WISŁA OPATOWIEC
ZDOBYWCĄ PUCHARU LIGI  
 
 
 
 
 
 
 
 
II MIEJSCE                                 III MIEJSCE                                       IV MIEJSCE
  
BEST-BRUK                      RACŁAWICE                          RACHWAŁOWIANKA
FINAŁ
WISŁA OPATOWIEC
Kępa P. 2, Kański R. 1, Bizoń G. 1
 
BEST BRUK
Bździuła J. 1
4 : 1
O III MIEJSCE
RACŁAWICE
Twardowski M. 2, Gadek Ł. 2, Pełka T. 1
 
RACHWAŁOWIANKA
Stalmach K. 1, Kułaga Ł. 1
5 : 2

ZAPRASZAMY NA ZAKOŃCZENE SEZONU PRZEDSTAWICIELI DRUŻYN III i IV LIGI
ORAZ ZAWODNIKÓW PO ODBIÓR WYRÓŻNIEŃ INDYWIDUALNYCH
PODCZAS CEREMONI ZAKOŃCZENIA PUCHARU LIGI 2017/18

Król Strzelców III Liga -Michał Kukla /Złoty Team/
Najlepszy Bramkarzy III Liga -Gruszka Paweł / Złoty Team/
Najlepszy Zawodnik III Ligi
Mateusz Rogala – Tajfun Cieszkowy
Norbert Mudyn – Jaskółki
Arkadiusz Zaleśny – Metalika Piotrowice
Paweł Kaczmarczyk – Wojciechów
Damian Musiał – Złoty Team
Sebastian Król – Kilo Wiejskiej
Piotr Piotrowski – Pretekst Pub
Paweł Kwiecień – K2 Krępice, Kobylniki
Dominik Kaczmarczyk – Rosiejów nad Stawem II
Mateusz Stankiewicz – Lewart Bejsce II

Król Strzelców IV Liga -Piotr Mocherek /FC Zmora/
Najlepszy Bramkarz IV Liga -Górecki Adrian /Ciśnieniowcy/
Najlepszy Zawodnik IV Ligi
Dawid Dziadana – Włostowianka
Mateusz Pobiega – Spec Bud
Krystian Chrzan – Outsiderzy
Mariusz Fasolewski – Drożejowice
Konrad Pieterek – FC Zmora
Michał Kozioł – Ciśnieniowcy
Szymon Jesionka – Sędziszowice
Marcin Stefańczyk – Caffaro Juniorzy
Jarosław Klasiński – Sielec Team
NOWY MISTRZ   CAFFARO 
MIEJSCE II    TANK CHEM PRZEMYKÓW

III Miejsce PŁYWALNIA KOS                    IV Miejsce WISŁA OPATOWIEC

 


II LIGA
MISTRZ "NA BANI"


II Miejsce FC KORYTO    III Miejsce  NAPRZÓD SKALBMIERZ      IV Miejsce ZORZA MIKOŁAJÓW

I LIGA - FINAŁ

CAFFARO
Przybył W. 2, Mączyński J. 2, Adamski K. 1
:
TANK CHEM PRZEMYKÓW        
Gwóźdź D. 3
5 : 3
O III MIEJSCE
PŁYWALNIA KOS                  
Filipczak K. 4, Dybał D. 2, Piotrowski P. 1,  Nowak M. 1, Cieśla D. 1
 
WISŁA OPATOWIEC
Bizoń G. 1, Madejski P. 1
9 : 2

II LIGA - FINAŁ

NA BANI
Nowak P. 1
:
FC KORYTO                          
Wrzesień M. 1
1 : 1
K: 3:2
O III MIEJSCE
NAPRZÓD SKALBMIERZ                                   
Antos K.1, Gołębiowski B. 1, Sennik N. 1
 
ZORZA MIKOŁAJÓW
Niedźwiedź Ł. 1, Watek M. 1, Domagała K. 1
3 : 3
K: 6:5

III LIGA - FINAŁ

ZŁOTY TEAM
Kukla M. 4, Musiał D. 1, Prucnal P. 1, Armatys T. 1
:
JASKÓŁKI                                
Mudyn N. 3, Mudyn M. 2
7 : 5
O III MIEJSCE
ROSIEJÓW NAD STAWEM II                           
Biały W. 1, Kaczmarczyk D. 1
 
WOJCIECHÓW                            
Kaczmarczyk P. 1, Kaczmarczyk W. 1
2 : 2
K:2:3

