Kazimierski Ośrodek Sportowy zaprasza na Feryjne Turnieje Piłki Nożnej:
 I Halowy Turniej Piłki Nożnej Skrzatów 
19.01.2016 
 
Akademia Sportu Elita Brzesko
Akademia Fiesta Kraków
AP Kazimierski Ośrodek Sportowy
AP Kazimierski Osrodek Sportowy II
AP Proszowianka Proszowice
Słomniczanka Słomniki
Najlepszy zawodnik- Daniel Zdeb
Król Strzelców - Damian Morawiec
Najlepszy Bramkarz - Aleksander Hirschmann
 
 
Drużyna
1
2
3
4
5
6
Bramki
Pkt
Miejsce
AP Kazimierski Osrodek Sportowy I
 
0:1
0:4
0:4
0:6
0:3
0:18
0
VI
AP Proszowianka Proszowice
1:0
 
1:0
1:1
1:2
4:1
8:4
10
III
Akademia Fiesta Kraków
4:0
0:1
 
2:3
1:0
2:2
9:6
7
IV
Słomniczanka
Słomniki
4:0
1:1
3:2
 
1:0
4:1
13:4
13
I
Akademia Sportu Elita Brzesko
6:0
2:1
0:1
0:1
 
2:0
10:3
12
II
AP Kazimierski Ośrodek Sportowy II
3:0
1:4
2:2
1:4
0:2
 
7:12
4
V
 
 V Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków
o Puchar Kazimierskiej Agencji Drukarskiej
20.01.2016
I MIEJSCE -
ŚWIĘTOKRZYSKA AKADEMIA SPORTU KIELCE
II MIEJSCE -
AP PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC II
III MIEJSCE -
AS ELITA BRZESKO
IV MIEJSCE -
SŁOMNICZANKA SŁOMNIKI
V MIEJSCE -
AP PIŁKARSKIE NADZIEJE MIELEC II
VI MIEJSCE -
AP KAZIMIERSKI OŚRODEK  SPORTOWY
VII MIEJSCE -
OLIMPIA POGOŃ STASZÓW
VIII MIEJSCE -
VICTORIA 2015 SKALBMIERZ

NAJLEPSZY ZAWODNIK

KONRAD CISZEK

KRÓL STRZAELCÓW

KAROL ROGÓZ

NAJLEPSZY BRAMKARZ

IGOR MIŁOŚ

 
Mecz o miejsce I   APPN Mielec I - Świętokrzyska AS Kielce 2:1
Mecz o miejsce III AS Elita Brzesko - Słomniczanka Słomniki  4:0
Mecz o miejsce V  AP KOS Kazimierza Wielka - APPN Mielec II  1:3
Mecz o miejsce VII Victoria Skalbmierz - Olimpia Pogoń Staszów  0:5
GR. A
Drużyna
1
2
3
4
Bramki
Pkt
Miejsce
Victoria 2015 Skalbmierz
 
0:8
0:11
0:11
0:30
0
IV
AP KOS Kazimierza Wielka
8:0
 
0:4
0:5
8:9
3
III
Świętokrzyska Akademia Sportu Kielce
11:0
4:0
 
0:1
15:1
6
II
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec I
11:0
5:0
1:0
 
17:0
9
I
GR. B
Drużyna
1
2
3
4
Bramki
Pkt
Miejsce
Akademia Sportu
Elita Brzesko
 
2:0
1:2
2:0
5:2
6
II
Olimpia Pogoń
Staszów
0:2
 
1:2
0:1
1:5
0
IV
Słomniczanka
Słomniki
2:1
2:1
 
2:2
6:4
7
I
AP Piłkarskie
Nadzieje Mielec II
0:2
1:0
2:2
 
3:4
4
III

V Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików Starszych o Puchar Prezesa Firmy "Rolmet" w Kazimierzy Wielkiej

21.01.2016

I MIEJSCE -
TARNOVIA TARNÓW
II MIEJSCE -
MIELNIUM SKAWINA
III MIEJSCE -
AP MAM TALENT KRZESZOWICE
IV MIEJSCE
AP KAZIMIERSKI OŚRODEK SPORTOWY
V MIEJSCE
KRAKUS KRAKÓW
VI MIEJSCE
DUNAJEC NOWY SĄCZ
VII MIEJSCE
APPROSZOWIANKA PROSZOWICE
VIII MIEJSCE
AP KMITA ZABIERZÓW
IX MIEJSCE
PRZEBÓJ WOLBROM
X MIEJSCE
OLIMPIA POGOŃ STASZÓW
XI MIEJSCE
JAWORNIK GORZKÓW
NAJLEPSZY ZAWODNIK
HUBERT JASIAK
NAJLEPSZA ZAWODNICZKA
NIKOLA ZAPART
KRÓL STRZELCÓW
KACPER KWIECIEŃ
NAJLEPSZY BRAMKARZ
MAKS SŁOTA
 
Mecz o miejsce I  Milenium Skawina - Tarnovia Tarnów  1:3
Mecz o miejsce III  AP KOS Kazimierza Wielka - AP MT Kszeszowice 0:2
Mecz o miejsce V  Krakus Kraków - Dunajec Nowy Sącz  7:0
Mecz o miejsce VII  AP Proszowianka Proszowice - Kmita Zabierzów  4:0
Mecz o miejsce IX  Przebój Wolbrom - Olimpia Pogoń Staszów / Karne  3:2
 
GR A
Drużyna
1
2
3
4
5
6
Bramki
Pkt
Miejsce
Przebój Wolbrom
 
0:0
5:0
1:4
0:1
0:1
6:6
4
V
Tarnovia Tarnów
0:0
 
6:0
2:1
0:1
1:0
9:2
10
II
Jawornik Gorzków
0:5
0:6
 
0:6
0:1
0:8
0:26
0
VI
Krakus Kraków
4:1
1:2
6:0
 
1:1
1:1
13:5
8
III
Mielnium Skawina
1:0
1:0
1:0
1:1
 
0:0
4:1
11
I
AP Proszowianka Proszowice
1:0
0:1
8:0
1:1
0:0
 
10:2
8
IV
GR B
Drużyna
1
2
3
4
5
Bramki
Pkt
Miejsce
Olimpia Pogoń Staszów
 
0:2
1:4
0:3
0:0
1:9
1
V
Dunajec Nowy Sącz
2:0
 
0:2
0:0
2:0
4:2
7
III
AP MAM Talent Krzeszowice
4:1
2:0
 
3:0
2:0
11:1
12
I
AP KOS kazimierza Wielka
3:0
0:0
0:3
 
3:1
6:4
7
II
Kmita Zabierzów
0:0
0:2
0:2
1:3
 
1:7
1
IV

II Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików Starszych

o Puchar Prezesa Kazimierskiego Ośrodka Sportowego

22.01.2016

I MIEJSCE

TARNOVIA TARNÓW

II MIEJSCE

WISŁA JUNIOR SANDOMIERZ

III MIEJSCER

PIŃCZOWSKA SZKÓŁKA PIŁKARSKA PIŃCZÓW

IV MIEJSCE

AP KOS KAZIMIERZA WIELKA

V MIEJSCE

POLONIA BIAŁOGON KIELCE I

VI MIEJSCE

LUDOWY ZESPÓŁ SPORTOWY CZARNOCIN

VII MIEJSCE

SPARTA KAZIMIERZA WIELKA

VIII MIEJSCE

POLONIA BIAŁOGON KIELCE II

IX MIEJSCE

 JADWIGA KRAKÓW

X MIEJSCE

MILENIUM SKAWINA

NAJLEPSZY ZAWODNIK

PRZEMYSŁAW KAPEK

 

NAJLEPSZY STRZELEC

 BARTŁOMIEJ DOBRZAŃSKI

NAJLEPSZY BRAMKARZ

KAMIL BARYS

 
Mecz o miejsce I  Tarnovia Tarnów - Wisła Junior Sandomierz  2:1
Mecz o miejsce III  AP KOS Kazimierza Wielka - PSP Pińczów  1:5
Mecz o miejsce V  Polonia Białogon Kielce I - LZS Czarnocin   3:0
Meczo miejsce VII  Sparta Kazimierza Wielka - Polonia Białogon Kielce II  5:2
Mecz o miejsce IX  Milenium Skawina - Jadwiga Kraków  1:4
GR A
Drużyna
1
2
3
4
5
Bramki
Pkt
Miejsce
Milenium Skawina   0:2 0:3 2:4 0:4 2:13 0 V

