- Szczegóły
- Kategoria: hala
- Odsłony: 16046
TERMINARZ X KOLEJKA
|
PIĄTEK 30.10.2015
|
|
1.
|
SZYBCY I WŚCIEKLI - FARMACJA |
1745 – 1840
|
2.
|
KAFFARO - GRANDA |
1845 – 1940
|
3.
|
WOJCIECHÓW - PRZEMYKÓW |
1945 – 2040
|
1. Przemyków
2. RKM
3. Caffaro
4. Gren Street
5. Rafis
6. Szybcy i Wściekli
7. Ciśnieniowcy
8. Granda
9. Daremny Trud
10. Wojciechów
11. Farmacja
|
WYNIK
ZWIĄZKU Z WYCOFANIEM SIĘ DRUŻYNY NA SPOKOJU PO III KOLEJKACH WYNIKI ROZEGRANYCH MECZY ZOSTAŁY ANULOWANE !
|
|
NAZWISKO I IMIĘ
|
ZESPÓŁ
|
BRAMKI
|
1
|
ZACHARIASZ JANUSZ
|
SZYBCY I WŚCIEKLI
|
35
|
2
|
SZLĘK TOMASZ
|
WOJCIECHÓW
|
34
|
3
|
NOWAK DANIEL
|
FARMACJA
|
34
|
4
|
PRZEBIERACZ HUBERT
|
DAREMNY TRUD
|
33
|
5
|
CICHY DAMIAN
|
SZYBCY I WŚCIEKLI
|
28
|
6
|
GĄCIK DAWID
|
FARMACJA
|
27
|
7
|
BYSIŃSKI PRZEMYSŁAW
|
PRZEMYKÓW
|
26
|
8
|
ADAMCZYK MARCIN
|
CIŚNIENIOWCY
|
26
|
9
|
MACUGOWSKI ERWIN
|
CAFFARO
|
21
|
10
|
SYDORYK MICHAŁ
|
DAREMNY TRUD
|
21
|
11
|
JĘDRAS SEBASTIAN
|
WOJCIECHÓW
|
21
|
12
|
ADAMSKI KAMIL
|
SZYBCY I WŚCIEKLI
|
18
|
13
|
WALKIEWICZ MICHAŁ
|
CIŚNIENIOWCY
|
18
|
14
|
KOZIOŁ MICHAŁ
|
FARMACJA
|
17
|
15
|
KALETA ERWIN
|
CIŚNIENIOWCY
|
15
|
16
|
GOŁĘBIOWSKI MACIEJ
|
SZYBCY I WŚCIEKLI
|
15
|
17
|
PLEWA DAMIAN
|
CIŚNIENIOWCY
|
14
|
18
|
KUBATA KAMIL
|
PRZEMYKÓW
|
14
|
19
|
NOGA SEBASTIAN
|
PRZEMYKÓW
|
14
|
20
|
NIEDŹWIEDŹ ŁUKASZ
|
RKM
|
13
|
21
|
LECH TOMASZ
|
CAFFARO
|
13
|
22
|
SŁABOSZ KAMIL
|
DAREMNY TRUD
|
13
|
23
|
WĄTEK NORBERT
|
RKM
|
12
|
24
|
SKOWRON PIOTR
|
RAFIS
|
12
|
25
|
DWORAK ŁUKASZ
|
CIŚNIENIOWCY
|
12
|
26
|
CIEŚLA DARIUSZ
|
RKM
|
12
|
27
|
GALA JAKUB
|
GREEN STREET
|
11
|
28
|
MOŻDŻEŃ ADAM
|
RAFIS
|
11
|
29
|
BOMBA MATEUSZ
|
CAFFARO
|
11
|
30
|
WĘGLOWSKI PAWEŁ
|
GRANDA
|
11
|
31
|
LATOS RADOSŁAW
|
SZYBCY I WŚCIEKLI
|
11
|
32
|
GÓRNIAK KAMIL
|
FARMACJA
|
10
|
33
|
KACZMARCZYK PAWEŁ
|
WOJCIECHÓW
|
10
|
34
|
PRAGNĄCY JAN
|
WOJCIECHÓW
|
9
|
35
|
ZAWRZYKRAJ ADAM
|
WOJCIECHÓW
|
9
|
36
|
MARZEC ŁUKASZ
|
PRZEMYKÓW
|
9
|
37
|
NOWAK PIOTR
|
FARMACJA
|
9
|
38
|
NABIELSKI GRZEGORZ
|
WOJCIECHÓW
|
8
|
39
|
PROKOP RAFAŁ
|
GRANDA
|
8
|
40
|
GOŁĘBIOWSKI PRZEMYSŁAW
|
SZYBCY I WŚCIEKLI
|
8
|
41
|
