KAZIMIERSKA LIGA PŁYWACKA 2017/18
III ZAWODY - 17 grudzień 2017

ZAKOŃCZENIE RUNDY JESIENNEJ - WYRÓŻNIENIE DLA NAJLEPSZYCH

Termin i miejsce
I ZAWODY : 29 Październik 2017
II ZAWODY : 19 Listopad 2017
III ZAWODY: 17 Grudzien 2017
godz.9.30- rozgrzewka , godz. 10.00 – rozpoczęcie zawodów

Kategorie wiekowe: 1
Szkoła Podstawowa – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2011 i młodsi - w zależności od ilości zgłoszeń
- rocznik 2009-2010
- rocznik 2007-2008
- rocznik 2005-2006
-rocznik 2003 i 2004
-rocznik 2002 i starsi
Open
- od 20-40 lat
- od 41 lat i więcej
- ratownicy i instruktorzy

III zawody- 17 grudzień 2017
I) 2011 i młodsi -25 m grzbietowy,
II) 2009-2010- 50 m dowolny (kraul), 50 m klasyczny,
III) 2007-2008- 100 m grzbietowy, 50 klasyczny,
IV) 2005-2006- 100 m zmienny, 50 m motylkowy
V) 2003-2004 - 100 m zmienny, 50 m motylkowy,
VI) 2002 i starsi - 100 m zmienny, 50 m motylkowy

 Foto I Zawody MEDUZA >>>>>

 WYNIKI :

DZIEWCZĘTA 2011 I MŁODSZE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
25m grz
25m grz
PKT
25 m grz
 
PKT
Suma
po II r.
 25m grzb
 
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
 KIEROŃSKA MARYLA
0.30,00
 
6
0.32,86
 
6
12
0.30,52
 
6
20
1
2
 PIETROŃ LENA
0.35,00
 
5
0.41,45
 
4
9
0.33,60
 
5
16
2
3
 RZEPA MARIANNA
0.41,17
 
4
0.34,61
 
5
9
0.36,82
 
4
15
3
 POLANKO ZUZANNA
1.00,62
 
3
0.52,45
 
3
6
0
 
0
6
4
5
 ŻARNOWIECKA JESSICA
  1.33,00
 
 2
-
 
 
2
1.15,05
 
3
5
5
CHŁOPCY 2011 I MŁODSI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
25m grz
25m grzb
PKT
25 m grz
 
PKT
Suma
po II r.
25m grz
 
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DZIEWCZĘTA 2009-2010
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
50m dow
PKT
50 m grz
50 m kla
PKT
Suma
po II r.
50m dow
50m kla
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
 KONEWECKA GABRIELA
0.56,33
 1.00,65
 11
0.57,75
1.09,02
12
23
0.55,34
1.07,27
11
36
1
2
 SZCZĘSNA WIKTORIA
1.02,25 
 1.00,35
 10
1.01,25
1.09,34
9
19
0.58,81
1.07,24
11
32
2
3
 THOMAS ALEKSANDRA
1.00,96 
 1.13,58
 9
0.59,93
1.24,68
8
17
1.10,98
1.20,81
8
27
3
4
 GĄDZIK EMILIA
1.06,90 
 1.25,06
 5 
1.10,70
1.46,10
4
9
1.19,28
1.44,11
3
14
4
5
 ŻARNOWIECKA KAROLINA
1.05,12 
 1.25,74
 5
1.04,88
2.15,35
3
8
0
0
0
8
5
6
 POMYKALSKA MAGDALENA
1.09,25 
 1.26,31
 2 
1.13,85
1.48,11
1
3
1.18,49
1.45,50
3
8
5
7
 POLANKO AMELIA
1.15,88 
 1.30,62
 