Pińczowska Szkółka

Piłkarska Pińczów

2:0   1:3 1:1 3:1 7:5 7 II
Tronovia Tarnów 3:0 3:1   5:1 1:0 12:2 12 I

Sparta Kazimierza

Wielka

4:2 1:1 1:5   2:3 8:11 4 IV

Polonia Białogon

Kielce I

4:0 1:3 0:1 3:2   8:6 6 III
GR B
Drużyna
1
2
3
4
5
Bramki
Pkt
Miejsce

AP KOS Kazimierza

Wielka

  1:3 3:2 2:2 1:0 7:7 7 II

Wisła Junior

Sandomierz

3:1   1:0 3:0 2:1 9:2 12 I

Ludowy Zespół Sportowy Czarnocin

2:3 0:1   3:0 2:1 7:5 6 III

Polonia Białogon

Kielce II

2:2 0:3 0:3   1:0 3:8 4 IV
Jadwiga Kraków 0:1 1:2 1:2 0:1   2:6 0 V

XIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Seniorów

o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy
23.01.2016
I MIEJSCE - SPARTA KAZIMIERZA WIELKA
II MIEJSCE - TUCHOVIA TUCHÓW
III MIEJSCE - PRZEBÓJ WOLBROM
IV MIEJSCE - SPARTAKUS DALESZYCE
V MIEJSCE - NIDZICA DOBIESŁAWICE
VI MIEJSCE - CZARNI 03 GRZEGORZOWICE
VII MIEJSCE - JAWORNIK GORZKÓW
VIII MIEJSCE - LZS CZARNOCIN
IX MIEJSCE - BACICZANKA BARCICE
X MIEJSCE - WISŁA NOWY KORCZYN
NAJLEPSZY ZAWODNIK - PAWEŁ CZAJKA
KRÓL STRZELCÓW -
SZCZEPAN BARAN
NAJLEPSZY BRAMKARZ - MICHAŁ ILIŃSKI
 
Mecz o miejsce I  Tuchowia Tuchów - Sparta Kazimierza Wielka / Karne 2:3
Mecz o mioejsce III  Przebój Wolbrom - Spartakus Daleszyce  2:1
Mecz o miejsce V  Czarni 03 Grzegorzowice - Nidzica Dobiesławice  2:4
Mecz o miejsce VII  Jawornik Gorzków - LZS Czarnocin  2:0
Mecz o miejsce IX  Wisła Nowy Korczyn - Barciczanka Barcice  4:2
GR A
Drużyna
1
2
3
4
5
Bramki
Pkt
Miejsce
Jawornik Gorzków
 
1:3
1:5
3:4
2:1
7:13
3
IV
Sparta Kazimierza Wielka
3:1
 
1:2
1:1
2:1
7:5
7
II
Tuchovia Tuchów
5:1
2:1
 
1:1
3:2
11:5
10
I
Czarni 03 Grzegorzowice
4:3
1:1
1:1
 
1:2
7:7
5
III
Wisła Nowy Korczyn
1:2
1:2
2:3
2:1
 
6:8
3
V
GR B
Drużyna
1
2
3
4
5
Bramki
Pkt
Miejsce
Spartakus Daleszyce
 
3:1
1:0
2:1
2:2
8:4
10
I
LZS Czarnocin
1:3
 
3:4
3:1
1:2
8:10
3
IV
Przebój Wolbrom
0:1
4:3
 
2:0
1:0
7:4
9
II
Barciczanka Barcice
1:2
1:3
0:2
 
3:2
5:9
3
V
Nidzica Dobiesławice
2:2
2:1
0:1
2:3
 
6:7
4
III
VIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy Starszych
o Puchar Starosty Kazimierskiego
26.01.2016
I MIEJSCE - TERMALICA BRUK BET NIECIECZA
II MIEJSCE - SŁOWIK OLKUSZ
III MIEJSCE - KRAKUS KRAKÓW
IV MIEJSCE - MKS SKAŁA 2004
V MIEJSCE - DUNAJEC NOWY SĄCZ
VI MIEJSCE - UKS REKORD KW
VII MIEJSCE - PROMIEŃ MIKLUSZOWICE
VIII MIEJSCE - NOWA PROSZOWIANKA PROSZOWICE
IX MIEJSCE - GKS NOWINY
X MIEJSCE - PRZEBÓJ WOLBROM
XI MIEJSCE -PIASKOWIANKA PIASKI
NAJLEPSZY ZAWODNIK
ADRIAN ZAWADA
KRÓL STRZELCÓW
MATEUSZ NOWAK
NAJLEPSZY BRAMKARZ
MIŁOSZ DYBEK
Mecz o miejsce I  Termalica Bruk Bet Nieciecza - Słowik Olkusz 1:0
Mecz o miejsce III  Skała 2004 Skała - Krakus Kraków  1:4
Mecz o miejsce V  Dunajec Nowy Sącz - UKS Rekord Kazimierza Wielka  3:2
Mecz o miejsce VII  Promień Mikluszowice - Nowa Proszowianka Proszowice  1:0
Mecz o miejsce IX  Przebój Wolbrom - GKS Nowiny  0:2
GR A
Drużyna
1
2
3
4
5
Bramki
Pkt
Miejsce
Termalika Bruk Bet Nieciecza
 
0:0
1:0
1:0
3:2
5:2
10
I
Dunajec Nowy Sącz
0:0
 
1:1
1:1
3:1
5:3
6
III
Promień Mikluszowice
0:1
1:1
 
0:2
3:0
4:4
4
IV
Krakus Kraków
0:1
1:1
2:0
 
3:1
6:3
7
II
Przebój Wolbrom
2:3
1:3
0:3
1:3
 
4:12
0
V
GR B
Drużyna
1
2
3
4
5
6
Bramki
Pkt
Miejsce
UKS Rekord KW   2:3 0:1 2:0 3:0 1:0 8:4 9 III
Nowa Proszowianka Proszowice 3:2   0:1 0:3 1:1 1:0 5:7 7 IV
Skała 2004 Skała 1:0 1:0   0:2 0:0 2:0 4:2 10 II
Słowik Olkusz 0:2 3:0 2:0   0:0 1:0 6:2 10 I
GKS Nowiny 0:3 1:1 0:0 0:0   1:1 2:5 4 V
Piaskowianka Piaski 0:1 0:1 0:2 0;1 1:1   1:6 1 VI
VII Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych
o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kazimierza Wielka
27.01.2016
I MIEJSCE- TARNOVIA TARNÓW
II MIEJSCE - KRAKUS KRAKÓW
III MIEJSCE- NOWY HUTNIK 2010 KRAKÓW
IV MIEJSCE- TERMALICA BRUK BET NIECIECZA
V MIEJSCE - CLEPARDIA KRAKÓW
VI MIEJSCE - TOWARZYSTWO SPORTOWE 1946 NIDA PIŃCZÓW
VII MIEJSCE - PRZEBÓJ WOLBROM
VIII MIEJSCE- ORLĘTA KIELCE
IX MIEJSCE - NAPRZÓD JĘDRZEJÓW
X MIEJSCE - RODZINA KIELCE
NAJLEPSZY ZAWODNIK
PATRYK KLICH
KRÓL STRZELCÓW
MAKSYMILIAN CZEKAJ
NAJLEPSZY BRAMKARZ
MATEUSZ LUTY
 
Mecz o miejsce I  Tarnovia Tarnów - Krakus Kraków  1:0
Mecz o miejsce III  Nowy Hutnik 2010 Kraków - Termalica Bruk Bet Nieciecza / Karne  3:2
Mecz o miejsce V  Clepardia Kraków - TS Nida Pińczów  / Karne  6:4
Mecz o miejsce VII  Orlęta Kielce - Przebój Wolbrom  1:4
Mecz o miejsce IX  Naprzód Jędrzejów - Rodzina Kielce  / Karne  4:3
GR A
Drużyna
1
2
3
4
5
Bramki
Pkt
Miejsce
Orlęta Kielce   0:2 1:3 0:2 2:0 3:7 3 IV
Clepardia Kraków 2:0   0:2 1:1 1:0 4:3 7 III
Tarnovia Tarnów 3:1 2:0   1:2 2:0 8:3 9 I
Krakus Kraków 2:0 1:1 2:1   1:1 6:2 8 II
Naprzód Jędrzejów 0:2 0:1 0:2 1:1   1:6 1 V
GR B
Drużyna
1
2
3
4
5
Bramki
Pkt
Miejsce
Termalica Bruk Bet Nieciecza   2:1 1:0 4:1 2;2 9:4 10 I
Rodzina Kielce 1:2   1:2 0:2 0:1 2:7 0 V
Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów 0:1 2:1   2:0 2:2 6:4 7 III
Przebój Wolbrom 1:4 2:0 0:2   0:1 3:7 3 IV
Nowy Hutnik 2010 Kraków 2:2 1:0 2:2 1:0   6:4 8 II
 
