KAZIMIERSKA LIGA PŁYWACKA 2018
III ZAWODY - 17 czerwiec 2018
Termin i miejsce
I ZAWODY : 22 Kwiecień 2018
II ZAWODY : 20 Maj 2018
III ZAWODY: 17 Czerwiec 2018
godz.8.30- rozgrzewka , godz. 9.00 – rozpoczęcie zawodów

Kategorie wiekowe: 1
Szkoły – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2011 i młodsi - w zależności od ilości zgłoszeń
- rocznik 2009-2010
- rocznik 2007-2008
- rocznik 2005-2006
-rocznik 2003 i 2004
-rocznik 2002 i starsi
Open
- od 20-40 lat
- od 41 lat i więcej
- ratownicy i instruktorzy
I zawody- 22 Kwiecień 2018
I)  2011 i młodsi- 25 m grzbietowy,
II) 2010-2009- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/,            
III) 2008-2007- 50 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
IV) 2006-2005- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
V) 2004-2003 - 100 m grzbietowy, 100 m dowolny /kraul/
VI) 2002 i starsi- 100 m grzbietowy, 100 m dowolny
 
II zawody- 20 Maj 2018
I)  2011 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)  2010-2009 - 50 m grzbietowy, 50 m klasyczny
III)  2008-2007 - 100 m klasyczny, 50m dowolny /kraul/,
IV) 2006-2005- 100 m klasyczny, 200 m dowolny /kraul/
V)  2004-2003- 100 m klasyczny, 200 m dowolny /kraul/,
VI)  2002 i starsi- 100 m klasyczny, 200 m dowolny /kraul/
III zawody- 17 Czerwiec 2018
I)    2011 i młodsi -25 m grzbietowy,
II)   2010-2009- 50 m dowolny (kraul), 50 m klasyczny,            
III)  2008-2007- 100 m grzbietowy, 50 klasyczny,
IV) 2006-2005 - 100 m zmienny, 50 m motylkowy 
V)  2004-2003- 100 m zmienny, 50 m motylkowy,
VI) 2002 i starsi - 100 m zmienny, 50 m motylkowy 
Wyniki:
DZIEWCZĘTA 2011 I MŁODSZE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
25m grz
 
PKT
25 m grz
 
PKT
Suma
po II r.
 25m grzb
 
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
PIETROŃ LENA
31,38
 
6
32,32
 
6
12
34,69
 
6
18
I
2
ŻARNOWIECKA JESSICA
48.75
 
4
42,81
 
4
8
40.01
 
4
12
III
3
RZEPA MARIANNA
33,00
 
5
35,35
 
5
10
35.87
 
5
15
II
4 POLANKO ZUZANNA -   0 44,40   3 3 45.99   3 3 IV
CHŁOPCY 2011 I MŁODSI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
25m grz
25m grzb
PKT
25 m grz
 
