XIV 24 GODZINNY MARATON  PŁYWACKI

29 luty- 1 marzec 2020

ZDJĘCIE 19

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do treningu i wzięcia udziału
w kolejnej edycji

24 godzinnego maratonu pływackiego

Wystartuj w XIV 24 Godzinny Maratonie Pływackim

INFORMACJA DLA TYCH KTÓRZY
PO RAZ PIERWSZY CHCĄ WZIĄĆ UDZIAŁ W MARATONIE

  • udział w maratonie jest bezpłatny i dobrowolny
  • każdy może przepłynąć dowolny dystans, "dowolną ilość basenów",
  • w maratonie można wystartować/dołączyć o dowolnej porze nawet w niedziele rano!,
  • można mieć dowolna ilość długość i przerw,
  • liczy sie wynik jako suma przepłynięta przez zawodnika, później suma drużyny
    końcowa  suma kilometrów daje wynik końcowy...ten rekord bijemy!

mp2019

325 uczestników
NASZ WYNIK 1694km 850m

"13" MARATON WYNIKI >>>>>

Pilarscy.eu>>>>>>
Antoni Kocela>>>>>

12356

Oświadczenie niepełniletni tu pobierz >>>>
Oświadczenie osób niepełnoletnich składają osobiście roidzice lub opiekunowie prawni w kasie Krytej Pływalni.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do treningu i wzięcia udziału
w kolejnej edycji

24 godzinnego maratonu pływackiego

Wystartuj w XII 24 Godzinny Maratonie Pływackim

INFORMACJA DLA TYCH KTÓRZY
PO RAZ PIERWSZY CHCĄ WZIĄĆ UDZIAŁ W MARATONIE

  • udział w maratonie jest bezpłatny i dobrowolny
  • każdy może przepłynąć dowolny dystans, "dowolną ilość basenów",
  • w maratonie można wystartować/dołączyć o dowolnej porze nawet w niedziele rano!,
  • można mieć dowolna ilość długość i przerw,
  • liczy sie wynik jako suma przepłynięta przez zawodnika, później suma drużyny
    końcowa  suma kilometrów daje wynik końcowy...ten rekord bijemy!
  • Zapraszamy chętne osoby do pomocy podczas trwania Maratonu Pływackiego.
    Dla wolontariuszy przewidziane karnety na siłownię lub basen.
    Zgłoszenia w sekretariacie Pływalni.
 
Atrakcje:
 Pokazy iluzji
MAGIK 1
Grupa "apropo"
n wosp 175
Zumba fitness, Zumba Kids
i od firmy Prostars Animacje
dla dzieci cudaki z balonów.
 PLAK ZUMZUMBA

PROSTAR

Darmowa Porada Dietetyczna
sobota 14.00 do 17.00, niedziela od godz 10.00

DIET M

POKAZY BALETOWE

B2

logo

 

