POWIATOWEJ LIGI FUTSALU
 2019/20

/ w trakcie aktualizacji/

1. Zasady ogólne

  1. Każda drużyna musi się składać minimum z 12 zawodników.
  2. Drużyny  dokonują  wpłaty w wysokości: I Liga  1200zł, II Liga  1100, III i IV Liga 1050 zł oraz po 50 zł za każdego zawodnika  powyżej 12 –tu tzw. wpisowe do turnieju, oraz 50 zł za każdego powyżej trzech zawodników nie zawodowców z poza terenu powiatu i gmin ościennych.Wpisowe zawiera ubezpieczenie  NW Sport.
    • I LIGA - Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy.
      NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i GMIN OŚCIENNYCH.
    • Mecze I Ligi przynajmniej raz w miesiącu rozgrywane będą w sobotę  !!!
    • II, III i IV LIGA - Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy.  
  3. Wpisowe do Ligi musi być wpłacone przed rozpoczęciem turnieju.
  4. Składa listę zawodników, na której musi być podany rok urodzenia zawodników, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna) oraz zaznaczeni zawodnicy czynni.
  5. Każdy mecz musi rozpocząć minimum 8 zawodników, w przypadku braku wystarczającej liczby graczy drużyna obciążana jest karą pieniężną w wysokości 50 zł. Dopuszcza się rozegranie 2 meczy w sezonie bez wystarczającej liczby zawodników i bez konsekwencji.
  6. Oddanie meczu walkowerem bez powiadomienia wyklucza drużynę z dalszych rozgrywek!!!
  7. Jeśli w drużynie wystąpi nieuprawniony zawodnik drużyna zostaje zdyskwalifikowana i wycofana z dalszych rozgrywek. Zdobyte punkty zostają anulowane. Nieuczciwy zawodnik nie może wystąpić w naszych rozgrywkach w następnym sezonie !!!
  8. Złożona lista jest ostateczną i tylko znajdujący się na niej zawodnicy mogą grać w poszczególnych meczach.
  9. W szczególnym przypadku np. kontuzji, która wyklucza z gry w sezonie/ dopuszcza się możliwość zmiany  jednego zawodnika w drużynie. Nie może to być jednak zawodnik zgłoszony w tym sezonie do innej drużyny PLF 2018/2019.
  10. W turnieju mogą grać zawodnicy nie zrzeszeni oraz zrzeszeni grający w klubach i uczestniczący w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez OZPN i PZPN.
  11. Zawodowiec to zawodnik drużyny A klasy, również zawodnik ogólnopolskiej LIgi FUTSALU każdego szczebla, który rozegrał przynajmniej 1 mecz w rundzie jesiennej 2019 w lidze .NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i gmin ościennych
  12. W play-off może wystąpić zawodnik który rozegrał przynajmniej 3 meczy w sezonie.
  13. Zawodnicy urodzeni w latach 2001, 2002, 2003, 2004 muszą doręczyć zgodę rodziców na grę w turnieju na drukach wydanych przez organizatora!!!
  14. Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników i wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
  15. Każda drużyna powinna posiadać dodatkowe ubezpieczenie sportowe np. na wypadek kontuzji lub inne.
  16. Organizator Powiatowej Ligi Futsalu, wszystkie osoby z nim współpracujące, a   także osoby związane z przeprowadzeniem i organizacją ligi nie ponoszą  odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
  17. Każdy zawodnik grający w danym meczu musi okazać KARNET wydany przez KOS, który upoważnia go do gry. Brak karnetu wyklucza zawodnika z gry w danym meczu. Za wyrobienie duplikatu KOS pobiera opłatę w wysokości 5zł. Zawodnik powinien posiadać również dokument tożsamości(dowód, paszport, legitymację szkolną lub prawo jazdy). Weryfikacji dokona organizator wspólnie z sędzią przed meczem – tylko zweryfikowani zawodnicy mogą grać w danym meczu. Nie dopuszcza się weryfikacji w przerwie lub podczas meczu.
  18. Drużyna gra w składzie 5-osobowym (czterech graczy w polu + bramkarz).
  19. Drużyna zdekompletowana może wystąpić w minimalnym składzie 3 zawodników.
  20. Mecz składa się z dwóch równych części po 20 min każda z przerwą na zmianę stron.
  21. Maksymalna ilość zawodników - nieograniczona
  22. W meczu może wystąpić dowolna ilość zawodników – wcześniej zweryfikowanych przy zmianach lotnych w strefie zmian. (strefą zmian określony jest obszar przy ławce zawodników rezerwowych).
  23. Do jakichkolwiek dyskusji z sędzią upoważniony jest tylko kapitan drużyny. Dyskusje innych zawodników będą traktowane jako nie sportowe zachowanie!!!
  24. Za czerwone kartki zostaje utrzymana kara pieniężna w wysokości 50 zł. Zawodnik, który nie wpłaci kary nie będzie dopuszczony do gry! Środki zgromadzone z wpłat zostaną przeznaczone na podwyższenie nagrody dla zwycięzcy ligi.
    Pozostałe kary bez zmian patrz 
  25. wprowadzone zostają kary odsunięcia od kolejnego meczu dla zawodnika który w sumie otrzyma 4 żółte kartki.wrpwadzone zostają kary dyscylinarne dla zawodników, którzy  w niesportowy i wulgarny sposób będą odnosić się do sędziów, zachowywać na boisku bądź trybunach:
    - kara odsunięcia od -  1 meczu
    - kara odsunięcia od -  3 meczy
    - kara odsunięcia od -  5 meczy
    - dyskfalifikacja
       /ORGANIZATOR PRZEWIDUJE NASTĘPUJĄCE KARY/
  26. Turniej będzie rozgrywany jednakowymi piłkami (skóra rozmiar – 4).
  27. Organizator przedstawi składy wszystkich drużyn na swojej stronie internetowej.

2. System Rozgrywek

  • LIGA  I, II , 

1
Runda

2
Runda

3
Runda

4
Runda

5
Runda

6
Runda

7
Runda

8
Runda

9
Runda

10
Runda

11
Runda

1-(12)

(12)-7

2-(12)

(12)-8

3-(12)

(12)-9

4-(12)

(12)-10

5-(12)

(12)-11

6-(12)

2-11

8-6

3-1

9-7

4-2

10-8

5-3

11-9

6-4

1-10

7-5

3-10

9-5

4-11

10-6

5-1

11-7

6-2

1-8

7-3

2-9

8-4

4-9

10-4

5-10

11-5

6-11

1-6

7-1

2-7

8-2

3-8

9-3

5-8

11-3

6-9

1-4

7-10

2-5

8-11

3-6

9-1

4-7

10-2

6-7

1-2

7-8

2-3

8-9

3-4

9-10

4-5

10-11

5-6

11-1

  •  
  1. W turnieju bierze udział 38 zespoły, które w obecności zainteresowanych podzielono na: I Ligę 11 zespołów, II Ligę -11 zespołów,III ligę 8 zespołów i IV Ligę - 8 zespołów
  2. W grupach rozgrywane są pojedynki drużyn – każda z każdą jeden mecz./za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 punkt, przegrana 0 punktów /.
  3. Przyjmuje się zasadę, iż przy równej ilości zdobytych punktów o wyższej pozycji decyduje kolejno: bezpośredni pojedynek, różnica strzelonych bramek, większa ilość strzelonych bramek, losowanie. 
  4. Z I Ligi nie spada żadna drużyna. Na miejsce 12  wchodzi,  drużyna z II ligi Ligi,  natomaist drużyna z miejsca 11 gra baraż z  drużyną II ligi
  5. Z II Ligi nie spada żadna drużyna. Na miejsce 12   wchodzi,  drużyna z III ligi natomaist drużyny z miejsca 11  gra baraż  z  drużyną III ligi
  6. Z III ligi nie spada drużyna. z miejsca  12 a na jej miejsce  wchodzi,  1  drużyna z IV ligi natomaist drużyny z miejsca 11 gra baraż z drużyną IV lig
  7. O wejściu do finału decyduje wynik dwu-meczu. Dla drużyn 1-4 z play-off mecz i rewanż /za wyjątkiem IV Ligi/ O wejściu do finału decyduje wynik dwu meczu - 1 mecz z rundy zasadniczej zaliczony jest jako I Play-Off.
  8. O zwycięstwie w lidze decyduje jeden mecz finałowy, jak również w barażu.
  9. W I i II Lidze po rundzie zasadniczej drużyny, które zajmą miejsce od 1 do 4 w grupie rozegrają Playoff zgodnie z kluczem
 

1 - 4
2 - 3

PRZEGRANI ZAGRAJĄ
O MIEJSCA III i IV
W GRUPIE

ZWYCIĘZCY ZAGRAJĄ
O MIEJSCA II i I
W GRUPIE

W grupach drużyny grają każdy z każdym jeden mecz bez rewanżu

3. Puchar Ligi

W PUCHARZE LIGI PRAWO GRY MAJĄ WSZYSTKIE DRUŻYNY.
·      GRAMY SYSTEMEM PUCHAROWYM - PRZEGRYWAJĄCA DRUŻYN ODPADA.
·      SYSTEM ROZGRYWEK PRZEDSTAWIA DOŁĄCZONA TABELA.
    SYSTEM ROZGRYWEK PRZEDSTAWIA DOŁĄCZONA TABELA.

