IV Kazimierski Bieg "Szlakiem Megalitów"
25.09.2016 r.
Bieg Główny 10 km
Zwycięzca Biegu
Kubiec Dawid /35:34/
II Miejsce      Rudziński Jacek /35:39/
III Miejsce     Augustyński Sylwester
 
Zwyciężczyni Biegu
Lisowska-Woś Agnieszka /46:47/
II Miejsce      Gąsienica-Rój Anna /47:07/
III Miejsce     Kozub Dorota /47:27/

Relacje foto, video

Wyniki:
10 km Mężczyźni 16-34 lata
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Kubiec Dawid - Starachowice 35:34 I
2 Rudziński Jacek - Kocmyrzów 35:39 II
3 Tytko Michał Kazimierza Wielka 40:24 III
4 Kotwica Kacper - Odonów 45:40 IV
5 Popiołek Grzegorz - Kraków 45:55 V
6 Wójcik Michał - Czarnocin 46:05 VI
7 Ziętara Marcin - Kazimierza Wielka 46:18 VII
8 Kwiecień Wojciech - Stradlice 47:13 VIII
9 Walkiewicz Paweł - Kazimierza Wielka 48:13 IX
10 Lotko Sebastian - Odonów 48:41 X
11 Jach Marcin - Kazimierza Mała 49:16 XI
12 Klimczyk Adam -Wojciechów 49:21 XII
13 Piotrowski Piotr - Kazimierza W. 52:38 XIII
14 Gołdyn Piotr - Jakuszowice 53:10 XIV
15 Parwa Michał - Dziekanowice 54:24 XV
16 Piątek Mateusz - Kazimierza Wielka 55:02 XVI
10 km Mężczyźni 35-49 lata
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Augustyński Sylwester - Kraków 38:54 I
2 Okrajek Zbigniew - Posądza 40:56 II
3 Piątek Paweł - Kazimierza Wielka 56:50 III
10 km Mężczyźni 50-59 lata
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Łabudzki Jacek - Sandomierz 42:05 I
2 Jackowski Zbigniew - Jędrzejów 46:25 II
10 km Mężczyźni 60 lat i pow.
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Szczepanik Andrzej - Kazimierza Wielka 46:33 I
10 km Open Kobiety
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Lisowska-Woś Agnieszka - Niepołomice 46:47 I
2 Gasienica-Roj Anna - Zakopane 47:07 II
3 Kozub Dorota - Opole 47:27 III
5 km Kobiety 16-34 lata
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Karolina Gąsienica-Roj  - Zakopane 25:43 I
2 Ziętek Małgorzata - Kazimierza Wielka 29:28 II
3 Zapart Aleksandra - Wojciechów 29:46 III
4 Kowalska Karolina - Wojciechów 31:33 IV
5 Dzikowska Greta - Kazimierza Wielka NK  
5 km Kobiety 35-49 lata
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Wojtaś Renata - Pińczów 27:41 I
2 Augustyńska Kinga - Kraków 29:44 II
5 km Mężczyźni 16-34 lata
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Augustyn Marcin 22:13 I
2 Traczoń Tomasz - Kazimierza Wielka 27:46 II
3 Miszczyk Paweł - Kazimierza Wielka 29:04 III
4 Kapuśnik Krystian - Siedliska NK IV
5 km Mężczyźni 35-49 lata
L.p
Nazwisko i Imię
Czas
Miejsce
1
Sobczyk Piotr - Kielce
21:02
I
2
Stępień Marcin
23:42
II
3
Gąsienica-Roj Tomasz - Zakopane 24:52 III
4 Koper Adrian - Kazimierza Wielka 28:43 IV
5 km Mężczyźni 50 lat i pow
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Kapa Andrzej 21:17 I
2 Matyjewicz Michał - Chruszczyna Wielka 31:07 II
5 km Kobiety “Nordic Walking”
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Zygadło Agnieszka - Kraków 38:00 I
2 Wąsik Magdalena - Nowe Brzesko 38:33 II
3 Kot Edyta - Cieszkowy 40:41 III
4 Kot-Kądziela Joanna - Cieszkowy 40:12 IV
5 Świstak Lidia - Opatkowice 43:57 V
6 Fejgelson Anna - Kraków 50:15 VI
5 km Mężczyźni “Nordic Walking”
L.p Nazwisko i Imię Czas Miejsce
1 Świstak Władysław - Opatkowice 39:00 I
1 km Szkoły Podstawowe kl. I-III Dziewczęta
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Woś Milena
I
2
Paś Wiktoria
II
3
Szlęk Wiktoria
III
4
Pawłowska Anna
IV
5
Buczak Alina
V
6
Polanko Amelia
VI
1 km Szkoły Podstawowe kl. I-III Chłopcy
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Pawłowski Jakub
I
2
Bartos Eryk
II
3
Szlęk Kacper
III
4
Cieśla Jakub
IV
5
Trędowski Dominik
V
6
Chaber Mikołaj
VI
7
Dybał Franek
VII
1 km Szkoły Podstawowe kl. IV-VI Dziewczęta
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Jach Nikola
I
2
Gąsienica-Roj Marcelina
II
3
Nikola Zapart
III
4
Żwirek Julia
IV
5
Skowron Aleksandra
V
6
Wojtasik Gabriela
VI
7
Cieśla Anna
VII
8
Maderak Aleksandra
VIII
9 Szmigiel Roksana IX
10 Kulpa Wiktoria X
1 km Szkoły Podstawowe kl. IV-VI Chłopcy
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Coulibaly Lamine
I
2
Baran Bartłomiej
II
3
Paś Patryk
III
4
Swat Franciszek
IV
5
Coulibaly David
V
6
Klimczyk Szymon
VI
1 km Gimnazjum Dziewczęta
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Kocel Julia
I
2
Małek Liliana
II
3 Smutek Karina III
4 Wróbel Zuzanna IV
5 Podsiadło Natalia V
1 km Gimnazjum Chłopcy
L.p
Nazwiski i Imię
Miejsce
1
Hamuda Mateusz
I
2
Gąsienica-Roj Szymon
II
3
Piorunowicz Eryk
III
4 Zimnicki Mateusz IV
5 Dybał Filip V
 