KUCA NORBERT
|
GRANDA
|
7
|
42
|
JESIONKA SZYMON
|
GRANDA
|
7
|
43
|
KUKUŁA MICHAŁ
|
PRZEMYKÓW
|
7
|
44
|
WĘGLOWSKI SŁAWOMIR
|
WOJCIECHÓW
|
7
|
45
|
MARZEC DAMIAN
|
CIŚNIENIOWCY
|
7
|
46
|
PRZEBIERACZ ADRIAN
|
DAREMNY TRUD
|
7
|
47
|
ZIĘTARA MICHAŁ
|
CIŚNIENIOWCY
|
7
|
48
|
PLESZYŃSKI ROBERT
|
RKM
|
7
|
49
|
SAMBÓR JAKUB
|
SZYBCY I WŚCIEKLI
|
7
|
50
|
RAMENDA ŁUKASZ
|
R.K.M
|
7
|
51
|
KUPISZEWSKI HUBERT
|
WOJCIECHÓW
|
6
|
52
|
FRANASIK EMANUEL
|
GRANDA
|
6
|
53
|
PIERZCHAŁA PIOTR
|
GREEN STREET
|
6
|
54
|
GOŁĘBIOWSKI SZYMON
|
RKM
|
6
|
55
|
WALCZAK MARCIN
|
DAREMNY TRUD
|
6
|
56
|
JAROS KAMIL
|
FARMACJA
|
5
|
57
|
PARTYKA TOMASZ
|
RAFIS
|
5
|
58
|
SKINDER TOMASZ
|
GREEN STREET
|
5
|
59
|
KACZMARCZYK WOJCIECH
|
DAREMNY TRUD
|
5
|
60
|
PIOTROWSKI PIOTR
|
CAFFARO
|
5
|
61
|
PORĘBSKI ŁUKASZ
|
DAREMNY TRUD
|
5
|
62
|
LECH GRZEGORZ
|
CAFFARO
|
5
|
63
|
CHADZAK MARIUSZ
|
PRZEMYKÓW
|
5
|
64
|
GÓRSKI MATEUSZ
|
FARMACJA
|
5
|
65
|
MOCIĄG WOJTEK
|
FARMACJA
|
5
|
66
|
DYBAŁ DOMINIK
|
PRZEMYKÓW
|
5
|
67
|
SOBIERAJ JAKUB
|
GREEN STREET
|
4
|
68
|
CELA BARTŁOMIEJ
|
RAFIS
|
4
|
69
|
BOMBA SEBASTIAN
|
CAFFARO
|
4
|
70
|
ZAJĄC SEBASTIAN
|
CAFFARO
|
4
|
71
|
PIETRZYK PATRYK
|
GRANDA
|
4
|
72
|
ANTOS KAMIL
|
GREEN STREET
|
4
|
73
|
KLIMCZYK ADAM
|
GRANDA
|
4
|
74
|
WIĄCEK KAMIL
|
CAFFARO
|
3
|
75
|
GAWEŁ KRZYSZTOF
|
GREEN STREET
|
3
|
76
|
PIETRZYK ADRIAN
|
GRANDA
|
3
|
77
|
MAGIERA SZYMON
|
CAFFARO
|
3
|
78
|
PROKOP ROBERT
|
RAFIS
|
3
|
79
|
RADAŁA RADOSŁAW
|
CIŚNIENIOWCY
|
3
|
80
|
ROGALA MATEUSZ
|
SZYBCY I WŚCIEKLI
|
3
|
81
|
GWÓŹDŹ DAWID
|
PRZEMYKÓW
|
2
|
82
|
RZĄSA DOMINIK
|
DAREMNY TRUD
|
2
|
83
|
SAMBÓR PATRYK
|
RAFIS
|
2
|
84
|
STĘPIEN RAFAŁ
|
FARMACJA
|
2
|
85
|
GAWEŁ SEBASTIAN
|
GREEN STREET
|
2
|
86
|
ADAMCZYK DANIEL
|
CAFFARO
|
2
|
87
|
KUPIEC DAMIAN
|
DAREMNY TRUD
|
2
|
88
|
ZIĘTEK RAFAŁ
|
RAFIS
|
2
|
89
|
KWASIBORSKI ŁUKASZ
|
CIŚNIENIOWCY
|
2
|
90
|
KWASIŃSKI OSKAR
|
CIŚNIENIOWCY
|
2
|
91
|
SZMIGIEL SZYMON
|
GREEN STREET
|
2
|
92
|
TOMCZYK GRZEGORZ
|
GRANDA
|
2
|
93
|
ŁACH TOMASZ
|
CIŚNIENIOWCY
|
2
|
94
|
SAMBÓR MATEUSZ
|
RAFIS
|
2
|
95
|
ORACZ MARIUSZ
|
PRZEMYKÓW
|
2
|
96
|
KABAT RAFAŁ
|