1

                                           
                                                                                                                          

32

                         
                           

33

                         
                           

17

                         
                           

48

                         
                           

16

                     
                           

9

                     
                           

24

                         
                           

41

                         
                           

25

                         
                           

40

                         
                           

8

                     
                           

5

                     
                           

28

                         
                           

37

                         
                           

21

                         
                           

44

                         
                           

12

                     
                           

13

                     
                           

20

                         
                           

45

                         
                           

29

                         
                           

35

                         
                           

4

                     
                           

3

                     
                           

30

                         
                           

35

                         
                           

19

                         
                           

46

                         
                           

14

                     
                           

11

                     
                           

22

                         
                           

43

                         
                           

27

                         
                           

38

                         
                           

6

                     
                           

7

                     
                           

26

                         
                           

39

                         
                           

23

                         
                           

42

                         
                           

10

                     
                           

15

                     
                           

18

                         
                           

47

                         
                           

31

                         
                           

40

                         
                           

2

                     
 

ORGANIZATOR PRZEWIDUJE NASTĘPUJĄCE KARY:

 
a)     ŻÓŁTA KARTKA – WYKLUCZENIE Z GRY NA 2 MIN – ZA NIESPORTOWE ZACHOWANIE (DYSKUSJA Z SĘDZIĄ, PRZEKLEŃSTWA, PYSKOWANIE, FAULE)
DRUGA  ŻÓŁTA KARTKA W MECZU – WYKLUCZENIE DO KOŃCA MECZU. PRZERWA MIĘDZY POŁOWAMI MECZU ANULUJE KARĘ CZASOWĄ.
b)    CZERWONA KARTKA – WYKLUCZENIE Z MECZU ORAZ ODSUNIĘCIE OD KOLEJNEGO SPOTKANIA – ZA BRUTALNE FAULE , AROGANCKIE ZACHOWANIE PO 2 MINUTACH INNY ZAWODNIK DRUŻYNY MOŻE ZASTĄPIĆ ZAWODNIKA ZDYSKWALIFIKOWANEGO W MECZU, DOTYCZY RÓWNIEŻ ZAWODNIKÓW NA ŁAWCE REZERWOWYCH
c)     PODCZAS GRY MOŻNA UŻYWAĆ SŁOWA MOJA, NIE DOPUSZCZA SIĘ KIEROWANIA DRUŻYNĄ PRZEZ KRZYKI ZAWODNIKA DO ZAWODNIKA
  1. ZA GRĘ W DRUŻYNIE NIEUPRAWNIONEGO ZAWODNIKA DRUŻYNA PRZECIWNA OTRZYMUJE WALKOWER  W STOSUNKU 5:0 !!!. GDY W JEDNYM MECZU W OBU DRUŻYNACH WYSTĄPIĄ NIEUPRAWNIENI ZAWODNICY MECZ UWAŻA SIĘ ZA ODBYTY A DRUŻYNY OTRZYMUJĄ  ZERO  PUNKTÓW.
  2. wprowadzone zostają kary odsunięcia od kolejnego meczu dla zawodnika który w sumie otrzyma 4 żółte kartki.wrpwadzone zostają kary dyscylinarne dla zawodników, którzy  w niesportowy i wulgarny sposób będą odnosić się do sędziów, zachowywać na boisku bądź trybunach:
    - kara odsunięcia od -  1 meczu
    - kara odsunięcia od -  3 meczy
    - kara odsunięcia od -  5 meczy
    - dyskfalifikacja
      
  3.  INNE ISTOTNE I SPORNE SPRAWY NIE ZAWARTE W POWYŻSZYM REGULAMINIE REGULUJĄ PRZEPISY OGÓLNE FUTSALU.
  4. W PRZYPADKU REMISU W RUNDZIE PUCHAROWEJ DRUŻYNY WYKONUJĄ RZUTY KARNE PO 3 KAŻDA DRUŻYNA.
  5. ODDANIE  MECZU  WALKOWEREM WYKLUCZA DRUŻYNĘ Z ROZGRYWEK WŁĄCZNIE  
    Z UTRATĄ WPISOWEGO!!
  6. RZUT KARNY I RZUT KARNY PRZEDŁUŻONY ORAZ RZUT WOLNY MUSI BYĆ  WYKONANY, NAWET GDY ZAKOŃCZY SIĘ CZAS GRY\
  7. SPRAWACH TRUDNYCH DECYZJE PODEJMUJE KOMISJA  W SKŁADZIE :
    Robert Pleszyński – przewodniczący,  Wojciech Kozioł – zastępca przewodniczącego    
    PODJĘTE DECYZJE  SĄ OSTATECZNE!

5. Nagrody

  • Powiatowa Liga Futsalu
  • Za zajęcie I,II,III, IV Miejsca puchary - I, II, III, IV Liga
  • Wszystkie drużyny otrzymują dyplomy.
  • Nalepsi zawodnicy poszczególnych lig otrzymują statuetki i medale.
  • Nagrody rzeczowe /artykuły sportowe/ na kwotę:
  • I Liga - I Miejsce ? zł, II Miejsce ? zł, III Miejsce ? zł
  • II Liga - I Miejsce ? zł, II Miejsce ? zł, III Miejsce ? zł
  • III Liga - I Miejsce ? zł
  • IV Liga - I Miejsce ? zł
  • Puchar Ligi
  • Za zajęcie I,II,III, IV Miejsca puchary
  • Pierwsze osiem drużynyn otrzymują dyplomy.
  • Nagrody rzeczowe /artykuły sportowe/ na kwotę
  •  I Miejsce ? zł, II Miejsce ? zł, III Miejsce ? zł


LOG1920Powiatowa Liga Futsalu sezon 2019/20
 

Aktualizacja  16.12.2019

 MECZ KOLEJKI 
IKOJOT  - KRÓLEWSCY6 : 8
IILEWART - GLADIATOR4 : 3
III  : 
IV CAFFARO - DRUŻYNA AA5 :  8
 NIESPODZIANKA KOLEJKI 
  NITRO - METALIKA PRZEMYKÓW 5 : 16
 BRAMKA KOLEJKI 
 



 
 BRAMKARZ KOLEJKI 
I    
II    
III    
IV    
 STRZELCY  KOLEJKI  

DZIADANA DAWID /WŁOSTOWIANKA/
JAWORSKI DOMINIK /POLONIA/
ZALEŚNY ARKADIUSZ /METALIKA/
WATEK ALBERT /METALIKA/
KURCZYNA BARTEK /DRUŻYNA AA/
KRÓL SEBASTIAN /WILD TEAM/
SAMBUR JAKUB /TAJFUN/

4 BRAMKI
4 BRAMKI
4 BRAMKI
4 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI

ZAWODNICY  KOLEJKI 

SUCHAN DANIEL /WISŁA/
KĄDZIELSKI MARCIN /KRÓLEWSCY/
BARTOSIK JAKUB /FUKS/
MOCHEREK PIOTR /METALIKA/ 

KARY

BUCKI PIOTR /WKS KONIUSZA/ - KARA FINANSOWA, KARA 3 MECZY 
KUPISZEWSKI ŁUKASZ /WISŁA/ - KARA MECZU, NIESPORTOWE ZACHOWANIE WOBEC SĘDZIÓW
FETELA KAMIL /GLADIATOR/ - KARA MECZU, NIESPORTOWE ZACHOWANIE WOBEC SĘDZIÓW

TERMINARZ

zmiany do środy godz. 11.00

/AKTUALIZACJA 16.12.2019/

CAFFARO - POLONIA SĘDZISZOWICE* (2) - zaległy 
MAX BRAM - RAF CAR (4)  III- zaległy 
KONIUSZA - KRÓLEWSCY (5)- zaległy 
SIELEC TEAM - KROKODYLKI (5)- zaległy 
EDIHAFT* - ANTYSZCZEPIONKOWCY (5)- zaległy 

 

TERMINARZ VI KOLEJKA

SOBOTA 21.12.2019
1 POLONIA - ANTYSZCZEPIONKOWCY (6) IV 1327 – 1412
2 KROKODYLKI - CZYŻYKI  (6) IV 1419 – 1504
3 EDIHAFT - DRUŻYNA AA (6) IV 1511 – 1556
4 ZŁOTY TEAM* - NAPRZÓD (5) II 1603 – 1648
5 SIELEC TEAM - CAFFARO* (6) IV 1655 – 1740
6 KOMODA - ISKRA (6) III 1747 – 1832
7 WILD TEAM* - KILO WIEJSKIEJ* (5) II 1839 – 1924
8 SPARTA JUNIORZY - MAX BRAM (6) III 1931 – 2016
9 GLADIATOR - DRAPIEŻNE KOTY (5) II 2023 – 2108

NIEDZIELA 22.12.2019
      1327 – 1412
1 RAF CAR* - TAJFUN(6) III 1419 – 1504
2 COŚ POSZŁO NIE TAK - WŁOSTOWIANKA (6) III 1511 – 1556
3 LEWART II* - METALIKA (5) II 1603 – 1648
4 EUFORIA - LEWART (5) II 1655 – 1740
5 METALIKA PRZEMYKÓW - PŁYWALNIA KOS (5) I 1747 – 1832
6 KOJOT* - PRZYJACIELE  (5) I 1839 – 1924
7 RAFIS - NITRO (5) I 1931 – 2016
8 FUKS - PG BRUK (5) I 2023 – 2108

TERMINARZ VII KOLEJ

SOBOTA 28.12.2019
1 KROKODYLKI - ANTYSZCZEPIONKOWCY (7) IV 1327 – 1412
2 CAFFARO - CZYŻYKI CZYŻOWICE (7) IV 1419 – 1504
3 GLADIATOR - NAPRZÓD (6) II 1511 – 1556
4 EUFORIA - POL-COM ZORZA (6) II 1603 – 1648
5 RAFIS - PŁYWALNIA KOS (6) I 1655 – 1740
6 METALIKA PRZEMYKÓW - WISŁA( 6) I 1747 – 1832
7 KOJOT - NITRO (6) I 1839 – 1924
8 KONIUSZA - PRZYJACIELE (6) I 1931 – 2016
9 KRÓLEWSCY - FUKS (6) I 2023 – 2108

