• X RUNDA 
    I LIGA

 

 
TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
 
1
ROLMET
10
10
0
0
30
86:35
+51
 
2
MARSYLIA
10
9
1
0
28
63:32
+31
3
STRAŻ
10
6
0
4
18
63:51
+12
4
AUTO-ART
10
5
1
4
16
56:68
-12
5
PŁYWALNIA KOS
10
5
0
5
15
55:46
+9
6
BEST BRUK
10
5
0
5
15
43:43
0
7
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
10
4
3
3
15
47:52
-5
8
CAFFARO
10
3
3
4
12
41:35
+6
9
SHOT WITOWIANKA
10
3
0
7
9
41:64
-23
10
STRZELEC CHROBERZ
10
2
0
8
6
44:66
-22
11
 RAFIS
10
1
2
7
5
36:53
-17
12
LZS GRUSZKA CZARNOCIN
10
1
2
7
5
46:76
-30

II LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

   

1

WISŁA OPATOWIEC

11

9

0

2

27

72:34

+35

2

SZYBCY I WŚCIEKLI

10

7

2

1

23

57:36

+21

3

GLADIATOR KRZCZONÓW

11

6

2

3

20

50:46

+4

4

DAREMNY TRUD

10

6

1

3

19

38:32

+6

5

METALIKA PRZEMYKÓW

10

6

0

4

18

36:43

-7

6

ZŁOTY TEAM

10

5

1

4

16

53:39

+14

7

ZORZA MIKOŁAJÓW

10

4

2

4

14

46:39

+7

8

KORYTO

10

4

0

6

12

52:50

+2

9

RACHWAŁOWIANKA  

10

4

0

6

12

29:39

-10

10

WOJCIECHÓW

10

2

0

8

6

31:55

-24

11

TOPOLA

10

2

0

8

6

29:54

-25

12

NAPRZÓD SKALBMIERZ

10

2

0

8

6

23:50

-27

 

III LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

   

1

SCORPION SKALBMIERZ

11

9

1

1

28

86:46

+40

2

ŚMIŁOWICE

11

7

2

2

23

57:32

+25

3

ŁAPSZÓW

10

7

0

3

21

61:36

+25

4

DRINK TEAM

11

6

3

2

21

42:30

+12

5

KILO WIEJSKIEJ

10

6

1

3

19

47:21

+26

6

EDIHAFT CZAJĘCZYCE

11

5

2

4

17

43:36

+7

7

MŁODE WILKI

11

5

2

4

17

46:47

-1

8

KS KRÓLEWSCY

11

4

1

6

13

44:49

-5

9

LSD DOBIESŁAWICE

11

3

3

5

12

37:45

-8

10

WISŁA OPATOWIEC II

11

3

0

8

9

31:48

-17

11

KOCINA

11

2

1

8

7

21:54

-33

12

PRESTO TEAM

11

0

0

11

0

20:89

-69

 

IV LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

 

1

CAFFARO II

9

9

0

0

27

66:11

+55

2

LEWART BEJSCE

10

8

1

1

25

60:22

+38

3

STRAŻ KAZIMIERZA

9

6

1

2

19

42:25

+17

4

SĄ GORSI

9

5

2

2

17

37:28

+9

5

WOLNI STRZELCY

9

5

0

4

15

37:27

+14

6

WŁOSTOWIANKA

9

3

3

3

12

37:23

+14

7

PŁYWALNIA KOS II

9

3

1

5

10

26:38

-12

8

RAFIS II

9

2

2

5

8

20:37

-17

9

HOLY SOULS

9

2

0

7

6

20:49

-29

10

MEBLO DAR

9

1

2

6

5

14:36

-22

11

NIEPOZORNI

9

0

0

9

0

14:78

-64

 

  • IX RUNDA

I LIGA

 
TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
 
1
ROLMET
9
9
0
0
27
77:29
+48
2
MARSYLIA
9
8
1
0
25
56:30
+26
3
STRAŻ
9
6
0
3
18
61:44
+17
4
PŁYWALNIA KOS
9
5
0
4
15
52:38
+14
5
CAFFARO
9
3
3
3
12
39:31
+8
6
BEST BRUK
9
4
0
5
12
39:41
-2
7
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
9
3
3
3
12
39:46
-7
8
AUTO-ART
8
3
1
4
10
39:59
-20
9
SHOT WITOWIANKA
8
3
0
5
9
29:47
-18
10
STRZELEC CHROBERZ
9
2
0
7
6
38:57
-19
11
 RAFIS
9
1
1
7
4
34:51
-17
12
LZS GRUSZKA CZARNOCIN
9
1
1
7
4
44:74
-30
 
 
TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
 
1
ROLMET
9
9
0
0
27
77:29
+48
2
MARSYLIA
9
8
1
0
25
56:30
+26
3
STRAŻ
9
6
0
3
18
61:44
+17
4
PŁYWALNIA KOS
9
5
0
4
15
52:38
+14
5
AUTO-ART
9
4
1
4
13
48:65
-17
6
CAFFARO
9
3
3
3
12
39:31
+8
7
BEST BRUK
9
4
0
5
12
39:41
-2
8
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
9
3
3
3
12
39:46
-7
9
SHOT WITOWIANKA
9
3
0
6
9
35:56
-21
10
STRZELEC CHROBERZ
9
2
0
7
6
38:57
-19
11
 RAFIS
9
1
1
7
4
34:51
-17
12
LZS GRUSZKA CZARNOCIN
9
1
1
7
4
44:74
-30

II LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

   

1

WISŁA OPATOWIEC

9

7

0

2

21

55:23

+32

2

SZYBCY I WŚCIEKLI

9

6

2

1

20

48:33

+15

3

METALIKA PRZEMYKÓW

9

6

0

3

18

33:34

+1

4

GLADIATOR KRZCZONÓW

9

5

2

2

17

40:34

+6

5

ZŁOTY TEAM

9

5

1

3

16

49:34

+15

6

DAREMNY TRUD

9

5

1

3

16

32:29

+3

7

KORYTO

9

4

0

5

12

49:44

+5

8

ZORZA MIKOŁAJÓW

9

3

2

4

11

41:39

+2

9

RACHWAŁOWIANKA

9

3

0

6

9

24:37

-13

10

WOJCIECHÓW

9

2

0

7

6

29:50

-21

11

TOPOLA

9

2

0

7

6

23:45

-22

12

NAPRZÓD SKALBMIERZ

9

2

0

7

6

23:45

-22

III LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

   

1

SCORPION SKALBMIERZ

9

7

1

1

22

61:39

+22

2

ŚMIŁOWICE

9

6

1

2

19

54:30

+24

3

ŁAPSZÓW

9

6

0

3

18

58:36

+22

4

DRINK TEAM

9

5

2

2

17

35:27

+8

5

KILO WIEJSKIEJ

9

5

1

3

16

39:19

+20

6

MŁODE WILKI

8

4

2

2

14

35:28

+7

7

EDIHAFT CZAJĘCZYCE

9

4

2

3

14

38:33

+5

8

LSD DOBIESŁAWICE

9

3

2

4

11

31:37

-6

9

KS KRÓLEWSCY

8

3

0

5

9

30:39

-10

10

KOCINA

9

2

1

6

7

21:48

-27

11

WISŁA OPATOWIEC II

9

2

0

7

6

24:39

-15

12

PRESTO TEAM

9

0

0

9

0

16:64

-48

IV LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

   

1

LEWART BEJSCE

9

8

1

0

25

58:19

+39

2

CAFFARO II

8

8

0

0

24

63:9

+54

3

STRAŻ KAZIMIERZA

8

5

1

2

16

36:23

+13

4

WOLNI STRZELCY

8

5

0

3

15

35:21

+14

5

SĄ GORSI

8

4

2

2

14

25:25

0

6

WŁOSTOWIANKA

8

3

2

3

11

34:20

+14

7

PŁYWALNIA KOS II

8

3

1

4

10

23:33

-10

8

RAFIS II

9

2

2

5

8

20:37

-17

9

MEBLO DAR

8

1

1

6

4

11:33

-22

10

HOLY SOULS

8

1

0

7

3

15:46

-31

11

NIEPOZORNI

8

0

0

8

0

11:66

-55

 

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

   

1

LEWART BEJSCE

9

8

1

0

25

58:19

+39

2

CAFFARO II

8

8

0

0

24

63:9

+54

3

STRAŻ KAZIMIERZA

8

5

1

2

16

36:23

+13

4

WOLNI STRZELCY

8

5

0

3

15

35:21

+14

5

SĄ GORSI

8

4

2

2

14

25:25

0

6

PŁYWALNIA KOS II

7

3

0

4

9

19:29

-10

7

RAFIS II

9

2

2

5

8

20:37

-17

8

WŁOSTOWIANKA

6

2

1

3

7

19:16

-3

9

MEBLO DAR

8

1

1

6

4

11:33

-22

10

HOLY SOULS

8

1

0

7

3

15:46

-31

11

NIEPOZORNI

7

0

0

7

0

11:55

-44

 

  • VIII RUNDA

I LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

   
1
ROLMET
8
8
0
0
24
70:25
+45

2
MARSYLIA
8
7
1
0
22
53:28
+25

3
PŁYWALNIA KOS
8
5
0
3
15
48:31
+17

4
STRAŻ
8
5
0
3
15
48:43
+5

5
CAFFARO
8
3
3
2
12
37:28
+9

6
BEST BRUK
8
4
0
4
12
39:37
-2

7
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
8
2
3
3
9
35:46
-11

8
AUTO-ART
7
2
1
4
7
32:53
-21

9
STRZELEC CHROBERZ
8
2
0
6
6
37:44
-7

10
SHOT WITOWIANKA
7
2
0
5
6
22:44
-22

11
 RAFIS
8
1
1
6
4
31:44
-13

12
LZS GRUSZKA CZARNOCIN
8
1
1
6
4
38:67
-29

 

II LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

 

1

WISŁA OPATOWIEC

8

6

0

2

18

47:20

+27

2

METALIKA PRZEMYKÓW

8

6

0

2

18

29:28

+1

3

SZYBCY I WŚCIEKLI

8

5

2

1

17

40:30

+10

4

ZŁOTY TEAM

8

5

1

2

16

46:30

+16

5

DAREMNY TRUD

8

5

1

2

16

29:21

+8

6

GLADIATOR KRZCZONÓW

8

4

2

2

14

32:31

+1

7

KORYTO

8

4

0

4

12

46:36

+10

8

ZORZA MIKOŁAJÓW

8

3

2

3

11

38:31

+7

9

RACHWAŁOWIANKA

8

2

0

6

6

18:33

-15

10

WOJCIECHÓW

8

2

0

6

6

25:45

-20

11

TOPOLA

8

1

0

7

3

19:42

-23

12

NAPRZÓD SKALBMIERZ

8

1

0

7

3

18:41

-23

 

 

III LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

   

1

SCORPION SKALBMIERZ

8

6

1

1

19

52:33

+19

2

ŁAPSZÓW

8

6

0

2

18

52:27

+25

3

ŚMIŁOWICE

8

6

0

2

18

52:28

+24

4

EDIHAFT CZAJĘCZYCE

8

4

2

2

14

35:28

+7

5

DRINK TEAM

8

4

2

2

14

32:27

+5

6

KILO WIEJSKIEJ

8

4

1

3

13

34:16

+18

7

MŁODE WILKI

7

3

2

2

11

30:25

+5

8

LSD DOBIESŁAWICE

8

3

1

4

10

29:35

-6

9

KOCINA

8

2

1

5

7

21:45

-24

10

WISŁA OPATOWIEC II

8

2

0

6

6

24:35

-11

11

KS KRÓLEWSCY

7

2

0

5

6

26:39

-13

12

PRESTO TEAM

8

0

0

8

0

13:59

-46

IV LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

   

1

CAFFARO II

8

8

0

0

24

63:9

+54

2

LEWART BEJSCE

8

7

1

0

22

55:17

+38

3

STRAŻ KAZIMIERZA

7

5

1

1

16

34:20

+14

4

WOLNI STRZELCY

7

4

0

3

12

32:20

+12

5

SĄ GORSI

7

3

2

2

11

20:25

-5

6

PŁYWALNIA KOS II

7

3

0

4

9

19:29

-10

7

RAFIS II

8

2

2

4

8

20:32

-12

8

WŁOSTOWIANKA

6

2

1

3

7

19:16

-3

9

MEBLO DAR

7

1

1

5

4

10:30

-20

10

HOLY SOULS

7

0

0

7

0

10:44

-34

11

NIEPOZORNI

6

0

0

6

0

10:50

-40

 

  • VII RUNDA

I LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

 

1

ROLMET

7

7

0

0

21

55:17

+38

2

MARSYLIA

7

6

1

0

19

45:27

+18

3

STRAŻ

7

5

0

2

15

44:36

+8

4

PŁYWALNIA KOS

7

4

0

3

12

41:27

+14

5

BEST BRUK

7

4

0

3

12

38:29

+9

6

CAFFARO

7

2

3

2

9

29:24

+5

7

AUTO-ART

7

2

1

4

7

32:53

-21

8

STRZELEC CHROBERZ

7

2

0

5

6

33:36

-3

9

SPÓŁDZIELNIA SIELEC

7

1

3

3

6

27:39

-12

10

SHOT WITOWIANKA

7

2

0

5

6

22:44

-22

11

 RAFIS

7

1

1

5

4

24:36

-12

12

LZS GRUSZKA CZARNOCIN

7

1

1

5

4

30:52

-22

II LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

   

1

METALIKA PRZEMYKÓW

7

6

0

1

18

26:21

+5

2

SZYBCY I WŚCIEKLI

7

5

1

1

16

35:25

+10

3

WISŁA OPATOWIEC

7

5

0

2

15

39:17

+22

4

ZŁOTY TEAM

7

4

1

2

13

42:27

+15

5

DAREMNY TRUD

7

4

1

2

13

25:21

+4

6

GLADIATOR KRZCZONÓW

7

4

1

2

13

27:26

+1

7

ZORZA MIKOŁAJÓW

7

3

2

2

11

35:27

+8

8

KORYTO

7

3

0

4

9

39:33

+6

9

WOJCIECHÓW

7

2

0

5

6

22:37

-15

10

RACHWAŁOWIANKA

7

1

0

6

3

15:31

-16

11

TOPOLA

7

1

0

6

3

19:38

-19

12

NAPRZÓD SKALBMIERZ

7

1

0

6

3

16:38

-22

III LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

 

1

SCORPION SKALBMIERZ

7

6

0

1

18

46:27

+19

2

ŚMIŁOWICE

7

5

0

2

15

45:26

+19

3

ŁAPSZÓW

7

5

0

2

15

38:23

+15

4

EDIHAFT CZAJĘCZYCE

7

4

1

2

13

29:22

+7

5

DRINK TEAM

7

4

1

2

13

29:24

+5

6

KILO WIEJSKIEJ

7

4

0

3

12

31:13

+18

7

MŁODE WILKI

7

3

2

2

11

30:25

+5

8

LSD DOBIESŁAWICE

7

2

1

4

7

26:35

-9

9

KOCINA

6

2

1

3

7

18:33

-15

10

WISŁA OPATOWIEC II

7

2

0

5

6

22:28

-6

11

KS KRÓLEWSCY

6

1

0

5

3

17:36

-19

12

PRESTO TEAM

7

0

0

7

0

9:45

-36

IV LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

 

1

CAFFARO II

7

7

0

0

21

55:4

+51

2

LEWART BEJSCE

7

6

1

0

19

45:15

+30

3

STRAŻ KAZIMIERZA

6

5

1

0

16

29:12

+14

4

SĄ GORSI

7

3

2

2

11

20:25

-5

5

WOLNI STRZELCY

6

3

0

3

9

26:18

+8

6

PŁYWALNIA KOS II

6

3

0

3

9

17:23

-6

7

WŁOSTOWIANKA

6

2

1

3

7

19:16

-3

8

RAFIS II

7

1

2

4

5

12:29

-17

9

MEBLO DAR

6

1

1

4

4

8:20

-12

10

HOLY SOULS

6

0

0

6

0

7:36

-29

11

NIEPOZORNI

6

0

0

6

0

10:50

-40

 

  • VI RUNDA

I LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

 

1

ROLMET

6

6

0

0

18

42:15

+27

2

MARSYLIA

6

5

1

0

16

37:20

+17

3

BESC BRUK

6

4

0

2

12

36:24

+12

4

STRAŻ

6

4

0

2

12

36:31

+5

5

CAFFARO

6

2

3

1

9

29:19

+10

6

PŁYWALNIA KOS

6

3

0

3

9

36:27

+9

7

STRZELEC CHROBERZ

6

2

0

4

6

26:28

-2

8

SHOT WITOWIANKA

6

2

0

4

6

20:31

-11

9

AUTO-ART

6

2

0

4

6

25:46

-21

10

SPÓŁDZIELNIA SIELEC

6

1

2

3

5

20:32

-12

11

LZS GRUSZKA CZARNOCIN

6

1

1

4

4

25:44

-19

12

RAFIS

6

0

1

5

1

19:34

-15

II LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

 

1

METALIKA PRZEMYKÓW

6

5

0

1

15

21:18

+3

2

SZYBCY I WŚCIEKLI

6

4

1

1

13

31:22

+9

3

GLADIATOR KRZCZONÓW

6

4

1

1

13

24:21

+3

4

WISŁA OPATOWIEC

6

4

0

2

12

32:17

+15

5

DAREMNY TRUD

6

4

0

2

12

22:18

+4

6

ZŁOTY TEAM

6

3

1

2

10

34:22

+12

7

ZORZA MIKOŁAJÓW

6

3

1

2

10

32:24

+8

8

KORYTO

6

3

0

3

9

36:28

+8

9

WOJCIECHÓW

6

2

0

4

6

17:29

-12

10

NAPRZÓD SKALBMIERZ

6

1

0

5

3

16:31

-15

11

TOPOLA

6

1

0

5

3

16:34

-18

12

RACHWAŁOWIANKA

6

0

0

6

0

10:28

-18

III LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

 

1

SCORPION SKALBMIERZ

6

5

0

1

15

37:24

+13

2

DRINK TEAM

6

4

1

1

13

26:15

+11

3

KILO WIEJSKIEJ

6

4

0

2

12

31:9

+22

4

ŁAPSZÓW

6

4

0

2

12

33:21

+12

5

ŚMIŁOWICE

6

4

0

2

12

33:22

+11

6

MŁODE WILKI

6

3

2

1

11

28:20

+8

7

EDIHAFT CZAJĘCZYCE

6

3

1

2

10

24:21

+3

8

WISŁA OPATOWIEC II

6

2

0

4

6

21:26

-5

9

KOCINA

5

1

1

3

4

16:32

-16

10

LSD DOBIESŁAWICE

6

1

1

4

4

22:35

-13

11

KS KRÓLEWSCY

5

1

0

4

3

13:24

-11

12

PRESTO TEAM

6

0

0

6

0

8:40

-32

IV LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

 

