PUCHPUCHAR LIGI 2019/2020

 

PUCHAR LIGI 2019/20

 

1

 ZŁOTY TEAM                  
 1                      6 : 4        
ZŁOTY TEAM                 
32 TAJFUN                  
    19                                  
17 NAPRZÓD                  
   2                         12 : 4 NAPRZÓD                 
16 KROKODYLKI                  
                     

9

POLONIA                  
   3                     4 : 5 SPARTA JUN.                 
24 SPARTA JUN.                  
    20                              
8 COŚ POSZŁO NIE TAK                  
                   
25 GLADIATOR                  
                     

5

KRÓLEWSCY                  
   5                  
28 LEWART                  
    21                           
12 KOJOT                  
   6                            3 : 6        NITRO                 
21 NITRO                  
                     

13

KONIUSZA                  
                                        
20 MAX BRAM                  
    22                                  
29 WILD TEAM                  
                         5 : 10           METALIKA PRZEMYKÓW                 
4 METALIKA PRZEMYKÓW                  
                     

3

PRZYJACIELE                  
                                        
30 ANTYSZCZEPIONKOWCY                  
    23                                 
19 LEWART II                  
   10                    1 : 6       PG BRUK                 
14 PG BRUK                  
                     

11

SIELEC TEAM                  
   11                  2 : 5
 DRUŻYNA AA                
22 DRUŻYNA AA                  
    24                              
27 WŁOSTOWIANKA                  
  12                  2 : 4 WISŁA                 
6 WISŁA                  
                     

7

KOMODA SMAKU                  
  13                  3 : 5 METALIKA PIOTROWICE                 
26 METALIKA PIOTROWICE                  
    25                          
23 POL COM ZORZA                  
   14                6 : 10                  FUKS                 
10 FUKS                  
                     

15

CZYŻYKI CZYŻOWICE                  
   15                   3 : 7 CAFFARO                
18 CAFFARO                  
    26                          
31 RAF CAR                  
   16                   
2 PŁYWALNIA KOS                  

RUNDA BARAŻOWA

33            
  17                           
             
             
34            
  18                         
             
             

Wyniki:

KOJOT MIECHÓW
Mudyn M.1, Łanecki P. 1, Bartoś P. 1
  NITRO
Stalmach K. 2, Stalmach D. 1, Kudelski B. 1,
Przybył W. 1, Niciarz P. 1
3:6
NAPRZÓD SKALBMIERZ
Banaś J. 5, Pawlik D. 2, Wójcik W. 2, Maj K. 2,
Pszczoła K. 1
  KROKODYLKI
Nowak B. 1, Chmielewski M. 1, Mzyk A. 1,
Malara P. 1
12:4
PG BRUK CIESZKOWY
Cichy D. 3, Śmiech D. 1, Cichy K. 1, Wrzesień M. 1
  LEWART BEJSCE II
Stankiewicz M. 1
6:1
SIELEC TEAM
Borek K. 1, Klasiński J. 1
  DRUŻYNA AA
Kurczyna B. 3, Janczyk G. 1, Bożęcki D. 1
2:5
WŁOSTOWIANKA
Cisak B. 1, Zuwała K. 1
  WISŁA OPATOWIEC
Kupiszewski Ł. 2, Suchan D. 1, Stalmach M. 1
2:4
POLONIA SĘDZISZOWICE
Jaworski D. 3, Staniszewski J. 1
  SPARTA JUNIORZY
Mucha J. 2, Swat J. 2, Baczyński F. 1
4:5
METALIKA PRZEMYKÓW
Mocherek D. 4, Nowak P. 2, Mocherek T. 1,
Gwóźdź D. 1,
Samobójcza 1
  WILD TEAM
Król S. 2, Sznajder K. 2,
Piłat D. 1
10:5
FUKS
Kaczmarczyk S. 4, Grabski Sz. 2, Kaczor A. 2,
Bartosik J. 1, Bartosik K. 1
  POL COM ZORZA
Badzioch P. 3, Niedźwiedź A. 2, Stanek M. 1
10:6
ZŁOTY TEAM
Wieczorek D. 2, Dybał D. 1, Tabor K. 1, Łakota Ł. 1,
kaczmarczyk P. 1
  TAJFUN CIESZKOWY
Sambur J. 2, Sambur K. 1, Stroński R. 1
6:4
METALIKA PIOTROWICE
Wątek A. 2, Wiącek K. 1, Zaleśny A. 1,
Zaleśny R. 1
  KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
Nowak D. 2, Bochniak K. 1
5:3

Zapraszamy wszystkie zainteresowane drużyny do rozgrywek w Pucharze Ligi 2019/20
W losowaniu wezmą udział  drużyny które prześlą zgłoszenie na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
do dnia 31.12.2019 włącznie.
Drużyny które się nie zgłoszą nie będą brały udziału w losowaniu.

AKTUALIZACJA 02.01.2020

ZGŁOSZENIA

  1. PŁYWALNIA KOS
  2. POLONIA SĘDZISZOWICE
  3. CAFFARO
  4. WILD TEAM
  5. DRUŻYNA AA
  6. SIELEC TEAM
  7. WŁOSTOWIANKA
  8. NAPRZÓD SKALBMIERZ
  9. RAF CAR
  10. MAX BRAM OSTRÓW
  11. NITRO
  12. CZYŻYKI CZYŻOWICE
  13. WISŁA OPATOWIEC
  14. METALIKA PIOTROWICE
  15. KS KRÓLEWSCY
  16. PRZYJACIELE
  17. LEWART BEJSCE II
  18. POL COM ZORZA
  19. SIELEC TEAM
  20. GLADIATOR KRZCZONÓW
  21. PG BRUK CIESZKOWY
  22. METALIKA PRZEMYKÓW
  23. ZŁOTY TEAM
  24. FUKS
  25. KOJOT MIECHÓW
  26. SPARTA JUNIORZY
  27. LEWART BEJSCE
  28. WKS KONIUSZA
  29. TAJFUN CIESZKOWY
  30. KROKODYLKI
  31. KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
  32. ANTYSZCZEPIONKOWCY
  33.  COŚ POSZŁO NIE TAK