NIEDZIELA 29.12.2019
1 DRUŻYNA AA - SIELEC TEAM (7) IV 1235 – 1320
2 POLONIA - EDIHAFT (7) IV 1327 – 1412
3 ISKRA - WŁOSTOWIANKA  (7) III 1419 – 1504
4 COŚ POSZŁO NIE TAK - MAX BRAM (7) III 1511 – 1556
5 SPARTA - RAF CAR (7) III 1603 – 1648
6 TAJFUN - KOMODA (7) III 1655 – 1740
7 KILO WIEJSKIEJ - METALIKA (6) III 1747 – 1832
8 LEWART - LEWART II (6) II 1839 – 1924
9 PG BRUK - WKS KONIUSZA* (4) - zaległy  I 1931 – 2016
10 WILD TEAM - DRAPIEŻNE KOTY (6) II 2023 – 2108

W niedzielę, 1 grudnia br. w buskiej hali przy ul. Kusocińskiego rozegrano turniej futsalowy o Okręgowy Puchar Polski. Zwycięzca turnieju Pływalnia Kos Kazimierza Wielka w styczniu nowego roku zagra w 1/32 na szczeblu centralnym. Organizatorem zawodów sportowych było Buskie Stowarzyszenie Futsalu.
Turniej rozegrano w dwóch kategoriach : Mężczyzn oraz Kobiet. W tym roku wzięło udział 15 zespołów męskich oraz 5 żeńskich. Poniżej przedstawiamy wszystkie zespoły, które zaprezentowały się w niedziele w Busku Zdroju.

Mężczyźni:
BSF Busko Zdrój, UKS Futsal Pińczów, GKS EKOM Futsal Nowiny II, Futsal Team Busko, Vitalpol Solec Zdrój, Elmar Jędrzejów, Hutnik Starachowice, Metalik Ławy, SimsetNet Jędrzejów, Pływalnia KOS Kazimierza Wielka, AZS Politechnika Świętokrzyska, Tompawex Obice, Złoty Team, Hotel Mateo Stopnica, Żabiec

Kobiety:
Sparta Daleszyce, Dzikie Koty, Wisła Nowy Korczyn, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Victoria Pińczów.

b3b2b1

Oficjalne Rozpoczęcie 17 edycji Powiatowej Ligi Futsalu PLF 2019/20
oraz zakończenie Powiatowej Ligi na Orliku 2019
z udziałem Starosty Powiatu Kazimierskiego Jana Nowaka
oraz Prezesa KOS Roberta Pleszńskiego.
o5
o2o3o4

o1

MISTRZ POWIATOWEJ LIGI NA ORLIKU 2019
CIŚNIENIOWCY

KLASYFIKACJA
1. Ciśnieniowcy
2. Caffaro
3. PG BRUK Cieszkowy
4. Old Boys
KRÓL STRZELCÓW
DAMIAN CICHY /PGBRUK CIESZKOWY/
NAJLEPSZY BRAMKARZ
MICHAŁ CIEŚNIARSKI /CIŚNIENIOWCY/

W sezonie 2019/20 weźmie udział 38 zespołów, które zostały podzielone na 4 Ligi.
W I i II Lidze po 11 zespołów rywalizować będzie systemem każdy z każdym.
Po rundzie zasadniczej rozegrane zostaną Play-offy które wyłonią zwycięzcę.
W III i IV Lidze wystąpi po 8 zespołów, które rozegrają rundę zasadniczą.
O zwycięstwie  w lidze zdecyduje runda rewanżowa dla 6 najlepszych zespołów.  

Wszystkie informację znajdują się na www.kazimierzakos.pl  

 HALA - Kazimierski Ośrodek Sportowy - Strona główna | Facebook

UWAGA !!!
Dziękujemy wszystkim ambitnym drużynom 
podjęcia wyzwania gry w Powiatowej Lidze Futsalu w Kazimierzy Wielkiej.

  1.  W związku ze zmianami prawnymi prosimy wszystkie drużyny o wyznaczenie osoby odpowiedzialnej za drużynę /kapitana/,która będzie odpowiadała za kwestie ewentualnej zmiany terminu, wszystkie kwestie finansowe, RODO oraz inne
  2. Wpisowe: I Liga  1200zł, II Liga  1100, III i IV Liga 1050 zł oraz po 50 zł za każdego zawodnika  powyżej 12 –tu tzw. wpisowe do turnieju, oraz 50 zł za każdego powyżej trzech zawodników nie zawodowców z poza terenu powiatu i gmin ościennych.Wpisowe zawiera ubezpieczenie  NW Sport. Płatność przed rozpoczęciem turnieju !!! ewentualne inne ustalenia w formie pisemnej wyłącznie z osobą odpowiadzielną za drużynę.
  3. Rozpoczęcie PLF 2019/20 16-17 Listopad 2019
  4. Pozostałe informację wkrótce !!!

Załączniki do ściągnięcia:

Drużyny które potwierdziły udział w rozgrywkach  na dzien 31.10.2019 skład lig I Liga 11 zespołów, II Liga 11 zespołów, III i IV Liga 8 drużyny

Drużyny  /kolor szary/ które nie dostarczyły kompletu dokumentów.

I LIGA  /Play-off 1-4/

  1. NITRO
  2. Pływalnia KOS
  3. Wisła Opatowiec
  4. Tank Chem
  5. Rafis
  6. Kojot Miechów
  7. WKS Koniusza
  8. FUKS
  9. PG Bruk Cieszkowy
  10. Królewscy
  11. Przyjaciele 

II LIGA /Play-off 1-4/

  1. Lewart II
  2. Wild Team
  3. Kilo Wiejskiej
  4. Metalika
  5. Drapieżne Koty
  6. Lewart
  7. Naprzód Skalbmierz
  8. Zorza 
  9. Złoty Team
  10. Euforia
  11. Gladiator  

III LIGA /każdy z każdym mecz i rewanż dla najlepszej 6 po rundzie zasadniczej/

  1. Włostowianka
  2. MaxBram Ostrów
  3. RafCar
  4. Tajfun
  5. Sparta Juniorzy
  6. Coś poszło nie tak
  7. Iskra Pałecznica
  8. Komoda Działoszyce

IV LIGA /każdy z każdym mecz i rewanż dla najlepszej 6 po rundzie zasadniczej/

  1. Sielec Team
  2. KF Czyżowice
  3. Antyszczepionkowcy
  4. Polonia Sędziszowice
  5. Krokodylki
  6. Caffaro
  7. Drużyna AA
  8. Edihaft

 

Ostateczny termin dostarczenie List 28.10.2019

/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI
I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZAWODOWCAMI/

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami
kolejnej edycji Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej
II spotkanie - 21.10.2019 /poniedziałek/ godzina 20:00
sala konferencyjna KOS

Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZAWODOWCAMI na czerwono/-

Uwaga Zmiany !!!

  • I LIGA
    Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy.
    NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i GMIN OŚCIENNYCH.
  • Mecze I Ligi w każdy ostatni weekend miesiąca rozgrywane będą w sobotę  !!!
  • II, III i ewentualnie IV LIGA
    Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy.
  • Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
  • Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.

wkrótce więcej informacji ....

SKŁADY LIG 2018/19
I LIGA

1.     Rolmet
2.     Promil      

3.     Rosiejów nad Stawem
4.     Wisła Opatowiec
5.     Tank Chem
6.     Na Bani
7.     Best Bruk
8.     Pływalnia Kos
9.     Królewscy
10.  Rafis         

11.  Rachwałowianka

II LIGA

1.       PG BRUK Cieszkowy
2.       Złoty Team
3.       Gladiator
4.       Przyjaciele
5.       EUFORIA Czarnocin
6.       Kojot Miechów
7.       Lewart
8.       Ciśnieniowcy
9.       NITRO MK Witowianka
10.   Zorza Mikołajów
11.   Naprzód

III LIGA

1.         WILD TEAM
2.         Drapieżne Koty
3.         Kilo Wiejskiej
4.         Lewart II
5.         Tajfun
6.         Spec-Bud
7.         Metalika Piotrowice
8.         Spartanie
9.         Sędziszowice
10.     Kuliś Team
11.     Edihaft
12.     Drożejowice

IV  LIGA

1.         Komoda Smaku Działoszyce
2.         Fino Wino Wiślica
3.         Włostowianka
4.         Coś poszło nie tak
5.         DANROB
6.         Chaos Team
7.         Typiarze
8.         BUD MAX
9.         Sielec Team
10.     Krokodylki
11.     KF Czyżowice

ZGŁOSZENIA DO LIG 2019/20

  1. TANK CHEM
  2. FUKS /Best-Bruk/
  3. Pływalnia KOS
  4. PG Bruk
  5. Złoty Team
  6. Gladiator
  7. Lewart
  8. Lewart II
  9. Kilo Wiejskiej
  10. Drapieżne Koty
  11. Metalika Piotrowice
  12. Włostowianka
  13. Danrob- inna nazwa
  14. Coć poszło nie tak
  15. Czyżowice
  16. Krokodylki
  17. Działoszyce
  18. MaxBram Ostrów
  19. RafCar Wiślica

 

 

logo 1 big

PUCHZDOBYWCĄ PUCHARU LIGI
ZŁOTY TEAM

P0P1

 

 

 

II MIEJSCE
P3P4P7aP10P17P14P13P16

FINAŁ  
ZŁOTY TEAM
Grzesiak T. 2, Parlak P. 2, Wieczorek D. 1
PŁYWALNIA KOS
Toboła G. 2, Cieśla D. 1, Adamski K. 1
5:4
O III MIEJSCE  
PRZYJACIELE
Twardowski M. 2, Biłos D. 2, Nowak K. 1,
Nowak Krzy. 1, Pełka P. 1
PROMIL
Musiał A. 3, Przebieracz H. 3, Fakowski P. 2,
Stępień R. 1
7:9

