PLF 2011/2012

ZDOBYWCA PUCHARU NAPRZÓD I SKALBMIERZ

więcej na >>>>  stara strona

I LIGA PLF 11/12

1
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
2
POLONIA SĘDZISZOWICE
3
ROLMET
4
MLEK-POL
5
DOTYK
6
TOPOLA
7
SPARTA I
8
RAFIS
9
NAPRZÓD SKALBMIERZ
10
 
11
ZŁOTY TEAM
12
CZARNOCIN
13
LEWART BEJSCE
14
WITOWIANKA WITÓW

WYNIKI FINAŁY

ZŁOTY-TEAM
 

:

LEWART BEJSCE

Rechowicz Ł. 2

0:2

MLEK-POL
Wołowski M. 1

:

POLONIA
Wątek N. 3, Jaworski D. 2, Gzyl A. 1, Baran G. 1

1:7

TABELA KOŃCOWA

                                                                                                                                                                                            
1
LEWART BEJSCE
2
ZŁOTY TEAM
3
POLONIA SĘDZISZOWICE
4
MLEK-POL
5
RAFIS
6
NAPRZÓD SKALBMIERZ
7
WITOWIANKA
8
LZS CZARNOCIN
9
SPARTA
10
TOPOLA
11
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
12
ROLMET
13
DOTYK

II LIGAPLF 11/12

1
GLADIATOR KRZCZONÓW 
2
GALACTIC
3
WISŁA OPATOWIEC
4
SHOT GUN
5
MŁODE WILKI
6
SPARTA JUNIORZY
7
CHEMIROL
8
PRZEMYKÓW – METALIKA
9
PŁYWALNIA KOS
10
WŁOSTOWIANKA
11
ŁAPSZÓW
12
SZYBCY I WŚCIEKLI
 

WYNIKI FINAŁY

PŁYWALNIA KOS

Szlembarski M. 1, Kuśnierz K. 1

:

ŁAPSZÓW
Tokarczyk K. 2

2:2
k. 2:3

GLADIATOR

Sala J. 1, Kociński D. 1

:

SZYBCY I WŚCIEKLI
Antos P. 3, Adamczyk M. 2, Łach M. 1, Gołębiowski P. 1

2:7

TABELA KOŃCOWA
1
ŁAPSZÓW
2
PŁYWALNIA KOS
3
SZYBCY I WŚCIEKLI
4
GLADIATOR KRZCZONÓW
5
CHEMIROL
6
PRZEMYKÓW – METALIKA
7
SHOOT GUN
8
WISŁA OPATOWIEC
9
GALACTIC
10
SPARTA JUNIORZY
11
MŁODE WILKI
12
WŁOSTOWIANKA
III LIGAPLF 11/12
1
POLONIA SĘDZISZOWICE II
2
SĘDZIOWIE
3
KILO WIEJSKIEJ
4
SKORPION SKALBMIERZ
5
MALIBU SŁONOWICE
6
STRZELEC CHROBERZ
7
DEMOTYWATORZY
8
NAPRZÓD SKALBMIERZ II
9
BOLESNA PRAWDA
10
DRINK TEAM
11
ZORZA MIKOŁAJÓW
12
PRZEMYKÓW-TARTAK

WYNIKI FINAŁY

POKER STARS

Sambór M. 1

:

SCORPION SKALBMIERZ
Łoch P. 2, Chećko P. 1, Antos R. 1

1:4

STRZELEC CHROBERZ
 
Musiał D. 1

:

KILO WIEJSKIEJ
Kupiec K. 3, Aksamit D. 1

1:4

 
TABELA KOŃCOWA
1
SCORPION SKALBMIERZ
2
POKER STARS
3
KILO WIEJSKIEJ
4
STRZELEC CHROBERZ
5
PRZEMYKÓW - TARTAK
6
BOLESNA PRAWDA
7
DRINK TEAM
8
DEMOTYWATORZY
9
POLONIA SĘDZISZOWICE II
10
NAPRZÓD SKALBMIERZ II
11
MALIBU SŁONOWICE
12
ZORZA MIKOŁAJÓW

NAJLEPSI STRZLECY- I LIGA

1 WĄTEK NORBERT POLONIA SĘDZISZOWICE

34

2 GORGOŃ MATEUSZ TOPOLA 28
3 ORACZEWSKI PATRYK DOTYK 22
4 WĄŻ MATEUSZ SPARTA I 22
5 PUCHAŁA MICHAŁ SPÓŁDZIELNIA SIELEC

21

NAJLEPSI STRZLECY- II LIGA

1 ANTOS PRZEMYSŁAW SZYBCY I WŚCIEKLI 29
2 NOWAK PRZEMYSŁAW ŁAPSZÓW 24
3 SALA JAKUB GLADIATOR 23
4 KUŚNIERZ KRZYSZTOF PŁYWALNIA KOS 22
5 BARTOSIK JAKUB CHEMIROL 18

NAJLEPSI STRZLECY- III LIGA

1 GÓRA KAMIL STRZELEC CHROBERZ 25
2 DOROZ ADRIAN STRZELEC CHROBERZ 18
3 BADZIOCH PIOTR PRZEMYKÓW TARTAK 17
4 SOBOTA PAWEŁ STRZELEC CHROBERZ 16
5 ANTOS ROMAN SKORPION SKALBMIERZ 15

 

NOWY MISTRZ  LEWART BEJSCE

II MIEJSCE "ZOTY TEAM"




