4 |
0 |
0 |
4 |
0 |
8:18 |
-10 |
III LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|||
1 |
MŁODE WILKI |
4 |
3 |
1 |
0 |
10 |
23:14 |
+9 |
|
2 |
KILO WIEJSKIEJ |
4 |
3 |
0 |
1 |
9 |
23:4 |
+19 |
|
3 |
ŁAPSZÓW |
4 |
3 |
0 |
1 |
9 |
23:14 |
+9 |
|
4 |
SCORPION SKALBMIERZ |
4 |
3 |
0 |
1 |
9 |
20:13 |
+7 |
|
5 |
DRINK TEAM |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
17:11 |
+6 |
|
6 |
ŚMIŁOWICE |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
20:18 |
+2 |
|
7 |
EDIHAFT CZAJĘCZYCE |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
16:16 |
0 |
|
8 |
WISŁA OPATOWIEC II |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
15:14 |
-1 |
|
9 |
KOCINA |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
16:24 |
-8 |
|
10 |
KS KRÓLEWSCY |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
11:16 |
-5 |
|
11 |
LSD DOBIESŁAWICE |
4 |
0 |
1 |
3 |
1 |
11:24 |
-13 |
|
12 |
PRESTO TEAM |
4 |
0 |
0 |
4 |
0 |
5:29 |
-24 |
|
IV LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|
|
|
1 |
LEWART BEJSCE |
5 |
4 |
1 |
0 |
13 |
22:8 |
+14 |
|
2 |
CAFFARO II |
4 |
4 |
0 |
0 |
12 |
26:1 |
+25 |
|
3 |
STRAŻ KAZIMIERZA |
4 |
3 |
1 |
0 |
10 |
21:8 |
+13 |
|
4 |
PŁYWALNIA KOS |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
10:2 |
+8 |
|
5 |
SĄ GORSI |
4 |
1 |
2 |
1 |
5 |
8:13 |
-5 |
|
6 |
MEBLO DAR |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
6:10 |
-4 |
|
7 |
WŁOSTOWIANKA |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
8:9 |
-1 |
|
8 |
WOLNI STRZELC |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
7:8 |
-1 |
|
9 |
RAFIS II |
5 |
0 |
1 |
4 |
1 |
5:25 |
-20 |
|
10 |
NIEPOZORNI |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
4:12 |
-8 |
|
11 |
HOLY SOULS |
4 |
0 |
0 |
4 |
0 |
3:24 |
-21 |
|
- III RUNDA
I LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|||
1 |
ROLMET |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
17:9 |
+8 |
|
2 |
MARSYLIA |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
20:8 |
+12 |
|
3 |
PŁYWALNIA KOS |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
22:12 |
+10 |
|
4 |
SHOT WITOWIANKA |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
12:11 |
1 |
|
5 | CAFFARO | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 12:10 | +10 | |
6 |
SPÓŁDZIELNIA SIELEC |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
11:17 |
-6 |
|
7 |
BESC BRUK |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
20:14 |
+6 |
|
8 |
STRAŻ |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
19:20 |
-1 |
|
9 |
STRZELEC CHROBERZ |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
12:13 |
-1 |
|
10 |
LZS GRUSZKA CZARNOCIN |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
11:23 |
-12 |
|
11 |
AUTO-ART |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
12:24 |
-12 |
|
12 |
RAFIS |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
9:16 |
-7 |
II LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|||
1 |
METALIKA PRZEMYKÓW |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
13:9 |
+4 |
|
2 |
ZORZA MIKOŁAJÓW |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
21:8 |
+13 |
|
3 |
WISŁA OPATOWIEC |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
14:5 |
+9 |
|
4 |
DAREMNY TRUD |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
11:10 |
+1 |
|
5 |
WOJCIECHÓW |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
11:12 |
-1 |
|
6 |
GLADIATOR KRZCZONÓW |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
12:12 |
0 |
|
7 |
SZYBCY I WŚCIEKLI |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
10:12 |
-2 |
|
8 |
KORYTO |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
13:13 |
0 |
|
9 |
NAPRZÓD SKALBMIERZ |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
12:14 |
-2 |
|
10 |
TOPOLA |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
6:19 |
-13 |
|
11 |
ZŁOTY TEAM |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
10:12 |
-2 |
|
12 |
RACHWAŁOWIANKA |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
4:12 |
-8 |
III LIGA
|
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|
|
1 |
ŁAPSZÓW |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
19:8 |
+11 |
|
2 |
SCORPION SKALBMIERZ |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
15:7 |
+8 |
|
3 |
MŁODE WILKI |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
17:10 |
+7 |
|
4 |
EDIHAFT CZAJĘCZYCE |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
13:9 |
+4 |
|
5 |
DRINK TEAM |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
11:7 |
+4 |
|
6 |
KOCINA |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
15:16 |
-1 |
|
7 |
KILO WIEJSKIEJ |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
11:2 |
+9 |
|
8 |
ŚMIŁOWICE |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
14:13 |
+1 |
|
9 |
WISŁA OPATOWIEC II |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
11:16 |
-5 |
|
10 |
LSD DOBIESŁAWICE |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
7:18 |
-11 |
|
11 |
KS KRÓLEWSCY |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
3:9 |
-6 |
|
12 |
PRESTO TEAM |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
4:25 |
-21 |
|
IV LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|||
1 |
CAFFARO II |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
17:0 |
+17 |
|
2 |
LEWART BEJSCE |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
14:4 |
+10 |
|
3 |
STRAŻ KAZIMIERZA |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
14:6 |
+8 |
|
4 |
PŁYWALNIA KOS |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