7

Regulamin

  1. Maraton odbędzie się w Kazimierskim Ośrodku Sportowym – Kryta Pływalnia „WODNY RAJ” w dniach 23-24.02.2019 w godzinach od 12:00 w sobotę do 12:00 w niedzielę.
  2. W próbie biorą udział wolontariusze, którzy deklarują pisemnie udział
    w MARATONIE PŁYWACKIM
  3. UWAGA KAŻDY, KTO PRZEPŁYNIE MINIMUM 13m NA WYZNACZONYM TORZE OTRZYMA PAMIĄTKOWY MIN-DYPLOM UCZESTNIKA MARATONU!!!
  4. Wszyscy UCZESTNICY powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników i wynikających z tego konsekwencje w trakcie trwania MARATONU organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
  5. Zawodnicy zobowiązani są do pisemnego potwierdzenia i zapoznania się
    z regulaminem.
  6. Uczestnicy Pływają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem dostępnym
    u Sędziego Głównego
  7. Uczestnicy wchodzą na pływalnie bezpłatnie w terminach ustalonych
    w harmonogramie.
  8. Uczestnicy Maratonu zobowiązani są do przestrzegania regulaminu Krytej Pływalni
    w Kazimierzy Wielkiej.
  9. Organizator ufunduje nagrody w postaci pucharów oraz dyplomów dla:
  • Najstarszego Uczestnika
  • Najmłodszego Uczestnika
  • Najbardziej wytrwałej rodziny
  • Najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej /Starosta Powiatu Kazimierskiego/
  • Najlepszej szkoły podstawowej, gimnazjum z terenu Gminy Kazimierza Wielka /Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka/
  • ! Osoby które chcą rywalizować  o miano Najlepszego Zawodnika/Zawodniczki  zgłaszają się do Sędziego Głównego.  Zawodnicy będą rywalizować na wyznaczonych 2 torach na których liczenie długości dokonywać będą niezależni sędziowie !!
  • Najbardziej wytrwałego małżeństwa/pary(dotyczy osób pełnoletnich)
  • Dziewczęta i chłopcy
    WEDŁUG ILOŚCI ZGŁOSZEŃ PODZIELONE NA ROCZNIKI !
  • Open
  • - od 20-40 lat
  • - od 41 lat i więcej
  • - ratownicy i instruktorzy
  • Inne
  1. Każdy uczestnik płynie min 30 min stylem dowolnym, ilość razy ustaloną z organizatorem.
  2. Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które wcześniej wpisały się na listę dyżurów dostępną w kasie pływalni. Osoby, które zgłoszą się w dniu imprezy, będą mogły wziąć udział w imprezie w miarę wolnych miejsc na torach, po uzyskaniu zgody Sędziego Głównego.
  3. Firmy oraz organizacje, które chcą zgłosić swoje reprezentacje do uczestnictwa w maratonie zobowiązane są do dostarczenia imiennej listy uczestników oraz uzgodnienia z Sędzią Głównym godzin, w których będą oni pełnić dyżury, na 2 dni przed Maratonem. Ilość osób reprezentujących firmę instytucje-dowolna. Suma długości przepłyniętych przez dane reprezentacje zostanie podana do oficjalnej informacji.
  4. Osoby, które chcą otrzymać pamiątkową koszulkę z maratonu uiszczają opłatę w kasie pływalni do dnia 14.02.2019 /czwartek/  w wysokości 20 zł.
 

 

wkrótce więcej informacji...

 

XII 24 GODZINNY MARATON  PŁYWACKI

03-04 MARZEC 2018

W dniu 04 marca 2018 roku zakończył się
XII 24 Godzinny Maraton Pływacki w Kazimierzy Wielkiej.
 
Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników
Szczególnie wszysytkim dzieciom i ich rodzicom
którzy wzięli udział w tej imprezie !!!
Dziękujemy sędziom wolontariuszom.

Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem sponsorów
bez ich pomocy nasza impreza nie była by tak wyjątkowa !!!

relacja foto Pilarscy >>>>

relacja video Antoni Kocela Rzeźby Lodowe  >>>>>

relacja video Antoni Kocela Pokaz Karate  >>>>>

relacja video Antoni Kocela Grupa Taneczna  >>>>>

relacja video Antoni Kocela Występ Artystyczny  >>>>>

relacja video Antoni Kocela Rozdanie Nagród  >>>>>

Zobacz wyniki końcowe>>>>

Wyniki według kategorii:

REKORDZISTA  Sambór Kacper 33 300 m

I NAJLEPSZY ZAWODNIK       Gibuła Patryk     30 000 m   
II NAJLEPSZY ZAWODNIK  Coulibaly Lamine 27 100 m  
III MIEJSCE ZAWODNIK -     Coulibaly David 26 000 m

REKORDZISTA    Nguyen Dorota 30 000 km
I NAJLEPSZA ZAWODNICZKA    Brach Oliwia 25 700 m            
II NAJLEPSZA ZAWODNICZKA  Chat Zuzanna 22 200 m  
III  MIEJSCE ZAWODNICZKA -    Żarnowiecka Aleksandra 21 450 m
NAJMŁODSZY ZAWODNIK / ZAWODNICZKA  –   Dusza Magdalena, Kletschka Antoni
NAJSTARSZY ZAWODNIK –   Tracz Zbigniew
SUPER GOŚĆ   Nguyen Dorota 
SUPER GRUPA –        Geronimo
NAJLEPSZY OLD BOY –  Szczepanik Andrzej    
NAJLICZNIEJSZA GRUPA –  Meduza
NAJWYTRWALSZA RODZINA –