1

CAFFARO II

6

6

0

0

18

48:3

+45

2

STRAŻ KAZIMIERZA

6

5

1

0

16

29:12

+17

3

LEWART BEJSCE

6

5

1

0

16

36:12

+24

4

PŁYWALNIA KOS II

5

3

0

2

9

14:14

0

5

SĄ GORSI

6

2

2

2

8

16:22

-6

6

WŁOSTOWIANKA

5

2

0

3

6

16:13

+3

7

WOLNI STRZELCY

5

2

0

3

6

17:17

0

8

MEBLO DAR

5

1

1

3

4

7:13

-6

9

RAFIS II

6

1

1

4

4

9:26

-17

10

HOLY SOULS

5

0

0

5

0

4:32

-28

11

NIEPOZORNI

5

0

0

5

0

9:41

-32

V RUNDA

I LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

 

1

ROLMET

5

5

0

0

15

36:14

+22

2

MARSYLIA

5

4

1

0

13

32:16

+16

3

PŁYWALNIA KOS

5

3

0

2

9

32:22

+10

4

BESC BRUK

5

3

0

2

9

31:23

+8

5

STRAŻ

5

3

0

2

9

30:28

+2

6

CAFFARO

5

2

2

1

8

25:15

+10

7

STRZELEC CHROBERZ

5

2

0

3

6

25:23

+2

8

SHOT WITOWIANKA

5

2

0

3

6

17:25

-8

9

SPÓŁDZIELNIA SIELEC

5

1

2

2

5

19:26

-7

10

LZS GRUSZKA CZARNOCIN

5

1

0

4

3

21:40

-19

11

AUTO-ART

5

1

0

4

3

19:41

-22

12

RAFIS

5

0

1

4

1

14:28

-14

 

II LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

 

1

METALIKA PRZEMYKÓW

5

4

0

1

12

16:14

+2

2

ZORZA MIKOŁAJÓW

5

3

1

1

10

28:18

+10

3

SZYBCY I WŚCIEKLI

5

3

1

1

10

25:18

+7

4

GLADIATOR KRZCZONÓW

5

3

1

1

10

17:15

+2

5

WISŁA OPATOWIEC

5

3

0

2

9

25:17

+8

6

KORYTO

5

3

0

2

9

30:21

+9

7

DAREMNY TRUD

5

3

0

2

9

15:16

-1

8

ZŁOTY TEAM

5

2

1

2

7

27:21

+6

9

WOJCIECHÓW

5

2

0

3

6

15:22

-7

10

NAPRZÓD SKALBMIERZ

5

1

0

4

3

15:24

-9

11

TOPOLA

5

1

0

4

3

12:29

-17

12

RACHWAŁOWIANKA

5

0

0

5

0

10:21

-11

 

III LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

 

1

SCORPION SKALBMIERZ

5

4

0

1

12

28:19

+9

2

MŁODE WILKI

5

3

1

1

10

26:18

+8

3

DRINK TEAM

5

3

1

1

10

21:14

+7

4

KILO WIEJSKIEJ

5

3

0

2

9

27:9

+18

5

ŁAPSZÓW

5

3

0

2

9

25:19

+6

6

ŚMIŁOWICE

5

3

0

2

9

25:22

+3

7

EDIHAFT CZAJĘCZYCE

5

3

0

2

9

21:18

+3

8

WISŁA OPATOWIEC II

5

2

0

3

6

21:22

-1

9

KOCINA

4

1

1

2

4

16:24

-8

10

LSD DOBIESŁAWICE

5

1

1

3

4

17:26

-9

11

KS KRÓLEWSCY

4

1

0

3

3

11:16

-5

12

PRESTO TEAM

5

0

0

5

0

7:35

-28

 

IV LIGA

  • IV RUNDA

I LIGA

 
TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
 
1
ROLMET
4
4
0
0
12
29:12
+17

2
MARSYLIA
4
3
1
0
10
24:11
+13

3
PŁYWALNIA KOS
4
2
0
2
6
27:18
+9

4
BESC BRUK
4
2
0
2
6
26:19
+7

5
STRZELEC CHROBERZ
4
2
0
2
6
21:18
+3

6
STRAŻ
4
2
0
2
6
24:23
+1

7
SHOT WITOWIANKA
4
2
0
2
6
15:15
0

8
CAFFARO
4
1
2
1
5
15:13
+2

9
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
4
1
2
1
5
14:20
-6

10
LZS GRUSZKA CZARNOCIN
4
1
0
3
3
16:32
-16

11
AUTO-ART
4
1
0
3
3
15:36
-21

12
RAFIS
4
0
1
3
1
12:21
-9

 

II LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

 

1

METALIKA PRZEMYKÓW

4

4

0

0

12

15:10

+5

2

WISŁA OPATOWIEC

4

3

0

1

9

20:6

+14

3

ZORZA MIKOŁAJÓW

4

2

1

1

7

24:17

+7

4

SZYBCY I WŚCIEKLI

4

2

1

1

7

17:15

+2

5

GLADIATOR KRZCZONÓW

4

2

1

1

7

14:13

+1

6

KORYTO

4

2

0

2

6

22:16

+6

7

WOJCIECHÓW

4

2

0

2

6

12:14

-2

8

DAREMNY TRUD

4

2

0

2

6

12:16

-4

9

ZŁOTY TEAM

4

1

1

2

4

16:16

0

10

NAPRZÓD SKALBMIERZ

4

1

0

3

3

15:21

-6

11

TOPOLA

4

1

0

3

3

7:21

-14

12

RACHWAŁOWIANKA

4

0

0

4

0

8:18

-10

 

III LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

   

1

MŁODE WILKI

4

3

1

0

10

23:14

+9

2

KILO WIEJSKIEJ

4

3

0

1

9

23:4

+19

3

ŁAPSZÓW

4

3

0

1

9

23:14

+9

4

SCORPION SKALBMIERZ

4

3

0

1

9

20:13

+7

5

DRINK TEAM

4

2

1

1

7

17:11

+6

6

ŚMIŁOWICE

4

2

0

2

6

20:18

+2

7

EDIHAFT CZAJĘCZYCE

4

2

0

2

6

16:16

0

8

WISŁA OPATOWIEC II

4

2

0

2

6

15:14

-1

9

KOCINA

4

1

1

2

4

16:24

-8

10

KS KRÓLEWSCY

4

1

0

3

3

11:16

-5

11

LSD DOBIESŁAWICE

4

0

1

3

1

11:24

-13

12

PRESTO TEAM

4

0

0

4

0

5:29

-24

 

 

IV LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

 

1

LEWART BEJSCE

5

4

1

0

13

22:8

+14

2

CAFFARO II

4

4

0

0

12

26:1

+25

3

STRAŻ KAZIMIERZA

4

3

1

0

10

21:8

+13

4

PŁYWALNIA KOS

3

3

0

0

9

10:2

+8

5

SĄ GORSI

4

1

2

1

5

8:13

-5

6

MEBLO DAR

4

1

1

2

4

6:10

-4

7

WŁOSTOWIANKA

3

1

0

2

3

8:9

-1

8

WOLNI STRZELC

3

1

0

2

3

7:8

-1

9

RAFIS II

5

0

1

4

1

5:25

-20

10

NIEPOZORNI

3

0

0

3

0

4:12

-8

11

HOLY SOULS

4

0

0

4

0

3:24

-21

 

  • III RUNDA

I LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

   

1

ROLMET

3

3

0

0

9

17:9

+8

2

MARSYLIA

3

2

1

0

7

20:8

+12

3

PŁYWALNIA KOS

3

2

0

1

6

22:12

+10

4

SHOT WITOWIANKA

3

2

0

1

6

12:11

1

5 CAFFARO 3 1 1 1 4 12:10 +10

6

SPÓŁDZIELNIA SIELEC

3

1

1

1

4

11:17

-6

7

BESC BRUK

3

1

0

2

3

20:14

+6

8

STRAŻ

3

1

0

2

3

19:20

-1

9

STRZELEC CHROBERZ

3

1

0

2

3

12:13

-1

10

LZS GRUSZKA CZARNOCIN

3

1

0

2

3

11:23

-12

11

AUTO-ART

3

1

0

2

3

12:24

-12

12

RAFIS

3

0

1

2

1

9:16

-7

 

 

II LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

   

1

METALIKA PRZEMYKÓW

3

3

0

0

9

13:9

+4

2

ZORZA MIKOŁAJÓW

3

2

1

0

7

21:8

+13

3

WISŁA OPATOWIEC

3

2

0

1

6

14:5

+9

4

DAREMNY TRUD

3

2

0

1

6

11:10

+1

5

WOJCIECHÓW

3

2

0

1

6

11:12

-1

6

GLADIATOR KRZCZONÓW

3

1

1

1

4

12:12

0

7

SZYBCY I WŚCIEKLI

3

1

1

1

4

10:12

-2

8

KORYTO

3

1

0

2

3

13:13

0

9

NAPRZÓD SKALBMIERZ

3

1

0

2

3

12:14

-2

10

TOPOLA

3

1

0

2

3

6:19

-13

11

ZŁOTY TEAM

3

0

1

2

1

10:12

-2

12

RACHWAŁOWIANKA

3

0

0

3

0

4:12

-8

III LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

 

1

ŁAPSZÓW

3

3

0

0

9

19:8

+11

2

SCORPION SKALBMIERZ

3

3

0

0

9

15:7

+8

3

MŁODE WILKI

3

2

1

0

7

17:10

+7

4

EDIHAFT CZAJĘCZYCE

3

2

0

1

6

13:9

+4

5

DRINK TEAM

3

1

1

1

4

11:7

+4

6

KOCINA

3

1

1

1

4

15:16

-1

7

KILO WIEJSKIEJ

2

1

0

1

3

11:2

+9

8

ŚMIŁOWICE

3

1

0

2

3

14:13

+1

9

WISŁA OPATOWIEC II

3

1

0

2

3

11:16

-5

10

LSD DOBIESŁAWICE

3

0

1

2

1

7:18

-11

11

KS KRÓLEWSCY

2

0

0

2

0

3:9

-6

12

PRESTO TEAM

3

0

0

3

0

4:25

-21

 

