- Szczegóły
- Kategoria: Tenis Stołowy
- Odsłony: 1930
- I GRUPA – dziewczęta i chłopcy ( klasa V, VI )
- II GRUPA – dziewczęta i chłopcy ( klasa I - IV )
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
|||||
1
|
WIEJACHA WIKTORIA
|
CUDZYNOWICE
|
20
|
20
|
40
|
20
|
60
|
1
|
|
2
|
LIS PATRYCJA
|
GORZKÓW
|
0
|
17
|
17
|
15
|
32
|
2
|
|
3
|
ŁACH OLIWIA
|
CUDZYNOWICE
|
12
|
13
|
25
|
0
|
30
|
3
|
|
4
|
GUDOWSKA MAGDA
|
KAMIEŃCZYCE
|
17
|
11
|
28
|
0
|
28
|
4
|
|
5
|
DRĄŻKIEWICZ NATALIA
|
GORZKÓW
|
9
|
9
|
18
|
9
|
27
|
5
|
|
6
|
RADOSZ ANNA
|
KAMIEŃCZYCE
|
15
|
12
|
27
|
0
|
27
|
6
|
|
7
|
PALUCH JULIA
|
KRZCZONÓW
|
5
|
10
|
15
|
11
|
26
|
7
|
|
8
|
KRUPA GABRIELA
|
GORZKÓW
|
13
|
0
|
13
|
12
|
25
|
8
|
|
9
|
PARYS GABRIELA
|
CUDZYNOWICE
|
10
|
15
|
25
|
0
|
25
|
9
|
|
10
|
ŻWIREK JULIA
|
SP3
|
0
|
3
|
3
|
17
|
30
|
10
|
|
11
|
KOZIK ROKSANA
|
SP3
|
0
|
5
|
5
|
13
|
18
|
11
|
|
12
|
KOWALSKA MAJA
|
KRZCZONÓW
|
11
|
3
|
14
|
3
|
17
|
12
|
|
13
|
NIEDZIELA MARTYNA
|
GORZKÓW
|
0
|
5
|
5
|
10
|
15
|
13
|
|
14
|
TWARDOWSKA NATALIA
|
CUDZYNOWICE
|
5
|
5
|
10
|
5
|
15
|
14
|
|
15
|
SKOWRON OLA
|
SP3
|
0
|
5
|
5
|
5
|
10
|
15
|
|
16
|
GRUDZIEŃ NATALIA
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
16
|
|
17
|
WOŹNIAK MAŁGORZATA
|
SP3
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
17
|
|
18
|
MOŻDŻEŃ JOANNA
|
SP3
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
18
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
|||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
Punkty
|
Suma Punkt
|
|||||
1
|
WITEK KAMILA
|
GORZKÓW
|
20
|
20
|
40
|
17
|
57
|
1
|
|
2
|
CICHA DOMINIKA
|
GORZKÓW
|
15
|
17
|
32
|
15
|
47
|
2
|
|
3
|
MAGIERA JUSTYNA
|
GORZKÓW
|
17
|
9
|
26
|
13
|
39
|
3
|
|
4
|
PIWOWARCZYK NIKOLA
|
CUDZYNOWICE
|
11
|
12
|
23
|
11
|
34
|
4
|
|
5
|
SIKORA KAJA
|
ZIĘBLICE
|
0
|
13
|
13
|
20
|
33
|
5
|
|
6
|
NOWAK ALEKSANDRA
|
ZIĘBLICE
|
0
|
15
|
15
|
12
|
27
|
6
|
|
7
|
SZWAJCA DOMINIKA
|
CUDZYNOWICE
|
5
|
10
|
15
|
10
|
25
|
7
|
|
8
|
SZLUCHCIK WIKTORIA
|
KRZCZONÓW
|
13
|
5
|
18
|
5
|
23
|
8
|
|
9
|
DERA URSZULA
|
GORZKÓW
|
9
|
3
|
12
|
9
|
21
|
9
|
|
10
|
FENDRYCH ALEKSANDRA
|
CUDZYNOWICE
|
5
|
11
|
16
|
5
|
21
|
10
|
|
11
|
GRZYBEK MARITA
|
DOBIESŁAWICE
|
10
|
5
|
15
|
10
|
25
|
11
|
|
12
|
LISIKIEWICZ WIKTORIA
|
KRZCZONÓW
|
3
|
5
|
8
|
5
|
13
|
12
|
|
13
|
GRUDZIEŃ PAULINA
|
DOBIESŁAWICE
|
5
|
3
|
8
|
5
|
13
|
13
|
|
14
|
KAŁAT JULIA
|
GORZKÓW
|
12
|
0
|
12
|
0
|
12
|
14
|
|
15
|
MARZEC KLAUDIA
|
KRZCZONÓW
|
3
|
5
|
8
|
3
|
11
|
15
|
|
16
|
GÓRAK GABRIELA
|
KRZCZONÓW
|
3
|
3
|
6
|
3
|
9
|
16
|
|
17
|
BURAS KLAUDIA
|
SKALBMIERZ
|
5
|
3
|
8
|
0
|
8
|
17
|
|
18
|
SOBCZYK ANDŻELIKA
|
CUDZYNOWICE
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
18-19
|
|
19
|
SIKORA NICOLA
|
ZIĘBLICE
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
18-19
|
|
20
|
KOZIOŁ NATALIA
|
CUDZYNOWICE
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
20
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
|||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
|||||
1
|
JUSZCZYK FILIP
|
CUDZYNOWICE
|
20
|
20
|
40
|
20
|
60
|
1
|
|
2
|
PIETRAS KACPER
|
DOBIESŁAWICE
|
17
|
17
|
34
|
12
|
46
|
2
|
|
3
|
MUCHA WIKTOR
|
CUDZYNOWICE
|
13
|
15
|
28
|
17
|
45
|
3
|
|
4
|
CHUMIKOWSKI OSKAR
|
CUDZYNOWICE
|
15
|
11
|
26
|
15
|
41
|
4
|
|
5
|
MOTYKA JAKUB
|
CUDZYNOWICE
|
12
|
13
|
25
|
13
|
38
|
5
|
|
6
|
JAWORSKI WOJTEK
|
SP3
|
10
|
12
|
22
|
10
|
32
|
6
|
|
7
|
PALUCH FILIP
|
KRZCZONÓW
|
9
|
9
|
18
|
5
|
23
|
7
|
|
8
|
MADERAK KRYSTIAN
|
GORZKÓW
|
3
|
5
|
8
|
11
|
19
|
8
|
|
9
|
DURBAS BARTOSZ
|
CUDZYNOWICE
|
0
|
10
|
10
|
9
|
19
|
9
|
|
10
|
KOZIARA BARTOSZ
|
CUDZYNOWICE
|
5
|
5
|
10
|
5
|
15
|
10
|
|
11
|
KUROWSKI BARTOSZ
|
GORZKÓW
|
11
|
0
|
11
|
0
|
11
|
11
|
|
12
|
SENDER MATEUSZ
|
SP3
|
5
|
0
|
5
|
5
|
10
|
12
|
|
13
|
CZARNOTA SEBASTIAN
|
GORZKÓW
|
5
|
5
|
10
|
0
|
10
|
13
|
|
14
|
CHABER KACPER
|
SP3
|
0
|
5
|
5
|
3
|
8
|
14
|
|
15
|
BURAS KAMIL
|
SKALBMIERZ
|
3
|
0
|
3
|
3
|
6
|
15
|
|
16
|
CICHY BARTOSZ
|
GORZKÓW
|
3
|
3
|
6
|
0
|
6
|
16
|
|
17
|
PUDO KACPER
|
TOPOLA
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
17
|
|
18
|
KABAT MARCIN
|
SP3
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
18
|
|
19
|
BARAN BARTOSZ
|
SP3
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
19-20
|
|
20
|
WÓJCIK SZYMON
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
19-20
|
|
21
|
ROGALA GRZEGORZ
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
21-22
|
|
22
|
DUŚ KAROL
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
21-22
|
|
23
|
SIUDAK KACPER
|
SP3
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
23
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
|||||
1
|
KUC HUBERT
|
CUDZYNOWICE
|
20
|
20
|
40
|
15
|
45
|
1
|
|
2
|
PUDEŁKO ERYK
|
DOBIESŁAWICE
|
13
|
12
|
25
|
17
|
42
|
2
|
|
3
|
BIŃKUŃSKI ROBERT
|
GORZKÓW
|
17
|
17
|
34
|
5
|
39
|
3
|
|
4
|
LUTY MARCEL
|
SKALBMIERZ
|
11
|
10
|
21
|
11
|
32
|
4
|
|
5
|
PRZYBYCIEŃ KAMIL
|
SKALBMIERZ
|
10
|
13
|
23
|
9
|
32
|
5
|
|
6
|
PRUSEK JAKUB
|
SKALBMIERZ
|
15
|
11
|
26
|
5
|
31
|
6
|
|
7
|
CHUMIKOWSKI KACPER
|
CUDZYNOWICE
|
3
|
15
|
18
|
12
|
30
|
7
|
|
8
|
DYMEK JAKUB
|
CUDZYNOWICE
|
9
|
5
|
14
|
13
|
27
|
8
|
|
9
|
KWIECIEŃ PAWEŁ
|
CUDZYNOWICE
|
12
|
5
|
17
|
10
|
27
|
9
|
|
10
|
SKOWRON BARTOSZ
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
0
|
0
|
20
|
20
|
10
|
|
11
|
FRYT KACPER
|
CUDZYNOWICE
|
3
|
9
|
12
|
3
|
15
|
11
|
|
12
|
NOCOŃ BARTOSZ
|
DOBIESŁAWICE
|
3
|
5
|
8
|
5
|
13
|
12
|
|
13
|
BANAŚ JAKUB
|
SKALBMIERZ
|
5
|
5
|
10
|
3
|
13
|
13
|
|
14
|
KOZIŃSKI PATRYK
|
SP3
|
0
|
3
|
3
|
5
|
8
|
14
|
|
15
|
MATRAS DOMINIK
|
SP3
|
5
|
3
|
8
|
0
|
8
|
15-16
|
|
16
|
GALUS ALEKSANDER
|
CUDZYNOWICE
|
5
|
3
|
8
|
0
|
8
|
15-16
|
|
17
|
NOWAK SEBASTIAN
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
3
|
3
|
3
|
6
|
17
|
|
18
|
JANIEC MACIEJ
|
KRZCZONÓW
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
18
|
|
19
|
GRUDZIEŃ BARTOSZ
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
19
|
|
20
|
SIEBIELAK KAMIL
|
DOBIESŁAWICE
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
20
|
27.04.2015 /poniedziałek/ godz. 10.00
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punktów
|
Punkty
|
Suma
|
|||||
1
|
PUDEŁKO KAMILA
|
CZYŻOWICE
|
20
|
17
|
37
|
20
|
57
|
1
|
|
2
|
PIETRAS EWELINA
|
CZYŻOWICE
|
17
|
20
|
37
|
12
|
49
|
2
|
|
3
|
ANTOS PATRYCJA
|
WIELGUS
|
15
|
13
|
28
|
17
|
45
|
3
|
|
4
|
MAJ NATALIA
|
CZYŻOWICE
|
13
|
15
|
28
|
15
|
43
|
4
|
|
5
|
GOCYK EWELINA
|
CZYŻOWICE
|
12
|
12
|
24
|
13
|
37
|
5
|
|
6
|
KUREK MAŁGORZATA
|
CZYŻOWICE
|
11
|
11
|
22
|
5
|
27
|
6
|
|
7
|
KSIĄŻEK ANNA
|
CZYŻOWICE
|
9
|
5
|
14
|
10
|
24
|
7
|
|
8
|
GOCYK KINGA
|
CZYŻOWICE
|
5
|
10
|
15
|
5
|
20
|
8
|
|
9
|
GOŁĘBIOWSKA ANETA
|
KW
|
5
|
5
|
10
|
9
|
19
|
9
|
|
10
|
RAJSKA KATARZYNA
|
WIELGUS
|
0
|
5
|
5
|
11
|
16
|
10
|
|
11
|
KUC ALEKSANDRA
|
KW
|
5
|
3
|
8
|
5
|
13
|
11
|
|
12
|
WĄTEK OLIWIA
|
WIELGUS
|
0
|
9
|
9
|
3
|
12
|
12
|
|
13
|
BIEL ANGELIKA
|
CZYŻOWICE
|
10
|
0
|
10
|
0
|
10
|
13
|
|
14
|
KWIECIEŃ EMILIA
|
SKALBMIERZ
|
3
|
0
|
3
|
3
|
6
|
14
|
|
15
|
MAZUREK AGATA
|
CZYŻOWICE
|
3
|
3
|
6
|
0
|
6
|
15
|
|
16
|
KIELIAN MAGDALENA
|
WIELGUS
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
16
|
|
17
|
WALCZAK MARITA
|
CZYŻOWICE
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
17
|
|
18
|
TETELA KATARZYNA
|
WIELGUS
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
18-19
|
|
19
|
BIAŁCZYK WERONIKA
|
SKALBMIERZ
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
18-19
|
|
20
|
ŻABICKA SYLWIA
|
SKALBMIERZ
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
20-21
|
|
21
|
PRAGNĄCA KAMILA
|
KW
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
20-21
|
|
22
|
NOWAK MILENA
|
KW