PKT
Suma
po II r.
25m grz
 
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DZIEWCZĘTA 2009-2010
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
50m dow
PKT
50 m grz
50 m kla
PKT
Suma 
po II r.
50m dow
50m kla
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
KONEWECKA GABRIELA 56,07 1.01,07 12 54,67 1.10,72 12 24 57,87 1.13,26 12 38 I
2
ŻARNOWIECKA KAROLINA 1.00,08 1.24,86 10 1.07,13 1.50,93 6 16 1.14,03 1.48,36 6 22 II
3
GĄDZIK EMILIA 1.08,24 1.25,03 8 1.12,11 1.31,92 5 13 1,26,76 1.34,88 3 18 IV
4
SIWIEC MARTYNA 1.19,09 1.31,98 5 - - 0 5     6 11 VII
5
POMYKALSKA MAGDALENA 1.10,29 1.35,08 5 1.10,90 1.38,18 5 10 1.23,48 1.21,57 7 19 III
6
KLIMEK MAGDALENA 1.28,74 - 1 1.24,09 1.29,04 5 6 1.25,24 1.20,90 7 15 V
7
POLANKO AMELIA - - 0 1.08,54 1.15,46 9 9 1.29,86 1.22,48 3 12 VI
CHŁOPCY 2009-2010
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
50 m dow
PKT
50 m grz
50 m kla
PKT
Suma
po II r.
50m
dow
50m
kla
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
MARZEC MIKOŁAJ 54,51 55,89 10 57,37 1.10,02 9 19 53,39 1.11,05 10 31 II
2
MADEJ ANTONI 54,76 1.00,85 8 56,23 1.13,69 9 17 57,77 1.11,85 8 27 III
3
PARADA DAWID 1.23,81 1.34,42 6 1.37,29 1.48,80 5 11 1.34,83 1.46,44 6 17 IV
4
SAMBÓR IGOR 50,01 53,50 12 50,41 1.03,04 12 24 51,10 1.02,36 12 36 I
5 ZAPIÓR FILIP - - 0 1.27,06 1.21,30 5 5 2.18,80 2.35,08 4 9 V
DZIEWCZĘTA 2007-2008
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
100m dow
PKT
100 m kla
50 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
grzb
50m
kl
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
SZARAWARA OLIWIA 43,04 1.30,20 12 1.45,25 40,36 11 23     0 23 II
2
KOZANECKI NATALIA 45,97 1.41,67 10 2.06,68 45,57 9 19     0 19 III
3
PIETROŃ ANTONINA 51,71 1.52,99 7 1.45,20 52,10 10 17 2.01,52 50,90 11 28 I
4
GABRYŚ NATALIA 53,59 1.51,27 7 - - 0 7     0 7 VI
5
ŻURACKA PATRYCJA 1.13,84 - 1 2.51,95 1.29,74 4 5     0 6 VII
6
NIERODA MILENA 1.17,95 - 1 2.42,26 1.32,62 4 5     0 5 VIII
7
RZEPA AMANDA 1.16,08 3.04,83 2 3.05,50 1.27,89 4 6 2.24,53 1.30,14 7 13 V
8 KRAWCZYK ZUZANNA               2.24,64 1.15,81 7 7 VI
9 ŻARNOWIECKA ANGELIKA 55,78 2.13,06 4       4 2.01,51 1.12,11 11 15 IV
CHŁOPCY 2007-2008
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
100m dow
PKT
100 m klas
50 m dow
PKT
Suma po II r.
100m
grzb
50m
kla
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
GRZYB JAN 51,00 1.49,52 12 2.14,02 53,02 12 24 1.53,29 1.03,77 11 37 I
2
WOJAS WOJCIECH 52,64 1.53,06 10 2.14,25 57,71 9 19 1.53,96 1.06,42 9 30 II
3
PISARSKI STANISŁAW 59,23 1.59,15 8 2.22,49 53,60 9 17 2.15,21 1.02,51 10 27 III
4
CIEŚLA JAKUB 1.01,01 2.19,09 5 - - 0 5     0 5 V
5
BARTOS ERYK 1.04,58 2.10,99 5 2.24,15 59,04 6 11 2.30,94 1.09,45 6 17 IV
6
                         
DZIEWCZĘTA 2005-2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
100m dow
PKT
100 m kla
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100
zmien
50
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
GĄDZIK ZUZANNA 1.35,57 1.25,38 11 1.44,69 3.10,16 11 22 1.35,51 46,69 9 33 II
2
CHAT ZUZANNA 1.30,71 1.25,67 11 1.40,91 3.17,63 11 22 1.33,06 44,85 12 36 I
3
CIEŚLA ANNA 1.45,52 1.46,05 8 2.17,72 3.52,77 5 13 1.53,44 56,74 5 20 III
4
JAWORSKA AMELIA 1.59,37 1.58,41 5 2.12,45 4.18,99 5 10 1.57,20 1.09,69 2 12 V
5
ŻABIŃSKA KATARZYNA 2.06,70 1.54,07 5 - - 0 5 1.54,92 1.00,08 3 8 VI
6
KWIECIEŃ KALINA - - 0 1.44,72 3.48,12 8 8 1.43,52 44,90 9 17 IV
7 ŻARNOWIECKA ALEKSANDRA     0     0 0 1.56,10 56,65 4 4 VII
CHŁOPCY 2005-2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
100m dow
PKT
100 m kla
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100
zmien
50
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
WOJAS ADRIAN 1.40,26 1.29,63 12 1.50,36 3.31,42 12 24 1.35,30 42,99 12 36 I
2
COULIBALY DAVID 1.45,82 1.38,85 10 2.05,54 3.39,30 9 19 1.44,53 50,91 10 31 II
3
NOWAK MAKSYMILIAN 1.55,89 1.44,16 8 1.55,69 4.02,63 9 17 1.57,65 56,09 8 27 III
4
                         