1.12,84
1.18,50
5
5
0
0
0
5
6
8
 ZIELIŃSKA AMELIA
 1.22,74
 2.00,77
 
1.26,91
-
0
0
0
0
0
0
8
9
 PABIAŃCZYK KATARZYNA
1.16,00
-
 
-
-
0
0
1.14,80
2.44,51
3
3
7
10
 SIWIEC MARTYNA
1.23,56
1.36,38
 
-
-
0
0
1.25,31
1.34,11
3
3
7
11
MAKIEŁA WIKTORIA
-
-
-
1.29,16
-
0
0
0
0
0
0
8
CHŁOPCY 2009-2010
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
50 m dow
PKT
50 m grz
50 m kla
PKT
Suma
po II r.
50m
dow
50m
kla
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
 MARZEC MIKOŁAJ
0.56,44
 1.00,62
 11
0.57,06
1.11,91
11
22
0.55,37
1.12,53
11
35
1
2
 MADEJ ANTONI
 0.59,09
 0.59,42
 11
0.59,21
1.23,08
8
19
0.57,99
1.13,65
8
29
3
3
 SAMBÓR IGOR
 1.02,80
 1.05,06
 8
0.57,96
1.08,84
11
19
0.56,36
1.08,12
11
32
2
4
 PARADA DAWID
 1.25,96
 1.39,08
 6
1.25,44
1.28,52
6
12
1.26,22
1.40,81
6
20
4
5
 MIREWSKI MARCIN
 1.26,40
 -
 2
1.27,91
-
2
4
2.01,70
2.18,12
4
10
5
6
 WÓJCIK ALAN
1.36,62 
 2.19,76
 2
-
-
0
2
0
0
0
2
6
7
MACHETA MARCIN
-
-
0
1.31,66
-
1
1
0
0
0
1
7
8
 GIL MIKOŁAJ
 1.32,18
 -
 1
-
-
0
1
0
0
0
1
7
9
 ZAPIÓR FILIP
1.41,56
-
0
-
-
0
0
2.29,40
0
1
1
7
DZIEWCZĘTA 2007-2008
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
50m dow
PKT
50 m kla
50 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
grzb
50m
kl
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
 SZARAWARA OLIWIA
 0.43,80
 0.40,87
12
0.48,64
0.40,42
12
24
1.37,77
0.48,97
12
38
1
2
 MADERAK JULIA
 0.48,46
 0.42,01
10
0.58,82
0.42,58
8
18
1.43,12
0.59,98
8
28
2
3
 PIETROŃ ANTONINA
 1.01,04
 0.56,48
6
0.51,11
0.58,50
8
14
2.01,13
0.51,43
8
24
3
4
KOZANECKI NATALIA
-
-
0
0.57,50
0.43,91
8
8
1.43,28
0.57,30
8
16
4
5
 WÓJCIK LENA
1.00,04 
 0.59,85
7
-
-
0
7
0
0
0
7
7
6
 ŻARNOWIECKA ANGELIKA
 1.00,07
 1.12,12
3
1.14,08
0.59,78
3
6
2.03,97
1.20,11
2
10
5
7
 GAWEŁ LAURA
 1.06,46
 1.00,03
2
1.08,82
1.02,16
3
5
2.24,42
1.08,06
2
9
6
8
 SWAT ZOFIA
 1.02,41
 1.02,83
2
1.21,26
1.02,53
0
2
2.08,85
1.25,69
1
5
8
9
 SASAK NATALIA
1.10,18
 -
0
1.24,63
1.21,32
0
0
2.31,58
1.23,50
0
0
11
10
 WĘGLOWSKA ALEKSANDRA
1.07,03
-
0
-
-
0
0
0
0
0
0
11
11
 DUSZA JULIA
1.19,14
1.36,65
0
1.28,12
1.24,93
0
0
0
0
0
0
11
12
 RZEPA AMANDA
1.03,98
1.13,09
0
1.28,44
1.16,88
0
0
2.17,23
1.27,50
0
2
9
13
 KRAWCZYK ZUZANNA
1.09,68
1.17,05
0
-
-
0
0
2.36,79
1.14,34
1
1
10
CHŁOPCY 2007-2008
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
50m grz
50m dow
PKT
50 m klas
50 m dow
PKT
Suma po II r.
100m
grzb
50m
kla
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
 KIEROŃSKI MARCEL
 0.44,36
 0.37,40
 12
0.53,92
0.38,01
12
24
0
0
0
24
3
2
 GRZYB JAN
0.55,68
0.54,94
8
1.03,46
0.52,09
10
18
1.58,52
1.03,47
12
32
1
3
 WOJAS WOJCIECH
 0.53,96
 0.59,28
 7
1.05,62
0.58,32
6
13
2.03,39
1.06,61
9
24
2
4
 WILK FILIP
 0.57,48
 0.52,81
 8
1.14,90
0.54,63
4
12
2.07,30
1.19,29
6
20
4
5
 BARTOS ERYK
 1.08,95
 0.57,92
 3 
1.05,54
1.00,72
6
9
2.20,27
1.06,58
7
18
5
6
 CIEŚLA JAKUB
0.59,23
1.00,59
2
1.06,09
1.01,01
3
5
2.19,38
1.07,56
6
13
6
7
 GRUSZKA ALAN
 0.57,88
 0.59,49
 3
-
-
0
3
0
0
0
3
8
8
 KRZEMIŃSKI BARTOSZ
 1.02,88
 0.57,78
3
-
-
0
3
0
0
0
3
8
9
 KULPA MATEUSZ
1.20,56
1.13,80
 