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
22-23
|
|
23
|
BAZAN MAGDA
|
KW
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
22-23
|
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
|||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
|||||
1
|
PUDEŁKO ALBERT
|
CZYŻOWICE
|
20
|
20
|
40
|
20
|
60
|
1
|
|
2
|
SOWA KRZYSZTOF
|
CZYŻOWICE
|
15
|
13
|
28
|
17
|
45
|
2
|
|
3
|
ŁAKOTA MARCIN
|
WIELGUS
|
13
|
17
|
30
|
15
|
45
|
3
|
|
4
|
MARZEC DAMIAN
|
CZYŻOWICE
|
12
|
12
|
24
|
13
|
37
|
4
|
|
5
|
WILK KRYSTIAN
|
WIELGUS
|
0
|
15
|
15
|
11
|
26
|
5
|
|
6
|
BARTOS MACIEJ
|
CZYŻOWICE
|
5
|
10
|
15
|
10
|
25
|
6
|
|
7
|
KLIMCZYK ŁUKASZ
|
WIELGUS
|
10
|
0
|
11
|
12
|
23
|
7
|
|
8
|
KUROWSKI ALBERT
|
WIELGUS
|
3
|
9
|
12
|
5
|
17
|
8
|
|
9
|
NOWAKOWSKI TOMASZ
|
CZYŻOWICE
|
17
|
0
|
17
|
0
|
17
|
9
|
|
10
|
STOKŁOSA JAKUB
|
WIELGUS
|
5
|
11
|
16
|
0
|
16
|
10
|
|
11
|
PLACEK SYLWESTER
|
SKALBMIERZ
|
0
|
5
|
5
|
9
|
14
|
11
|
|
12
|
POZTÓŁKA JAKUB
|
SKALBMIERZ
|
10
|
0
|
10
|
3
|
13
|
12
|
|
13
|
WIECHA MATEUSZ
|
TOPOLA
|
9
|
0
|
9
|
0
|
9
|
13
|
|
14
|
NIEDŹWIEDŹ TOMASZ
|
CZYŻOWICE
|
3
|
5
|
8
|
0
|
8
|
14
|
|
15
|
KAMIŃSKI ADRIAN
|
WIELGUS
|
5
|
3
|
8
|
0
|
8
|
15
|
|
16
|
KACIŃSKI TOMASZ
|
WIELGUS
|
0
|
3
|
3
|
3
|
6
|
16
|
|
17
|
ZIENTARA KONRAD
|
CZYŻOWICE
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
17-19
|
|
18
|
KOWALSKI KRYSTIAN
|
KW
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
17-19
|
|
19
|
STANEK TOMASZ
|
TOPOLA
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
17-19
|
|
20
|
LEŚNIEWSKI MATEUSZ
|
TOPOLA
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
20
|
|
21
|
MROZOWSKI RAFAŁ
|
CZYŻOWICE
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
21
|
|
22
|
GAWEŁ DOMINIK
|
SKALBMIERZ
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
22-23
|
|
23
|
IWAN MACIEJ
|
SKALBMIERZ
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
22-23
|
|
24
|
PIORUNOWICZ ERYK
|
WIELGUS
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
24-25
|
|
25
|
TYTKO MATEUSZ
|
TOPOLA
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
24-25
|
|
26
|
NOWAK MATEUSZ
|
SKALBMIERZ
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
26-27
|
|
27
|
BURAS JAKUB
|
TOPOLA
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
26-27
|
Dziewczęta
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rund
|
|||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
|||||
1
|
PORĘBSKA KATARZYNA
|
ZSZ ODONÓW
|
20
|
20
|
40
|
20
|
60
|
1
|
|
2
|
GZYL WIKTORIA
|
ZSZ ODONÓW
|
17
|
17
|
34
|
9
|
43
|
2
|
|
3
|
CIEŚLIK MAGDA
|
LO KW
|
11
|
12
|
23
|
12
|
35
|
3
|
|
4
|
PIETRAS AGNIESZKA
|
ZSZ ODONÓW
|
13
|
13
|
26
|
5
|
31
|
4
|
|
5
|
STĘPIEŃ MARZENA
|
ZSZ ODONÓW
|
15
|
0
|
15
|
15
|
30
|
5
|
|
6
|
KSIĄŻEK KINGA
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
12
|
0
|
12
|
17
|
29
|
6
|
|
7
|
KOBIERSKA MARTA
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
5
|
10
|
15
|
13
|
28
|
7
|
|
8
|
JĘDRAS PATRYCJA
|
ZSZ ODONÓW
|
10
|
5
|
15
|
10
|
25
|
8
|
|
9
|
RADZISZEWSKA KASIA
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
9
|
10
|
19
|
5
|
24
|
9
|
|
10
|
MAJ ANNA
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
3
|
9
|
12
|
11
|
23
|
10
|
|
11
|
BARAN MAGDA
|
ZSZ ODONÓW
|
0
|
15
|
15
|
0
|
15
|
11
|
|
12
|
SZAFARSKA KATARZYNA
|
LO KW
|
5
|
3
|
8
|
5
|
13
|
12
|
|
13
|
SZMIGIEL WERONIKA
|
LO KW
|
5
|
3
|
8
|
5
|
13
|
13
|
|
14
|
CHEĆKO ALEKSANDRA
|
LO KW
|
3
|
5
|
8
|
3
|
11
|
14
|
|
15
|
SZMIGIEL KLAUDIA
|
LO KW
|
3
|
5
|
8
|
0
|
8
|
15
|
|
16
|
JEDYNAK PATRYCJA
|
ZSZ ODONÓW
|
0
|
3
|
3
|
3
|
6
|
16-17
|
|
17
|
NOWAK LUIZA
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
0
|
3
|
3
|
3
|
6
|
16-17
|
|
18
|
MICHAŁÓW KLAUDIA
|
ZSZ ODONÓW
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
18-19
|
|
19
|
BĘDKOWSKA MAGDA
|
ZSZ ODONÓW
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
18-19
|
|
20
|
GIEREŚ PATRYCJA
|
ZSZ ODONÓW
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
20
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
|||
punkty
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
Punkty
|
Suma Punkt.
|
|||||
1
|
MUSIAŁ BARTŁOMIEJ
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
20
|
17
|
37
|
12
|
49
|
1
|
|
2
|
ADAMSKI KAMIL
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
10
|
15
|
25
|
17
|
42
|
2
|
|
3
|
ZACHARIASZ JANUSZ
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
15
|
20
|
35
|
5
|
40
|
3
|
|
4
|
DYBAŁ DOMINIK
|
ZSZ ODONÓW
|
13
|
3
|
16
|
15
|
31
|
4
|
|
5
|
KABAT HUBERT
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
0
|
10
|
10
|
20
|
30
|
5
|
|
6
|
SKOTERCZYK MICHAŁ
|
ZSZ ODONÓW
|
12
|
13
|
25
|
5
|
30
|
6
|
|
7
|
KOŁODZIEJ TOMASZ
|
ZSZ ODONÓW
|
17
|
12
|
29
|
0
|
29
|
7
|
|
8
|
SOJA DANIEL
|
ZSZ ODONÓW
|
9
|
5
|
14
|
13
|
27
|
8
|
|
9
|
BANACH RADOSŁAW
|
ZDZ KW
|
3
|
9
|
12
|
10
|
22
|
9
|
|
10
|
PIORUNOWICZ PAWEŁ
|
ZDZ KW
|
3
|
11
|
14
|
0
|
14
|
10
|
|
11
|
PARADA PIOTR
|
LO KW
|
5
|
3
|
8
|
5
|
13
|
11
|
|
12
|
POŁETEK PAWEŁ
|
ZDZ KW
|
0
|
0
|
0
|
11
|
11
|
12
|
|
13
|
KOPEĆ MATEUSZ
|
ZDZ KW
|
11
|
0
|
11
|
0
|
11
|
13
|
|
14
|
ADAMCZYK WOJCIECH
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
0
|
5
|
5
|
5
|
10
|
14
|
|
15
|
KONWANT RAFAŁ
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
5
|
5
|
10
|
0
|
10
|
15
|
|
16
|
MROZOWSKI MICHAŁ
|
ZDZ KW
|
0
|
0
|
0
|
9
|
9
|
16
|
|
17
|
KRZYSZTOFCZYK KRYSTIAN
|
ZSZ ODONÓW
|
3
|
0
|
3
|
3
|
6
|
17-18
|
|
18
|
GRUDZIEŃ DAMIAN
|
ZDZ KW
|
0
|
3
|
3
|
3
|
6
|
17-18
|
|
19
|
KOWALSKI DAWID
|
ZDZ KW
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
19
|
|
20
|
CHUMIKOWSKI GRACJAN
|
LO KW
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
20-21
|
|
21
|
SOJA KRYSTIAN
|
ZSZ ODONÓW
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
20-21
|
|
22
|
SZCZERBA ARTUR
|
ZDZ KW
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
22-23
|
|
23
|
WĄTEK ALBERT
|
LO KW
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
22-23
|
|
24
|
ZAMOJSKI SZCZEPAN
|
ZSZ ODONÓW
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
24
|
|
25
|
CHAŁON RADOSŁAW
|
ZSZ ODONÓW
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
25
|
L.p |
SZKOŁA
|
I Runda
|
SUMA PKT.
|
II Runda
|
SUMA PKT.
|
SUMA PUNKTÓW PO II RUND.
|
III Runda
|
SUMA PKT.
|
SUMA PKT. po III RUND.
|
MIEJSCE PO III RUNDZIE
|
||||
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
|||||||||
1 |
CUDZYNOWICE
|
89
|
63
|
152
|
92
|
81
|
173
|
325
|
92
|
56
|
148
|
473
|
1
|
|
2 |
GORZKÓW
|
36
|
74
|
110
|
30
|
77
|
107
|
217
|
16
|
82
|
96
|
313
|
2
|
|
3 |
DOBIESŁAWICE
|
36
|
15
|
51
|
43
|
8
|
51
|
102
|
60
|
10
|
70
|
172
|
3
|
|
4 |
SP3
|
25
|
0
|
25
|
23
|
13
|
36
|
61
|
23
|
35
|
58
|
119
|
4
|
|
5 |
KRZCZONÓW
|
14
|
35
|
49
|
9
|
28
|
37
|
86
|
5
|
27
|
32
|
118
|
5
|
|
6 |
SKALBMIERZ
|
39
|
5
|
44
|
34
|
3
|
37
|
81
|
28
|
0
|
28
|
109
|
6
|
|
7 |
ZIĘBLICE
|
0
|
0
|
0
|
0
|
28
|
28
|
28
|
0
|
35
|
0
|
63
|
7
|
|
8 |
KAMIEŃCZYCE
|
0
|
32
|
32
|
3
|
23
|
26
|
58
|
0
|
0
|
0
|
58
|
8
|
|
9 |
TOPOLA
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
5
|
9
|
L.p
|
SZKOŁA
|
I Runda
|
SUMA PKT.
|
II Runda
|
SUMA PKT.
|
SUMA PO II RUNDACH
|
III Runda
|
SUMA PKT.
|
MIEJSCE PO III RUNDZIE
|
||||
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
||||||||
1
|
CZYŻOWICE
|
52
|
52
|
104
|
45
|
52
|
97
|
201
|
50
|
48
|
299
|
1
|
|
2
|
WIELGUS
|
29
|
15
|
44
|
43
|
27
|
70
|
114
|
38
|
33
|
185
|
2
|
|
3
|
SKALBMIERZ
|
13
|
3
|
16
|
5
|
3
|
8
|
24
|
15
|
6
|
45
|
3
|
|
4
|
KW
|
0
|
13
|
13
|
0
|
11
|
11
|
24
|
5
|
9
|
38
|
4
|
|
5
|
TOPOLA
|
12
|
0
|
12
|
8
|
0
|
8
|
20
|
5
|
0
|
25
|
5
|
L.p
|
SZKOŁA
|
I Runda
|
SUMA PKT.
|
II Runda
|
SUMA PKT.
|
SUMA PO II RUNDACH
|
III Runda
|
SUMA PKT.
