logo plf strona

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami

kolejnej edycji Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej

I spotkanie - 10.10.2022 /poniedziałek/ godzina 20:00

sala konferencyjna KOS

W trakcie spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZAWODOWCAMI na czerwono/ lub na adres
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./

Lista musi zawierać : nazwisko i imię, datę urodzenia, adres zameldowania, aktualne zdjęcie oraz zaznaczonymi na czerwono zawodowcami oraz numer telefonu do kapitana drużyny.

UWAGA !!!
 EWENTUALNE ZMIAN ZASAD NA SPOTKANIU !!!

  • I LIGA
    Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy.
    NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i GMIN OŚCIENNYCH.
  • Zawodnik zrzeszony niezależnie od poziomu rozgrywek  powyżej 35 roku życia na stałe zameldowany na terenie powiatu kazimierskiego będzie traktowany jako zawodnik nie zrzeszony.
  • Mecze będą rozgrywane w niedzielę lub sobotę.
  • Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
  • Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
  • W lidze mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2006 po doręczeniu zgody rodziców na grę w turnieju na drukach wydanych przez organizatora!!!

allspacecom niebieskie tło

2021/22 

PROMIL

Zdobywcą Pucharu Ligi allspace.com PLF 2021/22
PROMIL PUVHAR


wISŁA OP

        Wisła Opatowiec

 

            II Miejsce

 

 

 

 

 

 

 

1P2P3P4P5P


FINAŁ PUCHARU LIGI NIEDZIELA 13 MARCA 2022
WISŁA OPATOWIEC - PROMIL 18:30

WISŁA VS PROMIL

O III MIEJSCE
ZŁOTY TEAM  - RACHWAŁOWIANKA  17:30

ZŁOTY TEAM VS RACHWALOWIANKA

 

WISŁA OPATOWIEC

MISTRZEM

9

 

II Miejsce Złoty Team

22

                                                            III Miejsce Pływalnia KOS                             IV Miejsce Allspace.com

7.jpgALLSPACE

 

MKS WŁOSTOWIANKA

MISTRZEM II LIGI

12

II Miejsce Raf Car              III Miejsce Max Bram Ostrów

13MAX BRAM

 Dziękujemy wszystkim drużynom które przekazały środki
na pomoc Kacprowi

1018231921
2084ZZ

141417

 Zdjęcia: Kamil Marzec

Relacja Video: Antoni Kocela >>>>

ILIGA

FINAŁ
WISŁA OPATOWIEC
Majcherczyk M. 2, Cieślik K. 2, Stalmach M. 1,
Włusek P. 1
 
ZŁOTY TEAM
Kadzielski K. 2, Kadzielski M. 1,
Wieczorek D. 1
6 : 4
O III MIEJSCE
PŁYWALNIA KOS
Ciekalski R. 2, Nowak D. 1, Piotrowski P. 1,
Wątek N. 1
 
ALLSPACE.COM
Adamczyk M. 2, Stankiewicz M. 1,
Pawelec R. 1
5 : 4

 

 

 

 

 

 

II LIGA

FINAŁ                                                                                                           
RAF CAR                        
Kucięba K. 1
 
MKS WŁOSTOWIANKA
Noga S. 1, Wiącek K. 1, Dziadana D. 1
  1 : 3    
O III MIEJSCE
MAX BRAM OSTRÓW
Swat J. 2, Swat Sz. 1, Strzelecki M. 1,
Bogacki M. 1
 
METALIKA PIOTROWICE
Wątek A. 3, Fryt K. 1
5 : 4    

 

 

 

 

 

 

Terminarz 

PIĄTEK 11.03.2022
                                                                                                                  
   
    P 1730 – 1815
1 PROMIL - RACHWAŁOWIANKA /PÓŁFINAŁ PUCHARU/ P 1930 – 2015
2 WISŁA OPATOWIEC* - ZŁOTY TEAM /PÓŁFINAŁ PUCHARU/ P 2020 – 2105
    P 2110 – 2155

 

 

NIEDZIELA 13.03.2022
                                                                                                                    
     
1530 – 1615
      1630 – 1715
1 RACHWAŁOWIANKA - ZŁOTY TEAM O III MIEJSCE PUCHAR P 1730 – 1815
2 PROMIL - WISŁA OPATOWIEC FINAŁ PUCHARU LIGI P 1830 – 1915
  ZAKOŃCZENIE, WRĘCZENIE NAGRÓD   1930
    I 2030 – 2115

 

zakończenie Futsal 22 

 


I Liga

II PLAY OFF

WISŁA OPATOWIEC
Majcherczyk M. 1, Suchan D. 1, Cieślik K. 1,
Stalmach M. 1
: ALLSPACE.COM                                 
Adamczyk M. 3, Stankiewicz M. 1,
Kościółek B. 1          

4 : 6

10 : 7

ZŁOTY TEAM
Kądzielski K. 2, Wieczorek D. 1, Kądzielski M. 1,
Kądzielski Mateusz 1
: PŁYWALNIA KOS
Watek N. 3, Nowak M. 1

5 : 4

10 : 7

II Liga

I PLAY OFF

MAX BRAM OSTRÓW
Buczak K. 2, Strzelecki M. 1          
: RAF CAR
Jasiński F. 3, Rzępała G. 1

3 : 4

5 : 10

MKS WŁOSTOWIANKA                          
Wiącek K. 4, Czerwiec M. 2, Golba S. 2,
Chuchmacz P. 1, Dziadana D. 1
: METALIKA PIOTROWICE                                 
Zaleśny A. 2, Zaleśny R. 1, Połetek Sz. 1

10 : 4

16 : 5

I Liga

I PLAY OFF

WISŁA OPATOWIEC
Majcherczyk M. 3, Madejski P. 1, Kupiszewski Ł 1,
Kański R. 1
: ALLSPACE.COM                                 
Kościółek B. 1            

6 : 1

:

ZŁOTY TEAM
Kądzielski M. 2, Wieczorek D. 2, Kądzielski K. 1
: PŁYWALNIA KOS
Ciekalski R. 2, Maderak S.