IV LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

   

1

CAFFARO II

3

3

0

0

9

17:0

+17

2

LEWART BEJSCE

3

3

0

0

9

14:4

+10

3

STRAŻ KAZIMIERZA

3

2

1

0

7

14:6

+8

4

PŁYWALNIA KOS

2

2

0

0

6

5:1

+4

5

MEBLO DAR

3

1

1

1

4

5:5

0

6

SĄ GORSI

3

1

1

1

4

5:10

-5

7

WŁOSTOWIANKA

3

1

0

2

3

8:9

-1

8

RAFIS II

3

0

1

2

1

3:11

-8

9

WOLNI STRZELC

2

0

0

2

0

4:7

-3

10

NIEPOZORNI

2

0

0

2

0

2:5

-3

11

HOLY SOULS

3

0

0

3

0

2:21

-19

 

  • II RUNDA

 

I LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

1

MARSYLIA

2

2

0

0

6

17:5

+12

2

ROLMET

2

2

0

0

6

12:7

+5

3

BESC BRUK

2

1

0

1

3

18:9

+9

4

PŁYWALNIA KOS

2

1

0

1

3

15:7

+8

5

CAFFARO

2

1

0

1

3

9:7

+2

6

STRAŻ

2

1

0

1

3

13:13

0

7

STRZELEC CHROBERZ

2

1

0

1

3

9:9

0

8

SHOT WITOWIANKA

2

1

0

1

3

8:8

0

9

SPÓŁDZIELNIA SIELEC

2

1

0

1

3

8:14

-6

10

LZS GRUSZKA CZARNOCIN

2

1

0

1

3

6:16

-10

11

RAFIS

2

0

0

2

0

6:13

-7

12

AUTO-ART

2

0

0

2

0

5:18

-13

II LIGA

 

TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

   

1

ZORZA MIKOŁAJÓW

2

2

0

0

6

16:3

+13

2

WOJCIECHÓW

2

2

0

0

6

9:4

+5

3

METALIKA PRZEMYKÓW

2

2

0

0

6

7:5

+2

4

SZYBCY I WŚCIEKLI

2

1

1

0

4

9:5

+4

5

WISŁA OPATOWIEC

2

1

0

1

3

7:4

+3

6

NAPRZÓD SKALBMIERZ

2

1

0

1

3

8:8

0

6

GLADIATOR KRZCZONÓW

2

1

0

1

3

7:7

0

6

DAREMNY TRUD

2

1

0

1

3

7:7

0

9

ZŁOTY TEAM

2

0

1

1

1

7:8

-1

10

RACHWAŁOWIANKA

2

0

0

2

0

3:9

-6

11

KORYTO

2

0

0

2

0

5:11

-6

12

TOPOLA

2

0

0

2

0

3:17

-14

III LIGA

 
TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
 
1
ŁAPSZÓW
2
2
0
0
6
11:7
+4
2
SCORPION SKALBMIERZ
2
2
0
0
6
6:3
+3

3
DRINK TEAM
2
1
1
0
4
9:4
+5
4
MŁODE WILKI
2
1
1
0
4
12:8
+4
5
KOCINA
2
1
1
0
4
11:7
+4

6
KILO WIEJSKIEJ
2
1
0
1
3
11:2
+9
7
EDIHAFT CZAJĘCZYCE
2
1
0
1
3
10:7
+3
8
WISŁA OPATOWIEC II
2
1
0
1
3
9:11
-2
9
LSD DOBIESŁAWICE
2
0
1
1
1
6:10
-4
10
ŚMIŁOWICE
2
0
0
2
0
6:11
-5

11
KS KRÓLEWSCY
2
0
0
2
0
3:9
-6
12
PRESTO TEAM
2
0
0
2
0
2:17
-15
 

IV LIGA

 
TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
 
1
CAFFARO II
2
2
0
0
6
11:0
+11
2
PŁYWALNIA KOS
2
2
0
0
6
5:1
+4
3
LEWART BEJSCE
2
2
0
0
6
6:4
+2
4
STRAŻ KAZIMIERZA
2
1
1
0
4
7:5
+2
5
SĄ GORSI
2
1
1
0
4
5:4
+1
6
MEBLO DAR
2
0
1
1
1
2:3
-1
7
RAFIS II
2
0
1
1
1
2:4
-2
8
WOLNI STRZELC
1
0
0
1
0
1:2
-1
9
NIEPOZORNI
1
0
0
1
0
0:2
-2
10
WŁOSTOWIANKA
2
0
0
2
0
3:6
-3
11
HOLY SOULS
2
0
0
2
0
2:13
-11
  • I RUNDA

I LIGA

 
TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
 
1
WISŁA OPATOWIEC
1
1
0
0
3
6:2
6:2
 
3
SZYBCY I WŚCIEKLI
1
1
0
0
3
6:2
6:2
 
3
ZORZA MIKOŁAJÓW
1
1
0
0
3
4:2
4:2
 
7
WOJCIECHÓW
1
1
0
0
3
5:2
5:2
 
9
GLADIATOR KRZCZONÓW
1
1
0
0
3
5:3
5:3
 
12
METALIKA PRZEMYKÓW
1
1
0
0
3
5:4
5:4
 
2
ZŁOTY TEAM
1
0
0
1
0
4:5
4:5
 
4
NAPRZÓD SKALBMIERZ
1
0
0
1
0
3:5
3:5
 
4
RACHWAŁOWIANKA
1
0
0
1
0
2:4
2:4
 
8
TOPOLA
1
0
0
1
0
2:5
2:5
 
10
KORYTO
1
0
0
1
0
2:6
2:6
 
11
DAREMNY TRUD
1
0
0
1
0
2:6
2:6
 

II LIGA

 
TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
 
1
WISŁA OPATOWIEC
1
1
0
0
3
6:2
6:2
 
3
SZYBCY I WŚCIEKLI
1
1
0
0
3
6:2
6:2
 
3
ZORZA MIKOŁAJÓW
1
1
0
0
3
4:2
4:2
 
7
WOJCIECHÓW
1
1
0
0
3
5:2
5:2
 
9
GLADIATOR KRZCZONÓW
1
1
0
0
3
5:3
5:3
 
12
METALIKA PRZEMYKÓW
1
1
0
0
3
5:4
5:4
 
2
ZŁOTY TEAM
1
0
0
1
0
4:5
4:5
 
4
NAPRZÓD SKALBMIERZ
1
0
0
1
0
3:5
3:5
 
4
RACHWAŁOWIANKA
1
0
0
1
0
2:4
2:4
 
8
TOPOLA
1
0
0
1
0
2:5
2:5
 
10
KORYTO
1
0
0
1
0
2:6
2:6
 
11
DAREMNY TRUD
1
0
0
1
0
2:6
2:6
 

III LIGA

 
TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
 
1
KILO WIEJSKIEJ
1
1
0
0
3
11:0
11:0
 
2
SCORPION SKALBMIERZ
1
1
0
0
3
4:3
4:3
 
3
ŁAPSZÓW
1
1
0
0
3
4:3
4:3
 
4
WISŁA OPATOWIEC II
1
1
0
0
3
5:4
5:4
 
5
KOCINA
1
0
1
0
1
5:5
5:5
 
6
MŁODE WILKI
1
0
1
0
1
5:5
5:5
 
7
LSD DOBIESŁAWICE
1
0
1
0
1
4:4
4:4
 
8
DRINK TEAM
1
0
1
0
1
4:4
4:4
 
9
KS KRÓLEWSCY
1
0
0
1
0
3:4
3:4
 
10
ŚMIŁOWICE
1
0
0
1
0
3:4
3:4
 
11
EDIHAFT CZAJĘCZYCE
1
0
0
1
0
4:5
4:5
 
12
PRESTO TEAM
1
0
0
1
0
0:11
0:11
 

IV LIGA

 
TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
 
1
STRAŻ KAZIMIERZA
1
1
0
0
3
4:2
+2
 
2
PŁYWALNIA KOS
1
1
0
0
3
3:1
+2
 
3
CAFFARO II
1
1
0
0
3
2:0
+2
 
4
SĄ GORSI
1
1
0
0
3
2:1
+1
 
5
LEWART BEJSCE
1
1
0
0
3
2:1
+1
 
6
MEBLO DAR
1
0
0
1
0
1:2
-1
 
7
WOLNI STRZELC
1
0
0
1
0
1:2
-1
 
8
WŁOSTOWIANKA
1
0
0
1
0
0:2
-2
 
9
RAFIS II
1
0
0
1
0
1:3
-2
 
10
HOLY SOULS
1
0
0
1
0
2:4
-2
 

 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ZWYCIĘZCÓW ŚRODOWISK FUTSALOWYCH

16.03.2014

O PUCHAR STAROSTY POWIATU KAZIMIERSKIEGO

Mistrz Województwa Świętokrzyskiego - Ekom Nowiny

II MIEJSCE ROLMET KAZIMIERZA WIELKA

ZDJĘCIA http://pilarscy.eu/

                   III MIEJSCE KOLPORTER                                       IV MIEJSCE BISKAS BUSKO-ZDRÓJ

                        FOKSDROB KAJETANÓW                                                                                        SPORTING MAŁOGOSZCZ

                                               PGK POŁANIEC                                                                         LEGIONIŚCI JĘDRZEJÓW

REPREZENTACJA POLSKI OLD BOY 35

                                              - REPREZENTACJA KAZIMIERSKIEGO FUTSALU         6 : 4    

GRUPA

DRUŻYNA

1

2

3

4

BRAMKI

PKT

MIEJSCE

LEGIONIŚCI JĘDRZEJÓW

 

2:8

0:1

0:3

2:12

0

IV

ROLMET KW

8:2

 