|
MIEJSCE PO III RUNDZIE
|
||||
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
||||||||
1
|
ZSZ ODONÓW
|
42
|
52
|
94
|
30
|
52
|
82
|
176
|
33
|
45
|
254
|
1
|
|
2
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
45
|
26
|
71
|
52
|
30
|
82
|
153
|
49
|
41
|
243
|
2
|
|
3
|
LO KW
|
10
|
21
|
31
|
3
|
22
|
25
|
56
|
8
|
22
|
86
|
3
|
|
4
|
ZDZ KW
|
17
|
0
|
17
|
25
|
0
|
25
|
42
|
30
|
0
|
72
|
4
|
- Szczegóły
- Kategoria: Tenis Stołowy
- Odsłony: 11483
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
ŚWIĘTOKRZYSKIEGO GEODETÓW W TENISIE STOŁOWYM
07.06.2014
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
KOŁO
|
MIEJSCE
|
EWA KWASIBORSKA
|
OSTROWIEC
|
I MIEJSCE
|
ELZBIETA KASPRZYK
|
KIELCE
|
II MIEJSCE
|
AGNIESZKA CIENCIAŁA
|
KIELCE
|
III MIEJSCE
|
AGNIESZKA PĘSKA
|
KAZIMIERZA WIELKA
|
IV MIEJSCE
|
JOANNA BOROŃ
|
OSTROWIEC
|
V MIEJSCE
|
KATARZYNA LISTEK
|
OSTROWIEC
|
VI MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
KOŁO
|
MIEJSCE
|
STEFAN MARZEC
|
KAZIMIERZA WIELKA
|
I MIEJSCE
|
STANISŁAW KWASIBORSKI
|
OSTROWIEC
|
II MIEJSCE
|
ADRIAN STARZOMSKI
|
OSTROWIEC
|
III MIEJSCE
|
STANISŁAW OTTO
|
OSTROWIEC
|
IV MIEJSCE
|
GRZEGORZ BANAŚ
|
OSTROWIEC
|
V MIEJSCE
|
BŁAŻEJ DYTKOWSKI
|
BUSKO ZDRÓJ
|
VI MIEJSCE
|
PRZEMYSŁAW DYTKOWSKI
|
BUSKO ZDRÓJ
|
VII MIEJSCE
|
KRZYSZTOF TOMASIK
|
KIELCE
|
VIII MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
KOŁO
|
MIEJSCE
|
ADRIAN STARZOMSKI
|
OSTROWIEC
|
I MIEJSCE
|
ARKADIUSZ WŁADZIŃSKI
|
OSTROWIEC
|
II MIEJSCE
|
GRZEGORZ BANAŚ
|
OSTROWIEC
|
III MIEJSCE
|
DYTKOWSKI BŁAŻEJ
|
BUSKO ZDRÓJ
|
IV MIEJSCE
|
GRZEGORZ NOWAK
|
OSTROWIEC
|
V MIEJSCE
|
ADAM STAJEK
|
OSTROWIEC
|
VI MIEJSCE
|
KRZYSZTOF STAJEK
|
OSTROWIEC
|
VII MIEJSCE
|
LUCJAN ŚREDNICKI
|
KIELCE
|
VIII MIEJSCE
|
ŁUKASZ RYCĄBEL
|
OSTROWIEC
|
IX MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
KOŁO
|
MIEJSCE
|
STANISŁAW KWASIBORSKI
|
OSTROWIEC
|
I MIEJSCE
|
PRZEMYS ŁAW DYTKOWSKI
|
BUSKO ZDRÓJ
|
II MIEJSCE
|
KRZYSZTOF TOMASIK
|
KIELCE
|
III MIEJSCE
|
JERZY BARAŃSKI
|
KIELCE
|
IV MIEJSCE
|
TADEUSZ PĘSKI
|
KAZIMIERZA WIELKA
|
V MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
KOŁO
|
MIEJSCE
|
STEFAN MARZEC
|
KAZIMIERZA WIELKA
|
I MIEJSCE
|
STANISŁAW OTTO
|
OSTROWIEC
|
II MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
MIEJSCE
|
ELZBIETA KASPRZYK – EWA KWASIBORSKA
|
I MIEJSCE
|
AGNIESZKA PĘSKA – AGNIESZKA CIENCIAŁA
|
II MIEJSCE
|
KATARZYNA LISTEK – ALEKSANDRA JAKUBOWSKA
|
III MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
MIEJSCE
|
STEFAN MARZEC – PAWEŁ MARKIEWICZ
|
I MIEJSCE
|
ADRIAN STARZOMSKI – GRZEGORZ BANAŚ
|
II MIEJSCE
|
STANISŁAW OTTO – STANISŁAW KWASIBORSKI
|
III MIEJSCE
|
KRZYSZTOF TOMASIK – JERZY BARAŃSKI
|
IV MIEJSCE
|
GRZEGORZ NOWAK – ARKADIUSZ WŁADZIŃSKI
|
V MIEJSCE
|
ADAM STAJEK – KRZYSZTOF STAJEK
|
VI MIEJSCE
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
MIEJSCE
|
AGNIESZKA PĘSKA – STEFAN MARZEC
|
I MIEJSCE
|
EWA KWASIBORSKA – STANISŁAW KWASIBORSKI
|
II MIEJSCE
|
ALEKSANDRA JAKUBOWSKA – ARKADIUSZ WŁADZIŃSKI
|
III MIEJSCE
|
ELŻBIETA KASPRZYK – KRZYSZTOF TOMASIK
|
IV MIEJSCE
|
AGNIESZKA CIENCIAŁA – JERZY BARAŃSKI
|
V MIEJSCE
|
KATARZYNA LISTEK – KRZYSZTOF STAJEK
|
VI MIEJSCE
|
JOANNA BOROŃ – ADAM STAJEK
|
VII MIEJSCE
|
KOŁO
|
OPEN MĘŻCZY.
|
DEBEL MIESZANE
|
DEBLE MĘŻCZY.
|
DEBLE KOBIET
|
OPEN KOBIETY
|
KAT. I
|
KAT. II
|
KAT III
|
SUMA
|
MIEJSCE
|
OSTROWIEC
|
23
|
19
|
21
|
11
|
25
|
33
|
10
|
8
|
130
|
I
|
KAZIMIERZA WIELKA
|
10
|
10
|
10
|
4
|
5
|
0
|
4
|
10
|
53
|
II
|
KIELCE
|
1
|
9
|
5
|
9
|
11
|
1
|
11
|
0
|
45
|
III
|
BUSKO ZDRÓJ
|
13
|
0
|
0
|
0
|
0
|
5
|
8
|
0
|
26
|
IV
|
- Szczegóły
- Kategoria: Tenis Stołowy
- Odsłony: 2763
POWIATOWA LIGA W TENISIE STOŁOWYM 2014
WYNIKI
SZKOŁY PODSTAWOWE - DZIEWCZĘTA MŁODSZE
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
|
Punkty
|
Suma punktów
|
Punkty
|
Suma punktów
|
|||||
1
|
KAŁAT JULIA
|
GORZKÓW
|
20
|
20
|
40
|
0
|
40
|
III
|
2
|
ADAMUSIK AGATA
|
GORZKÓW
|
17
|
17
|
34
|
17
|
51
|
I
|
3
|
DERA URSZULA
|
GORZKÓW
|
15
|
15
|
30
|
20
|
50
|
II
|
4
|
NAWROT ROKSANA
|
GORZKÓW
|
13
|
12
|
25
|
11
|
36
|
IV
|
5
|
WIEJACHA WIKTORIA
|
CUDZYNOWICE
|
0
|
13
|
13
|
13
|
26
|
V
|
6
|
GRUDZIEŃ PAULINA
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
0
|
0
|
15
|
15
|
VI
|
7
|
KOZIOŁ NATALIA
|
CUDZYNOWICE
|
0
|
0
|
0
|
12
|
12
|
VII
|
8
|
SOBCZYK ANDZELIKA
|
CUDZYNOWICE
|
0
|
0
|
0
|
10
|
10
|
VIII
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda punkty
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
|
Punkty
|
Suma punktów
|
Punkty
|
Suma punktów
|
|||||
1
|
RUMAS KATARZYNA
|
KRZCZONÓW
|
20
|
0
|
20
|
11
|
31
|
VI
|
2
|
WITEK KAMILA
|
GORZKÓW
|
17
|
17
|
34
|
5
|
39
|
IV
|
3
|
KOWALCZYK KATARZYNA
|
KRZCZONÓW
|
15
|
13
|
28
|
15
|
43
|
III
|
4
|
KUREK MAŁGORZATA
|
DOBIESŁAWICE
|
13
|
20
|
33
|
17
|
48
|
I
|
5
|
RAJSKA KATARZYNA
|
GORZKÓW
|
12
|
12
|
24
|
20
|
44
|
II
|
6
|
CICHA DOMINIKA
|
GORZKÓW
|
11
|
15
|
26
|
12
|
38
|
V
|
7
|
WOŹNIAK EMILIA
|
KRZCZONÓW
|
10
|
3
|
13
|
3
|
16
|
XI
|
8
|
MAGIERA JUSTYNA
|
GORZKÓW
|
9
|
3
|
12
|
9
|
21
|
IX
|
9
|
FENDRYCH ALEKSANDRA
|
CUDZYNOWICE
|
5
|
5
|
10
|
0
|
10
|
XIV
|
10
|
WALCZAK MARITA
|
DOBIESŁAWICE
|
5
|
11
|
16
|
3
|
19
|
X
|
11
|
MAZUREK AGATA
|
DOBIESŁAWICE
|
5
|
0
|
5
|
5
|
10
|
XIV
|
12
|
SZWAJCA DOMINIKA
|
CUDZYNOWICE
|
5
|
5
|
10
|
3
|
13
|
XII
|
13
|
PRAGNĄCA KAMILA
|
CUDZYNOWICE
|
3
|
3
|
6
|
5
|
11
|
XIII
|
14
|
SZLUCHCIK WERONIKA
|
KRZCZONÓW
|
3
|
5
|
8
|
0
|
8
|
XV
|
15
|
KUC ALEKSANDRA
|
CUDZYNOWICE
|
3
|
10
|
13
|
10
|
23
|
VII
|
16
|
PIWOWARCZYK NICOLA
|
CUDZYNOWICE
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XVII
|
17
|
ORACZ KINGA
|
OPATOWIEC
|
0
|
9
|
9
|
13
|
22
|
VIII
|
18
|
TETELA KASIA
|
GORZKÓW
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
XVI
|
19
|
ŻABICKA SYLWIA
|
SKALBMIERZ
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
XVII
|
20
|
STOKSIK KLAUDIA
|
KRZCZONÓW
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
XVI
|
21
|
LISIEWICZ WIKTORIA
|
KRZCZONÓW
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XVII
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
|
Punkty
|
Suma punktów
|
Punkty
|
Suma punktów
|
|||||
1
|
LUTY MARCEL
|
SKALBMIERZ
|
20
|
12
|
32
|
12
|
44
|
II
|
2
|
SKOWRON BARTOSZ
|
DOBIESŁAWICE
|
17
|
5
|
22
|
11
|
33
|
IV
|
3
|
JUSZCZYK FILIP
|
CUDZYNOWICE
|
15
|
0
|
15
|
15
|
30
|
VI
|
4
|
CHUMIKOWSKI KACPER
|
CUDZYNOWICE
|
13
|
20
|
33
|
17
|
50
|
I
|
5
|
BANAŚ JAKUB
|
SKALBMIERZ
|
12
|
11
|
23
|
9
|
32
|
V
|
6
|
PRZYBYCIEŃ KAMIL
|
SKALBMIERZ
|
11
|
17
|
28
|
5
|
32
|
V
|
7
|
JANIEC MACIEJ
|
KRZCZONÓW
|
10
|
9
|
19
|
5
|
24
|
VIII
|
8
|
PRUSEK JAKUB
|
SKALBMIERZ
|
9
|
13
|
22
|
20
|
42
|
III
|
9
|
KOZIŃSKI PATRYK
|
SP3
|
5
|
10
|
15
|
0
|
15
|
X
|
10
|
AUGUSTYN NORBERT
|
KRZCZONÓW
|
5
|
3
|
8
|
3
|
11
|
XI
|
11
|
LEŚNIAK SEBASTIAN
|
KRZCZONÓW
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
XV
|
12
|
MATRAS DOMINIK
|
SP3
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
XV
|
13
|
KUC HUBERT
|
CUDZYNOWICE
|
3
|
15
|
18
|
10
|
28
|
VII
|
14
|
PALUCH FILIP
|
KRZCZONÓW
|
3
|
3
|
6
|
0
|
6
|
XIV
|
15
|
GALUS ALEKSANDER
|
CUDZYNOWICE
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XVI
|
16
|
PIETRAS KACPER
|
DOBIESŁAWICE
|
3
|
3
|
6
|
13
|
19
|
IX
|
17
|
MOTYKA JAKUB
|
CUDZYNOWICE
|
0
|
5
|
5
|
3
|
8
|
XIII
|
18
|
KWIECIEŃ PAWEŁ
|
CUDZYNOWICE
|
0
|
5
|
5
|
5
|
10
|
XII
|
19
|
TWARDOWSKI SEBASTIAN
|
CUDZYNOWICE
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
XV
|
20
|
KOZIOŁ JAKUB
|
KRZCZONÓW
|
0
|
3
|
3
|
3
|
6
|
XIV
|
21
|
CHUMIKOWSKI OSKAR
|
CUDZYNOWICE
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
XV
|
22
|
GRUDZIEŃ BARTOSZ
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XVI
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
| |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Punkty
|
Suma punktów
|
Punkty
|
Suma punktów
|
|||||
1
|
MARZEC DAMIAN
|
DOBIESŁAWICE
|
20
|
20
|
40
|
20
|
60
|
I
|
2
|
JANIEC HUBERT
|
KRZCZONÓW
|
17
|
17
|
34
|
17
|
51
|
II
|
3
|
PUDEŁKO ERYK
|
DOBIESŁAWICE
|
15
|
12
|
27
|
13
|
40
|
III
|
4
|
LIS DAWID
|
GORZKÓW
|
13
|
5
|
18
|
9
|
27
|
VI
|
5
|
MAZUR BARTOSZ
|
CUDZYNOWICE
|
12
|
11
|
23
|
5
|
28
|
V
|
6
|
NIEDŹWIEDŹ TOMASZ
|
DOBIESŁAWICE
|
11
|
10
|
21
|
5
|
26
|
VII
|
7
|
BIEŃKUŃSKI ROBERT
|
GORZKÓW
|
10
|
15
|
25
|
15
|
40
|
III
|
8
|
FRYT KACPER
|
CUDZYNOWICE
|
9
|
5
|
14
|
5
|
19
|
VIII
|
9
|
KOWALSKI KAMIL
|
GORZKÓW
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
XIV
|
10
|
ADAMCZYK MICHAŁ
|
KRZCZONÓW
|
5
|
3
|
8
|
3
|
11
|
XII
|
11
|
KOCERBA JAKUB
|
SKALBMIERZ
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
XIV
|
12
|
KALINA ADRIAN
|
GORZKÓW
|
5
|
13
|
18
|
11
|
29
|
IV
|
13
|
NOWAK KAMIL
|
CUDZYNOWICE
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XV
|
14
|
KOCERBA HUBERT
|
DOBIESŁAWICE
|
3
|
0
|
3
|
3
|
6
|
XIII
|
15
|
STANISZEWSKI JAKUB
|
DOBIESŁAWICE
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XV
|
16
|
BANASIK OSKAR
|
SP3
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XV
|
17
|
PLACEK SYLWESTER
|
SKALBMIERZ
|
0
|
9
|
9
|
5
|
14
|
X
|
18
|
KOŚCIÓŁEK BARTOSZ
|
OPATOWIEC
|
0
|
5
|
5
|
12
|
17
|
IX
|
19
|
JAGIELNIK DAWID
|
GORZKÓW
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
XIV
|
20
|
BĄCZEK JAKUB
|
SKALBMIERZ
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
XV
|
21
|
KRAWCZYK MIŁOSZ
|
OPATOWIEC
|
0
|
3
|
3
|
10
|
13
|
XI
|
22
|
BARAN GABRIEL
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
3
|
3
|
3
|
6
|
XIII
|
23
|
PALUCH KACPER
|
KRZCZONÓW
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XV
|
L.p
|
SZKOŁA
|
I Runda
|
SUMA PKT.
