STOWARZYSZENIE GEODETÓW POLSKICH
Zarząd Oddziału Świętokrzyskiego w Kielcach
 25 – 501 KIELCE ul. Henryka Sienkiewicza 48/50
http://www.sgp-kielce.pl/e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres korespondencyjny: Prezes Jerzy Barański  ul. Wita Stwosza 77
 25-453 Kielce
 
Koło Terenowe SGP w Kazimierzy Wielkiej
Kazimierski Ośrodek Sportowy sp. z o.o
w Kazimierzy Wielkiej
 ZAPRASZAJĄ NA
 
TRZECIE MISTRZOSTWA POLSKI GEODETÓW
W TENISIE STOŁOWYM
KAZIMIERZA WIELKA (woj. świętokrzyskie)
TERMIN  24-25 wrzesień 2016 rok
 
 
 
 
 
 
Wyniki :
Kategoria: Open Kobiety
L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Wróbel Karolina / Warszawa / I
2 Kawałek Katarzyna / Starachowice/ II
3 Szczepaniak Anna / Warszawa / III
4 Kałmuk Monika / Truskolasy / IV
5 Podgórna - Ćwik Dorota / Gołdap / V
6 Łukasikk Małgorzata / Rzeszów / VI
7 Nowakowska Katarzyna /Truskolasy / VII
8 Górecka-Drabik Anna / Donosy - Kazimierza W./ VIII
9 Golowska Agnieszka / Kazimierza Wielka / IX
10 Skalska Agnieszka / Wojesławice / X
11 Pęska-Siwik Agnieszka / Donosy - Kazimierza Wielka / XI
Kategoria: Mężczyźni do 40 lat
L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Zając Paweł / Warzyce - Jasło / / I
2 Ostrowski Adam / Kielce / II
3 Kowalczyk Kamil / Kielce / III
4 Oraniec Damian /Ostrowiec / IV
5 Starzomski Adrian / Ostrowiec / V
6 Kasperczyk Kamil / Mietel - Busko Zdrój / VI
7 Piórkowski Marcin / Ełk / VII
8 Średnicki Lucjan / Kielce / VIII
Kategoria: Mężczyźni 41 - 59 lat
L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Brylowski Dariusz / Ełk / I
2 Zaborowski Ropbert / Morąg / II
3 Pilip Zbigniew / Zamość / III
4 Wiśniewski Stanisław / Brodnica / IV
5 Fościak Wiesław / Nysa / V
6 Hap Jacek / Jasło / VI
7 Słupski Jan / Jasło / VII
8 Strączek Krzysztof / Niemodlin / VIII
9 Barański Jerzy / Kielce / IX
10 Klimczyk Wiesław / Kazimierza Wielka / X
11 Tomasik Krzysztof / Kielce / XI
12 Ślawski Krzysztof / Jasło/ XII
Kategoria: Mężczyźni powyżej 60 lat
L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Wolny Michał / Ruda Śląska / I
2 Wójcik Wiesław / Lublin / II
3 Cieszko Tadeusz / Lublin / III
4 Marzec Stefan / Wojciechów - Kazimierza W./ IV
5 Koniuch Jan / Rzeszów / V
6 Worek Jan / Rzeszów / VI
7 Polakowski Józef / Olecko / VII
8 Morawski Andrzej / Olecko / VIII
9 Kwasiborski Stanisław / Ostrowiec / IX
10 Kużmicz Dariusz / Warszawa / X
11 Pokrzywa Andrzej / Kańczuga / XI
Kategoria: Debel Kobiet
L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Wróbel Karolina - Szczepaniak Anna I
2 Kawałek Katarzyna - Kałmuk Monika II
3 Nowakowska Katarzyna - Łukasik Małgorzata III
Kategoria: Debel Mężczyzn
L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Pilip Zbigniew - Ostrowski Adam I
2 Wolny Michał - Koniuch Jan II
3 Wiśniewski Stanisław - Zaborowski Robert III
4 Cieszko Tadeusz - Wójcik Wiesław IV
5 Zając Paweł - Słupski Jan V
6 Brylowski Dariusz - Piórkowski Marcin VI
7 Strączek Krzysztof - Fośniak Wiesław VII
8 Tomasik Krzysztof - Kowalczyk Kamil VIII
Kategoria: Open Mężczyzn
L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Wolny Michał I
2 Zając Paweł II
3 Zaborowski Robert III
4 Brylowski Dariusz IV
5 Pilip Zbigniew V
6 Kowalczyk Kamil VI
7 Cieszko Tadeusz VII
8 Morawski Andrzej VIII
Kategoria: Mikst
L.p. Nazwisko i Imię Miejsce
1 Wolny Michał - Nowakowska Katarzyna I
2 Pilip Zbigniew - Szczepaniak Anna II
3 Brylowski Dariusz - Wróbel Karolina III
4 Marzec Stefan - Kawałek Katarzyna IV
5 Polakowski Józef - Podgórna Ćwik Dorota V
6 Koniuch Jan - Łukasik Małgorzata VI
7 Tomasik Krzysztof - Kałmuk Monika VII
Najlepsi zawodnicy Turnieju:
L.p. Nazwisko i Imię Punkty Miejsce
1 Wolny Michał 29 I
2 Brylowski Dariusz 20 II
3 Pilip Zbigniew 19 III
Klasyfikacja Kół SGP :
L.p. Nazwisko i Imię Punkty Miejsce
1 Kielce 25 I
2 Ełk 24 II
3 Ostrowiec 23,5 III
Klasyfikacja Oddziałów SGP:
L.p. Nazwisko i Imię Punkty Miejsce
1 Kielce 60 I
2 Suwałki 36 II
3 Lublin 21 III
 