XI Halowy turniej Piłki Nożnej Juniorów Starszych
o Puchar Firmy "Mlek - Pol" w Kazimierzy Wielkiej
28.01.2016
 

I MIEJSCE - JUVENTA STARACHOWICE

II MIEJSCE - ZWIERZYNIECKI KRAKÓW

III MIEJSCE - NIDZICA DOBIESŁAWICE

IV MIEJSCE - SPARTA KAZIMIERZA WIELKA

V MIEJSCE - KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW

VI MIEJSCE - VICTORIA 2015 SKALBMIERZ

VII MIEJSCE - PRZEBÓJ WOLBROM

VIII MIEJSCE - TERMALICA BRUKBET NIECIECZA

IX MIEJSCE - JAWORNIK GORZKÓW

X MIEJSCE - ORZEŁ SIDZINA KRAKÓW

NAJLEPSZY ZAWODNIK 

MIKOŁAJ PODZIELNY

KRÓL STRZELCÓW 

DAWID KOWALSKI

NAJLEPSZY BRAMKARZ -

MICHAŁ SKOTARCZYK

 
 
Mecz o miejsce I  Juventa Starachowice - Zwierzyniecki Kraków  1:0
Mecz o miejsce III  Sparta Kazimierza Wielka - Nidzica Dobiesławice  0:2
Mecz o miejsce V  Victoria 2015 Skalbmierz - Klimontowianka Klimontów /Karne  2:4
Mecz o miejsce VII  Termalica Bruk Bet Nieciecza - Przebój Wolbrom  0:3
Mecz o miejsce IX  Jawornik Gorzków - Orzeł Sidzina Kraków  / Karne 3:1
GR A
Drużyna
1
2
3
4
5
Bramki
Pkt
Miejsce
Victoria 2015 Skalbmierz   0:0 1:4 1:1 4:0 6:5 5 III
Zwierzyniecki Kraków 0:0   0:4 2:0 1:1 3:5 5 II
Juventa Starachowice 4:1 4:0   0:0 2:0 10:1 10 I
Termalica Bruk Bet Nieciecza 1:1 0:2 0:0   4:2 5:5 5 IV
Jawornik Gorzków 0:4 1:1 0:2 2:4   3:11 1 V
GR B
Drużyna
1
2
3
4
5
Bramki
Pkt
Miejsce
Nidzica Dobiesławice   0:0 4:0 4:1 1:0 9:1 10 I
Klimontowianka Klimontów 0:0   4:1 1:0 0:1 5:2 7 III
Orzeł Sidzina Kraków 0:4 1:4   0:3 1:3 2:14 0 V
Przebój Wolbrom 1:4 0:1 3:0   1:2 5:7 4 IV
Sparta Kazimierza Wielka 0:1 1:0 3:1 2:1   6:3 9 II


 

XII HALOWY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY SAMORZĄDOWCÓW
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY
KAZIMIERZA WIELKA 05.12.2015
 
 
I MIEJSCE STRAŻ
II MIEJSCE GMINA BEJSCE
III MIEJSCE KOS
IV MIEJSCE POWIAT KAZIMIERZA WIELKA
V MIEJSCE GMINA OPATOWIEC
VI MIEJSCE POLICJA
VII MIEJSCE GMINA KAZIMIERZA WIELKA
NAJLEPSZE ZAWODNICZKI
MAGDALENA BUCKA /POWIAT KW/
MAŁGORZATA GORGOŃ /KOS/
NAJLEPSI ZAWODNICY
ANDRZEJ PIOTROWSKI /POWIAT KW/
STANISZEWSKI TOMASZ /GMINA BEJSCE/
WĘGLOWSKI DAMIAN /STRAZ/
NAJLEPSZY BRAMKARZ
ŻAREK MARCIN /STRAŻ/
KRÓL STRZELCÓW
CIEŚLA DARIUSZ /KOS/

GRUPA A
DRUŻYNA
1
2
3
4
BRAMKI
PKT
MIEJSCE
KOS
 
4:1
2:0
4:1
10:2
9
I
GMINA KAZIMIERZA W
1:4
 
0:3
1:1
2:8
1
IV
GMINA OPATOWIEC
0:2
3:0
 
0:1
3:2
3
III
GMINA BEJSCE
1:4
1:1
1:0
 
3:4
4
II
GRUPA B
DRUŻYNA
2
3
4
BRAMKI
PKT
MIEJSCE
POWIAT KAZIMIERZA W
 
1:0
1:0
2:0
6
I
STRAŻ
0:1
 
 
 
 
II
POLICJA
 
0:1
 
 
 
III
MECZ O III MIEJSCE
KOS - POWIAT KAZIMIERZA WIELKA 1:0
MECZ O I MIEJSCE
STRAŻ - GMINA BEJSCE 1:0

Powiatowa Liga na Orliku 2015
 
Po przerwie wakacyjnej rusza 2 runda Powiatowej Ligi na Orliku
 
 
Zmiana godziny meczu do środy do 10.00 Wojciech Kozioł tel. 603520229
 
UWAGA ZMIANA W REGULAMINIE pkt 4. REGULAMIN ROZGRYWEK
Czerwona kartka – wykluczenie na 5 min po tym czasie może wejść na boisko inny zawodnik. Przyczyna wykluczenia musi być opisana w protokóle.

TERMINARZ X KOLEJKA

 
PIĄTEK 30.10.2015
 
1.
SZYBCY I WŚCIEKLI - FARMACJA
1745 – 1840
2.
KAFFARO - GRANDA
1845 – 1940
3.
WOJCIECHÓW - PRZEMYKÓW
1945 – 2040
 

 
KARY:
1. Przemyków
2. RKM
3. Caffaro
4. Gren Street
5. Rafis
6. Szybcy i Wściekli
7. Ciśnieniowcy
8. Granda
9. Daremny Trud
10. Wojciechów
11. Farmacja

WYNIK

SZYBCY I WŚCIEKLI
Cichy D 3, Latos R 3. Sambór J 1.
 
FARMACJA
Gącik D 10. Nowak P. 1, Prokop P. 1
7:12
RAFIS
Możdżeń A 1.
 
CIŚNIENIOWCY
Adamczyk M 8, Kaleta A. 3,
Ziętara M 2, Walkiewicz M 1,
Dworak Ł. 1
1:16
CAFFARO
Bomba S. 1, Koper A. 1
 
GRANDA
Prokop R. 1, Węglowski P. 1
2:2
R.K.M
Gołębiowski S 1, Jewiarz W. 1
 
DAREMNY TRUD
Przebieracz A. 2, Gruszka P. 2, Słabosz K. 1, Bożęcki D. 1
2:6
WOJCIECHÓW
 
 
PRZEMYKÓW
 
0:3 vo
GREEN STREET
Pierzchała P. 2, Skinder T. 1
 
CIŚNIENIOWCY
Adamczyk M. 8, Kaleta A. 3, Ziętara M. 3, Rasała R. 1, Walkiewicz M. 1
3:16
CAFFARO
 
WOJCIECHÓW
0:3 vo

 

 
 TABELA
M
Z
R.
P.
Pkt
BIL.
 