|
II Runda
|
SUMA PKT.
|
SUMA PO II RUND.
|
III Runda
|
SUMA PKT.
|
SUMA PKT.
|
MIEJSCE PO III RUND.
|
|||
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
||||||||
1
|
KRZCZONÓW
|
42
|
45
|
87
|
35
|
21
|
56
|
143
|
34
|
31
|
65
|
208
|
IV
|
2
|
GORZKÓW
|
28
|
92
|
120
|
33
|
96
|
129
|
249
|
35
|
89
|
124
|
373
|
I
|
3
|
DOBIESŁAWICE
|
66
|
23
|
89
|
50
|
31
|
81
|
170
|
65
|
40
|
105
|
275
|
II
|
4
|
CUDZYNOWICE
|
55
|
13
|
68
|
56
|
36
|
92
|
160
|
52
|
51
|
103
|
263
|
III
|
5
|
SKALBMIERZ
|
48
|
0
|
48
|
54
|
3
|
57
|
105
|
46
|
0
|
46
|
151
|
V
|
6
|
SP3 KAZIMIERZA WIELKA
|
13
|
0
|
13
|
10
|
0
|
10
|
23
|
0
|
0
|
0
|
23
|
VII
|
7
|
OPATOWIEC
|
0
|
0
|
0
|
8
|
9
|
17
|
17
|
22
|
13
|
35
|
52
|
VI
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
|
Punkty
|
Suma punktów
|
Punkty
|
Suma punktów
|
|||||
1
|
STĘPIEŃ MARZENA
|
CZYŻOWICE
|
20
|
13
|
33
|
5
|
38
|
IV
|
2
|
PIETRAS EWELINA
|
CZYŻOWICE
|
17
|
15
|
32
|
15
|
47
|
II
|
3
|
ANTOS PATRYCJA
|
WIELGUS
|
15
|
5
|
20
|
10
|
30
|
VII
|
4
|
KOZIŃSKA KLAUDIA
|
CZYŻOWICE
|
13
|
5
|
18
|
11
|
39
|
III
|
5
|
PUDEŁKO KAMILA
|
CZYŻOWICE
|
12
|
20
|
32
|
17
|
49
|
I
|
6
|
BYSIŃSKA NATALIA
|
KW
|
11
|
-
|
11
|
0
|
11
|
XI
|
7
|
RADZISZEWSKA KATARZYNA
|
KW
|
10
|
10
|
20
|
0
|
20
|
VIII
|
8
|
MAJ NATALIA
|
CZYŻOWICE
|
9
|
12
|
21
|
13
|
34
|
V
|
9
|
GOCYK KINGA
|
CZYŻOWICE
|
5
|
5
|
10
|
3
|
13
|
X
|
10
|
DĄBROWSKA MILENA
|
CZYŻOWICE
|
5
|
-
|
5
|
5
|
10
|
XII
|
11
|
BIEL ANGELIKA
|
CZYŻOWICE
|
5
|
17
|
22
|
12
|
34
|
V
|
12
|
GOCYK EWELINA
|
CZYŻOWICE
|
5
|
3
|
8
|
9
|
17
|
IX
|
13
|
WĄTEK OLIWIA
|
WIELGUS
|
3
|
3
|
6
|
5
|
11
|
XI
|
14
|
PIETRAS AGNIESZKA
|
CZYŻOWICE
|
3
|
9
|
12
|
5
|
17
|
IX
|
15
|
GAWEŁ KATARZYNA
|
SKALBMIERZ
|
3
|
3
|
6
|
3
|
9
|
XIII
|
16
|
MAJ ANNA
|
KW
|
3
|
-
|
3
|
3
|
6
|
XV
|
17
|
GZYL WIKTORIA
|
CZYŻOWICE
|
-
|
11
|
11
|
20
|
31
|
VI
|
18
|
KSIĄŻEK ANNA
|
CZYŻOWICE
|
-
|
5
|
5
|
3
|
8
|
XIV
|
19
|
KILIAN MAGDALENA
|
WIELGUS
|
-
|
3
|
3
|
0
|
3
|
XVI
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
|
Punkty
|
Suma punktów
|
Punkty
|
Suma punktów
|
|||||
1
|
SKOTARCZYK MICHAŁ
|
CZYŻOWICE
|
20
|
17
|
37
|
15
|
52
|
I
|
2
|
PARADA PIOTR
|
CZYŻOWICE
|
17
|
0
|
17
|
10
|
27
|
V
|
3
|
PUDEŁKO ALBERT
|
CZYŻOWICE
|
15
|
20
|
35
|
17
|
52
|
I
|
4
|
WOŹNIAK WOJCIECH
|
WIELGUS
|
13
|
0
|
13
|
0
|
13
|
VIII
|
5
|
ŁAKOTA MARCIN
|
WIELGUS
|
12
|
13
|
25
|
11
|
36
|
III
|
6
|
WĄTEK ALBERT
|
WIELGUS
|
11
|
0
|
11
|
0
|
11
|
IX
|
7
|
PIETRZYK PATRYK
|
CZYŻOWICE
|
10
|
12
|
22
|
20
|
42
|
II
|
8
|
KLIMCZYK ŁUKASZ
|
WIELGUS
|
9
|
5
|
14
|
0
|
14
|
VII
|
9
|
GÓRNIAK KAMIL
|
WIELGUS
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
XIII
|
10
|
BURAS MATEUSZ
|
SKALBMIERZ
|
5
|
10
|
15
|
13
|
28
|
IV
|
11
|
NOGA BARTŁOMIEJ
|
KW
|
5
|
5
|
10
|
0
|
10
|
X
|
12
|
KONWANT TOMASZ
|
SKALBMIERZ
|
5
|
11
|
16
|
5
|
21
|
VI
|
13
|
NOWAK DANIEL
|
KW
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XIV
|
14
|
POZŁÓTKA JAKUB
|
SKALBMIERZ
|
3
|
3
|
6
|
3
|
9
|
XI
|
15
|
KAMIŃSKI ADRIAN
|
WIELGUS
|
3
|
0
|
3
|
5
|
8
|
XII
|
16
|
PAWLIK DOMINIK
|
TOPOLA
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XIV
|
17
|
SOJA DANIEL
|
CZYŻOWICE
|
0
|
15
|
15
|
12
|
27
|
V
|
18
|
STOKŁOSA JAKUB
|
WIELGUS
|
0
|
9
|
9
|
0
|
9
|
XI
|
19
|
WOJTUSIK DOMINIK
|
SKALBMIERZ
|
0
|
5
|
5
|
3
|
5
|
XIII
|
20
|
PIETRAS MICHAŁ
|
CZYŻOWICE
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
XIII
|
21
|
TOMCZYK GRZEGORZ
|
CZYŻOWICE
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
XIV
|
22
|
SZYJA DANIEL
|
CZYŻOWICE
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
XIV
|
23
|
KOZIOŁ MICHAŁ mł
|
KW
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
XIV
|
24
|
WILK KRYSTIAN
|
WIELGUS
|
0
|
0
|
0
|
9
|
9
|
XI
|
25
|
STANEK KRZYSZTOF
|
KW
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
XIII
|
26
|
SZYJA KAMIL
|
CZYŻOWICE
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
XIII
|
27
|
KAMIŃSKI KONRAD
|
WIELGUS
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XIV
|
28
|
BARTOS MACIEJ
|
CZYŻOWICE
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XIV
|
L.p
|
SZKOŁA
|
I Runda
|
SUMA PKT.
|
II Runda
|
SUMA PKT.
|
SUMA PO II RUND.
|
III Runda
|
SUMA PKT.
|
SUMA PKT.
|
MIEJSCE PO III RUND.