200 m Przedszkolaki
L.p
Nazwiski i Imię
1
Wojtasik Karol
2
Krawczyk Franciszek
3
Adamek Zuzanna
4
Drabik Amelia
5
Radziszewska Victoria
6
Kwiecień Kamila
7
Kozioł Patryk
8
Curyło Malwina
9 Woś Sebastian
10 Hamuda Jakub
11 Perek Nikolas
12 Buczak Igor
13 Polanko Zuzanna
14 Lubera Stanisław
15 Stępień Hanna
16 Woźniak Weronika
 
 
Termin, miejsce i kategorie
· 25.09.2016 r., godz. 09.00 -11.30 przyjmowanie zgłoszeń
· 25.09.2016 r., start biegu dzieci /w zależności od ilości zgłoszeń/
ok. 0,2 km – godz. 12.15 /kategoria przedszkolaki i kasy „0”
· 25.09.2016 r., start biegu amatorów
ok. 1 km – godz. 12. 30 /kategoria:
- Szk. Podst. klasy I-III, kategoria K/M
- Szk. Podst. klasy IV-VI,   kategoria K/M
- Szk. Gimnazjalne,   kategoria K/M
· 25.09.2016 r., start biegu 5 km oraz “nordic walking”  5 km – godz. 13.00 - ul. Kościuszki, parku miejskiego okolic zbiornika retencyjnego w Kazimierzy Wielkiej
 -  Bieg  5kmkategoria
   -  K /M               - 16 – 34 lat
   -  K /M               - 35 – 49 lat
  - K /M               - 50 i pow.
· 25.09.2016 r., start biegu   10 km – godz. 13.15 - ul. Kościuszki , parku miejskiego okolic zbiornika retencyjnego w Kazimierzy Wielkiej
-  Bieg Główny 10km kategorie:
K /M               - 16 – 34 lat
K /M               - 35 – 49 lat
K /M               - 50 - 59 lat
K /M               - 60 i pow.
K/M                OPEN
·  25.09.2016 r., godz. 9.00 -11.30 przyjmowanie zgłoszeń
·  25.09.2016 r., start biegu dzieci /w zależności od ilości zgłoszeń/
ok. 0,2 km – godz. 12.15 /kategoria przedszkolaki i kasy „0”
· 25.09.2016 r., start biegu amatorów
ok. 1 km – godz. 12. 30 /kategoria:
- Szk. Podst. klasy I-III, kategoria K/M
- Szk. Podst. klasy IV-VI,   kategoria K/M
- Szk. Gimnazjalne,   kategoria K/M
· 25.09.2016 r., start biegu 5 km “nordic walking” – godz. 13.00 - ul. Kościuszki, parku miejskiego okolic zbiornika retencyjnego w Kazimierzy Wielkiej
-  kategoria          OPEN K/M
25.09.2016 r., start biegu  5 oraz 10 km – godz. 13.15 - ul. Kościuszki , parku miejskiego okolic zbiornika retencyjnego w Kazimierzy Wielkiej
-  Bieg Główny 10km kategorie:
K /M               - 16 – 34 lat
K /M               - 35 – 49 lat
K /M               - 50 - 59 lat
K /M               - 60 i pow.
K/M                OPEN
Organizator zastrzega sobie prawo w przypadku małej ilości uczestników zmiany regulaminu poszczególnych kategoriach.
 Zgłoszenia i opłaty
-  formularz zgłoszeniowy należy wysłać do dnia 22.09.2016 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  formularz do pobrania na stroniewww.kazimierzakos.pl
- w dniu biegu zgłoszenia przyjmowane będą ( w godzinach: 9:00 – 11:30)
Opłaty dotyczą biegu na 5 i 10 km
oplata wynosi 20 zł na konto do dnia 22.09.2016/czwartek/ :  Tytuł przelewu „Opłata startowa imię i nazwisko kategoria oraz rocznik” za każdą zgłaszaną osobę
 Bank Spółdzielczy O/ Kazimierza Wielka 94 849300040180013037370003,
 Kazimierski Ośrodek Sportowyul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka,
- opłata w dniu zawodów w biurze 30 zł
- Pozostałe kategorie bezpłatne ! 
 
Formularz zgłoszeniowy do Biegu Szlakiem Megalitów 2016 powinien zawierć
Imię i nazwisko
 
Wiek / klasa dotyczy szkół/
 
Adres zamieszkania
 
E-mail
 
Telefon kontaktowy
 
Dystans:
 
 
      1km
      5 km
      10 km
(zakreślić/podkreślić właściwe pole)
 
Informuję, że znam regulamin Biegu organizowanego przez Kazimierski Ośrodek Sportowy i zobowiązuje się do jego przestrzegania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb wewnętrznych organizatora.
                                                                                                     
…………………………………………………..
                                                                                                  Podpis
 
Niniejszym oświadczam, że jestem zdolny (mój podopieczny jest zdolny/a) do udziału
w Biegu Ulicznym i uczestniczę w nim na własną odpowiedzialność ( podstawa prawna: rozporządzenie MEN z dn. 12.09.01r. Dz.U. Nr 101, poz.1095).
 