1  Rodzina Coulibaly
2   Rodzina Żarnowieckich

3  Rodzina Kowalskich

SZKOŁY PODSTAWOWE
1   SP 3 Kazimierza Wielka
2   SP 1 Kazimierza Wielka                                              

3   SP Czarnocin                          

GIMNAZJUM
1    Gimnazjum Kazimierza Wielka                 

SZKOŁY ŚREDNIE
1    LO Kazimierza Wielka                        
2  ZSZ Odonów

NAUCZYCIELE
1 Śliwiński Grzegorz 
2 Paczkowski Paweł

3 Gadzik Łukasz

DZIEWCZĘTA

2011 I MŁODSI –

1 Kierońska Maryla
2  Rzepa Marianna

3 Pietroń Lena

- ROCZNIK 2010

1  Cichy Emilia
2  Sokołowska Oliwia

3 Biernacka Kornelia

- ROCZNIK 2009

1  Siwiec Martyna
2  Żarnowiecka Karolina

3  Konewecka Gabriela

- ROCZNIK 2008

1  Pietroń Antonina
2  Rzepa Amanda

3  Swat Zofia

ROCZNIK 2007

1  Gabryś Natalia
2  Molo Julia

3  Maderak Julia

ROCZNIK 2006

1  Szastak Aleksandra
2  Szastak Julia

3  Cicha Karolina

ROCZNIK 2005

1  Cieśla Anna
2  Gądzik Zuzanna

3  Siwiec Wiktoria

ROCZNIK 2004

1  Parada Julia
2  Lewicka Gabriela

3  Śliwińska Adrianna

ROCZNIK 2003

1  Przebieracz Alicja
2  Adamusik Agata

3  Zuwała Oliwia

ROCZNIK 2002 I STARSI

1  Mołas Emilia
2  Bałaga Karolina

3  Kusak Agnieszka

CHŁOPCY

 2011 I MŁODSI –

1 Mołas Nataniel
2  Stefanek Marcin

3 Gruszka Hubert

- ROCZNIK 2010

1  Parada Dawid
2  Gaweł Mikołaj

3  Mirewski Marcin

- ROCZNIK 2009

1  Sambór Igor
2  Marzec Krystian

3  Marzec Mikołaj

- ROCZNIK 2008

1  Pisarski Stanisław
2  Kulpa Mateusz

3  Wojas Wojciech

ROCZNIK 2007

1  Kieroński Marcel
2  Skrzela Damian

3  Woźniak Jacek

ROCZNIK 2006

1  Nowak Maksymilian
2  Swat Franciszek

3  Gil Filip

ROCZNIK 2005

1  Wojas Adrian
2  Paczkowski Filip

3  Gaweł Emil

ROCZNIK 2004

1  Jaworski Wojciech
2  Bazan Bartłomiej

3  Przeniosło Kacper

ROCZNIK 2003

1  Zaręba Aleksander
2  Maderak Sebastian

3  Bożek Karol

ROCZNIK 2002 I STARSI

1  Klimczyk Mateusz
2  Smaczyński Bartłomiej

3  Klimczyk Kacper

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do treningu i wzięcia udziału
w kolejnej edycji

24 godzinnego maratonu pływackiego

Wystartuj w XII 24 Godzinny Maratonie Pływackim
Każdy uczestnik który przepłynie min. 100 m otrzyma pamiątkowy zestaw w barwach narodowych:
- pamiątkowy medal
- czepek
- długopis
Chętnych na pamiątkowe koszulki prosimy o zapisywanie wraz z wpłatą w kwocie 20 zł /kasa pływalni/ do 26.02.2018 /poniedziałek/
Atrakcje:
- filmowanie z drona
- pokaz rzeźby lodowej - atrakcja wieczoru
- pokazy karate oraz akrobatyki
- aqua aerobic
- pokaz na szarfach - atrakcja wieczoru
- prezentacja wizualizacji "Megalitycznych Grobowców ze Słonowic"

Oświadczenie osoby niepełnoletniej >>>

ATRAKCJE !!!

 Po raz pierwszy nasz Maraton zostanie zarejestrowany z powietrza za pomocą "DRONA"

Pokaz akrobatyczny na bis ! - godz 20:00

Ice Show
Pokaz Rzeźby Lodowej godz 19:00

Pokaz tańca z elementami akrobatyki godz.19:30

Aqua aerobic godz. 20:30

Prezentacja wizualizacji "Megalitycznych Grobowców ze Słonowic"


godz. 19:30

 

Dziękujemy za Pomoc

INFORMACJA DLA TYCH KTÓRZY
PO RAZ PIERWSZY CHCĄ WZIĄŚĆ UDZIAŁ W MARATONIE

·         udział w maratonie jest bezpłatny i dobrowolny
·         każdy może przepłynąć dowolny dystans, "dowolną ilość basenów",
·         w maratonie można wystartować/dołączyć o dowolnej porze nawet w niedziele rano!,
·         można mieć dowolna ilość i długość przerw,
·         liczy sie wynik jako suma przepłynięta przez zawodnika, później suma drużyny
           końcowa  suma kilometrów daje wynik końcowy...ten rekord bijemy!!