5:1 |
+4 |
|
5 |
MEBLO DAR |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
5:5 |
0 |
|
6 |
SĄ GORSI |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
5:10 |
-5 |
|
7 |
WŁOSTOWIANKA |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
8:9 |
-1 |
|
8 |
RAFIS II |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
3:11 |
-8 |
|
9 |
WOLNI STRZELC |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
4:7 |
-3 |
|
10 |
NIEPOZORNI |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
2:5 |
-3 |
|
11 |
HOLY SOULS |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
2:21 |
-19 |
|
- II RUNDA
I LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|
||
1 |
MARSYLIA |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
17:5 |
+12 |
|
2 |
ROLMET |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
12:7 |
+5 |
|
3 |
BESC BRUK |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
18:9 |
+9 |
|
4 |
PŁYWALNIA KOS |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
15:7 |
+8 |
|
5 |
CAFFARO |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
9:7 |
+2 |
|
6 |
STRAŻ |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
13:13 |
0 |
|
7 |
STRZELEC CHROBERZ |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
9:9 |
0 |
|
8 |
SHOT WITOWIANKA |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
8:8 |
0 |
|
9 |
SPÓŁDZIELNIA SIELEC |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
8:14 |
-6 |
|
10 |
LZS GRUSZKA CZARNOCIN |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
6:16 |
-10 |
|
11 |
RAFIS |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
6:13 |
-7 |
|
12 |
AUTO-ART |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
5:18 |
-13 |
II LIGA
TABELA |
M |
Z |
R |
P. |
Pkt |
BIL. |
|||
1 |
ZORZA MIKOŁAJÓW |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
16:3 |
+13 |
|
2 |
WOJCIECHÓW |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
9:4 |
+5 |
|
3 |
METALIKA PRZEMYKÓW |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
7:5 |
+2 |
|
4 |
SZYBCY I WŚCIEKLI |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
9:5 |
+4 |
|
5 |
WISŁA OPATOWIEC |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
7:4 |
+3 |
|
6 |
NAPRZÓD SKALBMIERZ |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
8:8 |
0 |
|
6 |
GLADIATOR KRZCZONÓW |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
7:7 |
0 |
|
6 |
DAREMNY TRUD |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
7:7 |
0 |
|
9 |
ZŁOTY TEAM |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
7:8 |
-1 |
|
10 |
RACHWAŁOWIANKA |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
3:9 |
-6 |
|
11 |
KORYTO |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
5:11 |
-6 |
|
12 |
TOPOLA |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
3:17 |
-14 |
III LIGA
|
TABELA
|
M
|
Z
|
R
|
P.
|
Pkt
|
BIL.
|
|
|
1
|
ŁAPSZÓW
|
2
|
2
|
0
|
0
|
6
|
11:7
|
+4
|
|
2
|
SCORPION SKALBMIERZ
|
2
|
2
|
0
|
0
|
6
|
6:3
|
+3
|
|
3
|
DRINK TEAM
|
2
|
1
|
1
|
0
|
4
|
9:4
|
+5
|
|
4
|
MŁODE WILKI
|
2
|
1
|
1
|
0
|
4
|
12:8
|
+4
|
|
5
|
KOCINA
|
2
|
1
|
1
|
0
|
4
|
11:7
|
+4
|
|
6
|
KILO WIEJSKIEJ
|
2
|
1
|
0
|
1
|
3
|
11:2
|
+9
|
|
7
|
EDIHAFT CZAJĘCZYCE
|
2
|
1
|
0
|
1
|
3
|
10:7
|
+3
|
|
8
|
WISŁA OPATOWIEC II
|
2
|
1
|
0
|
1
|
3
|
9:11
|
-2
|
|
9
|
LSD DOBIESŁAWICE
|
2
|
0
|
1
|
1
|
1
|
6:10
|
-4
|
|
10
|
ŚMIŁOWICE
|
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
6:11
|
-5
|
|
11
|
KS KRÓLEWSCY
|
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
3:9
|
-6
|
|
12
|
PRESTO TEAM
|
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
2:17
|
-15
|
|
IV LIGA
|
TABELA
|
M
|
Z
|
R
|
P.
|
Pkt
|
BIL.
|
|
|
1
|
CAFFARO II
|
2
|
2
|
0
|
0
|
6
|
11:0
|
+11
|
|
2
|
PŁYWALNIA KOS
|
2
|
2
|
0
|
0
|
6
|
5:1
|
+4
|
|
3
|
LEWART BEJSCE
|
2
|
2
|
0
|
0
|
6
|
6:4
|
+2
|
|
4
|
STRAŻ KAZIMIERZA
|
2
|
1
|
1
|
0
|
4
|
7:5
|
+2
|
|
5
|
SĄ GORSI
|
2
|
1
|
1
|
0
|
4
|
5:4
|
+1
|
|
6
|
MEBLO DAR
|
2
|
0
|
1
|
1
|
1
|
2:3
|
-1
|
|
7
|
RAFIS II
|
2
|
0
|
1
|
1
|
1
|
2:4
|
-2
|
|
8
|
WOLNI STRZELC
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1:2
|
-1
|
|
9
|
NIEPOZORNI
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:2
|
-2
|
|
10
|
WŁOSTOWIANKA
|
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
3:6
|
-3
|
|
11
|
HOLY SOULS
|
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
2:13
|
-11
|
|
- I RUNDA
I LIGA
TABELA
|
M
|
Z
|
R
|
P.
|
Pkt
|
BIL.
|
|
|
|
1
|
WISŁA OPATOWIEC
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
6:2
|
6:2
|
|
3
|
SZYBCY I WŚCIEKLI
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
6:2
|
6:2
|
|
3
|
ZORZA MIKOŁAJÓW
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
4:2
|
4:2
|
|
7
|
WOJCIECHÓW
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
5:2
|
5:2
|
|
9
|
GLADIATOR KRZCZONÓW
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
5:3
|
5:3
|
|
12
|
METALIKA PRZEMYKÓW
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
5:4
|
5:4
|
|
2
|
ZŁOTY TEAM
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
4:5
|
4:5
|
|
4
|
NAPRZÓD SKALBMIERZ
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
3:5
|
3:5
|
|
4
|
RACHWAŁOWIANKA
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
2:4
|
2:4
|
|
8
|
TOPOLA
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
2:5
|
2:5
|
|
10
|
KORYTO
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
2:6
|
2:6
|
|
11
|
DAREMNY TRUD
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
2:6
|
2:6
|
|
II LIGA
TABELA
|
M
|
Z
|
R
|
P.
|
Pkt
|
BIL.
