W czasie FERII ZIMOWYCH Kazimierski Ośrodek Sportowy serdecznie zaprasza na coroczny cykl turniejów halowych drużyn młodzieżowych.
 
Turnieje rozgrywane będą w Hali Kazimierskiego Ośrodka Sportowego, w nastepujących terminach :
  • 17.02.2015(wtorek) początek godz.9.30- IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków  (rocznik 2006 i młodsi) o Puchar Kazimierskiej Agencji Drukarskiej,
  • 18.02.2015(środa) początek godz.9.30- VII Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy Starszych (rocznik 2000 i młodsi) o Puchar Starosty Kazimierskiego,
  • 19.02.2015(czwartek) początek  godz.9.30- VII Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Młodszych (rocznik 1998 i młodsi)  o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kazimierza Wielka,
  • 24.02.2015(wtorek) początek godz.9.30- IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików Starszych (rocznik 2004 i młodsi) o Puchar Prezesa Firmy ,,Rolmet” w Kazimierzy Wielkiej,
  • 25.02.2015(środa) początek godz.9.30- X Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Starszych (rocznik 1996 i młodsi) o Puchar Prezesa Firmy ,,Mlek- Pol” w Kazimierzy Wielkiej.
  • 26.02.2015(czwartek) początek godz.9.30- I Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików Starszych (rocznik 2002 i młodsi) o Puchar Prezesa Kazimierskiego Ośrodka Sportowego.
Kontakt : 600 306 845, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
XII HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ 
     O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY
  KAZIMIERZA WIELKA 25.01.2015
 
 
W turneju wzieło udział 10 drużyn
  • JEDYNKA KRZESZOWICE
  • LZS CZARNOCIN
  • JAWORNIK GORZKÓW
  • SPARTA KAZIMIERZA WIELKA
  • ŚWIT KRZESZOWICE
  • NIDZICA DOBIESŁAWICE
  • RABA DOBCZYCE
  • PŁOMIEŃ KOŚCIELEC
  • GDOVIA GDÓW
  • KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
  I MIEJSCE KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA            II MIEJSCE  ŚWIT KRZESZOWICE
III MIEJSCE GDOVIA GDÓW                                                  IV MIEJSCE NIDZICA DOBIESŁAWICE
V MIEJSCESPARTA KAZIMIERZA WIELKA                            VI MIEJSCE RABA DOBCZYCE
VII MIEJSCE JAWORNIK GORZKÓW                              VIII MIEJSCE JEDYNKA KRZESZOWICE
IX MIEJSCE PŁOMIEŃ KOŚCIELEC                                X MIEJSCE LZS CZARNOCIN
 
NAJLEPSZY ZAWODNIK  - KAMIL CZAJKOWSKI        NAJLEPSZY BRAMKARZ  - GRZEGORZ ŁASKI
GDOVIA GDÓW                                                              KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
KRÓL STRZELCÓW - MIŁOSZ WRZESIEŃ (7 bramek)
LZS CZARNOCIN
 
PÓŁFINAŁY:
GDOVIA GDÓW - ŚWIT KRZESZOWICE 0:2
NIDZICA DOBIESŁAWICE - KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA 1:2
 
MECZ O IX- X MIEJSCE
LZS CZARNOCIN - PŁOMIEŃ KOŚCIELEC 1:4
 
MECZ O VII - VIII MIEJSCE
JAWORNIK GORZKÓW - JEDYNKA KRZESZOWICE KARNE 11:10
 
MECZ O V -VI MIEJSCE
SPARTA KAZIMIERZA WIELKA - RABA DOBCZYCE 4:1
 
MECZ O III MIEJSCE
NIDZICA DOBIESŁAWICE - GDOVIA GDÓW 2:5
 
MECZ O I MIEJSCE - FINAŁ
ŚWIT KRZESZOWICE - KALWARIANKA KALWARIA ZEBRZYDOWSKA 1:3
 
Puchar Fair Play ufundowany przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej zdobyła drużyna Nidzica Dobiesławice.
Puchar dla najlepszej drużyny pionu LZS ufundowany przez Świętokrzyskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe otrzymała drużyna Gdovia Gdów.
 
Nagrody dla zawodników ufundował Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka Pan Adam Bodzioch.
 