STATYSTYKA LIGI FUTSALU 2011/2012
KRÓL STRZELCÓW:
I LIGA –  Wątek Norbert 34 goli ( Polonia)
II LIGA – Antos Przemysław 29 goli ( SZYBCY I WŚCIEKLI CIESZKOWY )
III LIGA Góra Kamil (STRZELEC CHROBERZ)
NAJLEPSZY BRAMKARZ I LIGA:
PAŁASZEWSKI DAMIAN - RAFIS
NAJLEPSZY BRAMKARZ II LIGA:
GAIK MICHAŁ – PŁYWALNIA KOS
NAJLEPSZY BRAMKARZ III LIGA:
CIEMIERA MARCIN – POKER STARS
NAJLEPSI ZAWODNICY:
PUCHAŁA MICHAŁ ,, SPÓŁDZIELNIA SIELEC”,
BARAN GRZEGORZ ,,POLONIA SĘDZISZOWICE”,
 CIEKALSKI ROBERT ,,ROLMET”,
ADAMCZYK MARIUSZ ,,MLEK-POL”,
GORGOŃ MATEUSZ ,,TOPOLA”,
 KLIMCZYK BARTŁOMIEJ ,,RAFIS”,
 DURBAS ADRIAN ,,NAPRZÓD SKALBMIERZ”,
 TALER MARCIN ,,ZŁOTY TEAM”,
 GAJDA PIOTR ,,CZARNOCIN”,
WŁUDARZ MARCIN ,,LEWART BEJSCE”,
 PRZENIOSŁO ADAM ,,WITOWIANKA”,
 WĄŻ MATEUSZ ,,SPARTA”,
 SALA JAKUB ,,GLADIATOR KRZCZONÓW”,
 KUŚNIERZ JAN ,,PŁYWALNIA KOS”,
 BARTOSIK JAKUB ,,CHEMIROL”,
 TOKARCZYK ŁUKASZ ,,ŁAPSZÓW”,
 KUPIEC KAMIL ,,KILO WIEJSKIEJ”,
 ANTOS ROMAN ,,SCORPION SKALBMIERZ”,
 BADZIOCH PIOTR ,,PRZEMYKÓW TARTAK”
NAJWALECZNIEJSZY  ZAWODNIK:
JAWORSKI DOMINIK - POLONIA SĘDZISZOWICE,
KUŚNIERZ KRZYSZTOF - PŁYWALNIA KOS,
FAKOWSKI TOMASZ - TOPOLA
INNE:TURNIEJ OD 12.11.2011  DO 11.03.2012 , 121 dni, ponad 4 miesiące
WSZYSTKICH DRUŻYN: 37
I LIGA- 13
II LIGA  - 12,
III LIGA - 12
ILOŚĆ WSZYSTKICH MECZY:
I LIGA – 84 MECZY
II LIGA – 78 MECZY,
III LIGA - 78 OGÓLNIE  240
ILOŚĆ WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW– 529 ZAWODNIKÓW
I LIGA – 178 ZAWODNIKÓW
II LIGA – 184 ZAWODNIKÓW,
III LIGA - 167 ZAWODNIKÓW
CZAS TRWANIA WSZYSTKICH MECZY: 9 600  MINUT- 160 GODZINY –   6,66  DOB
OGÓLNIE STRZELONO:
I LIGA-  745   BRAMEK
II LIGA - 574   BRAMEK
III LIGA – 508 BRAMEK
RAZEM: 1827 BRAMEK
ŚREDNIO ZAWODNIK W I LIDZE STRZELI 4,19 BRAMKI.
ŚREDNIO ZAWODNIK W II LIDZE STRZELIŁ 2,98 BRAMKI.
ŚREDNIO ZAWODNIK W III LIDZE STRZELIŁ 3,05 BRAMKI.
ŚREDNIO PIŁKA WPADAŁA DO SIATKI CO 5 MINUT.
NAJWIĘCEJ BRAMEK STRZELA;
I LIGA -  POLONIA 87 BRAMEK
II LIGA  –GLADIATOR 84 BRAMKI
III LIGA  –  STRZELEC CHROBERZ 91 BRAMEK
 NA LISTĘ STRZELCÓW WPISAŁO SIĘ;
I LIGA  - 120 ZAWODNIKÓW
II LIGA - 109 ZAWODNIKOW
III LIGA - 104 ZAWODNIKOW
OGÓLNIE 333 ZAWODNIKÓW
NAJSTARSZY ZAWODNIK:
MYSTEK RYSZARD – ZORZA MIKOŁAJÓW
NAJMŁODSZY ZAWODNIK:
KOWALSKI DAWID – SPARTA JUNIORZY
NAJWYŻSZE ZWYCIĘSTWO:
MŁODE WILKI – SZYBCY I WŚCIEKLI – 4:17
NAJWIĘCEJ BRAMEK W JEDNYM MECZU:
I LIGA – PUCHAŁA MICHAŁ  7 ( SPÓŁDZIELNIA SIELEC )
II LIGA- ANTOS PRZEMYSŁAW 11 ( SZYBCY I WŚCIEKLI III LIGA – BADZIOCH PIOTR 6 (PRZEMYKÓW TARTAK)

NAJMNIEJ STRACONYCH BRAMEK:
I LIGA –  RAFIS
II LIGA – PŁYWALNIA KOS
III LIGA -  POKER STARS
NAJWIĘCEJ STRACONYCH BRAMEK:
I LIGA – TOPOLA
II LIGA – MŁODE WILKI
III LIGA – MALIBU SŁONOWICE

WYNIKI

I LIGA PLF 11/12

1

SPÓŁDZIELNIA SIELEC

2

POLONIA SĘDZISZOWICE

3

ROLMET

4

MLEK-POL

5

DOTYK

6

TOPOLA

7

SPARTA I

8

RAFIS

9

NAPRZÓD SKALBMIERZ

10

 

11

ZŁOTY TEAM

12

CZARNOCIN

13

LEWART BEJSCE

14

WITOWIANKA WITÓW

WYNIKI FINAŁY

ZŁOTY-TEAM
 

:

LEWART BEJSCE
Rechowicz Ł. 2

0:2

MLEK-POL
Wołowski M. 1

:

POLONIA
Wątek N. 3, Jaworski D. 2, Gzyl A. 1, Baran G. 1

1:7

 

WYNIKI PLA OFF

MLEK-POL
Adamczyk M. 2, Kowalski M. 1, Wołowski M. 1

:

LEWART
Włudarz M.2,  Rechowicz Ł. 1,  Magiera
S. 1, Witek K. 1, Machnik M. 1

4:6

MLEK-POL
Adamczyk M. 1, Kowalski M. 1, Adamczyk M. 1

:

LEWART
Szcześniak K. 3, Włudarz M.2,  Witek K. 1,

3:6
7:12

POLONIA
Wątek N.2, Niemiec K. 1, Jesionka B.1,

 

ZŁOTY TEAM
Kwiecień T. 1

4:1

POLONIA
Gzyl A. 1,  Jesionka B.1,

 

ZŁOTY TEAM
CharygaA. 4, Taler M. 1, Kądziewlski M. 1 1

2:6
6:7

 

 AKTUALNA TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

1

POLONIA

12

9

2

1

29

81:34

+47

2

LEWART

12

9

0

3

27

57:31

+26

3

MLEK-POL

12

8

1

3

25

57:31

+26

4

ZŁOTY TEAM

12

8

0

4

24

63:38

+25

5

RAFIS

12

7

2

3

23

52:29

+23

6

NAPRZÓD SKALBMIERZ

12

7

0

5

21

66:48

+18

7

WITOWIANKA

12

6

2

4

20

63:55

+8

8

LZS CZARNOCIN

12

6

0

6

18

53:63

-10

9

SPARTA

12

4

1

7

13

46:65

-19

10

TOPOLA

12

3

1

8

10

49:66

-17

11

SPÓŁDZIELNIA SIELEC

12

2

0

10

6

10:42

-32

12

ROLMET

12

0

1

11

1

6:51

-45

13

DOTYK

12

0

0

12

0

0:50

-50

II LIGAPLF 11/12

1

GLADIATOR KRZCZONÓW 

2

GALACTIC

3

WISŁA OPATOWIEC

4

SHOT GUN

5

MŁODE WILKI

6

SPARTA JUNIORZY

7

CHEMIROL

8

PRZEMYKÓW – METALIKA
9 PŁYWALNIA KOS
10 WŁOSTOWIANKA
11 ŁAPSZÓW
12 SZYBCY I WŚCIEKLI
 

WYNIKI FINAŁY

PŁYWALNIA KOS
Szlembarski M. 1, Kuśnierz K. 1

:

ŁAPSZÓW
Tokarczyk K. 2

2:2
k. 2:3

GLADIATOR Sala J. 1, Kociński D. 1

:

SZYBCY I WŚCIEKLI
Antos P. 3, Adamczyk M. 2, Łach M. 1
, Gołębiowski P. 1

2:7

 

WYNIKI

PŁYWALNIA KOS
Kuśnierz K.1, Cieśla D.1, Kuśnierz J.1

:

SZYBCY I WŚCIEKLI
Antos P.1

3:1

PŁYWALNIA KOS
Kuśnierz K.3,

:

SZYBCY I WŚCIEKLI
Antos P.3

3:3
6:4

ŁAPSZÓW
Stalmach Ł.1, Kałuża M. 1, sam

:

GLADIATOR
Fetela K.2

3:2

ŁAPSZÓW
Nowak P. 2, Tokarczyk K. 2, Ciochoń P. 1

:

GLADIATOR
Fetela T.2, Sala J. 2, Szluchcik J. 1, Fetela K.1

5:6
8:8
k. 2:0

 

 

Tabela

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

1

ŁAPSZÓW

11

10

0

1

30

74:37

+37

2

SZYBCY I WŚCIEKLI

11

9

1

1

28

70:31

+39

3

PŁYWALNIA KOS

11

9

0

2

27

72:28

+44

4

GLADIATOR KRZCZONÓW

11

8

0

3

24

84:34

+50

5

CHEMIROL

11

8

0

3

24

52:41

+11

6

PRZEMYKÓW – METALIKA

11

4

1

6

13

36:41

-5

7

SHOOT GUN

11

4

1

6

13

35:47

-12

8

WISŁA OPATOWIEC

11

3

1

7

10

33:51

-18

9

GALACTIC

11

2

1

8

7

33:54

-21

10

SPARTA JUNIORZY

11

2

1

8

7

32:75

-43

11

MŁODE WILKI

11

2

0

9

6

32:81

-49

12

WŁOSTOWIANKA

11

1

2

8

5

25:59

-34

 