 

"ROLMET KAZIMIERZA WIELKA"
MISTRZEM
1zlogS
2z
3z12910
15z

 

PUCHAR 19m

TERMINARZ

NIEDZIELA 17.03.2019
       
      1511 – 1556
1  FINO WINO WIŚLICA - COŚ POSZŁO NIE TAK  /III MIEJSCE IV LIGA/
IV 1655 – 1740
2 LEWART BEJSCE II - ZORZA MIKOŁAJÓW /BARAŻ O II LIGĘ / II 1747 – 1832
3 KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE - WŁOSTOWIANKA /FINAŁ IV LIGA/ IV 1839 – 1924
4 PROMIL - PRZYJACIELE MECZ O III MIEJSCE PUCHAR  P 1931 – 2016
5 PŁYWALNIA KOS  - ZŁOTY TEAM FINAŁ PUCHARU LIGI  P 2023 – 2108
  ZAKOŃCZENIE PUCHARU, IV LIGI

I LIGA

FINAŁ
ROLMET
Kluza M. 2, Filipczak K. 1
 
PROMIL
Musiał A. 1, Przebieracz H. 1
3 : 2
O III MIEJSCE
ROSIEJÓW NAD STAWEM
Świtała A. 4, Borek M. 2, Srebrnicki P. 2,
Habryn M. 1
 
WISŁA OPATOWIEC
Włusek P. 2, Suchan D. 1
9 : 3

II LIGA

FINAŁ
GLADIATOR KRZCZONÓW
Stokłosa A. 1
 
PGBRUK CIESZKOWY
Wrzesień M. 1, Gołębiowski P. 1,
Śmiech D. 1, Kozieł K. 1
1 : 4
O III MIEJSCE
ZŁOTY TEAM
Parlak P. 2, Wieczorek D. 2,
Tabor K. 1
 
PRZYJACIELE
Nowak K. 1, Gądek Ł. 1, Kusak M. 1
5 : 3

III LIGA

FINAŁ
LEWART BEJSCE II

 
KILO WIEJSKIEJ
Nowak N. 2, Sobczyk M. 1
0 : 3
O III MIEJSCE
WILD TEAM
Tarka D. 2, Guzik P. 1, Piłat D. 1
Orzechowski M. 1, Galus R. 1
 
DRAPIEŻNE KOTY
Pieterek K. 1, Łysek Ł. 1, Gzyl K. 1
6 : 3

IV LIGA

FINAŁ
KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
Biały W. 1, Jakubas G. 1,
Pieron S. 1, Szostak D. 1
 
WŁOSTOWIANKA
Hamerski S. 1, Lewicki A. 1
4 : 2
O III MIEJSCE
FINO WINO WIŚLICA
Jasiński P. 3, Jasiński F. 2,
Walczak K.1, Kępiński E. 1
 
COŚ POSZŁO NIE TAK
Zelga A. 1, Marcel N. 1
7 : 2

 

TERMINARZ PUCHAR, FINAŁ IV LIGA, BARAŻE

PIĄTEK 15.03.2019
1 PRZYJACIELE - PŁYWALNIA KOS PÓŁFINAŁ PUCHARU (31)
P 1910 – 1955
2 PROMIL - ZŁOTY TEAM PÓŁFINAŁ PUCHARU (32) P 2000 – 2045
3      
4 RAFIS - GLADIATOR     /BARAŻ O I LIGĘ/ I 2150 – 2235

FINAl189 

Król Strzelców I Liga Piotr Piotrowski / Pływalna Kos/

Najlepszy Bramkarz I Liga Michał Cieśniarski /Promil/

Najlepszy Bramkarz:

 Best Bruk

Krystian Orzechowski /Rolmet/

Artur Banaszek /Rosiejów nad Stawem/

Najlepszy Zawodnik  I Liga

Przemysław Fakowski /Promil/

Filipczak Krzysztof /Rolmet/

Michał Borek /Rosiejów nad Stawem/ zmiana

Grzegorz Bizoń /Wisła Opatowiec/

Dominik Jaworski /Na Bani/

Jakub Bartosik /Best Bruk/

Michał Nowak /Pływalnia KOS/

Krystian Kądzielski /Królewscy/

Piotr Badzioch /Rachwałowianka/

Król Strzelców II Liga -Damian Cichy /PGBRUK Cieszkowy/

Najlepszy Bramkarz  II Liga - Hubert Grzęda /Lewart Bejsce/

Najlepszy Bramkarz:
Sebastian Bil /PGBRUK Cieszkowy/

 Marek Gruszka/Złoty Team/

 Krzysztof Stokłosa /Gladiator Krzczonów/

Najlepszy Zawodnik  II Ligi:

Miłosz Wrzesień /PGBRUK Cieszkowy/

Krystian Tabor /Złoty Team/

Piotr Nowak /Gladiator/

Kamil Nowak /Przyjaciele/

Adam Paczkowski /Euforia Czarnocin/

Mateusz Mudyn /Kojot Miechów/

Hubert Pietras /Lewart Bejsce/

Łukasz Dworak /Ciśnieniowcy/

Mateusz Kałuża /Nitro Witowianka/

Arkadiusz Niedźwiedź /Zorza Mikołajów/

Wojciech Wójcik /Naprzód Skalbmierz/

Król Strzelców III Liga - Damian Kuchnia /WILD TEAM/

Najlepszy Bramkarzy III Liga -Krzysztof Bełus /Kilo Wiejskiej/

Najlepszy Zawodnik III Ligi:

Rafał Galus /Wild Team/

Konrad Pieterek /Drapieżne Koty/

Damian Wójcik /Kilo Wiejskiej/

Mateusz Stankiewicz /Lewart Bejsce II/

Mateusz Rogala /Tajfun/

Mateusz Pobiega /Spec Bud/

Arkadiusz Zaleśny /Metalika Piotrowice/

Szymon Jesionka /Sędziszowice/

Tomasz Szlęk /Kuliś Team/

Marcin Czerwiec /Edihaft/

Kasjan Skóra /Drożejowice/

 

I Liga

II PLAY OFF

ROLMET 
Kluza M. 4, Majcherczyk M. 3, Biały Ł. 1, Filipczak K. 1,
Ławrowski G. 1 
 
: ROSIEJÓW NAD STAWEM
Borek M. 4, Banaszek R. 1, Łakota Ł. 1               
10 : 6
20 : 12
PROMIL
Nowak D. 1
: WISŁA OPATOWIEC 
Suchan D. 2
1 : 2
5 : 2

I PLAY OFF

ROLMET 
Filipczak K. 3, Majcherczyk M. 3, Ciekalski R. 1
Biały Ł. 1, Ławrowski G. 1, samobójcza       
: ROSIEJÓW NAD STAWEM
Banaszek R. 2, Borek M. 2, Łakota Ł. 1,                
Świtała A. 1                
10 : 6
PROMIL
Nowak D. 1, Musiał A. 1, Śtępień Ł. 1, Przebieracz H. 1
: WISŁA OPATOWIEC 

4 : 0

II Liga

II PLAY OFF

GLADIATOR KRZCZONÓW
Fetela K. 2, Sala J. 2, Misiewicz Ł. 1, Stokłosa A. 1
: ZŁOTY TEAM
Armatys T. 6, Tabor K. 1                                                
7 : 7
10 : 9
PRZYJACIELE 
Biłos D. 3, Nowak K. 2, Gądek Ł. 1
: PGBRUK CIESZKOWY
Cichy D. 3
6 : 3
7 : 8

I PLAY OFF

GLADIATOR KRZCZONÓW
Nowak P. 1, Misiewicz Ł. 1, Fetela K. 1 
: ZŁOTY TEAM
Parlak P. 2
3 : 2
PRZYJACIELE 
Gądek Ł. 1
: PGBRUK CIESZKOWY
Wrzesień M. 1, Gołębiowski P. 1, Latos R. 1,
Kozieł K. 1
1 : 5

III Liga

II PLAY OFF

WILD TEAM
Orzechowski M. 2                         
: LEWART BEJSCE II
 Szumilas R. 1,
Adamczyk A. 1
2 : 2
5 : 7
DRAPIEŻNE KOTY
Goliński M. 1
: KILO WIEJSKIEJ
Wójcik D. 2, Nowak N. 1, Gajoch P. 1,
Różdżyński M. 1
2 : 5
4 : 14

I PLAY OFF

WILD TEAM
Kuchnia D. 2, Galus R. 1               
: LEWART BEJSCE II
Stankiewicz M. 2, Szumilas R. 1,
Bysiński K. 1, Idziak W. 1
3 : 5
DRAPIEŻNE KOTY
Pieterek K. 1, Goliński M. 1
: KILO WIEJSKIEJ
Wójcik D. 4, Nowak N. 3, Gajoch P. 1, 
Sobczyk M. 1
2 : 9

IV Liga

II PLAY OFF

FINO WINO WIŚLICA
Biskup T. 1, Mącznik Sz. 1  
: WŁOSTOWIANKA
Święs A. 2, Dziadana D. 2, Świątek M. 2,
Kieroński Ł. 1
            
2 : 7
2 : 16
KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
Biały W. 1, Jakubas G. 1, Szostak D. 1
: COŚ POSZŁO NIE TAK 
Nowak M. 2
3 : 2
13 : 2

 