 
 
 
 
 
                                                      REGULAMIN  XII HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ SENIORÓW
                                                                       O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY
                                                                                        KAZIMIERZA WIELKA
ROZDZIAŁ I
Miejsce, czas, obsada turnieju
1. Turniej rozgrywany będzie w Hali Kazimierskiego Ośrodka Sportowego ul. Tadeusza Kościuszki 13,                        
       28-500 Kazimierza Wielka w dniu 24.01.2015 (sobota) początek godzina 930.
2. W turnieju bierze udział 10 zespołów, które rozlosowano na dwie grupy:
 
                                                     Grupa A                                         Grupa B             
1.GDOVIA  Gdów                                                    1.SPARTA  Kazimierza Wielka
2.LZS Czarnocin                                                      2.NIDZICA  Dobiesławice
3.JEDYNKA Krzeszowice                                   3.ŚWIT Krzeszowice      
4.KALWARIANKA Kalwaria Zebrzydowska     4.PŁOMIEŃ  Kościelec
5. RABA  Dobczyce                                                  5.JAWORNIK Gorzków
      3. Odprawa techniczna o godzinie 900 w dniu turnieju.
 
.ROZDZIAŁ II
Warunki uczestnictwa
1.   Drużyna zostaje dopuszczona do turnieju, jeżeli spełni wymogi uczestnictwa jak niżej:
§   Przedstawi aktualne badania lekarskie zawodników (ważne 6 miesięcy) stwierdzające ich zdolność do gry w piłkę nożną - dopuszcza się zbiorowe potwierdzenie lekarza o zdolności
zawodników do gry na dostarczonej imiennej liście zawodników.
§   Złoży listę zawodników, na której musi być zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna i moralna).
§   Uprawnieni do gry są wyłącznie zawodnicy zweryfikowani, każdy zawodnik musi posiadać do wglądu dowód tożsamości (dowód osobisty, legitymacja szkolna, paszport, książeczka wojskowa).
§   Wpłaci organizatorowi turnieju (na miejscu) opłatę startową – 350 zł od drużyny.
§   Powyższe będzie wymagane na odprawie technicznej w dniu turnieju.
 
ROZDZIAŁ III
Ustalenia organizacyjne
1.Organizator opracowuje regulamin, przepisy turnieju i przesyła wszystkim uczestnikom turnieju
i sędziom głównym.
2. Drużyna może wystawić nieograniczoną liczbę zawodników  z listy, jaka zostanie przedłożona na odprawie technicznej.
3. Zespoły na czas turnieju ubezpieczają swoich zawodników we własnym zakresie.
4. Gospodarz turnieju w ramach budżetu powstałego z wpłat uczestniczących drużyn zapewnia: opiekę medyczną, uregulowanie ryczałtów sędziowskich, wodę mineralną dla każdego zawodnika, posiłek, nagrody.
 
ROZDZIAŁ IV
Zasady gry
 
1. W grupach rozgrywane są mecze drużyn systemem „każdy z każdym”. Punktacja spotkań
w grupie: za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 punkt, przegrana 0 punktów.
2. O kolejności miejsc w grupie decyduje:
  • Większa ilość zdobytych punktów
  • Korzystniejszy wynik bezpośredniego spotkania (lub spotkań pomiędzy zainteresowanymi drużynami, w przypadku, gdy jednakową ilość punktów zdobędzie więcej niż dwa zespoły, wówczas sporządza się dodatkową tabelę uwzględniającą tylko wyniki pomiędzy zainteresowanymi zespołami w dodatkowej tabeli obowiązują podpunkty jak wyżej)
  • Korzystniejsza różnica bramek
  • Większa ilość zdobytych bramek
  • Rzuty karne (3)
3. Drużyny po eliminacjach utworzą pary wg. przyjętego klucza:
5 miejsca w grupach – mecz o IX-X miejsce
4 miejsca w grupach – mecz o VII-VIII miejsce
3 miejsca w grupach – mecz o V- VI miejsce
A1-B2 (wygrani mecz o I miejsce)
A2-B1 (przegrani mecz o III miejsce)
            
W przypadku wyniku remisowego spotkania finałowego rozegrana zostanie seria rzutów karnych (3).
4. Zawodnik przez czas trwania turnieju zobowiązany jest grać z tym samym numerem na koszulce, co kierownik drużyny potwierdza na liście zgłoszeń oraz w sprawozdaniach sędziowskich.
5. Drużyna wobec sędziego reprezentowana jest przez swojego kapitana, koniecznie oznaczonego opaską na ramieniu. Wobec sekretariatu turnieju drużynę reprezentuje jej kierownik.
ROZDZIAŁ V
Sankcje dyscyplinarne
 