REGULAMIN

1.    Maraton odbędzie się w Kazimierskim Ośrodku Sportowym – Kryta Pływalnia „WODNY RAJ” w dniach 03-04.03.2018 w godzinach od 12:00 w sobotę do 12:00 w niedzielę.

2.    W próbie biorą udział wolontariusze, którzy deklarują pisemnie udział
w MARATONIE PŁYWACKIM

3.    UWAGA KAŻDY, KTO PRZEPŁYNIE MINIMUM 50m NA WYZNACZONYM TORZE OTRZYMA PAMIĄTKOWY MIN-DYPLOM UCZESTNIKA MARATONU!!!

4.    Wszyscy UCZESTNICY powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników i wynikających z tego konsekwencje w trakcie trwania MARATONU organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.

5.     Zawodnicy zobowiązani są do pisemnego potwierdzenia i zapoznania się
z regulaminem.

6.    Uczestnicy Pływają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem dostępnym
u Sędziego Głównego

7.     Uczestnicy wchodzą na pływalnie bezpłatnie w terminach ustalonych
w harmonogramie.

8.    Uczestnicy Maratonu zobowiązani są do przestrzegania regulaminu Krytej Pływalni
w Kazimierzy Wielkiej.

9.    Organizator ufunduje nagrody w postaci pucharów oraz dyplomów dla:

  • Najstarszego Uczestnika
  • Najmłodszego Uczestnika
  • Najbardziej wytrwałej rodziny
  • Najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej /Starosta Powiatu Kazimierskiego/
  • Najlepszej szkoły podstawowej, gimnazjum z terenu Gminy Kazimierza Wielka /Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka/
  • ! Osoby które chcą rywalizować  o miano Najlepszego Zawodnika/Zawodniczki  zgłaszają się do Sędziego Głównego.  Zawodnicy będą rywalizować na wyznaczonych 2 torach na których liczenie długości dokonywać będą niezależni sędziowie !!
  • Najbardziej wytrwałego małżeństwa/pary(dotyczy osób pełnoletnich)
  • Dziewczęta i chłopcy
    WEDŁUG ILOŚCI ZGŁOSZEŃ PODZIELONE NA ROCZNIKI !
  • Open
  • - od 20-40 lat
  • - od 41 lat i więcej
  • - ratownicy i instruktorzy
  • Inne

10.  Każdy uczestnik płynie min 30 min stylem dowolnym, ilość razy ustaloną
z organizatorem.

11.   Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które wcześniej wpisały się na listę dyżurów dostępną w kasie pływalni. Osoby, które zgłoszą się w dniu imprezy, będą mogły wziąć udział w imprezie w miarę wolnych miejsc na torach, po uzyskaniu zgody Sędziego Głównego.

12.  Firmy oraz organizacje, które chcą zgłosić swoje reprezentacje do uczestnictwa w maratonie zobowiązane są do dostarczenia imiennej listy uczestników oraz uzgodnienia z Sędzią Głównym godzin, w których będą oni pełnić dyżury, na 2 dni przed Maratonem. Ilość osób reprezentujących firmę instytucje-dowolna. Suma długości przepłyniętych przez dane reprezentacje zostanie podana do oficjalnej informacji.

13.  Osoby, które chcą otrzymać pamiątkową koszulkę z maratonu uiszczają opłatę w kasie pływalni do dnia 22.02.2018 /czwartek/  w wysokości 20 zł.

Pamiątkowe dyplomy uczestnictwa do odbioru od środy, 07.03.2018 do 15.03.2018 r.

 
 
wkrótce więcej informacji...

 

 

W dniu 26 lutego 2017 roku zakończył się
XI 24 Godzinny Maraton Pływacki w Kazimierzy Wielkiej.
 
Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników
Szczególnie wszysytkim dzieciom i ich rodzicom
którzy wzięli udział w tej imprezie !!!
Dziękujemy sędziom wolontariuszom.
Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem sponsorów
bez ich pomocy nasza impreza nie była by tak wyjątkowa !!!