III LIGAPLF 11/12

1

POLONIA SĘDZISZOWICE II

2

SĘDZIOWIE

3

KILO WIEJSKIEJ

4

SKORPION SKALBMIERZ

5

MALIBU SŁONOWICE

6

STRZELEC CHROBERZ

7

DEMOTYWATORZY

8

NAPRZÓD SKALBMIERZ II
9 BOLESNA PRAWDA
10 DRINK TEAM
11 ZORZA MIKOŁAJÓW
12 PRZEMYKÓW-TARTAK
 

WYNIKI FINAŁY

POKER STARS Sambór M. 1

:

SCORPION SKALBMIERZ
Łoch P. 2, Chećko P. 1, Antos R. 1

1:4

STRZELEC CHROBERZ
 
Musiał D. 1

:

KILO WIEJSKIEJ
Kupiec K. 3, Aksamit D. 1

1:4

 

WYNIKI

KILO WIEJSKIEJ
Wróblewski M. 2, Słoma D.1, Kupiec K. 1

:

SKORPION 
Antos R. 2, Łoch P.2

4:4

KILO WIEJSKIEJ
 

:

SKORPION 
Antos R. 1, Łoch P.1

0:2
4:6

POKER STARS SambórM. 1

:

STRZELEC CHROBERZ

1:0

POKER STARS SambórM. 1, Skowron P. 1

:

STRZELEC CHROBERZ
Góra K. 1, Musiał D. 1

2:2
3:2

 

 

 TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

1

STRZELEC CHROBERZ

11

9

2

0

29

91:19

+72

2

KILO WIEJSKIEJ

11

9

1

1

28

66:15

+51

3

SKORPION SKALBMIERZ

11

8

2

1

26

53:20

+33

4

POKER STARS

11

7

3

1

24

47:15

+32

5

PRZEMYKÓW - TARTAK

11

5

2

4

17

59:37

+22

6

BOLESNA PRAWDA

11

4

0

7

12

32:58

-26

7

DRINK TEAM

11

3

2

6

11

29:43

-14

8

DEMOTYWATORZY

10

3

1

6

10

37:55

-18

9

POLONIA SĘDZISZOWICE II

11

2

2

7

8

36:65

-29

10

NAPRZÓD SKALBMIERZ II

11

2

2

7

8

28:58

-30

11

MALIBU SŁONOWICE

11

2

2

7

8

29:76

-47

12

ZORZA MIKOŁAJÓW

11

2

1

8

7

24:65

-41

 

OTWARCIE NOWEGO SEZONU

 

SCORPION SKALBMIERZ
Skóra Damian
Chećko Piotr
Rząsa Dominik
Skóra Łukasz
Śliwa Tomasz
Pisarek Łukasz
Nowak Paweł
Łoch Paweł
Antos Roman
Jackiewicz Kacper
Fasolewski Mariusz

ROLMET

Frączek Łukasz
Ciekalski Robert
Rechowicz Łukasz
Łakota Łukasz
Orzechowski Krystian
Kaczmarczyk Paweł
Kupiszewski Hubert
Szlęk Tomasz
Gorgoń Sylwester
Jach Jakub
Porębski Arkadiusz
Radziszewski Paweł
Nabielski Grzegorz
Magiera Szymon
GALERIA MEBLI KW
Ciemiera Marcin
Korczak Sebastian
Kmiecik Grzegorz
Kumor Dawid
Grudzień Radosław
Kulesza Adrian
Janik Wiktor
Kulesza Kamil
Górecki Adrian (K)
Klimczyk Łukasz
Łach Seweryn
Śliwa Tomasz
Jedynak Bartosz
Wendel Damian
Sarnecki Gabor
SZYBCY I WŚCIEKLI
Gołębiowski Przemysław (K)
Wieczorek Damian
Ziętara Michał
Adamczyk Marcin
Marzec Paweł
Kaleta Erwin
Kwaśniński Oskar
Łach Tomasz
Kozioł Damian
Latos Radosław
Stępień Eliasz
Wąż Mateusz
POL-COM
Badzioch Piotr
Cisak Błażej
Hamerski Sebastian
Chlebica Jarosław
Skrzela Kamil
Trzaska Krzysztof
Oracz Mariusz
Skrzela Piotr
Salamon Piotr
Noga Sebastian (K)
Stalmach Dawid
Misiaszek Krystian
Józefczyk Michał
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
Wierzbowski Radosław (K)
Fucia Dawid
Książek Michał
Książek Dominik
Armatys Tomasz
Antos Przemysław
Sarna Mateusz
Banaszek Robert
Lewicki Arkadiusz
Baran Grzegorz
Badoń Grzegorz
Blady Mateusz
Idziak Tomasz
Cisowski Paweł
STRZELEC CHROBERZ
Kubiakowski Hubert
Pieterwas Łukasz
Chochorowski Adam
Wójcik Mateusz
Kasza Jan
Musiał Damian
Doroz Adrian
Sęsoła Łukasz
Płatek Przemysław
Oziębłowski Adrian
Pobiega Sławomir
Sadowski Marcin
KILO WIEJSKIEJ
Mzyk Arkadiusz
Wieczorek Bartosz
Aksamit Damian
Jaskólski Damian
Łąkas Damian
Słoma Damian
Hytroś Hubert
Klęk Jakub
Kupiec Kamil
Bełus Krzysztof
Wróblewski Maksymilian
Mzyk Przemysław
Skotarski Rafał
Zapart Oskar

LUK-TERM

Świdziński Łukasz
Świerk Krzysztof
Szewczyk Sebastian
Strona Patryk
Schneider Zbigniew
Śliwa Grzegorz
Grabara Konrad
Janas Leszek
Krawiec Arkadiusz
Wrona Dawid
Piwowarski Kamil
Nowaczek Adrian
WISŁA OPATOWIEC
Kański Rafał (K)
Stalmach Mateusz
Bober Walter
Zuwała Krystian
Ceś Benedykt
Szczerba Paweł
Iwański Dominik
Gruchała Michał
Włusek Przemysław
Kowalski Patryk
Makuch Tomasz
Niedźwiedź Dominik
Perek Grzegorz
Szarwark Rafał
Giza Wojciech
Dębiński Adam
CHEMIROL
Ryńca Kamil
Bartosik Jakub
Gorzkowski Olaf
Zakrzewski Marcin
Jaskulski Patryk
Nęga Konrad
Kamień Maciej
Kaczmarczyk Norbert
Czerwiec Marcin
Śpiewak Eugeniusz
Machnik Mateusz
Ząbczyk Mateusz
Bartosik Karol
AUTO-ART
Baranowski Cyprian
Piotrowicz Grzegorz
Piotrowicz Tomasz
Bogucki Michał
Frączek Piotr
Nowak Krystian
Kutela Bartłomiej
Makuła Tomasz
Czekajski Rafał
Stanek Mateusz
Fraczek Olaf
Przeniosło Adam
Pietras Łukasz

 