1
CIŚNIENIOWCY
20
17
-
3
51
168:58
+110
2
PRZEMYKÓW
20
16
1
3
49
126:63
+63
3
FARMACJA
20
14
1
5
43
167:102
+65
4
SZYBCY I W SCIEKLI
20
14
-
6
42
194:113
+81
5
DAREMNY TRUD
20
12
2
6
38
131:86
+45
6
WOJCIECHÓW
20
9
1
10
25
128:102
+26
7
CAFFARO
20
8
2
10
25
96:103
-7
8
RAFIS
20
5
4
11
18
77:131
-54
9
RKM
20
4
-
16
12
88:165
-77
10
GRANDA
20
3
1
16
10
70:186
-116
11
GREEN STREET
20
2
-
18
4
59:196
-137
 ZWIĄZKU Z WYCOFANIEM SIĘ DRUŻYNY NA SPOKOJU PO III KOLEJKACH WYNIKI ROZEGRANYCH MECZY ZOSTAŁY ANULOWANE !
Król Strzelców
 
NAZWISKO I IMIĘ
ZESPÓŁ
BRAMKI
1
ZACHARIASZ JANUSZ
SZYBCY I WŚCIEKLI
35
2
SZLĘK TOMASZ
WOJCIECHÓW
34
3
NOWAK DANIEL
FARMACJA
34
4
PRZEBIERACZ HUBERT
DAREMNY TRUD
33
5
CICHY DAMIAN
SZYBCY I WŚCIEKLI
28
6
GĄCIK DAWID
FARMACJA
27
7
BYSIŃSKI PRZEMYSŁAW
PRZEMYKÓW
26
8
ADAMCZYK MARCIN
CIŚNIENIOWCY
26
9
MACUGOWSKI ERWIN
CAFFARO
21
10
SYDORYK MICHAŁ
DAREMNY TRUD
21
11
JĘDRAS SEBASTIAN
WOJCIECHÓW
21
12
ADAMSKI KAMIL
SZYBCY I WŚCIEKLI
18
13
WALKIEWICZ MICHAŁ
CIŚNIENIOWCY
18
14
KOZIOŁ MICHAŁ
FARMACJA
17
15
KALETA ERWIN
CIŚNIENIOWCY
15
16
GOŁĘBIOWSKI MACIEJ
SZYBCY I WŚCIEKLI
15
17
PLEWA DAMIAN
CIŚNIENIOWCY
14
18
KUBATA KAMIL
PRZEMYKÓW
14
19
NOGA SEBASTIAN
PRZEMYKÓW
14
20
NIEDŹWIEDŹ ŁUKASZ
RKM
13
21
LECH TOMASZ
CAFFARO
13
22
SŁABOSZ KAMIL
DAREMNY TRUD
13
23
WĄTEK NORBERT
RKM
12
24
SKOWRON PIOTR
RAFIS
12
25
DWORAK ŁUKASZ
CIŚNIENIOWCY
12
26
CIEŚLA DARIUSZ
RKM
12
27
GALA JAKUB
GREEN STREET 
11
28
MOŻDŻEŃ ADAM
RAFIS
11
29
BOMBA MATEUSZ
CAFFARO
11
30
WĘGLOWSKI PAWEŁ
GRANDA
11
31
LATOS RADOSŁAW
SZYBCY I WŚCIEKLI
11
32
GÓRNIAK KAMIL
FARMACJA
10
33
KACZMARCZYK PAWEŁ
WOJCIECHÓW
10
34
PRAGNĄCY JAN
WOJCIECHÓW
9
35
ZAWRZYKRAJ ADAM
WOJCIECHÓW
9
36
MARZEC ŁUKASZ
PRZEMYKÓW
9
37
NOWAK PIOTR
FARMACJA
9
38
NABIELSKI GRZEGORZ
WOJCIECHÓW
8
39
PROKOP RAFAŁ
GRANDA
8
40
GOŁĘBIOWSKI PRZEMYSŁAW
SZYBCY I WŚCIEKLI
8
41
KUCA NORBERT
GRANDA
7
42
JESIONKA SZYMON
GRANDA
7
43
KUKUŁA MICHAŁ
PRZEMYKÓW
7
44
WĘGLOWSKI SŁAWOMIR
WOJCIECHÓW
7
45
MARZEC DAMIAN
CIŚNIENIOWCY
7
46
PRZEBIERACZ ADRIAN
DAREMNY TRUD
7
47
ZIĘTARA MICHAŁ
CIŚNIENIOWCY
7
48
PLESZYŃSKI ROBERT
RKM
7
49
SAMBÓR JAKUB
SZYBCY I WŚCIEKLI
7
50
RAMENDA ŁUKASZ
R.K.M
7
51
KUPISZEWSKI HUBERT
WOJCIECHÓW
6
52
FRANASIK EMANUEL
GRANDA
6
53
PIERZCHAŁA PIOTR
GREEN STREET 
6
54
GOŁĘBIOWSKI SZYMON
RKM
6
55
WALCZAK MARCIN
DAREMNY TRUD
6
56
JAROS KAMIL
FARMACJA
5
57
PARTYKA TOMASZ
RAFIS
5
58
SKINDER TOMASZ
GREEN STREET 
5
59
KACZMARCZYK WOJCIECH
DAREMNY TRUD
5
60
PIOTROWSKI PIOTR
CAFFARO
5
61
PORĘBSKI ŁUKASZ
DAREMNY TRUD
5
62
LECH GRZEGORZ
CAFFARO
5
63
CHADZAK MARIUSZ 
PRZEMYKÓW
5
64
GÓRSKI MATEUSZ
FARMACJA
5
65
MOCIĄG WOJTEK
FARMACJA
5
66
DYBAŁ DOMINIK
PRZEMYKÓW
5
67
SOBIERAJ JAKUB
GREEN STREET
4
68
CELA BARTŁOMIEJ
RAFIS
4
69
BOMBA SEBASTIAN
CAFFARO
4
70
ZAJĄC SEBASTIAN
CAFFARO
4
71
PIETRZYK PATRYK
GRANDA
4
72
ANTOS KAMIL
GREEN STREET 
4
73
KLIMCZYK ADAM
GRANDA
4
74
WIĄCEK KAMIL
CAFFARO
3
75
GAWEŁ KRZYSZTOF
GREEN STREET 
3
76
PIETRZYK ADRIAN
GRANDA
3
77
MAGIERA SZYMON
CAFFARO
3
78
PROKOP ROBERT
RAFIS
3
79
RADAŁA RADOSŁAW
CIŚNIENIOWCY
3
80
ROGALA MATEUSZ
SZYBCY I WŚCIEKLI
3
81
GWÓŹDŹ DAWID
PRZEMYKÓW
2
82
RZĄSA DOMINIK 
DAREMNY TRUD
2
83
SAMBÓR PATRYK
RAFIS
2
84
STĘPIEN RAFAŁ
FARMACJA
2
85
GAWEŁ SEBASTIAN
GREEN STREET 
2
86
ADAMCZYK DANIEL
CAFFARO
2
87
KUPIEC DAMIAN
DAREMNY TRUD
2
88
ZIĘTEK RAFAŁ
RAFIS
2
89
KWASIBORSKI ŁUKASZ
CIŚNIENIOWCY
2
90
KWASIŃSKI OSKAR
CIŚNIENIOWCY
2
91
SZMIGIEL SZYMON
GREEN STREET 
2
92
TOMCZYK GRZEGORZ
GRANDA
2
93
ŁACH TOMASZ
CIŚNIENIOWCY
2
94
SAMBÓR MATEUSZ
RAFIS
2
95
ORACZ MARIUSZ
PRZEMYKÓW
2
96
KABAT RAFAŁ
RAFIS
2
97
JEWIARZ WOJCIECH
RKM
2
98
BOŻĘCKI DAWID
DAREMNY TRUD
2
99
NOWAK MARCEL
DAREMNY TRUD
2
100
CIEŚNIARSKI MICHAŁ
DAREMNY TRUD
2
101
GRUSZKA PAWEŁ
GRANDA
2
102
BUBA KAMIL
RKM
1
103
NOWAK PRZEMYSŁAW
WOJCIECHÓW
1
104
WRZESIEŃ MIŁOSZ
CIŚNIENIOWCY
1
105
DYBAŁA ŁUKASZ
PRZEMYKÓW
1
106
ZAWARTKA KONRAD
PRZEMYKÓW
1
107
KOPER ADRIAN
CAFFARO
1
108
FRĄCZEK ŁUKASZ
RKM
1
109
KUREK GRZEGORZ
RKM
1
110
DARMOŃ TOMASZ
RKM
1
111
ADAMCZYK RADOSŁAW 
DAREMNY TRUD
1
112
KOZIOŁ DAMIAN
RKM
1
113
WÓJCIK KAMIAL
GRANDA
1
114
KALETA ADRIAN 
CIŚNIENIOWCY
1
115
BIERNAT DOMINIK
GREEN STREET
1
116
TRZEPATOWSKI PIOTR
RAFIS
1
117
MOGIŁA PIOTR
SZYBCY I WŚCIEKLI
1
118
PYTEL PRZEMYSŁAW
SZYBCY I WŚCIEKLI
1
119
BAŁA SZCZEPAN
R.K.M
1
120
KOWALSKI PAWEŁ
GRANDA
1
121
KUKUŁKA PRZEMYSŁAW
CAFFARO
1
 