KOMITET ORGANIZACYJNY MISTRZOSTW
1. STEFAN MARZEC – Prezes Kazimierskiego Ośrodka Sportowego – Kierownik imprezy
2. TADEUSZ PĘSKI – Prezes Oddziału SGP w Kazimierzy Wielkiej – z-ca Kierownika imprezy
3. JERZY BARAŃSKI – Prezes Świętokrzyskiego Oddziału SGP
4. KRZYSZTOF TOMASIK – Vice Prezes Świętokrzyskiego Oddziału SGP
5. DANUTA BIL – Vice Prezes Świętokrzyskiego Oddziału SGP
Cel imprezy: Popularyzacja Tenisa Stołowego w środowisku geodetów z terenu województwa i całego kraju, integracja środowiska geodezyjnego z całego kraju, promocja województwa świętokrzyskiego.
Uczestnicy: Geodeci z całego kraju legitymujący się dyplomem ukończenia szkoły geodezyjnej
Zgłoszenia: Wypełnioną kartę zgłoszeniową zawodnika wraz z potwierdzeniem dokonania opłaty wpisowego w wysokości 50 zł, należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 września 2016 roku do godziny 21:00 na adresy e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Stefan Marzec tel.: 600 306 845
Wpłaty należy dokonać na niżej podane konto:
Kazimierski Ośrodek Sportowy sp. z o.o, 28-500 Kazimierza Wielka, ul. Kościuszki 13, Bank Spółdzielczy w Kielcach, O/Kazimierza Wielka nr konta: 94 8493 0004 0180 0130 3737 0003
Zakwaterowanie i wyżywienie we własnym zakresie.
PROGRAM
Trzecich Mistrzostw Polski Geodetów w Tenisie Stołowym
KAZIMIERZA WIELKA 2016
Piątek (23.09.2016 r.)
21:00 – odprawa techniczna, losowanie: ul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka;
Sobota (24.09.2016 r.)
09:00 – 12:30 gry turniejowe
12:30 – 13:00 uroczyste otwarcie
13:00 – 15:00 przerwa obiadowa
15.00 – 18:00 gry turniejowe
18:30 – kolacja – grillowanie;
Niedziela (25.09.2016 r.)
09:00 – 11:30 gry turniejowe /pojedynki finałowe/
12:00 – 12:30 uroczyste zakończenie (wręczenie pucharów, nagród i dyplomów;
ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH KATEGORIACH WIEKOWYCH:
A - Kobiety – kat. open – bez względu na wiek
B – Mężczyźni:
1/ kat. open - bez względu na wiek
2/ kat. I - do 40 lat ;
3/ kat. II - 41 do 60 lat ;
4/ kat. III - powyżej 60 lat;
C - Gry deblowe pań– kat. open;
D - Gry deblowe panów – kat. open;
E - Gry mieszane / miksty/ – kat. open;
Dana kategoria będzie rozgrywana przy udziale minimum 4 zawodników.
Sprzęt sportowy: - zawody zostaną rozegrane na 16 stołach firmy TIBHAR oraz piłeczkami TIBHAR***, - obowiązuje obuwie sportowe na jasnych podeszwach.
Nagrody:
We wszystkich kategoriach trzy pierwsze miejsca nagrodzone zostana pucharami, medalami oraz nagrodami rzeczowymi, miejsca od 1 do 8 dyplomami.
W klasyfikacji drużynowej trzy Oddziały i Koła SGP otrzymuja puchary i dyplomy.
Uwaga:
1. Odprawa techniczna uczestników zawodów, losowania, rozgrywki turniejowe oraz
rozdanie nagród Kazimierski Ośrodek Sportowy sp. z o.o, Kazimierza Wielka, ul. Kościuszki 13;
2. Kazimierski Ośrodek Sportowy zapewnia zaproszonym gościom i uczestnikom
bezpłatne korzystanie z basenu, sauny i solarium.
3. Zakwaterowanie i wyżywienie we własnych zakresie. Podajemy przykładowe
adresy miejsc w których można zarezerwować noclegi:
Dworek Niedzieli, 28-500 Kazimierza Wielka, 1 Maja 13, tel. 888-449-305, 41 352 40 48
Zajazd Słoneczny, 28-500 Kazimierza Wielka, Donosy 133, tel. 41 3524 391
Pałac Lacon, 28-500 Kazimierza Wielka ul. 1 Maja 16, tel. 510-189-502, 508-072-579
Test