Letnie Zawody Pływackie

"2019"

Wyniki:

DZIEWCZĘTA 2012 I MŁODSZE
   
L.p Nazwisko i Imię 25 m grz Miejsce    
1  ŻARNOWIECKA KATARZYNA 51.21 I    
 2          
CHŁOPCY 2012 I MŁODSI       
L.p  Nazwisko i Imię  25 m grz  Miejsce     
 1 MADEJ JAN 1.15.17 I    
DZIEWCZĘTA 2011     
 L.p  Nazwisko i Imię  25 m grz   Miejsce   25 m dow  Miejsce  
1  PIOTROWSKA LENA 28.09 I 35.05 I
 2  ŻARNOWIECKA JESSICA 28.75 II 47.22 IV
 3  RZEPA MARIANNA 28.29 III 41.52 II
4 IWAN NADIA 29.56 IV - -
5 KLIMEK JOANNA 33.80 V 44.63 III
6 GORCZYCZ ALICJA 35.71 VI 1.08.45 V
CHŁOPCY 2011       
 L.p Nazwisko i Imię   25 m grz Miejsce   25 m dow  Miejsce   
1          
DZIEWCZĘTA 2010       
L.p  Nazwisko i Imię    25 m grz  Miejsce  25 m klas.
Miejsce  
1  MAKIEŁA WIKTORIA 32.70 I 35.40 I
 2  KULIK PATRYCJA 39.47 II 51.74 II
 3          
           
CHŁOPCY 2010       
L.p  Nazwisko i Imię   25 m grz Miejsce  25 m klas. Miejsce 
 1  CHUMIKOWSKI MICHAŁ 32.60 I 58.74 III
 2  MADERAK ADRIAN 34.72 II 42.28 I
 3  PARADA DAWID 36.53 III 43.57 II
           
DZIEWCZĘTA 2009       
 L.p Nazwisko i Imię  50 m grz  Miejsce   50 m klas  Miejsce 
 1 KOT KORNELIA 50.59 1.12,07 II
 2  ŻARNOWIECKA KAROLINA 58.06 II
1.44,37 V
 3  POMYKALSKA MAGDALENA 1.09,54  III 1.23,68 IV
4 GĄDZIK EMILIA 1.04,14 IV 1.16,94 III
5 KLIMEK MAGDALENA 1.04,70 V 1.09,44 I
CHŁOPCY 2009       
 L.p Nazwisko i Imię   50 m grz   Miejsce   50 m klas   Miejsce  
1  SAMBÓR IGOR 49.31 I
56,69 I
 2  MADEJ ANTONI  51.66  II 1.07,05 III
 3  KOT MIŁOSZ 56.86  III 1.07,04 II
 4  GORCZYCA ANTONI 1.05,83  IV 1.23,92 IV
5 ZAPIÓR FILIP 1.20,72 V 2.15,32 V
6          
DZIEWCZĘTA 2008       
 L.p Nazwisko i Imię    50 m grz  Miejsce  50 m klas Miejsce 
 1  PIOTROWSKA ANTONINA 56.29 I
52.58 I
 2  RZEPA AMAQNDA 1.05,87  II 1.27,59 II
CHŁOPCY 2008       
L.p  Nazwisko i Imię     50 m grz  Miejsce   50 m klas. Miejsce  
 1  WOJAS WOJCIECH 52.01 I 1.00,71 II
 2  PISARSKI STANISŁAW 53.05  II 57.44 I
 3  BARTOS ERYK 1.01,08  III  1.00,74 III
DZIEWCZĘTA 2007       
 L.p  Nazwisko i Imię    50 m grz   Miejsce  50 m klas Miejsce  
1  SZARAWARA OLIWIA 42,37 I 45,32 I
 2  KOZANECKI NATALIA 47,14  II 55,99 III
 3  ŻARNOWIECKA ANGELIKA 51.44  III 1.13,58 II
CHŁOPCY 2007       
 L.p  Nazwisko i Imię  50 m grz  Miejsce    50 m klas
Miejsce  
 1 GRZYB JAN  52.05 I 1.00,04
DZIEWCZĘTA 2006       
L.p   Nazwisko i Imię   50 m grz  Miejsce   50 m klas  Miejsce 
1  CHAT ZUZANNA 42,39 I
49,23 II
 2  KWIECIEŃ KALINA 44.76 II 47,07 I
3 SZASTAK ALEKSANDRA 50.76 III 54.84 III
CHŁOPCY 2006       
L.p  Nazwisko i Imię   50 m grz   Miejsce    50 m klas Miejsce  
 1 COULIBALY LAMINE 45.62  I 51.18 I
 2 NOWAK MAKSYMILIAN 52.86  II 54.50 II
 3 CHUMIKOWSKI DAWID 59.31  III 1.02,16 III
DZIEWCZĘTA 2005       
L.p  Nazwisko i Imię     50 m grz Miejsce    100 m klas 
 Miejsce 
1 GĄDZIK ZUZANNA 43,44  I 1.46,48 I
 2 CIEŚLA ANNA 43.70  II 2.08,77 II
 3 ŻARNOWIECKA ALEKSANDRA 47,05  III 2.21,80 III
CHŁOPCY 2005       
L.p   Nazwisko i Imię   50 m grz  Miejsce   100 m klas Miejsce 
1 WOJAS ADRIAN 42.94 I
1.43,51  I
 2  KLIMCZYK SZYMON 51.81  II 2.09,40 II
DZIEWCZĘTA 2004       
L.p  Nazwisko i Imię  50 m grz  Miejsce    100 m klas  Miejsce
1          
CHŁOPCY 2004       
L.p   Nazwisko i Imię    50 m grz  Miejsce  100 m klas Miejsce 
1 COULIBALY LAMINE 46.24 I
1.39,35 I
DZIEWCZĘTA 2003-2001       
 L.p Nazwisko i Imię    100 m grz   Miejsce   100 m klas   Miejsce
 1          
CHŁOPCY 2003-2001       
 L.p Nazwisko i Imię  100 m grz   Miejsce    100 m klas   Miejsce 
1 SAMBÓR KACPER 1.21,45 I  1.31,89 I
2 ZAPIÓR MAREK 1.42,14 II 1.43,50 II

Formularz zgłoszeniowy >>>>

LETNIE ZAWODY P

Test