Wyniki losowania:
1. Przemyków
2. RKM
3. Caffaro
4. Gren Street
5. Rafis
6. Szybcy i Wściekli
7. Ciśnieniowcy
8. Na Spokoju
9. Granda
10. Daremny Trud
11. Wojciechów
12. Farmacja
 
System rozgrywek:
 
I RUNDA
II RUNDA
III RUNDA
IV RUNDA
V RUNDA
VI RUNDA
VII RUNDA
1-12
12-7
2-12
12-8
3-12
12-9
4-12
2-11
8-6
3-1
9-7
4-2
10-8
5-3
3-10
9-5
4-11
10-6
5-1
11-7
6-2
4-9
10-4
5-10
11-5
6-11
1-6
7-1
5-8
11-3
6-9
1-4
7-10
2-5
8-11
6-7
1-2
7-8
2-3
8-9
3-4
9-10
 
VIII RUNDA
IX RUNDA
X RUNDA
XI RUNDA
12-10
5-12
12-11
6-12
11-9
6-4
1-10
7-5
1-8
7-3
2-9
8-4
2-7
8-2
3-8
9-3
3-6
9-1
4-7
10-2
4-5
10-11
5-6
11-1
REGULAMIN
LIGI POWIATOWEJ NA ORLIKU
W PIŁCE NOŻNEJ  -2015
 
1.CEL:
·         Zagospodarowanie wolnego czasu.
·         Podnoszenie sprawności fizycznej i umiejętności gry w piłkę nożną,
·         przegląd i selekcja uzdolnionych ruchowo i pałkarsko młodzieży do sekcji klubowych.
2.ORGANIZATORZY I WSPÓŁORGANIZATORZY:
·        Starostwo Powiatowe w Kazimierzy Wielkiej
·        Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kazimierzy Wielkiej
·        Kazimierski Ośrodek Sportowy
·        Powiatowy Animator Sportu.
3.UCZESTNICTWO:
·         W rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodnicy z terenu powiatu kazimierskiego.
·         Drużyna składa listę zawodników, na której musi być podany rok urodzenia zawodników, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna)
·         Ostateczny termin złożenia list to 05.05.2015.
·         Najmłodszym członkiem zespołu może być chłopiec, który urodził się
w 1998r i ma pozwolenie pisemne na grę od obydwojga rodziców, (zgoda obowiązuje także zawodników ur. w 1997 i 1996, którzy nie ukończyli 18 lat)
·         Zespoły zgłoszone do rozgrywek będą weryfikowane na podstawie listy imiennej zawodników z podaniem dokładnej daty urodzenia.. Zawodnicy zobowiązani są do posiadania dowodów tożsamości – brak powoduje niedopuszczenie zawodnika do gry w meczu.
·         Wszystkie drużyny są zobowiązane posiadać ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków!
·         W rozgrywkach nie mogą grać zawodnicy zrzeszeni
w klubach sportowych(od A klasy wzwyż ), którzy wystąpili przynajmniej raz
w rozgrywkach wiosennych sezonu 2014/2015 w drużynach seniorskich . Dopuszcza się do gry 3 zawodników zrzeszonych grających w B klasie z terenu Powiatu Kazimierza Wielka.
·         Każda drużyna wpłaca 450 zł wpisowego, które w całości przeznaczone jest na organizację ligi.
·           Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników
i wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
·         Organizator Powiatowej Ligi na Orliku, wszystkie osoby z nim współpracujące, a   także osoby związane z przeprowadzeniem
i organizacją ligi nie ponoszą  odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
4. REGULAMIN ROZGRYWEK
·         W rozgrywkach obowiązują przepisy i postanowienia wydane przez PZPN oraz ustalenia zawarte w niniejszym regulaminie.
·         Miejscem rozgrywania meczy jest Orlik przy L.O w Kazimierzy Wielkiej
·         Mecze będą rozgrywane piłkami nr 5
·         Drużyna musi się składać minimum z 10 zawodników, a 8 minimum rozpoczyna mecz. W przypadkubraku wystarczającej liczby graczy drużyna obciążana jest karą pieniężną w wysokości 50 zł. Dopuszcza się rozegranie 3 meczy w sezonie bez wystarczającej liczby zawodników i bez konsekwencji.
·         Mecze rozgrywane będą w piątki i soboty w godzinach popołudniowych.
·         Czas gry: 2x25 min z 2 minutową przerwą.
·         Zmiany lotne w obrębie ławki rezerwowej.
·         Obowiązuje posiadanie obuwia sportowego zgodnie z przepisami PZPN.
·         Kary: żółta kartka – upomnienie.
·         Czerwona kartka – wykluczenie do końca meczu. Przyczyna wykluczenia musi być opisana w protokóle.
·         Każdy protokół meczu podpisuje sędzia i kapitanowie drużyn.
·         Za grę w drużynie zawodnika nieuprawnionego mecz jest zweryfikowany jako walkower (-1 pkt)
·         Jeżeli drużyna zejdzie z boiska w trakcie gry mecz jest zweryfikowany jako walkower.
·         W przypadku równej ilości punktów decyduje bezpośredni pojedynek, następnie różnica bramek
·         Koszty udziału oraz przejazdy pokrywają zgłaszający we własnym zakresie.
·         Drużyna, która po 15 minutach od ustalonego czasu nie wstawi się na mecz przegrywa walkowerem.
·         Zdobyte punkty i bramki przez drużynę, która wycofa się z rozgrywek po rozegraniu mniej niż połowę meczy są anulowane, natomiast punkty się sumuje w przypadku rozegrania więcej niż połowę spotkań
(V o. 3 : 0).
·         W całym sezonie drużyna może oddać wyłącznie jeden mecz walkowerem i płaci również karę pieniężną w wysokości 50 zł. Przy oddaniu kolejnego walkowera drużyna jest dyskwalifikowana z dalszych rozgrywek.
 
5. SYSTEM
 
I RUNDA
II RUNDA
III RUNDA
IV RUNDA
V RUNDA
VI RUNDA
VII RUNDA
1-12
12-7
2-12
12-8
3-12
12-9
4-12
2-11
8-6
3-1
9-7
4-2
10-8
5-3
3-10
9-5
4-11
10-6
5-1
11-7
6-2
4-9
10-4
5-10
11-5
6-11
1-6
7-1
5-8
11-3
6-9
1-4
7-10
2-5
8-11
6-7
1-2
7-8
2-3
8-9
3-4
9-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
VIII RUNDA
IX RUNDA
X RUNDA
XI RUNDA
12-10
5-12
12-11
6-12
11-9
6-4
1-10
7-5
1-8
7-3
2-9
8-4
2-7
8-2
3-8
9-3
3-6
9-1
4-7
10-2
4-5
10-11
5-6
11-1
 
 
 
 
  •   rozgrywane będą  pojedynki drużyn – każda z każdą jeden mecz
Punktacja:
za przegraną                  0 punktów
za zwycięstwo               3 punkty
za remis              1 punkt
-1/ za oddanie meczu walkowerem
6. NAGRODY
  • Wszystkie drużyny otrzymują pamiatkowe dyplomy.
  • Pierwsze trzy drużyny otrzymują Puchary  plus nagrody pieniężne.
  • Król Strzelców, Najlepszy Bramkarz oraz dziewięciu  Najlepszych Zawodników Ligi otrzymują pamiątkowe statuetki.
UWAGI KOŃCOWE:
  •   Do jakichkolwiek dyskusji z sędzią upoważniony jest tylko kapitan drużyny.
  • Dyskusje innych zawodników będą traktowane jako niesportowe zachowanie!!!
  • Za czerwone kartki zostaje wprowadzona kara pieniężna w wysokości 50 zł. Zawodnik, który nie wpłaci kary nie będzie dopuszczony do gry! Środki zgromadzone z wpłat zostaną przeznaczone na podwyższenie nagrody dla zwycięzcy ligi.
  •   Dopuszcza się w przypadkach losowych np kontuzji zamianę maksymalnie 2 zawodników.
  • Sędziów meczu ustalają organizatorzy
  • W sprawach trudnych decyzje podejmują organizatorzy
Prezes - Stefan Marzec
Kazimierski Bieg "Szlakiem Megalitów"
Kazimierza Wielka, dn. 27.09.2015 r.
 