6:2

2:2

16:6

7

I

FOKSDROB KAJETANÓW

1:0

2:6

 

0:4

3:10

3

III

KOLPORTER KIELCE

3:0

2:2

4:0

 

9:2

7

II

 

GRUPA B

DRUŻYNA

1

2

3

4

BRAMKI

PKT

MIEJSCE

EKOM NOWINY

 

1:0

5:1

4:0

10:1

9

I

SPORTING MAŁOGOSZCZ

0:1

 

2:3

4:3

6:7

3

III

BISKAS BUSKO ZDRÓJ

1:5

3:2

 

2:0

6:7

6

II

PGK POŁANIEC

0:4

3:4

0:2

 

3:10

3

IV

 

 

A1-B2 (WYGRANI MECZ O I MIEJSCE)
ROLMET – BISKAS – 1:0
 
A2 – B1 (PRZEGRANI MECZ O III MIEJSCE)
KOLPORTER – EKOM – 0:4
 
 
MECZ O III MIEJSCE
 BISKAS – KOLPORTER – 1:4
 
MECZ O I MIEJSCE
ROLMET – EKOM – 1:1 k. 1:2
 
WYNIKI
NAJLEPSZY ZAWODNIK - ROBERT DABROWSKI /ROLMET KAZIMIERZA WIELKA/
NALEPSZY BRAMKARZ - SEBASTIAN DOBRODZIEJ /EKOM NOWINY/
KRÓL STRZELCÓW - DOMINIK SZYMKIEWICZ /EKOM NOWINY/

 

 

Puchar Ligi  2013/2014
wyniki losowania      

1

RAFIS                    

 

    3:5   ZŁOTY TEAM                

32

ZŁOTY TEAM                        

 

15:1   ZŁOTY TEAM                    

33

PRESTO TEAM                        

 

        24:2   ZŁOTY TEAM            

17

WOJCIECHÓW                        

 

    WOJCIECHÓW                    

48

-   7:2                    

 

      WOJCIECHÓW                

16

MŁODE WILKI                    

 

            6:2   ZŁOTY TEAM        

9

PRZEMYKÓW                    

 

        PRZEMYKÓW                

24

FC KORYTO   8:4                    

 

7:4   FC KORYTO                    

41

CZYŻOWICE                        

 

        10:2   PRZEMYKÓW            

25

ŁAPSZÓW II                        

 

3:8   FOX TEAM                    

40

FOX TEAM                        

 

    8:8 k 2:3   EDIHAFT                

8

EDIHAFT                    

 

                    PŁYWALNIA KOS    

5

CZARNOCIN           5:6        

 

    3:4   CHEMIROL                

28

CHEMIROL                        

 

6:3   CHEMIROL                    

37

SPARTA JUNIORZY                        

 

        5:4   CHEMIROL            

21

TOPOLA                        

 

8:3   TOPOLA                    

44

KOCINA                        

 

    5:0 vo   TOPOLA                

12

ZAKRZÓW                    

 

            7:3   PŁYWALNIA KOS        

13

GLADIATOR                    

 

    0:5 vo   PŁYWALNIA KOS                

20

NAPRZÓD                        

 

3:4   PŁYWALNIA KOS                    

45

PŁYWALNIA KOS                        

 

        6:2   PŁYWALNIA KOS            

29

ZORZA MIKOŁAJ                        

 

4:4 k 2:0   ZORZA                    

36

POL-COM                        

 

    3:2   ZORZA                

4

TERM-GLASS                    

 

                    7:5   PŁYWALNIA KOS

3

SPÓŁDZIELNIA SIELEC                    

 

    12:7   SPÓŁDZIELNIA                

30

DAREMNY TRUD                        

 

1:4   SCORPION                    

35

SCORPION                        

 

        4:2   SPÓŁDZIELNIA            

19

KILO WIEJSKIEJ                        

 

    KILO WIEJSKIEJ                    

46

-                        

 

    7:3   ŚMIŁOWICE                

14

ŚMIŁOWICE                    

 

            6:8   SPÓŁDZIELNIA        

11

GREEN TEAM                    

 

    0:5 vo   AUTO-ART                

22

MARSYLIA                        

 

3:20   AUTO-ART                    

43

AUTO-ART                        

 

        9:4   AUTO-ART            

27

DREAM TEAM                        

 

0:5 vo   HUZAR                    

38

HUZAR                        

 

    3:6   HUZAR                

6

WOLNI STRZELCY           6:9        

 

                    ROLMET    

7

CAFFARO                    

 

    2:5   ŹRÓDEŁKO EUFO                

26

WISŁA II                        

 

3:14   ŹRÓDEŁKO EUFOR                    

39

ŹRÓDEŁKO EUFORIA                        

 

        6:8   STRZELEC            

23

STRAŻ                        

 

0:5 vo   STRZELEC                    

42

STRZELEC   16:3                    

 

        STRZELEC                

10

ENIGMA                    

 

            9:6   ROLMET        

15

WITOWIANKA                    

 

    3:5   WISŁA I                

18

WISŁA I                        

 

    WISŁA I                    

47

-                        

 

        4:9   ROLMET            

31

FC KRÓLEWSCY                        

 

2:3   MLEK-POL                    

34

MLEK-POL                        

 

    4:6   ROLMET                

2

ROLMET                    
 

WYNIKI

PŁYWALNIA KOS
Kuśnierz J. 4, Szlembarski M. 1, Nowak M. 1,
Piotrowski P. 1
 
ROLMET
Filipczak K. 1, Ciekalski R. 2, Musiał M. 1,
Dąbrowski R. 1
7 : 5
ZŁOTY TEAM
Porębski Ł. 1, Sydoryk M. 1
 
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
Blady M. 3, Szafraniec M. 1, Toboła G. 1
2 : 5
PŁYWALNIA KOS
Niedziela P. 3, Cieśla D. 2, Piotrowski P. 1
 
ZŁOTY TEAM
Kądzielski M. 2, Sydoryk M. 2, Krzemiński M. 1
6 : 5
ROLMET
Dąbrowski R. 3, Łakota Ł. 2, Ciekalski R. 1, Wołowski M. 1, Musiał M. 1, Filipczak K. 1
 
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
Banaszek R. 5, Musiał A. 1
9 : 6
ROLMET
Filipczak K. 4, Nowaczkiewicz J. 2, Wołowski M. 1, Porębski A. 1, Ciekalski R. 1
 
STRZELEC CHROBERZ
Gajda P. 3, Musiał D. 1, Kempkiewicz J. 1, kasza J. 1
9 : 6
AUTO ART
Makuła T. 2, Kutela B. 2, Bogucki M. 1, Wojasiński Sz. 1
 
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
Banaszek R. 4, Oraczewski P. 3, Taler M. 1
6 : 8
PŁYWALNIA KOS
Kuśnierz J. 3, Cieśla D. 2, Nowak M. 1, piotrowski P. 1
 
CHEMIROL
Bartosik J. 2, Gorzkowski O. 1
7 : 3
ZŁOTY TEAM
Kądzielski M. 3. Witkowski 2, Krzemiński M. 1
 
METALIKA PRZEMYKÓW
Zaleśny R. 1, Trybała P. 1
6 : 2
METALIKA PRZEMYKÓW
Korta S. 3, Trybała S. 3, Dybała Ł. 1, Stalmach K. 1, Zaleśny R. 1, Trybała P. 1
 
EDIHAFT CZAJĘCZYCE
Śpiewak R. 2
10 : 2
ZŁOTY TEAM
Kądzielski M. 5. Witkowski R. 7, Wójcik M. 10, Sydoryk M. 2
 
WOJCIECHÓW
Węglowski S. 1, Szlęk T. 1
24 : 2
AUTO ART
Przeniosło M. 8, Bogucki M. 1
 
HUZAR DOBIESŁAWICE
Jaworski D. 2, Kopeć M. 1, Klimek B. 1
9 : 4
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
Banaszek R. 3, Oraczewski P. 1
 
ŚMIŁOWICE
Marzec Ł. 2
4 : 2
PŁYWALNIA KOS
Cieśla D. 3, Piotrowski P. 2, Niedźwiedź A. 1
 
ZORZA MIKOŁAJÓW
Zioło A. 1, Misiewicz Ł. 1
6 : 2
ROLMET
Wołowski M. 3, Dąbrowski R. 3, Fraczek Ł. 1, Porębski A. 1, Filipczak K. 1
 
WISŁA OPATOWIEC I
Gruchała M. 3, Badzioch P. 1
9 : 4
ZORZA MIKOŁAJÓW
Zapart D. 1, Misiewicz Ł. 1, Niedźwiedź Ł. 1
 
TERM GLASS ŁAPSZÓW
Stalmach Ł. 1, Mzyk D. 1
3 : 2
FOX TEAM
Kwiecień B. 3, OlesińskiK. 3, oleksy G. 1, krakowiak B. 1
 
EDIHAFT CZAJĘCZYCE
Kaczmarczyk N. 3, Czerwiec M. 1, Kamień M. 1, Kokosiński M. 1, 2

8 : 8

K 2:3
 

METALIKA PRZEMYKÓW
Trybała S. 3, Stalmach K. 2, Oracz M. 1, Ślaski M. 1, Zaleśny R. 1
 
FC KORYTO
Cichy D. 3, Wrzesień M. 1
8 : 4
ŹRÓDEŁKO EUFORIA
Adamczyk M. 3, Dworak Ł. 2, Ziętara M. 1
 
STRZELEC CHROBERZ
kempkiewicz J. 2, Wójcik M. 2, Musiał D. 1, Góra K. 1, Kasza J. 1, samobójcza
6 : 8
CHEMIROL
bartosik J. 3, Grabski Sz. 2
 