|
|
|
|
1
|
WISŁA OPATOWIEC
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
6:2
|
6:2
|
|
3
|
SZYBCY I WŚCIEKLI
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
6:2
|
6:2
|
|
3
|
ZORZA MIKOŁAJÓW
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
4:2
|
4:2
|
|
7
|
WOJCIECHÓW
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
5:2
|
5:2
|
|
9
|
GLADIATOR KRZCZONÓW
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
5:3
|
5:3
|
|
12
|
METALIKA PRZEMYKÓW
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
5:4
|
5:4
|
|
2
|
ZŁOTY TEAM
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
4:5
|
4:5
|
|
4
|
NAPRZÓD SKALBMIERZ
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
3:5
|
3:5
|
|
4
|
RACHWAŁOWIANKA
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
2:4
|
2:4
|
|
8
|
TOPOLA
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
2:5
|
2:5
|
|
10
|
KORYTO
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
2:6
|
2:6
|
|
11
|
DAREMNY TRUD
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
2:6
|
2:6
|
|
III LIGA
TABELA
|
M
|
Z
|
R
|
P.
|
Pkt
|
BIL.
|
|
|
|
1
|
KILO WIEJSKIEJ
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
11:0
|
11:0
|
|
2
|
SCORPION SKALBMIERZ
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
4:3
|
4:3
|
|
3
|
ŁAPSZÓW
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
4:3
|
4:3
|
|
4
|
WISŁA OPATOWIEC II
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
5:4
|
5:4
|
|
5
|
KOCINA
|
1
|
0
|
1
|
0
|
1
|
5:5
|
5:5
|
|
6
|
MŁODE WILKI
|
1
|
0
|
1
|
0
|
1
|
5:5
|
5:5
|
|
7
|
LSD DOBIESŁAWICE
|
1
|
0
|
1
|
0
|
1
|
4:4
|
4:4
|
|
8
|
DRINK TEAM
|
1
|
0
|
1
|
0
|
1
|
4:4
|
4:4
|
|
9
|
KS KRÓLEWSCY
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
3:4
|
3:4
|
|
10
|
ŚMIŁOWICE
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
3:4
|
3:4
|
|
11
|
EDIHAFT CZAJĘCZYCE
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
4:5
|
4:5
|
|
12
|
PRESTO TEAM
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:11
|
0:11
|
|
IV LIGA
TABELA
|
M
|
Z
|
R
|
P.
|
Pkt
|
BIL.
|
|
|
|
1
|
STRAŻ KAZIMIERZA
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
4:2
|
+2 |
|
2
|
PŁYWALNIA KOS
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
3:1
|
+2 |
|
3
|
CAFFARO II
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
2:0
|
+2 |
|
4
|
SĄ GORSI
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
2:1
|
+1 |
|
5
|
LEWART BEJSCE
|
1
|
1
|
0
|
0
|
3
|
2:1
|
+1 |
|
6
|
MEBLO DAR
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1:2
|
-1 |
|
7
|
WOLNI STRZELC
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1:2
|
-1 |
|
8
|
WŁOSTOWIANKA
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:2
|
-2 |
|
9
|
RAFIS II
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1:3
|
-2 |
|
10
|
HOLY SOULS
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
2:4
|
-2 |
|
- Szczegóły
- Kategoria: PLF
- Odsłony: 13477
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ZWYCIĘZCÓW ŚRODOWISK FUTSALOWYCH
16.03.2014
O PUCHAR STAROSTY POWIATU KAZIMIERSKIEGO
Mistrz Województwa Świętokrzyskiego - Ekom Nowiny
II MIEJSCE ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
III MIEJSCE KOLPORTER IV MIEJSCE BISKAS BUSKO-ZDRÓJ
REPREZENTACJA POLSKI OLD BOY 35
- REPREZENTACJA KAZIMIERSKIEGO FUTSALU 6 : 4
GRUPA
DRUŻYNA |
1 |
2 |
3 |
4 |
BRAMKI |
PKT |
MIEJSCE |
LEGIONIŚCI JĘDRZEJÓW |
|
2:8 |
0:1 |
0:3 |