 

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom, sponsorom oraz wolontariuszom dzięki którym udało się zorganizować III Kazimierski Bieg Szlakiem Megalitów.
Po raz pierwszy w bigu  po historycznej trasie wzięło udział 52 osoby. Mamy nadzieje, że nasza impreza  będzie się cieszył coraz większą popularnością i wpisze się na stałe w harmonogram wydarzeń w Kazimierskim Ośrodku Sportowym.
Szczególne poziękowania dla naszego gościa specjalnego dr Krzysztofa Tuni, pracownika Polskiej Akademii Nauk w Krakowie, który w Słonowicach nad rzeką Małoszówką odkrył  pozostałości drewnianych budowli " Megaltów".
Nagrody uczestnikom Biegu wręczali v-ce Burmistrz MiG Kazimierza Wielka Łukasz Maderak
oraz v-ce Starosta Powiatu Kazimierskiego  Michał Bucki
 
Serdecznie zapraszamy na kolejny IV Bieg Szlakiem Megalitów w ostatnią niedzielę września 2016 !!!
Wyniki:
 
Bieg Główny 10 km
Zwycięzca Biegu
Lepiarz Sylwester- Waśniów /33:34/
II Miejsce Długosz Jacek - Starachowice /35:09/
III Miejsce Sadło Łukasz- Jakuszowice /38:54/
Zwyciężczyni Biegu

Lisowska - Woś Agnieszka ok. Niepołomic /45:44/

II Miejsce Kozłub Dorota - Kraków /46:38/
III Miejsce Słota Anna - Pińczów /49:10/
10 km Kobiety 16-34 lata
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Lisowska - Woś Agnieszka /ok. Niepołomic/ 45:44 I
2 Misztal Aleksandra /Pińczów/ 52:45 II
3 Wites Paulina /Pińczów/ 52:54 III
4 Grela Ewelina /ok. Kozłowa/ 57: 49 IV
10 km Kobiety 35-49 lata
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Kozłub Dorota /Kraków/ 46:38 I
2 Słota Anna /Pińczów/ 49:10 II
3 Bucka Magdalena /Gorzków/ 1:00:11 III
10 km Mężczyźni 16-34 lata
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Lepiarz Sylwester /Waśniów/ 33:34 I
2 Długosz Jacek /Starachowice/ 35:09 II
3 Sadło Łukasz /Jakuszowice/ 38:54 III
4 Kotwica Kacper /Odonów/ 39:50:02 IV
5 Najman Daniel 41:09 V
6 Chołda Mateusz /Paśmiechy/ 41:44 VI
7 Augustyn Marcin /Gabłutów/ 41:57 VII
8 Kwiecień Wojtek /Stradlice/ 43:18 VIII
9 Stępień Michał /Odonów/ 44:12 IX
10 Walkiewicz Paweł /Kazimierza Wielka/ 44:16 X
11 Wądek Tomek 44:23 XI
12 Wójcik Michał /Czarnocin/ 44:28 XII
13 Popiołek Grzegorz /ok. Krakowa/ 46:11 XIII
14 Gołdyn Piotr /Jakuszowice/ 46:22 XIV
15 Klimczyk Adam /Wojciechów/ 47:29 XV
16 Jach Marcin /Kazimierza Wielka/ 48:21 XVI
17 Piątek Mateusz /Kazimierza Wielka/ 48:27 XVII
18 Marzec Michał /Pinczów/ 50:56 XVIII
19 Walczyński Tomasz /Jędrzejów/ 52:41 XIX
20 Trzepatowski Mateusz /Wiślica/ 53:36 XX
21 Kozioł Łukasz /Kraków/ 57:49 XXI
22 Jesionek Adrian /Opoczno/ 1:00:11 XXII
10 km Mężczyźni 35-49 lata
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Okrajek Zbigniew /Posądza/ 39:12 I
2 Czerw Piotr /ok. Pińczowa/ 43:09 II
3 Zając Robert /ok. Jędrzejowa/ 45:32 III
4 Jarkiewicz Adam /Kraków/ 46:30 IV
5 Wiśniowski Marcin /Słonowice/ 47:09 V
6 Malicki Grzegorz /Nowy Kazanów/ 47:36 VI
7 Białek Andrzej /Kielce/ 48:44 VII
8 Sobolewski Rafał /Pińczów/ 53:50 VIII
9 Sadowski Rafał /Podolany/ 54:03 IX
10 Piątek Paweł /Kazimierza Wielka/ 57:32 X
10 km Mężczyźni 35-49 lata
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Łabudzki Jacek /Sandomierz/ 39:50 I
2 Jackowski Zbigniew /Jędrzejów/ 43:05 II
3 Szczepanik Andrzej /Kazimierza Wielka/ 43:22 III
5  km Kobiety
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Lech Maria 25:27 I
2 Zapart Aleksandra 33:14 II
3 Cieśla Barbara 34:48 III
5  km Mężczyźni
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Kraus Arkadiusz 19:14 I
2 Stępień Marcin 20:17 II
3 Wilk Krystian 21:32 III
4 Kowalski Paweł 24:52 IV
5 Bomba Mateusz 26:19 V
6 Piotrowski Andrzej 27:25 VI
7 Domański Dawid 33:44 VII
1 km Szkoły Podstawowe kl. I-III Dziewczęta
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Woś Milena
I
2
Kwiecień Kalina
II
3
Paś Wiktoria
III
4
Maderak Aleksandra
IV
5
Sambór Zuzanna
V
6
Kulpa Wiktoria
VI
7
Maderak Magdalena
VII
8
Szczygieł Roksana
VIII
1 km Szkoły Podstawowe kl. I-III Chłopcy
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Coulibaly David
I
2
Kałuża Krystian
II
3
Bartos Eryk
III
4
Swat Franciszek
IV
5
Żwirek Juliusz
V
6
Woźniak Jacek
VI
7
Kałuża Marcel
VII
8
Witek Jakub
VIII
9 Cieśla Jakub IX
1 km Szkoły Podstawowe kl. IV-VI Dziewczęta
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Kozik Roksana
I
2
Żwirek Julia
II
3
Skowron Aleksandra
III
4
Zapart Nikola
IV
5
Woźniak Małgorzata
V
6
Sadowska Gabriela
VI
7
Woś Alicja
VII
8
Cieśla Anna
VIII
9 Kotwica Patrycja IX
1 km Szkoły Podstawowe kl. IV-VI Chłopcy
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Zimnicki Mateusz
I
2
Coulibaly Lamine
II
3
Paś Patryk
III
4
Gącik Szymon
IV
5
Bożek Karol
V
6
Możdżeń Daniel
VI
7
Klimczyk Szymon
VII
1 km Gimnazjum Dziewczęta
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Podsiadło Natalia
I
2
Fryt Roksana
II
1 km Gimnazjum Chłopcy
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Jagielnik Kamil
I
2
Woś Mikołaj
II
3
Połetek Jakub
III
 
REGULAMIN
1.      Cel biegu
·         Propagowanie zdrowego trybu życia,
·         Popularyzacja biegania jako najprostszej formy rekreacji fizycznej
·         Promocja miasta i regionu,
2.  Organizator
·         Kazimierski Ośrodek Sportowy,
     Współorganizatorzy
·         Marszałek Woj
·         Starostwo Powiatowe w Kazimierzy Wielkiej,
·         Urząd MiG w Kazimierzy Wielkiej,
·         Centrum Informacji Turystycznej w Kazimierzy Wielkiej
        Patronat
·         Marszałek Województwa Świętokrzyskiego
3. Termin, miejsce i kategorie
·         27.09.2015 r., godz. 10.30 -12.30 przyjmowanie zgłoszeń
·         27.09.2015 r., start biegu dzieci /w zależności od ilości zgłoszeń/
ok. 0,2 km – godz. 13.15 /kategoria przedszkolaki i kasy „0”
·         27.09.2015 r., start biegu amatorów
ok. 1 km – godz. 13. 30 /kategoria:
- Szk. Podst. klasy I-III, kategoria K/M
- Szk. Podst. klasy IV-VI,   kategoria K/M
- Szk. Gimnazjalne,   kategoria K/M
·         27.09.2015 r., start biegu 5 km “nordic walking” – godz. 14.15 - ul. Kościuszki, parku miejskiego okolic zbiornika retencyjnego w Kazimierzy Wielkiej
-  kategoria          OPEN K/M
·         27.09.2015 r., start biegu  5 oraz 10 km – godz. 14.30 - ul. Kościuszki , parku miejskiego okolic zbiornika retencyjnego w Kazimierzy Wielkiej
-  Bieg  5kmkategoria
      K/M                OPEN
-  Bieg Główny 10km kategorie:
K /M               - 16 – 34 lat
K /M               - 35 – 49 lat
K /M               - 50 i pow.
K/M                OPEN
Organizator zastrzega sobie prawo w przypadku małej ilości uczestników zmiany regulaminu w poszczególnych kategoriach.
4. Zgłoszenia i opłaty
-  formularz zgłoszeniowy należy wysłać do dnia 24.09.2015r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
formularz powinien zawierać FORMULARZ >>>>>

Formularz zgłoszeniowy do Biegu  2015

Imię i nazwisko

 

Wiek /i klasa dotyczy szkół/

 

Adres zamieszkania

 

E-mail

 

Telefon kontaktowy

 

Dystans:

 

      1km

      5 km

      10 km

(zaznaczyć właściwe pole)

 

Informuję, że znam regulamin Biegu Ulicznego organizowanego przez Kazimierski Ośrodek Sportowy i zobowiązuje się do jego przestrzegania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb wewnętrznych organizatora.