5 : 3

:

II Liga

I PLAY OFF

MAX BRAM OSTRÓW
Bracisewicz K. 2           
: RAF CAR
Kumor M. 3, Kucięba K. 2, Jasiński F. 1

2 : 6

:

MKS WŁOSTOWIANKA                          
Zuwała K. 2, Wiącek K. 2, Lewicki A. 1,
Noga S. 1
: METALIKA PIOTROWICE                                 
Zaleśny A. 1

6 : 1

:

 

Król Strzelców I Liga - Krystian Kądzielski /Złoty Team

Najlepszy Bramkarz I Liga - Michał Skotarczyk /Wisła Opatowiec/

Najlepszy Zawodnik I Ligi

Mateusz Majcherczyk /Wisła Opatowiec/

Marcin Kądzielski /Złoty Team/

Robert Ciekalski /Pływalnia KOS/

Mariusz Adamczyk /Allspace.com/

Przemysław Fakowski /Promil/

Piotr Mocherek /Przemyków/

Tomasz Grzegórzko /WKS Koniusza/

Krystian Stalmach /Rachwałowianka/

Michał Ślaski /Na Bani/

Wiktor Biały /Komoda Smaku Działoszyce/

Damian Wójcik /Kilo Wiejskiej/

Król Strzelców II Liga - Dawid Dziadana /MKS Włostowianka/

Najlepszy Bramkarz  II Liga - Sebastian Hamerski /MKS Włostowianka/

Najlepszy Zawodnik II Ligi

Sebastian Noga /MKS Włostowianka/

Krystian Bracisewicz /Max Bram Ostyrów/

Filip Jasiński /Raf Car/

Arkadiusz Zaleśny /Metalika Piotrowice/

Patryk Gadawski /Gladiator Krzczonów/

Mateusz Nowak /Naprzód Skalbmierz/

Robert Stroński /PG Bruk Cieszkowy/

Arkadiusz Niedźwiedź /Pol Com/

Patryk Malara /Krokodylki/

Grzegorz Turek /Global System/

Kamil Maj /Topola/

Michał Kozioł / CFR/

Aktualizacja  21.02.2022

  MECZ KOLEJKI  
IWISŁA OPATOWIEC - ZŁOTY TEAM6 : 4
 IIRAF CAR - MKS WŁOSTOWIANKA1 : 3  
  NIESPODZIANKA KOLEJKI  
     : 
  BRAMKA KOLEJKI  
     
  BRAMKARZ KOLEJKI  
I    
II    
  STRZELCY  KOLEJKI     
WĄTEK ALBERT /METALIKA PIOTROWICE/

3 BRAMKI

  KARY  

CZERWONA KARTKA
- KARA 1 MECZY - NIESPORTOWE ZACHOWANIE
 KARA 1  MECZY - NIESPORTOWE ZACHOWANIE

 



 

zmiany do środy godz. 11.00

 

 

 

 

PUCHARPUCHAR LIGI 2021/2022

Zapraszamy wszystkie zainteresowane drużyny do rozgrywek w Pucharze Ligi 2021/22
W losowaniu wezmą udział  drużyny które prześlą zgłoszenie na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
do dnia 27.01.2022 /czwartek/włącznie.
Drużyny które się nie zgłoszą nie będą brały udziału w losowaniu.

Aktualne zgłoszenia:

  1. GLADIATOR
  2. ZŁOTY TEAM
  3. WKS KONIUSZA
  4. PŁYWALNIA KOS
  5. PG BRUK
  6. PROMIL
  7. PRZEMYKÓW
  8. METALIKA PIOTROWICE
  9. RACHWAŁOWIANKA
  10. TOPOLA
  11. WISŁA OPATOWIEC
  12. POL COM
  13. MAX BRAM OSTRÓW
  14. NA BANI
  15. WŁOSTOWIANKA
  16. NAPRZÓD SKALBMIERZ
  17. KROKODYLKI
  18. KOMODA SMAKU

 

 

W niedzielę  21.11.2021 nastąpiło oficjalne rozpoczęcie kolejnej edycji
Allapace.com Powiatowej Ligi Futsalu PLF 2021/22
oraz zakończenie Powiatowej Ligi Piłki Nożnej na Orliku 2020
z udziałem przedstawiciela firm Allspace.com Panem Rafałem Pawelcem,  Starostą Powiatu Kazimierskiego Janem Nowakiem oraz Prezesem KOS Robertem Pleszńskim. Podczas rozpoczęcia zostały wręczone puchary z zakończenia PLPN na Orliku sezon 2020:

MISTRZ POWIATOWEJ LIGI NA ORLIKU 2020 - Złoty Team
II Miejsce - Caffaro
III Miejsce- PG BRUK Cieszkowy

1432

Miła informacja dla wszystkich
zgodnie z warunkami umowy sponsorskiej z firmą ALLSPACE
wejścia dla kibiców  podczas całego sezonu będą bezpłatne!.
Dla najlepszych drużyn i najlepszych zawodników firma ufunduje puchary, nagrody rzeczowe oraz
finansowe w kwocie 7 500 złotych.
Dzięki hojności firmy drużyny otrzymają również napoje przed meczami.

WAŻNE!!!

Dla kibiców udostępnione zostanie nie więcej niż 30% liczby miejsc na widowni, co drugie miejsce widowni
w rzędach na przemiennie. Drodzy kibice obowiązkowe zakrywanie ust i nosa za pomocą maseczki!

 



Ostateczny termin dostarczenia Formularza zgłoszeniowego  27.10.2021

/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI
I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZAWODOWCAMI/

Lista powinna zawierać:
- nazwisko i imię zawodnika /zawodowcy zaznaczeni na czerwono/
- datę urodzenia
- adres zameldowania
- aktualne zdjęcie
- numer telefonu do kapitana drużyny

Formularz zgłoszeniowy >>>>

Wynik Losowania Grup:

I LIGA
1. PROMIL
2. WISŁA OPATOWIEC
3. KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
4. PRZEMYKÓW
5. NA BANI
6. WKS KONIUSZA
7. PRZYJACIELE
8. ALLSPACE
9. PŁYWALNIA KOS
10. RACHWAŁOWIANKA
11. ZŁOTY TEAM
12. KILO WIEJSKIEJ

II LIGA
1.RAF CAR
2. METALIKA PIOTROWICE
3. NAPRZÓD SKALBMIERZ
4. PG BRUK
5. CFR
6. MKS WŁOSTOWIANKA
7. POL COM
8. KROKODYLKI
9. GLOBAL SYSTEM
10. GLADIATOR KRZCZONÓW
11. TOPOLA
12. MAX BRAM


W trakcie spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZAWODOWCAMI na czerwono/ lub na adresTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./

 

Planowane rozpoczęcie ligi 13-14 listopad 2021
uzależniony od sytuacji epidemiologicznej w kraju

Termin potwierdzenia udziału w PLF 2021/22 w celu ustalenia składu lig do 11.10.2021 /poniedziałek/
Termin dostarczenia List do 20.10.2021 /W FORMIE ELEKTRONICZNEJ na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./

Drużyny które potwierdziły udział

1. Pływalnia KOS
2. Allspace
3. Przemyków
4. MAX BRAM
5. RAF-CAR
6. METALIKA PIOTROWICE
7. MKS WŁOSTOWIANKA
8. NAPRZÓD SKALBMIERZ
19. KROKODYLKI
10. ZŁOTY TEAM
11. TOPOLA
12. WISŁA OPATOWIEC
13. PRZYJACIELE
14. KILO WIEJSKIEJ
15. POL COM
16. KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
17. RACHWAŁOWIANKA
18. WKS KONIUSZA
19. NA BANI
20. GLADIATOR KRZCZONÓW
21. PG BRUK
22. GLOBAL SYSTEM
23. BEZ NAZWY
24. PROMIL

NIESPODZIANKA.
PO RAZ PIERWSZY DLA ZWYCIĘZCÓW CENNE NAGRODY 
SZCZEGÓŁY W NAJBLIŻSZYM CZASIE 

Lista musi zawierać : nazwisko i imię, datę urodzenia, adres zameldowania, aktualne zdjęcie oraz zaznaczonymi na czerwono zawodowcami. Na podstawie zgłoszonej listy zawodników zrzeszonych organizator dokona werfikacji drużyn w celu podziału lig.