 
286 uczestników
NASZ WYNIK 1633km 500m
 
 






 
RELACJA FOTO VIDEO !!!
   
 

Partnerzy / Sponsorzy:
 
 
                                                         
 
       

"ULMAR" Urszula Górnicz
 
 
 
ATRAKCJE !!!
 TEATR OGNIA LOS FUEGOS -VISUAL LED SHOW-

GODZ. 20:00 !!!

Magiczny pokaz z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii
do tworzenia ruchomych, hipnotycznych wizualizacji.

 
WYSTAWA OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH 24h
 
 
 JUMPING NA TRAMPOLINACH -pokazy oraz darmowe zajęcia
GODZ. 18:30, 19:00, 20:30
 
 AQUA FITNESS - darmowe zajęcia GODZ. 21:00, 22:00, 23:00
 
 POKAZY BALETOWE GODZ. 18:45
 
 
 POKAZY TAŃCA "STEP" GODZ. 18:30
 

 
 
wkrótce więcej informacji...

 

 
REGULAMIN
 
1.    Maraton odbędzie się w Kazimierskim Ośrodku Sportowym – Kryta Pływalnia „WODNY RAJ” w dniach 25-26.02.2017 w godzinach od 12:00 w sobotę do 12:00 w niedzielę.
2.    W próbie biorą udział wolontariusze, którzy deklarują pisemnie udział
w MARATONIE PŁYWACKIM
3.    UWAGA KAŻDY, KTO PRZEPŁYNIE MINIMUM 50m NA WYZNACZONYM TORZE OTRZYMA PAMIĄTKOWY MIN-DYPLOM UCZESTNIKA MARATONU!!!
4.    Wszyscy UCZESTNICY powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników i wynikających z tego konsekwencje w trakcie trwania MARATONU organizator nie ponosiodpowiedzialności!!!.
5.     Zawodnicy zobowiązani są do pisemnego potwierdzenia i zapoznania się
z regulaminem.
6.    Uczestnicy Pływają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem dostępnym
u Sędziego Głównego
7.     Uczestnicy wchodzą na pływalnie bezpłatnie w terminach ustalonych
w harmonogramie.
8.    Uczestnicy Maratonu zobowiązani są do przestrzegania regulaminu Krytej Pływalni
w Kazimierzy Wielkiej.
9.    Organizator ufunduje nagrody w postaci pucharów oraz dyplomów dla:
·         Najstarszego Uczestnika
·         Najmłodszego Uczestnika
·         Najbardziej wytrwałej rodziny
·         Najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej /Starosta Powiatu Kazimierskiego/
·         Najlepszej szkoły podstawowej, gimnazjum z terenu Gminy Kazimierza Wielka /Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka/
·         ! Osoby które chcą rywalizować  o miano Najlepszego Zawodnika/Zawodniczki  zgłaszają się do Sędziego Głównego.  Zawodnicy będą rywalizować na wyznaczonych 2 torach na których liczenie długości dokonywać będą niezależni sędziowie !!
·         Najbardziej wytrwałego małżeństwa/pary(dotyczy osób pełnoletnich)
·         Szkoła Podstawowa – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2010 i młodsi - w zależności od ilości zgłoszeń
·         - rocznik 2008-2009
·         - rocznik 2006-2007
·         - rocznik 2004-2005
·         Gimnazjum – dziewczęta i chłopcy
- rocznik 2002-2003
·         Szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne – dziewczęta i chłopcy
·         -rocznik 2001 i starsi
·         Open
·         - od 20-40 lat
·         - od 41 lat i więcej
·         - ratownicy i instruktorzy
·         Inne
10.  Każdy uczestnik płynie min 30 min stylem dowolnym, ilość razy ustaloną
z organizatorem.
11.   Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które wcześniej wpisały się na listę dyżurów dostępną w kasie pływalni. Osoby, które zgłoszą się w dniu imprezy, będą mogły wziąć udział w imprezie w miarę wolnych miejsc na torach, po uzyskaniu zgody Sędziego Głównego.
12.  Firmy oraz organizacje, które chcą zgłosić swoje reprezentacje do uczestnictwa w maratonie zobowiązane są do dostarczenia imiennej listy uczestników oraz uzgodnienia z Sędzią Głównym godzin, w których będą oni pełnić dyżury, na 2 dni przed Maratonem. Ilość osób reprezentujących firmę instytucje-dowolna. Suma długości przepłyniętych przez dane reprezentacje zostanie podana do oficjalnej informacji.
13.  Osoby, które chcą otrzymać pamiątkową koszulkę z maratonu uiszczają opłatę wpisową w kasie pływalni do dnia 21.02.2017  w wysokości 14 zł.
wkrótce więcej informacji...