                                                                                                     

…………………………………………………..

                                                                                                  Podpis


- w dniu biegu zgłoszenia przyjmowane będą ( w godzinach: 10:30 – 12:30)
Opłaty dotyczą biegu na 5 i 10 km
opłata wynosi 10 zł na konto do dnia 24.09.2015/czwartek/ :  Tytuł przelewu „Opłata startowa imię i nazwisko kategoria oraz rocznik” za każdą zgłaszaną osobę
 Bank Spółdzielczy O/ Kazimierza Wielka 94 849300040180013037370003,
 Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka,
- opłata w dniu zawodów w biurze 20 zł
- Pozostałe kategorie bezpłatne !
5.   Dane techniczne biegu
Bieg na 1000 m, trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości, co 100 m. Każdy może wziąć udział
w biegu amatorskim!
Bieg na 5 km trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości co 100 m..
Max. czas biegu- 40 min.       - typ biegu : uliczny
Bieg na 10km  trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości co 100 m..
Max. czas biegu- 1h 20 min.  - typ biegu : uliczny
Bieg na 5 km „nordic walking”  - trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości co 100 m..
Max. czas biegu- 40 min. - typ biegu : uliczny
Trasa biegu
- Start – Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13
- Park Miejski
- ul. Kościuszki oraz tereny droga obok zbiornika retencyjnego
Meta: Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13
 
6. Warunki uczestnictwa
 
  • Wszystkie chętne osoby popierające ideę zdrowego trybu życia
  • Warunkiem dopuszczenia do biegu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
  • W biegu mogą brać udział tylko osoby nie posiadające przeciwwskazań zdrowotnych i lekarskich. Organizator zaleca startującym wykonanie badań lekarskich mogących potwierdzić brak przeciwwskazań do udziału w biegu – o ile takowych nie posiadają.
  • Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia zawodów.
  • Osoby, którym organizator lub oznakowany przedstawiciel organizatora odmówi prawa uczestnictwa w biegu. Przedstawiciel organizatora nie musi podawać przyczyny, dla której odmówił udziału w biegu danej osobie.
  • Każdy uczestnik bierze udział w biegu na własną odpowiedzialność.
  • Udział w biegu jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

7. Inne
  • Bieg uliczny odbędzie się bez względu na pogodę.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania biegu bez podania przyczyny.
  • Uczestnicy biegu są zobowiązani do przestrzegania regulaminu, ogólnych zasad bezpieczeństwa i stosowania się do poleceń organizatorów i służb porządkowych.
Uczestnicy biegu wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych dla potrzeb wewnętrznych organizatora, także wyrażają zgodę na wykorzystanie ich wizerunku
 w materiałach informacyjnych i reklamowych biegu.
  • W biegu na 10 km kategorie wiekowe wyłonione zostaną w zależności od ilości zgłoszeń.
  • Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.
  • Zawodnicy są zobowiązani do biegu prawą stroną jezdni.
  • Organizator zabezpiecza służby porządkowe na trasie biegu, napoje oraz pomoc medyczną. Lekarz zabezpieczający zawody nie wykonuje badań dopuszczających do biegu.
  • Zawodnicy są zobowiązani do biegu prawą stroną jezdni.
  • Numer startowy podczas biegu powinien być przypięty przez zawodnika z przodu, centralnie na klatce piersiowej.
  • Uczestnicy biegu, którzy po upływie 1 godziny 20 minut od startu nie dotrą do mety, zobowiązani są do  przerwania biegu i zejścia z trasy.
  • Zawodnicy biorący udział w biegu na 5 i 10 km zostaną dodatkowo oznakowani według klucza: „nordic walking” – naklejka zielona, 5 km – naklejka niebieska, 10 km – naklejka czerwona umieszczone na numerze startowym .
  • Zawodnicy pokonujący trasę biegu w sposób niedozwolony lub zmienią kategorięw trakcie biegów nie zostaną sklasyfikowani.
  • w każdej kategorii dla pierwszych trzech zawodników przewidziane są medale, natomiast za miejsca 1-6 dyplomy /organizator zastrzega sobie możliwość wyrobienia dyplomów w późniejszym terminie w przypadku dużej liczby uczestników/.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian do regulaminu,  które mogą zostać przedstawione na stronie internetowej organizatora, bądź zostaną podane do wiadomości przed startem w dniu imprezy.
  • Organizator, wszystkie osoby z nim współpracujące, a także osoby związane z przeprowadzeniem i organizacją biegu nie ponoszą odpowiedzialności względem uczestników za wypadki, ewentualne kolizje, szkody osobowe, rzeczowe i majątkowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach spowodowane przez uczestników.
  • Uczestnicy ponoszą odpowiedzialność cywilną i prawną za wyrządzone szkody.
W sprawach nie ujętych w regulaminie ostateczną decyzje podejmuje organizator.
Kontakt:
tel. 41 3501  020 , 696 486 555 Robert Pleszyński
 
 
 

Lista Startowa:

BIEG GŁÓWNY Dystans 10 km
 
Kobiety- 16 – 34 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
Grela Ewelina
2
Wites Paulina
3
Misztal Aleksandra
4
 
Kobiety- 35 – 49 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
Kozub Dorota
2
Słota Anna
3
Wojtaś Renata
4
 
Kobiety- 50 i pow.
L.p
Nazwisko i Imię
1
 
2
 
3
 
4
 
Mężczyźni- 16 – 34 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
Długosz Jacek
2
Kotwica Kacper
3
Wątek Tomek
4
Piątek Mateusz
5 Walczyński Tomasz
6 Kozioł Łukasz
7 Gołdyn Piotr
8 Walczak Damian
9 Sadło Łukasz
10 Jesionek Adrian
11 Wójcik Michał
12 Walkiewicz Paweł
13 Buczyński Mariusz
14 Stępień Michał
15 Popiołek Grzegorz
16 Kwiecień Wojtek
17 Marzec Michał
Mężczyźni- 35 – 49 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
Jarkiewicz Adam
2
Piątek Paweł
3
Wiśniowski Marcin
4
Seredyński Marcin
5 Sobolewski Rafał
6 Kurek Jan
7 Czerw Piotr
8 Buczyński Arkadiusz
9 Prasałek Robert
Mężczyźni- 50 i pow.
L.p
Nazwisko i Imię
1
Jacek Łabudzki
2
Szczepanik Andrzej
3
Pikulski Mieczysław
4
Napora Mieczysław
5 Zając Tadeusz
Dystans 5 km
Kobiety
L.p
Nazwisko i Imię
1
Bucka Magdalena
2
 
3
 
4
 
Mężczyźni
L.p
Nazwisko i Imię
1
Kraus Arkadiusz
2
Piotrowski Andrzej
3
 
4
 
Poglądowa mapa trasy pętla 5 km
 

Patronat Medialny

                           

 

Podkategorie

V KAZIMIERSKI RAJD SAMOCHODÓW TERENOWYCH
26-27 MAJ 2012

AKTUALNA LISTA STARTOWA


ZOBACZ JAK BYŁO W UBIEGŁYM ROKU !!!http://www.youtube.com/watch?v=WjR_M7eKgng



ZAPRASZAMY!!!