Uwaga !!!

  • I LIGA
    Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/
    z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy.

    NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i GMIN OŚCIENNYCH.
  • Mecze I Ligi będą rozgrywane w niedzielę, II liga sobota nie ma możliwości zmiany terminu rozegrania meczu z niedzieli na sobotę lub odwrotnie.
  • Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
  • Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
  • W lidze mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2005 po doręczeniu zgody rodziców na grę
    w turnieju na drukach wydanych przez organizatora!!!

  

  1. Każda drużyna musi się składać minimum z 12 zawodników.
  2. W szatniach mogą przebywać wyłącznie zawodnicy drużyn + ewentualnie trener, opiekun
  3. Weryfikacja zawodników odbędzie się przed wejściem do szatni na podstawie dokumentu tożsamośći.
  4. Po zakończonym meczu drużyny w maksymalnie krótkim czasie korzystają z szatni i opuszczają je.
  5. Wchodząc i wychodząc z obiektu konieczne jest zakładanie masek i dezynfekcja rąk
  6. Każdy zawodnik przed wejściem będzie miał mierzoną temperaturę.
  7. Osoby z obiawami przeziębienia nie bądą wpuszczone na obiekt.
  8. Drużyny  dokonują  wpłaty w wysokości: I Liga  1300zł, II Liga  1200 oraz po 50 zł za każdego zawodnika  powyżej 12 –tu tzw. wpisowe do turnieju, oraz 50 zł za każdego powyżej trzech zawodników nie zawodowców
    z poza terenu powiatu i gmin ościennych.
  9. Dane do przelewu:  Bank Spółdzielczy O/ Kazimierza Wielka 94 849300040180013037370003,
     Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka,
  10. W przypadku konieczności przerwania rozgrywek organizator przewiduje możliwość proporcjonalnego zwrotu wpisowego pod warunkiem posiadania orginału paragonu fiskalnego!!!
  11. Planowany system rozgrywek /uzależniony od sytuacji/
    - I Liga - system każdy z każdym + ewentualne Play-off
    - II Liga - każdy z każdym + / ewentualne Play-off jeśli wystarczy czasu/
  12. Niestety zasady w zależności od panującej sytuacji mogą ulec zmianie.

I Liga

1. PŁYWALNIA KOS
2. ALLSPACE
3. PRZEMYKÓW
4. ZŁOTY TEAM
5. WKS KONIUSZA
6. PRZYJACIELE
7. WISŁA OPATOWIEC
8. KILO WIEJSKIEJ
9. NA BANI
10. PROML
11. RACHWAŁOWIANKA

II Liga

1. MAX BRAM
2. RAF-CAR
3. METALIKA PIOTROWICE
4. MKS WŁOSTOWIANKA
5. NAPRZÓD SKALBMIERZ
6. KROKODYLKI
7. TOPOLA
8. POL COM
9. KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
10. GLADIATOR KRZCZONÓW
11. PG BRUK
12. GLOBAL SYSTEM
13. BEZ NAZWY

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI....

 

Terminarz VIII Kolejka 

SOBOTA 15.01.2022
                                                         
TURNIEJ CHARYTATYWNY
ALLSPACE

                                                                                               
   
       
     0900 – 1715
     
1 TOPOLA - GLOBAL  (8) II  1730 – 1815
2 RAF-CAR - KROKODYLKI (8) II 1830 – 1915
3 MAX BRAM* - GLADIATOR (8) II 1930 – 2015
4 METALIKA - POL-COM (8) II 2030 – 2115

 

Terminarz VIII

NIEDZIELA 16.01.2022
  WISŁA  - paza (4)                                                                     
II 1330 – 1415
NAPRZÓD - MKS WŁOSTOWIANKA (8) II 1430 – 1515
2 PG BRUK - CFR (8) I 1530 – 1615
3 KILO WIEJSKIEJ*  - RACHWAŁOWIANKA (8) I 1630 – 1715
4 PRZEMYKÓW - NA BANI (8) I 1730 – 1815
5 KOMODA SMAKU - WKS KONIUSZA (8) I 1830 – 1915
6 PROMIL - ALLSPACE* (8) I 1930 – 2015
7 PŁYWALNIA KOS - ZŁOTY TEAM (8) I 2030 – 2115

 

Puchar Ligi  2021/22
allspace.com

 
1   WISŁA OPATOWIEC                
              4 : 2     WISŁA            
17 PG BRUK                                               
   1                            4 : 8  GLADIATOR                 
16  GLADIATOR      11            
             WISŁA        
9  NA BANI                
   2     7 : 2            NA BANI            
8  METALIKA PIOTROWICE                
             15                7 : 2
              WISŁA                     
5  NAPRZÓD SKALBMIERZ                
  3 4 : 8     WKS KONIUSZA             
12  WKS KONIUSZA                
         12    ZŁOTY TEAM        
13  KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE                
   4 2 : 5      ZŁOTY TEAM            
4  ZŁOTY TEAM                
                     
3  PROMIL                
   5  5 : 3     PROMIL            
14   MKS WŁOSTOWIANKA                
         13    PROMIL        
11  MAX BRAM                
  6  3 : 2     MAX BRAM            
6  POL-COM                
             16                    7 : 2  
   PROMIL    
 RACHWAŁOWIANKA                
   7   3 : 0     RACHWAŁOWIANKA            
10  KROKODYLKI                
            RACHWAŁOWIANKA        

15

 PRZEMYKÓW      14            
   8                             15 : 7  PRZEMYKÓW                 
18  TOPOLA   10      5 : 3                
      PRZEMYKÓW            
2 PŁYWALNIA KOS                               

 

Wyniki:

FINAŁ PUCHARU LIGI      
WISŁA OPATOWIEC
Bizoń G. 1, Madejski P. 1, Suchan D. 1,
Majcherczyk M. 1
  PROMIL
Fakowski P. 2, Nowak D. 1, Stępień R. 1,
Kwiecień  Sz. 1
4 : 5
O III MIEJSCE  
ZŁOTY TEAM
Kądzielski K. 2, Odrobina C. 1,
Wieczorek D. 1
  RACHWAŁOWIANKA
Stalmach K. 1
4 : 1
WISŁA OPATOWIEC
Majcherczyk M. 3, Madejski P. 2, Bizoń G. 1,
Stalmach M. 1
  ZŁOTY TEAM
Kądzielski M. 1, Wieczorek D. 1
7:2
PROMIL
Bździuła K. 4, Fakowski P. 1, Nowak D. 1,
Fakowski T. 1
  RACHWAŁOWIANKA
Przybył W. 1, Adamski K. 1
7:2
METALIKA PRZEMYKÓW
Gwóźdź D. 2
  RACHWAŁOWIANKA
Stalmach K. 1, Adamski K. 1
k: Bartosik J. 1, Adamski K. 1

2:2

K 0:2

WISŁA OPATOWIEC
Majcherczyk M. 3, Suchan D. 2, Cieślik K. 1,
Kupiszewski Ł. 1
  NA BANI
Nowak P. 1, Jaworski D. 1, Ślaski M. 1
7:3
PROMIL
Kłoda K. 2, Wojtusik D. 2, Fakowski P. 1
  MAX BRAM OSTRÓW
Kępiński E. 1, Buczak K. 1
5:2
WKS KONIUSZA
Sobczyk M.3, Kuczkowski M. 1
  ZŁOTY TEAM
Wieczorek D. 4, Kądzielski M. 2
4:6
RACHWAŁOWIANKA

  KROKODYLKI

3:0
GLADIATOR KRZCZONÓW
Gadawski P. 2, Witek K. 1, Stokłosa A. 1
  WISŁA OPATOWIEC
Stalmach M. 1, Kupiszewski Ł. 1, Cieślik K. 1,
Bizoń G. 1, Madejski P. 1, Majcherczyk M. 1
4:6
METALIKA PRZEMYKÓW
Bysiński P. 3, Mocherek T. 1, Pabisek M. 1
  PŁYWALNIA KOS
Wątek N. 1, Piotrowski P. 1, Ciekalski R. 1
5:3
METALIKA PRZEMYKÓW
Mocherek P. 5, Pabisek M. 4, Mocherek T. 3,
Oracz M. 1, Bysiński P. 1, Król S. 1
  TOPOLA
Grobys K. 3, Maj K. 2, Pawlik D. 1, Kozieł K. 1
 15:7
 NA BANI
Pietrzyk P. 3, Ślaski M. 2, Trędowski S. 2
   METALIKA PIOTROWICE
Zaleśny M. 1, Połetek Sz.1
 7:2
 PROMIL
Bździuła K. 2, Fakowski P. 1, Nowak D. 1,
Fakowski T. 1
   WŁOSTOWIANKA
Wiącek K. 2, Trybała S. 1
5:3
 MAX BRAM OSTRÓW
Buczak K. 2, Swat Sz. 1
  POL COM
Kuchnia D. 1, Płaszewski K. 1
3:2
NAPRZÓD SKALBMIERZ
Nowak M. 3, Luty M. 1
  WKS KONIUSZA
Grzegórzko T. 5, Sobczyk M. 2, Bucki B. 1
4:8
KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
Olesiński K. 1, Nowak D. 1
  ZŁOTY TEAM
Wieczorek D. 3, Jajeśniak Ł. 1, Kądzielski M. 1
2:5
PG BRUK CIESZKOWY
Stroński R. 1                                          
  GLADIATOR KRZCZONÓW                    
Witek K. 2
1:2
POWIATOWEJ LIGI FUTSALU
 2021/22


1. Zasady ogólne

  1. Każda drużyna musi się składać minimum z 12 zawodników.
  2. Drużyny  dokonują  wpłaty w wysokości: I Liga  1300zł, II Liga  1200, oraz po 50 zł za każdego zawodnika  powyżej 12 –tu tzw. wpisowe do turnieju, oraz 50 zł za każdego powyżej trzech zawodników nie zawodowców z poza terenu powiatu i gmin ościennych.
    • I LIGA - Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy.
      NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i GMIN OŚCIENNYCH
  3. Wpisowe do Ligi musi być wpłacone przed rozpoczęciem turnieju.
  4. Składa listę zawodników, na której musi być podany rok urodzenia zawodników, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna) oraz zaznaczeni zawodnicy czynni.
  5. Każdy mecz musi rozpocząć minimum 8 zawodników, w przypadku braku wystarczającej liczby graczy drużyna obciążana jest karą pieniężną w wysokości 50 zł. Dopuszcza się rozegranie 2 meczy w sezonie bez wystarczającej liczby zawodników i bez konsekwencji.
  6. Oddanie meczu walkowerem bez powiadomienia wyklucza drużynę z dalszych rozgrywek!!!
  7. Jeśli w drużynie wystąpi nieuprawniony zawodnik drużyna zostaje zdyskwalifikowana i wycofana z dalszych rozgrywek. Zdobyte punkty zostają anulowane. Nieuczciwy zawodnik nie może wystąpić w naszych rozgrywkach w następnym sezonie !!!
  8. Złożona lista jest ostateczną i tylko znajdujący się na niej zawodnicy mogą grać w poszczególnych meczach.
  9. W szczególnym przypadku np. kontuzji, która wyklucza z gry w sezonie/ dopuszcza się możliwość zmiany  jednego zawodnika w drużynie. Nie może to być jednak zawodnik zgłoszony w tym sezonie do innej drużyny PLF 2021/2022.
  10. W turnieju mogą grać zawodnicy nie zrzeszeni oraz zrzeszeni grający w klubach i uczestniczący w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez OZPN i PZPN.
  11. Zawodowiec to zawodnik drużyny A klasy, również zawodnik ogólnopolskiej LIgi FUTSALU każdego szczebla, który rozegrał przynajmniej 1 mecz w rundzie jesiennej 2021 w lidze .NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i gmin ościennych
  12. W play-off może wystąpić zawodnik który rozegrał przynajmniej 3 meczy w sezonie.
  13. Zawodnicy urodzeni w latach 2003, 2004, 2005, 2006 muszą doręczyć zgodę rodziców na grę w turnieju na drukach wydanych przez organizatora!!!
  14. Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników i wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
  15. Każda drużyna powinna posiadać dodatkowe ubezpieczenie sportowe np. na wypadek kontuzji lub inne.
  16. Organizator Powiatowej Ligi Futsalu, wszystkie osoby z nim współpracujące, a   także osoby związane z przeprowadzeniem i organizacją ligi nie ponoszą  odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
  17. Każdy zawodnik grający w danym meczu musi okazać KARNET wydany przez KOS, który upoważnia go do gry. Brak karnetu wyklucza zawodnika z gry w danym meczu. Za wyrobienie duplikatu KOS pobiera opłatę w wysokości 10zł. Zawodnik powinien posiadać również dokument tożsamości(dowód, paszport, legitymację szkolną lub prawo jazdy). Weryfikacji dokona organizator wspólnie z sędzią przed meczem – tylko zweryfikowani zawodnicy mogą grać w danym meczu. Nie dopuszcza się weryfikacji w przerwie lub podczas meczu.
  18. Drużyna gra w składzie 5-osobowym (czterech graczy w polu + bramkarz).
  19. Drużyna zdekompletowana może wystąpić w minimalnym składzie 3 zawodników.
  20. Mecz składa się z dwóch równych części po 20 min każda z przerwą na zmianę stron.
  21. Maksymalna ilość zawodników - nieograniczona
  22. W meczu może wystąpić dowolna ilość zawodników – wcześniej zweryfikowanych przy zmianach lotnych w strefie zmian. (strefą zmian określony jest obszar przy ławce zawodników rezerwowych).
  23. Do jakichkolwiek dyskusji z sędzią upoważniony jest tylko kapitan drużyny. Dyskusje innych zawodników będą traktowane jako nie sportowe zachowanie!!!
  24. Za czerwone kartki zostaje utrzymana kara pieniężna w wysokości 70 zł. Zawodnik, który nie wpłaci kary nie będzie dopuszczony do gry! Środki zgromadzone z wpłat zostaną przeznaczone na podwyższenie nagrody dla zwycięzcy ligi.
    Pozostałe kary bez zmian patrz 
  25. wprowadzone zostają kary odsunięcia od kolejnego meczu dla zawodnika który w sumie otrzyma 4 żółte kartki.wrpwadzone zostają kary dyscylinarne dla zawodników, którzy  w niesportowy i wulgarny sposób będą odnosić się do sędziów, zachowywać na boisku bądź trybunach:
    - kara odsunięcia od -  1 meczu
    - kara odsunięcia od -  3 meczy
    - kara odsunięcia od -  5 meczy
    - dyskfalifikacja
       /ORGANIZATOR PRZEWIDUJE NASTĘPUJĄCE KARY/
  26. Turniej będzie rozgrywany jednakowymi piłkami (skóra rozmiar – 4).
  27. Organizator przedstawi składy wszystkich drużyn na swojej stronie internetowej.