Oświadczenie zawodników >>>> /obowiązkowe dla każdego zawodnika RODO/

Aktualizacja  04.03.2019

 MECZ KOLEJKI 
I WISŁA - PROMIL2 : 1
IIZŁOTY TEAM - GLADIATOR
7 : 7
IIIWILD TEAM - LEWART II
2 : 2
IV 
 NIESPODZIANKA KOLEJKI 
  KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE - WISŁA /PUCHAR/
6 : 2
 BRAMKA KOLEJKI 
 

MICHAŁ BOREK /ROSIEJÓW/
TOMASZ ARMATYS /ZŁOTY TEAM/

 
 BRAMKARZ KOLEJKI 
I MICHAŁ CIEŚNIARSKI  /PROMIL/
 
II STOKŁOSA KRZYSZTOF /GLADIATOR/
 
III    
IV  
 STRZELCY  KOLEJKI   

PIOTROWSKI PIOTR /PŁYWALNIA/
ARMATYS TOMASZ /ZŁOTY TEAM/
BIAŁY WIKTOR /DZIAŁOSZYCE/
NOWAK PIOTR /GLADIATOR/
STĘPIEŃ RAFAŁ /PROMIL/
MALARA PATRYK /KROKODYLKI/
SZOSTAK DAMIAN /DZIAŁOSZYCE/
JAŃCZYK GRZEGORZ /TYPIARZE/
BOREK MICHAŁ /ROSIEJÓW/
KLUZA MARCIN /ROLMET/
KWIECIEŃ PAWEŁ /CHAOS TEAM/
BADZIOCH PIOTR /RACHWAŁOWIANKA/
KOZIOŁ MICHAŁ /CIŚNIENIOWCY/
NOWAK DAWID /ROSIEJÓW/
ŁAKOTA ŁUKASZ /ROSIEJÓW/
PRUSEK JAKUB /ROSIEJÓW/
NOWAK KAMIL /PRZYJACIELE/
KUSAK MICHAŁ /PRZYJACIELE/
KAPUSTA ŁUKASZ /METALIKA/
CISAK BŁAŻEJ /WŁOSTOWIANKA/
DZIADANA DAWID /WŁOSTOWIANKA/
BIŁOS DANIEL /PRZYJACIELE/
CICHY DAMIAN /PGBRUK CIESZKOWY/
MAJCHERCZYK MATEUSZ /ROLMET/
SYDORYK MICHAŁ /TYPIARZE/
FRANASIK EMANUEL /TYPIARZE/
PIERON SEWERYN /DZIAŁOSZYCE/
NOWAK BOŻYDAR /DZIAŁOSZYCE/

7 BRAMEK
6 BRAMEK
6 BRAMEK
5 BRAMEK
5 BRAMEK
5 BRAMEK
4 BRAMKI
4 BRAMKI
4 BRAMKI
4 BRAMKI
4 BRAMKI
4 BRAMKI
4 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI

ZAWODNICY  KOLEJKI 

FILIPCZAK KRZYSZTOF /ROLMET/
FAKOWSKI PRZEMYSŁAW /PROMIL/
MICHAŁ BOREK
/ ROSIEJÓW NAD STAWEM/
CICHY DAMIAN /PGBRUK/
SUCHAN DANIEL /WISŁA/
SALA JAKUB /GLADIATOR/
ARMATYS MICHAŁ /ZŁOTYTEAM/
STANKIEWICZ MATEUSZ /LEWART II/

KARY

DRUŻYNA TANK-CHEM - W ZWIĄZKU Z NIESPORTOWYM "NIEDOPUSZCZALNYM" ZACHOWANIEM WYCOFANA Z DALSZYCH ROZGRYWEK!!!

CZEKAJ MATEUSZ /TANK CHEM / SKANDALICZNE ZACHOWANIE WYCOFANY Z LIGI JAK RÓWNIEŻ ZAKAZ GRY W KOLEJNYM SEZONIE 2019/2020!

ORACZ JAROSŁAW /TANK CHEM / ZAKAZ WEJŚCIA NA ROZGRYWKI PLF DO ODWOŁANIA!!!

OLESIŃSKI KAMIL /ROSIEJÓW NAD STAWEM/ - NIESPORTOWE ZACHOWANIE WYCOFANY
Z DALSZYCH ROZGRYWEK!

DRUŻYNA SHOT GUN W ZWIĄZKU Z ODDANIEM MECZU WALKOWEREM WYCOFANA Z DALSZYCH ROZGRYWEK!

 

TERMINARZ

PIĄTEK 08.03.2019
1 CIŚNIENIOWCY - PRZYJACIELE (27) P 1839 – 1924
2 PŁYWALNIA KOS - GLADIATOR(28)
P 1931 – 2016
3 ZŁOTY TEAM* - ROSIEJÓW NAD STAWEM (30) P 2023 – 2108
4 DZIAŁOSZYCE - PROMIL(29)  P 2115 – 2200

TERMINARZ

NIEDZIELA 10.03.2019
1 FINO WINO WIŚLICA - WŁOSTOWIANKA* /II PLAY-OFF/ IV 1327 – 1412
2 KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE -  COŚ POSZŁO NIE TAK  /II PLAY-OFF/  IV 1419 – 1504
3 WILD TEAM - DRAPIEŻNE KOTY /MECZ O III MIEJSCE III LIGA / III 1511 – 1556
4 LEWART BEJSCE II - KILO WIEJSKIEJ /FINAŁ III LIGA/ III 1603 – 1648
5 ZŁOTY TEAM - PRZYJACIELE  /MECZ O III MIEJSCE II LIGA/ II 1655 – 1740
6 GLADIATOR KRZCZONÓW - PGBRUK CIESZKOWY /FINAŁ II LIGA/ II 1747 – 1832
7 WISŁA OPATOWIEC - ROSIEJÓW NAD STAWEM  /MECZ O III MIEJSCE I LIGA/ I 1839 – 1924
8 ZAKOŃCZENIE I, II, III LIGI   1930 – 1950
9 ROLMET - PROMIL  /FINAŁ I LIGA/ I 1955 – 2040

 

Firma Vitasport istnieje od 1998r. Mamy sieć własnych sklepów, z których prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową na terenie całej Polski. 20 lat na rynku pozwoliło nam na wyspecjalizowanie się w branży sportowej, a w szczególności w sprzęcie piłkarskim. W sprzedaży mamy sprzęt sportowy i odzież takich firm jak: ADIDAS, NIKE , MIZUNO, PUMA, REUSCH. Wykonujemy nadruki reklamowe na odzież sportową oraz tabliczki grawerowane na puchary, figurki, medale i inne trofea sportowe. Naszymi klientami są: sklepy, hurtownie, kluby sportowe, szkoły, jednostki samorządowe oraz klienci indywidualni. Mamy nadzieję, że wysoka jakość naszych produktów, rzetelność realizowanych zamówień oraz wykwalifikowany personel znajdą u Państwa uznanie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 14-651-04-06, kom. 733-666-116 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

Witam, przygotowaliśmy kod rabatowy dla zawodników i sympatyków ligi futsalu, przy zamówieniach na na naszej stronie www.vitasport.pl po dodaniu produktu do koszyka można wpisać kod rabatowy dzięki któremu zyskuje się rabat 30% od cen katalogowych. Kod który trzeba wpisać to: vitakw, Jest on ważny do końca marca, jeśli na jakiś artykuł jest większa przecena niż 30% wtedy kod nie zadziała. Dodatkowo możecie na stronie umieścić informację że dla drużyn i zawodników którzy powołaną się na ligę futsalu w Kazimierzy mamy specjalne promocje na zakup obuwia strojów i sprzętu.

PUCHPUCHAR LIGI 2018/2019

Zapraszamy wszystkie zainteresowane drużyny do rozgrywek w Pucharze Ligi 2018/2019
W losowaniu wezmą udział  drużyny które prześlą zgłoszenie na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
do dnia 03.02.2019 włącznie.
Drużyny które się nie zgłoszą nie będą brały udziału w losowaniu.

Aktualizacja 01.02.2019 /zgłoszenia/ WIĘCEJ INFORMACJI >>>>

  1. PROMIL
  2. ZŁOTY TEAM
  3. PŁYWALNIA KOS
  4. WILD TEAM
  5. FINO WINO WIŚLICA
  6. TAJFUN
  7. KULIŚ TEAM
  8. COŚ POSZŁO NIE TAK
  9. SĘDZISZOWICE
  10. KRÓLEWSCY
  11. WŁOSTOWIANKA
  12. WISŁA OPATOWIEC
  13. EDIHAFT
  14. CHAOS TEAM
  15. SPEC BUD
  16. ZORZA MIKOŁAJÓW
  17. NAPRZÓD SKALBMIERZ
  18. CIŚNIENIOWCY
  19. METALIKA PIOTROWICE
  20. GLADIATOR
  21.  LEWART BEJSCE II
  22. DRAPIEŻNE KOTY
  23. RACHWAŁOWIANKA
  24. PGBRUK CIESZKOWY
  25. SIELEC TEAM
  26. KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
  27. SPARTANIE
  28. TYPIARZE
  29. PRZYJACIELE
  30. TANK CHEM
  31. NITRO WITOWIANKA
  32. CZYŻOWICE
  33. ROSIEJÓW NAD STAWEM

 

 

hgdshgWISŁA OPATOWIEC

ZDOBYWCĄ SUPER PUCHARU 

2017/18

WISŁA OPATOWIEC
Klepacz P. 4, Bizoń G. 2

6:4 TANK CHEM PRZEMYKÓW
Gwóźdź D. 3, Mocherek T. 1

4126573

 

