Skip to content
Jump to main navigation and login
Nav view search
Navigation
e-mail:
[email protected]
Search
Strona główna
Wiadmości
Galeria
Historia
RODO
Zamówienia publiczne - KOS
Deklaracja dostępności
Honorujemy karty
Baseny Mineralne
Aktualności
Baseny Odmładzające
Cennik
Atesty
Galeria
Strefa Klienta
Parking
Regulaminy
Hala sportowa
Aktualności - hala
Hala
Siłownia
Powiatowa Liga Futsalu
Historia PLF
Rajd Samochodów Terenowych
Bieg Szlakiem Megalitów
Akademia Piłkarska KOS
Orlik 2023
Cennik hala
Kryta Pływalnia
Aktualności - basen
Basen
Cennik
Maraton Pływacki
Kazimierska Liga Pływacka
Regulamin
Nauka pływania
Akademia Pływacka KOS
Sala zabaw "KOS"
Inne
Linki
Stara Strona KOS
Informacja Turystyczna
kazimierza.travel
Wiadomości
Wyniki
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Regulamin
Przepisy
Dryżyny
Król Strzelców
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Puchar
Historia PLF
PLF 2015/2016
PLF 2014/2015
PLF 2013/2014
PLF 2012/2013
PLF 2011/2012
PLF 2010/2011
PLF 2009/2010
PLF 2007/2008
PLF 2005/2006
181
Damian Cichy
(
Cieszkowy
,
PG BRUK Cieszkowy
)
178
Dziadana Dawid
(
MKS Włostowianka
,
Pershing Team
,
Wisła Sierosławice
)
134
Mateusz Rogala
(
Caffaro
,
Cieszkowy
,
KKF CAFFARO
,
Tajfun
)
131
Hubert Przebieracz
(
Caffaro
,
Ciśnieniowcy
,
Drużyna AA
,
KKF CAFFARO
,
Promil
)
128
Arkadiusz Zaleśny
(
Caffaro
,
KKF CAFFARO
,
Metalika RAD-TEL
,
TOPOLA
)
124
Kądzielski Krystian
(
Królewscy
,
Królewscy
,
Złoty Team
)
83
Malara Patryk
(
Drink Team
,
Krokodylki
,
PG BRUK Cieszkowy
,
Spartanie
)
77
Piotr Piotrowski
(
Pretekst Pub
,
Pływalnia Kos
)
68
Kuchnia Damian
(
Pershing Team
,
POL-COM
,
WILD TEAM
,
Wisła Sierosławice
)
65
Mateusz Zagrodnik
(
Caffaro
,
Ciśnieniowcy
,
DANROB
,
KKF CAFFARO
)
64
Norbert Mudyn
(
Jaskółki
,
Kojot Miechów
)
62
Erwin Kaleta
(
Caffaro
,
Ciśnieniowcy
,
Ciśnieniowcy
,
KKF CAFFARO
,
Rafis
)
62
Dawid Gwóźdź
(
Przemyków
)
60
Nowak Daniel
(
KKF CAFFARO
,
Komoda Smaku
,
Pershing Team
,
Promil
)
60
Wątek Norbert
(
OLD BOYS
,
Pływalnia Kos
)
58
Paweł Kaczmarczyk
(
OLD BOYS
,
Wojciechów
,
Złoty Team
)
58
Wójcik Damian
(
Kilo Wiejskiej
,
Pershing Team
)
58
Michał Kozioł
(
Caffaro
,
Ciśnieniowcy
,
Ciśnieniowcy
,
KKF CAFFARO
)
57
Miłosz Wrzesień
(
Cieszkowy
,
PG BRUK Cieszkowy
)
57
Dawid Stokłosa
(
GLADIATOR
,
Gladiator
)
56
Mateusz Mudyn
(
Jaskółki
,
Kojot Miechów
)
54
Jasiński Filip
(
Fino Wino
,
MAXBRAM
,
RAF-CAR
)
53
Kościółek Bartosz
(
allspace.com
,
Krokodylki
,
Lewart II
,
PG BRUK Cieszkowy
)
52
Sebastian Kaczmarczyk
(
FUKS
,
Shot Gun
,
Shot Gun
)
52
Oskar Kwaśniński
(
Ciśnieniowcy
,
Ciśnieniowcy
,
KKF CAFFARO
)
52
Adam Paczkowski