1. Organizator przewiduje następujące kary:
§  Żółta kartka – napomnienie (2 minuty)
§  Czerwona kartka – wykluczenie z meczu (po 2 minutach może wejść inny zawodnik)
ROZDZIAŁ VI
                   Sędziowie
1.Mecze turnieju prowadzić będą sędziowie wytypowani przez organizatora (3 sędziów).
ROZDZIAŁ VII
Program minutowy turnieju
900     weryfikacja
     930   –   Grupa A   (2 z 5)   LZS  – RABA
     945  –    Grupa A   (3 z 4)   JEDYNKA - KALWARIANKA
     1000 –   Grupa B   (2 z 5)   NIDZICA - JAWORNIK
     1015 –   Grupa B   (3 z 4)   ŚWIT – PŁOMIEŃ
     1030  -   Grupa A   (1 z 5)   GDOVIA  - RABA
     1045  -   Grupa A   (2 z 3)   LZS - JEDYNKA
     1100  –   Grupa B   (1 z 5)   SPARTA - JAWORNIK
     1115 –    Grupa B   (2 z 3)   NIDZICA - ŚWIT
     1130 –    OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU
     1145 –    Grupa A   (1 z 4)   GDOVIA - KALWARIANKA
     1200 –     Grupa A   (3 z 5)   JEDYNKA -  RABA
     1215 –    Grupa B   (1 z 4)   SPARTA - PŁOMIEŃ
 1230 –    Grupa B   (3 z 5)   ŚWIT - JAWORNIK
1245 –    Grupa A   (1 z 3)   GDOVIA - JEDYNKA
1300  –   Grupa A   (2 z 4)   LZS - KALWARIANKA
1315 –    Grupa B   (1 z 3)   SPARTA - ŚWIT
1330 –    Grupa B   (2 z 4)   NIDZICA - PŁOMIEŃ
1345 –    Grupa A   (1 z 2)   GDOVIA – LZS
1400 –    Grupa A   (4 z 5)   KALWARIANKA - RABA
1415 –    Grupa B   (1 z 2)   SPARTA - NIDZICA
1430 –    Grupa B   (4 z 5)   PŁOMIEŃ - JAWORNIK
1445 –    przerwa (część artystyczna)
1500 –    A1 – B2 (wygrani mecz o I miejsce)
1515 –    A2 – B1 (przegrani mecz o III miejsce)
1530 –    5 miejsca w grupach – mecz o IX – X miejsce
1545  –   4 miejsca w grupach – mecz o VII – VIII miejsce
1600  –   3 miejsca w grupach – mecz o V – VI miejsce
1615  –   mecz o  III miejsce
1630  –   mecz o  I miejsce - FINAŁ
1700  –    zakończenie turnieju                           
ROZDZIAŁ VIII
Nagrody
1. Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymują dyplomy.
2. 3 pierwsze drużyny otrzymują puchary.
3. Puchar otrzymują również: król strzelców (przy równej ilości strzelonych bramek decyduje wyższe miejsce drużyny), najlepszy piłkarz turnieju (wyznacza organizator ), najlepszy bramkarz (decyduje najmniejsza ilość straconych bramek).
4. Ponadto organizator przewiduje nagrody rzeczowe, nagrodę za postawę „fair play” w turnieju,
5. Puchar Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Kielcach, puchar Świętokrzyskiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Kielcach.
ROZDZIAŁ IX
Postanowienia końcowe
1.       Niniejszy regulamin jest wraz z przepisami jest jedyną podstawą turnieju.
2.       W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy organizacyjne i         dyscyplinarne PZPN.
3.       Niniejszy regulamin i przepisy obowiązują podczas XII HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ             SENIORÓW O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA i GMINY KAZIMIERZA WIELKA.
 