…………………………………………………..
                                                                                                  Podpis
- Dane techniczne biegu
Bieg na 1000 m, trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości, co 100 m. Każdy może wziąć udział
w biegu amatorskim!
Bieg na 5 km trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości co 100 m..
Max. czas biegu- 40 min.       - typ biegu : uliczny
Bieg na 10km  trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości co 100 m..
Max. czas biegu- 1h 20 min.  - typ biegu : uliczny
Bieg na 5 km „nordic walking”  - trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości co 100 m..
Max. czas biegu- 40 min. - typ biegu : uliczny
Trasa biegu
- Start – Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13
- Park Miejski
- ul. Kościuszki oraz tereny droga obok zbiornika retencyjnego
Meta: Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13
-Warunki uczestnictwa
  • Wszystkie chętne osoby popierające ideę zdrowego trybu życia
  • Warunkiem dopuszczenia do biegu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
  • W biegu mogą brać udział tylko osoby nie posiadające przeciwwskazań zdrowotnych
    i lekarskich. Organizator zaleca startującym wykonanie badań lekarskich mogących potwierdzić brak przeciwwskazań do udziału w biegu – o ile takowych nie posiadają.
· Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia zawodów.
· Osoby, którym organizator lub oznakowany przedstawiciel organizatora odmówi prawa uczestnictwa w biegu. Przedstawiciel organizatora nie musi podawać przyczyny, dla której odmówił udziału w biegu danej osobie.
·Każdy uczestnik bierze udział w biegu na własną odpowiedzialność.
Trasa Biegu z poprzedniej edycji może ulec małym zmianom

Lista Startowa:

BIEG GŁÓWNY Dystans 10 km
Kobiety- 16 – 34 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
 
2
 
3
 
4
 
Kobiety- 35 – 49 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
Kozub Dorota
2
Solarz Agnieszka
3
Anna Gąsienica-Roj
4
 
Kobiety- 50 - 59 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
 
2
 
3
 
4
 
Kobiety- 60 lat i pow.
L.p
Nazwisko i Imię
1
 
2
 
3
 
4
 
Mężczyźni- 16 – 34 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
Gołdyn Piotr
2
Wojciech Kwieciń
3
Mateusz Piątek
4
Ziętara Marcin
5 Parwa Michał
6 Walkiewicz Paweł
7 Wójcik Michał
8 Piotrowski Piotr
Mężczyźni- 35 – 49 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
Piątek Paweł
2
Solarz Grzegorz
3
Wątek Tomek
4
Okrajek Zbigniew
5 Augustyński Sylwester
   
Mężczyźni- 50 - 59 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
Jacek Łabudzki
2
 
3
 
4
 
5  
Mężczyźni- 60 lat i pow.
L.p
Nazwisko i Imię
1
Szczepanik Andrzej
2
 
3
 
4
 
5  
Dystans 5 km
Kobiety  -16 – 34 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
Zapart Aleksandra
2
Dzikowska Greta
3
Karolina Gąsienica-Roj
4
 
Kobiety - 35 – 49 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
Augustyńska Kinga
2
 
3
 
4
 
Kobiety - 50 i pow.
L.p
Nazwisko i Imię
1
 
2
 
3
 
4
 
Mężczyźni-16 – 34 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
 
2
 
3
 
4
 
Mężczyźni - 35 – 49 lat
L.p
Nazwisko i Imię
1
Tomasz Gąsienica-Roj
2
 
3
 
4
 
Mężczyźni - 50 i pow.
L.p
Nazwisko i Imię
1
Matyjewicz Michał
2
 
3
 
4
 
Dystans 5 km Nordic Walking
Kobiety
L.p
Nazwisko i Imię
1 Wasik Magdalena
2 Fejgelson Anna
3 Kądziela- Kot Joanna
4 Kot Edyta
5 Zygadło Agnieszka
 
 

Wkrótce więcej informacji.

Serdecznie zapraszam do udziału w wystawach poplenerowych prac studenckich w dniu 10-07-2016r. o godzinie 15:00 w Kazimierskim Ośrodku Sportowym , będących efektem prowadzonych w dniach 4-10.07.2016 r. plenerów rysunkowo-malarskich w ramach obowiązkowych praktyk studentów kierunku Architektura /Wydz. Budownictwa i Architektury/ oraz Wzornictwo Przemysłowe /Wydz. Mechatroniki i Budowy Maszyn/.

wystawam

Plenery odbywają się w Powiecie Kazimierskim (Gm. Skalbmierz, Gm. Bejsce, Gm. Opatowiec, Gm. Czarnocin oraz Gm. Kazimierza Wielka), w Tarnobrzegu, Sandomierzu oraz Klimontowie.

Autorzy najlepszych prac, w drodze konkursu - zostaną wyróżnieni.