INFORMACJA DLA TYCH KTÓRZY
PO RAZ PIERWSZY CHCĄ WZIĄŚĆ UDZIAŁ W MARATONIE

·         udział w maratonie jest bezpłatny i dobrowolny
·         każdy może przepłynąć dowolny dystans, "dowolną ilość basenów",
·         w maratonie można wystartować/dołączyć o dowolnej porze nawet w niedziele rano!,
·         można mieć dowolna ilość i długość przerw,
·         liczy sie wynik jako suma przepłynięta przez zawodnika, później suma drużyny
           końcowa  suma kilometrów daje wynik końcowy...ten rekord bijemy!!
 
Zapraszamy wszystkie chętne osoby do treningu i wzięcia udziału w kolejnej edycji
24 godzinnego maratonu pływackiego
 

XI 24 GODZINNY MARATON  PŁYWACKI

 

25-26 LUTY 2017

wkrótce więcej informacji...

 

 

relacja video Antoni Kocela występ artystów cyrkowych  >>>>>

relacja video Antoni Kocela cz. 2  >>>>>

relacja video Antoni Kocela cz. 3  >>>>>

relacja video Antoni Kocela zakończenie  >>>>>

relacja foto Pilarscy >>>>

relacja foto Łukasz Gądzik cz. 1 >>>>

relacja foto Łukasz Gądzik cz. 2 >>>>

relacja foto Łukasz Gądzik cz. 3 >>>>

relacja foto Aktywnakazimierza >>>>

Wyniki:
REKORDZISTA -  WALENCIK MARCIN - 31050 m
 II NAJLEPSZY ZAWODNIK - SAMBÓR KACPER 26000 m
III NAJLEPSZY ZAWODNIK - COULIBALY LAMINE 25000 m
REKORDZISTKA  - ZIELIŃSKA OLIWIA 22000 m
II NAJLEPSZA ZAWODNICZKA - PARANIAK ANNA 9000 m
NAJMŁODSZY ZAWODNIK – NAREWSKA MAJA
NAJWYTRWALSZA FIRMA MEBLO-DAR
NAJSTARSZY ZAWODNIK OLSZYCKI KRZYSZTOF
SUPER GOŚĆ –  KRUPA IGOR
SUPER GRUPA I – MEDUZA
SUPER GRUPA II – SWIM CENTER
MEDUZANAJLEPSZY OLD BOY SZCZEPANIK ANDRZEJ
NAJLICZNIEJSZA GRUPA – FUNDACJA L. ŁACHA "TEAM CANADA"
NAJWYTRWALSZA RODZINA – COULIBALY
SZKOŁY PODSTAWOWE
1 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 KAZIMIERZA WIELKA
2 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 KAZIMIERZA WIELKA
3 SZKOŁA PODSTAWOWA W CZARNOCINIE
GIMNAZJUM
1 KAZIMIERZA WIELKA
2 CZYŻOWICE
3 DZIAŁOSZYCE
SZKOŁY ŚREDNIE
1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KAZIMIERZY WIELKIEJ
2 ZSR CUDZYNOWICE
3 ZSZ ODONÓW
 
 
SZKOŁA PODSTAWOWA –
DZIEWCZĘTA 2009 I MŁODSI –
1 ŻARNOWIECKA KAROLINA 2350 m
2 GĄDZIK EMILIA 850m
3 KONEWECKA GABRIELA 600 m
- ROCZNIK 2007-2008
1 ŻARNOWIECKA ANGELIKA 7100 m
2 PIETROŃ ANTONINA 6250 m
3 GABRYŚ NATALIA 5000 m
- ROCZNIK 2005-2006
1 GĄDZIK ZUZANNA 17000m
2 ŻARNOWIECKA ALEKSANDRA 13450 m
3 CHAT ZUZANNA 13000 m
- ROCZNIK 2003-2004
1 PARADA JULIA 17600 m
2 PRZEBIERACZ ALICJA 15000 m
3 MOŻDŻEŃ JOANNA 13750 m
SZKOŁA PODSTAWOWA –
  CHŁOPCY 2009 I MŁODSI –
1 SAMBÓR IGOR 5000m
2 PARADA DAWID 1400 m
3 MADEJ ANTONI 950 m
- ROCZNIK 2007-2008
1 WOŹNIAK JACEK -5000 m
2 MARKOWSKI MIKOŁAJ 4400 m
3 SKRZELA DAMIAN 4150 m
- ROCZNIK 2005-2006
1 COULIBALY DAID 18650 m
2 KABAT MARCIN 13000 m
3 GAWEŁ EMIL 12600 m
4 WOJAS ADRIAN 9650 m
- ROCZNIK 2003-2004
1 ZARĘBA ALEKSANDER 20600 m
2 MADERAK SEBASTIAN 13650 m
3 ŻUREK KLAUDIUSZ 12350 m
4 JAWORSKI WOJCIECH 11100 M
 