                 PRZEPISY OGÓLNE
     
1. Piłka – rozmiar 4 .
2. Ilość zawodników (zespoły występują w składach pięcioosobowych – 4 w polu + bramkarz).
3. Drużyna zdekompletowana (mniej niż 3 zawodników włączając bramkarza) –zakończenie meczu. Sędzia przyznaje walkower dla drużyny przeciwnej w stosunku 5 : 0.
4. Czas gry 1x14 minut (1 minuta przerwy między meczami).
5. Zawodnicy mogą grać wyłącznie w obuwiu sportowym.
6. Uczestnicy są zobowiązani do przestrzegania zasad współżycia społecznego, a w szczególności, zdrowia i godności osobistej innych uczestników turnieju.
7. Halowa piłka nożna jest grą bezkontaktową.
8. Mecz wygrywa drużyna, która zdobędzie więcej bramek.
9. W przypadku równej ilości strzelonych bramek mecz kończy się wynikiem nierozstrzygniętym (remisem).
10. Na kapitanie drużyny spoczywa obowiązek zapoznania zawodników swojej drużyny z przepisami.
11. Walkower orzeka sędzia po upływie 5 minut od przewidzianego czasu rozpoczęcia rozgrywek.
12. Zmiany są lotne wyłącznie w strefie zmian (strefą zmian określany jest obszar przy ławce zawodników rezerwowych).
13. Piłka z autu jest wybijana nogą jako rzut wolny pośredni.
14. Bramka może być zdobyta bezpośrednio z rzutu różnego jedynie na drużynie przeciwnej.
15. Bramkarz wprowadza piłkę do gry ręką, podając ją do zawodnika.
16. Drużyna ma 4 sekundy na wprowadzenie piłki do gry. Po tym czasie sędzia odgwizduje rzut wolny pośredni dla drużyny przeciwnej.
17. Zawodnik drużyny przeciwnej powinien znajdować się 5 metrów od miejsca wybijania autu, rzutu rożnego, rzutu wolnego.
18. Rzuty wolne podyktowane za przewinienia w obrębie pola karnego wykonane są
z linii pola karnego.
19. Sędzia może ukarać zawodnika dwuminutową karą (żółta kartka) lub dwuminutową karą (czerwona kartka- również będąca skutkiem drugiej żółtej kartki) - wykluczeniem z meczu, po dwóch minutach może wejść inny zawodnik. W przypadku, gdy drużyna gra w osłabieniu i traci bramkę zawodnik ukarany żółtą kartą wchodzi na boisko. W przypadku, gdy drużyna gra w osłabieniu na skutek czerwonej kartki i traci bramkę można wprowadzić do gry innego zawodnika
20. Zawodnik powraca na boisko po wyraźnym wskazaniu sędziego.
21. Za dokonanie zmiany podczas gry, bądź w miejscu do tego nie przeznaczonym sędzia udziela drużynie karę 2–óch minut dla zawodnika   wchodzącego i przez ten czas drużyna gra w osłabieniu.
22. Występuje całkowity zakaz gry wślizgiem.
23. Nie jest uważane za wślizg zagranie, gdy w promieniu 2 metrów nie znajduje się zawodnik drużyny przeciwnej a zawodnik „przecina” tylko tor piłki.
24. Jeżeli piłka przypadkowo uderzy w sufit grę wznawia się rzutem z autu przyznanym drużynie przeciwnej.
25. Organizator może zdyskwalifikować zawodnika (bądź drużynę), gdy             jegozachowanie rażąco narusza zasady sportowej rywalizacji i stwarza zagrożenie dla pozostałych uczestników turnieju

W dniu 07.09.2014 r. na boisku przy Kazimierskim Ośrodku Sportowym odbył się Turniej Siatkówki Plażowej w kategorii Open. Startowały 3 zespoły - grając systemem "każdy z każdym" do 2 wygranych setów.
Uczestnicy:
MKS - Marek Szmuc, Krzysztof Szmuc
MEBLO- DAR - Dariusz Cieśla, Adam Klimczyk
ADHD - Radosław Rasała, Artur Szczerba
Wyniki meczów:
1. Meblo-Dar - ADHD - 1:2 /-8,16,-8/
2. MKS - Meblo - Dar -  2:0 /-8,-11/
3. MKS- ADHD - 2:0 /-2,-11/
Kolejność końcow turnieju:
I miejsce - MKS
II miejsce - ADHD
III miejsce - MEBLO-DAR
Po rozegranych meczach - przedstawiciel Kos wręczył zwycięzcom puchary i dyplomy za 3 pierwsze miejsca. Turniej odbył się przy pięknej pogodzie i we wspaniałej atmosferze.
Uczestnicy mają nadzieję że następny turniej odbędzie sie przy większej ilości uczestników. Organizatorem turnieju i fundatorem nagród był Kazimierski Ośrodek Sportowy.
 

KAZIMIERSKI BIEG ULICZNU 2014
28.09.2014 /NIEDZIELA/

 

W niedzielne popołudnie zakończyła się druga edycja Biegu w Kazimierzy Wielkiej w zieło w nim udział 109 uczestników najmłodszy miał 2 latka /Zuzanna Polanko z Jakuszowic/ najstarszy 70 lat /Miczysław Pikulski z  Pińczowa/.
Medale i puchary dla najlpszych wręczali
Vice Starosta Michał Bucki, Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka Tadeusz Knopek oraz Przewodniczący Rady Gminy Andrzej Kuliś

 

 

 

 

 

