I LIGA

PLF 12/13

 

1. LEWART BEJSCE

2. CZARNOCIN

3. MLEK-POL

4. TOPOLA

5. NAPRZÓD SKALBMIERZ I

6. RAFIS

7. GLADIATOR KRZCZONÓW

8. PŁYWALNIA KOS

9. TERM-GLASS ŁAPSZÓW

10. WITOWIANKA WITÓW

11.ZŁOTY TEAM

12.AGRO-JUREK  POLONIA SĘDZISZOWICE

WYNIK SUPERPUCHARU

WYNIKI FINAŁÓW

WYNIKI II PLAY-OFF
 
 
 TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 

1

LEWART BEJSCE

11

10

0

1

30

81:45

+36

2

PŁYWALNIA KOS

11

9

0

2

27

60:26

+34

3

AGRO-JUREK POLONIA

11

8

0

3

24

74:41

+33

4

TERM-GLASS ŁAPSZÓW

11

6

0

5

18

55:49

+6

5

TOPOLA

11

5

0

6

15

48:73

-25

6

LZS CZARNOCIN

11

4

3

4

15

40:52

-12

7

GLADIATOR

11

5

0

6

15

48:52

-4

8

ZŁOTY TEAM

11

5

0

6

15

47:47

0

9

RAFIS

11

4

2

5

14

51:47

+4

10

MLEK-POL

11

4

1

6

13

45:54

-9

11

NAPRZÓD I

11

2

1

8

7

46:68

-22

12

WITOWIANKA

11

0

1

10

1

31:73

-42

 

II LIGA

PLF 12/13

 

1. SCORPION SKALBMIERZ

2. ROLMET

3. GALERIA MEBLI KW

4. SZYBCY I WŚCIEKLI

5. POL-COM

6. SPÓŁDZIELNIA SIELEC

7. STRZELEC CHROBERZ

8. KILO WIEJSKIEJ

9. LUK-TERM

10. WISŁA OPATOWIEC

11. CHEMIROL

12. AUTO-ART

WYNIKI FINAŁÓW

WYNIKI BARAŻY O II LIGĘ
WYNIKI

 

 TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

1

AUTO-ART

11

11

0

0

33

80:29

+51

2

ROLMET

11

8

2

1

26

59:29

+30

3

SPÓŁDZIELNIA SIELEC

11

8

1

2

25

81:37

+44

4

POL- COM

11

7

1

3

22

49:36

+13

5

SZYBCY I WŚCIEKLI

11

6

1

4

19

54:35

+19

6

CHEMIROL

11

6

1

4

19

57:52

+5

7

LUK-TERM

11

5

1

5

16

53:51

+2

8

KILO WIEJSKIEJ

11

4

1

6

13

38:50

-12

9

STRZELEC CHROBERZ

11

2

2

7

8

38:64

-26

10

WISŁA OPATOWIEC

11

2

0

9

6

29:69

-40

11

SCORPION

11

1

0

10

3

28:55

-27

12

GALERIA MEBLI KW

11

1

0

10

3

21:79

-58

 

III LIGA

PLF 12/13

Grupa A

1. ŚMIŁOWICE

2. Z.U.M.K. KAZIMIERZA WIELKA

3. FC KORYTO

4. NAPRZÓD SKALBMIERZ II

5. CZYŻOWICE

6. KKF NADWIŚLANKA

7. JAWORNIK JUNIORZY MŁODSI

8. MŁODE WILKI

9. FRESH BLOOD

Grupa B

1. HUZAR DOBIESŁAWICE

2. MALIBU SŁONOWICE

3. EASY COMAPNY

4. MEBLO-DAR

5. ŁAPSZÓW II

6 DEMOTYWATORZY

7. KOCINA

8. POKER STARS

9. DAREMNY TRUD

10. ZAKRZÓW

TABELE PO RUNDZIE ZASDNICZEJ Z PODZIAŁEM NA GRUPY

GR. A

LP.

NAZWA DRUŻYNY

M

Z

R

P

PUNKTY

BRAMKI

 

1

POKER STARS

7

6

0

1

18

43:19

+24

2

DEMOTYWATORZY

7

5

1

1

16

39:37

+2

3

ŚMIŁOWICE

7

5

0

2

15

29:26

+3

4

Z.U.M.K. KW

7

3

1

3

10

26:28

-2

5

MŁODE WILIKI

7

3

1

3

10

25:29

-4

6

FC KORYTO

7

2

0

5

6

26:27

-1

7

DAREMNY TRUD

7

1

1

5

4

34:42

-8

8

ZAKRZÓW

7

1

1

5

4

22:37

-15

GR. B

LP.