GIMNAZJUM
– DZIEWCZĘTA IK 2001-2002
1 MOŁAS EMILIA 15150 m
2 TWARDOWSKA KATARZYNA , GÓRNICZ KATARZYNA 14500m
3 KUCIĘBA JULIA 7450 m
GIMNAZJUM
– CHŁOPCYK 2001-2002
1 CZEKAJ PRZEMYSŁAW 9400 m
2 MOŻDŻEŃ KAMIL 5000 m
3 KLIMCZYK MATEUSZ 3650 m
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE –
DZIEWCZĘtA 2000 I STARSI
1 JĘDRAS SYLWIA15000 m
2 KITA JULIA 11700 m
3 WOJAS WIKTORIA 10250 m
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE –
CHŁOPCY 2000 I STARSI
1 STĘPIEŃ MICHAŁ 9200m
2 JAGIELNIK KAMIL 9000m
3 PSZCZOŁA JAKUB 8700 m
RATOWNICY I INSTRUKTORZY
1 KWIECIEŃ KATARZYNA  7600m      
2 ADAMCZYK PAULINA 7500m       
3 GAJDA DAWID 1400m

NAUCZYCIELE
1. ŚLIWIŃSKI GRZEGORZ 11500m

2. SZMUC MARWEK 10200 m
3. KS MARIUSZ ROZIN 1000 m

OPEN
1 BORUCH MARIUSZ 14100m
2 TŁUŚCIK KRZYSZTOF 11250m
3 DOMAŃSKI DAWID 10250 m
 
 
                            
                                   
                                               
 

INFORMACJA DLA TYCH KTÓRZY
PO RAZ PIERWSZY CHCĄ WZIĄŚĆ UDZIAŁ W MARATONIE

·         udział w maratonie jest bezpłatny i dobrowolny
·         każdy może przepłynąć dowolny dystans, "dowolną ilość basenów",
·         w maratonie można wystartować/dołączyć o dowolnej porze nawet w niedziele rano!,
·         można mieć dowolna ilość i długość przerw,
·         liczy sie wynik jako suma przepłynięta przez zawodnika, później suma drużyny
           końcowa  suma kilometrów daje wynik końcowy...ten rekord bijemy!!
·         każdy uczestnik otrzyma pamiątkową monetę

 

 

21.02.2016 /NIEDZIELA/
- g. 11:30 Na zakończenie Maratonu

 

 

 

 

GOŚĆ SPACJALNY !!!

 

Trener,
Poseł do Parlamentu Europejskiego

 

 

Bogdan Wenta
 

 

 

 

Na spotkanie z którym po zakończeniu Maratonu ok g.13:00
Zaprasza

 

20.02.2016 /SOBOTA/
20.02.2016 /SOBOTA/
- g. 13:00

 

20.02.2016 /SOBOTA/
- g. 18:00, 21:30, 22:30

 

 

 

 

DARMOWE ZAJECIA !!!

20.02.2016 /SOBOTA/
- g. 18:30

 

 

WYSTĘPY ARTYSTYCZNE


20.02.2016 /SOBOTA/
- g. 19:30

 

 

 

 

 

ATRAKCJA WIECZORU !!!