ZWYCIĘZCA BIEGU
/OPEN/

MARCI WOJNIAK

PIŃCZÓW

10KM - CZAS 41,25

II Miejsce
Marcin Błach /Pińczów/
III Miejsce
Łukasz Sadło /Jakuszowice/
 
WYNIKI
dystans 200 m /PRZEDSZKOLAKI/
Miejsce Nazwisko i imię miejscowość
1 Witek Jakub Kazimierza Wielka
2 Madej Antoni Kazimierza Wielka
3 Polanko Amelia Jakuszowice
3 Wojtaś Błażej  
4 Polanko Zuzanna Jakuszowice
5 Madej Jan Kazimierza Wielka

dystans 1km /klasy I-II/
Miejsce Nazwisko i imię miejscowość
1 Bartos Eryk Kazimierza Wielka
2 Kwiecień Kalina Kazimierza Wielka
3 Woźniak Jacek Cudzynowice
4 Maj Pola Odonów
5 Wróbel Oliwier Kazimierza Wielka
6 Dybał Franciszek  
dystans 1km /klasy III-IV/
Miejsce Nazwisko i imię miejscowość
1 Coulibaly Lamine Kazimierza Wielka
2 Zapart Nikola Odonów
3 Gącik Szymon Kazimierza Wielka
4 Jach Nikola Kazimierza Wielka
5 Możdżeń Daniel Kazimierza Wielka
6 Coulibaly David
Kazimierza Wielka
 
dystans 1km /klasy V-VI/
Miejsce Nazwisko i imię miejscowość
1 Podsiadło Natalia Plechów
2 Adamusik Agata Plechówka
3 Dybał Filip Kazimierza Wielka
4 Kaczmarczyk Jakub Wojciechów
5 Stępień Julia Łyczaków
6 Cieślik Bartłomiej  
dystans 1km /GIMNAZJUM/
Miejsce Nazwisko i imię miejscowość
1 Wilk Krystian Plechówka
2 Łakota Marcin Zysławice
3 Adamusik Alicja Plechówka
4 Ptak Maciej Topola
5 Jagielnik Kamil Kazimierza Wielka
6 Paderska Paulina Kazimierza Wielka
dystans 1km /do 40 lat/
Miejsce Nazwisko i imię miejscowość
1 Klimczyk Adam Wojciechów
2 Miszczyk Paweł Kazimierza Wielka
3 Kwasiński Igor Kazimierza Wielka
4 Machynia Piotr Kazimierza Wielka
5 Cieśla Dariusz Donosy
6 Sadowski Rafał Podolany
dystans 1km / 40-60 lat/
Miejsce Nazwisko i imię miejscowość
1 Robak - Klimczyk Ewa Kazimierza Wielka
2 Gącik Robert Kazimierza Wielka
3 Coulibaly Edyta Kazimierza Wielka
dystans 5km / do 30 lat/
Miejsce Nazwisko i imię miejscowość
1 Jach Dorota Kazimierza Wielka
dystans 5km / 40-60 lat/
Miejsce Nazwisko i imię miejscowość
1 Piotrowski Andrzej Kazimierza Wielka
dystans 5km / powyżej 60 lat/
Miejsce Nazwisko i imię miejscowość
1 Matyjewicz Michał Chruszczyna Wielka
dystans 10 km / do 30 lat/
Miejsce Nazwisko i imię miejscowość
1 Hołda Mateusz Paśmiechy
2 Kotwica Kacper Odonów
3 Trzepatowski Mateusz Wolica
4 Klimczyk Adam Wojciechów

 

dystans 10 km / Kobiety/
Miejsce Nazwisko i imię miejscowość
1 Zielińska Katarzyna Pińczów
2 Wojtaś Renata Pińczów
3 Korfel Karolina Odonów
3 Wojas Marlena Jakuszowice
4 Białowąs Ewa Proszowice

dystans 10 km / 30-40 lat/

Miejsce Nazwisko i imię miejscowość
1 Błach Marcin Pińczów
2 Sadło  Łukasz Jakuszowice
3 Stepień Marcin Kazimierza Wielka
4 Czerw Piotr Skrzypiów
5 Jach Marcin Kazimierza Wielka
dystans 10 km / 40-60 lat/
Miejsce Nazwisko i imię miejscowość
1 Wojniak Marcin Pińczów
2 Buczak Jarosław Pińczów
3 Szymański Marek Kazimierza Wielka
4 Buczak Maciej Pińczów
5 Piątek Paweł Kazimierza Wielka
dystans 10 km / powyżej 60 lat/
Miejsce Nazwisko i imię miejscowość
1 Szczepanik Andrzej Kazimierza Wielka
2 Napora Mieczysław Pińczów
3 Pikulski Mieczysław Pińczów
Bieg  uliczny 2014
Kazimierza Wielka, dn. 28.09.2014 r.
 
