GR.A
DRUŻYNA
1
2
3
4
BRAMKI
PKT
MIEJSCE
POLONIA BIAŁOGON II
 
3:0
1:0
1:0
5:0
9
I
MGTS DZIAŁOSZYCE
0:3
 
0:2
2:1
2:6
3
III
SPARTA KW
0:1
2:0
 
2:1
4:2
6
II
PROSZOWIANKA
0:1
1:2
1:2
 
2:5
0
IV
GR.B
DRUŻYNA
1
2
3
4
5
BRAMKI
PKT
MIEJSCE
MOSIR BOCHNIA
 
1:0
4:1
4:1
0:1
9:3
9
I
POLONIA BIAŁOGON I
0:1
 
2:0
0:1
0:3
2:5
3
IV
SKAWINKA
1:4
0:2
 
1:2
0:5
2:13
0
V
MORAVIA
1:4
1:0
2:1
 
2:1
6:6
9
III
PROKOCIM KRK
1:0
3:0
5:0
1:2
 
10:2
9
II
 
A1-B2 (WYGRANI MECZ O I MIEJSCE)
POLONIA BIAŁOGON KIELCE II – PROKOCIM KRAKÓW 2:0
 
A2 – B1 (PRZEGRANI MECZ O III MIEJSCE)
SPARTA KAZIMIERZA WIELKA – MOSiR BOCHNIA 1:2
 
4 MIEJSCA W GRUPACH – MECZ O VII-VIII MIEJSCE
PROSZOWIANKA PROSZOWICE - POLONIA BIAŁOGON KIELCE I  3:1
 
3 MIEJSCA W GRUPACH – MECZ O V-VI MIEJSCE
MGTS DZIAŁOSZYCE – MORAVIA MORAWICA 0:2
 
MECZ O III MIEJSCE
 PROKOCIM KRAKÓW – SPARTA KAZIMIERZA WIELKA 3:1

MECZ O I MIEJSCE
POLONIA BIAŁOGON KIELCE II – MOSiR BOCHNIA 1:0
 
I MIEJSCE - POLONIA BIAŁOGON KIELCE II
II MIEJSCE- MOSiR BOCHNIA
III MIEJSCE- PROKOCIM KRAKÓW
IV MIEJSCE- SPARTA KAZIMIERZA WIELKA
V MIEJSCE- MORAVIA MORAWICA
VI MIEJSCE- MGTS DZIAŁOSZYCE
VII MIEJSCE- PROSZOWIANKA PROSZOWICE
VIII MIEJSCE- POLONIA BIAŁOGON KIELCE I
IX MIEJSCE- SKAWINKA SKAWINA
 
NAJLEPSZY ZAWODNIK
ALEKSANDER KOZIEŁ - POLONIA BIAŁOGON KILECE II
WOJCIECH SŁOMKA – MOSiR BOCHNIA
KRÓL STRZLECÓW
SZYMON KUBIK – PROKOCIM KRAKÓW
NAJLEPSZY BRAMKARZ
MATEUSZ KARWOWSKI – POLONIA BIAŁOGON KIELCE II
 

 