(
EUFORIA Czarnocin
,
OLD BOYS
,
Północna Kompania Cebuli
)
51
Kamil Nowak
(
Czyżyki Czyżowice
,
Przyjaciele
,
Sielec Team
,
WILD TEAM
)
51
Ziomkowski Marek
(
Czyżyki Czyżowice
,
Jang Boys
,
Metalika RAD-TEL
,
Wojciechów
)
50
Kamil Olesiński
(
Komoda Smaku
,
Rosiejów nad Stawem
)
49
Kucięba Kacper
(
Gladiator
,
Królewscy
,
Lewart
,
RAF-CAR
)
49
Mocherek Piotr
(
FC Zmora
,
Pershing Team
,
Przemyków
)
49
Damian Wieczorek
(
KKF CAFFARO
,
OLD BOYS
,
Rolmet
,
Złoty Team
)
46
Daniel Nowak
(
FUKS
,
PG BRUK Cieszkowy
,
Promil
)
45
Mocherek Damian
(
OLD BOYS
,
Przemyków
)
45
Bartosz Kurczyna
(
Drink Team
,
Drużyna AA
,
Spec-Bud
,
Spec-Bud
)
44
Dominik Jaworski
(
Na Bani
,
Polonia Sędziszowice
,
WISŁA OPATOWIEC
)
44
Fakowski Przemysław
(
PG BRUK Cieszkowy
,
Promil
)
42
Michał Parada
(
Ciśnieniowcy
,
Ciśnieniowcy
)
42
Piotr Badzioch
(
NITRO
,
POL-COM
,
Rachwałowianka
)
42
Michał Kukuła
(
Przemyków
,
Złoty Team
)
41
Fryt Kacper
(
Antyszczepionkowcy
,
DANROB
,
Komoda Smaku
,
Metalika RAD-TEL
,
Rolmet
,
WISŁA OPATOWIEC
)
41
Jakub Sambur
(
Cieszkowy
,
Tajfun
)
40
Dariusz Cieśla
(
OLD BOYS
,
Pływalnia Kos
)
40
Kacper Jachna
(
Drink Team
,
Drużyna AA
,
Rolmet
,
Spec-Bud
,
Spec-Bud
)
40
Kądzielski Marcin
(
Królewscy
,
Królewscy
,
Złoty Team
)
40
Marcin Baran
(
Jang Boys
,
Kuliś Team
,
Metalika RAD-TEL
)
40
Łukasz Dworak
(
Ciśnieniowcy
,
Ciśnieniowcy
,
Rafis
)
40
Patryk Klepacz
(
KKF CAFFARO
,
RAF-CAR
,
WISŁA OPATOWIEC
)
39
Kozłowski Marcin
(
Nitro Wisła Sierosławice
,
Wisła Sierosławice
)
39
Mateusz Pobiega
(
Spec-Bud
,
Spec-Bud
,
Złoty Team
)
39
Klepacz Patryk
(
KKF CAFFARO
,
RAF-CAR
,
WISŁA OPATOWIEC
,
Złoty Team
)
38
Maciek Gołębiowski
(
Cieszkowy
,
Tajfun
)
37
Damian Śmiech
(
PG BRUK Cieszkowy
,
Wolni Strzelcy -PESO TOPOLA
)
37
Paweł Kwiecień
(
Chaos Team
,
Coś poszło nie tak
,
K2
)
36
Jańczyk Grzegorz
(
Caffaro
,
CFR
,
Daremny Trud
,
Drużyna AA
,
KKF CAFFARO
,
Typiarze
)
36
Stroński Robert
(
KKF CAFFARO
,
Metalika RAD-TEL
,
PG BRUK Cieszkowy
,
Tajfun
)
36
Brociek Bartosz
(
Antyszczepionkowcy
,
Kózkowianka Kózki
,
Północna Kompania Cebuli
)
36
Mariusz Adamczyk
(
KKF CAFFARO
,
Rafis
)
35
Kumor Maciej
(
Fino Wino
,
RAF-CAR
)
34
Maj Kamil
(
Drożejowice
,
Fino Wino
,
Naprzód Skalbmierz
,
TOPOLA
)
33
Pleszyński Robert
(
OLD BOYS
,
Pływalnia Kos
)
33
Kurczyna Klaudiusz
(
Drink Team
,
Drużyna AA
,
Komoda Smaku
,
Krokodylki
,
Rolmet
,
Spec-Bud
,
Spec-Bud
)
33
Kamil Buba
(
Ciśnieniowcy
,
EUFORIA Czarnocin
,
KS Bocian
)
33
Pietras Hubert
(
Na Bani
,
WISŁA OPATOWIEC
)
33
Gadawski Patryk
(
Gladiator
,
GLADIATOR
,
MAXBRAM
)
33
Łukasz Stępień
(
Promil
,
Rafis
,
Rafis
)
32
Michał Sydoryk
(