I LIGA PLF 2012/13

LEWART BEJSCE 
Anielski Zbigniew
Gruchała Dariusz
Klepacz Patryk
Kupiszewski Łukasz
Uchto Jakub
Kowalski Dawid
Zając Mateusz
Śledź Mateusz
Mierzwa Przemysław
Sikora Daniel
Bandura Paweł
LZS CZARNOCIN
Gajda Piotr
Kempkiewicz Jacek
Sęk Albert
Chrzan Krystian
Sambór Kamil
Różycki Rafał
Jajeśniak Łukasz
Sobecki Artur
Durbacz Daniel
Paczkowski Adam
Kwiecień Karol
Jędras Sebastian
Adamus Marcin
Szostak Krystian
Mikina Łukasz
Paczkowski Łukasz
Piotrowski Tomasz
Kwiecień Krystian
MLEK-POL
Lech Tomasz
Adamczyk Mariusz
Wołowski Mateusz
Adamek Tomasz
Kita Bartosz
Lech Grzegorz
Kukułka Przemysław
Adamek Michał
Kobierski Adrian
Włusek Grzegorz
Włudarz Marcin
Płaszewski Mateusz
Pałaszewski Adrian
TOPOLA
Pudo Tomasz
Buła Piotr
Buła Grzegorz
Gorgoń Marcin
Wilk Arkadiusz
Gorgoń Mateusz
Gorgoń Grzegorz
Fakowski Tomasz
Śmiech Damian
Malenga Tomasz
Grobys Karol
Malenga Wojciech
Kozieł Krzysztof
NAPRZÓD SKALBMIERZ I
Binkowski Jakub C
Durbas Adrian
Włosowicz Cyprian
Luty Rafał
Słabosz Mateusz
Nowak Adrian
Wójcik Wojciech
Sennik Norbert
Kula Łukasz
Luty Michał
Słabosz Wojciech
Banaszek Artur
Szostak Damian
Zmarlak Kamil

RAFIS

Stępień Łukasz
Pałaszewski Damian
Ziętek Rafał
Bojanowicz Michał
Klimczyk Bartłomiej
Sadowski Adam
Trzepatowski Piotr
Prokop Robert
Jaros Marcin
Kabat Rafał
Skowron Piotr
Kwiecień Robert
Rojek Piotr
Klimczyk Piotr
GLADIATOR KRZCZONÓW
 
Fetela Kamil
Sala Jakub
Szluchcik Jacek
Fetela Tomasz
Kociński Damian
Skraba Remigiusz
Kowalczyk Wojciech
Swoszowski Adam
Modzelewski Arkadiusz
Patyński Piotr
Oracz Jarosław
Dawid Stokłosa
Waskan Maciej
Fetela Łukasz
Kociński Mateusz
 
PŁYWALNIA KOS
Pleszyński Robert
Wątek Norbert
Szlembarski Marcin
Wątek Marcin
Antos Mateusz
Gaik Michał
Kuśnierz Krzysztof
Cieśla Dariusz
Nowak Michał
Kuśninerz Jan
Wątek Konrad
Kwiecień Mariusz
Darmoń Tomasz
Szlęk Marcin

ŁAPSZÓW I

Ciochoń Paweł (K)
Kałuża Mateusz
Nowak Przemysław
Mocherek Jakub
Mocherek Damian
Kłoda Kamil
Sowa Michał
Stalmach Łukasz
Tomczyk Łukasz
Kowalski Krzysztof
Sieczkowski Lucjan
Mzyk Dawid

WITOWIANKA WITÓW

Stępień Jacek
Góra Maciej
Góra Szczepan
Golba Seweryn
Zabijak Hubert
Czekaj Mateusz
Piecuch Adam
Cisak Arkadiusz
Chuchamcz Piotr
Zawartka Mateusz
Domagała Kamil
Pieprznik Stanisław
Gorla Dawid
ZŁOTY TEAM
Gruszka Marek
Charyga Arkadiusz
Oracz Tomasz
Motyka Kamil
Porębski Łukasz
Kasperczyk Marcin
Ziółko Mateusz
Kwiecień Tomasz
Kądzielski Mateusz
Kądzielski Przemysław
Wójcik Marcin
Góra Kamil
Odrobina Cezary
Różycki Łukasz
Chadaj Tomasz
Bienias Mateusz
Majcher Marcin
Mazur Zbigniew
POLONIA SĘDZISZOWICE
Kasiak Waldemar
Gzyl Hubert
Niemiec Kamil
Gzyl Artur
Jesionka Bartosz
Jaworski Dominik
Jesionka Krystian
Jesionka Szymon
Kuźma Darek
Oraczewski Patryk
Pluta Marek
Kubiński Adam
Mentel Sylwester
Musiał Andrzej
Pastorczyk Grzegorz

 

 

I LIGA

PLF 12/13

 

1. LEWART BEJSCE

2. CZARNOCIN

3. MLEK-POL

4. TOPOLA

5. NAPRZÓD SKALBMIERZ I

6. RAFIS

7. GLADIATOR KRZCZONÓW

8. PŁYWALNIA KOS

9. TERM-GLASS ŁAPSZÓW

10. WITOWIANKA WITÓW

11.ZŁOTY TEAM

12.AGRO-JUREK  POLONIA SĘDZISZOWICE

WYNIK SUPERPUCHARU

WYNIKI FINAŁÓW

WYNIKI II PLAY-OFF
 
 
 TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 

1

LEWART BEJSCE

11

10

0

1

30

81:45

+36

2

PŁYWALNIA KOS

11

9

0

2

27

60:26

+34

3

AGRO-JUREK POLONIA

11

8

0

3

24

74:41

+33

4

TERM-GLASS ŁAPSZÓW

11

6

0

5

18

55:49

+6

5

TOPOLA

11

5

0

6

15

48:73

-25

6

LZS CZARNOCIN

11

4

3

4

15

40:52

-12

7

GLADIATOR

11

5

0

6

15

48:52

-4

8

ZŁOTY TEAM

11

5

0

6

15

47:47

0

9

RAFIS

11

4

2

5

14

51:47

+4

10

MLEK-POL

11

4

1

6

13

45:54

-9

11

NAPRZÓD I

11

2

1

8

7

46:68

-22

12

WITOWIANKA

11

0

1

10

1

31:73

-42

 

II LIGA

PLF 12/13

 

1. SCORPION SKALBMIERZ

2. ROLMET

3. GALERIA MEBLI KW

4. SZYBCY I WŚCIEKLI

5. POL-COM

6. SPÓŁDZIELNIA SIELEC

7. STRZELEC CHROBERZ

8. KILO WIEJSKIEJ

9. LUK-TERM

10. WISŁA OPATOWIEC

11. CHEMIROL

12. AUTO-ART

WYNIKI FINAŁÓW

WYNIKI BARAŻY O II LIGĘ
WYNIKI

 

 TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

1

AUTO-ART

11

11

0

0

33

80:29

+51

2

ROLMET

11

8

2

1

26

59:29

+30

3

SPÓŁDZIELNIA SIELEC

11

8

1

2

25

81:37

+44

4

POL- COM

11

7

1

3

22

49:36

+13

5

SZYBCY I WŚCIEKLI

11

6

1

4

19

54:35

+19

6

CHEMIROL

11

6

1

4

19

57:52

+5

7

LUK-TERM

11

5

1

5

16

53:51

+2

8

KILO WIEJSKIEJ

11

4

1

6

13

38:50

-12

9

STRZELEC CHROBERZ

11

2

2

7

8

38:64

-26

10

WISŁA OPATOWIEC

11

2

0

9

6

29:69

-40

11

SCORPION

11

1

0

10

3

28:55

-27

12

GALERIA MEBLI KW

11

1

0

10

3

21:79

-58

 

III LIGA

PLF 12/13

Grupa A

1. ŚMIŁOWICE

2. Z.U.M.K. KAZIMIERZA WIELKA

3. FC KORYTO

4. NAPRZÓD SKALBMIERZ II

5. CZYŻOWICE

6. KKF NADWIŚLANKA

7. JAWORNIK JUNIORZY MŁODSI

8. MŁODE WILKI

9. FRESH BLOOD

Grupa B

1. HUZAR DOBIESŁAWICE

2. MALIBU SŁONOWICE

3. EASY COMAPNY

4. MEBLO-DAR

5. ŁAPSZÓW II

6 DEMOTYWATORZY

7. KOCINA

8. POKER STARS

9. DAREMNY TRUD

10. ZAKRZÓW

TABELE PO RUNDZIE ZASDNICZEJ Z PODZIAŁEM NA GRUPY

GR. A

LP.