REGULAMIN
1. Cel biegu
- propagowanie zdrowego trybu życia,
- popularyzacja biegania jako najprostszej formy rekreacji fizycznej

2. Organizator
- Kazimierski Ośrodek Sportowy, - Starostwo Powiatowe w Kazimierzy Wielkiej,
- Urząd MiG w Kazimierzy Wielkiej,
 
3. Termin i miejsce
- 28.09.2014 r., godz. 13.30 -14.30 przyjmowanie zgłoszeń
- 28.09.2014 r., start biegu amatorów ok. 1 km – godz. 15.00 – ul. Kościuszki  Kazimierza Wielka
- 28.09.2014 r., start biegu zawodowców 5 oraz 10 km – godz. 15.30 - ul. Kościuszki , parku miejskiego okolic zbiornika retencyjnego w Kazimierzy Wielkiej
5. Dane techniczne biegu
Dystans - . 1000 m, trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości, co 100 m. Każdy może wziąć udział
w biegu amatorskim!
Bieg na 5 km  trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości co 100 m..
Max. czas biegu- 40 min.
- typ biegu : uliczny
Bieg na 10km  trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości co 100 m..
Max. czas biegu- 1h 20 min.
- typ biegu : uliczny
  • Trasa biegu
- Start – Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki
- Park Miejski
- ul. Kościuszki oraz tereny droga obok zbiornika retencyjnego
Meta: Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki
 
6. Uczestnictwo
W biegu uczestniczyć mogą:
  • Wszystkie chętne osoby popierające ideę zdrowego trybu życia
  • Warunkiem dopuszczenia do biegu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
W biegu nie mogą uczestniczyć:
  • Osoby, którym organizator lub oznakowany przedstawiciel organizatora odmówi prawa uczestnictwa w biegu. Przedstawiciel organizatora nie musi podawać przyczyny, dla której odmówił udziału w biegu danej osobie.
Każdy uczestnik bierze udział w biegu na własną odpowiedzialność.
Udział w biegu jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
Udział w biegu jest bezpłatny!
7. Zgłoszenia
-  formularz zgłoszeniowy należy wysłać do dnia 27.09.2014r. na adres e- mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- w dniu biegu zgłoszenia przyjmowane będą przed biegiem ( w godzinach: 13:30 – 14:30)
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY TU POBIERZ >>>>

Bieg uliczny odbędzie się bez względu na pogodę. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania biegu bez podania przyczyny.
Uczestnicy biegu są zobowiązani do przestrzegania regulaminu, ogólnych zasad bezpieczeństwa i stosowania się do poleceń organizatorów i służb porządkowych.
Uczestnicy biegu wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych dla potrzeb wewnętrznych organizatora, także wyrażają zgodę na wykorzystanie ich wizerunku w materiałach informacyjnych i reklamowych biegu.
8. Inne
- w biegu amatorów przewiduje się cztery kategorie – szkoły podstawowe, gimnazja młodzież do lat 25, open
- w biegu na 5 oraz 10 km kategorie wiekowe wyłonione zostaną w zależności od ilości zgłoszeń
- w każdej kategorii dla pierwszych trzech zawodników przewidziane są puchary, natomiast za miejsca 1-6 dyplomy
- Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian do regulaminu,  które mogą zostać przedstawione na stronie internetowej organizatora, bądź zostaną podane do wiadomości przed startem w dniu imprezy.
- Uwaga ! Kategorie mogą zostać podzielone w zależnośći od ilości zgłoszeń !!!
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki mające miejsce na trasie Biegu, wynikające z winy uczestników biegu.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności materialnej za rzeczy zaginione w trakcie trwania imprezy.
Organizator, wszystkie osoby z nim współpracujące, a także osoby związane z przeprowadzeniem i organizacją biegu nie ponoszą odpowiedzialności względem uczestników za wypadki, ewentualne kolizje, szkody osobowe, rzeczowe i majątkowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach spowodowane przez uczestników. Uczestnicy ponoszą odpowiedzialność cywilną i prawną za wyrządzone szkody.
W sprawach nie ujętych w regulaminie ostateczną decyzje podejmuje organizator.


Kontakt:
tel. 41 3501  020 , 696 486 555
 
 
INFORMACJA

Kazimierski Ośrodek Sportowy będąc organizatorem

Biegów ulicznych 2014” informuje, iż w dniu

28.09.2014 r. /niedziela/
w godzinach od 14.30 do 17.30 będzie zamknięta dla ruchu pojazdów ulica Kościuszki.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 413501020.

Przepraszamy za utrudnienia w ruchu.