RAFIS
|
2
|
97
|
JEWIARZ WOJCIECH
|
RKM
|
2
|
98
|
BOŻĘCKI DAWID
|
DAREMNY TRUD
|
2
|
99
|
NOWAK MARCEL
|
DAREMNY TRUD
|
2
|
100
|
CIEŚNIARSKI MICHAŁ
|
DAREMNY TRUD
|
2
|
101
|
GRUSZKA PAWEŁ
|
GRANDA
|
2
|
102
|
BUBA KAMIL
|
RKM
|
1
|
103
|
NOWAK PRZEMYSŁAW
|
WOJCIECHÓW
|
1
|
104
|
WRZESIEŃ MIŁOSZ
|
CIŚNIENIOWCY
|
1
|
105
|
DYBAŁA ŁUKASZ
|
PRZEMYKÓW
|
1
|
106
|
ZAWARTKA KONRAD
|
PRZEMYKÓW
|
1
|
107
|
KOPER ADRIAN
|
CAFFARO
|
1
|
108
|
FRĄCZEK ŁUKASZ
|
RKM
|
1
|
109
|
KUREK GRZEGORZ
|
RKM
|
1
|
110
|
DARMOŃ TOMASZ
|
RKM
|
1
|
111
|
ADAMCZYK RADOSŁAW
|
DAREMNY TRUD
|
1
|
112
|
KOZIOŁ DAMIAN
|
RKM
|
1
|
113
|
WÓJCIK KAMIAL
|
GRANDA
|
1
|
114
|
KALETA ADRIAN
|
CIŚNIENIOWCY
|
1
|
115
|
BIERNAT DOMINIK
|
GREEN STREET
|
1
|
116
|
TRZEPATOWSKI PIOTR
|
RAFIS
|
1
|
117
|
MOGIŁA PIOTR
|
SZYBCY I WŚCIEKLI
|
1
|
118
|
PYTEL PRZEMYSŁAW
|
SZYBCY I WŚCIEKLI
|
1
|
119
|
BAŁA SZCZEPAN
|
R.K.M
|
1
|
120
|
KOWALSKI PAWEŁ
|
GRANDA
|
1
|
121
|
KUKUŁKA PRZEMYSŁAW
|
CAFFARO
|
1
|
I RUNDA
|
II RUNDA
|
III RUNDA
|
IV RUNDA
|
V RUNDA
|
VI RUNDA
|
VII RUNDA
|
1-12
|
12-7
|
2-12
|
12-8
|
3-12
|
12-9
|
4-12
|
2-11
|
8-6
|
3-1
|
9-7
|
4-2
|
10-8
|
5-3
|
3-10
|
9-5
|
4-11
|
10-6
|
5-1
|
11-7
|
6-2
|
4-9
|
10-4
|
5-10
|
11-5
|
6-11
|
1-6
|
7-1
|
5-8
|
11-3
|
6-9
|
1-4
|
7-10
|
2-5
|
8-11
|
6-7
|
1-2
|
7-8
|
2-3
|
8-9
|
3-4
|
9-10
|
VIII RUNDA
|
IX RUNDA
|
X RUNDA
|
XI RUNDA
|
12-10
|
5-12
|
12-11
|
6-12
|
11-9
|
6-4
|
1-10
|
7-5
|
1-8
|
7-3
|
2-9
|
8-4
|
2-7
|
8-2
|
3-8
|
9-3
|
3-6
|
9-1
|
4-7
|
10-2
|
4-5
|
10-11
|
5-6
|
11-1
|
LIGI POWIATOWEJ NA ORLIKU
W PIŁCE NOŻNEJ -2015
w 1998r i ma pozwolenie pisemne na grę od obydwojga rodziców, (zgoda obowiązuje także zawodników ur. w 1997 i 1996, którzy nie ukończyli 18 lat)
w klubach sportowych(od A klasy wzwyż ), którzy wystąpili przynajmniej raz
w rozgrywkach wiosennych sezonu 2014/2015 w drużynach seniorskich . Dopuszcza się do gry 3 zawodników zrzeszonych grających w B klasie z terenu Powiatu Kazimierza Wielka.
i wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
i organizacją ligi nie ponoszą odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
(V o. 3 : 0).