2:12 |
0 |
IV |
ROLMET KW |
8:2 |
|
6:2 |
2:2 |
16:6 |
7 |
I |
FOKSDROB KAJETANÓW |
1:0 |
2:6 |
|
0:4 |
3:10 |
3 |
III |
KOLPORTER KIELCE |
3:0 |
2:2 |
4:0 |
|
9:2 |
7 |
II |
GRUPA B
DRUŻYNA |
1 |
2 |
3 |
4 |
BRAMKI |
PKT |
MIEJSCE |
|
EKOM NOWINY |
|
1:0 |
5:1 |
4:0 |
10:1 |
9 |
I |
|
SPORTING MAŁOGOSZCZ |
0:1 |
|
2:3 |
4:3 |
6:7 |
3 |
III |
|
BISKAS BUSKO ZDRÓJ |
1:5 |
3:2 |
|
2:0 |
6:7 |
6 |
II |
|
PGK POŁANIEC |
0:4 |
3:4 |
0:2 |
|
3:10 |
3 |
IV |
LEGIONIŚCI JĘDRZEJÓW Iwański T. 2 |
|
ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
Filipczak K. 3, Ciekalski R. 2, Wołowski M. 1, Nowaczkiewicz J. 1, Dąbrowski R. 1 |
2:8 |
FOXDROB KAJETANÓW
|
KOLPORTER KIELCE
Kubicki J. 1, Relidliński P. 1, Niebudek W. 1, Gil D. 1 |
0:4 | |
EKOM NOWINY
Ponikowski M. 1
|
SPORTING MAŁOGOSZCZ
|
1:0 | |
BISKAS BUSKO ZDRÓJ Bandura P. 1, Głuc K. 1
|
PGK POŁANIEC Sawiński M. 2, Sawiński M. 2, Szostak K. 1
|
2:0
|
|
LEGIONIŚCI JĘDRZEJÓW |
FOXDROB KAJETANÓW Zawierucha P. 1
|
0:1 | |
ROLMET KAZIMIERZA WIELKA Musiał M. 1, Dąbrowski R. 1
|
KOLPORTER KIELCE Relidzyński M. 1, Relidliński P. 1
|
2:2 | |
EKOM NOWINY Szymkiewicz D. 2, Strzębski B. 1, Jagodzki G. 1, Ponikowski M. 1,
|
BISKAS BUSKO ZDRÓJ Kolanowski K. 1,
|
5:1 | |
SPORTIN MAŁOGOSZCZ Strzelecki Ł.2, Motyczyński M. 1, Kurcz F. 1,
|
PGK POŁANIEC Kajda P. 1, Brudnicki M. 1, Cecot P. 1 |
4:3 | |
LEGIONIŚCI JEDZREJÓW |
KOLPORTER KIELCE Kubicki J. 1, relidliński P. 1, Niebudek W. 1,
|
0:3 | |
ROLMET KAZIMIERZE WIELKA Dąbrowski R. 3, Filipczak K. 1, Gorgoń S. 1, Wołowski M. 1,
|
FOXDROB KAJETANÓW Folis Z. 1, Zawierucha P. 1,
|
6:2 | |
EKOM NOWINY Król B. 1, Radomski T. 1, Szymkiewicz D. 1, Jagodzki G. 1,
|
PGK POŁANIEC |
4:0 | |
SPORTING MAŁOGOSZCZ Kuszcz M. 2,
|
BISKAS BUSKO ZDRÓJ Niedziela P. 1, Bandura P. 1, Mika Ł. 1,
|
2:3 | |
ROLMET KAZIMIERZA WIELKA Ciekalski R. 1
|
BISKAS BUSKO ZDRÓJ |
1:0 | |
KOLPORTER KIELCE |
EKOM NOWINY Szymkiewicz D. 2, Strzębski B. 1, Radomski T. 1,
|
0:4 | |
BISKAS BUSKO ZDRÓJ Głuc K. 1,
|
KOLPORTER KIELCE Relidzyński M. 1, Cichoń p. 1, Niebudek W. 1, Gil D. 1,
|
1:4 | |
ROLMET KAZIMIERZA WIELKA Wołowski M. 1,
|
EKOM NOWINY Szymkiewicz W. 1
|
1:1 K 1:2 |
- Szczegóły
- Kategoria: PLF
- Odsłony: 42061
1 |
RAFIS | ||||||||||||
|
3:5 | ZŁOTY TEAM | |||||||||||
32 |
ZŁOTY TEAM | ||||||||||||
|
15:1 | ZŁOTY TEAM | |||||||||||
33 |
PRESTO TEAM | ||||||||||||
|
24:2 | ZŁOTY TEAM | |||||||||||
17 |
WOJCIECHÓW | ||||||||||||
|
WOJCIECHÓW | ||||||||||||
48 |
- | 7:2 | |||||||||||
|
WOJCIECHÓW | ||||||||||||
16 |
MŁODE WILKI | ||||||||||||
|
6:2 | ZŁOTY TEAM | |||||||||||
9 |
PRZEMYKÓW | ||||||||||||
|
PRZEMYKÓW | ||||||||||||
24 |
FC KORYTO | 8:4 | |||||||||||
|
7:4 | FC KORYTO | |||||||||||
41 |
CZYŻOWICE | ||||||||||||
|
10:2 | PRZEMYKÓW | |||||||||||
25 |
ŁAPSZÓW II | ||||||||||||
|
3:8 | FOX TEAM | |||||||||||
40 |
FOX TEAM | ||||||||||||
|
8:8 k 2:3 | EDIHAFT | |||||||||||
8 |
EDIHAFT | ||||||||||||
|
PŁYWALNIA KOS | ||||||||||||
5 |
CZARNOCIN | 5:6 | |||||||||||
|
3:4 | CHEMIROL | |||||||||||
28 |
CHEMIROL | ||||||||||||
|
6:3 | CHEMIROL | |||||||||||
37 |
SPARTA JUNIORZY | ||||||||||||
|
5:4 | CHEMIROL | |||||||||||
21 |
TOPOLA | ||||||||||||
|
8:3 | TOPOLA | |||||||||||
44 |
KOCINA | ||||||||||||
|
5:0 vo | TOPOLA | |||||||||||
12 |
ZAKRZÓW | ||||||||||||
|
7:3 | PŁYWALNIA KOS | |||||||||||
13 |
GLADIATOR | ||||||||||||
|
0:5 vo | PŁYWALNIA KOS | |||||||||||
20 |