2. System Rozgrywek

  • LIGA  I, II , 

1
Runda

2
Runda

3
Runda

4
Runda

5
Runda

6
Runda

7
Runda

8
Runda

9
Runda

10
Runda

11
Runda

1-(12)

(12)-7

2-(12)

(12)-8

3-(12)

(12)-9

4-(12)

(12)-10

5-(12)

(12)-11

6-(12)

2-11

8-6

3-1

9-7

4-2

10-8

5-3

11-9

6-4

1-10

7-5

3-10

9-5

4-11

10-6

5-1

11-7

6-2

1-8

7-3

2-9

8-4

4-9

10-4

5-10

11-5

6-11

1-6

7-1

2-7

8-2

3-8

9-3

5-8

11-3

6-9

1-4

7-10

2-5

8-11

3-6

9-1

4-7

10-2

6-7

1-2

7-8

2-3

8-9

3-4

9-10

4-5

10-11

5-6

11-1

  •  
  1. W turnieju bierze udział 24 zespoły, które w obecności zainteresowanych podzielono na: I Ligę 12 zespołów, II Ligę -12 zespołów.
  2. W grupach rozgrywane są pojedynki drużyn – każda z każdą jeden mecz./za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 punkt, przegrana 0 punktów /.
  3. Przyjmuje się zasadę, iż przy równej ilości zdobytych punktów o wyższej pozycji decyduje kolejno: bezpośredni pojedynek, różnica strzelonych bramek, większa ilość strzelonych bramek, losowanie. 
  4. Z I Ligi spada dwie drużyny. Na miejsce 12  wchodzi,  drużyna z II ligi Ligi,  natomaist drużyna z miejsca 11 gra baraż z  drużyną II ligi
  5. Z II Ligi nie spada żadna drużyna. Na miejsce 12   wchodzi,  drużyna z III ligi natomaist drużyny z miejsca 11  gra baraż  z  drużyną III ligi
  6. O wejściu do finału decyduje wynik dwu-meczu. Dla drużyn 1-4 z play-off mecz i rewanż.
  7. O zwycięstwie w lidze decyduje jeden mecz finałowy, jak również w barażu.
  8. W I i II Lidze po rundzie zasadniczej drużyny, które zajmą miejsce od 1 do 4 w grupie rozegrają Playoff zgodnie z kluczem
 

1 - 4
2 - 3

PRZEGRANI ZAGRAJĄ
O MIEJSCA III i IV
W GRUPIE

ZWYCIĘZCY ZAGRAJĄ
O MIEJSCA II i I
W GRUPIE

W grupach drużyny grają każdy z każdym jeden mecz bez rewanżu

3. Puchar Ligi

W PUCHARZE LIGI PRAWO GRY MAJĄ WSZYSTKIE DRUŻYNY.
·      GRAMY SYSTEMEM PUCHAROWYM - PRZEGRYWAJĄCA DRUŻYN ODPADA.
·      SYSTEM ROZGRYWEK PRZEDSTAWIA DOŁĄCZONA TABELA.
    SYSTEM ROZGRYWEK PRZEDSTAWIA DOŁĄCZONA TABELA.

ORGANIZATOR PRZEWIDUJE NASTĘPUJĄCE KARY:

 
a)     ŻÓŁTA KARTKA – WYKLUCZENIE Z GRY NA 2 MIN – ZA NIESPORTOWE ZACHOWANIE (DYSKUSJA Z SĘDZIĄ, PRZEKLEŃSTWA, PYSKOWANIE, FAULE)
DRUGA  ŻÓŁTA KARTKA W MECZU – WYKLUCZENIE DO KOŃCA MECZU. PRZERWA MIĘDZY POŁOWAMI MECZU ANULUJE KARĘ CZASOWĄ.
b)    CZERWONA KARTKA – WYKLUCZENIE Z MECZU ORAZ ODSUNIĘCIE OD KOLEJNEGO SPOTKANIA – ZA BRUTALNE FAULE , AROGANCKIE ZACHOWANIE PO 2 MINUTACH INNY ZAWODNIK DRUŻYNY MOŻE ZASTĄPIĆ ZAWODNIKA ZDYSKWALIFIKOWANEGO W MECZU, DOTYCZY RÓWNIEŻ ZAWODNIKÓW NA ŁAWCE REZERWOWYCH
c)     PODCZAS GRY MOŻNA UŻYWAĆ SŁOWA MOJA, NIE DOPUSZCZA SIĘ KIEROWANIA DRUŻYNĄ PRZEZ KRZYKI ZAWODNIKA DO ZAWODNIKA
  1. ZA GRĘ W DRUŻYNIE NIEUPRAWNIONEGO ZAWODNIKA DRUŻYNA PRZECIWNA OTRZYMUJE WALKOWER  W STOSUNKU 5:0 !!!. GDY W JEDNYM MECZU W OBU DRUŻYNACH WYSTĄPIĄ NIEUPRAWNIENI ZAWODNICY MECZ UWAŻA SIĘ ZA ODBYTY A DRUŻYNY OTRZYMUJĄ  ZERO  PUNKTÓW.
  2. wprowadzone zostają kary odsunięcia od kolejnego meczu dla zawodnika który w sumie otrzyma 4 żółte kartki.wrpwadzone zostają kary dyscylinarne dla zawodników, którzy  w niesportowy i wulgarny sposób będą odnosić się do sędziów, zachowywać na boisku bądź trybunach:
    - kara odsunięcia od -  1 meczu
    - kara odsunięcia od -  3 meczy
    - kara odsunięcia od -  5 meczy
    - dyskfalifikacja
      