|
|||
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
||||||||
1
|
TOPOLA
|
3
|
0
|
3
|
0
|
0
|
0
|
3
|
0
|
0
|
0
|
3
|
5
|
2
|
WIELGUS
|
36
|
18
|
54
|
27
|
11
|
38
|
92
|
28
|
28
|
56
|
148
|
2
|
3
|
KAZIMIERZA WIELKA
|
8
|
21
|
32
|
19
|
0
|
19
|
51
|
5
|
5
|
10
|
61
|
4
|
4
|
SKALBMIERZ
|
13
|
3
|
15
|
26
|
3
|
29
|
44
|
24
|
24
|
48
|
77
|
3
|
5
|
CZYŻOWICE
|
52
|
50
|
102
|
52
|
52
|
104
|
206
|
70
|
82
|
152
|
358
|
1
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
|
Punkty
|
Suma punktów
|
Punkty
|
Suma punktów
|
|||||
1
|
BANAŚ KAROLINA
|
LO
|
20
|
17
|
37
|
0
|
37
|
III
|
2
|
KSIĄŻEK KINGA
|
CUDZYNOWICE
|
17
|
12
|
29
|
0
|
29
|
VI
|
3
|
PORĘBSKA KATARZYNA
|
ODONÓW
|
15
|
20
|
35
|
15
|
50
|
I
|
4
|
JĘDRAS PATRYCJA
|
ODONÓW
|
13
|
11
|
24
|
12
|
36
|
IV
|
5
|
WOLSKA MAGDALENA
|
ODONÓW
|
12
|
10
|
22
|
17
|
39
|
II
|
6
|
KOBIERSKA MARTA
|
CUDZYNOWICE
|
11
|
15
|
26
|
13
|
39
|
II
|
7
|
PIETRZYK ALEKSANDRA
|
ODONÓW
|
10
|
9
|
19
|
5
|
24
|
VII
|
8
|
KRYPEL PAULINA
|
ODONÓW
|
9
|
13
|
22
|
0
|
22
|
VIII
|
9
|
SZAFARSKA KATARZYNA
|
LO
|
5
|
-
|
5
|
5
|
10
|
XIII
|
10
|
CIEŚLIK MAGDA
|
LO
|
5
|
5
|
10
|
20
|
30
|
V
|
11
|
GIEREŚ PATRYCJA
|
ODONÓW
|
5
|
5
|
10
|
3
|
13
|
XI
|
12
|
KWIECIEŃ ALEKSANDRA
|
LO
|
5
|
-
|
5
|
10
|
15
|
IX
|
13
|
MUCHA EWELINA
|
LO
|
3
|
-
|
3
|
5
|
8
|
XIV
|
14
|
BOMBA PAULINA
|
LO
|
3
|
-
|
3
|
0
|
3
|
XVII
|
15
|
SZMIGIEL WERONIKA
|
LO
|
3
|
5
|
8
|
3
|
11
|
XII
|
16
|
JAJEŚNIAK KINGA
|
SKALBMIERZ
|
3
|
-
|
3
|
0
|
3
|
XVII
|
17
|
RUMAS ANNA
|
CUDZYNOWICE
|
-
|
5
|
5
|
0
|
5
|
XVI
|
18
|
CHEĆKO ALEKSANDRA
|
LO
|
-
|
3
|
3
|
5
|
8
|
XIV
|
19
|
KUPIEC MARZENA
|
ODONÓW
|
-
|
3
|
3
|
0
|
3
|
XVII
|
20
|
BURGIEL GABRIELA
|
ZDZ
|
-
|
3
|
3
|
3
|
6
|
XV
|
21
|
MICHAŁÓW KLAUDIA
|
ODONÓW
|
-
|
3
|
3
|
11
|
14
|
X
|
22
|
SZMIGIEL KLAUDIA
|
LO
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XVII
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
|
Punkty
|
Suma punktów
|
Punkty
|
Suma punktów
|
|||||
1
|
ZACHARIASZ JANUSZ
|
CUDZYNOWICE
|
20
|
17
|
37
|
17
|
54
|
I
|
2
|
NOWACKI PATRYK
|
ODONÓW
|
17
|
12
|
29
|
9
|
38
|
IV
|
3
|
KABAT HUBERT
|
CUDZYNOWICE
|
15
|
9
|
24
|
12
|
36
|
V
|
4
|
BANACH RADOSŁAW
|
ZDZ
|
13
|
5
|
18
|
0
|
18
|
IX
|
5
|
MUSIAŁ BARTŁOMIEJ
|
CUDZYNOWICE
|
12
|
15
|
27
|
15
|
42
|
III
|
6
|
KOŁODZIEJ TOMASZ
|
ODONÓW
|
11
|
13
|
24
|
11
|
35
|
VI
|
7
|
ADAMSKI KAMIL
|
CUDZYNOWICE
|
10
|
20
|
30
|
20
|
50
|
II
|
8
|
SOJA KRYSTIAN
|
ODONÓW
|
9
|
5
|
14
|
5
|
19
|
VIII
|
9
|
KONWANT RAFAŁ
|
CUDZYNOWICE
|
5
|
10
|
15
|
13
|
28
|
VII
|
10
|
KOPEĆ MATEUSZ
|
ZDZ
|
5
|
-
|
5
|
0
|
5
|
XV
|
11
|
BALICKI DAMIAN
|
ODONÓW
|
5
|
-
|
5
|
0
|
5
|
XV
|
12
|
TRYBAŁA SYLWESTER
|
ZDZ
|
5
|
3
|
8
|
0
|
8
|
XIII
|
13
|
POŁETEK PAWEŁ
|
ZDZ
|
3
|
3
|
6
|
0
|
6
|
XIV
|
14
|
WIĄCEK KAMIL
|
ODONÓW
|
3
|
-
|
3
|
0
|
3
|
XVI
|
15
|
PIETRASZEK ADRIAN
|
ODONÓW
|
3
|
3
|
6
|
3
|
9
|
XII
|
16
|
POBIEGA MATEUSZ
|
ODONÓW
|
3
|
5
|
8
|
0
|
8
|
XIII
|
17
|
ADAMCZYK WOJCIECH
|
CUDZYNOWICE
|
-
|
11
|
11
|
5
|
16
|
X
|
18
|
CHUMIKOWSKI GRACJAN
|
LO KW
|
-
|
5
|
5
|
10
|
15
|
XI
|
19
|
SOBCZYK MIŁOSZ
|
LO KW
|
-
|
3
|
3
|
3
|
6
|
XIV
|
20
|
ZAMOISKI SZCZEPAN
|
ODONÓW
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
XV
|
21
|
PIORUNOWICZ PAWEŁ
|
ZDZ
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
XV
|
22
|
CHAŁON RADOSŁAW
|
ODONÓW
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XVI
|
23
|
LANY DANIEL
|
ODONÓW
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XVI
|
24
|
SZCZERBA ARTUR
|
ZDZ
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XVI
|
L.p
|
SZKOŁA
|
I Runda
|
SUMA PKT.
|
II Runda
|
SUMA PKT.
|
SUMA PO II RUND.
|
III Runda
|
SUMA PKT.
|
SUMA PKT.
|
MIEJSCE PO III RUND.
|
|||
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
||||||||
1
|
LO
|
0
|
30
|
30
|
28
|
27
|
78
|
108
|
13
|
51
|
64
|
156
|
3
|
2
|
CUDZYNOWICE
|
47
|
28
|
75
|
52
|
35
|
87
|
162
|
82
|
13
|
95
|
227
|
1
|
3
|
ODONÓW
|
37
|
40
|
77
|
30
|
44
|
74
|
151
|
39
|
63
|
102
|
220
|
2
|
4
|
ZDZ
|
23
|
0
|
23
|
11
|
3
|
14
|
37
|
8
|
3
|
11
|
48
|
4
|
5
|
SKALBMIERZ
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
5
|
POWIATOWA LIGA W TENISIE STOŁOWYM -
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU 2014
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
MIEJSCE
|
1
|
AGATA ADAMUSIK
|
SP GORZKÓW
|
I
|
2
|
JULIA KAŁAT
|
SP GORZKÓW
|
II
|
3
|
WIKTORIA WIEJACHA
|
SP CUDZYNOWICE
|
III
|
4
|
URSZULA DERA
|
SP GORZKÓW
|
IV
|
5
|
ANGELIKA SOBCZYK
|
SP CUDZYNOWICE
|
V-VIII
|
6
|
ROKSANA NAWROT
|
SP GORZKÓW
|
V-VIII
|
7
|
PAULINA GRUDZIEŃ
|
SP DOBIESŁAWICE
|
V-VIII
|
8
|
NATALIA KOZIOŁ
|
SP CUDZYNOWICE
|
V-VIII
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
MIEJSCE
|
1
|
KATARZYNA KOWALCZYK
|
SP KRZCZONÓW
|
I
|
2
|
KAMILA WITEK
|
SP GORZKÓW
|
II
|
3
|
MAŁGORZATA KUREK
|
SP DOBIESŁAWICE
|
III
|
4
|
KATARZYNA RAJSKA
|
SP GORZKÓW
|
IV
|
5
|
MARITA WALCZAK
|
SP DOBIESŁAWICE
|
V-VIII
|
6
|
DOMINIKA CICHA
|
SP GORZKÓW
|
V-VIII
|
7
|
KATARZYNA RUMAS
|
SP KRZCZONÓW
|
V-VIII
|
8
|
OLA KUC
|
SP CUDZYNOWICE
|
V-VIII
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
MIEJSCE
|
1
|
KACPER CHUMIKOWSKI
|
SP CUDZYNOWICE
|
I
|
2
|
JAKUB PRUSEK
|
SP SKALBMIERZ
|
II
|
3
|
MARCEL LUTY
|
SP SKALBMIERZ
|
III
|
4
|
JAKUB BANAŚ
|
SP SKALBMIERZ
|
IV
|
5
|
HUBERT KUC
|
SP CUDZYNOWICE
|
V-VIII
|
6
|
BARTOSZ SKOWRON
|
SP DOBIESŁAWICE
|
V-VIII
|
7
|
KAMIL PRZYBYCIEŃ
|
SP SKALBMIERZ
|
V-VIII
|
8
|
KACPER PIETRAS
|
SP DOBIESŁAWICE
|
V-VIII
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
MIEJSCE
|
1
|
ROBERT BIEŃKUŃSKI
|
SP GORZKÓW
|
I
|
2
|
DAMIAN MARZEC
|
SP DOBIESŁAWICE
|
II
|
3
|
FILIP PYCIAK
|
SP WIELGUS
|
III
|
4
|
HUBERT JANIEC
|
SP KRZCZONÓW
|
IV
|
5
|
MICHAŁ ADAMCZYK
|
SP KRZCZONÓW
|
V-VIII
|
6
|
ERYK PUDEŁKO
|
SP DOBIESŁAWICE
|
V-VIII
|
7
|
DAWID LIS
|
SP GORZKÓW
|
V-VIII
|
8
|
GABRIEL BARAN
|
SP DOBIESŁAWICE
|
V-VIII
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
MIEJSCE
|
1
|
MARZENA STĘPIEN
|
GIM. CZYŻOWICE
|
I
|
2
|
WIKTORIA GZYL
|
GIM. CZYŻOWICE
|
II
|
3
|
KAMILA PUDEŁKO
|
GIM. CZYŻOWICE
|
III
|
4
|
EWELINA PIETRAS
|
GIM. CZYŻOWICE
|
IV
|
5
|
EWELINA GOCYK
|
GIM. CZYŻOWICE
|
V-VIII
|
6
|
NATALIA MAJ
|
GIM. CZYŻOWICE
|
V-VIII
|
7
|
KLAUDIA KOZIŃSKA
|
GIM. CZYŻOWICE
|
V-VIII
|
8
|
PATRYCJA ANTOS
|
GIM. WIELGUS
|
V-VIII
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
MIEJSCE
|
1
|
PIETRZYK PATRYK
|
GIM. CZYŻOWICE
|
I
|
2
|
PUDEŁKO ALBERT
|
GIM. CZYŻOWICE
|
II
|
3
|
SKOTARCZYK MICHAŁ
|
GIM. CZYŻOWICE
|
III
|
4
|
SOJA DANIEL
|
GIM. CZYŻOWICE
|
IV
|
5
|
JEDYNAK PATRYK
|
GIM. OPATOWIEC
|
V-VIII
|
6
|
ŁAKOTA MARCIN
|
GIM. WIELGUS
|
V-VIII
|
7
|
SZYJA KAMIL
|
GIM. CZYŻOWICE
|
V-VIII
|
8
|
JANIEC KRZYSZTOF
|
GIM. OPATOWIEC
|
V-VIII
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
MIEJSCE
|
---|---|---|---|
1
|
KSIĄŻEK KINGA
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
I
|
2
|
PORĘBSKA KATARZYNA
|
ZSZ ODONÓW
|
II
|
3
|
BANAŚ KAROLINA
|
LO KW
|
III
|
4
|
KOBIERSKA MARTA
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
IV
|
5
|
KWIECIEŃ ALEKSANDRA
|
LO KW
|
V-VIII
|
6
|
JĘDRAS PATRYCJA
|
ZSZ ODONÓW
|
V-VIII
|
7
|
CIEŚLIK MAGDA
|
LO KW
|
V-VIII
|
8
|
WOLSKA MAGDALENA
|
ZSZ ODONÓW
|
V-VIII
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
MIEJSCE
|
---|---|---|---|
1
|
ADAMSKI KAMIL
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
I
|
2
|
ZACHARIASZ JANUSZ
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
II
|
3
|
MUSIAŁ BARTŁOMIEJ
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
III
|
4
|
KOŁODZIEJ TOMASZ
|
ZSZ ODONÓW
|
IV
|
5
|
BANACH RADOSŁAW
|
ZDZ KW
|
V-VIII
|
6
|
KABAT HUBERT
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
V-VIII
|
7
|
KONWANT RAFAŁ
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
V-VIII
|
8
|
CHUMIKOWSKI GRACJAN
|
LO KW
|
V-VIII
|
- Szczegóły
- Kategoria: Tenis Stołowy
- Odsłony: 41901
REGULAMIN MISTRZOSTW
Termin i miejsce zawodów: 26.04.2013 /piątek/ godz.1700
Zawody odbędą się w HALI SPORTOWEJ ul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka.
Cel: Popularyzacja Tenisa Stołowego w mieście i gminie Kazimierza Wielka
Mogą uczestniczyć tylko mieszkańcy miasta i gminy Kazimierza Wielka.
ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH KATEGORIACH WIEKOWYCH:
- A - Kobiety – kat. Open
-
B - Mężczyżni – 1/ kat. Open
C - Gry Deblowe – kat. Open
Dana kategoria będzie rozgrywana przy udziale minimum 4 zawodników/ek
Zgłoszenia: pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz w dniu zawodów do godziny 1645. Po tym terminie rozpocznie się losowanie i zawodnicy, którzy się spóźnią nie będą dopuszczeni do zawodów.
System rozgrywek: zostanie podany przed zawodami. Każdy uczestnik w turnieju open zagra przynajmniej 4 gry, a w kategoriach wiekowych minimum 2 gry.
Wpisowe : 10 złotych za udział w danej kategorii
Nagrody: We wszystkich kategoriach 3 pierwsze miejsca nagrodzone zostaną pucharami, a miejsca od1 do 8 dyplomami.