NAZWA DRUŻYNY

M

Z

R

P

PUNKTY

BRAMKI

 

1

POKER STARS

7

6

0

1

18

43:19

+24

2

DEMOTYWATORZY

7

5

1

1

16

39:37

+2

3

ŚMIŁOWICE

7

5

0

2

15

29:26

+3

4

Z.U.M.K. KW

7

3

1

3

10

26:28

-2

5

MŁODE WILIKI

7

3

1

3

10

25:29

-4

6

FC KORYTO

7

2

0

5

6

26:27

-1

7

DAREMNY TRUD

7

1

1

5

4

34:42

-8

8

ZAKRZÓW

7

1

1

5

4

22:37

-15

GR. B

LP.

NAZWA DRUŻYNY

M

Z

R

P

PUNKTY

BRAMKI

 

9

CZYŻOWICE

5

3

0

2

9

23:17

+6

10

MEBLO-DAR

5

3

0

2

9

17:13

+4

11

HUZAR DOBIESŁAWICE

5

2

1

2

7

18:18

0

12

FRESH BLOOD

5

2

1

2

7

15:17

-2

13

NAPRZÓD II

5

2

0

3

6

19:24

-5

14

ŁAPSZÓW II

5

1

2

1

5

16:19

-3

GR. C

LP.

NAZWA DRUŻYNY

M

Z

R

P

PUNKTY

BRAMKI

 

15
KOCINA
4
4
0
0
12
37:17
+20
16
EASY COMPANY
4
3
0
1
9
39:12
+27
17
MALIBU SŁONOWICE
4
2
0
2
6
18:20
-2
18
JAWORNIK
4
1
0
3
3
11:41
-30
19
NADWIŚLANKA
4
0
0
4
0
8:23
-15

PODZIAŁ W GRUPACH

GR. A

LP.

NAZWA DRUŻYNY

1

2

3

4

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

Z.U.M.K. KW

 

3:4

4:4

5:3

4

12:11

2

2

SMIŁOWICE

4:3

 

3:2

4:3

9

11:8

1

3

MŁODE WILKI

4:4

2:3

 

3:1

4

9:8

3

4

FC KORYTO

3:5

3:4

1:3

 

0

7:12

4

 

LP.

NAZWA DRUŻYNY

5

6

7

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

5

CZYŻOWICE

 

5:3

3:4

3

8:7

5

6

NAPRZÓD II

3:5

 

5:3

3

8:8

6

7

FRESH BLOOD

4:3

3:5

 

3

7:8

7

 

LP.

NAZWA DRUŻYNY

8

9

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

8

JAWORNIK

 

4:1

3

4:1

8

9

NADWIŚLANKA

1:4

 

0

1:4

9

GR. B

LP.

NAZWA DRUŻYNY

1

2

3

4

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

DEMOTYWATORZY

 

5:4

3:7

8:8

4

16:19

3

2

POKER STARS

4:5

 

6:4

8:2

6

18:11

1

3

ZAKRZÓW

7:3

4:6

 

3:9

3

14:18

4

4

DAREMNY TRUD

8:8

9:3

2:8

 

4

19:19

2

 

LP.

NAZWA DRUŻYNY

5

6

7

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

5

ŁAPSZÓW II

 

2:5

2:2

1

4:7

7

6

MEBLO- DAR

5:2

 

2:3

3

7:5

6

7

HUZAR DOBIESŁAWICE

2:2

3:2

 

4

5:4

5

 

LP.

NAZWA DRUŻYNY

8

9

10

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

8

EASY COMPANY

 

4:7

9:1

3

13:8

9

9

KOCINA

7:4

 

9:5

6

16:9

8

10

MALIBU SŁONOWICE

1:9

5:9

 

0

6:18

10

 

 

 TABELA Grupa A

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

1

Z.U.M.K

8

5

2

1

17

56:25

+31

2

ŚMIŁOWICE

8

5

1

2

16

47:22

+25

3

MŁODE WILKI

8

5

1

2

16

40:17

+23

4

FC KORYTO

8

5

0

3

15

47:23

+24

5

CZYŻOWICE

8

4

1

3

13

42:25

+17

6

NAPRZÓD SKALBMIERZ II

8

4

1

3

13

41:27

+14

7

 FRESH BLOOD

8

4

0

4

12

57:33

+24

8

JAWORNIK JUNIORZY

8

1

0

7

3

14:110

-96

9

KKF NADWIŚLANKA

8

0

0

8

0

13:74

-61

 
 
 
 TABELA Grupa B
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 

1

POKER STARS

9

7

1

1

22

64:27

+37

2

 DEMOTYWATORZY

9

7

1

1

22

61:28

+33

3

ZAKRZÓW

9

6

0

3

18

43:35

+8

4

DAREMNY TRUD

9

4

1

4

13

46:48

-2

5

HUZAR

9

4

1

4

13

35:37

-2

6

ŁAPSZÓW II

9

3

2

4

11

32:42

-10

7

MEBLO-DAR

9

3

1

5

10

28:31

-3

8

EASY COMPANY

9

3

0

6

9

35:40

-5

9

KOCINA

9

2

1

6

7

36:50

-14

10

MALIBU

9

1

2

6

5

17:54

-37

 
 
 

 

 

 

 

