- Szczegóły
- Kategoria: hala
- Odsłony: 44626
Dołącz do nas na zdjęcia z obchodów jubileuszu
Zdjęcia z imprezy http://pilarscy.eu
Wyniki biegów ulicznych na 10 000 metrów:
Kategoria kobiet:
1. Wojtas Renata
2. Zielińska Katarzyna
3. Dzikowska Paulina
4. Romańska-Doleżek Agata - DNS
Kategoria mężczyźni do 23 lat
1. Coulibaly Sidiki
2. Banaś Damian
3. Hołda Mateusz
4. Tytko Michał
5. Kotwica Kacper
Kategoria mężczyźni od 24 do 35 lat
1. Doleżek Robert
2. Stępień Marcin
3. Augustyński Sylwester
4. Jach Marcin
5. Przybyszewski Hubert
Kategoria mężczyźni powyżej 35 lat
1. Łabudzki Jacek
2. Ziętek Rafał
3. Szczepanik Andrzej
4. Doleżek Mariusz
5. Ścibisz Paweł
Kategoria open
1. Łabudzki Jacek
2. Doleżek Robert
3. Coulibaly Sidiki
4. Banaś Damian
5. Ziętek Rafał
6. Hołda Mateusz
7. Szczepanik Andrzej
8. Tytko Michał
9. Kotwica Kacper
10. Doleżek Mariusz
11. Stępień Marcin
12. Augustyński Sylwester
13. Jach Marcin
14. Przybyszewski Hubert
15. Wojtas Renata
16. Ścibisz Paweł
17. Zielińska Katarzyna
18. Dzikowska Paulina
19. Romańska-Doleżek Agata - DNS
|
Trochę historii
- Szczegóły
- Kategoria: hala
- Odsłony: 6787
- Galeria
- Szczegóły
- Kategoria: hala
- Odsłony: 31939
ZAWODOWY PŁYWACKIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA
04.06.2013
WYNIKI
-
WOJAS MARIA, SP 1 (56,68)
-
BARAN JULIA, SP 3 (1,06,21)
-
GĄDZIK ZUZANNA, SP 1 (1,08,18)
-
WOJAS MARIA, SP 1 (54,74)
-
JACH NIKOLA, SP 3 (59,46)
-
BARA
-
WOJAS MARIA, SP 1 (56,68)
-
BARAN JULIA, SP 3 (1,06,21)
-
GĄDZIK ZUZANNA, SP 1 (1,08,18)
-
WOJAS MARIA, SP 1 (54,74)
-
JACH NIKOLA, SP 3 (59,46)
-
BARAN JULIA, SP 3 (1,00,94)
BIEGI PRZEŁAJOWE Z OKAZJI DNIA DZIECKA
10-11.06.2013
WYNIKI
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
SZKOŁA
|
I
|
MARIA PORĘBSKA
|
SSP KAMIEŃCZYCE
|
II
|
KAMILA WITEK
|
SSP GORZKÓW
|
III
|
KAJA SIKORA
|
SSP ZIĘBLICE
|
IV
|
MARZENA JAMRÓZ
|
SSP KAMIENCZYCE
|
V
|
DOMINIKA CICHA
|
SSP GORZKÓW
|
VI
|
JUSTYNA MAGIERA
|
SSP GORZKÓW
|
VII
|
WIKTORIA ROJEWSKA
|
SSP KAMIENCZYCE
|
VIII
|
ALEKSANDRA SIKORA
|
SSP KAMIEŃCZYCE
|
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
SZKOŁA
|
I
|
BARTOSZ DURBAS
|
SSP KAMIEŃCZYCE
|
II
|
ERYK PUDEŁKO
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
III
|
PIOTR CELACH
|
SSP ZIĘBLICE
|
IV
|
ROBERT BIEŃKUŃSKI
|
SSP GORZKÓW
|
V
|
ADRIAN KALINA
|
SSP GORZKÓW
|
VI
|
MAREK ZIOMKOWSKI
|
SSP NR 3
|
VII
|
FILIP CHUCHMACZ
|
SSP KAMIEŃCZYCE
|
VIII
|
DAWID LIS
|
SS GORZKÓW
|
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
SZKOŁA
|
I
|
BARBARA NOWAK
|
SSP ZIĘBLICE
|
II
|
ZIELENIEWSKA DAGMARA
|
SSP NR 3
|
III
|
SYLWIA TAŃCULSKA
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
IV
|
KUSAK AGNIESZKA
|
SSP NR 3
|
V
|
KAROLINA AGRBACZ
|
SSP ZIĘBLICE
|
VI
|
KAMILA PUDEŁKO
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
VII
|
WIKTORIA WIDŁAK
|
SSP ZIĘBLICE
|
VIII
|
EMILIA MOŁAS
|
SSP NR 3
|
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
SZKOŁA
|
I
|
ALBERT PUDEŁKO