IV LIGA - FINAŁ

DROŻEJOWICE
Fasolewski M. 1, Szostak D. 1
     
CIŚNIENIOWCY                            
Kaleta E. 1, Parada M. 1, Walkiewicz M. 1
2 : 3
O III MIEJSCE
FC ZMORA                          
Pieterek K. 1, Mocherek P. 1
 
SPEC BUD                          
Pobiega M. 2, Kurczyna B. 1
2 : 3

Król Strzelców I Liga - Piotr Piotrowski / Pływalna Kos/
Król Bramkarzy I Liga - Ciesielski Michał / Caffaro/
Najlepszy Bramkarz:
Mariusz Oracz /Tank Chem/
Michał Gaik /Pływalnia Kos/
Michał Cieśniarski /U-21/
Najlepszy Zawodnik I Ligi
Wojciech Przybył Caffaro
Michał Nowak Pływalnia Kos
Mateusz Czekaj Tank Chem Przemyków
Andrzej Musiał U-21
Michał Ziętara Rolmet
Piotr Madejski Wisła Opatowiec
Michał Ślaski Rachwałowianka
Marcin Kądzielski Królewscy
Krzysztof Bździuła Best Bruk
Michał Borek Rosiejów Nad Stawem
Robert Banaszek Rafis
Pełka Paweł Racławice
Król Strzelców II Liga -Damian Cichy /FC  Koryto/
Król Bramkarzy II Liga -Marcin Adamus /Naprzód Skalbmierz/
Najlepszy Bramkarz
Przemysław Płatek / Gladiator Krzczonów/
Paweł Marzec /FC Koryto/
Kamil Niemiec /Na Bani/
Najlepszy Zawodnik II Ligi
Dawid Stokłosa Gladiator Krzczonów
Miłosz Wrzesień FC Koryto
Adam Paczkowski Czarnocin
Łukasz Niedźwiedź Zorza Mikołajów
Krzysztof Kozieł Wolni Strzelcy
Jakub Beruś Sparta Juniorzy
Jakub Sobieraj Naprzód Skalbmierz
Bartosz Jesionka Na Bani
Michał Sowa Pol Com Witowianka
Dawid Kowalski Lewart Bejsce
Marcin Czerwiec Edihaft Bielecki
Sebastian Kaczmarczyk Shot Gun


I LIGA
CAFFARO
Klepacz P. 4, Przybył W. 3, Łakota Ł. 2, Ciesielski M. 1,
Adamski K. 1, Garula A. 1, Suchan D. 1
:
WISŁA OPATOWIEC                      
Kępa P. 2, Cygnarewicz M. 2, Stalmach M. 1,
Bizoń G. 1, Madejski P. 1
13 : 7
20 : 10
PŁYWALNIA KOS                           
Nowak D. 1
: TANK CHEM PRZEMYKÓW       
Czekaj M. 2 Gwóźdź D. 1
 
1 : 3
 7 : 8  
I PLAY-OFF
CAFFARO
Klepacz P. 3, Przybył W. 2, Adamski K.1 , Mączyński J. 1  
:  WISŁA OPATOWIEC
Kępa P. 2, Stalmach M. 1,                                             
7 : 3
PŁYWALNIA KOS
Filipczak K. 4, Nowak M. 1, Szlembarski M. 1 
: TANK CHEM PRZEMYKÓW
Czekaj M. 4, Gwóźdź D. 1  
6 : 5
II LIGA
NA BANI                                 
Jaworski D. 3, Kałuża M. 1, Seweryn M. 1
:
  ZORZA MIKOŁAJÓW
Nowak D. 3, Domagała K. 1, Niedźwiedź A. 1
5 : 5
13 : 7
   NAPRZÓD SKALBMIERZ            
Ochendóżka W. 1, Pozłótka J. 1
:
KORYTO 
Cichy D. 2, Pragnący J. 2, Wrzesień M. 1,
Cichy K. 1, Chumikowski K. 1
2: 7
5 : 17
I PLAY-OFF
NA BANI                                                
Pietrzyk P. 3, Jaworski D. 2, Gzyl A. 2, Kałuża M. 1 
:
ZORZA MIKOŁAJÓW
Wątek M. 1, Nowak D. 1
8: 2
NAPRZÓD SKALBMIERZ           
Ochendóżka W. 3
:
KORYTO
Gołębiowski P. 3, Latos R. 2, Cichy K. 2, Cichy D. 2,
  Wrzesień M. 1  
3 : 10
III LIGA
ZŁOTY TEAM                        
Armatys T. 2, Kukla M. 2, Wójcik M. 2,
Musiał D. 1
:
ROSIEJÓW NAD STAWEM II       
Gierala Sz. 1
7 : 1
15 : 3
JASKÓŁKI    
Mudyn M. 5, Mudyn N. 2, Bartoś P. 1, Krawczyk K. 1,
Łanecki P. 1
:
WOJCIECHÓW
Kaczmarczyk W. 3, Gałęziowski G. 2
10 : 5
19:9
I PLAY-OFF
JASKÓŁKI                                            
Mudyn M. 3, Bartoś P. 3, Łanecki P. 1,
Machejek D. 1,Krawczyk K. 1        
:
WOJCIECHÓW  
Kaczmarczyk W. 2, Gałęziowski G. 1,
Kaczmarczyk P. 1
 9 : 4  
ZŁOTY TEAM                     
Kukla M. 5, Porębski Ł 2, Wójcik M. 1
:
ROSIEJÓW NAD STAWEM II             
Pieron S. 1, Szpak P. 1                    
8 : 2 
IV LIGA
CIŚNIENIOWCY                                 
Kaleta E. 1, Kozioł M. 1, Dworak Ł. 1, Parada M. 1
:
SPEC BUD
Pobiega M. 2, Ksi
4 : 4
10 : 8
DROŻEJOWICE  
Fasolewski M. 5, Skóra K. 3, Pisarek Ł. 2,
Fucia Z. 1, Szostak D. 1
:
FC ZMORA
Pieterek K. 1, Antończyk T. 1                            
12 : 2
21:3
 