1.11,34
1.16,60
1
1
0
0
0
1
9
10
 BARAN BARTOSZ
1.13,97
-
 
-
1.16,77
0
0
2.45,33
1.37,83
2
4
7
11
PIOTROWSKI SZYMON
-
-
0
-
1.29,63
0
0
0
0
0
0
10
12
BARTOSIK BARTOSZ
-
-
0
-
-
0
0
2.59,54
1.38,90
0
0
10
DZIEWCZĘTA 2005-2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
50m dow
PKT
100 m kla
100 m dow
PKT
Suma
po II r.
100
zmien
50
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
 GADZIK ZUZANNA
 1.34,08
 0.37,07
 12
1.45,89
1.24,66
10
22
1.34,92
0.47,99
10
34
2
2
 CHAT ZUZANNA
 1.37,92
 0.39,72
 10
1.42,35
1.30,89
11
21
1.32,22
0.43,93
12
35
1
3
 KWIECIEŃ KALINA
 1.39,00
 0.42,62
 6
1.43,96
1.42,22
6
12
1.37,31
0.48,26
8
22
3
4
 SOBIERAJ MARTYNA
1.46,81 
 0.40,82
 5
1.53,47
1.37,43
4
9
1.40,09
0.49,69
4
15
4
5
 CIEŚLA ANNA
1.38,40 
 0.42,73
 6
2.13,44
1.37,88
2
8
1.48,82
0.50,21
2
12
5
6
 ZIELIŃSKA KAMILA
 1.53,59
 0.43,48
 1
1.47,97
1.32,52
7
8
0
0
0
8
7
7
 ŻARNOWIECKA ALEKSANDRA
 1.45,24
 0.45,26
 2
-
-
0
2
0
0
0
2
9
8
 SZASTAK JULIA
 1.58,80
 0.43,65
 0
1.48,04
1.44,43
2
2
1.39,40
0.49,27
6
10
6
9
 ŻABIŃSKA KATARZYNA
2.02,85 
 0.52,66
0
2.02,79
1.57,76
0
0
2.03,51
1.01,63
0
2
8
10 
 WÓJCIK AMELIA
 3.07,45
 1.8,76
0
-
-
0
0
0
0
0
0
0
11
 KOWALSKA WIKTORIA
 2.31,90
 1.04,91
0
-
-
0
0
2.34,22
0
0
0
0
12
 JAWORSKA AMELIA
 1.54,67
 0.54,30
0
-
-
0
0
1.54,48
1.04,95
0
0
0
13
 WIEJACHA WIKTORIA
 3.01,32
 1.31,43
0
-
-
0
0
0
0
0
0
0
14
 SIWIEC WIKTORIA
 2.10,55
 0.48,24
0
-
-
0
0
0
0
0
0
0
15
 SZASTAK ALEKSANDRA
2.00,92
0.49,88
0
2.09,15
2.02,18
0
0
1.54,80
0.58,50
0
0
2
CHŁOPCY 2005-2006
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
50m dow
PKT
100 m kla
100 m dow
PKT
Suma
po II r.
100
zmien
50
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
 PABIAŃCZYK JAKUB
 1.47,37
 0.40,86
 11
1.55,53
1.35,52
9
20
1.40,69
0.48,58
10
32
2
2
 WOJAS ADRIAN
 1.47,49
 0.41,00
 9
1.52,35
1.31,18
12
21
1.39,30
0.46,32
12
35
1
3
 COULIBALY DAVID
 1.45,55
 0.41,25
 10
2.00,62
1.33,01
8
18
1.46,23
0.50,85
8
28
3
4
 SWAT FRANCISZEK
2.03,18
0.49,43
2
2.00,34
1.57,88
7
9
1.57,69
1.03,66
4
15
5
5
 NOWAK MAKSYMILIAN
2.00,53
0.49,63
4
2.03,76
1.57,94
4
8
1.48,98
0.54,86
6
16
4
6
 GIL FILIP
1.51,52
0.41,98
6
-
-
0
6
0
0
0
6
6
7
 MAJ WIKTOR
2.40,07
1.11,66
 