NAPRZÓD | ||||||||||||
|
3:4 | PŁYWALNIA KOS | |||||||||||
45 |
PŁYWALNIA KOS | ||||||||||||
|
6:2 | PŁYWALNIA KOS | |||||||||||
29 |
ZORZA MIKOŁAJ | ||||||||||||
|
4:4 k 2:0 | ZORZA | |||||||||||
36 |
POL-COM | ||||||||||||
|
3:2 | ZORZA | |||||||||||
4 |
TERM-GLASS | ||||||||||||
|
7:5 | PŁYWALNIA KOS | |||||||||||
3 |
SPÓŁDZIELNIA SIELEC | ||||||||||||
|
12:7 | SPÓŁDZIELNIA | |||||||||||
30 |
DAREMNY TRUD | ||||||||||||
|
1:4 | SCORPION | |||||||||||
35 |
SCORPION | ||||||||||||
|
4:2 | SPÓŁDZIELNIA | |||||||||||
19 |
KILO WIEJSKIEJ | ||||||||||||
|
KILO WIEJSKIEJ | ||||||||||||
46 |
- | ||||||||||||
|
7:3 | ŚMIŁOWICE | |||||||||||
14 |
ŚMIŁOWICE | ||||||||||||
|
6:8 | SPÓŁDZIELNIA | |||||||||||
11 |
GREEN TEAM | ||||||||||||
|
0:5 vo | AUTO-ART | |||||||||||
22 |
MARSYLIA | ||||||||||||
|
3:20 | AUTO-ART | |||||||||||
43 |
AUTO-ART | ||||||||||||
|
9:4 | AUTO-ART | |||||||||||
27 |
DREAM TEAM | ||||||||||||
|
0:5 vo | HUZAR | |||||||||||
38 |
HUZAR | ||||||||||||
|
3:6 | HUZAR | |||||||||||
6 |
WOLNI STRZELCY | 6:9 | |||||||||||
|
ROLMET | ||||||||||||
7 |
CAFFARO | ||||||||||||
|
2:5 | ŹRÓDEŁKO EUFO | |||||||||||
26 |
WISŁA II | ||||||||||||
|
3:14 | ŹRÓDEŁKO EUFOR | |||||||||||
39 |
ŹRÓDEŁKO EUFORIA | ||||||||||||
|
6:8 | STRZELEC | |||||||||||
23 |
STRAŻ | ||||||||||||
|
0:5 vo | STRZELEC | |||||||||||
42 |
STRZELEC | 16:3 | |||||||||||
|
STRZELEC | ||||||||||||
10 |
ENIGMA | ||||||||||||
|
9:6 | ROLMET | |||||||||||
15 |
WITOWIANKA | ||||||||||||
|
3:5 | WISŁA I | |||||||||||
18 |
WISŁA I | ||||||||||||
|
WISŁA I | ||||||||||||
47 |
- | ||||||||||||
|
4:9 | ROLMET | |||||||||||
31 |
FC KRÓLEWSCY | ||||||||||||
|
2:3 | MLEK-POL | |||||||||||
34 |
MLEK-POL | ||||||||||||
|
4:6 | ROLMET | |||||||||||
2 |
ROLMET |
WYNIKI
PŁYWALNIA KOS
Kuśnierz J. 4, Szlembarski M. 1, Nowak M. 1,
Piotrowski P. 1
|
ROLMET
Filipczak K. 1, Ciekalski R. 2, Musiał M. 1,
Dąbrowski R. 1
|
7 : 5 | |
ZŁOTY TEAM
Porębski Ł. 1, Sydoryk M. 1
|
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
Blady M. 3, Szafraniec M. 1, Toboła G. 1
|
2 : 5 | |
PŁYWALNIA KOS
Niedziela P. 3, Cieśla D. 2, Piotrowski P. 1
|
ZŁOTY TEAM
Kądzielski M. 2, Sydoryk M. 2, Krzemiński M. 1
|
6 : 5 | |
ROLMET
Dąbrowski R. 3, Łakota Ł. 2, Ciekalski R. 1, Wołowski M. 1, Musiał M. 1, Filipczak K. 1
|
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
Banaszek R. 5, Musiał A. 1
|
9 : 6 | |
ROLMET
Filipczak K. 4, Nowaczkiewicz J. 2, Wołowski M. 1, Porębski A. 1, Ciekalski R. 1
|
STRZELEC CHROBERZ
Gajda P. 3, Musiał D. 1, Kempkiewicz J. 1, kasza J. 1
|
9 : 6 | |
AUTO ART
Makuła T. 2, Kutela B. 2, Bogucki M. 1, Wojasiński Sz. 1
|
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
Banaszek R. 4, Oraczewski P. 3, Taler M. 1
|
6 : 8 | |
PŁYWALNIA KOS
Kuśnierz J. 3, Cieśla D. 2, Nowak M. 1, piotrowski P. 1
|
CHEMIROL
Bartosik J. 2, Gorzkowski O. 1
|
7 : 3 | |
ZŁOTY TEAM
Kądzielski M. 3. Witkowski 2, Krzemiński M. 1
|
METALIKA PRZEMYKÓW
Zaleśny R. 1, Trybała P. 1 |
6 : 2 | |
METALIKA PRZEMYKÓW
Korta S. 3, Trybała S. 3, Dybała Ł. 1, Stalmach K. 1, Zaleśny R. 1, Trybała P. 1
|
EDIHAFT CZAJĘCZYCE
Śpiewak R. 2
|
10 : 2 | |
ZŁOTY TEAM
Kądzielski M. 5. Witkowski R. 7, Wójcik M. 10, Sydoryk M. 2
|
WOJCIECHÓW
Węglowski S. 1, Szlęk T. 1
|
24 : 2 | |
AUTO ART
Przeniosło M. 8, Bogucki M. 1
|
HUZAR DOBIESŁAWICE
Jaworski D. 2, Kopeć M. 1, Klimek B. 1
|
9 : 4 | |
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