SKŁAD LIG

I LIGA

  1. KRÓLEWSCY
  2. WISŁA OPATOWIEC
  3.  
  4. PŁYWALNIA KOS
  5. BEST BRUK
  6. TANK CHEM
  7. RACHWAŁOWIANKA
  8. NA BANI
  9. U-21
  10. RAFIS
  11. ROLMET
  12. ROSIEJÓW NAD STAWEM

II LIGA 

  1. ZORZA MIKOŁAJÓW
  2. NITRO MK WITOWIANKA
  3. SHOT GUN
  4. EUFORIA CZARNOCIN
  5. LEWART
  6. PG BRUK CIESZKOWY
  7. GLADIATOR
  8. PRZYJACIELE
  9. NAPRZÓD
  10. ZŁOTY TEAM
  11. KOJOT MIECHÓW
  12. CIŚNIENIOWCY

III LIGA 

  1. LEWART II
  2. WILD TEAM
  3. SĘDZISZOWICE
  4. DROŻEJOWICE
  5. KILO WIEJSKIEJ
  6. SPARTA JUNIORZY
  7. TAJFUN
  8. METALICA PIOTROWICE
  9. EDIHAFT
  10. DRAPIEŻNE KOTY
  11. SPEC-BUD
  12. KULIŚ TEAM

IV LIGA 

  1. CHAOS TEAM
  2. FINO WINO WIŚLICA
  3. DZIAŁOSZYCE
  4. SIELEC TEAM
  5. CZYŻOWICE
  6. DANROB
  7. TYPIARZE
  8. WŁOSTOWIANKA
  9. BUD MAX
  10. KROKODYLKI
  11. COŚ POSZŁO NIE TAK

 

PROPONOWANE ZMIANY W REGULAMINIE

Drużyny  dokonują  wpłaty w wysokości:

I Liga  1100zł, II Liga  1000, III i IV Liga 950 zł oraz po 50 zł za każdego zawodnika  powyżej 12 –tu tzw. wpisowe do turnieju, oraz 50 zł za każdego powyżej trzech zawodników nie zawodowców z poza terenu powiatu i gmin ościennych. Wpisowe zawiera ubezpieczenie  NW Sport.

pkt. 3. Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/  z poza terenu powiatu i gmin ościennych, jeśli spełni 2 punkt regulaminu.) + 1 zawodnik A -klasy

pkt 12. Zawodowiec to zawodnik drużyny A klasy, również zawodnik ogólnopolskiej LIgi FUTSALU każdego szczebla, który rozegrał przynajmniej 1 mecz w rundzie jesiennej 2018 w lidze. NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i gmin ościennych

pkt 13. W play-off może wystąpić zawodnik który rozegrał przynajmniej 3 meczy w sezonie?

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI !!!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami
kolejnej edycji Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej
II spotkanie - 22.10.2018 /poniedziałek/ godzina 20:00 sala konferencyjna KOS


Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI na czerwono/-

Planowane rozpoczęcie Ligi 18.11.2018r.

· Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
· Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy na stałe zameldowany w gminach!!! ościennych powiatu Kazimierza Wielka
NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA
· Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
· Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI/

Ewentualne zmiany zasad na spotkaniu.

Uwaga!!!

W związku z nowymi przepisami RODO zawodnicy którzy nie dostarczą kompletnego oświadczenia załączonego poniżej ich  dane, wizerunek nie będzie umieszczany w tabelach, listach i klasyfikacji strzelców.
Kapitan drużyny zobowiązany jest o dostarczenie kompletnych oświadczeń zawodników którzy chcą aby ich dane, wizerunek był umieszczony na stronie KOS.


wkrótce więcej informacji ....

PUCHAR LIGI 2018/19

 

 

1

KRÓLEWSCY                  
   1                      8 : 11
METALIKA                  
32 METALIKA                   
    19                   6 : 10   CIŚNIENIOWCY             
17  CIŚNIENIOWCY                  
   2                      7 : 3
CIŚNIENIOWCY                 
16  COŚ POSZŁO NIE TAK                  
        4 : 8   PRZYJACIELE         

9

 WŁOSTOWIANKA                  
   3                    4 : 1  WŁOSTOWIANKA                
24  NAPRZÓD                  
    20               3 : 6   PRZYJACIELE              
8  PRZYJACIELE                  
    4                   5 : 0 PRZYJACIELE                 
25  PGBRUK                  
            6 : 8    PŁYWALNIA KOS     

5

 TANK CHEM                  
   5                0 : 3 vo GLADIATOR                 
28  GLADIATOR                  
    21            10 : 6   GLADIATOR              
12  LEWART II                  
   6                     2 : 3 FINO WINO                 
21  FINO WINO                  
        3 : 6    PŁYWALNIA KOS         

13

 EDIHAFT                  
   7                     5 : 8 SPEC BUD                 
20  SPEC BUD                  
    22                   6 : 12   PŁYWALNIA KOS             
29  TYPIARZE                  
   8                      2 : 9 
PŁYWALNIA KOS                 
4  PŁYWALNIA KOS                  
                     

3

 WISŁA                  
   9                     9 : 6 WISŁA                 
30  WILD TEAM                  
    23                  2 : 6    DZIAŁOSZYCE            
19  DZIAŁOSZYCE                  
   10                   5 : 3 DZIAŁOSZYCE                 
14  SIELEC TEAM                  
        2 : 8    PROMIL        

11

 SPARTANIE                  
   11                  2 : 3 CHAOS TEAM                 
22  CHAOS TEAM                  
    24               4 : 12   PROMIL             
27  KULIŚ TEAM                  
    12                   4 : 17 PROMIL                 
6  PROMIL                  
             3 : 6    ZŁOTY TEAM     

7

 ZORZA                  
  13                   3 : 11 ZORZA                 
26  SĘDZISZOWICE                  
    25           3 : 7   ZŁOTY TEAM              
23  DRAPIEŻNE KOTY                  
   14                   3 : 13 ZŁOTY TEAM                 
10  ZŁOTY TEAM                  
        10 : 4     ZŁOTY TEAM          

15

ROSIEJÓW                  
   15                  14 : 2 ROSIEJÓW                 
18  CZYŹOWICE                  
    26           15 : 6    ROSIEJÓW             
31 NITRO                  
   16                 4 : 6 RACHWAŁOWIANKA                 
2  RACHWAŁOWIANKA                  

RUNDA BARAŻOWA

33 ROSIEJÓW NAD STAWEM          
  17                   9 : 13 ROSIEJÓW        
  TAJFUN          
             
34 BUD MAX          
  18                   2 : 4 WITOWIANKA        
  WITOWIANKA          
             

 

FINAŁ  
ZŁOTY TEAM
Grzesiak T. 2, Parlak P. 2, Wieczorek D. 1
  PŁYWALNIA KOS
Toboła G. 2, Cieśla D. 1, Adamski K. 1
5:4
O III MIEJSCE  
PRZYJACIELE
Twardowski M. 2, Biłos D. 2, Nowak K. 1,
Nowak Krzy. 1, Pełka P. 1
  PROMIL
Musiał A. 3, Przebieracz H. 3, Fakowski P. 2, Stępień R. 1
7:9
PŁYWALNIA KOS
Piotrowski P. 3, Nowak M. 2, Cieśla D. 1,
Adamski K. 1, Szlembarski M. 1
  PRZYJACIELE
Gądek Ł. 3, Nowak K. 2, Twardowski M. 1
8:6
ZŁOTY TEAM
Grzesiak T. 3, Armatys T. 1, Parlak P. 1,
Tabor K. 1
  PROMIL
Fakowski P. 1, Wojtusik D. 1, Nowak D. 1
6:3
ZŁOTY TEAM
Armatys T. 4, Grzesiak T. 4, Parlak P. 1,
Tabor K. 1
  ROSIEJÓW NAD STAWEM
Świtała A. 2, Habryn M. 1, Borek M. 1
10:4
DZIAŁOSZYCE KOMODA SMAKU
Biały W. 1, Seweryn P. 1
  PROMIL
Fakowski P. 2, Musiał A. 2, Przebieracz H. 2,
Stępień R. 1, Wojtusik D. 1
2:8
CIŚNIENIOWCY
Kozioł M. 2, Adamczyk M. 1, Kaleta E. 1
  PRZYJACIELE
Nowak K. 3, Gądek Ł. 2, Kusak M. 2, Twardowski M. 1
4:8
PŁYWALNIA KOS
Cieśla D. 3, Piotrowski P. 2, Adamski K. 1
  GLADIATOR KRZCZONÓW
Fetela K. 2, Nowak P. 1
6:3
METALIKA PIOTROWICE
Kapusta Ł. 3, Zaleśny A. 2, Zaleśny R. 1
  CIŚNIENIOWCY
Kozioł M. 4, Dworak Ł. 3, Kaleta E. 2, Kocerba K. 1
6:10
WŁOSTOWIANKA
Dziadana D. 2, Hamerski S. 1
  PRZYJACIELE
Nowak K. 3, Kusak M. 3
3 :6
ROSIEJÓW NAD STAWEM
Prusek J. 3, Łakota Ł. 3, Nowak D. 3, Brociek B. 2, Świtała A. 2, Borek M. 2
  RACHWAŁOWIANKA
Badzioch P. 4, Stalmach D. 1
15:6
ZŁOTY TEAM
Grzesiak T. 3, Wieczorek D. 1, Kaczmarczyk P. 1, Kaczmarczyk W. 1, Parlak P. 1
  ZORZA MIKOŁAJÓW
Niedźwiedź Ł. 1, Niedźwiedź A. 1, Wiącek K. 1
7 :3
CHAOS TEAM
Kwiecień P. 3
  PROMIL
Stępień R. 5, Stępień Ł. 2, Fakowski P. 2, Nowak D. 1, Musiał A. 1, Przebieracz H. 1
4:12
FINO WINO WIŚLICA
Sz. Mącznik. 2, Biskup T. 2, Jasiński F. 1,
Jasiński P. 1
  GLADIATOR KRZCZONÓW
Nowak P. 5, Fetela K. 1, Fetela M. 1, Kułak A. 1, Jagielnik K. 1, Fetela T. 1
6:10
WISŁA OPATOWIEC
Włusek P. 1, Klepacz P. 1
  DZIAŁOSZYCE KOMODA SMAKU
Leżuch P. 2, Szostak D. 1, Sutor P. 1, Nowak B. 1, Skóra Ł. 1
2 :6
PŁYWALNIA KOS
Piotrowski P. 7, Cieśla D. 2, Nowak D. 1, Adamski K. 1, Nowak J. 1
  SPEC BUD
Pobiega M. 4, Jachna K. 1,
Kurczyna K. 1
12:6
LEWART BEJSCE II
Stankiewicz M. 1, Adamczyk A. 1
  FINO WINO WIŚLICA
Kumor M. 2, Jasiński F. 1
2 :3
DZIAŁOSZYCE KOMODA SMAKU
Bochniak K. 1, Skóra Ł. 1, Sutor P. 1Jakubas G. 1
  SIELEC TEAM
Książek D. 2, Krawczyk A. 1
5 : 3
SPARTANIE   CHAOS TEAM
Kwiecień P. 3
2 : 3
NITRO WITOWIANKA
Stanek M. 2, Kałuża M. 2
  RACHWAŁOWIANKA
Badzioch P. 2, Trybała S. 2,
Stalmach K. 1, Stalmach D. 1
4 : 6
SPEC BUD
Słabosz K. 3, Kurczyna B. 2, Jachna K. 1, Książek A. 1, Pobiega M. 1
  EDIHAFT
Czerwiec M. 2, Śpiewak E. 1, Woźniak G. 1, Podedwórny D. 1
8 : 5
KRÓLEWSCY
Kądzielski M. 6, Kądzielski P. 1,, Kądzielski K. 1
  METALIKA PIOTROWICE
Zaleśny A. 6, Baran M. 3,
Wrona N. 1, Zaleśny R. 1
8:11
PŁYWALNIA KOS
Pleszyński R. 2, Stochel K. 2, Cieśla D. 1, Szlembarski M. 1, Piotrowski P. 1, Adamski K. 1, Nowak J. 1
  TYPIARZE
Gącik D. 1
9 : 2
WISŁA OPATOWIEC
Klepacz P. 6, Kański R. 2, Bizoń G. 1
 