Oświadczenie zawodnika tu pobierz >>>>
Oświadczenie zawodnika nieletniego >>>>

  MECZ KOLEJKI  
I CAFFARO - TANK CHEM 5 : 3
II NA BANI - FC KORYTO 1 : 1
K 3 : 2
III    :
     
  NIESPODZIANKA KOLEJKI  
P PŁYWALNIA KOS - BEST BRUK 5 : 10 
  BRAMKA KOLEJKI  
 

CZEKAJ MATEUSZ /TANK CHEM/

 
  BRAMKARZ KOLEJKI  
I GAIK MICHAŁ  /PŁYWALNIA KOS/  
III    
  STRZELCY  KOLEJKI   
 

7

ZAWODNICY  KOLEJKI 

 

KARY

DRUŻYNA GLADIATOR II - ODDANIE MECZU WALKOWEREM WYKLUCZENIE Z DALCZYCH ROZGRYWEK
DRUŻYNA DAREMNY TRUD - ODDANIE MECZU WALKOWEREM BEZ POW WYKLUCZENIE Z DALCZYCH
CZERWONA KARTKA MUSIAŁ DAMIAN /ZŁOTY TEAM/ - KARA MECZU W PUCHARZE LIGI

 

TERMINARZ             Aktualizacja 08.03.2018 GODZ. 11.00

Zmiany do środy godz. 11:00!!!

TERMINARZ FINAŁY

ŚRODA 21.03.2018

       
1 RACHWAŁOWIANKA - BEST BRUK /PÓŁFINAŁ PUCHARU LIGI/ P 2000 – 2045
       

PIĄTEK 23.03.2018

       
1 RACŁAWICE - WISŁA I /PÓŁFINAŁ PUCHARU LIGI/ P 2000 – 2045
       

 

NIEDZIELA 25.03.2018
    II 1603 – 1648
1 FC ZMORA- SPEC BUD /O III MIEJSCE IV LIGA / IV 1655 – 1740
2 DROŻEJOWICE - CIŚNIENIOWCY /FINAŁ IV LIGA / IV 1747 – 1832
3 RACHWAŁOWIANKA -RACŁAWICE  /O III MIEJSCE PUCHAR LIGI / P 1839 – 1924
4 BEST BRUK - WISŁA I   /FINAŁ PUCHARU LIGI 2017/18/ P 1931 – 2016
  FINAŁ SEZONU
ZAKOŃCZENIE III i IV LIGI ORAZ PUCHARU LIGI
I 2023 – 2108

 

 

UWAGA PUCHAR LIGI !!!