Banaszek R. 3, Oraczewski P. 1
|
ŚMIŁOWICE
Marzec Ł. 2
|
4 : 2 | |
PŁYWALNIA KOS
Cieśla D. 3, Piotrowski P. 2, Niedźwiedź A. 1
|
ZORZA MIKOŁAJÓW
Zioło A. 1, Misiewicz Ł. 1
|
6 : 2 | |
ROLMET
Wołowski M. 3, Dąbrowski R. 3, Fraczek Ł. 1, Porębski A. 1, Filipczak K. 1
|
WISŁA OPATOWIEC I
Gruchała M. 3, Badzioch P. 1
|
9 : 4 | |
ZORZA MIKOŁAJÓW
Zapart D. 1, Misiewicz Ł. 1, Niedźwiedź Ł. 1
|
TERM GLASS ŁAPSZÓW
Stalmach Ł. 1, Mzyk D. 1
|
3 : 2 | |
FOX TEAM
Kwiecień B. 3, OlesińskiK. 3, oleksy G. 1, krakowiak B. 1
|
EDIHAFT CZAJĘCZYCE
Kaczmarczyk N. 3, Czerwiec M. 1, Kamień M. 1, Kokosiński M. 1, 2
|
8 : 8
K 2:3 |
|
METALIKA PRZEMYKÓW
Trybała S. 3, Stalmach K. 2, Oracz M. 1, Ślaski M. 1, Zaleśny R. 1
|
FC KORYTO
Cichy D. 3, Wrzesień M. 1
|
8 : 4 | |
ŹRÓDEŁKO EUFORIA
Adamczyk M. 3, Dworak Ł. 2, Ziętara M. 1
|
STRZELEC CHROBERZ
kempkiewicz J. 2, Wójcik M. 2, Musiał D. 1, Góra K. 1, Kasza J. 1, samobójcza
|
6 : 8 | |
CHEMIROL
bartosik J. 3, Grabski Sz. 2
|
TOPOLA
Gorgoń M. 4
|
5 : 4 | |
ENIGMA
Franasik E. 1, Klimczyk A. 1, Kurczyna B. 1
|
STRZELEC CHROBERZ
Musiał D. 7, Kemkiewicz J. 3, Góra K. 3, Bochniak P. 1, Gajda P. 1, Kasza J. 1
|
3 : 16 | |
ZŁOTY TEAM
Kadzielski M. 5, Sydoryk M. 4, Kasperczyk M. 3,
Porębski Ł. 3
|
PRESTO TEAM
Sawiński M. 1
|
15: 1 | |
WITOWIANKA WITÓW
Mocherek D. 2, Mocherek J. 1,
|
WISŁA OPATOWIEC I
Gróchała M. 1, Iwański D. 1, Witek K. 1, Badzioch P. 1, samobójcza
|
3 : 5 | |
RAFIS
Adamczyk M. 1, klimczyk B. 1, Prokop R. 1
|
ZŁOTY TEAM
Kadzielski M. 3, Krzemiński M. 2
|
3 : 5 | |
LZS CZARNOCIN
Adamski K. 2, Chrzan K. 1
|
CHEMIROL
Bartosik J. 2, Gorzkowski O.1, Gorzkowski M. 1
|
3 : 4 | |
ROLMET
Dabrowski R. 4, Ciekalski R. 1, samobójcza
|
MLEK-POL
Pałaszewski A. 1, Pałaszewski D. 1, Lech T. 1, Płaszewski M. 1
|
6 : 4 | |
CAFFARO
Magiera Sz.1, Wątek N. 1
|
ŹRÓDEŁKO EUFORIA
Adamczyk M. 2, Tabor K. 2, Ziętara M. 1
|
2 : 5 | |
ZORZA MIKOŁAJÓW
Niedźwiedź Ł. 2, Zając R. 1, Zapart D. 1
|
POL - COM
Lewicki A. 2, Skrzela K. 2
|
4 : 4
K 2:0 |
|
WOLNI STRZELCY
grobys K. 2, Piwowarczyk E. 1
|
HUZAR DOBIESŁAWICE
Seweryn M. 2, trędowski S. 2, klimek B. 1, Kopeć M. 1
|
3 : 6 | |
ŚMIŁOWICE
kukuła M. 2, Zgała P. 1, Czekaj M. 2, Marzec Ł. 1
|
KILO WIEJSKIEJ
Małek B. 1, Hytroś H. 1, Łąkas D. 1
|
7 : 3 | |
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
Banaszek R. 6,Oraczewski P. 2, Musiał A. 2, Ksiazek M. 1, samobójcza
|
SCORPION SKALBMIERZ
Łączyk M. 1, Nowak D. 2, Kułaga Ł.2, Kasperek M. 1
|
12 : 7 | |
STRAŻ SĘDZISZOWICE
|
STRZELEC CHROBERZ
|
0 : 5 VO | |
GLADIATOR KRZCZONÓW
|
PŁYWALNIA KOS
|
0 : 5 VO | |
GREEN TEAM
|
AUTO ART
|
0 : 5 VO | |
TOPOLA
|
ZAKRZÓW
|
5: 0 VO | |
POLONIA MARSYLIA
Jaros A. 1, Makuch M. 1, Kaleta A. 1
|
AUTO ART
Bogucki M. 6, Kutela B. 4, Frączek O. 4, Makuła T. 3, piotrowicz T. 2, samobójcza
|
3 : 20 | |
HUZAR DOBIESŁAWICE
|
DREAM TEAM
|
5 : 0 VO | |
DAREMNY TRUD
Słabosz K. 1
|
SCORPION
Nowak D. 2, Łaczyk M. 1, Kułaga Ł. 1
|
1: 4 | |
TOPOLA
Gorgoń M. 5, Fakowski P. 3
|
KOCINA
Kobus S. 2, Sekuła A. 1, samobójcza
|
8 :3 | |
SPARTA JUNIORZY
Górniak K. 1, Gącikm D. 1, Szczerba A. 1
|
CHEMIROL
Bartosik J. 2, Gorzkowski O. 1, Nęga K. 1, Zakrzewski M. 1, włodarczyk M. 1
|
3 : 6 | |
MLEK-POL
Kita B. 1, Lech T. 1, Pałaszewski A.1
|
FC KRÓLEWSCY
Odrobina C. 1, Kądzielski P. 1
|
3 : 2 | |
FOX TEAM
Oleks G. 3, Kwiecień B. 2, Jaworski P. 2, Jurołajc Sz. 1
|
ŁAPSZÓW II
Kubata K. 1, Wilk B. 1, Nowak D. 1