  KRÓL STRZELCÓW  
  I LIGA  
  NAZWISKO I IMIĘ ZESPÓŁ BRAMKI
1 KLEPACZ PATRYK LEWART BEJSCE 40
2 GORGOŃ MATEUSZ TOPOLA 29
3 WĄTEK NORBERT PŁYWALNIA KOS 25
4 KĄDZIELSKI MATEUSZ ZŁOTY TEAM 22
5 SALA JAKUB GLADIATOR KRZCZONÓW 19
6 ORACZEWSKI PATRYK POLONIA SĘDZISZOWICE 19
7 SENNIK NORBERT NAPRZÓD SKALBMIERZ I 18
8 KŁODA KAMIL ŁAPSZÓW 17
9 STĘPIEŃ ŁUKASZ RAFIS 14
10 CIEŚLA DARIUSZ PŁYWALNIA KOS 14
11 FETELA KAMIL GLADIATOR KRZCZONÓW 13
12 GAJDA PIOTR LZS CZARNOCIN 13
13 PLUTA TOMASZ POLONIA SĘDZISZOWICE 13
14 KLIMCZYK BARTŁOMIEJ RAFIS 12
15 WOŁOWSKI MATEUSZ MLEK-POL 12
16 ŚLEDŹ MATEUSZ LEWART BEJSCE 12
17 NOWAK PRZEMYSŁAW ŁAPSZÓW 12
18 ADAMCZYK MARIUSZ MLEK-POL 11
19 DURBAS ADRIAN NAPRZÓD SKALBMIERZ I 11
20 JESIONKA BARTOSZ POLONIA SĘDZISZOWICE 11
21 MUSIAŁ ANDRZEJ POLONIA SĘDZISZOWICE 10
22 RÓŻYCKI RAFAŁ LZS CZARNOCIN 9
23 MIERZWA PRZEMYSŁAW LEWART BEJSCE 9
24 ZABIJAK HUBERT WITOWIANKA 9
25 KAŁUŻA MATEUSZ ŁAPSZÓW 9
26 KUŹMA DAREK POLONIA SĘDZISZOWICE 9
27 BANDURA PAWEŁ LEWART BEJSCE 8
28 CHADAJ TOMASZ ZŁOTY TEAM 8
29 PROKOP ROBERT RAFIS 7
30 WŁUDARZ MARCIN MLEK-POL 7
31 DOMAGAŁA KAMIL WITOWIANKA 7
32 KUŚNIERZ KRZYSZTOF PŁYWALNIA KOS 7
33 KUŚNIERZ JAN PŁYWALNIA KOS 6
34 SWOSOZWSKI ADAM GLADIATOR KRZCZONÓW 6
35 SZLEMBARSKI MARCIN PŁYWALNIA KOS 6
36 ŚMIECH DAMIAN TOPOLA 6
37 KULA ŁUKASZ NAPRZÓD SKALBMIERZ I 6
38 ZAJĄC MATEUSZ LEWART BEJSCE 6
39 CHRZAN KRYSTIAN LZS CZARNOCIN 5
40 BUŁA GRZEGORZ TOPOLA 5
41 KABAT RAFAŁ RAFIS 5
42 ROJEK PIOTR RAFIS 5
43 MOCHEREK DAMIAN ŁAPSZÓW 5
44 MODZELEWSKI ARKADIUSZ GLADIATOR KRZCZONÓW 5
45 KEMPKIEWICZ JACEK LZS CZARNOCIN 5
46 SOWA MICHAŁ ŁAPSZÓW 5
47 SIKORA DANIEL LEWART BEJSCE 5
48 JĘDRAS SEBASTIAN LZS CZARNOCIN 4
49 FAKOWSKI TOMASZ TOPOLA 4
50 ZIÓŁKO MATEUSZ ZŁOTY TEAM 4
51 STĘPIEŃ JACEK WITOWIANKA 4
52 JAWORSKI DOMINIK POLONIA SĘDZISZOWICE 4
53 KITA BARTOSZ MLEK-POL 4
54 KRAKOWIAK BARTOSZ NAPRZÓD SKALBMIERZ I 4
55 WÓJCIK WOJCIECH NAPRZÓD SKALBMIERZ I 4
56 CHUCHMACZ PIOTR WITOWIANKA 4
57 PASTORCZYK GRZEGORZ POLONIA SĘDZISZOWICE 4
58 UCHTO JAKUB LEWART BEJSCE 3
59 CHARYGA ARKADIUSZ ZŁOTY TEAM 3
60 SĘK ALBERT LZS CZARNOCIN 3
61 KUPISZEWSKI ŁUKASZ LEWART BEJSCE 3
62 FETELA TOMASZ GLADIATOR KRZCZONÓW 3
63 PAŁASZEWSKI ADRIAN MLEK-POL 3
64 LECH TOMASZ MLEK-POL 3
65 MOCHEREK JAKUB ŁAPSZÓW 3
66 PAŁASZEWSKI DAMIAN RAFIS 3
67 KWIECIEŃ MARIUSZ PŁYWALNIA KOS 3
68 JESIONKA KRYSTIAN POLONIA SĘDZISZOWICE 3
69 TRZEPATOWSKI PIOTR RAFIS 2
70 STALMACH ŁUKASZ ŁAPSZÓW 2
71 ANTOS MATEUSZ PŁYWALNIA KOS 2
72 PLESZYŃSKI ROBERT PŁYWALNIA KOS 2
73 PŁASZEWSKI MATEUSZ MLEK-POL 2
74 ADAMEK TOMASZ MLEK-POL 2
75 GÓRA MACIEJ WITOWIANKA 2
76 ZIĘTEK RAFAŁ RAFIS 2
77 GZYL ARTUR POLONIA SĘDZISZOWICE 2
78 BUŁA PIOTR TOPOLA 2
79 PORĘBSKI ŁUKASZ ZŁOTY TEAM 2
80 PIECUCH ADAM WITOWIANKA 2
81 SZOSTAK DAMIAN NAPRZÓD SKALBMIERZ I 2
82 WÓJCIK MARCIN ZŁOTY TEAM 2
83 KĄDZIELSKI PRZEMYSŁAW ZŁOTY TEAM 2
84 BIELECKI DAWID ŁAPSZÓW 2
85 NOWAK MICHAŁ PŁYWALNIA KOS 2
86 ŁUSZCZ PAWEŁ LEWART BEJSCE 2
87 PACZKOWSKI ADAM LZS CZARNOCIN 1
88 BIENIAS MATEUSZ ZŁOTY TEAM 1
89 CIOCHOŃ PAWEŁ ŁAPSZÓW 1
90 KOBIERSKI ADRIAN MLEK-POL 1
91 CZEKAJ MATEUSZ WITOWIANKA 1
92 GÓRA KAMIL ZŁOTY TEAM 1
93 TOMCZYK ŁUKASZ ŁAPSZÓW 1
94 STOKŁOSA DAWID GLADIATOR KRZCZONÓW 1
95 GORGOŃ MARCIN TOPOLA 1
96 WĄTEK MARCIN PŁYWALNIA KOS 1
97 KALEMBA KRZYSZTOF WITOWIANKA 1
98 MOTYKA KAMIL ZŁOTY TEAM 1
99 PIOTROWSKI ANDRZEJ RAFIS 1
100 GORGOŃ GRZEGORZ TOPOLA 1
  KRÓL STRZELCÓW  
  II LIGA  
  NAZWISKO I IMIĘ ZESPÓŁ BRAMKI
1 BANASZEK ROBERT SPÓŁDZIELNIA SIELEC  37
2 BADZIOCH PIOTR POL-COM 33
3 PRZENIOSŁO ADAM  AUTO-ART. 28
4 ANTOS PRZEMYSŁAW SPÓŁDZIELNIA SIELEC  26
5 BARTOSIK JAKUB CHEMIROL 23
6 WĄŻ MATEUSZ SZYBCY I WŚCIEKLI 21
7 BLADY MATEUSZ SPÓŁDZIELNIA SIELEC 18
8 MUSIAŁ DAMIAN STRZELEC CHROBERZ 17
9 RECHOWICZ ŁUKASZ ROLMET 16
10 STANEK MATEUSZ AUTO-ART. 16
11 NOWAK KRYSTIAN AUTO-ART. 15
12 GORGOŃ SYLWESTER ROLMET 13
13 FRĄCZEK OLAF AUTO-ART. 13
14 STRONA PATRYK LUK-TERM 12
15 NOGA SEBASTIAN POL-COM 11
16 KWAŚNIŃSKI OSKAR SZYBCY I WŚCIEKLI 11
17 CIEKALSKI ROBERT ROLMET 11
18 WRONA DAWID LUK-TERM 9
19 KUPIEC KAMIL KILO WIEJSKIEJ 9
20 STALMACH MATEUSZ WISŁA OPATOWIEC 9
21 BARAN GRZEGORZ SPÓŁDZIELNIA SIELEC  9
22 ŁAKOTA ŁUKASZ ROLMET 9
23 WÓJCIK MATEUSZ STRZELEC CHROBERZ 8
24 ŁOCH PAWEŁ SCORPION SKALBMIERZ 8