   STAROSTA POWIATU KAZIMIERSKIEGO
 ORAZ
KAZIMIERSKI OŚRODEK SPORTOWY
ZAPRASZAJĄ NA
         ”BIEGI PRZEŁAJOWE Z OKAZJI DNIA DZIECKA”
 

 

 
Wyniki:
Szkoła Podstawowa - Dziewczęta Młodsze
Nazwisko i Imię
Miejsce
Siwiec Wiktoria - SP3 KW
I
Zapart Nikola -SP1 KW
II
Przygoda Victoria - SP 1 KW
III
Kochańczyk Karolina - Wielgus
IV
Szo Jani - SP3 KW
V
Mazur Katarzyna - SP3 KW
VI
Kwiecień kalina - SP3 KW
VII
Bugaj Daria - Wielgus
VIII
Wojas Kinga - Czarnocin
IX
Sobecka Wioleta - Czarnocin
X
Szkoła Podstawowa - Chłopcy Młodsi
Nazwisko i Imię
Miejsce
Paś Patryk  - SP1 KW
I
Mysior Jakub - Zięblice
II
Paczkowski Filip - Czarnocin
III
Mucha Oskar - SP3 KW
IV
Piotrowski Wiktor - Czarnocin
V
Siudak Kacper - SP3 KW
VI
Kupiec Mateusz - Zięblice
VII
Waleszczyński Kacper - SP3 KW
VIII
Sender Mateusz - SP3 KW
IX
Książek Oskar - Topola
X
Szkoła Podstawowa - Dziewczęta Starsze
Nazwisko i Imię
Miejsce
Żwirek Julia - SP3 KW
I
Kozik Roksana - SP3 KW
II
Jagła Kamila - SP1 KW
III
Jach Nikola - SP3 KW
IV
Czechowska Sara - SP3
V
Walasik Wiktoria - SP3 Kw
VI
Godzisz Kamila - SP3 KW
VII
Pluta Wiktoria - Wielgus
VIII
Gil Amelia - Czarnocin
IX
Szarlińska Ola - SP3 KW
X
Szkoła Podstawowa - Chłopcy Starsi
Nazwisko i Imię
Miejsce
Mazur Michał - SP3 KW
I
Zimnicki Mateusz - SP3 KW
II
Coulibaly Lamine - SP3 KW
III
Wiecha Kacper - Topola
IV
Swat Patryk - Zięblice
V
Celuch Jakub - Zięblice
VI
Celuch Daniel - Zięblice
VII
Celuch Bartłomiej - Wielgus
VIII
Zaręba Aleksander -SP3 KW
IX
Nowak Kacper - SP3 KW
X
Gimnazjum - Dziewczęta
Nazwisko i Imię
Miejsce
Deka Magdalena - Skalbmierz
I
Nowak Barbara - Kazimierza W.
II
Pragnąca Kamila - Kazimierza W.
III
Małek Lilianna - Cieszkowy
IV
Mołas Emilia - Kazimierza W.
V
Włodarska Klaudia - Cieszkowy
VI
Ścipiór Weronika - Kazimierza W.
VII
Porębska Maria - Kazimierza W.
VIII
Marciszewska Aleksandra - Kazimierza W.
IX
Polak Wiktoria - Kazimierza W.
X
Gimnazjum - Chłopcy
Nazwisko i Imię
Miejsce
Adamczyk Arkadiusz - Kazimierza W.
I
Hajdys Bartosz - Czyżowice
II
Pudełko Albert - Czyżowice
III
Bryła Filip - Kazimierza W.
IV
Oleś Dawid - Kazimierza W.
V
Kot Kajetan - Cieszkowy
VI
Kozieł Michał - Cieszkowy
VII
Pudełko Eryk - Czyżowice
VIII
Sambór Miłosz - Cieszkowy
IX
Czapla Jakub - Skalbmierz
X
Szkoła Ponadgimnazjalna - Dziewczęta
Nazwisko i Imię
Miejsce
Bazan Magdalena - ZSR Cudzynowice
I
Sobieraj Anna - LO KW
II
Małek Małgorzata -ZSZ Odonów
III
Ochenduszka Klaudia -ZSR Cudzynowice
IV
Juszczyk Milena -ZSZ Odonów
V
Porębska Paulina - ZSZ Odonów
VI
Borkowska Wiktoria - ZSZ Odonów
VII
Pandyra Małgorzata - LO KW
VIII
Maj Aleksandra - LO KW
IX
Latos Karolina - LO KW
X
Szkoła Ponadgimnazjalna - Chłopcy
Nazwisko i Imię
Miejsce
Banaś Sebastian - ZSR Cudzynowice
I
Nowak Marcel - ZSR Cudzynowice
II
Mrozowski Michał - ZDZ Kazimierza W.
III
Bysiński Przemysław - ZSZ Odonów
IV
Kotfica Kacper - LO KW
V
Wilk Krystian - ZDZ Kazimierza W.
VI
Gałęziowski Grzegorz - ZSR Cudzynowice
VII
Skóra Kasjan - ZSZ Odonów
VIII
Fakowski Przemysław - ZSR CUdzynowice
IX
Niedźwiedź Adrian - LO KW
X
Klasyfikacja Szkół
Szkoły Podstawowe
Szkoła Dziew. Młodsze Chłpcy Młodsi Dziew. Starsze Chłopcy Starsi Suma PKT Miejsce
SP 3 Kazimierza W. 21 15 26 27 89 I
SP1 Kazimierza W. 17 10 8 - 35 II
Wielgus 10 - 3 3 16 V
Czarnocin 3 14 2 - 19 IV
Zięblice - 13 - 15 28 III
Topola - - - 7 7 VI
Gimnazjum
Szkoła Dziewczęta Chłopcy Suma PKT Miejsce
Skalbmierz 10 1 11 IV
Cieszkowy 12 11 23 II
Kazimierza W. 23 23 46 I
Czyżowice - 20 20 III
Wielgus - - - V
Szkoła Ponadgimnazjalna
Szkoła Dziewczęta Chłopcy Suma PKT Miejsce
LO KW 14 7 21 III