WILD TEAM
GAlus R. 3, Kuchnia D. 2,
Orzechowski M. 1

9 : 6
ROSIEJÓW NAD STAWEM
Prusek J. 5, Nowak D. 4, Brociek B. 3, Łakota Ł. 1, Borek M. 1
  CZYŻOWICE
Nowak K. 2
14:2
BUD MAX
Chrzan K. 1, samobójczy
 
NITRO WITOWIANKA
Góra Sz. 1, Stanek M. 1, Niciarz P. 1, Kałuża M. 1
2 : 4
ROSIEJÓW NAD STAWEM
Świtała A. 3, Brociek B. 2, Borek M. 2, Nowak D. 1, Prusek J. 1
  TAJFUN CIESZKOWY
Rogala M. 1, Sambór J. 1,
Sambór M. 1
9: 3
ZŁOTY TEAM
Kaczmarczyk P. 3, Wieczorek D. 3, Tabor K. 3,
Wójcik M. 1, Parlak P. 1, Wąż M. 1
  DRAPIEŻNE KOTY
Pieterek K. 1, Adamczyk D. 1,
Czerwiec Sz. 1
13:3
ZORZA MIKOŁAJÓW
NiedźwiedźŁ. 1, Wiącek K. 1, Wątek K. 1
  SĘDZISZOWICE
Pudełko A. 1
3 : 1
PROMIL
Przebieracz H. 4, Fakowski P. 4, Nowak D. 3,
Stępień R. 3, Stępień Ł. 3
  KULIŚ TEAM
Kupiszewski H. 2,
Węglowski S. 1
17:4
PGBRUK CIESZKOWY

  PRZYJACIELE
Pełka P. 2, Twardowski M. 1, Gądek Ł. 1,
Nowak K. 1
0 : 5
WŁOSTOWIANKA
Kieroński Ł. 3, Lewicki A. 1
  NAPRZÓD SKALBMIERZ
Mzyk A.
4 : 1
CIŚNIENIOWCY
Adamczyk M. 5, Kozioł M. 1, Kaleta A. 1
  COŚ POSZŁO NIE TAK
Zelga A. 1, Dryja D. 1, Klimczyk A. 1
7 : 3

REGULAMIN

POWIATOWEJ LIGI FUTSALU
 2018/19

 

1. Zasady ogólne

  1. Każda drużyna musi się składać minimum z 12 zawodników.
  2. Drużyny  dokonują  wpłaty w wysokości: I Liga  1100zł, II Liga  1000, III i IV Liga 950 zł oraz po 50 zł za każdego zawodnika  powyżej 12 –tu tzw. wpisowe do turnieju, oraz 50 zł za każdego powyżej trzech zawodników nie zawodowców z poza terenu powiatu i gmin ościennych.Wpisowe zawiera ubezpieczenie  NW Sport.
  3. Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/  z poza terenu powiatu i gmin ościennych, jeśli spełni 2 punkt regulaminu.) + 1 zawodnik A -klasy 
  4. Wpisowe do Ligi musi być wpłacone przed rozpoczęciem turnieju.
  5. Składa listę zawodników, na której musi być podany rok urodzenia zawodników, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna) oraz zaznaczeni zawodnicy czynni.
  6. Każdy mecz musi rozpocząć minimum 8 zawodników, w przypadku braku wystarczającej liczby graczy drużyna obciążana jest karą pieniężną w wysokości 50 zł. Dopuszcza się rozegranie 2 meczy w sezonie bez wystarczającej liczby zawodników i bez konsekwencji.
  7. Oddanie meczu walkowerem wyklucza drużynę z dalszych rozgrywek!!!
  8. Jeśli w drużynie wystąpi nieuprawniony zawodnik drużyna zostaje zdyskwalifikowana i wycofana z dalszych rozgrywek. Zdobyte punkty zostają anulowane. Nieuczciwy zawodnik nie może wystąpić w naszych rozgrywkach w następnym sezonie !!!
  9. Złożona lista jest ostateczną i tylko znajdujący się na niej zawodnicy mogą grać w poszczególnych meczach.
  10. W szczególnym przypadku np. kontuzji, która wyklucza z gry w sezonie/ dopuszcza się możliwość zmiany  jednego zawodnika w drużynie. Nie może to być jednak zawodnik zgłoszony w tym sezonie do innej drużyny PLF 2018/2019.
  11. W turnieju mogą grać zawodnicy nie zrzeszeni oraz zrzeszeni grający w klubach i uczestniczący w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez OZPN i PZPN.
  12. Zawodowiec to zawodnik drużyny A klasy, również zawodnik ogólnopolskiej LIgi FUTSALU każdego szczebla, który rozegrał przynajmniej 1 mecz w rundzie jesiennej 2018 w lidze.NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i gmin ościennych
  13. W play-off może wystąpić zawodnik który rozegrał przynajmniej 3 meczy w sezonie.
  14. Zawodnicy urodzeni w latach 2000, 2001, 2002,2003 muszą doręczyć zgodę rodziców na grę w turnieju na drukach wydanych przez organizatora!!!
  15. Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników i wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
  16. Każda drużyna powinna posiadać dodatkowe ubezpieczenie sportowe np. na wypadek kontuzji lub inne.
  17. Organizator Powiatowej Ligi Futsalu, wszystkie osoby z nim współpracujące, a   także osoby związane z przeprowadzeniem i organizacją ligi nie ponoszą  odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
  18. Każdy zawodnik grający w danym meczu musi okazać KARNET wydany przez KOS, który upoważnia go do gry. Brak karnetu wyklucza zawodnika z gry w danym meczu. Za wyrobienie duplikatu KOS pobiera opłatę w wysokości 5zł. Zawodnik powinien posiadać również dokument tożsamości(dowód, paszport, legitymację szkolną lub prawo jazdy). Weryfikacji dokona organizator wspólnie z sędzią przed meczem – tylko zweryfikowani zawodnicy mogą grać w danym meczu. Nie dopuszcza się weryfikacji w przerwie lub podczas meczu.
  19. Drużyna gra w składzie 5-osobowym (czterech graczy w polu + bramkarz).
  20. Drużyna zdekompletowana może wystąpić w minimalnym składzie 3 zawodników.
  21. Mecz składa się z dwóch równych części po 20 min każda z przerwą na zmianę stron.
  22. Maksymalna ilość zawodników - nieograniczona
  23. W meczu może wystąpić dowolna ilość zawodników – wcześniej zweryfikowanych przy zmianach lotnych w strefie zmian. (strefą zmian określony jest obszar przy ławce zawodników rezerwowych).
  24. Do jakichkolwiek dyskusji z sędzią upoważniony jest tylko kapitan drużyny. Dyskusje innych zawodników będą traktowane jako nie sportowe zachowanie!!!
  25. Za czerwone kartki zostaje utrzymana kara pieniężna w wysokości 50 zł. Zawodnik, który nie wpłaci kary nie będzie dopuszczony do gry! Środki zgromadzone z wpłat zostaną przeznaczone na podwyższenie nagrody dla zwycięzcy ligi.
    Pozostałe kary bez zmian patrz 
  26. wprowadzone zostają kary odsunięcia od kolejnego meczu dla zawodnika który w sumie otrzyma 4 żółte kartki.wrpwadzone zostają kary dyscylinarne dla zawodników, którzy  w niesportowy i wulgarny sposób będą odnosić się do sędziów, zachowywać na boisku bądź trybunach:
    - kara odsunięcia od -  1 meczu
    - kara odsunięcia od -  3 meczy
    - kara odsunięcia od -  5 meczy
    - dyskfalifikacja
       /ORGANIZATOR PRZEWIDUJE NASTĘPUJĄCE KARY/
  27. Turniej będzie rozgrywany jednakowymi piłkami (skóra rozmiar – 4).
  28. Organizator przedstawi składy wszystkich drużyn na swojej stronie internetowej.