  3.  INNE ISTOTNE I SPORNE SPRAWY NIE ZAWARTE W POWYŻSZYM REGULAMINIE REGULUJĄ PRZEPISY OGÓLNE FUTSALU.
  4. W PRZYPADKU REMISU W RUNDZIE PUCHAROWEJ DRUŻYNY WYKONUJĄ RZUTY KARNE PO 3 KAŻDA DRUŻYNA.
  5. ODDANIE  MECZU  WALKOWEREM WYKLUCZA DRUŻYNĘ Z ROZGRYWEK WŁĄCZNIE  
    Z UTRATĄ WPISOWEGO!!
  6. RZUT KARNY I RZUT KARNY PRZEDŁUŻONY ORAZ RZUT WOLNY MUSI BYĆ  WYKONANY, NAWET GDY ZAKOŃCZY SIĘ CZAS GRY\
  7. SPRAWACH TRUDNYCH DECYZJE PODEJMUJE KOMISJA  W SKŁADZIE :
    Robert Pleszyński – przewodniczący,  Wojciech Kozioł – zastępca przewodniczącego    
    PODJĘTE DECYZJE  SĄ OSTATECZNE!

5. Nagrody

  • Powiatowa Liga Futsalu
  • Za zajęcie I,II,III, IV Miejsca puchary - I, II Liga /+ nagrody allspace.com/
  • Wszystkie drużyny otrzymują dyplomy.
  • Nalepsi zawodnicy poszczególnych lig otrzymują statuetki lub medale.
  • Nagrody rzeczowe /artykuły sportowe/ na kwotę:
  • I Liga - I Miejsce ? zł, II Miejsce ? zł, III Miejsce ? zł
  • II Liga - I Miejsce ? zł, II Miejsce ? zł, III Miejsce ? zł
  • Puchar Ligi
  • Za zajęcie I,II,III, Miejsca puchary
  • Pierwsze osiem drużynyn otrzymują dyplomy.
  • Nagrody rzeczowe /artykuły sportowe/ na kwotę
  •  I Miejsce ? zł, II Miejsce ? zł, III Miejsce ? zł

6. Strefa techniczna podczas meczu

1. Ustala się, iż w trakcie zawodów w strefie technicznej (pole gry, ławki zawodników rezerwowych, szatnie) mogą przebywać jedynie osoby niezbędne dla
prawidłowej organizacji zawodów, w tym zawodnicy, sędziowie, obsługa ligi.
2. Rozgrzewka - drużyny rozgrzewają się na swoich połowach – oddzielnie gospodarze i goście. Zaleca się, aby drużyny do rozgrzewki używały swoich piłek. Piłki meczowe powinny być dezynfekowane przed meczem oraz w czasie przerwy.
3. Wychodzenie na boisko/schodzenie do szatni - wyjście na boisko z szatni – najpierw wychodzą goście, potem gospodarze. Sędzia zarządza i kontroluje kolejność wychodzenia drużyn na płytę boiska. Na płycie boiska bez tradycyjnego uścisku dłoni zawodników i sędziów, bez wspólnego ustawiania zespołów. Zaleca się, jeżeli jest to możliwe, aby zawodnicy i sędziowie nie schodzili w przerwie do szatni. Jeżeli schodzą, to najpierw do szatni schodzą goście, potem gospodarze. Sędzia zarządza i kontroluje kolejność schodzenia drużyn do szatni – po meczu tak samo.
4. W szatni zawodnicy zasłaniaja usta i nos za pomocą maseczki. Maseczkę należy zdjąć na płycie boiska.

7. W czasie stanu epidemii COVID-19, kibice – uczestnicy meczów piłki nożnej zobowiązani są do bezwzględnego zastosowania się do poniższych regulacji

Wszystkie osoby znajdujące się na obiekcje zobowiązane są do przestrzegania obowiązujących przepisów prawa dotyczącego przestrzegania reżimu sanitarnego.

Każdy uczestnik meczu piłki nożnej jest zobowiązany: posiadać zasłonięte usta i nos Wyjątek stanowi konsumpcja napojów i żywności, zajmować miejsce na widowni wskazane przez Organizatora przemieszczać się po obiekcje wyłącznie w miejscach udostępnionych oraz zgodnie z wskazówkami Organizatora i oznaczeniami obiektu; przestrzegać zaleceń dotyczących stosowania higienicznych środków ostrożności i zachowaniu maksymalnie możliwych odległości od siebie. Stosować się do ogłoszeń Organizatora ogłaszanych przez spikera, czy też przekazywanych w innej formie, zarówno przed meczem (np. poprzez media społecznościowe, itp.) jak i w jego trakcie

W meczu piłki nożnej mogą uczestniczyć osoby: zdrowe, nie przejawiające widocznych oznak/objawów chorobowych; nie przebywające na kwarantannie.

 Przy wejściu na obiekt każdy uczestnik ma obowiązek zachowania dystansu pomiędzy osobami oczekującymi w kolejce (min. 2 metry) oraz jest zobowiązana do dokonania obowiązkowej dezynfekcji rąk.

 Każdy uczestnik biorący udział w imprezie w charakterze widza, wchodząc na obiekt z własnej woli, potwierdza, że akceptuje i jest świadomy ryzyka, związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 i zrzeka się ewentualnych roszczeń w stosunku do Organizatora z tego tytułu.

Organizator meczu upoważniony jest do kontrolowania przestrzegania zapisów niniejszego  Regulaminu i podejmowania decyzji odnośnie obecności poszczególnych osób na obiekcje. Nie stosujących się do powyższych wytycznych, w tym do odmowy wstępu osobom / usuwania z obiektu osób, które nie przestrzegają zaleceń dotyczących stosowania higienicznych środków ostrożności lub nie zachowują maksymalnie możliwych odległości od siebie.