ZSZ Odonów 19 10 29 II
ZSR Cudzynowice 17 23 40 I
ZDZ KW - 13 13 IV
”ZAWODY PŁYWACKIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA”
Wyniki:
Styl Grzbietowy - 50 m
Szkoła Podstawowa
Dziewczęta 2007
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Szarawara Oliwia SP1 KW 48,40 I
Kozanecki Natalia SP 1 KW 53,74 II
Sambór Zuzanna SP1 KW 55,09 III
Wawro Gabriela SP 1 KW 1.18,44 za udział
Dziewczęta 2008
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Pietroń Antonina SP1 KW 1.07,23 I
Rzepa Amanda SP1 KW 1.13,17 II
Dziewczęta 2006
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Chat Zuzanna SP3 KW 48,88 I
Kwiecień Kalina SP3 KW 50,64 II
Zielińska Kamila SP1 KW 53,76 III
Wojtasik Gabriela SP1 KW 1.00,03 za udział
Szczygieł Roksana SP1 KW 1.07,49 za udział
Pragnący Martyna SP1 KW 57,70 za udział
Dziewczęta 2005
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Gądzik Zuzanna SP1 KW 45,94 I
Cieśla Anna SP1 KW 48,18 II
Sobieraj Martyna SP1 KW 49,62 III
Siwiec Wiktoria SP3 KW 57,94 za udział
Żarnowiecka Aleksandra SP3 KW 50,48 za udział
Jaworska Amelia SP3 KW 52,13 za udział
Sadowska Gabriela SP1 KW 1.01,65 za udział
Możdżeń Zofia SP1 KW 59,56 za udział
Dziewczęta 2003-2004
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Przebieracz Alicja SP1 KW 40,34 I
Wojas Maria SP1 KW 42,11 II
Żwirek Julia SP3 KW 43,88 III
Szarlińska Ola SP3 KW 54,43 za udział
Syrkiewicz Sandra SP3 KW 45,79 za udział
Kozik Roksana SP3 KW 52,42 za udział
Parada Julia SP1 KW 48,40 za udział
Kura Karolina SP1 KW 1.05,70 za udział
Bałaga Karolina SP1 KW 59,19 za udział
Baran Julia SP3 KW 54,34 za udział
Chłopcy 2007
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Stępień Rafał SP1 KW 59,25 I
Szuba Antoni SP1 KW 1.07,24 II
Adamczyk Igor SP1 KW 1.18,90 III
Chłopcy 2008
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Cieśla Jakub SP1 KW 1.03,21 I
Gruszka Alan SP3 KW 1.04,16 II
Wojas Wojciech SP1 KW 1.04,20 III
Bartos Eryk SP3 KW 1.26,60 za udział
Pisarski Stanisław SP3 KW 1.07,68 za udział
Chłopcy 2006
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Zieliński Bartek SP3 KW 1.00,93 I
Płaszewski Radek SP1 KW 1.06,93 II
Swat Franciszek SP3 KW 1.08,58 III
Maj Filip SP1 KW 1.14,22 za udział
Chłopcy 2005
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Wojas Adrian SP1 KW 53,11 I
Sender Mateusz SP3 KW 58,82 II
Gaweł Emil SP3 KW 1.00,00 III
Siudak Kacper SP3 KW 1.01,45 za udział
Chłopcy 2003-2004
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Sambór Kacper SP1 KW 39,62 I
Coulibaly Lamine SP3 KW 42,46 II
Maderak Sebastian SP1 KW 47,39 III
Zimnicki Mateusz SP3 KW 47,50 za udział
Zaręba Aleksander SP3 KW 48,96 za udział
Bazan Bartek SP3 KW 56,46 za udział
Pomykalski Piotr SP1 KW 1.04,87 za udział
Korczak Kacper SP1 KW 55,21 za udział
Frączek Konrad SP1 KW 48,15 za udział
Dybał Filip SP1 KW 58,33 za udział
Gimnazjum
Dziewczęta
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Kusak Agnieszka KW 43,91 I
Sroka Oliwia KW 44,53 II
Mamaj Wiktoria KW 47,86 III
Mołas Emilia KW 48,82 za udział
Przeniosło Julia KW 50,42 za udział
Kowalska Karolina KW 53,17 za udział
Bałaga Karolina KW 52,02 za udział
Chłopcy
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Możdżeń Kamil KW 42,68 I
Blady Michał KW 47,84 II
Oleś Dawid KW 48,50 III
Jagielnik Kamil KW 52,31 za udział
Szkoła Ponadgimnazjalna
Dziewczęta
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Morys Wiktoria LO KW 39,02 I
Kita Julia LO KW 41,83 II
Kita Weronika LO KW 44,43 III
Możdżeń Karolina LO KW 50,72 za udział