TOPOLA
Gorgoń M. 4
5 : 4
ENIGMA
Franasik E. 1, Klimczyk A. 1, Kurczyna B. 1
 
STRZELEC CHROBERZ
Musiał D. 7, Kemkiewicz J. 3, Góra K. 3, Bochniak P. 1, Gajda P. 1, Kasza J. 1
3 : 16
ZŁOTY TEAM
Kadzielski M. 5, Sydoryk M. 4, Kasperczyk M. 3,
Porębski Ł. 3
 
PRESTO TEAM
Sawiński M. 1
15: 1
WITOWIANKA WITÓW
Mocherek D. 2, Mocherek J. 1,
 
WISŁA OPATOWIEC I
Gróchała M. 1, Iwański D. 1, Witek K. 1, Badzioch P. 1, samobójcza
3 : 5
RAFIS
Adamczyk M. 1, klimczyk B. 1, Prokop R. 1
 
ZŁOTY TEAM
Kadzielski M. 3, Krzemiński M. 2
3 : 5
LZS CZARNOCIN
Adamski K. 2, Chrzan K. 1
 
CHEMIROL
Bartosik J. 2, Gorzkowski O.1, Gorzkowski M. 1
3 : 4
ROLMET
Dabrowski R. 4, Ciekalski R. 1, samobójcza
 
MLEK-POL
Pałaszewski A. 1, Pałaszewski D. 1, Lech T. 1, Płaszewski M. 1
6 : 4
CAFFARO
Magiera Sz.1, Wątek N. 1
 
ŹRÓDEŁKO EUFORIA
Adamczyk M. 2, Tabor K. 2, Ziętara M. 1
2 : 5
ZORZA MIKOŁAJÓW
Niedźwiedź Ł. 2, Zając R. 1, Zapart D. 1
 
POL - COM
Lewicki A. 2, Skrzela K. 2

4 : 4

K 2:0
 

WOLNI STRZELCY
grobys K. 2, Piwowarczyk E. 1
 
HUZAR DOBIESŁAWICE
Seweryn M. 2, trędowski S. 2, klimek B. 1, Kopeć M. 1
3 : 6
ŚMIŁOWICE
kukuła M. 2, Zgała P. 1, Czekaj M. 2, Marzec Ł. 1
 
KILO WIEJSKIEJ
Małek B. 1, Hytroś H. 1, Łąkas D. 1 
7 : 3
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
Banaszek R. 6,Oraczewski P. 2, Musiał A. 2, Ksiazek M. 1, samobójcza
 
SCORPION SKALBMIERZ
Łączyk M. 1, Nowak D. 2, Kułaga Ł.2, Kasperek M. 1
12 : 7
STRAŻ SĘDZISZOWICE
 
 
STRZELEC CHROBERZ
0 : 5 VO
GLADIATOR KRZCZONÓW
 
PŁYWALNIA KOS
0 : 5 VO
GREEN TEAM
 
AUTO ART
0 : 5 VO
TOPOLA
 
ZAKRZÓW
 
5: 0 VO
POLONIA MARSYLIA
Jaros A. 1, Makuch M. 1, Kaleta A. 1
 
AUTO ART
Bogucki M. 6, Kutela B. 4, Frączek O. 4, Makuła T. 3, piotrowicz T. 2, samobójcza
3 : 20
HUZAR DOBIESŁAWICE
 
DREAM TEAM
5 : 0 VO
DAREMNY TRUD
Słabosz K. 1
 
SCORPION
Nowak D. 2, Łaczyk M. 1, Kułaga Ł. 1
1: 4
TOPOLA
Gorgoń M. 5, Fakowski P. 3
 
KOCINA
Kobus S. 2, Sekuła A. 1, samobójcza
8 :3
SPARTA JUNIORZY
Górniak K. 1, Gącikm D. 1, Szczerba A. 1
 
CHEMIROL
Bartosik J. 2, Gorzkowski O. 1, Nęga K. 1, Zakrzewski M. 1, włodarczyk M. 1
3 : 6
MLEK-POL
Kita B. 1, Lech T. 1, Pałaszewski A.1
 
FC KRÓLEWSCY
Odrobina C. 1, Kądzielski P. 1
3 : 2
FOX TEAM
Oleks G. 3, Kwiecień B. 2, Jaworski P. 2, Jurołajc Sz. 1
 
ŁAPSZÓW II
Kubata K. 1, Wilk B. 1, Nowak D. 1
8 : 3
FC KORYTO
Cichy D. 3, Cichy K. 2, Chrzan P. 1, Krzysztofczyk D. 1
 
CZYŻOWICE
Pobiega M. 3, Serwa Sz. 1
7 : 4
WOJCIECHÓW
Jędras S. 4, Szlęk T. 1, Dusza K. 1, Świeca K. 1
 
MŁODE WILKI
Dymek B. 2
7 : 2
WISŁA II OPATOWIEC
Stankiewicz M. 1, Siwy K. 1, Bober W. 1
 
ŹRÓDEŁKO EUFORIA
Wieczorek D. 4, Dworak Ł. 4, Ziętara M. 2, Plewa D. 2, Adamczyk M. 2
3 : 14
PŁYWALNIA KOS
Piotrowski P. 2, Pleszyński R. 1, szlembarski M. 1
 