I RUNDA
|
II RUNDA
|
III RUNDA
|
IV RUNDA
|
V RUNDA
|
VI RUNDA
|
VII RUNDA
|
1-12
|
12-7
|
2-12
|
12-8
|
3-12
|
12-9
|
4-12
|
2-11
|
8-6
|
3-1
|
9-7
|
4-2
|
10-8
|
5-3
|
3-10
|
9-5
|
4-11
|
10-6
|
5-1
|
11-7
|
6-2
|
4-9
|
10-4
|
5-10
|
11-5
|
6-11
|
1-6
|
7-1
|
5-8
|
11-3
|
6-9
|
1-4
|
7-10
|
2-5
|
8-11
|
6-7
|
1-2
|
7-8
|
2-3
|
8-9
|
3-4
|
9-10
|
|
|
|
|
|
|
|
VIII RUNDA
|
IX RUNDA
|
X RUNDA
|
XI RUNDA
|
12-10
|
5-12
|
12-11
|
6-12
|
11-9
|
6-4
|
1-10
|
7-5
|
1-8
|
7-3
|
2-9
|
8-4
|
2-7
|
8-2
|
3-8
|
9-3
|
3-6
|
9-1
|
4-7
|
10-2
|
4-5
|
10-11
|
5-6
|
11-1
|
|
|
|
|
- rozgrywane będą pojedynki drużyn – każda z każdą jeden mecz
-
Wszystkie drużyny otrzymują pamiatkowe dyplomy.
-
Pierwsze trzy drużyny otrzymują Puchary plus nagrody pieniężne.
-
Król Strzelców, Najlepszy Bramkarz oraz dziewięciu Najlepszych Zawodników Ligi otrzymują pamiątkowe statuetki.
-
Do jakichkolwiek dyskusji z sędzią upoważniony jest tylko kapitan drużyny.
-
Dyskusje innych zawodników będą traktowane jako niesportowe zachowanie!!!
-
Za czerwone kartki zostaje wprowadzona kara pieniężna w wysokości 50 zł. Zawodnik, który nie wpłaci kary nie będzie dopuszczony do gry! Środki zgromadzone z wpłat zostaną przeznaczone na podwyższenie nagrody dla zwycięzcy ligi.
-
Dopuszcza się w przypadkach losowych np kontuzji zamianę maksymalnie 2 zawodników.
-
Sędziów meczu ustalają organizatorzy
-
W sprawach trudnych decyzje podejmują organizatorzy
- Szczegóły
- Kategoria: hala
- Odsłony: 68869
Kazimierza Wielka, dn. 27.09.2015 r.
Szczególne poziękowania dla naszego gościa specjalnego dr Krzysztofa Tuni, pracownika Polskiej Akademii Nauk w Krakowie, który w Słonowicach nad rzeką Małoszówką odkrył pozostałości drewnianych budowli " Megaltów".
oraz v-ce Starosta Powiatu Kazimierskiego Michał Bucki
Bieg Główny 10 km
Zwycięzca Biegu
Lepiarz Sylwester- Waśniów /33:34/
II Miejsce Długosz Jacek - Starachowice /35:09/
III Miejsce Sadło Łukasz- Jakuszowice /38:54/
Zwyciężczyni Biegu
Lisowska - Woś Agnieszka ok. Niepołomic /45:44/ II Miejsce Kozłub Dorota - Kraków /46:38/
III Miejsce Słota Anna - Pińczów /49:10/
|
L.p | Nazwisko i Imię | Czas | Miejsce |
1 | Lisowska - Woś Agnieszka /ok. Niepołomic/ | 45:44 | I |
2 | Misztal Aleksandra /Pińczów/ | 52:45 | II |
3 | Wites Paulina /Pińczów/ | 52:54 | III |
4 | Grela Ewelina /ok. Kozłowa/ | 57: 49 | IV |
L.p | Nazwisko i Imię | Czas | Miejsce |
1 | Kozłub Dorota /Kraków/ | 46:38 | I |
2 | Słota Anna /Pińczów/ | 49:10 | II |
3 | Bucka Magdalena /Gorzków/ | 1:00:11 | III |
L.p | Nazwisko i Imię | Czas | Miejsce |
1 | Lepiarz Sylwester /Waśniów/ | 33:34 | I |
2 | Długosz Jacek /Starachowice/ | 35:09 | II |
3 | Sadło Łukasz /Jakuszowice/ | 38:54 | III |
4 | Kotwica Kacper /Odonów/ | 39:50:02 | IV |
5 | Najman Daniel | 41:09 | V |
6 | Chołda Mateusz /Paśmiechy/ | 41:44 | VI |
7 | Augustyn Marcin /Gabłutów/ | 41:57 | VII |
8 | Kwiecień Wojtek /Stradlice/ | 43:18 | VIII |
9 | Stępień Michał /Odonów/ | 44:12 | IX |
10 | Walkiewicz Paweł /Kazimierza Wielka/ | 44:16 | X |
11 | Wądek Tomek | 44:23 | XI |
12 | Wójcik Michał /Czarnocin/ | 44:28 | XII |