 

 

 

Formularz zgłoszeniowy należy wysłać do dnia 17.02.2016r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
formularz powinien zawierać poniższe dane, oraz podane godziny podejmowanych prób pływania
Na adres zwrotny odesłane zostanie potwierdzenie uczestnictwa oraz rezerwacja bądź brak możliwości rezerwacj toru.
O rezerwacji decyduje  kelejność zgłoszeń

Formularz zgłoszeniowy do  2016

Imię i nazwisko

 

Wiek / rocznik, klasa dotyczy szkół/

 

Adres zamieszkania

 

E-mail

 

Godziny prób  

 

Informuję, że znam regulamin X 24 Godzinnego Maratonu Pływackiego organizowanego przez Kazimierski Ośrodek Sportowy i zobowiązuje się do jego przestrzegania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb wewnętrznych organizatora.

                                                                                                     

…………………………………………………..

                                                                                                                                                Podpis

 

RAGULAMIN

1.    Maraton odbędzie się w Kazimierskim Ośrodku Sportowym – Kryta Pływalnia „WODNY RAJ” w dniach 20-21.02.2016 w godzinach od 12:00 w sobotę do 12:00 w niedzielę.
2.    W próbie biorą udział wolontariusze, którzy deklarują pisemnie udział
w MARATONIE PŁYWACKIM
3.    UWAGA KAŻDY, KTO PRZEPŁYNIE MINIMUM 50m NA WYZNACZONYM TORZE OTRZYMA PAMIĄTKOWY MIN-DYPLOM UCZESTNIKA MARATONU!!!
4.    Wszyscy UCZESTNICY powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników i wynikających z tego konsekwencje w trakcie trwania MARATONU organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
5.     Zawodnicy zobowiązani są do pisemnego potwierdzenia i zapoznania się
z regulaminem.
6.    Uczestnicy Pływają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem dostępnym
u Sędziego Głównego
7.     Uczestnicy wchodzą na pływalnie bezpłatnie w terminach ustalonych
w harmonogramie.
8.    Uczestnicy Maratonu zobowiązani są do przestrzegania regulaminu Krytej Pływalni
w Kazimierzy Wielkiej.
9.    Organizator ufunduje nagrody w postaci pucharów oraz dyplomów dla:
  • Najstarszego Uczestnika
  • Najmłodszego Uczestnika
  • Najbardziej wytrwałej rodziny
  • Najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej /Starosta Powiatu Kazimierskiego/
  • Najlepszej szkoły podstawowej, gimnazjum z terenu Gminy Kazimierza Wielka /Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka/
  • ! Osoby które chcą rywalizować  o miano Najlepszego Zawodnika/Zawodniczki  zgłaszają się do Sędziego Głównego.  Zawodnicy będą rywalizować na wyznaczonych 2 torach na których liczenie długości dokonywać będą niezależni sędziowie !!
  • Najbardziej wytrwałego małżeństwa/pary(dotyczy osób pełnoletnich)

oraz z okazji 10 lat MARATONU Puchary dla zwycięzców w kategoriach

  • Szkoła Podstawowa – dziewczęta i chłopcy
    - rocznik 2009 i młodsi - w zależności od ilości zgłoszeń
    - rocznik 2007-2008
    - rocznik 2005-2006
    - rocznik 2003-2004
  • Gimnazjum – dziewczęta i chłopcy
    - rocznik 2001-2002
  • Szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne – dziewczęta i chłopcy
    -rocznik 2000 i starsi
  • Open
  • Ratownicy i instruktorzy
  • Inne
10.  Każdy uczestnik płynie min 30 min stylem dowolnym, ilość razy ustaloną
z organizatorem.
11.   Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które wcześniej wpisały się na listę dyżurów dostępną w kasie pływalni. Osoby, które zgłoszą się w dniu imprezy, będą mogły wziąć udział w imprezie w miarę wolnych miejsc na torach, po uzyskaniu zgody Sędziego Głównego.
12.  Firmy oraz organizacje, które chcą zgłosić swoje reprezentacje do uczestnictwa w maratonie zobowiązane są do dostarczenia imiennej listy uczestników oraz uzgodnienia z Sędzią Głównym godzin, w których będą oni pełnić dyżury, na 2 dni przed Maratonem. Ilość osób reprezentujących firmę instytucje-dowolna. Suma długości przepłyniętych przez dane reprezentacje zostanie podana do oficjalnej informacji.
13.  Osoby, które chcą otrzymać pamiątkową koszulkę z maratonu uiszczają opłatę wpisową w kasie pływalni do dnia 12.02.2016  w wysokości 12 zł.

Pamiątkowe dyplomy uczestnictwa do odbioru od wtorku, 23 lutego 2016

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI !!!