-
-
0
0
0
0
0
0
7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DZIEWCZĘTA 2003-2004
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grzb
50m dow
PKT
100 m kla
100 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
 PRZEBIERACZ ALICJA
 1.27,31
 0.33,32
 12
1.49,48
1.15,53
10
22
1.26,62
0.37,55
12
36
1
2
 ADAMUSIK AGATA
 1.40,40
 0.37,24
 7
1.37,47
1.28,30
10
17
1.37,24
0.45,10
8
27
2
3
 PARADA JULIA
 1.38,74
 0.39,33
 7
1.50,98
1.28,96
6
13
1.43,59
0.53,21
6
21
4
4
 WOJAS MARIA
 1.35,86
 0.35.09
 10
1.39,78
1.24,63
10
10
1.31,04
0.44,68
10
22
3
5
BAŁAGA KLAUDIA
-
-
0
2.37,70
-
2
2
2.16,00
0
2
4
5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
CHŁOPCY 2003-2004
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grzb
50m dow
PKT
100 m klas
100 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
mot
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
 SAMBÓR KACPER
 1.20,47
 0.31,65
 12
1.31,66
1.12,73
12
24
1.21,29
0.34,00
12
38
1
2
 COULIBALY LAMINE
 1.33,39
 0.35,88
 10
1.43,15
1.26,10
10
20
1.30,05
0.46,21
10
32
2
3
 JAWORSKI WOJCIECH
1.37,87
0.37,02
8
1.48,37
1.32,79
8
16
1.31,57
0.48,46
8
26
3
4
 ZAPIÓR MAREK
1.48,66
0.39,85
6
-
-
0
6
1.42,43
0.49,60
6
12
4
5
 POMYKALSKI PIOTR
2.07,61
0.50,98
4
-
-
0
4
2.11,19
1.12,74
4
8
5
DZIEWCZĘTA 2002 i STARSZE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
50m dow
PKT
100 m klas
100 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
motyl
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
 GARBACZ KAROLINA
 1.42,28
 0.35,93
 12
1.40,50
1.23,86
12
24
0
0
0
24
2
2
 KUSAK AGNIESZKA
 1.43,74
 0.37,70
 10
1.41,68
1.31,98
10
20
0
0
0
20
3
3
 BAŁAGA KAROLINA
 1.53,71
 0.45,68
 6
 2.18,18
1.44,57
8
14
1.56,22
0.56,71
12
28
1
4
 KOWALSKA KAROLINA
 1.52,11
 0.40,91
 8
-
-
0
8
0
0
0
8
4
CHŁOPCY 2002 i STARSI
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
L.p.
Imię i nazwisko
100m grz
50m dow
PKT
100 m klas
100 m dow
PKT
Suma
po II r.
100m
zmien
50m
motyl
PKT
 SUMA PKT
 MIEJSCE
1
 MAŃ JAKUB
 1.59,56
 0.40,56
 12
2.29,99
1.42,11
12
24
2.69,20
1.05,85
12
38
1
 