 

 

 

2021

 

UWAGA !!!

W związku z obostrzeniami Kazimierski Ośrodek Sportowy jako organizator PLF 2020/21 z przykrością zakańcza rozgrywki w tym sezonie, pozostawiając je bez rozstrzygnięcia.

Drużyny które wpłaciły wpisowe mogą ubiegać się o zwrot części wpisowego bądź
pozostawienie reszty na przyszły sezon.
Organizator w związku z poniesionymi kosztami ustala kwotę za obecny sezon w wysokości
600 zł od drużyny.
W ramach obecnego sezonu organizator spróbuje jeżeli nie będzie obostrzeń zorganizować mini turniej w którym każda drużyna rozegra minimum 3 mecze -szczegóły uzależnione od sytuacji epidemiologicznej.

 


wkrótce więcej informacji ...

Zmiany do środy godz. 11.00
/AKTUALIZACJA 22.12.2020/  

CAFFARO - WŁOSTOWIANKA (3) /przełożony/
Terminarz


NIEDZIELA 27.12.2020  
1  KOMODA SMAKU* - EDI POP(5)                                                II  1330 – 1415
2 MAX BRAM - WŁOSTOWIAKA (5)    II 1430 – 1515
3 NAPRZÓD SKALBMIERZ - KRKODYLKI  (5)  II 1530 – 1615
4 METALIKA PIOTROWICE* - KRÓLEWSCY (5)  II 1630 – 1715
5 PROMIL - PŁYWALNIA KOS (3) /ZALEGŁY/  I 1730 – 1815
6 DRUŻYNA AA - TAJFUN(5)  II 1830 – 1915
7 GLADIATOR - POL COM (5)  II 1930 – 2015
8 CAFFARO - CZYŻYKI CZYŻOWICE (5) II 2030 – 2115

 

Terminarz

 
SOBOTA 02.01.2021
   
1 GLADIATOR KRZCZONÓW - NAPRZÓD SKALBMIERZ (6) II 1430 – 1515
2 KROKODYLKI - DRUŻYNA AA (6) II 1530 – 1615
3 TAJFUN CIESZKOWY - METALIKA PIOTROWICE (6) II 1630 – 1715
4 KRÓLEWSCY - CAFFARO (6) II 1730 – 1815
5 CZYŻYKI CZYŻOWICE - KOMODA SMAKU (6) II 1830 – 1915
6 EDI POP - MAX BRAM (6) II 1930 – 2015
7 POL COM WŁOSTOWIAKA (6) II 2030 – 2115

 

NIEDZIELA 03.01.2021  
                                                                                    I  1330 – 1415
 I 1430 – 1515
1 WKS KONIUSZA - PROMIL (5)  I 1530 – 1615
2 WISŁA OPATOWIEC  - ZŁOTY TEAM (5)  I 1630 – 1715
3 PG BRK - KILO WIEJSKIEJ (5)  I 1730 – 1815
4 PŁYWALNIA KOS - FUKS (5)  I 1830 – 1915
5 PRZYJACIELE - WILD TEAM (5)  I 1930 – 2015
6 NA BANI - RACHWAŁOWIAKA (5) I 2030 – 2115

 

Aktualizacja  02.12.2020

 MECZ KOLEJKI 
IWISŁA OPATOWIEC - PROMIL3 : 4
IIMAXBRAM - CAFFARO 3 : 5
 NIESPODZIANKA KOLEJKI 
     : 
 : 
 BRAMKA KOLEJKI 
   WIBSON SOUSA OLIVIER /PRZYJACIELE/  
 BRAMKARZ KOLEJKI 
I    
II    
 STRZELCY  KOLEJKI  

PRZYBYŁ WOJCIECH /RACHWAŁOWIANKA/
BIZOŃ GRZEGORZ /WISŁA/
ADAMCZYK MARIUSZ /CAFFARO/ 
PIETRAS KACPER /DRUŻYNA AA/
DZIADANA DAWID /WŁOSTOWIAKA/
KĄDZIELSKI KRYSTIA /ZŁOTY TEAM/
GALUS RAFAŁ /KILO WIEJSKIEJ/
ŚLASKI MICHAŁ /NA BANI/

4 BRAMKI
4 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI

ZAWODNICY  KOLEJKI
 
KARY

M


  
Ostateczny termin składania list do dnia 16.11.2020 /poniedziałek/ na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./

W związku z wakatem w I Lidze w poniedziałek odbędzie się losowanie
jednej drużyny z drugiej ligi w  brakujące miejsce nr.8.

Prosimy o pilne przesłanie list startowych, ewentualnie potwierdzenie udziału
w celu ostatecznego ustalenia składu lig.

 

 Zasady ogólne związane z sytuacją epidemiczną COVID-19

  1. Każda drużyna musi się składać minimum z 12 zawodników.
  2. Mecze rozgrywane będą bez udziału publiczności
  3. W szatniach mogą przebywać wyłącznie zawodnicy drużyn + ewentualnie trener, opiekun
  4. Weryfikacja zawodników odbędzie się przed wejściem do szatni na podstawie dokumentu tożsamośći.
  5. Po zakończonym meczu drużyny w maksymalnie krótkim czasie korzystają z szatni i opuszczają je.
  6. Wchodząc i wychodząc z obiektu konieczne jest zakładanie masek i dezynfekcja rąk
  7. Każdy zawodnik przed wejściem będzie miał mierzoną temperaturę.
  8. Osoby z obiawami przeziębienia nie bądą wpuszczone na obiekt.
  9. Drużyny  dokonują  wpłaty w wysokości: I Liga  1300zł, II Liga  1200 oraz po 50 zł za każdego zawodnika  powyżej 12 –tu tzw. wpisowe do turnieju, oraz 50 zł za każdego powyżej trzech zawodników nie zawodowców
    z poza terenu powiatu i gmin ościennych.
  10. Dane do przelewu:  Bank Spółdzielczy O/ Kazimierza Wielka 94 849300040180013037370003,
     Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka,
  11. W przypadku konieczności przerwania rozgrywek organizator przewiduje możliwość proporcjonalnego zwrotu wpisowego pod warunkiem posiadania orginału paragonu fiskalnego!!!
  12. Planowany system rozgrywek /uzależniony od sytuacji/
    - I Liga - system każdy z każdym + ewentualne Play-off
    - II Liga - każdy z każdym + / ewentualne Play-off jeśli wystarczy czasu/
  13. Niestety zasady w zależności od panującej sytuacji mogą ulec zmianie.
  14. Wkrótce więcej informacji...