13 | Popiołek Grzegorz /ok. Krakowa/ | 46:11 | XIII |
14 | Gołdyn Piotr /Jakuszowice/ | 46:22 | XIV |
15 | Klimczyk Adam /Wojciechów/ | 47:29 | XV |
16 | Jach Marcin /Kazimierza Wielka/ | 48:21 | XVI |
17 | Piątek Mateusz /Kazimierza Wielka/ | 48:27 | XVII |
18 | Marzec Michał /Pinczów/ | 50:56 | XVIII |
19 | Walczyński Tomasz /Jędrzejów/ | 52:41 | XIX |
20 | Trzepatowski Mateusz /Wiślica/ | 53:36 | XX |
21 | Kozioł Łukasz /Kraków/ | 57:49 | XXI |
22 | Jesionek Adrian /Opoczno/ | 1:00:11 | XXII |
L.p | Nazwisko i Imię | Czas | Miejsce |
1 | Okrajek Zbigniew /Posądza/ | 39:12 | I |
2 | Czerw Piotr /ok. Pińczowa/ | 43:09 | II |
3 | Zając Robert /ok. Jędrzejowa/ | 45:32 | III |
4 | Jarkiewicz Adam /Kraków/ | 46:30 | IV |
5 | Wiśniowski Marcin /Słonowice/ | 47:09 | V |
6 | Malicki Grzegorz /Nowy Kazanów/ | 47:36 | VI |
7 | Białek Andrzej /Kielce/ | 48:44 | VII |
8 | Sobolewski Rafał /Pińczów/ | 53:50 | VIII |
9 | Sadowski Rafał /Podolany/ | 54:03 | IX |
10 | Piątek Paweł /Kazimierza Wielka/ | 57:32 | X |
L.p | Nazwisko i Imię | Czas | Miejsce |
1 | Łabudzki Jacek /Sandomierz/ | 39:50 | I |
2 | Jackowski Zbigniew /Jędrzejów/ | 43:05 | II |
3 | Szczepanik Andrzej /Kazimierza Wielka/ | 43:22 | III |
L.p | Nazwisko i Imię | Czas | Miejsce |
1 | Lech Maria | 25:27 | I |
2 | Zapart Aleksandra | 33:14 | II |
3 | Cieśla Barbara | 34:48 | III |
L.p | Nazwisko i Imię | Czas | Miejsce |
1 | Kraus Arkadiusz | 19:14 | I |
2 | Stępień Marcin | 20:17 | II |
3 | Wilk Krystian | 21:32 | III |
4 | Kowalski Paweł | 24:52 | IV |
5 | Bomba Mateusz | 26:19 | V |
6 | Piotrowski Andrzej | 27:25 | VI |
7 | Domański Dawid | 33:44 | VII |
L.p
|
Nazwiski i Imię
|
Miejsce
|
1
|
Woś Milena
|
I
|
2
|
Kwiecień Kalina
|
II
|
3
|
Paś Wiktoria
|
III
|
4
|
Maderak Aleksandra
|
IV
|
5
|
Sambór Zuzanna
|
V
|
6
|
Kulpa Wiktoria
|
VI
|
7
|
Maderak Magdalena
|
VII
|
8
|
Szczygieł Roksana
|
VIII
|
L.p
|
Nazwiski i Imię
|
Miejsce
|
1
|
Coulibaly David |
I
|
2
|
Kałuża Krystian |
II
|
3
|
Bartos Eryk |
III
|
4
|
Swat Franciszek |
IV
|
5
|
Żwirek Juliusz |
V
|
6
|
Woźniak Jacek |
VI
|
7
|
Kałuża Marcel |
VII
|
8
|
Witek Jakub |
VIII
|
9 | Cieśla Jakub | IX |
L.p
|
Nazwiski i Imię
|
Miejsce
|
1
|
Kozik Roksana |
I
|
2
|
Żwirek Julia |
II
|
3
|
Skowron Aleksandra |
III
|
4
|
Zapart Nikola |
IV
|
5
|
Woźniak Małgorzata |
V
|
6
|
Sadowska Gabriela |
VI
|
7
|
Woś Alicja |
VII
|
8
|
Cieśla Anna |
VIII
|
9 | Kotwica Patrycja | IX |
L.p
|
Nazwiski i Imię
|
Miejsce
|
1
|
Zimnicki Mateusz |
I
|
2
|
Coulibaly Lamine |
II
|
3
|
Paś Patryk |
III
|
4
|
Gącik Szymon |
IV
|
5
|
Bożek Karol |
V
|
6
|
Możdżeń Daniel |
VI
|
7
|
Klimczyk Szymon |
VII
|
L.p
|
Nazwiski i Imię
|
Miejsce
|
1
|
Podsiadło Natalia |
I
|
2
|
Fryt Roksana |
II
|
L.p
|
Nazwiski i Imię
|
Miejsce
|
1
|
Jagielnik Kamil |
I
|
2
|
Woś Mikołaj |
II
|
3
|
Połetek Jakub |
III
|
ok. 0,2 km – godz. 13.15 /kategoria przedszkolaki i kasy „0”
ok. 1 km – godz. 13. 30 /kategoria:
- Szk. Podst. klasy I-III, kategoria K/M
- Szk. Podst. klasy IV-VI, kategoria K/M
- Szk. Gimnazjalne, kategoria K/M
- kategoria OPEN K/M