UWAGA:
BĘDZIE PRZESTRZEGANY OBOWIĄZEK POSIADANIA SPRZĘTU SPORTOWEGO
/STRÓJ, OBUWIE-HALÓWKI /. KAŻDY ZAWODNIK WINIEN POSIADAĆ DOWÓD TOŻSAMOŚCI.
ZA ORGANIZATORÓW
Ze Sportowym Pozdrowieniem
Burmistrz Tadeusz Knopek
WYNIKI
KOBIETY-KAT.OPEN
1. Karolina Marzec
2. Ewelina Radziszewska
3. Magdalena Kalisz
MĘŻCZYŹNI- KAT.OPEN
1. Daniel Adamczyk
2. Erwin Macugowski
3. Stanisław Kwiecień
4. Łukasz Frączek
5. Stefan Marzec
6. Konrad Wątek
7. Leszek Rubacha
8. Karolina Marzec
MĘŻCZYŹNI- KAT. I- urodzeni do 1968r.
1. Erwin Macugowski
2. Daniel Adamczyk
3. Konrad Wątek
4. Krystian Gajda
5. Łukasz Frączek
6. Paweł Radziszewski
7. Dawid Domański
8. Sidiki Coulibaly
MĘŻCZYŹNI- KAT. II- urodzeni w latach 1967- 1954
1. Stanisław Kwiecień
2. Leszek Rubacha
3. Marek Rupniewski
4. Zbigniew Frączek
5. Jerzy Wilk
6. Wiesław Klimczyk
MĘŻCZYŹNI- KAT. III- urodzeni w 1953 roku i starsi
1. Stefan Marzec
2. Stanisław Bańdur
3. Lucjan Kusak
4. Kazimierz Pietrzyk
GRY DEBLOWE- KAT.OPEN
1. Erwin Macugowski- Daniel Adamczyk
2. Leszek Rubacha- Paweł Radziszewski
3. Łukasz Frączek- Stanisław Kwiecień
4. Karolina Marzec - Stefan Marzec
- Szczegóły
- Kategoria: Tenis Stołowy
- Odsłony: 62606
L.p
|
|
I Runda
|
SUMA
|
II Runda
|
SUMA
|
SUMA
|
III Runda
|
SUMA
|
SUMA
|
MIEJSCE
|
|||||||||
|
SZKOŁA
|
CHŁ
|
CHŁ
|
DZ.
|
DZ.
|
|
CHŁ
|
CHŁ
|
DZ.
|
DZ.
|
|
PO
|
CHŁ
|
CHŁ
|
DZ.
|
DZ.
|
|
PO
|
PO
|
|
|
M
|
S
|
M
|
S
|
PKT.
|
M
|
S
|
M
|
S
|
PKT.
|
II RUND.
|
M
|
S
|
M
|
S
|
PKT.
|
III RUND.
|
III RUN.
|
1
|
DOBIESŁAWICE
|
22
|
35
|
5
|
50
|
112
|
47
|
37
|
-
|
52
|
136
|
248
|
38
|
36
|
3
|
50
|
127
|
375
|
II
|
2
|
OPATOWIEC
|
10
|
3
|
20
|
3
|
36
|
3
|
14
|
12
|
5
|
34
|
70
|
-
|
17
|
20
|
13
|
50
|
120
|
V
|
3
|
GORZKÓW
|
42
|
22
|
52
|
14
|
130
|
41
|
18
|
52
|
25
|
136
|
266
|
49
|
18
|
52
|
16
|
135
|
401
|
I
|
4
|
SP3 KW
|
26
|
-
|
-
|
3
|
29
|
8
|
5
|
-
|
5
|
18
|
47
|
5
|
6
|
-
|
5
|
16
|
63
|
VI
|
5
|
SKALBMIERZ
|
13
|
11
|
-
|
-
|
24
|
-
|
-
|
-
|
-
|
0
|
24
|
11
|
-
|
-
|
-
|
11
|
35
|
VII
|
6
|
CUDZYNOWICE
|
11
|
33
|
15
|
-
|
59
|
19
|
30
|
26
|
5
|
80
|
139
|
13
|
31
|
15
|
-
|
59
|
198
|
IV
|
7
|
KRZCZONÓW
|
12
|
35
|
-
|
38
|
85
|
13
|
27
|
-
|
26
|
66
|
151
|
20
|
23
|
-
|
32
|
75
|
226
|
III
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce
|
|
|
punkty
|
Punkty
|
Suma
|
Punkty
|
Suma
|
po
|
||
|
|
|
|
|
Punktów
|
|
Punktów
|
III Rundzie
|
1
|
CICHA DOMINIKA
|
SSP GORZKÓW
|
20
|
20
|
40
|
15
|
55
|
I
|
2
|
MAGIERA JUSTYNA
|
SSP GORZKÓW
|
13
|
15
|
28
|
20
|
48
|
II
|
3
|
KUROWSKA WERONIKA
|
SSP GORZKÓW
|
17
|
13
|
30
|
13
|
43
|
III
|
4
|
WITEK KAMILA
|
SSP GORZKÓW
|
15
|
17
|
32
|
17
|
39
|
IV
|
5
|
PORADA KAMILA
|
SP OPATOWIEC
|
11
|
12
|
23
|
11
|
34
|
V
|
6
|
PODSIADŁO NATALIA
|
SSP GORZKÓW
|
12
|
9
|
21
|
12
|
33
|
VI
|
7
|
FENDRYCH ALEKSANDRA
|
SSP CUDZYNOWICE
|
10
|
10
|
20
|
5
|
25
|
VII
|
8
|
PIWOWARCZYK NIKOLA
|
SSP CUDZYNOWICE
|
5
|
11
|
16
|
5
|
21
|
VIII
|
9
|
OSTROWSKA ALEKSANDRA
|
SP OPATOWIEC
|
9
|
0
|
9
|
9
|
18
|
IX
|
10
|
CICHA WIKTORIA
|
SSP GORZKÓW
|
0
|
0
|
0
|
10
|
10
|
X
|
11
|
ĆWIERTNIA ROKSANA
|
SSP CUDZYNOWICE
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
XI
|
12
|
GRZYBEK MARIKA
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
XI
|
13
|
SZWAJCA DOMINIKA
|
SSP CUDZYNOWICE
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
XI
|
14
|
KOZIK NATALIA
|
SSP CUDZYNOWICE
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
XI
|
15
|
GRUDZIEŃ PAULINA
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XII
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce
|
|
|
punkty
|
Punkty
|
Suma
|
Punkty
|
Suma
|
po
|
||
|
|
|
|
|
Punktów
|
|
Punktów
|
III Rundzie
|
1
|
PIETRAS EWELINA
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
20
|
17
|
37
|
20
|
57
|
I
|
2
|
PUDEŁKO KAMILA
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
17
|
20
|
37
|
17
|
54
|
II
|
3
|
JEDYNAK WIKTORIA
|
SP KRZCZONÓW
|
15
|
11
|
26
|
15
|
41
|
III
|
4
|
KSIĄŻEK ANNA
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
13
|
12
|
25
|
13
|
38
|
IV
|
5
|
KUREK MAŁGORZATA
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
10
|
15
|
25
|
9
|
34
|
V
|
6
|
WĄTEK OLIWIA
|
SSP GORZKÓW
|
5
|
13
|
18
|
11
|
29
|
VI
|
7
|
ADAMCZYK KLAUDIA
|
SP KRZCZONÓW
|
12
|
3
|
15
|
12
|
27
|
VII
|
8
|
KOWALCZYK KATARZYNA
|
SP KRZCZONÓW
|
11
|
5
|
16
|
5
|
21
|
VIII
|
9
|
TETELA KATARZYNA
|
SSP GORZKÓW
|
9
|
9
|
18
|
0
|
18
|
IX
|
10
|
MINIOR PAULINA
|
SP OPATOWIEC
|
0
|
5
|
5
|
10
|
15
|
X
|
11
|
ZWIERZCHOWSKA ARLETA
|
SP KRZCZONÓW
|
5
|
3
|
8
|
5
|
13
|
XI
|
12
|
GOŁĘBIOWSKA ANETA
|
SP3 KW
|
3
|
5
|
8
|
5
|
13
|
XI
|
13
|
RUMAS KATARZYNA
|
SP KRZCZONÓW
|
0
|
10
|
10
|
0
|
10
|
XII
|
14
|
WALCZAK MARITA
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
5
|
0
|
5
|
3
|
8
|
XIII
|
15
|
ORACZ KINGA
|
SP OPATOWIEC
|
3
|
0
|
3
|
3
|
6
|
XIV
|
16
|
LEŚNIAK GABRIELA
|
SP KRZCZONÓW
|
0
|
3
|
3
|
3
|
6
|
XV
|
17
|
KIELIAN MAGDALENA
|
SSP GORZKÓW
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
XVI
|
18
|
JAMRÓZ ALEKSANDRA
|
SSP CUDZYNOWICE
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
XVI
|
19
|
MAZUREK AGATA
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
XVI
|
20
|
RAJSKA KATARZYNA
|
SSP GORZKÓW
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
XVII
|
21
|
WILK ŻANETA
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XVII
|
22
|
JESIONKA KLAUDIA
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XVII
|
23
|
BARAN MARLENA
|
SP KRZCZONÓW
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XVII
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce
|
|
|
punkty
|
Punkty
|
Suma
|
Punkty
|
Suma
|
po
|
||
|
|
|
|
|
Punktów
|
|
Punktów
|
III Rundzie
|
1
|
BIEŃKUNSKI ROBERT
|
SSP GORZKÓW
|
20
|
17
|
37
|
20
|
57
|
I
|
2
|
PUDEŁKO ERYK
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
12
|
20
|
32
|
15
|
37
|
II
|
3
|
LIS DAWID
|
SSP GORZKÓW
|
5
|
11
|
16
|
17
|
33
|
III
|
4
|
NOWAK SEBASTIAN
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
5
|
15
|
20
|
10
|
30
|
IV
|
5
|
PALUCH KACPER
|
SP KRZCZONÓW
|
9
|
10
|
19
|
11
|
30
|
IV
|
6
|
KALINA ADRIAN
|
SSP GORZKÓW
|
17
|
0
|
17
|
12
|
29
|
V
|
7
|
PIETRAS KACPER
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
3
|
12
|
15
|
13
|
28
|
VI
|
8
|
ZIOMKOWSKI MAREK
|
SP3 KW
|
15
|
5
|
20
|
5
|
25
|
VII
|
9
|
LUTY MARCEL
|
PSP SKALBMIERZ
|
13
|
0
|
13
|
5
|
18
|
VIII
|
10
|
KOWALSKI KAMIL
|
SSP GORZKÓW
|
0
|
13
|
13
|
0
|
13
|
IX
|
11
|
NIEDŹWIEDŹ DANIEL
|
SP OPATOWIEC
|
10
|
3
|
13
|
0
|
13
|
IX
|
12
|
FRYT KACPER
|
SSP CUDZYNOWICE
|
0
|
9
|
9
|
3
|
12
|
X
|
13
|
JANIEC MACIEJ
|
SP KRZCZONÓW
|
0
|
3
|
3
|
9
|
12
|
X
|
14
|
KOZIŃSKI PATRYK
|
SP3 KW
|
11
|
0
|
11
|
0
|
11
|
XI
|
15
|
CHUMIKOWSKI KACPER
|
SSP CUDZYNOWICE
|
0
|
5
|
5
|
5
|
10
|
XII
|
16
|
NOWAK KAMIL
|
SSP CUDZYNOWICE
|
3
|
0
|
3
|
5
|
8
|
XIII
|
17
|
SKOWRON BARTOSZ
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
XIV
|
18
|
MIARKA WOJCIECH
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
XIV
|
19
|
FENDRYCH MICHAŁ
|
SSP CUDZYNOWICE
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
XIV
|
20
|
KUZIŃSKI MATEUSZ
|
SSP CUDZYNOWICE
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
XIV
|
21
|
SENDOR EMIL
|
SP KRZCZONÓW
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XV
|
22
|
MATRAS DOMINIK
|
SP 3 KW
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
XV
|
23
|
GAWLIK PATRYK
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
XV
|
24
|
PORĘBSKI SEBASTIAN
|
SSP CUDZYNOWICE
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XV
|
25
|
MUCHA OLAF
|
PSP SKALBMIERZ
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XV
|
26
|
PRZYBYCIEŃ KAMIL
|
PSP SKALBMIERZ
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XV
|
27
|
BANAŚ JAKUB
|
PSP SKALBMIERZ
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XV
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce
|
|
|
punkty
|
Punkty
|
Suma
|
Punkty
|
Suma
|
po
|
||
|
|
|
|
|
Punktów
|
|
Punktów
|
III Rundzie
|
1
|
PUDEŁKO ALBERT
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
20
|
20
|
40
|
20
|
60
|
I
|
2
|
KOWALSKI KRYSTIAN
|
SSP CUDZYNOWICE
|
17
|
17
|
34
|
17
|
51
|
II
|
3
|
JANIEC KRZYSZTOF
|
SP KRZCZONÓW
|
15
|
15
|
30
|
13
|
43
|
III
|
4
|
WIECZOREK ERWIN
|
SSP CUDZYNOWICE
|
13
|
13
|
26
|
9
|
35
|
IV
|
5
|
MARZEC DAMIAN
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
10
|
12
|
22
|
11
|
33
|
V
|
6
|
KUROWSKI ALBERT
|
SSP GORZKÓW
|
5
|
5
|
10
|
15
|
25
|
VI
|
7
|
KOCIŃSKI PATRYK
|
SP OPATOWEIC
|
0
|
11
|
11
|
12
|
23
|
VII
|
8
|
KACIŃSKI TOMASZ
|
SSP GORZKÓW
|
12
|
10
|
22
|
0
|
22
|
VIII
|
9
|
KRYPEL TOMASZ
|
SP KRZCZONÓW
|
11
|
9
|
20
|
0
|
20
|
IX
|
10
|
JANIEC HUBERT
|
SP KRZCZONÓW
|
0
|
3
|
3
|
10
|
13
|
X
|
11
|
KAPUSTA MATEUSZ
|
SSP GORZKÓW
|
5
|
3
|
8
|
3
|
11
|
XI
|
12
|
BARTOS MACIEJ
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
0
|
5
|
5
|
5
|
10
|
XII
|
13
|
NIEDŹWIEDŹ TOMASZ
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
5
|
5
|
10
|
0
|
10
|
XII
|
14
|
KOWALCZYK JAKUB
|
SP KRZCZONÓW
|
9
|
0
|
9
|
0
|
9
|
XIII
|
15
|
HAJDYS BARTOSZ
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
0
|
3
|
3
|
5
|
8
|
XIV
|
16
|
KOWALSKI BARTOSZ
|
SP3 KW
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
XV
|
17
|
KOŚCIÓŁEK BARTOSZ
|
SP OPATOWIEC
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
XV
|
18
|
JAMRÓZ ARTUR
|
SSP CUDZYNOWICE
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
XV
|
19
|
BIL SEBASTIAN
|
PSP SKALBMIERZ
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
XV
|
20
|
MICHNIEWSKI KAMIL
|
SSP CUDZYNOWICE
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XVI
|
21
|
KWOKA JAKUB
|
PSP SKALBMIERZ
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XVI
|
22
|
PLACEK SYLWESTER
|
PSP SKALBMIERZ
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XVI
|
23
|
DYBAŁA BARTOSZ
|
SP OPATOWIEC
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XVI
|
24
|
KORZEC MACIEJ
|
SP OPATOWIEC
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
XVI
|
25
|
MANDECKI MATEUSZ
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XVI
|
26
|
WESOŁOWSKI JAKUB
|
SP3 KW
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XVI
|
27
|
MOŻDŻEŃ JAKUB
|
SP3 KW
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XVI
|
POWIATOWA LIGA W TENISIE STOŁOWYM KLASYFIKACJA GIMNAZJUM
L.p
|
|
I Runda
|
SUMA
|
II Runda
|
SUMA
|
SUMA
|
III Runda
|
SUMA
|
SUMA
|
MIEJSCE
|
|||
|
SZKOŁA
|
CHŁ
|
DZ.