Zgłoszenie do zawodów
-Do 25 października 2017 /Środa/ na kartach zgłoszeniowych ( dostępne w kasie pływalni)

 

Konkurencje

I zawody- 29 październik 2017
I) 2011 i młodsi- 25 m grzbietowy,
II) 2009-2010- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/,
III) 2007-2008- 50 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/
IV) 2005-2006- 100 m grzbietowy, 50 m dowolny/kraul/
V) 2003-2004 - 100 m grzbietowy, 50 m dowolny /kraul/
VI) 2002 i starsi- 100 m grzbietowy, 50 m dowolny

II zawody – 19 listopad 2017
I) 2011 i młodsi -25 m grzbietowy,
II) 2009-2010- 50 m grzbietowy, 50 m klasyczny
III) 2007-2008- 50 m klasyczny, 50m dowolny /kraul/,
IV) 2005-2006- 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/
V) 2003-2004 - 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/
VI) 2002 i starsi - 100 m klasyczny, 100 m dowolny /kraul/

III zawody- 17 grudzień 2017
I) 2011 i młodsi -25 m grzbietowy,
II) 2009-2010- 50 m dowolny (kraul), 50 m klasyczny,
III) 2007-2008- 100 m grzbietowy, 50 klasyczny,
IV) 2005-2006- 100 m zmienny, 50 m motylkowy
V) 2003-2004 - 100 m zmienny, 50 m motylkowy,
VI) 2002 i starsi - 100 m zmienny, 50 m motylkowy

Regulamin:
1. Zawody odbędą się zgodnie z przepisami PZP i niniejszym regulaminem.
2. Liga składa się z III Zawodów organizowanych w terminach
I ZAWODY : 29 październik 2017
II ZAWODY : 19 listopad 2017
III ZAWODY: 17 grudzień 2017
3. Zawodnik, który uczestniczyć będzie we wszystkich zawodach otrzyma dodatkowo 2 pkt. do klasyfikacji generalnej.
4. Start ze słupków startowych. Dla roczników 2010 i młodsi dopuszczalny start z murka lub z wody.
5. W przypadku falstartu zawodnik nie zostaje wykluczony, natomiast wyścig zostaje powtórzony
6. Poszczególne konkurencje zostaną przeprowadzone na czas.
7. Konkurencja zostanie rozegrana gdy zgłoszą się co najmniej 3 osoby.
8. Zawodnicy mogą wystartować w max 2 konkurencjach
9. ZAWODNIK MOŻE ZMIENIAĆ STYL W JAKIM STARTUJE W TRAKCIE KOLEJNYCH ZAWODÓW.
10 ZA MIEJSCA ZAJĘTE W POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJACH PRZYZNANE ZOSTANĄ PUNKTY WEDŁUG KLUCZA:
o 1 MIEJSCE 6 Pkt.
o 2 MIEJSCE 5 Pkt
o 3 MIEJSCE 4 Pkt.
o 4 MIEJSCE 3 Pkt.
o 5MIEJSCE 2 Pkt.
o 6 MIEJSCE 1 Pkt.
11. SUMA PUNKTÓW Z III ZAWODÓW ZDECYDUJE O MIEJSCACH W KLASYFIKACJI GENERALNEJ.
12. NAGRODY UFUNDOWALI ORGANIZATORZY.


Uczestników zawodów obowiązuje wewnętrzny regulamin pływalni.
Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za stan zdrowia uczestników i wynikłe
z tego powodu konsekwencje !

Test