Trasa Biegu

 

Podkategorie

V KAZIMIERSKI RAJD SAMOCHODÓW TERENOWYCH
26-27 MAJ 2012

AKTUALNA LISTA STARTOWA


ZOBACZ JAK BYŁO W UBIEGŁYM ROKU !!!http://www.youtube.com/watch?v=WjR_M7eKgng



ZAPRASZAMY!!!

ZGŁOSZENIA ZAŁÓG ORAZ WPISOWE W KWOCIE
2 DNI         - 350 ZŁ (SOBOTA, NIEDZIELA)
 PRZYJMOWANE BĘDĄ DO DNIA 21.05.2012
I POWINNO ZAWIERAĆ: NAZWISKO I IMIĘ KIEROWCY ORAZ PILOTA, ADRES ZAMIESZKANIA, TEL. KONTAKTOWY, MARKĘ, TYP SAMOCHODU ORAZ NR REJESTRACYJNY. OSTATECZNYM POTWIERDZENIEM UCZESTNICTWA JEST WPŁYW  KWOTY NA KONTO W WYZNACZONYM TERMINIE. W PRZYPADKU BRAKU MIEJSC POWYŻSZA KWOTA BĘDZIE ZWRACANA POMNIEJSZONA O KOSZT PRZELEWU. PO TYM TERMINIE W WYPADKU WOLNYCH MIEJSC KWOTA WPISOWEGO WZRASTA DO 400 ZŁ OD ZAŁOGI. KOLEJNOŚĆ WPŁYWU KWOTY NA KONTO DECYDOWAĆ BĘDZIE O UCZESTNICTWIE W RAJDZIE

ZGŁOSZENIE POWINNO BYĆ PRZESŁANE FAKSEM NA NUMER 0413501022 LUB E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KAZIMIERSKI OŚRODEK SPORTOWY
ul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka, tel. (041) 3501020, tel. fax. (041) 3501022
 www.kazimierzakos.plRegon: 292828617                         NIP: 662-17-36-373

KONTO BANKOWE: Bank Spółdzielczy O/ Kazimierza Wielka 94 849300040180013037370003

·         WYCZYN-  Kazimierza Mała start na lotnisku, jeździmy na czas pętla ok. 8 km trasy,  oczywiście zaliczanie po trasie "PK-ów" do klasyfikacji rajdu liczy się jak największa liczba zaliczonych okrążeń. W niedzielę odcinek specjalny za halą KOS jeździmy na czas,  oczywiście zaliczanie po trasie "PK-ów" do klasyfikacji rajdu liczy się jak największa liczba zaliczonych okrążeń.

·         SPORT-  podobnie jak WYCZYN start w sobotę Kazimierza Mała  (klasa najtrudniejsza) + oczywiście zaliczanie po trasie "PK-ów" + odcinek specjalny w niedzielę za halą KOS do klasyfikacji rajdu liczy się jak największa liczba zaliczonych okrążeń.

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI

MIEJSCA NOCLEGOWE W KAZIMIERZY I OKOLICACH
rezerwacja we własnym zakresie!

MOŻLIWOŚĆ NOCLEGU RÓWNIEŻ NA HALI SPORTOWEJ
TAK JAK W ROKU UBIEGŁYM GRATIS!!!

HARMONOGRAM IMPREZY:
przyjmowanie załóg od 11:00 do 13:30 (SPORT i WYCZYN)
Wyjazd na trasę godzina 13:30

·     26.05.12      GODZ. 12.00 – 14.00     ZLOT SAMOCHODÓW TERENOWYCH ORAZ
                                                            SUV'ÓW  (PARKING PRZED HALĄ KOS)
·    26.05.12      GODZ. 14.00 – 14.30     ODPRAWA TECHNICZNA
·    26.05.12      GODZ. 15.00                 START ROLMET      
·    27.05.12      GODZ. 8.30-9.00           ODPRAWA TECHNICZNA PRZED OS
·    27.05.12      GODZ. 9.00                   START PIERWSZEJ ZAŁOGI HALA KOS,
                                                                „ZBIORNIK MAŁOSZÓWKA”
·     27.05.12      GODZ. 15.00                 ZAKOŃCZENIE RAJDU

ORGANIZATOR ZAPEWNIA DLA ZAŁOGI (KIEROWCA + PILOT):
·       KOLACJA Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ
·       NIEDZIELA ŚNIADANIE
·       2 DANIA GORĄCE + KAWA LUB HERBATA
·       DARMOWY GODZINNY POBYT NA BASENIE W KAZIMIERZY WIELKIEJ DLA DWÓCH OSÓB
·       DYPLOMY, UPOMINKI, PUCHARY ZA I, II, III MIEJSCA W TRZECH KATEGORIACH,
·       BUFET, GRILL ORAZ MIŁĄ ATMOSFERĘ