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DRUŻYNY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ROZGRYWKACH
PUCHARU LIGI 2017/18
WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST ZGŁOSZENIE NA E-MAILA 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
DRUŻYNY DO DNIA 14.01.2018 DO GODZINY 12:00
DRUŻYNY KTÓRE NIE PRZYŚLĄ ZGŁOSZEŃ NIE WEZMĄ UDZIAŁU W LOSOWANIU.
LOSOWANIE PUCHARU LIGI 14.01.2018 /NIEDZIELA/ GODZINA 19:15

PLANOWANE ROZPOCZĘCIE MECZY PUCHARU LIGI STYCZNIA 2018

 

ROZPOCZĘCIE LIGI /NIEDZIELA/ 12.11.2017

WISŁA OPATOWIEC - ROLMET 2 : 0

 

W niedzielę 12.11.2017 miała miejsce Inauguracja Jubileuszowego sezonu Powiatowej Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej. Największą tego typu imprezę w naszym regionie uroczyście otworzył Starosta Powiatu Kazimierza Wielka Jan Nowak. Podczas uroczystości wręczone zostały puchary i dyplomy dla drużyn uczestniczących w rozgrywkach powiatowej Ligi Orlik 2017. W tym roku w  PLF 2017/18 rywalizować będzie 46 zespołów podzielonych na 4 ligi. Tytułu Mistrza broni drużyna WISŁY Opatowiec. Jak co roku mecze rozgrwane będą w każdy weekend w hali Kazimierskiego Ośrodka Sportowego przy ul. T. Kościuszki 13 w Kazimierzy Wielkiej.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do oglądania na żywo zmagań wszystkich drużyn bądź śledzenie rywalizacji na stronie www.kazimierzakos.pl

UWAGA !!!
ważne zmiany w Regulaminie PLF 2017/18

  • wyznaczona została strefa zmian - zmiany poza wyznaczoną strefą będa karane żółtą kartką 
  • wprowadzone zostają kary odsunięcia od kolejnego meczu dla zawodnika który w sumie otrzyma 4 żółte kartki.
  • wrpwadzone zostają kary dyscylinarne dla zawodników, którzy  w niesportowy i wulgarny sposób będą odnosić się do sędziów, zachowywać na boisku bądź trybunach:
    - kara odsunięcia od -  1 meczu
    - kara odsunięcia od -  3 meczy
    - kara odsunięcia od -  5 meczy
    - dyskfalifikacja
  • pozostałe zasady pozostaja bez zmian

 

 

UWAGA !!!
Ostateczny termin składania kompletnych  list 30.10.2017!!!

Listy drużyn:
W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI/ nazwisko, imię, data urodzenia, adres/ ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI /na czerwono/

 

Wyniki Losowania Lig

I Liga

  1. Racławice
  2. Rolmet
  3. Pływalnia KOS
  4. Best Bruk
  5. Królewscy
  6. Rafis
  7. Rachwałowianka
  8. Wisła Opatowiec
  9. Caffaro
  10. Rosiejów Nad Stawem
  11. Global System
  12. Tank Chem Przemyków

II Liga

  1. Gladiator
  2. Lewart Bejsce
  3. Na Bani
  4. Naprzód Skalbmierz
  5. Czarnocin
  6. Shot Gun
  7. Zorza Mikołajów
  8. Koryto
  9. Pol-Com
  10. Edihaft
  11. Wolni strzelcy
  12. Sparta Juniorzy

III Liga

  1. Złoty Team
  2. Daremny Trud
  3. Jaskółki
  4. Lewart II
  5. Wojciechów
  6. K2
  7. Tajfun Cieszkowy
  8. Granda
  9. Rosiejów nad Stawem II
  10. Nabite?
  11. Metalika Piotrowice
  12. Kilo Wiejskiej

IV Liga

  1. Drożejowice
  2. Outsiderzy
  3. Caffaro Juniorzy
  4. Spec-Bud
  5. Ciśnieniowcy
  6. Sielec Team
  7. Gladiator II
  8. Sędziszowice
  9. Włostowianka
  10. Team Spirit

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami
kolejnej edycji Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej
II spotkanie - 23.10.2017 /poniedziałek/ godzina 20:00
sala konferencyjna KOS

Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI na czerwono/-

Planowane rozpoczęcie Ligi 12.11.2017r.
Zasady nie ulaegają zmianie

· Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
· Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy na stałe zameldowany w gminach!!! ościennych powiatu Kazimierza Wielka
NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA
· Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
· Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI/
wkrótce więcej informacji ....

 

PIĄTEK 09.02.2018

1 SPARTA JUNIORZY - WOLNI STRZELCY (10) II 1931 – 2016
2 CZARNOCIN - SHOT GUN (10) II 2023 – 2108
3 KORYTO - NA BANI (10) II 2115 – 2200
 

PIĄTEK 09.02.2018

1 SPARTA JUNIORZY - WOLNI STRZELCY (10) II 1931 – 2016
2 CZARNOCIN - SHOT GUN (10) II 2023 – 2108
3 KORYTO - NA BANI (10) II 2115 – 2200
 
Test