UWAGA PLEBISCYT !!!
OSTATNI WEEKEND GŁOSOWANIA !!!
DO WYGRANIA CENNE NAGRODY

 
 
Ogłaszamy wyniki głosowania kibiców:
  1. SZLEMBARSKI MARCIN /PŁYWALNIA KOS/
    PRZEGLĄD REJESTRACYJNY W FIRMIE ROLMET
  2. CZAJKA PAWEŁ / MARSYLIA/ 
    ZAPROSZENIE DLA DWÓCH OSÓB NA
    KONCERT PIĘKNI I MŁODZI 2015-KLUB UNDERGROUND WIELGUS
    31.01.2015
  3. STĘPIEŃ ŁUKASZ /RAFIS/
    ZAPROSZENIE DLA DWÓCH OSÓB NA
    KONCERT PIĘKNI I MŁODZI 2015-KLUB UNDERGROUND WIELGUS
    31.01.2015
  1. SZYMON NOWAK
    ZAPROSZENIE DLA DWÓCH OSÓB NA
    KONCERT PIĘKNI I MŁODZI 2015-KLUB UNDERGROUND WIELGUS
    31.01.2015
  2. DAWID KOZŁOWSKI
    ZAPROSZENIE DLA 6 OSÓB DO KLUBU UNDERGROUND 07.02.2015 LOZA+ STARTER
  3. ŁUKASZ STĘPIEŃ
    PRZEGLĄD REJESTRACYJNY W FIRMIE ROLMET

Nagrody do odebrania w sekretariacie KOS

Kazimierski Ośrodek Sportowy ogłasza plebiscyt na najładniajszą bramkę/akcję 2014 roku.
Spośród tych, które  udało nam nagrać wytypowaliśmy 12, na które można oddawać głosy.
 Głosować można w Kazimierskim Ośrodku Sportowym podczas wejścia na halę sportową podczas rozgrywek, każdy zawodnik oraz kibic może zagłosować na wybranego zawodnika wrzucając wypełniony kupon do urny.
Nagrody losujemy dla najlepszego zawodnika jak również spośród wszystkich którzy oddadzą swój głos.
Każdy moż oddać wyłącznie jeden głos dziennie /sobota,niedziela/ Głosować można już od soboty 03.01.2015.
Zakończenie głosowania 18.01.2014

  1. NAGRODA DLA ZWYCIĘZCY
    PRZEGLĄD REJESTRACYJNY W FIRMIE ROLMET
  2. NAGRODA ZA II MIEJSCE
    ZAPROSZENIE DLA DWÓCH OSÓB NA
    KONCERT PIĘKNI I MŁODZI 2015-KLUB UNDERGROUND WIELGUS
    31.01.2015
  3. NAGRODA ZA III MIEJSCE
  4. NAGRODA DLA GŁOSUJĄCEGO
    ZAPROSZENIE DLA DWÓCH OSÓB NA
    KONCERT PIĘKNI I MŁODZI 2015-KLUB UNDERGROUND WIELGUS
    31.01.2015
  5. NAGRODA DLA GŁOSUJĄCEGO
    ZAPROSZENIE DLA 6 OSÓB DO KLUBU UNDERGROUND 07.02.2015 LOZA+ STARTER
  6. NAGRODA DLA GŁOSUJĄCEGO
    PRZEGLĄD REJESTRACYJNY W FIRMIE ROLMET

BRAMKA 2014 ROKU ZOBACZ >>>>>

  1. CIEKALSKI ROBERT /ROLMET/
  2. DĄBROWSKI ROBERT /ROLMET/
  3. FRĄCZEK PIOTR /AUTO-ART/
  4. SZLEMBARSKI MARCIN /PŁYWALNIA KOS/
  5. PIOTROWSKI PIOTR / CAFFARO/
  6. CZAJKA PAWEŁ / MARSYLIA/
  7. WOŁOWSKI MATEUSZ / ROLMET/
  8. WITEK KRZYSZTOF /PŁYWALNIA KOS/
  9. ORACZEWSKI PATRYK /MARSYLIA/
  10. STĘPIEŃ ŁUKASZ /RAFIS/
  11. KLEPACZ PATRYK / LZS GRUSZKA CZARNOCIN /
  12. PRZYBYŁ WOJCIECH /SHOT WITOWIANKA/

BRAMKA 2014 ROKU ZOBACZ >>>>>

Test