GR.A
DRUŻYNA
1
2
3
4
5
BRAMKI
PKT
MIEJSCE
GRÓD WIŚLICA
 
3:1
0:2
1:4
4:0
8:7
6
III
SPARTA KAZIMIERZA WIELKA I
1:3
 
1:2
3:2
0:2
5:9
3
V
VICTORIA SKALBMIERZ
2:0
2:1
 
0:6
1:0
5:7
9
II
JEDYNKA KRZESZOWICE
4:1
2:3
6:0
 
2:0
14:4
9
I
JAWORNIK GORZKÓW
0:4
2:0
0:1
0:2
 
2:7
3
IV
GR.B
DRUŻYNA
1
2
3
4
5
BRAMKI
PKT
MIEJSCE
NIDZICA DOBIESŁAWICE
 
2:3
1:0
1:4
0:1
4:8
3
V
ZDRÓJ BUSKO-ZDRÓJ
3:2
 
2:2
0:1
3:0
8:5
7
II
PROSZOWIANKA PROSZOWICE
0:1
2:2
 
1:0
2:1
5:4
7
III
SPARTA KAZIMIERZA WIELKA II
4:1
1:0
0:1
 
2:0
7:2
9
I
SŁOMNICZANKA SŁOMNIKI
1:0
0:3
1:2
0:2
 
2:7
3
IV
 
A1-B2 (WYGRANI MECZ O I MIEJSCE)
JEDYNKA - ZDRÓJ - 2:0
 
A2 – B1 (PRZEGRANI MECZ O III MIEJSCE)
VICTORIA - SPARTA II - 1:1 k. 3:1

5 MIEJSCA W GRUPACH – MECZ O IX-X MIEJSCE
SPARTA I - NIDZICA - 2:2 k. 3:1

4 MIEJSCA W GRUPACH – MECZ O VII-VIII MIEJSCE
JAWORNIK – SłOMNICZANKA - 3:0 v.o.
 
3 MIEJSCA W GRUPACH – MECZ O V-VI MIEJSCE
GRÓD – PROSZOWIANKA - 0:3 v.o.

MECZ O III MIEJSCE
ZDRÓJ – SPARTA II - 3:1
 
MECZ O I MIEJSCE
JEDYNKA – VICTORIA- 3:1
 
I MIEJSCE- JEDYNKA KRZESZOWICE
II MIEJSCE- VICTORIA SKALBMIERZ
III MIEJSCE - ZDRÓJ BUSKO
IV MIEJSCE - SPARTA KAZIMIERZA WIELKA II
V MIEJSCE - PROSZOWIANKA PROSZOWICE
VI MIEJSCE - GRÓD WIŚLICA
VII MIEJSCE- JAWORNIK GORZKÓW
VIII MIEJSCE - SŁOMNICZANKA SŁOMNIKI
IX MIEJSCE - SPARTA KAZIMIERZA WIELKA I
X MIEJSCE - NIDZICA DOBIESŁAWICE
 
NAJLEPSZY ZAWODNIK
KULA ŁUKASZ - VICTORIA SKALBMIERZ
 
KRÓL STRZELCÓW
PARA SŁAWOMIR - JEDYNKA KRZESZOWICE
 
NAJLEPSZY BRAMKARZ
URBAŃCZYK MICHAŁ – JEDYNKA KRZESZOWICE
 
 

GR.A
DRUŻYNA
1
2
3
4
BRAMKI
PKT
MIEJSCE
KRAKUS KRAKÓW I
 
1:2
2:1
4:0
7:3
6
II
NIDZICA DOBIESŁAWICE
2:1
 
3:2
0:1
5:4
6
I
JEDYNKA BUSKO-ZDRÓJ
1:2
2:3
 
3:0
6:5
3
III
SPARTA KAZIMIERZA WIELKA II
0:4
1:0
0:3
 
1:7
3
IV
GR.B
DRUŻYNA
1
2
3
4
BRAMKI
PKT
MIEJSCE
KRAKUS KRAKÓW II
 
2:1
2:0
0:0
4:1
7
I
JEDYNKA KRZESZOWICE
1:2
 
4:0
 
3:1
8:3
6
II
JAWORNIK GORZKÓW
0:2
0:4
 
1:1
1:7
1
IV
SPARTA KAZIMIERZA WIELKA I
0:0
1:3
1:1
 
2:4
2
III
A1-B2 (WYGRANI MECZ O I MIEJSCE)
NIDZICA DOBIESŁAWICE – JEDYNKA KRZESZOWICE   0:1
 
A2 – B1 (PRZEGRANI MECZ O III MIEJSCE)
KRAKUS KRAKÓW I – KRAKUS KRAKÓW II     1:1, K.3:1
 
4 MIEJSCA W GRUPACH – MECZ O VII-VIII MIEJSCE
SPARTA KAZIMIERZA WIELKA II – JAWORNIK GORZKÓW  3:0
 
3 MIEJSCA W GRUPACH – MECZ O V-VI MIEJSCE
JEDYNKA BUSKO- ZDRÓJ – SPARTA KAZIMIERZA WIELKA I   2:2, K.3:2
 
MECZ O III MIEJSCE
 NIDZICA DOBIESŁAWICE – KRAKUS KRAKÓW II    0:1
 
MECZ O I MIEJSCE
JEDYNKA KRZESZOWICE – KRAKUS KRAKÓW I      0:4
 
I MIEJSCE- KRAKUS KRAKÓW I
II MIEJSCE- JEDYNKA KRZESZOWICE
III MIEJSCE- KRAKUS KRAKÓW II
IV MIEJSCE- NIDZICA DOBIESŁAWICE
V MIEJSCE- JEDYNKA BUSKO-ZDRÓJ
VI MIEJSCE- SPARTA KAZIMIERZA WIELKA I
VII MIEJSCE- SPARTA KAZIMIERZA WIELKA II
VIII MIEJSCE- JAWORNIK GORZKÓW
KRÓL STRZELCÓW
DĘBSKI PIOTR- KRAKUS KRAKÓW I
NAJLEPSZY BRAMKARZ
OSZCZYPAŁA MARCIN- KRAKUS KRAKÓW II
NAJLEPSZY ZAWODNIK
JESIONKA BARTOSZ- NIDZICA DOBIESŁAWICE
Test