Bartos Wiktoria

ZDZ Odonów 48,54 za udział
Chłopcy
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Pszczoła Jakub LO KW 41,64 I
Bijak Jakub LO KW 44,53 II
Gierasiński Przemek LO KW 56,96 III
Połetek Szczepan LO KW 1.06,08 za udział
Futrzyński Wiktor LO KW 1.01,26 za udział
Groński Jakub LO KW 1.01,85 za udział
Styl Dowolny - 25 m
Dziewczęta - 2009 i młodsze
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Konewecka Gabriela SP3 KW 28,74 I
Żarnowiecka Karolina SP3 Kw 28,74 II
Polanko Amelia SP1 KW 55,74 III
Chłopcy - 2009 i młodsze
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Sambór Igor SP1 KW 30,86 I
Madej Antoni SP3 Kw 31,24 II
Styl Dowolny - 50 m
Szkoła Podstawowa
Dziewczęta 2007
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Szarawara Oliwia SP1 KW 45,64 I
Kozanecki Natalia SP1 KW 49,30 II
Sambór Zuzanna SP1 KW 1.02,61 III
Rzepa Amanda SP1 KW 1.29,20 za udział
Pietroń Antonina SP1 KW 1.05,63 za udział
Wawro Gabriela SP1 KW 1.14,96 za udział
Dziewczęta 2006
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Chat Zuzanna SP3 KW 42,52 I
Zielińska Kamila SP1 KW 43,73 II
Kwiecień Kalina SP3 KW 47,01 III
Wojtasik Gabriela SP1 KW 1.03,03 za udział
Frączek Martyna SP1 KW 57,54 za udział
Dziewczęta 2005
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Gądzik Zuzanna SP1 KW 41,59 I
Sobieraj Martyna SP1 KW 43,29 II
Cieśla Anna SP1 KW 51,04 III
Sadowska Gabriela SP1 KW 53,69 za udział
Możdżeń Zofia SP1 KW 53,90 za udział
Siwiec Wiktoria SP3 KW 53,24 za udział
Żarnowiecka Ola SP3 KW 55,43 za udział
Jaworska Amelia SP3 KW 57,20 za udział
Dziewczęta 2003-2004
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Przebieracz Alicja SP1 KW 34,27 I
Wojas Maria SP1 KW 35,49 II
Żwirek Julia SP3 KW 39,44 III
Parada Julia SP1 KW 40,84 za udział
Bałaga Karolina SP1 KW 1.04,28 za udział
Szarlińska Ola SP3 KW 54,56 za udział
Syrkiewicz Sandra SP3 KW 46,84 za udział
Kozik Roksana SP3 KW 48,73 za udział
Baran Julia SP3 KW 58,72 za udział
Chłopcy 2007
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Cieśla Jakub SP1 KW 1.03,26 I
Szuba Antoni SP1 KW 1.05,73 II
Gruszka Alan SP3 KW 1.13,01 III
Adamczyk Igor SP1 KW 1.43,14 za udział
Bartos Eryk SP3 KW 1.23,53 za udział
Pisarski Stanisław SP3 KW 1.13,95 za udział
Chłopcy  2006
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Kania Jędrzej SP1 KW 58,81 I
Zieliński Bartek SP3 KW 1.02,80 II
Swat Franciszek SP3 KW 1.01,49 III
Płaszewski Radosław SP1 KW 1.05,41 za udział
Chłopcy  2005
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Wojas Adrian SP1 KW 46,60 I
Skinder Kacper SP3 KW 51,19 II
Sender Mateusz SP3 KW 54,84 III
Gaweł Emil SP3 KW 57,07 za udział
Chłopcy  2003-2004
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Sambór Kacper SP1 KW 33,86 I
Coulibaly Lamine SP3 KW 38,56 II
Zimnicki Mateusz SP3 KW 40,00 III
Zaręba Aleksander SP3 KW 40,27 za udział
Bazan Bartek SP3 KW 48,76 za udział
Korczak Kacper SP1 KW 48,76 za udział
Frączek Konrad SP1 KW 40,10 za udział
Maderak Sebastian SP1 KW 47,37 za udział
Dybał Filip SP1 KW 58,26 za udział
Gimnazjum
Dziewczęta
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Wojas Wiktoria KW 35,22 I
Sroka Oliwia KW 37,34 II
Kwiecień Julia KW 38,41 III
Mołas Emilia KW 40,18 za udział
Przeniosło Julia KW 41,84 za udział
Kowalska Karolina KW 42,53 za udział
Bałaga Karolina KW 46,02 za udział
Mamaj Wiktoria KW 41,12 za udział
Kusak Agnieszka KW 38,46 za udział
Chłopcy
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Możdżeń Kamil KW 36,21 I
Blady Michał KW 37,14 II
Oleś Dawid KW 39,82 III
Jagielnik Kamil KW 43,12 za udział
Szkoła Ponadgimnazjalna
Dziewczęta
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Kita Julia LO KW 36,36 I
Morys Wiktoria LO KW 37,08 II
Kita Weronika LO KW 39,66 III
Możdżeń Karolina LO KW 39,73 za udział
Bartos Wiktoria ZSZ Odonów 46,68 za udział
Chłopcy
Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Miejsce
Pszczoła Jakub LO KW 34,61 I
Bijak Jakub LO KW 37,42 II
Groński Jakub LO KW 46,67 III
Połetek Szczepan LO KW 49,22 za udział
Futrzyński Wiktor LO KW 52,49 za udział
Gierasiński Przemek LO KW 55,87 za udział
Organizator:  Starostwo Powiatowe w Kazimierzy Wielkiej, Kazimierski Ośrodek Sportowy oraz Szkolny Związek Sportowy
Termin i miejsce zawodów: 31.05.2016 /wtorek/ godz. 930
   Zawody odbędą się na terenie Kazimierskiego Ośrodka Sportowego, ul. Kościuszki 13
   i okolicy .
Zgłoszenia:     należy dokonać w dniu zawodów do godziny 915 lub e mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zasady:
Biegi przełajowe odbędą się w czterech kategoriach (chłopcy i dziewczynki):
  • Szkoły podstawowe klasy IV i młodsze dystans 500 m
  • Szkoły podstawowe klasy V i VI dystans 600 m
  • Gimnazja dziewczęta dystans 800 m, chłopcy dystans 1000 m
  • Szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta dystans 1000 m, chłopcy dystans 1200 m
 W każdej kategorii punktowanych jest 10 pierwszych miejsc wg klucza:
    1 miejsce -10 punktów, 2-9, 3-8, 4-7, 5-6, 6-5, 7-4, 8-3, 9-2, 10-1, -
Klasyfikacja drużynowa to suma punktów trzech najlepszych zawodników z danej szkoły.
Nagrody: Indywidualnie i drużynowo: Pierwsze trzy miejsca otrzymują puchary i dyplomy
           w każdej kategorii.
Dnia 31.05.2016 o godz. 12.30 odbędzie się uroczyste podsumowanie
i wręczenie nagród z Mistrzostw Powiatu i Powiatowej Ligi Tenisa Stołowego.
  PONADTO ZAPRASZAJĄ NA
        ”ZAWODY PŁYWACKIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA”
W kategoriach: szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz  średnich Uwaga Zmiana!!! dnia 01.06.2016 (środa) o godz. 8.30. Zgłoszenia należy dokonać w dniu zawodów, style oraz dystanse zostaną ustalone z opiekunami w dniu zawodów. Organizator Pan Zbigniew Kwiecień tel. 607 919 199
 