DZIEWCZĘTA 2003-2004
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grzb
100m dow
PKT
100 m kla
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
PRZEBIERACZ ALICJA 1.27,01 1.16,50 12 1.47,90 2.59,10 11 23 1.27,09 37,07 12 37 I
2
ADAMUSIK AGATA 1.42,06 1.29,01 9 1.43,11 3.13,50 11 20 1.36,49 42,86 10 32 II
3
PARADA JULIA 1.40,37 1.34,20 9 1.59,41 3.40,21 8 17 1.48,02 51,90 8 25 III
4
                         
CHŁOPCY 2003-2004
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grzb
100m dow
PKT
100 m klas
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
mot
PKT 
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
SAMBÓR KACPER 1.19,46 1.15,56 12 1.29,49 2.57,65 12 24 1.18,75 34.66 12 38 I
2
COULIBNALY LAMINE 1.36,01 1.26,03 10 1.46,14 3.22,61 10 20 1.33,12 46,55 10 32 II
3
POMYKALSKI PIOTR 2.03,01 1.49,50 8 2.19,98 4.09,71 6 14 1.59,76 1.07,32 6 22 III
4
ZAPIÓR MAREK - - 0 1.49,11 3.35,62 8 8 1.40,32 49,62 8 16 IV
DZIEWCZĘTA 2002 i STARSZE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
100m dow
PKT
100 m klas
200 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
motyl
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
BAŁAGA KAROLINA 1.58,07 1.48,69 12 2.27,14 3.53,86 12 24 2.05,33 58,87 12 36 I
2
                         
CHŁOPCY 2002 i STARSI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
50m dow
PKT
100 m klas
200 m
dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
motyl
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
                         

Regulamin:
1. Zawody odbędą się zgodnie z przepisami PZP i niniejszym regulaminem.
2. Liga składa się z III Zawodów organizowanych w terminach
I ZAWODY : 22 kwiecień 2018
II ZAWODY : 20 Maj 2018
III ZAWODY: 17 czerwiec 2018
3. Zawodnik, który uczestniczyć będzie we wszystkich zawodach otrzyma dodatkowo 2 pkt. do klasyfikacji generalnej.
4. Start ze słupków startowych. Dla roczników 2011 i młodsi dopuszczalny start z murka lub z wody.
5. W przypadku falstartu zawodnik nie zostaje wykluczony, natomiast wyścig zostaje powtórzony
6. Poszczególne konkurencje zostaną przeprowadzone na czas.
7. Konkurencja zostanie rozegrana gdy zgłoszą się co najmniej 3 osoby.
8. Zawodnicy mogą wystartować w max 2 konkurencjach
9. ZAWODNIK MOŻE ZMIENIAĆ STYL W JAKIM STARTUJE W TRAKCIE KOLEJNYCH ZAWODÓW.
10 ZA MIEJSCA ZAJĘTE W POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJACH PRZYZNANE ZOSTANĄ PUNKTY WEDŁUG KLUCZA:
o 1 MIEJSCE 6 Pkt.
o 2 MIEJSCE 5 Pkt
o 3 MIEJSCE 4 Pkt.
o 4 MIEJSCE 3 Pkt.
o 5MIEJSCE 2 Pkt.
o 6 MIEJSCE 1 Pkt.
11. SUMA PUNKTÓW Z III ZAWODÓW ZDECYDUJE O MIEJSCACH W KLASYFIKACJI GENERALNEJ.
12. NAGRODY UFUNDOWALI ORGANIZATORZY.


Uczestników zawodów obowiązuje wewnętrzny regulamin pływalni.
Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników i wynikłe
z tego powodu konsekwencje !

Test