NAZWA DRUŻYNY

M

Z

R

P

PUNKTY

BRAMKI

 

9

CZYŻOWICE

5

3

0

2

9

23:17

+6

10

MEBLO-DAR

5

3

0

2

9

17:13

+4

11

HUZAR DOBIESŁAWICE

5

2

1

2

7

18:18

0

12

FRESH BLOOD

5

2

1

2

7

15:17

-2

13

NAPRZÓD II

5

2

0

3

6

19:24

-5

14

ŁAPSZÓW II

5

1

2

1

5

16:19

-3

GR. C

LP.

NAZWA DRUŻYNY

M

Z

R

P

PUNKTY

BRAMKI

 

15
KOCINA
4
4
0
0
12
37:17
+20
16
EASY COMPANY
4
3
0
1
9
39:12
+27
17
MALIBU SŁONOWICE
4
2
0
2
6
18:20
-2
18
JAWORNIK
4
1
0
3
3
11:41
-30
19
NADWIŚLANKA
4
0
0
4
0
8:23
-15

PODZIAŁ W GRUPACH

GR. A

LP.

NAZWA DRUŻYNY

1

2

3

4

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

Z.U.M.K. KW

 

3:4

4:4

5:3

4

12:11

2

2

SMIŁOWICE

4:3

 

3:2

4:3

9

11:8

1

3

MŁODE WILKI

4:4

2:3

 

3:1

4

9:8

3

4

FC KORYTO

3:5

3:4

1:3

 

0

7:12

4

 

LP.

NAZWA DRUŻYNY

5

6

7

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

5

CZYŻOWICE

 

5:3

3:4

3

8:7

5

6

NAPRZÓD II

3:5

 

5:3

3

8:8

6

7

FRESH BLOOD

4:3

3:5

 

3

7:8

7

 

LP.

NAZWA DRUŻYNY

8

9

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

8

JAWORNIK

 

4:1

3

4:1

8

9

NADWIŚLANKA

1:4

 

0

1:4

9

GR. B

LP.

NAZWA DRUŻYNY

1

2

3

4

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

1

DEMOTYWATORZY

 

5:4

3:7

8:8

4

16:19

3

2

POKER STARS

4:5

 

6:4

8:2

6

18:11

1

3

ZAKRZÓW

7:3

4:6

 

3:9

3

14:18

4

4

DAREMNY TRUD

8:8

9:3

2:8

 

4

19:19

2

 

LP.

NAZWA DRUŻYNY

5

6

7

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

5

ŁAPSZÓW II

 

2:5

2:2

1

4:7

7

6

MEBLO- DAR

5:2

 

2:3

3

7:5

6

7

HUZAR DOBIESŁAWICE

2:2

3:2

 

4

5:4

5

 

LP.

NAZWA DRUŻYNY

8

9

10

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

8

EASY COMPANY

 

4:7

9:1

3

13:8

9

9

KOCINA

7:4

 

9:5

6

16:9

8

10

MALIBU SŁONOWICE

1:9

5:9

 

0

6:18

10

 

 

 TABELA Grupa A

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

1

Z.U.M.K

8

5

2

1

17

56:25

+31

2

ŚMIŁOWICE

8

5

1

2

16

47:22

+25

3

MŁODE WILKI

8

5

1

2

16

40:17

+23

4

FC KORYTO

8

5

0

3

15

47:23

+24

5

CZYŻOWICE

8

4

1

3

13

42:25

+17

6

NAPRZÓD SKALBMIERZ II

8

4

1

3

13

41:27

+14

7

 FRESH BLOOD

8

4

0

4

12

57:33

+24

8

JAWORNIK JUNIORZY

8

1

0

7

3

14:110

-96

9

KKF NADWIŚLANKA

8

0

0

8

0

13:74

-61

 
 
 
 TABELA Grupa B
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 

1

POKER STARS

9

7

1

1

22

64:27

+37

2

 DEMOTYWATORZY

9

7

1

1

22

61:28

+33

3

ZAKRZÓW

9

6

0

3

18

43:35

+8

4

DAREMNY TRUD

9

4

1

4

13

46:48

-2

5

HUZAR

9

4

1

4

13

35:37

-2

6

ŁAPSZÓW II

9

3

2

4

11

32:42

-10

7

MEBLO-DAR

9

3

1

5

10

28:31

-3

8

EASY COMPANY

9

3

0

6

9

35:40

-5

9

KOCINA

9

2

1

6

7

36:50

-14

10

MALIBU

9

1

2

6

5

17:54

-37

 
 
 

 

 

Test