Antyszczepionkowcy
,
Północna Kompania Cebuli
,
Typiarze
)
32
Krzysztof Cieślik
(
Shot Gun
,
Shot Gun
,
WISŁA OPATOWIEC
)
32
Maderak Sebastian
(
Caffaro
,
KKF CAFFARO
,
PG BRUK Cieszkowy
,
Pływalnia Kos
,
Rolmet
)
32
Łukasz Gądek
(
Przyjaciele
,
Racławice
)
32
Swat Jakub
(
Królewscy
,
MAXBRAM
,
RAF-CAR
,
Sparta Juniorzy
)
32
Rafał Stępień
(
Caffaro
,
PG BRUK Cieszkowy
,
Promil
,
Rolmet
)
32
Rafał Zaleśny
(
Metalika RAD-TEL
)
32
Wieczorek Damian
(
Ciśnieniowcy
,
WISŁA OPATOWIEC
,
Złoty Team
)
31
Radosław Latos
(
Cieszkowy
,
PG BRUK Cieszkowy
)
31
Sebastian Jędras
(
EUFORIA Czarnocin
,
KS Bocian
,
Północna Kompania Cebuli
)
31
Mocherek Tomasz
(
PG BRUK Cieszkowy
,
POL-COM
,
Przemyków
)
31
Wojciech Przybył
(
KKF CAFFARO
,
NITRO
,
Rachwałowianka
)
31
Kądzielski Mateusz
(
Królewscy
,
Północna Kompania Cebuli
,
Złoty Team
)
31
Kocel Paweł
(
Kózkowianka Kózki
)
31
Ślaski Michał
(
Na Bani
)
30
Bracisewicz Krystian
(
GLOBAL SYSTEM
,
MAXBRAM
)
30
Nowak Piotr
(
GLADIATOR
,
Gladiator
,
KKF CAFFARO
)
30
Tomasz Lech
(
KKF CAFFARO
,
OLD BOYS
,
Rafis
,
Rafis
)
29
Kamil Sznajder
(
WILD TEAM
)
29
Patryk Bartoś
(
Jaskółki
,
Kojot Miechów
)
29
Przemysław Gołębiowski
(
Cieszkowy
,
PG BRUK Cieszkowy
)
29
Rogala Mateusz
(
Naprzód Skalbmierz
,
PG BRUK Cieszkowy
,
Tygryski
,
WISŁA OPATOWIEC
)
29
Gorgoń Mateusz
(
PG BRUK Cieszkowy
,
TOPOLA
,
Wolni Strzelcy -PESO TOPOLA
)
29
Piotr Nowak
(
GLADIATOR
,
Gladiator
,
Promil
)
29
Łukasz Niedźwiedź
(
OLD BOYS
,
POL-COM
)
29
Kamil Adamski
(
Coś poszło nie tak
,
KKF CAFFARO
,
OLD BOYS
,
Przemyków
,
Pływalnia Kos
,
Rachwałowianka
)
28
Rafał Galus
(
Kilo Wiejskiej
,
WILD TEAM
)
28
Kozioł Michał
(
CFR
,
KKF CAFFARO
,
Kózkowianka Kózki
)
28
Krzysztof Bździuła
(
FUKS
)
28
Grzegorz Bizoń
(
WISŁA OPATOWIEC
)
28
Mateusz Majcherczyk
(
Rolmet
,
WISŁA OPATOWIEC
)
28
Krystian Tabor
(
KS Bocian
,
Rolmet
,
Złoty Team
)
28
Wiącek Kamil
(
MKS Włostowianka
)
28
Kawa Radosław
(
Drapieżne Koty
,
GLOBAL SYSTEM
,
Metalika RAD-TEL
,
Pershing Team
,
WISŁA OPATOWIEC
)
Kalendarz
Tabele
06-12-2020
Na Bani
2
1
FUKS
Mecz
Skład
Oś czasu
40'
Statystyki zawodnika
Na Bani
Ilość
Wydarzenie
Czas
Przemysław Nowak
2
FUKS
Czas
Wydarzenie
Ilość
1
Jakub Bartosik
Uszeregowuj
Artur Gzyl
Bartosz Jesionka
Dariusz Kuźma
Dominik Iwański
Dominik Jaworski
Jach Mateusz
Kamil Muter
Kowalski Dawid
Mateusz Korcala
Michał Ślaski
Niemiec Kamil
Patryk Pietrzyk
Przemysław Nowak
Sebastian Noga
Stanisław Trędowski
Adrian Kaczor
Damian Turek
Grzegorz Turek
Jakub Bartosik
Mateusz Wątek
Michał Janik
Olaf Gorzkowski
Opałka Bartosz
Szczepan Grabski
Szymon Kwiecień
Włodarczyk Karol
Komentarze
Dodaj komentarz
Komentarze