K/M OPEN
K /M - 35 – 49 lat
K /M - 50 i pow.
- formularz zgłoszeniowy należy wysłać do dnia 24.09.2015r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
formularz powinien zawierać FORMULARZ >>>>>
Formularz zgłoszeniowy do Biegu 2015
Imię i nazwisko |
|
Wiek /i klasa dotyczy szkół/ |
|
Adres zamieszkania |
|
|
|
Telefon kontaktowy |
|
Dystans:
|
1km 5 km 10 km (zaznaczyć właściwe pole) |
Informuję, że znam regulamin Biegu Ulicznego organizowanego przez Kazimierski Ośrodek Sportowy i zobowiązuje się do jego przestrzegania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb wewnętrznych organizatora.
…………………………………………………..
Podpis
- w dniu biegu zgłoszenia przyjmowane będą ( w godzinach: 10:30 – 12:30)
Opłaty dotyczą biegu na 5 i 10 km
– opłata wynosi 10 zł na konto do dnia 24.09.2015/czwartek/ : Tytuł przelewu „Opłata startowa imię i nazwisko kategoria oraz rocznik” za każdą zgłaszaną osobę
Bank Spółdzielczy O/ Kazimierza Wielka 94 849300040180013037370003,
Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka,
- opłata w dniu zawodów w biurze 20 zł
- Pozostałe kategorie bezpłatne !
Bieg na 1000 m, trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości, co 100 m. Każdy może wziąć udział
w biegu amatorskim!
Bieg na 5 km trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości co 100 m..
Max. czas biegu- 40 min. - typ biegu : uliczny
Bieg na 10km trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości co 100 m..
Max. czas biegu- 1h 20 min. - typ biegu : uliczny
Bieg na 5 km „nordic walking” - trasa będzie oznakowana, na trasie biegu wolontariusze w oznakowanych kamizelkach, rozstawieni w odległości co 100 m..
Max. czas biegu- 40 min. - typ biegu : uliczny
- Start – Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13
- Park Miejski
- ul. Kościuszki oraz tereny droga obok zbiornika retencyjnego
Meta: Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13
- Wszystkie chętne osoby popierające ideę zdrowego trybu życia
- Warunkiem dopuszczenia do biegu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
- W biegu mogą brać udział tylko osoby nie posiadające przeciwwskazań zdrowotnych i lekarskich. Organizator zaleca startującym wykonanie badań lekarskich mogących potwierdzić brak przeciwwskazań do udziału w biegu – o ile takowych nie posiadają.
- Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia zawodów.
- Osoby, którym organizator lub oznakowany przedstawiciel organizatora odmówi prawa uczestnictwa w biegu. Przedstawiciel organizatora nie musi podawać przyczyny, dla której odmówił udziału w biegu danej osobie.
- Każdy uczestnik bierze udział w biegu na własną odpowiedzialność.
- Udział w biegu jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
7. Inne
- Bieg uliczny odbędzie się bez względu na pogodę.
- Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania biegu bez podania przyczyny.
- Uczestnicy biegu są zobowiązani do przestrzegania regulaminu, ogólnych zasad bezpieczeństwa i stosowania się do poleceń organizatorów i służb porządkowych.
w materiałach informacyjnych i reklamowych biegu.