 
                                                                          SERDECZNIE ZAPRASZAMY
                       ZA ORGANIZATORÓW
                       Stefan Marzec

Podkategorie

V KAZIMIERSKI RAJD SAMOCHODÓW TERENOWYCH
26-27 MAJ 2012

AKTUALNA LISTA STARTOWA


ZOBACZ JAK BYŁO W UBIEGŁYM ROKU !!!http://www.youtube.com/watch?v=WjR_M7eKgng



ZAPRASZAMY!!!

ZGŁOSZENIA ZAŁÓG ORAZ WPISOWE W KWOCIE
2 DNI         - 350 ZŁ (SOBOTA, NIEDZIELA)
 PRZYJMOWANE BĘDĄ DO DNIA 21.05.2012
I POWINNO ZAWIERAĆ: NAZWISKO I IMIĘ KIEROWCY ORAZ PILOTA, ADRES ZAMIESZKANIA, TEL. KONTAKTOWY, MARKĘ, TYP SAMOCHODU ORAZ NR REJESTRACYJNY. OSTATECZNYM POTWIERDZENIEM UCZESTNICTWA JEST WPŁYW  KWOTY NA KONTO W WYZNACZONYM TERMINIE. W PRZYPADKU BRAKU MIEJSC POWYŻSZA KWOTA BĘDZIE ZWRACANA POMNIEJSZONA O KOSZT PRZELEWU. PO TYM TERMINIE W WYPADKU WOLNYCH MIEJSC KWOTA WPISOWEGO WZRASTA DO 400 ZŁ OD ZAŁOGI. KOLEJNOŚĆ WPŁYWU KWOTY NA KONTO DECYDOWAĆ BĘDZIE O UCZESTNICTWIE W RAJDZIE

ZGŁOSZENIE POWINNO BYĆ PRZESŁANE FAKSEM NA NUMER 0413501022 LUB E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KAZIMIERSKI OŚRODEK SPORTOWY
ul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka, tel. (041) 3501020, tel. fax. (041) 3501022
 www.kazimierzakos.plRegon: 292828617                         NIP: 662-17-36-373

KONTO BANKOWE: Bank Spółdzielczy O/ Kazimierza Wielka 94 849300040180013037370003

·         WYCZYN-  Kazimierza Mała start na lotnisku, jeździmy na czas pętla ok. 8 km trasy,  oczywiście zaliczanie po trasie "PK-ów" do klasyfikacji rajdu liczy się jak największa liczba zaliczonych okrążeń. W niedzielę odcinek specjalny za halą KOS jeździmy na czas,  oczywiście zaliczanie po trasie "PK-ów" do klasyfikacji rajdu liczy się jak największa liczba zaliczonych okrążeń.

·         SPORT-  podobnie jak WYCZYN start w sobotę Kazimierza Mała  (klasa najtrudniejsza) + oczywiście zaliczanie po trasie "PK-ów" + odcinek specjalny w niedzielę za halą KOS do klasyfikacji rajdu liczy się jak największa liczba zaliczonych okrążeń.

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI

MIEJSCA NOCLEGOWE W KAZIMIERZY I OKOLICACH
rezerwacja we własnym zakresie!

MOŻLIWOŚĆ NOCLEGU RÓWNIEŻ NA HALI SPORTOWEJ
TAK JAK W ROKU UBIEGŁYM GRATIS!!!