|
8 : 3 | |
FC KORYTO
Cichy D. 3, Cichy K. 2, Chrzan P. 1, Krzysztofczyk D. 1
|
CZYŻOWICE
Pobiega M. 3, Serwa Sz. 1
|
7 : 4 | |
WOJCIECHÓW
Jędras S. 4, Szlęk T. 1, Dusza K. 1, Świeca K. 1
|
MŁODE WILKI
Dymek B. 2
|
7 : 2 | |
WISŁA II OPATOWIEC
Stankiewicz M. 1, Siwy K. 1, Bober W. 1
|
ŹRÓDEŁKO EUFORIA
Wieczorek D. 4, Dworak Ł. 4, Ziętara M. 2, Plewa D. 2, Adamczyk M. 2
|
3 : 14 | |
PŁYWALNIA KOS
Piotrowski P. 2, Pleszyński R. 1, szlembarski M. 1
|
NAPRZÓD SKALBMIERZ
Wójcik W. 2, Binkowski J. 1
|
4 : 3 | |
KRÓL STRZELCÓW
NAZWISKO I IMIĘ | ZESPÓŁ | BRAMKI | |
1 | KĄDZIELSKI MATEUSZ | ZŁOTY TEAM | 18 |
2 | BANASZEK ROBERT | SPÓLDZIELNIA SIELEC | 18 |
3 | WÓJCIK MARCIN | ZŁOTY TEAM | 10 |
4 | DĄBROWSKI ROBERT | ROLMET | 10 |
5 | WITKOWSKI RAFAŁ | ZŁOTY TEAM | 9 |
6 | PRZENIOSŁO MACIEJ | AUTO ART. | 8 |
7 | BOGUCKI MICHAŁ | AUTO ART. | 8 |
8 | SYDORYK MICHAŁ | ZŁOTY TEAM | 8 |
9 | ADAMCZYK MARCIN | ŹRÓDEŁKO EUFORIA | 7 |
10 | CIEŚLA DARIUSZ | PŁYWALNIA KOS | 7 |
11 | DWORAK ŁUKASZ | ŹRÓDEŁKO EUFORIA | 6 |
12 | CICHY DAMIAN | FC KORYTO | 6 |
13 | TRYBAŁA SYLWESTER | METALIKA | 6 |
14 | KUTELA BARTŁOMIEJ | AUTO ART. | 6 |
15 | BARTOSIK JAKUB | CHEMIROL | 6 |
16 | ORACZEWSKI PATRYK | SPÓLDZIELNIA SIELEC | 6 |
17 | FILIPCZAK KRZYSZTOF | ROLMET | 6 |
18 | GORGOŃ MATEUSZ | TOPOLA | 5 |
19 | KWIECIEŃ BARTOSZ | FOX TEAM | 5 |
20 | PIOTR PIOTROWSKI | PŁYWALNIA KOS | 5 |
21 | MAKUŁA TOMASZ | AUTO ART. | 5 |
22 | WOŁOWSKI MATEUSZ | ROLMET | 5 |
23 | WIECZOREK DAMIAN | ŹRÓDEŁKO EUFORIA | 4 |
24 | JĘDRAS SEBASTIAN | WOJCIECHÓW | 4 |
25 | FRĄCZEK OLAF | AUTO ART. | 4 |
26 | NOWAK DAWID | SCORPION | 4 |
27 | OLEKSY GRZEGORZ | FOX TEAM | 4 |
28 | ZIĘTARA MICHAŁ | ŹRÓDEŁKO EUFORIA | 4 |
29 | GRUCHAŁA MARCIN | WISŁA I | 4 |
30 | KRZEMIŃSKI MICHAŁ | ZŁOTY TEAM | 4 |
31 | KUŚNIERZ JAN | PŁYWALNIA KOS | 4 |
32 | POBIEGA MATEUSZ | CZYŻOWICE | 3 |
33 | FAKOWSKI PRZEMYSŁAW | TOPOLA | 3 |
34 | KUŁAGA ŁUKASZ | SCORPION | 3 |
35 | PORĘBSKI ŁUKASZ | ZŁOTY TEAM | 3 |
36 | KASPERCZYK MARCIN | ZŁOTY TEAM | 3 |
37 | NIEDŹWIEDŹ ŁUKASZ | ZORZA MIKOŁAJÓW | 3 |
38 | OLESIŃSKI KAMIL | FOX TEAM | 3 |
39 | KACZMARCZYK NORBERT | EDIHAFT | 3 |
40 | STALMACH KRYSTIAN | METALIKA | 3 |
41 | MARZEC ŁUKASZ | ŚMIŁOWICE | 3 |
42 | KORTA SEBASTIAN | METALIKA | 3 |
43 | ZALEŚNY RAFAŁ | METALIKA | 3 |
44 | GORZKOWSKI OLAF | CHEMIROL | 3 |
45 | KEMKIEWICZ JACEK | STRZELEC CHROBERZ | 3 |
46 | GAJDA PIOTR | STRZELEC CHROBERZ | 3 |
47 | MUSIAŁ ANDRZEJ | SPÓLDZIELNIA SIELEC | 3 |
48 | CIEKALSKI ROBERT | ROLMET | 3 |
49 | NIEDZIELA PAWEŁ | PŁYWALNIA KOS | 3 |
50 | WÓJCIK WOJCIECH | NAPRZÓD SKALBMIERZ | 2 |
51 | PLEWA DAMIAN | ŹRÓDEŁKO EUFORIA | 2 |
52 | DYMEK BARTOSZ | MŁODE WILKI | 2 |
53 | CICHY KAMIL | FC KORYTO | 2 |
54 | JAWORSKI PIOTR | FOX TEAM | 2 |
55 | PIOTROWICZ TOMASZ | AUTO ART. | 2 |
56 | KOBUZ SEBASTIAN | KOCINA | 2 |
57 | ŁĄCZYK MATEUSZ | SCORPION | 2 |
58 | LECH TOMASZ | MLEK-POL | 2 |
59 | PAŁASZEWSKI ADRIAN | MLEK-POL | 2 |
60 | KUKUŁA MICHAŁ | ŚMIŁOWICE | 2 |
61 | ZGAŁA PAWEŁ | ŚMIŁOWICE | 2 |
62 | CZEKAJ MATEUSZ | ŚMIŁOWICE | 2 |
63 | GROBYS KAROL | WOLNI STRZELCY | 2 |
64 | SEWERYN MARCIN | HUZAR | 2 |
65 | TRĘDOWSKI STANISŁAW | HUZAR | 2 |
66 | LEWICKI ARKADIUSZ | POL-COM | 2 |
67 | SKRZELA KAMIL | POL-COM | 2 |
68 | TABOR KRYSTIAN | ŹRÓDEŁKO EUFORIA | 2 |
69 | ADAMSKI KAMIL | CZARNOCIN | 2 |
70 | MOCHEREK DAMIAN | WITOWIANKA WITÓW | 2 |