NAPRZÓD SKALBMIERZ
Wójcik W. 2, Binkowski J. 1
4 : 3
       

KRÓL STRZELCÓW

  NAZWISKO I IMIĘ ZESPÓŁ BRAMKI
1 KĄDZIELSKI MATEUSZ ZŁOTY TEAM 18
2 BANASZEK ROBERT SPÓLDZIELNIA SIELEC 18
3 WÓJCIK MARCIN ZŁOTY TEAM 10
4 DĄBROWSKI ROBERT ROLMET 10
5 WITKOWSKI RAFAŁ ZŁOTY TEAM 9
6 PRZENIOSŁO MACIEJ AUTO ART. 8
7 BOGUCKI MICHAŁ AUTO ART. 8
8 SYDORYK MICHAŁ ZŁOTY TEAM 8
9 ADAMCZYK MARCIN ŹRÓDEŁKO EUFORIA 7
10 CIEŚLA DARIUSZ PŁYWALNIA KOS 7
11 DWORAK ŁUKASZ ŹRÓDEŁKO EUFORIA 6
12 CICHY DAMIAN FC KORYTO 6
13 TRYBAŁA SYLWESTER METALIKA 6
14 KUTELA BARTŁOMIEJ AUTO ART. 6
15 BARTOSIK JAKUB CHEMIROL 6
16 ORACZEWSKI PATRYK SPÓLDZIELNIA SIELEC 6
17 FILIPCZAK KRZYSZTOF ROLMET 6
18 GORGOŃ MATEUSZ TOPOLA 5
19 KWIECIEŃ BARTOSZ FOX TEAM 5
20 PIOTR PIOTROWSKI PŁYWALNIA KOS 5
21 MAKUŁA TOMASZ AUTO ART. 5
22 WOŁOWSKI MATEUSZ ROLMET 5
23 WIECZOREK DAMIAN ŹRÓDEŁKO EUFORIA 4
24 JĘDRAS SEBASTIAN WOJCIECHÓW 4
25 FRĄCZEK OLAF AUTO ART. 4
26 NOWAK DAWID SCORPION 4
27 OLEKSY GRZEGORZ FOX TEAM 4
28 ZIĘTARA MICHAŁ ŹRÓDEŁKO EUFORIA 4
29 GRUCHAŁA MARCIN WISŁA I 4
30 KRZEMIŃSKI MICHAŁ ZŁOTY TEAM 4
31 KUŚNIERZ JAN PŁYWALNIA KOS 4
32 POBIEGA MATEUSZ CZYŻOWICE 3
33 FAKOWSKI PRZEMYSŁAW  TOPOLA 3
34 KUŁAGA ŁUKASZ SCORPION 3
35 PORĘBSKI ŁUKASZ ZŁOTY TEAM 3
36 KASPERCZYK MARCIN ZŁOTY TEAM 3
37 NIEDŹWIEDŹ ŁUKASZ ZORZA MIKOŁAJÓW 3
38 OLESIŃSKI KAMIL FOX TEAM 3
39 KACZMARCZYK NORBERT EDIHAFT 3
40 STALMACH KRYSTIAN METALIKA 3
41 MARZEC ŁUKASZ ŚMIŁOWICE 3
42 KORTA SEBASTIAN METALIKA 3
43 ZALEŚNY RAFAŁ METALIKA 3
44 GORZKOWSKI OLAF CHEMIROL 3
45 KEMKIEWICZ JACEK STRZELEC CHROBERZ 3
46 GAJDA PIOTR STRZELEC CHROBERZ 3
47 MUSIAŁ ANDRZEJ SPÓLDZIELNIA SIELEC 3
48 CIEKALSKI ROBERT ROLMET 3
49 NIEDZIELA PAWEŁ PŁYWALNIA KOS 3
50 WÓJCIK WOJCIECH NAPRZÓD SKALBMIERZ 2
51 PLEWA DAMIAN ŹRÓDEŁKO EUFORIA 2
52 DYMEK BARTOSZ MŁODE WILKI 2
53 CICHY KAMIL FC KORYTO 2
54 JAWORSKI PIOTR FOX TEAM 2
55 PIOTROWICZ TOMASZ AUTO ART. 2
56 KOBUZ SEBASTIAN KOCINA 2
57 ŁĄCZYK MATEUSZ SCORPION 2
58 LECH TOMASZ MLEK-POL 2
59 PAŁASZEWSKI ADRIAN MLEK-POL 2
60 KUKUŁA MICHAŁ ŚMIŁOWICE 2
61 ZGAŁA PAWEŁ ŚMIŁOWICE 2
62 CZEKAJ MATEUSZ ŚMIŁOWICE 2
63 GROBYS KAROL WOLNI STRZELCY 2
64 SEWERYN MARCIN HUZAR  2
65 TRĘDOWSKI STANISŁAW HUZAR  2
66 LEWICKI ARKADIUSZ POL-COM 2
67 SKRZELA KAMIL POL-COM 2
68 TABOR KRYSTIAN ŹRÓDEŁKO EUFORIA 2
69 ADAMSKI KAMIL CZARNOCIN 2
70 MOCHEREK DAMIAN WITOWIANKA WITÓW 2
71 ZAPART DANIEL ZORZA MIKOŁAJÓW 2
72 BADZIOCH PIOTR WISŁA I 2
73 WÓJCIK MATEUSZ STRZELEC CHROBERZ 2
74 SZLĘK TOMASZ WOJCIECHÓW 2
75 KLIMEK BARTOSZ HUZAR  2
76 KOPEĆ MATEUSZ HUZAR  2
77 MISIEWICZ ŁUKASZ ZORZA MIKOŁAJÓW 2
78 JAWORSKI DOMINIK HUZAR  2
79 ŚPIEWAK RAFAŁ EDIHAFT 2
80 TRYBAŁA PIOTR METALIKA 2
81 MUSIAŁ DAMIAN STRZELEC CHROBERZ 2
82 KASZA JAN STRZELEC CHROBERZ 2
83 PORĘBSKI ARKADIUSZ ROLMET 2
84 NOWACZKIEWICZ JAKUB ROLMET 2
85 ŁAKOTA ŁUKASZ ROLMET 2
86 SZLEMBARKI MARCIN PŁYWALNIA KOS 1
87 PLESZYŃSKI ROBERT PŁYWALNIA KOS 1
88 BINKOWSKI JAKUB NAPRZÓD SKALBMIERZ 1
89 STANKIEWICZ MATEUSZ WISŁA II OPATOWIEC 1
90 SIWY KAMIL WISŁA II OPATOWIEC 1
91 BOBER WALTER WISŁA II OPATOWIEC 1
92 DUSZA KONRAD WOJCIECHÓW 1
93 ŚWIECA KAMIL WOJCIECHÓW 1
94 CHRZAN PATRYK FC KORYTO 1
95 KRZYSZTOFCZYK DAWID FC KORYTO 1
96 SERWA SZCZEPAN CZYŻOWICE 1
97 JUROŁAJĆ SZYMON FOX TEAM 1
98 KUBATA KAMIL ŁAPSZÓW II 1
99 WILK BARTEK ŁAPSZÓW II 1
100 NOWAK DOMINIK ŁAPSZÓW II 1
101 JAROS ADRIAN POLONIA MARSYLIA 1
102 MAKUCH MARIUSZ POLONIA MARSYLIA 1
103 KALETA ADRIAN POLONIA MARSYLIA 1
104 SŁABOSZ KAMIL DAREMNY TRUD 1
105 SEKUŁA ARKADIUSZ KOCINA 1
106 GÓRNIAK KAMIL SPARTA JUNIORZY 1
107 GĄCIK DAWID SPARTA JUNIORZY 1
108 SZCZERBA ARTUR SPARTA JUNIORZY 1
109 NĘGA KONRAD CHEMIROL 1
110 ZAKRZEWSKI MARCIN CHEMIROL 1
111 WŁODARCZYK MATEUSZ CHEMIROL 1
112 KITA BARTOSZ MLEK-POL 1
113 ODROBINA CEZARY FC KRÓLEWSCY 1
114 KĄDZIELSKI PRZEMYSŁAW FC KRÓLEWSCY 1
115 KSIĄŻEK MICHAŁ SPÓLDZIELNIA SIELEC 1
116 KASPEREK MATEUSZ SCORPION 1
117 MAŁEK BARTŁOMIEJ KILO WIEJSKIEJ 1
118 HYTROŚ HUBERT KILO WIEJSKIEJ 1
119 ŁĄKAS DAMIAN KILO WIEJSKIEJ 1
120 PIWOWARZCZY ERYK WOLNI STRZELCY 1
121 ZAJĄC RAFAŁ ZORZA MIKOŁAJÓW 1
122 MAGIERA SZYMON CAFFARO 1
123 WĄTEK NORBERT CAFFARO 1
124 PAŁASZEWSKI DAMIAN MLEK-POL 1
125 PŁASZEWSKI MATEUSZ MLEK-POL 1
126 CHRZAN KRYSTIAN CZARNOCIN 1
127 GORZKOWSKI MICHAŁ CHEMIROL 1
128 ADAMCZYK MARIUSZ RAFIS 1
129 KLIMCZYK BARTŁOMIEJ RAFIS 1
130 PROKOP ROBERT RAFIS 1
131 MOCHEREK JAKUB WITOWIANKA WITÓW 1
132 IWAŃSKI DOMINIK WISŁA I 1
133 WITEK KRZYSZTOF WISŁA I 1
134 SAWIŃSKI MACIEJ PRESTO TEAM 1
135 GÓRA KAMIL STRZELEC CHROBERZ 1
136 FRĄCZEK ŁUKASZ ROLMET 1
137 STALMACH ŁUKASZ TERM GLASS ŁAPSZÓW 1
138 MZYK DAWID TERM GLASS ŁAPSZÓW 1
139 KRAKOWIAK BARTOSZ FOX TEAM 1
140 CZERWIEC MARCIN EDIHAFT 1
141 KWIECIEŃ MACIEJ EDIHAFT 1
142 KOKOSIŃSKI MICHAŁ EDIHAFT 1
143 ORACZ MARIUSZ METALIKA 1
144 ŚLASKI MICHAŁ METALIKA 1
145 WRZESIEN MIŁOSZ FC KORYTO 1
146 NIEDŹWIEDŹ ARKADIUSZ PŁYWALNIA KOS 1
147 ZIOŁO ALBERT ZORZA MIKOŁAJÓW 1
148 DYBAŁA ŁUKASZ METALIKA 1
149 WĘGLOWSKI SŁAWEK WOJCIECHÓW 1
150 WOJASIŃSKI SZCZEPAN AUTO ART. 1
151 TALER MARCIN SPÓLDZIELNIA SIELEC 1
152 NOWAK MICHAŁ PŁYWALNIA KOS 1
153 MUSIAŁ MACIEJ ROLMET 1

 

Runda XI

III LIGA

 
 TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
1
FC KORYTO
8
8
0
0
24
65:29
+36
2
HUZAR DOBIESŁAWICE
8
6
1
1
19
48:27
+21
3
FOX TEAM
9
5
0
4
15
50:33
+17
4
KOCINA
8
5
0
3
15
24:25
-1
5
FC GOOLD ZAKRZÓW
8
4
0
4
12
49:39
+10
6
SPARTA JUNIORZY
8
4
0
4
12
32:36
+4
7
ŁAPSZÓW II
9
3
1
5
10
27:54
-27
8
CZYŻOWICE
9
2
1
6
7
31:41
-10
9
FC KRÓLEWSCY
9
1
3
5
6
26:33
-7
10
WOLNI STRZELCY
8
0
2
6
2
18:53
-35
 
 TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
ZORZA MIKOŁAJÓW
9
8
0
1
24
67:19
+48
ŚMIŁOWICE
9
8
0
1
24
58:12
+46
DAREMNY TRUD
10
8
0
2
24
63:24
+39
PRZEMYKÓW
9
7
0
2
21
39:13
+26
MŁODE WILKI
9
5
0
4
15
37:31
+6
SCORPION
9
4
1
4
13
26:32
-6
EDIHAFT CZAJĘCZYCE
9
4
0
5
12
36:42
-6
GREEN TEAM
9
2
1
6
7
17:50
-37
PRESTO TEAM
9
1
0
8
3
17:49
-32
ENIGMA
9
1
0
8
3
24:68
-44
WISŁA II
9
1
0
8
3
25:70
-45
 

 

Runda XI

Runda zasadnicza I i II LIGI
 
 TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
1
ROLMET
11
10
0
1
30
86:44
+42
2
RAFIS
11
8
1
2
25
54:33
+21
3
ZŁOTY TEAM
11
7
1
3
22
67:48
+19
4
SPÓŁDZIELNIA
11
7
1
3
22
80:56
+24
3
AUTO-ART
11
7
0
4
21
62:51
+11
4
TERM GLASS
11
6
1
4
19
65:39
+27
7
PŁYWALNIA KOS
11
5
1
6
16
58:48
+10
8
MARSYLIA
11
5
0
6
15
45:44
+1
9
MLEK-POL
11
4
1
6
13
54:58
-4
10
LZS CZARNOCIN
11
2
1
7
7
43:70
-27
11
GLADIATOR
11
1
0
10
3
36:105
-69
12
TOPOLA
11
0
1
10
1
31:85
-54

 

 

 

 

 

 

 

 
 TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
1
STRAŻ
11
9
0
2
27
69:45
+24
2
CAFFARO
11
7
2
2
23
66:34
+32
3 WITOWIANKA 11 7 1 3 22 72:43 +29
4 POL-COM 11 7 0 4 21 49:45 +4
5
CHEMIROL
11
7
0
4
21
53:36
+17
6
STRZELEC
11
6
2
3
20
55:46
+9
7
WISŁA I
11
6
1
4
19
57:51
+6
8
ŹRÓDEŁKO EUFORIA
11
5
2
4
17
61:31
+30
9
WOJCIECHÓW
11
3
1
7
10
53:69
-16
10
NAPRZÓD
11
2
0
9
6
31:49
-18
11
KILO WIEJSKIEJ
11
2
0
9
6
35:92
-57
12
DREAM TEAM KOSZYCE
11
0
1
10
1
43:98
-55