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
II
|
STANISŁAW FALĘCKI
|
SSP ZIĘBLICE
|
III
|
GRZEGORZ JANCZYK
|
SSP ZIĘBLICE
|
IV
|
BARTOSZ HAJDYS
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
V
|
MATEUSZ MANDECKI
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
VI
|
MATEUSZ JAMRÓZ
|
SSP KAMIEŃCZYCE
|
VII
|
DAMIAN MARZEC
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
VIII
|
OSKAR BANASIK
|
SSP NR 3
|
MIEJSCE
|
SZKOŁA
|
I
|
SSP ZIĘBLICE
|
II
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
III
|
SSP KAMIEŃCZYCE
|
IV
|
SSP GORZKÓW
|
V
|
SSP NR 3
|
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
SZKOŁA
|
I
|
MAGDALENA JAMRÓZ
|
GIM. KAZIMIERZA WIELKA
|
II
|
PAULA PRZYBYLSKA
|
GIM.CZYŻOWICE
|
III
|
EWELINA BARAN
|
GIM. KAZIMIERZA WIELKA
|
IV
|
ALICJA KOTIWCA
|
GIM. KAZIMIERZA WIELKA
|
V
|
KLAUDIA OCHEDUSZKA
|
GIM.S KALBMIERZ
|
VI
|
DOMINIKA DUDA
|
GIM. SKALBMIERZ
|
VII
|
ANITA STACHURA
|
GIM. KAZIMIERZA WIELKA
|
VIII
|
KLAUDIA WOJAS
|
GIM. CIESZKOWY
|
MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
SZKOŁA
|
I
|
DOMINIK HUCHMACZ
|
GIM. KAZIMIERZA WIELKA
|
II
|
KACPER KOTWICA
|
GIM. KAZIMIERZA WIELKA
|
III
|
MATEUSZ SZOSTAK
|
GIM. KAZIMIERZA WIELKA
|
IV
|
MICHAŁ MROZOWSKI
|
GIM. CZYŻOWICE
|
V
|
MATEUSZ POBIEGA
|
GIM. CZYŻOWICE
|
VI
|
JAKUB ŁUDZIK
|
GIM. CIESZKOWY
|
VII
|
KAMIL GAŁKA
|
GIM. SKALBMIERZ
|
VIII
|
PIOTR STRZELECKI
|
GIM. CZYŻOWICE
|
MIEJSCE
|
SZKOŁA
|
I
|
GIM. KAZIMIERZA WIELKA
|
II
|
GIM. CZYŻOWICE
|
III
|
GIM. SKALBMIERZ
|
IV
|
GIM. CIESZKOWY
|
MIEJSCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
SZKOŁA |
I |
PATRYCJA JĘDRAS |
ZSZ ODONÓW |
II |
PAULINA KUBIŃSKA |
ZSR CUDZYNOWICE |
III |
KLAUDIA SERWETA |
ZSR CUDZYNOWICE |
IV |
KATARZYNA WILK |
ZSZ ODONÓW |
V |
KAROLINA KOZIK |
ZSZ ODONÓW |
VI |
MAGDALENA WOLSKA |
ZSZ ODONÓW |
VII |
MAGDALENA RÓŻYCKA |
ZSZ ODONÓW |
VIII |
KLAUDIA KORFEL |
ZSZ ODONÓW |
IX |
KLAUDIA PABIŚ |
ZSZ ODONÓW |
X |
ANGELIKA KUZIŃSKA
|
ZSZ ODONÓW
|
MIEJSCE |
IMIĘ I NAZWISKO |
SZKOŁA |
I |
PAWEŁ SADY |
ZSZ SKALBMIERZ |
II |
KAMIL WIĄCEK |
ZSZ ODONÓW |
III |
SZCZEPAN KULIŃSKI |
ZSZ SKALBMIERZ |
IV |
DAWID DOBRZAŃSKI |
ZSR CUDZYNOWICE |
V |
HUBERT KABAT |
ZSR CUDZYNOWICE |
VI |
ELIASZ STEPIEŃ |
ZSR CUDZYNOWICE |
VII |
WPJCIECH ADAMCZYK |
ZSZ SKALBMIERZ |
VIII |
PIOTR ZAJĄC |
ZSZ ODONÓW |
IX |
JAKUB WILK |
ZSZ ODONÓW |
X |
RADOSŁAW SZUMILAS |
ZSZ ODONÓW |
XI |
MATEUSZ ŁĄCZYK |
ZSZ ODONÓW |
XII |
SEBASTIAN BAJOR |
ZSZ SKALBMIERZ |
MIEJSCE
|
SZKOŁA |
I |
ZSZ ODONÓW |
II |
ZSR CUDZYNOWICE |
III |
ZSZ SKALBMIERZ |
|
|
- Szczegóły
- Kategoria: hala
- Odsłony: 10478
AUTOMOBILKLUB KIELECKI KOŁO
W KAZIMIERZY WIELKIEJ
ORAZ KAZIMIERSKI OŚRODEK SPORTOWY
POŚLIZG KONTROLOWANY
NIEDZIELA 20.01.2013, "Wodociągi" GODZINA 14.00
- Szczegóły
- Kategoria: hala
- Odsłony: 17824
BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI
więcej informacji na
http://www.kazimierzawielka.pl/
Podkategorie
Kazimierski Rajd Samochodów Terenowych
|
Piłka Nożna
Powiatowa Letnia Liga Piłki Nożnej