 

 

Wyniki losowania:
I Liga /ZMIANA W ZWIĄZKU Z WYCOFANIEM SIĘ DRUŻYNY PRZEMYKÓW/

  1. FUKS
  2. WKS KONIUSZA
  3. PŁYWALNIA KOS
  4. WISŁA OPATOWIEC
  5. PG BRUK
  6. PRZYJACIELE
  7. NA BANI
  8. RACHWAŁOWIANKA
  9. WILD TEAM
  10. KILO WIEJSKIEJ
  11. ZŁOTY TEAM
  12. PROMIL 

 

II Liga

  1. TAJFUN CIESZKOWY
  2. KROKODYLKI
  3. GLADIATOR KRZCZONÓW
  4. NAPRZÓD SKALBMIERZ
  5. DRUŻYNA AA
  6. METALIKA PIOTROWICE
  7. CAFFARO
  8. KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
  9. MAX BRAM OSTRÓW
  10. MKS WŁOSTOWIANKA
  11. EDI-POP
  12. CZYŻYKI
  13. KRÓLEWSCY
  14. POL COM

TERMINARZ I KOLEJKA

W związku z panującą sytuacją termin rozpoczęcia ligi zostanie podany po
15 listopada 2020r.

Planowa rozpoczęcie ligi 14 lub 21 listopad 2020
uzależniony od sytacji epidemiologicznej w kraju

Termin dostarczenia List do 28.10.2020 /W FORMIE ELEKTRONICZNEJ na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./

Lista musi zawieać : nazwisko i imię, datę urodzenia, adres zameldowania, aktualne zdjęce oraz zaznaczonymi na czerwono zawodowcami. Na podstawie zgłoszonej listy zawodników zrzeszonych organizator dokona werfikacji drużyn z II ligi w celu podziału lig.

Uwaga Zmiany !!!

  • I LIGA
    Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy.
    NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i GMIN OŚCIENNYCH.
  • Zawodnik zrzeszony niezależnie od poziomu rozgrywek  powyżej 35 roku życia na stałe zameldowany na terenie powiatu kazimierskiego będzie traktowany jako zawodnik nie zrzeszony.
  • Mecze I Ligi będą rozgrywane w niedzielę, II liga sobota nie ma możliwości zmiany terminu rozegrania meczu z niedzieli na sobotę lub odwrotnie.
  • Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
  • Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
  • W lidze mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2004 po doręczeniu zgody rodziców na grę w turnieju na drukach wydanych przez organizatora!!!

 

I Liga

  1. PROMIL
  2. WILD TEAM
  3. WKS KONIUSZA
  4. PŁYWALNIA KOS
  5. KILO WIEJSKIEJ
  6. PRZYJACIELE
  7. NITRO
  8. PG BRUK
  9. PRZEMYKÓW
  10. ZŁOTY TEAM
  11. WISŁA OPATOWIEC
  12. NA BANI
  13. FUKS
  14. --

II Liga

  1. DRUŻYNA AA
  2. NAPRZÓD SKALBMIERZ
  3. METALIKA PIOTROWICE
  4. CAFFARO
  5. GLADIATOR KRZCZONÓW
  6. MKS WŁOSTOWIANKA
  7. TAJFUN CIESZKOWY
  8. KROKODYLKI
  9. MAX BRAM OSTRÓW
  10. KRÓLEWSCY
  11. KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
  12. CZYŻYKI
  13. POL COM
  14. EDIHAFT

 
NIEPOKONANI

W związku z panującą sytuacją w kraju Kazimierski Ośrodek Sportowy prosi o e-mailowe potwierdzenie chęci wzięcia udziału w rozgrywkach PLF 2020/21 do dnia   09.10.2020 /piątek/, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Rozgrywki będą odbywać  się w innej formie niż dotychczas zgodnie z wytycznymi,  na podobnych zasadach jak w ubiegłym sezonie – dotyczy zawodników zrzeszonych.

Organizator planuje rozegrać turniej w dwóch poziomach rozgrywek niedziela I liga, sobota II liga. Nie będzie możliwości zmiany terminu rozegrania meczu z niedzieli na sobotę lub odwrotnie,  ponieważ każda liga będzie traktowana jako osobny turniej.

 Możliwe obostrzenia: ograniczenie ilości drużyn, dłuższe przerwy między meczami, brak możliwości udostępnienia szatni i natrysków lub inne obostrzenia o których na dzień dzisiejszy nie wiemy.

O szczegółach poinformujemy w zależności od ilości zgłoszeń.

Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji udziału w rozgrywkach. W przypadku konieczności ograniczenia ilości drużyn decydować będzie ranking z poprzedniego sezonu.

Prawo do rozgrywek mają:

  • I LIGA  
  • NITRO
  • Pływalnia KOS
  • Wisła Opatowiec
  • Tank Chem
  • Rafis
  • Kojot Miechów
  • WKS Koniusza
  • FUKS
  • PG Bruk Cieszkowy
  • Królewscy
    Przyjaciele

II LIGA

  • Lewart II
  • Wild Team
  • Kilo Wiejskiej
  • Metalika Piotrowice
  • Drapieżne Koty
  • Lewart
  • Naprzód Skalbmierz
  • Pol Com Zorza 
  • Złoty Team
  • Euforia Czarnocin
  • Gladiator  

III LIGA

  • Włostowianka
  • MaxBram Ostrów
  • RafCar
  • Tajfun
  • Sparta Juniorzy
  • Coś poszło nie tak
  • Iskra Pałecznica
  • Komoda Smaku Działoszyce

IV LIGA

  • Sielec Team
  • KF Czyżowice
  • Antyszczepionkowcy
  • Polonia Sędziszowice
  • Krokodylki
  • Caffaro
  • Drużyna AA
  • Edihaft

 

 
SOBOTA 19.12.2020
   
1 EDI-POP - CAFFARO (4) II 1430 – 1515
2 CZYŻYKI - METALICA PIOTROWICE(4) II 1530 – 1615
3 TAJFUN - NAPRZÓD (4) II 1630 – 1715
4 WKS WŁOSTOWIANKA - KOMODA SMAKU (4) II 1730 – 1815
5 KROKODYLKI - GLADIATOR (4) II 1830 – 1915
6 POL-COM - MAXBRAM (4) II 1930 – 2015
7

KRÓLEWSCY - DRUŻYNA AA* (4)

II 2030 – 2115

 

NIEDZIELA 20.12.2020  
                                                                                      I  1330 – 1415
     I 1430 – 1515
1 FUKS - WKS KONIUSZA (4)  I 1530 – 1615
2 KILO WIEJSKIEJ - WISŁA (4)  I 1630 – 1715
3 ZŁOTY TEAM - PŁYWALNIA KOS (4)  I 1730 – 1815
4 WILD TEAM - PG BRUK* (4)  I 1830 – 1915
5 RACHWAŁOWIANKA - PRZYJACIELE (4)  I 1930 – 2015
6 PROMIL - NA BANI*(4) I 2030 – 2115

 

 

Podkategorie