III LIGA

 
 TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
1
FC KORYTO
8
8
0
0
24
65:29
+36
2
HUZAR DOBIESŁAWICE
8
6
1
1
19
48:27
+21
3
FOX TEAM
8
5
0
3
15
48:29
+19
4
FC GOOLD ZAKRZÓW
8
4
0
4
12
49:39
+10
5
SPARTA JUNIORZY
8
4
0
4
12
32:36
+4
6
KOCINA
7
4
0
3
12
19:22
-3
7
CZYŻOWICE
8
2
1
5
7
27:35
-8
8
ŁAPSZÓW II
8
2
1
5
7
21:50
-29
9
FC KRÓLEWSCY
8
0
3
5
3
22:31
-9
10
WOLNI STRZELCY
7
0
2
5
2
15:48
-33
 
 
 TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
1
ZORZA MIKOŁAJÓW
8
7
0
1
21
61:19
+42
2
ŚMIŁOWICE
8
7
0
1
21
48:8
+40
3
DAREMNY TRUD
9
7
0
2
21
51:20
+31
4
PRZEMYKÓW
8
6
0
2
18
35:10
+25
5
MŁODE WILKI
8
5
0
3
15
34:27
+7
6
EDIHAFT CZAJĘCZYCE
9
4
0
5
12
36:42
-6
7
SCORPION
8
4
1
3
13
26:26
0
8
GREEN TEAM
8
2
1
5
7
16:47
-26
9
ENIGMA
8
1
0
7
3
20:58
-38
10
WISŁA II
8
1
0
7
3
21:58
-37
11
PRESTO TEAM
8
0
0
8
0
14:48
-34
 

Runda X

 
 TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
1
ROLMET
10
9
0
1
27
82:41
+41
2
RAFIS
10
7
1
2
22
46:30
+16
3
AUTO-ART
10
7
0
3
21
59:47
+12
4
TERM GLASS
10
6
1
3
19
59:32
+27
5
SPÓŁDZIELNIA
10
6
1
3
19
73:50
+23
6
ZŁOTY TEAM
10
6
1
3
19
60:46
+14
7
PŁYWALNIA KOS
10
5
1
4
16
50:39
+11
8
MARSYLIA
10
5
0
5
15
42:36
+6
9
MLEK-POL
10
3
1
6
10
45:50
-5
10
LZS CZARNOCIN
10
1
1
7
4
34:66
-29
11
GLADIATOR
10
1
0
9
3
32:96
-64
12
TOPOLA
10
0
1
9
1
29:78
-49

 

 

 

 

 

 

 

II LIGA

 
 TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
1
STRAŻ
10
9
0
1
27
65:38
+27
2
CAFFARO
10
6
2
2
20
59:30
+29
3
STRZELEC
10
6
2
2
20
51:39
+12
4
WITOWIANKA
9
6
0
3
18
67:40
+27
5
CHEMIROL
9
6
0
3
18
40:29
+11
6
POL-COM
9
6
0
3
18
40:37
+3
7
ŹRÓDEŁKO EUFORIA
10
5
1
4
16
60:30
+30
8
WISŁA I
10
5
1
4
16
48:47
-1
9
WOJCIECHÓW
10
2
1
7
7
46:66
-20
10
NAPRZÓD
10
2
0
8
6
28:42
-14
11
KILO WIEJSKIEJ
10
2
0
8
6
32:82
-50
12
DREAM TEAM KOSZYCE
10
0
1
9
1
39:89
-50
 

III LIGA

 
 TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
1
FC KORYTO
7
7
0
0
21
52:24
+28
2
HUZAR DOBIESŁAWICE
8
6
1
1
19
48:27
+21
3
FOX TEAM
8
5
0
3
15
48:29
+19
4
SPARTA JUNIORZY
7
4
0
3
12
27:23
+4
5
KOCINA
7
4
0
3
12
19:22
-3
6
FC GOOLD ZAKRZÓW
7
3
0
4
9
41:37
+4
7
CZYŻOWICE
8
2
1
5
7
27:35
-8
8
ŁAPSZÓW II
7
2
1
4
7
19:42
-23
9
FC KRÓLEWSCY
8
0
3
5
3
22:31
-9
10
WOLNI STRZELCY
7
0
2
5
2
15:48
-33
 
 
 TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
1
ZORZA MIKOŁAJÓW
7
6
0
1
18
56:18
+38
2
ŚMIŁOWICE
6
5
0
1
15
35:7
+28
3
DAREMNY TRUD
7
5
0
2
15
37:16
+21
4
PRZEMYKÓW
6
5
0
1
15
24:4
+20
5
MŁODE WILKI
6
4
0
2
12
30:17
+13
6
SCORPION
6
3
0
3
9
15:18
-3
7
EDIHAFT CZAJĘCZYCE
7
3
0
4
9
23:32
-9
8
GREEN TEAM
6
2
0
4
6
11:37
-26
9
ENIGMA
6
1
0
5
3
12:40
-28
10
WISŁA II
7
1
0
6
3
20:50
-30
11
PRESTO TEAM
6
0
0
6
0
11:36
-25
 

Runda IX

I LIGA

 
 TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
1
ROLMET
9
8
0
1
24
76:37
+39
2
SPÓŁDZIELNIA
9
6
1
2
19
70:44
+26
3
RAFIS
9
6
1
2
19
43:30
+13
4
TERM GLASS
9
6
0
3
18
55:28
+27
5
AUTO-ART
9
6
0
3
18
53:44
+9
6
ZŁOTY TEAM
9
5
1
3
16
48:42
+6
7
PŁYWALNIA KOS
9
5
0
4
15
46:35
+11
8
MARSYLIA
9
5
0
4
15
38:30
+8
9
MLEK-POL
9
2
1
6
7
41:49
-8
10
LZS CZARNOCIN
9
1
1
6
4
34:63
-29
11
GLADIATOR
9
1
0
8
3
28:84
-56
12
TOPOLA
9
0
1
8
1
28:74
-46

 

 

 

 

 

 

 

II LIGA

 
 TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
1
STRAŻ
8
7
0
1
21
50:30
+20
2
STRZELEC
8
5
2
1
17
44:29
+15
3
CAFFARO
8
5
1
2
16
49:24
+25
4
WITOWIANKA
8
5
0
3
15
62:40
+22
5
CHEMIROL
8
5
0
3
15
33:25
+8
6
POL-COM
8
5
0
3
15
35:34
+1
7
WISŁA I
8
4
1
3
13
39:39
0
8
ŹRÓDEŁKO EUFORIA
8
4
0
4
12
52:26
+26
9
WOJCIECHÓW
8
2
1
5
7
39:52
-13
10
NAPRZÓD
8
2
0
6
6
22:30
-8
11
KILO WIEJSKIEJ
8
1
0
7
3
24:72
-48
12
DREAM TEAM KOSZYCE
8
0
1
7
1
30:73
-43

 

 

 

 

 

 

 

III LIGA

 
 TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
1
FC KORYTO
7
7
0
0
21
52:24
+28
2
HUZAR DOBIESŁAWICE
7
5
1
1
16
43:23
+20
3
FOX TEAM
7
5
0
2
15
44:24
+20
4
SPARTA JUNIORZY
7
4
0
3
12
27:23
+4
5
KOCINA
7
4
0
3
12
19:22
-3
6
FC GOOLD ZAKRZÓW
7
3
0
4
9
41:37
+4
7
CZYŻOWICE
8
2
1
5
7
27:35
-8
8
ŁAPSZÓW II
7
2
1
4
7
19:42
-23
9
FC KRÓLEWSCY
8
0
3
5
3
22:31
-9
10
WOLNI STRZELCY
7
0
2
5
2
15:48
-33

 

 

 

 

 

 

 
 TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
1
ZORZA MIKOŁAJÓW
7
6
0
1
18
56:18
+38
2
ŚMIŁOWICE
5
5
0
0
15
33:4
+29
3
PRZEMYKÓW
6
5
0
1
15
24:4
+20
4
DAREMNY TRUD
6
4
0
2
12
34:14
+20
5
MŁODE WILKI
5
3
0
2
9
25:16
+9
6
SCORPION
5
3
0
2
9
14:13
+1
7
EDIHAFT CZAJĘCZYCE
6
2
0
4
6
19:29
-10
8
GREEN TEAM
5
2
0
3
6
8:33
-25
9
ENIGMA
6
1
0
5
3
12:40
-28
10
PRESTO TEAM
5
0
0
5
0
7:27
-20
11
WISŁA II
6
0
0
6
0
11:46
-35

 

 

 

 

 

 

Runda VIII

I LIGA

 
 TABELA
M
Z
R
P.
Pkt
BIL.
 
1
ROLMET
8
7
0
1
21
64:35
+29
2
SPÓŁDZIELNIA
8
5
1
2
16
63:41
+22
3
RAFIS
8
5
1
2
16
36:29
+7
4
TERM GLASS
8
5
0
3
15
44:25
+19
5
PŁYWALNIA KOS
8
5
0
3
15
41:29
+12
6
MARSYLIA
8
5
0
3
15
35:23
+12
7
AUTO-ART
8
5
0
3
15
47:39
+8
8
ZŁOTY TEAM
8
4
1
3
13
41:38
+3
9
MLEK-POL
8
2
1
5
7
37:42
-5
10
LZS CZARNOCIN
8
1
1
5
4
32:51
-19
11
GLADIATOR
8
1
0
7
3
27:77
-50
12
TOPOLA
8
0
1
7
1
25:63
-38
 

II LIGA

 

 TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

1
STRAŻ
8
7
0
1
21
50:30
+20
2
STRZELEC
8
5
2
1
17
44:29
+15
3
CAFFARO
8
5
1
2
16
49:24
+25
4
WITOWIANKA
8
5
0
3
15
62:40
+22
5
CHEMIROL
8