2. System Rozgrywek

  • LIGA  I, II , III, IV

1
Runda

2
Runda

3
Runda

4
Runda

5
Runda

6
Runda

7
Runda

8
Runda

9
Runda

10
Runda

11
Runda

1-(12)

(12)-7

2-(12)

(12)-8

3-(12)

(12)-9

4-(12)

(12)-10

5-(12)

(12)-11

6-(12)

2-11

8-6

3-1

9-7

4-2

10-8

5-3

11-9

6-4

1-10

7-5

3-10

9-5

4-11

10-6

5-1

11-7

6-2

1-8

7-3

2-9

8-4

4-9

10-4

5-10

11-5

6-11

1-6

7-1

2-7

8-2

3-8

9-3

5-8

11-3

6-9

1-4

7-10

2-5

8-11

3-6

9-1

4-7

10-2

6-7

1-2

7-8

2-3

8-9

3-4

9-10

4-5

10-11

5-6

11-1

  •  
  1. W turnieju bierze udział 46 zespoły, które w obecności zainteresowanych podzielono na: I Ligę 11 zespołów, II Ligę -12 zespołów,III ligę 12 zespołów i IV Ligę - 11 zespołów
  2. W grupach rozgrywane są pojedynki drużyn – każda z każdą jeden mecz./za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 punkt, przegrana 0 punktów /.
  3. Przyjmuje się zasadę, iż przy równej ilości zdobytych punktów o wyższej pozycji decyduje kolejno: bezpośredni pojedynek, różnica strzelonych bramek, większa ilość strzelonych bramek, losowanie. 
  4. Z I Ligi nie spada żadna drużyna. Na miejsce 12  wchodzi,  drużyna z II ligi Ligi,  natomaist drużyna z miejsca 11 gra baraż z  drużyną II ligi
  5. Z II ligi spada drużyna z miejsca  12 a na jej miejsce  wchodzi,  drużyna z III ligi natomaist drużyny z miejsca 11  gra baraż  z  drużyną III ligi
  6. Z III ligi spada drużyna z miejsca  12 a na jej miejsce  wchodzi,  1  drużyna z IV ligi natomaist drużyny z miejsca 11 gra baraż z drużyną IV lig
  7. O wejściu do finału decyduje wynik dwu-meczu. Dla drużyn 1-4 z play-off mecz i rewanż /za wyjątkiem IV Ligi/ O wejściu do finału decyduje wynik dwu meczu - 1 mecz z rundy zasadniczej zaliczony jest jako I Play-Off.
  8. O zwycięstwie w lidze decyduje jeden mecz finałowy, jak również w barażu.
  9. W każdej grupie po rundzie zasadniczej drużyny, które zajmą miejsce od 1 do 4 w grupie rozegrają Playoff zgodnie z kluczem
 

1 - 4
2 - 3

PRZEGRANI ZAGRAJĄ
O MIEJSCA III i IV
W GRUPIE

ZWYCIĘZCY ZAGRAJĄ
O MIEJSCA II i I
W GRUPIE

W grupach drużyny grają każdy z każdym jeden mecz bez rewanżu

3. Puchar Ligi

W PUCHARZE LIGI PRAWO GRY MAJĄ WSZYSTKIE DRUŻYNY.
·      GRAMY SYSTEMEM PUCHAROWYM - PRZEGRYWAJĄCA DRUŻYN ODPADA.
·      SYSTEM ROZGRYWEK PRZEDSTAWIA DOŁĄCZONA TABELA.
    SYSTEM ROZGRYWEK PRZEDSTAWIA DOŁĄCZONA TABELA.

1

                     
                           

32

                         
                           

33

                         
                           

17

                         
                           

48

                         
                           

16

                     
                           

9

                     
                           

24

                         
                           

41

                         
                           

25

                         
                           

40

                         
                           

8

                     
                           

5

                     
                           

28

                         
                           

37

                         
                           

21

                         
                           

44

                         
                           

12

                     
                           

13

                     
                           

20

                         
                           

45

                         
                           

29

                         
                           

35

                         
                           

4

                     
                           

3

                     
                           

30

                         
                           

35

                         
                           

19

                         
                           

46

                         
                           

14

                     
                           

11

                     
                           

22

                         
                           

43

                         
                           

27

                         
                           

38

                         
                           

6

                     
                           

7

                     
                           

26

                         
                           

39

                         
                           

23

                         
                           

42

                         
                           

10

                     
                           

15

                     
                           

18

                         
                           

47

                         
                           

31

                         
                           

40

                         
                           

2

                     
 

ORGANIZATOR PRZEWIDUJE NASTĘPUJĄCE KARY:

a)     ŻÓŁTA KARTKA – WYKLUCZENIE Z GRY NA 2 MIN – ZA NIESPORTOWE ZACHOWANIE (DYSKUSJA Z SĘDZIĄ, PRZEKLEŃSTWA, PYSKOWANIE, FAULE)
DRUGA  ŻÓŁTA KARTKA W MECZU – WYKLUCZENIE DO KOŃCA MECZU. PRZERWA MIĘDZY POŁOWAMI MECZU ANULUJE KARĘ CZASOWĄ.
b)    CZERWONA KARTKA – WYKLUCZENIE Z MECZU ORAZ ODSUNIĘCIE OD KOLEJNEGO SPOTKANIA – ZA BRUTALNE FAULE , AROGANCKIE ZACHOWANIE PO 2 MINUTACH INNY ZAWODNIK DRUŻYNY MOŻE ZASTĄPIĆ ZAWODNIKA ZDYSKWALIFIKOWANEGO W MECZU, DOTYCZY RÓWNIEŻ ZAWODNIKÓW NA ŁAWCE REZERWOWYCH
c)     PODCZAS GRY MOŻNA UŻYWAĆ SŁOWA MOJA, NIE DOPUSZCZA SIĘ KIEROWANIA DRUŻYNĄ PRZEZ KRZYKI ZAWODNIKA DO ZAWODNIKA
  1. ZA GRĘ W DRUŻYNIE NIEUPRAWNIONEGO ZAWODNIKA DRUŻYNA PRZECIWNA OTRZYMUJE WALKOWER  W STOSUNKU 5:0 !!!. GDY W JEDNYM MECZU W OBU DRUŻYNACH WYSTĄPIĄ NIEUPRAWNIENI ZAWODNICY MECZ UWAŻA SIĘ ZA ODBYTY A DRUŻYNY OTRZYMUJĄ  ZERO  PUNKTÓW.
  2. wprowadzone zostają kary odsunięcia od kolejnego meczu dla zawodnika który w sumie otrzyma 4 żółte kartki.wrpwadzone zostają kary dyscylinarne dla zawodników, którzy  w niesportowy i wulgarny sposób będą odnosić się do sędziów, zachowywać na boisku bądź trybunach:
    - kara odsunięcia od -  1 meczu
    - kara odsunięcia od -  3 meczy
    - kara odsunięcia od -  5 meczy
    - dyskfalifikacja
      
  3.  INNE ISTOTNE I SPORNE SPRAWY NIE ZAWARTE W POWYŻSZYM REGULAMINIE REGULUJĄ PRZEPISY OGÓLNE FUTSALU.
  4. W PRZYPADKU REMISU W RUNDZIE PUCHAROWEJ DRUŻYNY WYKONUJĄ RZUTY KARNE PO 3 KAŻDA DRUŻYNA.
  5. ODDANIE  MECZU  WALKOWEREM WYKLUCZA DRUŻYNĘ Z ROZGRYWEK WŁĄCZNIE  
    Z UTRATĄ WPISOWEGO!!
  6. RZUT KARNY I RZUT KARNY PRZEDŁUŻONY ORAZ RZUT WOLNY MUSI BYĆ  WYKONANY, NAWET GDY ZAKOŃCZY SIĘ CZAS GRY\
  7. SPRAWACH TRUDNYCH DECYZJE PODEJMUJE KOMISJA  W SKŁADZIE :
    Stefan Marzec – przewodniczący, Robert Pleszyński – zastępca przewodniczącego    
    PODJĘTE DECYZJE  SĄ OSTATECZNE!

5. Nagrody

  • Powiatowa Liga Futsalu
  • Za zajęcie I,II,III, IV Miejsca puchary - I, II, III, IV Liga
  • Wszystkie drużyny otrzymują dyplomy.
  • Nalepsi zawodnicy poszczególnych lig otrzymują statuetki i medale.
  • Nagrody rzeczowe /artykuły sportowe/ na kwotę:
  • I Liga - I Miejsce ? zł, II Miejsce ? zł, III Miejsce ? zł
  • II Liga - I Miejsce ? zł, II Miejsce ? zł, III Miejsce ? zł
  • III Liga - I Miejsce ? zł
  • IV Liga - I Miejsce ? zł
  • Puchar Ligi
  • Za zajęcie I,II,III, IV Miejsca puchary
  • Pierwsze osiem drużynyn otrzymują dyplomy.
  • Nagrody rzeczowe /artykuły sportowe/ na kwotę
  •  I Miejsce ? zł, II Miejsce ? zł, III Miejsce ? zł

Podkategorie