ZGŁOSZENIA ZAŁÓG ORAZ WPISOWE W KWOCIE
2 DNI         - 350 ZŁ (SOBOTA, NIEDZIELA)
 PRZYJMOWANE BĘDĄ DO DNIA 21.05.2012
I POWINNO ZAWIERAĆ: NAZWISKO I IMIĘ KIEROWCY ORAZ PILOTA, ADRES ZAMIESZKANIA, TEL. KONTAKTOWY, MARKĘ, TYP SAMOCHODU ORAZ NR REJESTRACYJNY. OSTATECZNYM POTWIERDZENIEM UCZESTNICTWA JEST WPŁYW  KWOTY NA KONTO W WYZNACZONYM TERMINIE. W PRZYPADKU BRAKU MIEJSC POWYŻSZA KWOTA BĘDZIE ZWRACANA POMNIEJSZONA O KOSZT PRZELEWU. PO TYM TERMINIE W WYPADKU WOLNYCH MIEJSC KWOTA WPISOWEGO WZRASTA DO 400 ZŁ OD ZAŁOGI. KOLEJNOŚĆ WPŁYWU KWOTY NA KONTO DECYDOWAĆ BĘDZIE O UCZESTNICTWIE W RAJDZIE

ZGŁOSZENIE POWINNO BYĆ PRZESŁANE FAKSEM NA NUMER 0413501022 LUB E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KAZIMIERSKI OŚRODEK SPORTOWY
ul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka, tel. (041) 3501020, tel. fax. (041) 3501022
 www.kazimierzakos.plRegon: 292828617                         NIP: 662-17-36-373

KONTO BANKOWE: Bank Spółdzielczy O/ Kazimierza Wielka 94 849300040180013037370003

·         WYCZYN-  Kazimierza Mała start na lotnisku, jeździmy na czas pętla ok. 8 km trasy,  oczywiście zaliczanie po trasie "PK-ów" do klasyfikacji rajdu liczy się jak największa liczba zaliczonych okrążeń. W niedzielę odcinek specjalny za halą KOS jeździmy na czas,  oczywiście zaliczanie po trasie "PK-ów" do klasyfikacji rajdu liczy się jak największa liczba zaliczonych okrążeń.

·         SPORT-  podobnie jak WYCZYN start w sobotę Kazimierza Mała  (klasa najtrudniejsza) + oczywiście zaliczanie po trasie "PK-ów" + odcinek specjalny w niedzielę za halą KOS do klasyfikacji rajdu liczy się jak największa liczba zaliczonych okrążeń.

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI

MIEJSCA NOCLEGOWE W KAZIMIERZY I OKOLICACH
rezerwacja we własnym zakresie!

MOŻLIWOŚĆ NOCLEGU RÓWNIEŻ NA HALI SPORTOWEJ
TAK JAK W ROKU UBIEGŁYM GRATIS!!!

HARMONOGRAM IMPREZY:
przyjmowanie załóg od 11:00 do 13:30 (SPORT i WYCZYN)
Wyjazd na trasę godzina 13:30

·     26.05.12      GODZ. 12.00 – 14.00     ZLOT SAMOCHODÓW TERENOWYCH ORAZ
                                                            SUV'ÓW  (PARKING PRZED HALĄ KOS)
·    26.05.12      GODZ. 14.00 – 14.30     ODPRAWA TECHNICZNA
·    26.05.12      GODZ. 15.00                 START ROLMET      
·    27.05.12      GODZ. 8.30-9.00           ODPRAWA TECHNICZNA PRZED OS
·    27.05.12      GODZ. 9.00                   START PIERWSZEJ ZAŁOGI HALA KOS,
                                                                „ZBIORNIK MAŁOSZÓWKA”
·     27.05.12      GODZ. 15.00                 ZAKOŃCZENIE RAJDU

ORGANIZATOR ZAPEWNIA DLA ZAŁOGI (KIEROWCA + PILOT):
·       KOLACJA Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ
·       NIEDZIELA ŚNIADANIE
·       2 DANIA GORĄCE + KAWA LUB HERBATA
·       DARMOWY GODZINNY POBYT NA BASENIE W KAZIMIERZY WIELKIEJ DLA DWÓCH OSÓB
·       DYPLOMY, UPOMINKI, PUCHARY ZA I, II, III MIEJSCA W TRZECH KATEGORIACH,
·       BUFET, GRILL ORAZ MIŁĄ ATMOSFERĘ

WYMOGI TECHNICZNE

·       SAMOCHÓD SPRAWNY TECHNICZNIE, DO 3,5 TONY, ZAREJESTROWANY, POSIADAJĄCY WAŻNE BADANIA TECHNICZNE, OC ORAZ OBOWIĄZKOWO NW
·       KIEROWCA I PILOT MUSZĄ BYĆ OSOBAMI PEŁNOLETNIMI
·       KIEROWCA POSIADA UPRAWNIENIA DO KIEROWANIA POJAZDAMI DANEGO TYPU
·       KIEROWCA I PILOT STARTUJĄ W  KASKACH
·       ZAŁOGA OBOWIĄZKOWO PODPISUJE OŚWIADCZENIE…
·       WYPOSAŻENIE POJAZDU – PASY BEZPIECZEŃSTWA, SPRAWNA GAŚNICA, STABILNIE ZAMOCOWANY AKUMULATOR, APTECZKA
·       OBOWIĄZKOWO WYPOSAŻENIE POJAZDU TO: HAKI Z TYŁU I Z PRZODU POJAZDU O WYSTARCZAJĄCEJ WYTRZYMAŁOŚCI, PAŁĄK BEZPIECZEŃSTWA LUB ZAMKNIĘTE NADWOZIE, KLATKA BEZPIECZEŃSTWA
·       ZAŁOGA PODCZAS ZAWODÓW NIE MOŻE BYĆ POD WYPŁYWEM ALKOHOLU LUB INNYCH ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH
·       W POJEŹDZIE PODCZAS UDZIAŁU W ZAWODACH MOŻE PRZEBYWAĆ TYLKO KIEROWCA I PILOT
·       ZAŁOGA BEZWZGLĘDNIE PRZESTRZEGA ZASAD REGULAMINU ORAZ PODPORZĄDKOWUJE SIĘ POLECENIOM ORGANIZATORÓW
·       ORGANIZATOR NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA STAN ZDROWIA UCZESTNIKÓW ORAZ SZKODY WYRZĄDZONE W SPRZĘCIE I OSOBACH.
·       UCZESTNIK PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ FINANSOWĄ ZA EWENTUALNIE WYRZĄDZONE SZKODY.
·       UCZESTNICY ZOBOWIĄZANI SĄ DO PORUSZANIA SIĘ PO ŚCIŚLE WYZNACZONYCH TRASACH

LISTA STARTOWA
AKTUALNA LISTA STARTOWA NA DZIEŃ 20.04.2012

  Kierowca Pilot Samochód   Klasa
1 WTOREK SŁAWOMIR PLUTA RADOSŁAW CZARNY    
2 BOMBA PAWEŁ   MITSUBISHI BRONISZÓW  
3 RYSZARD LAMPA JERZY ROGALA SUZUKI SAMURAI JASTRZĘBIA  
4 PIOTR KOPEĆ DAREK DOPIERAŁA ŁADA NIWA ZAGÓRZYCE  
5 JANUSZ RUSEK   JOŃCZYK PAWEŁ  SUZUKI BULOWICE SPORT
6 SZARAWARA MARIUSZ   MATUSZKIEWICZ MARCIN TOYOTA  KRAKÓW SPORT
7 WOJTCZAK PAWEŁ   SUZUKI SAMURAI KRAKÓW SPORT
8 MARCIN CZAJA   UAZ 469\B   SPORT
9 BŁAUT GRZEGORZ   SUZUKI SAMURAI KRAKÓW  
10 SKRZELA PIOTR KOPEĆ MATEUSZ SUZUKI SANTANA    
11 PIĄTEK RYSZARD   SUZUKI SAMURAI KADZICE SPORT
12 SKÓRA ADAM   Land Rover KRAKÓW  
13 GICAL ANDRZEJ   SAM EV 1 BOCHNIA  
14 KONEFAL KAMIL PAWEŁ ASSMAN   MIELEC  
15 JANUSZ DURBAS RAFAŁ DURBAS SUZUKI SAMURAI PROSZOWICE  
16 ŁYSOŃ DARIUSZ      JEEP WRANGLER     SPORT
17          
18          
19          
20          
21          
22          
23          
24          
25          
26          
27          
28          
29          
30          
31          
32          
33          
34          
35          
36          
37          
 

IV Kazimierski Rajd samochodów terenowych zobacz więcej>>

III Kazimierski Rajd samochodów terenowych zobacz więcej>>

II Kazimierski Rajd samochodów terenowych zobacz więcej>>

I Kazimierski Rajd samochodów terenowych zobacz więcej >>

 

Powiatowa Letnia Liga Piłki Nożnej