- W biegu na 10 km kategorie wiekowe wyłonione zostaną w zależności od ilości zgłoszeń.
- Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.
- Zawodnicy są zobowiązani do biegu prawą stroną jezdni.
- Organizator zabezpiecza służby porządkowe na trasie biegu, napoje oraz pomoc medyczną. Lekarz zabezpieczający zawody nie wykonuje badań dopuszczających do biegu.
- Zawodnicy są zobowiązani do biegu prawą stroną jezdni.
- Numer startowy podczas biegu powinien być przypięty przez zawodnika z przodu, centralnie na klatce piersiowej.
- Uczestnicy biegu, którzy po upływie 1 godziny 20 minut od startu nie dotrą do mety, zobowiązani są do przerwania biegu i zejścia z trasy.
- Zawodnicy biorący udział w biegu na 5 i 10 km zostaną dodatkowo oznakowani według klucza: „nordic walking” – naklejka zielona, 5 km – naklejka niebieska, 10 km – naklejka czerwona umieszczone na numerze startowym .
- Zawodnicy pokonujący trasę biegu w sposób niedozwolony lub zmienią kategorięw trakcie biegów nie zostaną sklasyfikowani.
- w każdej kategorii dla pierwszych trzech zawodników przewidziane są medale, natomiast za miejsca 1-6 dyplomy /organizator zastrzega sobie możliwość wyrobienia dyplomów w późniejszym terminie w przypadku dużej liczby uczestników/.
- Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian do regulaminu, które mogą zostać przedstawione na stronie internetowej organizatora, bądź zostaną podane do wiadomości przed startem w dniu imprezy.
- Organizator, wszystkie osoby z nim współpracujące, a także osoby związane z przeprowadzeniem i organizacją biegu nie ponoszą odpowiedzialności względem uczestników za wypadki, ewentualne kolizje, szkody osobowe, rzeczowe i majątkowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach spowodowane przez uczestników.
- Uczestnicy ponoszą odpowiedzialność cywilną i prawną za wyrządzone szkody.
tel. 41 3501 020 , 696 486 555 Robert Pleszyński
Lista Startowa:
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
1
|
Grela Ewelina
|
2
|
Wites Paulina
|
3
|
Misztal Aleksandra
|
4
|
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
1
|
Kozub Dorota
|
2
|
Słota Anna
|
3
|
Wojtaś Renata
|
4
|
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
1
|
|
2
|
|
3
|
|
4
|
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
1
|
Długosz Jacek
|
2
|
Kotwica Kacper
|
3
|
Wątek Tomek
|
4
|
Piątek Mateusz
|
5 | Walczyński Tomasz |
6 | Kozioł Łukasz |
7 | Gołdyn Piotr |
8 | Walczak Damian |
9 | Sadło Łukasz |
10 | Jesionek Adrian |
11 | Wójcik Michał |
12 | Walkiewicz Paweł |
13 | Buczyński Mariusz |
14 | Stępień Michał |
15 | Popiołek Grzegorz |
16 | Kwiecień Wojtek |
17 | Marzec Michał |
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
1
|
Jarkiewicz Adam
|
2
|
Piątek Paweł
|
3
|
Wiśniowski Marcin
|
4
|
Seredyński Marcin
|
5 | Sobolewski Rafał |
6 | Kurek Jan |
7 | Czerw Piotr |
8 | Buczyński Arkadiusz |
9 | Prasałek Robert |
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
1
|
Jacek Łabudzki
|
2
|
Szczepanik Andrzej
|
3
|
Pikulski Mieczysław
|
4
|
Napora Mieczysław
|
5 | Zając Tadeusz |
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
1
|
Bucka Magdalena |
2
|
|
3
|
|
4
|
|
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
1
|
Kraus Arkadiusz |
2
|
Piotrowski Andrzej |
3
|
|
4
|
|
Patronat Medialny
- Szczegóły
- Kategoria: hala
- Odsłony: 3239
I Turniej Szachowy
Mistrzostwa Powiatu Kazimierskiego
o Puchar Starosty
Kazimierza Wielka 26.04.2015 r.