WYMOGI TECHNICZNE

·       SAMOCHÓD SPRAWNY TECHNICZNIE, DO 3,5 TONY, ZAREJESTROWANY, POSIADAJĄCY WAŻNE BADANIA TECHNICZNE, OC ORAZ OBOWIĄZKOWO NW
·       KIEROWCA I PILOT MUSZĄ BYĆ OSOBAMI PEŁNOLETNIMI
·       KIEROWCA POSIADA UPRAWNIENIA DO KIEROWANIA POJAZDAMI DANEGO TYPU
·       KIEROWCA I PILOT STARTUJĄ W  KASKACH
·       ZAŁOGA OBOWIĄZKOWO PODPISUJE OŚWIADCZENIE…
·       WYPOSAŻENIE POJAZDU – PASY BEZPIECZEŃSTWA, SPRAWNA GAŚNICA, STABILNIE ZAMOCOWANY AKUMULATOR, APTECZKA
·       OBOWIĄZKOWO WYPOSAŻENIE POJAZDU TO: HAKI Z TYŁU I Z PRZODU POJAZDU O WYSTARCZAJĄCEJ WYTRZYMAŁOŚCI, PAŁĄK BEZPIECZEŃSTWA LUB ZAMKNIĘTE NADWOZIE, KLATKA BEZPIECZEŃSTWA
·       ZAŁOGA PODCZAS ZAWODÓW NIE MOŻE BYĆ POD WYPŁYWEM ALKOHOLU LUB INNYCH ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH
·       W POJEŹDZIE PODCZAS UDZIAŁU W ZAWODACH MOŻE PRZEBYWAĆ TYLKO KIEROWCA I PILOT
·       ZAŁOGA BEZWZGLĘDNIE PRZESTRZEGA ZASAD REGULAMINU ORAZ PODPORZĄDKOWUJE SIĘ POLECENIOM ORGANIZATORÓW
·       ORGANIZATOR NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA STAN ZDROWIA UCZESTNIKÓW ORAZ SZKODY WYRZĄDZONE W SPRZĘCIE I OSOBACH.
·       UCZESTNIK PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ FINANSOWĄ ZA EWENTUALNIE WYRZĄDZONE SZKODY.
·       UCZESTNICY ZOBOWIĄZANI SĄ DO PORUSZANIA SIĘ PO ŚCIŚLE WYZNACZONYCH TRASACH

LISTA STARTOWA
AKTUALNA LISTA STARTOWA NA DZIEŃ 20.04.2012

  Kierowca Pilot Samochód   Klasa
1 WTOREK SŁAWOMIR PLUTA RADOSŁAW CZARNY    
2 BOMBA PAWEŁ   MITSUBISHI BRONISZÓW  
3 RYSZARD LAMPA JERZY ROGALA SUZUKI SAMURAI JASTRZĘBIA  
4 PIOTR KOPEĆ DAREK DOPIERAŁA ŁADA NIWA ZAGÓRZYCE  
5 JANUSZ RUSEK   JOŃCZYK PAWEŁ  SUZUKI BULOWICE SPORT
6 SZARAWARA MARIUSZ   MATUSZKIEWICZ MARCIN TOYOTA  KRAKÓW SPORT
7 WOJTCZAK PAWEŁ   SUZUKI SAMURAI KRAKÓW SPORT
8 MARCIN CZAJA   UAZ 469\B   SPORT
9 BŁAUT GRZEGORZ   SUZUKI SAMURAI KRAKÓW  
10 SKRZELA PIOTR KOPEĆ MATEUSZ SUZUKI SANTANA    
11 PIĄTEK RYSZARD   SUZUKI SAMURAI KADZICE SPORT
12 SKÓRA ADAM   Land Rover KRAKÓW  
13 GICAL ANDRZEJ   SAM EV 1 BOCHNIA  
14 KONEFAL KAMIL PAWEŁ ASSMAN   MIELEC  
15 JANUSZ DURBAS RAFAŁ DURBAS SUZUKI SAMURAI PROSZOWICE  
16 ŁYSOŃ DARIUSZ      JEEP WRANGLER     SPORT
17          
18          
19          
20          
21          
22          
23          
24          
25          
26          
27          
28          
29          
30          
31          
32          
33          
34          
35          
36          
37          
 

IV Kazimierski Rajd samochodów terenowych zobacz więcej>>

III Kazimierski Rajd samochodów terenowych zobacz więcej>>

II Kazimierski Rajd samochodów terenowych zobacz więcej>>

I Kazimierski Rajd samochodów terenowych zobacz więcej >>

 

Powiatowa Letnia Liga Piłki Nożnej