71 | ZAPART DANIEL | ZORZA MIKOŁAJÓW | 2 |
72 | BADZIOCH PIOTR | WISŁA I | 2 |
73 | WÓJCIK MATEUSZ | STRZELEC CHROBERZ | 2 |
74 | SZLĘK TOMASZ | WOJCIECHÓW | 2 |
75 | KLIMEK BARTOSZ | HUZAR | 2 |
76 | KOPEĆ MATEUSZ | HUZAR | 2 |
77 | MISIEWICZ ŁUKASZ | ZORZA MIKOŁAJÓW | 2 |
78 | JAWORSKI DOMINIK | HUZAR | 2 |
79 | ŚPIEWAK RAFAŁ | EDIHAFT | 2 |
80 | TRYBAŁA PIOTR | METALIKA | 2 |
81 | MUSIAŁ DAMIAN | STRZELEC CHROBERZ | 2 |
82 | KASZA JAN | STRZELEC CHROBERZ | 2 |
83 | PORĘBSKI ARKADIUSZ | ROLMET | 2 |
84 | NOWACZKIEWICZ JAKUB | ROLMET | 2 |
85 | ŁAKOTA ŁUKASZ | ROLMET | 2 |
86 | SZLEMBARKI MARCIN | PŁYWALNIA KOS | 1 |
87 | PLESZYŃSKI ROBERT | PŁYWALNIA KOS | 1 |
88 | BINKOWSKI JAKUB | NAPRZÓD SKALBMIERZ | 1 |
89 | STANKIEWICZ MATEUSZ | WISŁA II OPATOWIEC | 1 |
90 | SIWY KAMIL | WISŁA II OPATOWIEC | 1 |
91 | BOBER WALTER | WISŁA II OPATOWIEC | 1 |
92 | DUSZA KONRAD | WOJCIECHÓW | 1 |
93 | ŚWIECA KAMIL | WOJCIECHÓW | 1 |
94 | CHRZAN PATRYK | FC KORYTO | 1 |
95 | KRZYSZTOFCZYK DAWID | FC KORYTO | 1 |
96 | SERWA SZCZEPAN | CZYŻOWICE | 1 |
97 | JUROŁAJĆ SZYMON | FOX TEAM | 1 |
98 | KUBATA KAMIL | ŁAPSZÓW II | 1 |
99 | WILK BARTEK | ŁAPSZÓW II | 1 |
100 | NOWAK DOMINIK | ŁAPSZÓW II | 1 |
101 | JAROS ADRIAN | POLONIA MARSYLIA | 1 |
102 | MAKUCH MARIUSZ | POLONIA MARSYLIA | 1 |
103 | KALETA ADRIAN | POLONIA MARSYLIA | 1 |
104 | SŁABOSZ KAMIL | DAREMNY TRUD | 1 |
105 | SEKUŁA ARKADIUSZ | KOCINA | 1 |
106 | GÓRNIAK KAMIL | SPARTA JUNIORZY | 1 |
107 | GĄCIK DAWID | SPARTA JUNIORZY | 1 |
108 | SZCZERBA ARTUR | SPARTA JUNIORZY | 1 |
109 | NĘGA KONRAD | CHEMIROL | 1 |
110 | ZAKRZEWSKI MARCIN | CHEMIROL | 1 |
111 | WŁODARCZYK MATEUSZ | CHEMIROL | 1 |
112 | KITA BARTOSZ | MLEK-POL | 1 |
113 | ODROBINA CEZARY | FC KRÓLEWSCY | 1 |
114 | KĄDZIELSKI PRZEMYSŁAW | FC KRÓLEWSCY | 1 |
115 | KSIĄŻEK MICHAŁ | SPÓLDZIELNIA SIELEC | 1 |
116 | KASPEREK MATEUSZ | SCORPION | 1 |
117 | MAŁEK BARTŁOMIEJ | KILO WIEJSKIEJ | 1 |
118 | HYTROŚ HUBERT | KILO WIEJSKIEJ | 1 |
119 | ŁĄKAS DAMIAN | KILO WIEJSKIEJ | 1 |
120 | PIWOWARZCZY ERYK | WOLNI STRZELCY | 1 |
121 | ZAJĄC RAFAŁ | ZORZA MIKOŁAJÓW | 1 |
122 | MAGIERA SZYMON | CAFFARO | 1 |
123 | WĄTEK NORBERT | CAFFARO | 1 |
124 | PAŁASZEWSKI DAMIAN | MLEK-POL | 1 |
125 | PŁASZEWSKI MATEUSZ | MLEK-POL | 1 |
126 | CHRZAN KRYSTIAN | CZARNOCIN | 1 |
127 | GORZKOWSKI MICHAŁ | CHEMIROL | 1 |
128 | ADAMCZYK MARIUSZ | RAFIS | 1 |
129 | KLIMCZYK BARTŁOMIEJ | RAFIS | 1 |
130 | PROKOP ROBERT | RAFIS | 1 |
131 | MOCHEREK JAKUB | WITOWIANKA WITÓW | 1 |
132 | IWAŃSKI DOMINIK | WISŁA I | 1 |
133 | WITEK KRZYSZTOF | WISŁA I | 1 |
134 | SAWIŃSKI MACIEJ | PRESTO TEAM | 1 |
135 | GÓRA KAMIL | STRZELEC CHROBERZ | 1 |
136 | FRĄCZEK ŁUKASZ | ROLMET | 1 |
137 | STALMACH ŁUKASZ | TERM GLASS ŁAPSZÓW | 1 |
138 | MZYK DAWID | TERM GLASS ŁAPSZÓW | 1 |
139 | KRAKOWIAK BARTOSZ | FOX TEAM | 1 |
140 | CZERWIEC MARCIN | EDIHAFT | 1 |
141 | KWIECIEŃ MACIEJ | EDIHAFT | 1 |
142 | KOKOSIŃSKI MICHAŁ | EDIHAFT | 1 |
143 | ORACZ MARIUSZ | METALIKA | 1 |
144 | ŚLASKI MICHAŁ | METALIKA | 1 |
145 | WRZESIEN MIŁOSZ | FC KORYTO | 1 |
146 | NIEDŹWIEDŹ ARKADIUSZ | PŁYWALNIA KOS | 1 |
147 | ZIOŁO ALBERT | ZORZA MIKOŁAJÓW | 1 |
148 | DYBAŁA ŁUKASZ | METALIKA | 1 |
149 | WĘGLOWSKI SŁAWEK | WOJCIECHÓW | 1 |
150 | WOJASIŃSKI SZCZEPAN | AUTO ART. | 1 |
151 | TALER MARCIN | SPÓLDZIELNIA SIELEC | 1 |
152 | NOWAK MICHAŁ | PŁYWALNIA KOS | 1 |
153 | MUSIAŁ MACIEJ | ROLMET | 1 |