|
|
CHŁ
|
DZ.
|
|
PO
|
CHŁ
|
DZ.
|
|
PO
|
PO
|
|
|
|
|
PKT.
|
|
|
PKT.
|
II RUNDACH
|
|
|
PKT.
|
III RUNDACH
|
III RUND.
|
1
|
CIESZKOWY
|
-
|
3
|
3
|
-
|
-
|
3
|
3
|
-
|
-
|
0
|
3
|
VI
|
2
|
WIELGUS
|
52
|
-
|
52
|
37
|
12
|
49
|
101
|
44
|
-
|
44
|
145
|
II
|
3
|
OPATOWIEC
|
21
|
26
|
47
|
28
|
23
|
51
|
98
|
11
|
18
|
29
|
127
|
III
|
4
|
KAZIMIERZA WIELKA
|
-
|
-
|
-
|
-
|
23
|
23
|
23
|
-
|
31
|
31
|
54
|
IV
|
5
|
CZYŻOWICE
|
26
|
52
|
78
|
40
|
52
|
92
|
170
|
43
|
48
|
91
|
261
|
I
|
6
|
SKALBMIERZ
|
3
|
9
|
12
|
15
|
10
|
25
|
37
|
5
|
-
|
5
|
42
|
V
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce
|
|
|
punkty
|
Punkty
|
Suma
|
Punkty
|
Suma
|
po
|
||
|
|
|
|
|
Punktów
|
|
Punktów
|
III Rundzie
|
1
|
STĘPIEŃ MARZENA
|
CZYŻOWICE
|
20
|
17
|
37
|
20
|
57
|
I
|
2
|
GZYL WIKTORIA
|
CZYŻOWICE
|
17
|
20
|
37
|
15
|
52
|
II
|
3
|
SZLUCHCIK EWELINA
|
OPATOWIEC
|
10
|
11
|
21
|
12
|
33
|
III
|
4
|
GOCYK EWELINA
|
CZYŻOWICE
|
13
|
5
|
18
|
13
|
31
|
IV
|
5
|
BYSIŃSKA NATALIA
|
KW
|
0
|
13
|
13
|
17
|
30
|
V
|
6
|
BIEL ANGELIKA
|
CZYŻOWICE
|
0
|
15
|
15
|
10
|
25
|
VI
|
7
|
KOZIŃSKA KLAUDIA
|
CZYŻOWICE
|
5
|
5
|
10
|
11
|
21
|
VII
|
8
|
PIETRAS AGNIESZKA
|
CZYŻOWICE
|
15
|
0
|
15
|
5
|
20
|
VIII
|
9
|
ŁACH KAMILA
|
SKALBMIERZ
|
9
|
10
|
19
|
0
|
19
|
IX
|
10
|
MASŁOWSKA JOANNA
|
OPATOWIEC
|
5
|
9
|
14
|
3
|
17
|
X
|
11
|
DĄBROWSKA MILENA
|
CZYŻOWICE
|
12
|
0
|
12
|
5
|
17
|
X
|
12
|
JUSZCZYK MILENA
|
OPATOWIEC
|
11
|
0
|
11
|
3
|
14
|
XI
|
13
|
ANTOS PATRYCJA
|
WIELGUS
|
0
|
12
|
12
|
0
|
12
|
XII
|
14
|
SZMIGIEL WERONIKA
|
KW
|
0
|
3
|
3
|
9
|
12
|
XII
|
15
|
JEDYNAK PTRYCJA
|
OPATOWIEC
|
5
|
3
|
8
|
0
|
8
|
XIII
|
16
|
GOCYK KINGA
|
CZYŻOWICE
|
3
|
0
|
3
|
5
|
8
|
XIII
|
17
|
CIESLIK MAGDALENA
|
KW
|
0
|
5
|
5
|
3
|
8
|
XIII
|
18
|
RADZISZEWSKA KATARZYNA
|
KW
|
0
|
5
|
5
|
3
|
8
|
XIII
|
19
|
MAJ ANNA
|
KW
|
0
|
3
|
3
|
5
|
8
|
XIII
|
20
|
TOMAL PATRYCJA
|
OPATOWIEC
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
XIV
|
21
|
DYBEK KAMILA
|
OPATOWIEC
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XV
|
22
|
SAMBUR ALEKSANDRA
|
CIESZKOWY
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XV
|
23
|
RUTKOWSKA WERONIKA
|
OPATOWIEC
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XV
|
24
|
BĄTKOWSKA NATALIA
|
OPATOWIEC
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
XV
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce
|
|
|
punkty
|
Punkty
|
Suma
|
Punkty
|
Suma
|
po
|
||
|
|
|
|
|
Punktów
|
|
Punktów
|
III Rundzie
|
1
|
BANACH RADOSŁAW
|
WIELGUS
|
20
|
15
|
35
|
17
|
52
|
I
|
2
|
ADAMCZYK WOJCIECH
|
WIELGUS
|
17
|
13
|
30
|
12
|
42
|
II
|
3
|
KOŁODZIEJ TOMASZ
|
WIELGUS
|
15
|
9
|
24
|
15
|
39
|
III
|
4
|
NOWAK PIOTR
|
OPATOWIEC
|
13
|
20
|
33
|
3
|
36
|
IV
|
5
|
SKOTARCZYK MICHAŁ
|
CZYŻOWICE
|
0
|
11
|
11
|
20
|
31
|
V
|
6
|
MROZOWSKI MICHAŁ
|
CZYŻOWICE
|
0
|
12
|
12
|
13
|
25
|
VI
|
7
|
PARADA PIOTR
|
CZYŻOWICE
|
11
|
0
|
11
|
9
|
20
|
VII
|
8
|
WOŹNIAK WOJCIECH
|
WIELGUS
|
9
|
0
|
9
|
11
|
20
|
VII
|
9
|
DYBAŁ DOMINIK
|
CZYŻOWICE
|
0
|
17
|
17
|
0
|
17
|
VIII
|
10
|
BIENIAS ROBERT
|
WIELGUS
|
12
|
3
|
15
|
0
|
15
|
IX
|
11
|
BALICKI DAMIAN
|
CZYŻOWICE
|
10
|
5
|
15
|
0
|
15
|
IX
|
12
|
JEDYNAK PATRYK
|
OPATOWIEC
|
5
|
5
|
10
|
5
|
15
|
IX
|
13
|
BURAS MATEUSZ
|
SKALBMIERZ
|
3
|
5
|
8
|
5
|
13
|
X
|
14
|
KLIMCZYK ŁUKASZ
|
WIELGUS
|
3
|
5
|
8
|
5
|
13
|
X
|
15
|
PIORUNOWICZ PAWEŁ
|
WIELGUS
|
5
|
3
|
8
|
5
|
13
|
X
|
16
|
KONWANT TOMASZ
|
SKALBMIERZ
|
0
|
10
|
10
|
0
|
10
|
XI
|
17
|
SOJA DANIEL
|
CZYŻOWICE
|
0
|
0
|
0
|
10
|
10
|
XI
|
18
|
STOKSIK KAMIL
|
OPATOWIEC
|
3
|
3
|
6
|
3
|
9
|
XII
|
19
|
BUCKI TOMASZ
|
WIELGUS
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
XIII
|
20
|
KOWALSKI DAWID
|
CZYŻOWICE
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
XIII
|
21
|
WRÓBEL KRYSTIAN
|
OPATOWIEC
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XIV
|
22
|
WĄTEK ALBERT
|
WIELGUS
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XIV
|
23
|
SZYJA KAMIL
|
CZYŻOWICE
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XIV
|
24
|
STOKLOSA JAKUB
|
WIELGUS
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
XIV
|
POWIATOWA LIGA W TENISIE STOŁOWYM - KLASYFIKACJA SZKOŁY ŚREDNIE
L.p | I Runda | SUMA | II Runda | SUMA | SUMA | III Runda | SUMA | SUMA | MIEJSCE | ||||
SZKOŁA | CHŁ | DZ. | CHŁ | DZ. | PO | CHŁ | DZ. | PO | PO | ||||
PKT. | PKT. | II RUND. | PKT. | III RUND. | III RUND. | ||||||||
1 | LO KW | 15 | 52 | 67 | 9 | 52 | 61 | 128 | 29 | 52 | 81 | 209 | II |
2 | ZSZ ODONÓW | 47 | 36 | 83 | 35 | 33 | 68 | 151 | 36 | 36 | 72 | 223 | I |
3 | ZSR CUDZYNOWICE | 41 | 8 | 49 | 45 | 18 | 63 | 112 | 47 | - | 47 | 159 | III |
4 | ZDZ KW | 8 | - | 8 | 5 | - | 5 | 13 | - | - | 13 | 13 | IV |
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce
|
|
|
punkty
|
Punkty
|
Suma
|
Punkty
|
Suma
|
po
|
||
|
|
|
|
|
Punktów
|
|
Punktów
|
III Rundzie
|
1
|
ADAMCZYK PAULINA
|
LO KW
|
20
|
20
|
40
|
20
|
60
|
I
|
2
|
BANAŚ KAROLINA
|
LO KW
|
17
|
17
|
34
|
17
|
51
|
II
|
3
|
PIKULSKA KLAUDIA
|
LO KW
|
15
|
15
|
30
|
15
|
45
|
III
|
4
|
JĘDRAS PATRYCJA
|
ODONÓW
|
12
|
12
|
24
|
11
|
35
|
IV
|
5
|
KUPIEC MARZENA
|
ODONÓW
|
11
|
10
|
21
|
5
|
26
|
V
|
6
|
PIETRZYK ALEKSANDRA
|
ODONÓW
|
10
|
5
|
15
|
9
|
24
|
VI
|
7
|
PORĘBSKA KATARZYNA
|
ODONÓW
|
13
|
0
|
13
|
5
|
18
|
VII
|
8
|
BARAN MAGDALENA
|
ODONÓW
|
0
|
5
|
5
|
12
|
17
|
VIII
|
9
|
KRYPEL PAULINA
|
ODONÓW
|
3
|
0
|
3
|
13
|
16
|
IX
|
10
|
WOLSKA MAGDALENA
|
ODONÓW
|
0
|
11
|
11
|
5
|
16
|
IX
|
11
|
BOMBA PAULINA
|
LO KW
|
5
|
0
|
5
|
10
|
15
|
X
|
12
|
KSIĄŻEK KINGA
|
CUDZYNOWICE
|
0
|
13
|
13
|
0
|
13
|
XI
|
13
|
SZAFARSKA KATARZYNA
|
LO KW
|
5
|
3
|
8
|
3
|
11
|
XII
|
14
|
KLIMCZYK KAROLINA
|
LO KW
|
5
|
0
|
5
|
5
|
10
|
XIII
|
15
|
KUDEŁKO MONIKA
|
LO KW
|
9
|
0
|
9
|
0
|
9
|
XIV
|
16
|
PRAGNĄCA MONIKA
|
LO KW
|
0
|
9
|
9
|
0
|
9
|
XIV
|
17
|
GIEREŚ PATRYCJA
|
ODONÓW
|
3
|
3
|
6
|
0
|
6
|
XV
|
18
|
MICHAŁÓW KLAUDIA
|
ODONÓW
|
0
|
3
|
3
|
3
|
6
|
XV
|
19
|
KOBIERSKA MARTA
|
CUDZYNOWICE
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
XVI
|
20
|
TYTKO PAULINA
|
LO KW
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
XVI
|
21
|
CZUBER MONIKA
|
CUDZYNOWICE
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
XVI
|
22
|
BOCHNIAK KATARZYNA
|
LO KW
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XVII
|
23
|
RUMAS ANNA