HARMONOGRAM IMPREZY:
przyjmowanie załóg od 11:00 do 13:30 (SPORT i WYCZYN)
Wyjazd na trasę godzina 13:30

·     26.05.12      GODZ. 12.00 – 14.00     ZLOT SAMOCHODÓW TERENOWYCH ORAZ
                                                            SUV'ÓW  (PARKING PRZED HALĄ KOS)
·    26.05.12      GODZ. 14.00 – 14.30     ODPRAWA TECHNICZNA
·    26.05.12      GODZ. 15.00                 START ROLMET      
·    27.05.12      GODZ. 8.30-9.00           ODPRAWA TECHNICZNA PRZED OS
·    27.05.12      GODZ. 9.00                   START PIERWSZEJ ZAŁOGI HALA KOS,
                                                                „ZBIORNIK MAŁOSZÓWKA”
·     27.05.12      GODZ. 15.00                 ZAKOŃCZENIE RAJDU

ORGANIZATOR ZAPEWNIA DLA ZAŁOGI (KIEROWCA + PILOT):
·       KOLACJA Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ
·       NIEDZIELA ŚNIADANIE
·       2 DANIA GORĄCE + KAWA LUB HERBATA
·       DARMOWY GODZINNY POBYT NA BASENIE W KAZIMIERZY WIELKIEJ DLA DWÓCH OSÓB
·       DYPLOMY, UPOMINKI, PUCHARY ZA I, II, III MIEJSCA W TRZECH KATEGORIACH,
·       BUFET, GRILL ORAZ MIŁĄ ATMOSFERĘ

WYMOGI TECHNICZNE

·       SAMOCHÓD SPRAWNY TECHNICZNIE, DO 3,5 TONY, ZAREJESTROWANY, POSIADAJĄCY WAŻNE BADANIA TECHNICZNE, OC ORAZ OBOWIĄZKOWO NW
·       KIEROWCA I PILOT MUSZĄ BYĆ OSOBAMI PEŁNOLETNIMI
·       KIEROWCA POSIADA UPRAWNIENIA DO KIEROWANIA POJAZDAMI DANEGO TYPU
·       KIEROWCA I PILOT STARTUJĄ W  KASKACH
·       ZAŁOGA OBOWIĄZKOWO PODPISUJE OŚWIADCZENIE…
·       WYPOSAŻENIE POJAZDU – PASY BEZPIECZEŃSTWA, SPRAWNA GAŚNICA, STABILNIE ZAMOCOWANY AKUMULATOR, APTECZKA
·       OBOWIĄZKOWO WYPOSAŻENIE POJAZDU TO: HAKI Z TYŁU I Z PRZODU POJAZDU O WYSTARCZAJĄCEJ WYTRZYMAŁOŚCI, PAŁĄK BEZPIECZEŃSTWA LUB ZAMKNIĘTE NADWOZIE, KLATKA BEZPIECZEŃSTWA
·       ZAŁOGA PODCZAS ZAWODÓW NIE MOŻE BYĆ POD WYPŁYWEM ALKOHOLU LUB INNYCH ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH
·       W POJEŹDZIE PODCZAS UDZIAŁU W ZAWODACH MOŻE PRZEBYWAĆ TYLKO KIEROWCA I PILOT
·       ZAŁOGA BEZWZGLĘDNIE PRZESTRZEGA ZASAD REGULAMINU ORAZ PODPORZĄDKOWUJE SIĘ POLECENIOM ORGANIZATORÓW
·       ORGANIZATOR NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA STAN ZDROWIA UCZESTNIKÓW ORAZ SZKODY WYRZĄDZONE W SPRZĘCIE I OSOBACH.
·       UCZESTNIK PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ FINANSOWĄ ZA EWENTUALNIE WYRZĄDZONE SZKODY.
·       UCZESTNICY ZOBOWIĄZANI SĄ DO PORUSZANIA SIĘ PO ŚCIŚLE WYZNACZONYCH TRASACH

LISTA STARTOWA
AKTUALNA LISTA STARTOWA NA DZIEŃ 20.04.2012

  Kierowca Pilot Samochód   Klasa
1 WTOREK SŁAWOMIR PLUTA RADOSŁAW CZARNY    
2 BOMBA PAWEŁ   MITSUBISHI BRONISZÓW  
3 RYSZARD LAMPA JERZY ROGALA SUZUKI SAMURAI JASTRZĘBIA  
4 PIOTR KOPEĆ DAREK DOPIERAŁA ŁADA NIWA ZAGÓRZYCE  
5 JANUSZ RUSEK   JOŃCZYK PAWEŁ  SUZUKI BULOWICE SPORT
6 SZARAWARA MARIUSZ   MATUSZKIEWICZ MARCIN TOYOTA  KRAKÓW SPORT
7 WOJTCZAK PAWEŁ   SUZUKI SAMURAI KRAKÓW SPORT
8 MARCIN CZAJA   UAZ 469\B   SPORT
9 BŁAUT GRZEGORZ   SUZUKI SAMURAI KRAKÓW  
10 SKRZELA PIOTR KOPEĆ MATEUSZ SUZUKI SANTANA    
11 PIĄTEK RYSZARD   SUZUKI SAMURAI KADZICE SPORT
12 SKÓRA ADAM   Land Rover KRAKÓW  
13 GICAL ANDRZEJ   SAM EV 1 BOCHNIA  
14 KONEFAL KAMIL PAWEŁ ASSMAN   MIELEC  
15 JANUSZ DURBAS RAFAŁ DURBAS SUZUKI SAMURAI PROSZOWICE  
16 ŁYSOŃ DARIUSZ      JEEP WRANGLER     SPORT
17          
18          
19          
20          
21          
22          
23          
24          
25          
26          
27          
28          
29          
30          
31          
32          
33          
34          
35          
36          
37          
 

IV Kazimierski Rajd samochodów terenowych zobacz więcej>>

III Kazimierski Rajd samochodów terenowych zobacz więcej>>

II Kazimierski Rajd samochodów terenowych zobacz więcej>>

I Kazimierski Rajd samochodów terenowych zobacz więcej >>

 

Powiatowa Letnia Liga Piłki Nożnej