ngimg0
II Piknik Akademii Piłkarskiej KOS
 
Zakończył się drugi  sezon działalności szkółki piłkarskiej dla najmłodszych prowadzonej w Kazimierskim Ośrodku Sportowym. W zajęciach brało udział  72 dzieci podzielonych wiekowo na grupy: skrzaty, orliki  i żaki.
Uroczyste zakończenie odbyło się na boisku w Małej Kazimierzy, gdzie odbyły się konkurencje dla dzieci i rodziców,  wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe, całość zakończył mecz akademii przeciwko rodzicom. Wśród atrakcji dla dzieci były zjeżdżalnia, grill  a nawet pokazy lotnicze na prywatnym lotnisku „ROLMET”
 
Głównym celem Akademii Piłkarskiej KOS jest prowadzenie zajęć piłkarskich dla dzieci w wieku 4 – 13 lat, co w przyszłości być może zaowocuje zawodowym uprawianiem piłki nożnej. Akademia Piłkarska KOS to szkółka oparta o nowoczesne systemy szkolenia dzieci. Wysoki standard programów szkoleniowych będzie realizowany w przyjaznym dla nich otoczeniu, dzięki któremu uczniowie zdobędą umiejętności piłkarskie na poziomie podstawowym, następnie zaawansowanym. Program nauki i doskonalenia umiejętności gry dopasowany jest do młodych zawodników w wieku 4-13 lat i skupiony głównie na rozwoju umiejętności indywidualnych oraz grze w małych grupach.
Akademia Piłkarska KOS
 
Zapraszamy wszystkie chętne dzieci  /dziewczynki i chłopców/ w wieku 4-13 lat
/od września 2016 nowy nabór/

 więcej informacji tel 691277388, 609661568