25 PIETRAS ŁUKASZ AUTO-ART. 7
26 MAGIERA SZYMON ROLMET 7
27 PIWOWARSKI KAMIL LUK-TERM 6
28 KRAWIEC ARKADIUSZ LUK-TERM 6
29 JANAS LESZEK LUK-TERM 6
30 HYTROŚ HUBERT KILO WIEJSKIEJ 6
31 GORZKOWSKI OLAF CHEMIROL 6
32 MAKUŁA TOMASZ AUTO-ART. 6
33 ŚWIDZIŃSKI ŁUKASZ LUK-TERM 5
34 BARTOSIK KAROL CHEMIROL 5
35 KUMOR DAWID GALERIA MEBLI 5
36 ZĄBCZYK MATEUSZ CHEMIROL 5
37 WIECZOREK DAMIAN SZYBCY I WŚCIEKLI 5
38 ADAMCZYK MARCIN SZYBCY I WŚCIEKLI 5
39 ANTOS ROMAN SCORPION SKALBMIERZ 5
40 GRUCHAŁA MARCIN WISŁA OPATOWIEC 5
41 BOGUCKI MICHAŁ AUTO-ART. 5
42 KUTELA BARTŁOMIEJ AUTO-ART. 5
43 CHEĆKO PIOTR SCORPION SKALBMIERZ 4
44 FASOLEWSKI MARIUSZ SCORPION SKALBMIERZ 4
45 JANIK WIKTOR GALERIA MEBLI 4
46 KMIECIK GRZEGORZ GALERIA MEBLI 4
47 ZAKRZEWSKI MARCIN CHEMIROL 4
48 SKOTARSKI RAFAŁ KILO WIEJSKIEJ 4
49 JASKÓLSKI DAMIAN KILO WIEJSKIEJ 4
50 MZYK PRZEMYSŁAW KILO WIEJSKIEJ 4
51 IWAŃSKI DOMINIK WISŁA OPATOWIEC 4
52 SALAMON PIOTR POL-COM 4
53 JACH JAKUB ROLMET 3
54 PIOTROWICZ TOMASZ AUTO-ART. 3
55 ZAPART OSKAR KILO WIEJSKIEJ 3
56 GIZA WOJCIECH WISŁA OPATOWIEC 3
57 KACZMARCZYK NORBERT CHEMIROL 3
58 CHOCHOROWSKI ADAM STRZELEC CHROBERZ 3
59 NĘGA KONRAD CHEMIROL 3
60 ZWOLINSKI SEBASTIAN LUK-TERM 3
61 WRÓBLEWSKI MAKSYMILIAN KILO WIEJSKIEJ 3
62 KALETA ERWIN SZYBCY I WŚCIEKLI 3
63 AKSAMIT DAMIAN KILO WIEJSKIEJ 3
64 JASKULSKI PATRYK CHEMIROL 3
65 STALMACH DAWID POL-COM 3
66 KLIMCZYK ŁUKASZ GALERIA MEBLI 2
67 DOROZ ADRIAN STRZELEC CHROBERZ 2
68 GOŁĘBIOWSKI PRZEMYSŁAW SZYBCY I WŚCIEKLI 2
69 WIERZBOWSKI RADOSŁAW SPÓŁDZIELNIA SIELEC  2
70 ZIĘTARA MICHAŁ SZYBCY I WŚCIEKLI 2
71 FRĄCZEK PIOTR AUTO-ART. 2
72 TRZASKA KRZYSZTOF POL-COM 2
73 JELONKIEWICZ WOJCIECH CHEMIROL 2
74 RZĄSA DOMINIK SCORPION SKALBMIERZ 2
75 KOWALSKI PATRYK WISŁA OPATOWIEC 2
76 PIETERWAS ŁUKASZ STRZELEC CHROBERZ 2
77 KACZMARCZYK PAWEŁ ROLMET 2
78 CISAK BŁAŻEJ POL-COM 2
79 WŁUSEK PRZEMYSŁAW WISŁA OPATOWIEC 1
80 SĘSOŁA ŁUKASZ STRZELEC CHROBERZ 1
81 KAŃSKI RAFAŁ WISŁA OPATOWIEC 1
82 JEDYNAK BARTOSZ GALERIA MEBLI 1
83 KAMIEŃ MACIEJ CHEMIROL 1
84 SZEWCZYK ŁUKASZ LUK-TERM 1
85 ARMATYS TOMASZ SPÓŁDZIELNIA SIELEC 1
86 PORĘBSKI ARKADIUSZ ROLMET 1
87 GÓRECKI ADRIAN GALERIA MEBLI 1
88 POBIEGA SŁAWOMIR STRZELEC CHROBERZ 1
89 PISAREK ŁUKASZ SCORPION SKALBMIERZ 1
90 SZCZERBA PAWEŁ WISŁA OPATOWIEC 1
91 BARANOWSKI CYPRIAN AUTO-ART. 1
92 ŁĄKAS DAMIAN KILO WIEJSKIEJ 1
93 BOBER WALTER WISŁA OPATOWIEC 1
94 SADOWSKI MARCIN STRZELEC CHROBERZ 1
95 KASZA JAN STRZELEC CHROBERZ 1
96 KORCZAK SEBASTIAN GALERIA MEBLI 1
97 KULESZA ADRIAN GALERIA MEBLI 1
98 BUBA KAMIL GALERIA MEBLI 1
99 CZERWIEC MARCIN CHEMIROL 1
100 KLĘK JAKUB KILO WIEJSKIEJ 1
101 KULESZA KAMIL GALERIA MEBLI 1
102 KUBIAKOWSKI HUBERT STRZELEC CHROBERZ 1
103 FRĄCZEK ŁUKASZ ROLMET 1
104 CHLEBICA JAROSŁAW POL-COM 1
105 ORACZ MARIUSZ POL-COM 1
106 WŁODARCZYK MATEUSZ CHEMIROL 1
107 SKRZELA KAMIL POL-COM 1
  KRÓL STRZELCÓW  
  III LIGA  
  NAZWISKO I IMIĘ ZESPÓŁ BRAMKI
1 CICHY DAMIAN FC KORYTO 37
2 ZACHARIASZ JANUSZ Z.U.M.K. KW 28
3 GWÓŹDŹ DAWID HUZAR DOBIESŁAWICE 27
4 PIETRAS HUBERT CZYŻOWICE 23
5 SAMBÓR MICHAŁ POKER STARS 23
6 SOBIERAJ JAKUB NAPRZÓD II 20
7 JANIEC MATEUSZ KOCINA 19
8 WALKIEWICZ MICHAŁ DEMOTYWATORZY 19
9 PLEWA DAMIAN DEMOTYWATORZY 19
10 MORSZTYN ADRIAN POKER STARS 17
11 NOWAK DANIEL DAREMNY TRUD 17
12 CZAJKA PAWEŁ DEMOTYWATORZY 16
13 ŁĄCZYK MATEUSZ FRESH BLOOD 16
14 PRZEBIERACZ HUBERT DAREMNY TRUD 16
15 SYDORYK MICHAŁ EASY COMPANY 15
16 BOMBA MATEUSZ POKER STARS 15
17 KUKUŁA MICHAŁ ŚMIŁOWICE 15
18 NOWAK DAWID FRESH BLOOD 14
19 NIEDŹWIEDŹ ARKADIUSZ MEBLO-DAR 13
20 WOJAS TOMASZ MŁODE WILKI 13
21 PYTEL DAWID ŚMIŁOWICE 13
22 CERAZY DANIEL ŁAPSZÓW II 12
23 CERAZY PAWEŁ ŁAPSZÓW II 12
24 LEŻOŃ WALDEMAR FRESH BLOOD 12
25 KWIECIEŃ BARTOSZ NAPRZÓD II 12
26 ADAMSKI KAMIL Z.U.M.K. KW 12
27 MARZEC ŁUKASZ ŚMIŁOWICE 12
28 MACUGOWSKI ERWIN POKER STARS 12
29 MARSZAŁEK MARCIN ZAKRZÓW 12
30 PIOTROWSKI PIOTR POKER STARS 11
31 COULIBALY SIDIKI EASY COMPANY 10
32 BULANDA TOMASZ ZAKRZÓW 10
33 CHRZAN PATRYK FC KORYTO 10
34 KUPIEC DAMIAN DAREMNY TRUD 10
35 PRAGNĄCY JAN FC KORYTO 10
36 BULANDA KAMIL ZAKRZÓW 9
37 BYSIŃSKI PRZEMYSŁAW CZYŻOWICE 9
38 SZCZEŚNIAK KAMIL KOCINA 9
39 KUCHARSKI ŁUKASZ KOCINA 9
40 KAPUSTA ŁUKASZ JAWORNIK JUNIORZY 9
41 MAKUCH PIOTR MALIBU SŁONOWICE 9