Lp
|
Nazwisko i imię
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
Punkty
|
Miejsce
|
1
|
Adamczyk Michał
|
|
0
|
1
|
0
|
1
|
0
|
2
|
IV
|
2
|
Kowalczyk Michał
|
1
|
|
1
|
1
|
0
|
1
|
4
|
II
|
3
|
Kuciak Katarzyna
|
0
|
0
|
|
1
|
0
|
0
|
1
|
V
|
4
|
Małek Jakub
|
1
|
0
|
0
|
|
0
|
0
|
1
|
VI
|
5
|
Małek Małgorzata
|
0
|
1
|
1
|
1
|
|
1
|
4
|
I
|
6
|
Szwarc Angelika
|
1
|
0
|
1
|
1
|
0
|
|
3
|
III
|
Lp |
Nazwisko i imię |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
Punkty |
Miejsce |
1 |
Adamczyk Grzegorz |
|
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
VII |
2 |
Grudzień Kamil |
1 |
|
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
6 |
I |
3 |
Kowalczyk Piotr |
1 |
0 |
|
1 |
1 |
1 |
1 |
5 |
II |
4 |
Kusak Sławomir |
1 |
0 |
0 |
|
1 |
1 |
1 |
4 |
III |
5 |
Pacyna Ireneusz |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0 |
0 |
1 |
VI |
6 |
Rajtar Lesław |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
2 |
V |
7 |
Rzepa Grzegorz |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
3 |
IV |
Regulamin
I. Cel turnieju
- możliwość bezpośredniego kontaktu miłośników gry w szachy,
- wymiana doświadczeń i doskonalenie umiejętności gry w szachy,
- popularyzacja gry w szachy na szczeblu powiatu kazimierskiego.
II. Organizator
Kazimierski Ośrodek Sportowy w Kazimierzy Wielkiej
Sędzia główny – Artur Świderski
Sędzia prowadzący – Piotr Obrempalski
III. Termin i miejsce
Turniej rozegrany będzie w 2 grupach wiekowych:
A - uczniowie szkół gimnazjalnych i młodsi (r. 1999 i młodsi) - oddzielna klasyfikacja dla dziewcząt.
B - uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i starsi (r. 1998 i starsi) - oddzielna klasyfikacja dla kobiet.
Turniej rozegrany zostanie 26 kwietnia 2015 r. w niedzielę w Kazimierskim Ośrodku Sportu w Kazimierzy W. Początek turnieju o godzinie 15.00.
IV. Warunki uczestnictwa
W turnieju mogą wziąć udział mieszkańcy powiatu kazimierskiego.
Zapisy przyjmuje sekretariat KOS Kazimierza Wielka do 25.04.2015 do godz. 15.00,
· telefonicznie - 41 3501020, 696486555
· elektronicznie - e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przy zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, nazwę szkoły, adres zamieszkania, kategorię szachową.
Potwierdzenie uczestnictwa od 14:30 do 14:45 w dniu zawodów na sali gry. Zawodnik który nie potwierdzi swojego uczestnictwa zostanie skreślony z listy startowej.
V. System i tempo gry
a) turniej rozgrywany będzie systemem szwajcarskim na dystansie 7 - 9 rund,
b) tempo gry10 - 12 minut dla zawodnika na rozegranie partii,
c) kojarzenie komputerowe.
Uwaga: ilość rund i czas gry zostanie podany w dniu zawodów i zależy od ilości zgłoszonych zawodników.
VI. Kolejność miejsc
O kolejności miejsc decyduje:
a) ilość zdobytych punktów,
b) punkty pomocnicze,
c) liczba zwycięstw,
d) losowanie.
VII. Nagrody
W każdej grupie:
I miejsce puchar, dyplom, nagroda
II miejsce puchar , dyplom, nagroda
III miejsce puchar, dyplom, nagroda
VIII. Ustalenia końcowe
a) turniej rozgrywany jest zgodnie z przepisami PZSzach,
b) pięć minut po rozpoczęcia rundy zawodnik nieobecny przegrywa partię,
c) uczestnicy zawodów ubezpieczają się we własnym zakresie na czas ich trwania,
d) zdjęcia z imprezy będą prezentowane na stronie KOS Kazimierza W. i w lokalnej prasie,
e) interpretacja regulaminu należy do sędziego głównego,
Biorąc udział w turnieju uczestnik wyraża zgodę na:
a) korzystanie przez organizatorów z wizerunku utrwalonego w związku z realizacją turnieju oraz przenosi na organizatorów w zakresie nieograniczonym czasowo i terytorialnie wszelkie prawa do korzystania i rozporządzania wizerunkiem uczestnika i jego nagraniami (audiowizualnymi, dźwiękowymi) zarejestrowanymi w związku z turniejem,
b) przetwarzanie przez organizatorów jego danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do udziału w turnieju, potrzebnych dla organizacji tego turnieju - dane osobowe przechowywane będą u organizatora,
c) organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie wynikających z nieprzewidzianych sytuacji.
Podkategorie
Kazimierski Rajd Samochodów Terenowych
|
Piłka Nożna
Powiatowa Letnia Liga Piłki Nożnej