|
CUDZYNOWICE
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XVII
|
24
|
KWIECIEŃ ALEKSANDRA
|
LO KW
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
XVII
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce
|
|
|
punkty
|
Punkty
|
Suma
|
Punkty
|
Suma
|
po
|
||
|
|
|
|
|
Punktów
|
|
Punktów
|
III Rundzie
|
1
|
NOWACKI PATRYK
|
ODONÓW
|
20
|
20
|
40
|
17
|
57
|
I
|
2
|
ADAMSKI KAMIL
|
CUDZYNOWICE
|
17
|
15
|
32
|
20
|
52
|
II
|
3
|
ZACHARIASZ JANUSZ
|
CUDZYNOWICE
|
11
|
17
|
28
|
15
|
43
|
III
|
4
|
SZCZERBA ŁUKASZ
|
ODONÓW
|
15
|
10
|
25
|
9
|
34
|
IV
|
5
|
PERCIK JAKUB
|
CUDZYNOWICE
|
5
|
13
|
18
|
12
|
30
|
V
|
6
|
MUSIAŁ BARTOSZ
|
CUDZYNOWICE
|
13
|
12
|
25
|
0
|
25
|
VI
|
7
|
DEMBOWSKI MICHAŁ
|
LO KW
|
10
|
3
|
13
|
11
|
24
|
VII
|
8
|
FRYC BARTŁOMIEJ
|
LO KW
|
5
|
3
|
8
|
13
|
21
|
VIII
|
9
|
SOJA KRYSTIAN
|
ODONÓW
|
5
|
5
|
10
|
10
|
20
|
IX
|
10
|
KONWANT RAFAŁ
|
CUDZYNOWICE
|
9
|
9
|
18
|
0
|
18
|
X
|
11
|
WIĄCEK KAMIL
|
ODONÓW
|
12
|
5
|
17
|
0
|
17
|
XI
|
12
|
KABAT HUBERT
|
CUDZYNOWICE
|
3
|
11
|
14
|
0
|
14
|
XII
|
13
|
CHEĆKO PIOTR
|
ODONÓW
|
3
|
5
|
8
|
5
|
13
|
XIII
|
14
|
POŁETEK PAWEŁ
|
ZDZ KW
|
5
|
5
|
10
|
0
|
10
|
XIV
|
15
|
MUSIAŁ TOMASZ
|
LO KW
|
0
|
3
|
3
|
5
|
8
|
XV
|
16
|
SZOT GRZEGORZ
|
LO KW
|
0
|
3
|
3
|
3
|
6
|
XVI
|
17
|
ZAMOJSKI SZCZEPAN
|
ODONÓW
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
XVII
|
18
|
GAJDA KRYSTIAN
|
LO KW
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
XVII
|
19
|
KORFEL DAMIAN
|
CUDZYNOWICE
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XVIII
|
20
|
KOPEĆ MATEUSZ
|
ZDZ KW
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XVIII
|
21
|
TRĘDOWSKI STANISŁAW
|
ODONÓW
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XVIII
|
21
|
WILK JAKUB
|
ODONÓW
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XVIII
|
WYNIKI MISTRZOSTW POWIATU W TENISIE STOŁOWYM
SZKOLY PODSTAWOWE
IMIĘ I NAZWISKO
|
NAZWA SZKOŁY
|
MIEJSCE
|
WITEK KAMILA
|
SSP GORZKÓW
|
I
|
CICHA DOMINIKA
|
SSP GORZKÓW
|
II
|
MAGIERA JUSTYNA
|
SSP GORZKÓW
|
III
|
KUROWSKA WERONIKA
|
SSP GORZKÓW
|
IV
|
SZWAJCA DOMINIKA
|
SSP CUDZYNOWICE
|
V-VIII
|
PODSIADŁO NATALIA
|
SSP GORZKÓW
|
V-VIII
|
FENDRYCH ALEKSANDRA
|
SSP CUDZYNOWICE
|
V-VIII
|
PIWOWARCZYK NIKOLA
|
SSP CUDZYNOWICE
|
V-VIII
|
KOZIK NATALIA
|
SSP CUDZYNOWICE
|
IX
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
NAZWA SZKOŁY
|
MIEJSCE
|
PIETRAS EWELINA
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
I
|
PUDEŁKO KAMILA
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
II
|
KUREK MAŁGORZATA
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
III
|
JEDYNAK WIKTORIA
|
SP KRZCZONÓW
|
IV
|
KIELIAN MAGDALENA
|
SSP GORZKÓW
|
V-VIII
|
ADAMCZYK KLAUDIA
|
SP KRZCZONÓW
|
V-VIII
|
RUMAS KATARZYNA
|
SP KRZCZONÓW
|
V-VIII
|
KSIĄŻEK ANNA
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
V-VIII
|
KOWALCZYK KATARZYNA
|
SP KRZCZONÓW
|
IX-XIV
|
NOWAK MILENA
|
SSP CUDZYNOWICE
|
IX-XIV
|
PRAGNĄCA KAMILA
|
SSP CUDZYNOWICE
|
IX-XIV
|
TWARDOWSKA KAMILA
|
SSP CUDZYNOWICE
|
IX-XIV
|
WĄTEK OLIWIA
|
SSP GORZKÓW
|
IX-XIV
|
RAJSKA KATARZYNA
|
SSP GORZKÓW
|
IX-XIV
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
NAZWA SZKOŁY
|
MIEJSCE
|
BIEŃKUŃSKI ROBERT
|
SSP GORZKÓW
|
I
|
PUDEŁKO ERYK
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
II
|
PIETRAS KACPER
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
III
|
NOWAK SEBASTIAN
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
IV
|
JANIEC MACIEJ
|
SP KRZCZONÓW
|
V-VIII
|
KOWALSKI KAMIL
|
SSP GORZKÓW
|
V-VIII
|
LIS DAWID
|
SSP GORZKÓW
|
V-VIII
|
KALINA ADRIAN
|
SSP GORZKÓW
|
V-VIII
|
CHUMIKOWSKI OSKAR
|
SSP CUDZYNOWICE
|
IX-XVI
|
FRYT KACPER
|
SSP CUDZYNOWICE
|
IX-XVI
|
KUZIŃSKI MATEUSZ
|
SSP CUDZYNOWICE
|
IX-XVI
|
KOZIEŁ JAKUB
|
SSP CUDZYNOWICE
|
IX-XVI
|
KWIECIEŃ PAWEŁ
|
SSP CUDZYNOWICE
|
IX-XVI
|
FENDRYCH MICHAŁ
|
SSP CUDZYNOWICE
|
IX-XVI
|
SKOWRON BARTOSZ
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
IX-XVI
|
PARYS NORBERT
|
SSP CUDZYNOWICE
|
IX-XVI
|
PIETRACHOWSKI HUBERT
|
SSP CUDZYNOWICE
|
XVII
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
NAZWA SZKOŁY
|
MIEJSCE
|
PUDEŁKO ALBERT
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
I
|
KOWALSKI KRYSTIAN
|
SSP CUDZYNOWICE
|
II
|
KUROWSKI ALBERT
|
SSP GORZKÓW
|
III
|
WIECZOREK ERWIN
|
SSP CUDZYNOWICE
|
IV
|
KAPUSTA MATEUSZ
|
SSP GORZKÓW
|
V-VIII
|
MARZEC DAMIAN
|
SSP DOBIESŁAWICE
|
V-VIII
|
JANIEC HUBERT
|
SP KRZCZONÓW
|
V-VIII
|
JANIEC KRZYSZTOF
|
SP KRZCZONÓW
|
V-VIII
|
JASKÓŁA ALBERT
|
SSP CUDZYNOWICE
|
IX-XIII
|
KRYPEL TOMASZ
|
SP KRZCZONÓW
|
IX-XIII
|
JAMRÓZ ARTUR
|
SSP CUDZYNOWICE
|
IX-XIII
|
NOWAK DAWID
|
SSP CUDZYNOWICE
|
IX-XIII
|
KOWALCZYK JAKUB
|
SP KRZCZONÓW
|
IX-XIII
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
NAZWA SZKOŁY
|
MIEJSCE
|
WIKTORIA GZYL
|
CZYZOWICE
|
I
|
KLAUDIA KOZIŃSKA
|
CZYZOWICE
|
II
|
MARZENA STĘPIEŃ
|
CZYŻOWICE
|
III
|
KINGA GOCYK
|
CZYŻOWICE
|
IV
|
MILENA DĄBROWSKA
|
CZYŻOWICE
|
V-VIII
|
NATALIA BYSIŃSKA
|
KAZIMIERZA WIELKA
|
V-VIII
|
KATARZYNA RADZISZEWSKA
|
KAZIMIERZA WIELKA
|
V-VIII
|
AGNIESZKA PIETRAS
|
CZYŻOWICE
|
V-VIII
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
NAZWA SZKOŁY
|
MIEJSCE
|
DOMINIK DYBAŁ
|
CZYŻOWICE
|
I
|
TOMASZ KOŁODZIEJ
|
WIELGUS
|
II
|
MICHAŁ SKOTARCZYK
|
CZYŻOWICE
|
III
|
WOJCIECH ADAMCZYK
|
WIELGUS
|
IV
|
RADOSŁAW BANACH
|
WIELGUS
|
V-VIII
|
DANIEL SOJA
|
CZYŻOWICE
|
V-VIII
|
PIOTR PARADA
|
CZYŻOWICE
|
V-VIII
|
DAMIAN BALICKI
|
CZYŻOWICE
|
V-VIII
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
NAZWA SZKOŁY
|
MIEJSCE
|
PAULINA ADAMCZYK
|
LO KAZIMIERZA WIELKA
|
I
|
KAROLINA BANAŚ
|
LO KAZIMIERZA WIELKA
|
II
|
KLAUDIA PIKULSKA
|
LO KAZIMIERZA WIELKA
|
III
|
MARZENA KUPIEC
|
ZSZ ODONÓW
|
IV
|
PAULINA KRYPEL
|
ZSZ ODONÓW
|
V-VIII
|
KLAUDIA MICHAŁÓW
|
ZSZ ODONÓW
|
V-VIII
|
ALEKSANDRA PIETRZYK
|
ZSZ ODONÓW
|
V-VIII
|
MAGDALENA WOLSKA
|
ZSZ ODONÓW
|
V-VIII
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
NAZWA SZKOŁY
|
MIEJSCE
|
JAKUB PERCIK
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
I
|
HUBERT KABAT |
ZSR CUDZYNOWICE |
II |
BARTŁOMIEJ MUSIAŁ |
ZSR CUDZYNOWICE |
III |
RAFAŁ KONWANT |
ZSR CUDZYNOWICE |
IV |
PATRYK NOWACKI |
ZSZ ODONÓW |
V-VIII |
ŁUKASZ SZCZERBA |
ZSZ ODONÓW |
V-VIII |
JANUSZ ZACHARIASZ |
ZSR CUDZYNOWICE |
V-VIII |
KAMIL ADAMSKI |
ZSR CUDZYNOWICE |
V-VIII |
Strona 3 z 4