42 TABOR PIOTR ŚMIŁOWICE 9
43 SŁABOSZ KAMIL DAREMNY TRUD 9
44 KUPISZEWSKI DAMIAN FRESH BLOOD 8
45 SIWIEC MATEUSZ EASY COMPANY 8
46 ZARÓD PIOTR MEBLO-DAR 8
47 DWORAK ŁUKASZ MŁODE WILKI 8
48 RASAŁA RADOSŁAW CZYŻOWICE 8
49 DYMEK BARTOSZ MŁODE WILKI 8
50 FIJAŁKOWSKI DAMIAN MEBLO-DAR 7
51 PIÓREK GRZEGORZ ŁAPSZÓW II 7
52 TABOR BARTŁOMIEJ ŚMIŁOWICE 7
53 TOMCZYK GRZEGORZ KKF NADWIŚLANKA 7
54 BALICKI DAMIAN KKF NADWIŚLANKA 7
55 BATOR MICHAŁ DEMOTYWATORZY 7
56 MANDECKI KAMIL FRESH BLOOD 6
57 MIKINA RAFAŁ EASY COMPANY 6
58 GOŁĘBIOWSKI NORBERT ZAKRZÓW 6
59 OCHENDÓŻKA WOJCIECH NAPRZÓD II 6
60 SŁABOSZ KAMIL EASY COMPANY 6
61 JĘDRUCH ŁUKASZ  NAPRZÓD II 6
62 KACZMARCZYK WOJCIECH EASY COMPANY 6
63 GOŁĘBIOWSKI SZYMON DEMOTYWATORZY 6
64 ADAMCZYK RADOSLAW DAREMNY TRUD 5
65 POBIEGA MATEUSZ CZYŻOWICE 5
66 KOPER ADRIAN POKER STARS 5
67 GÓRNIAK KAMIL JAWORNIK JUNIORZY 5
68 SZCZERBA ARTUR CZYŻOWICE 5
69 BARAN MARCIN Z.U.M.K. KW 5
70 ZAPART DANIEL MEBLO-DAR 5
71 KAŁWA GRZEGORZ ZAKRZÓW 5
72 TRĘDOWSKI STANISŁAW HUZAR DOBIESŁAWICE 5
73 PIĄTEK MATEUSZ DEMOTYWATORZY 5
74 KRAWCZYK ARKADIUSZ MŁODE WILKI 5
75 ROBAK KAMIL MŁODE WILKI 5
76 WÓJCIK MICHAŁ MŁODE WILKI 4
77 KRZEMIŃSKI SEBASTIAN DEMOTYWATORZY 4
78 JEWIARZ WOJCIECH MŁODE WILKI 4
79 ZUWAŁA MATEUSZ KKF NADWIŚLANKA 4
80 NOWAK DOMINIK ŁAPSZÓW II 4
81 ZALEŚNY RAFAŁ Z.U.M.K. KW 4
82 LEWANDOWSKI KAMIL Z.U.M.K. KW 4
83 STALMACH BARTŁOMIEJ ŁAPSZÓW II 4
84 ZAWARTKA KONRAD ŚMIŁOWICE 4
85 KOZIK ADRIAN FC KORYTO 4
86 KLIMEK BARTOSZ HUZAR DOBIESŁAWICE 4
87 BISKUP TOMASZ KOCINA 4
88 KUŁAGA ADRIAN HUZAR DOBIESŁAWICE 4
89 FRYC BARTŁOMIEJ ZAKRZÓW 4
90 BOREK MICHAŁ NAPRZÓD II 3
91 GALWAS MATEUSZ MEBLO-DAR 3
92 GORGOŃ PATRYK FRESH BLOOD 3
93 TABOR KRYSTIAN  Z.U.M.K. KW 3
94 KUSAK MICHAŁ EASY COMPANY 3
95 FRANASIK EMANUEL EASY COMPANY 3
96 RATAJCZAK PAWEŁ EASY COMPANY 3
97 WRONA NORBERT Z.U.M.K. KW 3
98 KLIMCZYK GRZEGORZ Z.U.M.K. KW 3
99 KUŁAGA ŁUKASZ FRESH BLOOD 3
100 MOTYKA PAWEŁ MALIBU SŁONOWICE 3
101 CIEŚLA GRZEGORZ MEBLO-DAR 3
102 BOMBA SEBASTIAN POKER STARS 3
103 CEŚ BENEDYKT KOCINA 3
104 WĄTEK ALBERT JAWORNIK JUNIORZY 3
105 NOWAK PIOTR KOCINA 3
106 JANASIK PAWEŁ MŁODE WILKI 3
107 KOWALSKI PAWEŁ MALIBU SŁONOWICE 3
108 PIETRZYK PATRYK KKF NADWIŚLANKA 3
109 KALETA ADRIAN DEMOTYWATORZY 3
110 CICHY KAMIL FC KORYTO 3
111 IWAN DAWID NAPRZÓD II 2
112 SAMBÓR PAWEŁ CZYŻOWICE 2
113 IDZIAK BARTOSZ HUZAR DOBIESŁAWICE 2
114 PYTEL SZYMON MŁODE WILKI 2
115 KABAT HUBERT EASY COMPANY 2
116 WOJNARSKI JANUSZ ŚMIŁOWICE 2
117 NOWAK TOMASZ MALIBU SŁONOWICE 2
118 NOWACKI KRZYSZTOF Z.U.M.K. KW 2
119 KUSAK DANIEL POKER STARS 2
120 BANACH RADOSŁAW JAWORNIK JUNIORZY 2
121 MALARA SYLWESTER MALIBU SŁONOWICE 2
122 KOBUS SEBASTIAN KOCINA 2
123 GRABSKI MARCIN ZAKRZÓW 2
124 BARAN ŁUKASZ MALIBU SŁONOWICE 2
125 MIAŁKOWSKI MARCEL HUZAR DOBIESŁAWICE 2
126 ŁAKOTA MARCIN JAWORNIK JUNIORZY 2
127 RZEPA ŁUKASZ CZYŻOWICE 2
128 DEMBOWSKI MICHAŁ MŁODE WILKI 2
129 SELWIT MARCIN KOCINA 2
130 BOREK KRZYSZTOF NAPRZÓD II 2
131 PARADA MICHAŁ DEMOTYWATORZY 2
132 WĄTEK MATEUSZ FRESH BLOOD 2
133 PRZEBIERACZ ADRIAN DAREMNY TRUD 2
134 WALCZAK MARCIN DAREMNY TRUD 2
135 MARZEC DAMIAN MALIBU SŁONOWICE 1
136 KOWALSKI PAWEŁ MALIBU SŁONOWICE 1
137 JAROSZ MATEUSZ ŁAPSZÓW II 1
138 CEBULA DAWID DEMOTYWATORZY 1
139 MAKUCH MARIUSZ DEMOTYWATORZY 1
140 SOŁEK MICHAŁ ZAKRZÓW  1
141 KŁOS OLIWIER CZYŻOWICE 1
142 CZAJKA MTEUSZ CZYŻOWICE 1
143 GAJDA SYLWESTER ŚMIŁOWICE 1
144 CICHY DAWID FC KORYTO 1
145 KRAWCZYK MARCIN MŁODE WILKI 1
146 CIOCHOŃ ARTUR ŁAPSZÓW II 1
147 BROŻEK MATEUSZ MALIBU SŁONOWICE 1
148 POZŁÓTKA JAKUB NAPRZÓD II 1
149 WIECZOREK ADRIAN FRESH BLOOD 1
150 ADAMCZYK DANIEL KOCINA 1
151 DURBACZ DAWID MŁODE WILKI 1
152 SEWERYN MARCIN HUZAR DOBIESŁAWICE 1
153 AUGUSTYN PIOT HUZAR DOBIESŁAWICE 1
154 KAWALEC KRZYSZTOF ZAKRZÓW 1
155 CHWALIK ŁUKASZ FC KORYTO 1
156 KUCA NORBERT HUZAR DOBIESŁAWICE 1
157 CIEŚNIARSKI MICHAŁ EASY COMPANY 1
158 SERWA SZCZEPAN CZYŻOWICE 1
159 OLBRATOWSKI DARIUSZ ŁAPSZÓW II 1
160 WILK TOMASZ MALIBU SŁONOWICE 1
161 WILK BARTŁOMIEJ ŁAPSZÓW II 1
162 OCHĘDUSZKO MICHAŁ ZAKRZÓW 1
163 SEKUŁA ARKADIUSZ KOCINA 1
164 JANIEC MICHAŁ KOCINA 1
165 DYNIA JAN KOCINA 1
166 CZYSZCZOŃ TOMASZ KOCINA 1
167 PIETRASZEK ADRIAN KKF NADWIŚLANKA 1
168 ZUWAŁA KRYSTIAN KKF NADWIŚLANKA 1

 

Podkategorie