80 kg: Łukasz Fień pokonał Patryka Tyrtaniaka przez poddanie (duszenie zza pleców, 2 runda)
95 kg: Łukasz Kapsa pokonał Patryka Kowolla przez poddanie (duszenie zza pleców, 1 runda)
85 kg: Damian Piątek pokonał Piotra Wołowika przez poddanie (duszenie zza pleców), 2 runda)
80 kg: Paweł Celiński pokonał Tomka Nowickiego przez poddanie (duszenie zza pleców, 1 runda)
Walki zawodowe:
70 kg: Oliwier Bula pokonał Pawła Kolano przez jednogłośną decyzję sędziów (30×27, 30×27, 30×25)
62 kg: Piotr Olszynka pokonał Mariusza Rumpela przez TKO (G&P, zatrzymanie walki przez sędziego, 1 runda)
70 kg: Alan Langer pokonał Kamila Janiaka przez poddanie (duszenie trójkątne nogami, 1 runda)
73 kg: Mateusz Teodorczuk pokonał Adriana Zielińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów (28×27, 28×27, 29×27)
84 kg: Robert Radomski pokonał Arkadiusza Żabę przez jednogłośna decyzję sędziów (29-28, 29-28, 29-27)

Relacja i wyniki z Kazimierzy Wielkiej (tekst z MMA ROCKS)

Robert Radomski (MMA 11-2) zwyciężył po wyrównanym trzyrundowym pojedynku Arkadiusza Żabę (MMA 7-3) w walce wieczoru drugiej Gali MMA w Kazimierzy Wielkiej. Pojedynek przez większą część piętnastu minut toczył się w klinczu, gdzie zawodnicy naprzemiennie dociskali rywala do narożnika i kopali po udach. W pierwszej odsłonie Radomskiemu udało się zdobyć obalenie, ale pod koniec rundy Żaba trafił go mocną serią ciosów pod linami. W drugich pięciu minutach zawodnik Silesian Cage Club zapewnił sobie prowadzenie w pojedynku obaleniem prosto do dosiadu, dodatkowo jego bytomski przeciwnik stracił jeden punkt za niedozwolone kopnięcie w parterze. W ostatniej rundzie Żabie udało się wymęczyć klinczami podopiecznego Tomasza Brondera, ale zabrakło mu czasu na przechylenia szali zwycięstwa w tym pojedynku na swoją korzyść.
Zdecydowanie najlepszą walką wieczoru było starcie Mateusza Teodorczuka (MMA 9-2) z Adrianem Zielińskim (MMA 8-3). Zawodnik z Katowic od pierwszych minut dynamicznie boksował, podczas gdy Olsztynianin odgryzał mu sie mocnymi kopnięciami na uda. Ważna dla losów starcia była kara dla podopiecznego Szymona Bońkowskiego za kilkukrotne łapanie lin. Mimo faulów Teodorczuk i tak potrafił przenieść walkę na ziemię w pierwszych pięciu minutach. Po kolejnych wyrównanych wymianach w drugiej rundzie, Teodorczuk był bliski zwycięstwa zapinając rywalowi ciasną kimurę. Zieliński, mimo, że kilka razy był bliski klepnięcia, ostatecznie kilkoma przetoczeniami uciekł z techniki. Gdy wydawało się, że nic nie odberze zwycięstwa bohaterowi miejscowej publiczności, ten wyraźnie osłabł w ostatniej odsłonie. Olsztynianin rozbijał go niskimi kopnięciami, a następnie rozciął i zranił kombinacjami bokserskimi. Losy wygranej ważyły się do ostatnich sekund, kiedy Zieliński zdobył plecy zmęczonego rywala i do końcowej syreny pracował nad duszeniem.
Szybkie zwycięstwa odnieśli dwaj inni zawodnicy Silesian Cage Club. Alan Langer (MMA 4-3) w niewiele ponad półtorej minuty poddał trójkątem Kamila Janika (MMA 1-1) MMA Jiu Jitsu Team Bytom, a Piotr Olszynka (MMA 1-1-1) szybką kombinacją ciosów posłał na deski Mariusza Rumpla (MMA 1-1) z AKS Chorzów, a następnie zmusił sędziego do przerwania serią ciosów w parterze. W pierwszej z zawodowych walk komplet zawodowych zwycięstw dla teamu z Katowic zapewnił Oliwier Bula (MMA 1-0), które pewnie wypunktował Pawła Kolano (MMA 0-1) z MMA Rzeszów.
Wszystkie cztery amatorskie pojedynki zakończyły się duszenia zza pleców. Na uwagę zasługuje bardzo szybkie i efektowne zwycięstwo młodszego brata Karola Celińskiego Pawła, który nie dał szans Tomaszowi Nowickiemu z Silesian Cage Club. Swoje pojedynki wygrywali też Damian Piątek z Elbląga, Łukasza Kapsa z Katowic i Łukasz Fień z Rzeszowa
Photo A. Kocela,   KOS

II GALA MMA
w Kazimierzy Wielkiej 16.11.2012

16 listopada 2012 roku po razy drugi w Kazimierzy odbędzie się Gala MMA z udziałem zawodników z całej Polski. Będzie można obejrzeć 10 walk. W dwóch walkach wieczoru zobaczymy zawodników notowanych w pierwszej dziesiątce w Polsce w swoich kategoriach wagowych. W pierwszej z nich Mateusz Teodorczuk  z Katowic zmierzy się z Adrianem Zielińskim z Olsztyna, a na zakończenie Robert Radomski z Katowic stoczy pojedynek z Adrianem Żabą z Bytomia. Na Gali zobaczymy zawodników z czołowych klubów w naszym kraju, trenowanych między innymi przez znanych z KSW Tomasza Brondera ( sędzia główny i ringowy ) Szymona Bońkowskiego ( trenera Mameda Khalidova ) czy Łukasza Jurkowskiego ( pierwszego mistrza KSW, a obecnie komentatora sportów walki w Polsacie i Orange Sport ) Swoją wizytę potwierdził również Artur „Kornik” Sowiński, który 2 tygodnie później będzie walczył o pas Federacji KSW w kategorii lekkiej.
>  Walki będą się odbywać na dystansie 2x5 min. ( undercard) i 3x5 min. ( maincard ) Przepisy pozwalają na uderzenia , w tym również łokciami,  kopnięcia ,sprowadzenia oraz różnego rodzaju dźwignie i duszenia