logon plf

 

 

 

 

Aktualizacja  30.01.2023

 MECZ KOLEJKI 
I PŁYWALNIA KOS - ZŁOTY TEAM1 : 9 
II  :
 NIESPODZIANKA KOLEJKI 
      :
 BRAMKA KOLEJKI 
     
 BRAMKARZ KOLEJKI 
I  
 
II    
 STRZELCY  KOLEJKI  
 KĄDZIELSKI KRYSTIAN /ZŁOTY TEAM/
KĄDZIELSKI MATEUSZ /ZŁOTY TEAM/

4 BRAMKI
4 BRAMKI

ZAWODNICY  KOLEJKI
 
KARY



I Liga

II PLAY OFF

NA BANI
Ślaski M. 2, Grudzień M. 1
: WKS KONIUSZA
Wyjadłowski N. 2, Zasada M. 1         
3 : 3
5 : 6
PŁYWALNIA KOS
Ciekalski R. 1
: ZŁOTY TEAM
Kądzielski M. 4, Kądzielski K. 4,
Wójcik M. 1
1 : 9
7 : 13

I Liga

I PLAY OFF

NA BANI
Gzyl A. 1, Ślaski M. 1  
: WKS KONIUSZA
Grzegórzko T. 1, Sobczyk M. 1,
Wyjadłowski N. 1          
2 : 3
PŁYWALNIA KOS
Wątek N. 4, Piotrowski P. 1,
Olesiński K. 1 
: ZŁOTY TEAM
Kądzielski M. 3, Kądzielski K. 1,
Łakota Ł. 1
6 : 4


Aktualizacja 30.01.2023 godz. 08:08

TERMINARZ 

SOBOTA 04.02.2023 

 

                                                                             

 

 

  TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ   900 - 1400
       
  PUCHAR POLSKI    
1 PIAST GLIWICE - WISŁA OPATOWIEC   1700 – 1830 
2 KS SOŚNICA GLIWICE - KKF CAFFARO   2000 – 2130
       

 

NIEDZIELA 05.02.2023 

 

                                                                             

 

 

       
       
  BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI   1600 
       
       

TERMINARZ 

SOBOTA 11.02.2023 

 

                                                                             

 

 

 1 NAPRZÓD SKALBMIERZ - WISŁA OPATOWIEC (6)  P 1420 – 1505 
 2 PG BRUK - METALIKA RAD TEL  (7)  P 1515 – 1600 
3 PERSHING TEAM - GLOBAL SYSTEM (2) P 1610 – 1655
4 KROKODYLKI - KÓZKOWIANKA KÓZKI (3) P 1705 – 1750 
5 GLADIATOR - WKS KONIUSZA (4) P 1800 – 1845
6 NA BANI - RACHWAŁOWIANKA (5) P 1855 – 1940
 7 FINO WINO - ZŁOTY TEAM (10)  P 1950 – 2035 

 

NIEDZIELA 12.02.2023 

 

                                                                             

 

 

      1330 – 1415
      1420 – 1505
      1515 – 1600
      1610 – 1655
      1705 – 1750
1 PŁYWALNIA KOS - MKS WŁOSTOWIANKA  (9) P 1800 – 1845
2 PG BRUK/METALIKA - FINO WINO/ZŁOTY TEAM (14) P 1855 – 1940
3 NA BANI/RACHWAŁOWIANKA - NAPRZÓD SKALB./WISŁA (13) P 1950 – 2035
4 KROKODYLKI/KÓZKOWIANKA - GLADIATOR/KONIUSZA (12) P 2040 – 2125
       

TERMINARZ 

SOBOTA 18.02.2023 

 

                                                                             

 

 

 1    P 1420 – 1505 
 2    P 1515 – 1600 
3   P 1610 – 1655
4   P 1705 – 1750 
5   P 1800 – 1845
6   P 1855 – 1940
 7    P 1950 – 2035 

 

NIEDZIELA 19.02.2023 

 

                                                                             

 

 

      1330 – 1415
      1420 – 1505
      1515 – 1600
   FINAŁ POWIATOWEJ LIGI FUTSALU SEZON 2022/23   1610 – 1655
1 PŁYWALNIA KOS - NA BANI   /o III Miejsce/   1705 – 1750
2 WKS KONIUSZA - ZŁOTY TEAM  /FINAŁ /   1800 – 1845
   ZAKOŃCZENIE   1900 – 1930
    P 1950 – 2035
    P 2040 – 2125
       

PUCHPUCHAR LIGI 2022/2023

Zapraszamy wszystkie zainteresowane drużyny do rozgrywek w Pucharze Ligi 2022/23
W losowaniu wezmą udział  drużyny które prześlą zgłoszenie na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
do dnia 15.01.2023 /niedziela/włącznie.
Drużyny które się nie zgłoszą nie będą brały udziału w losowaniu.

Aktualne zgłoszenia:

1. GLOBAL SYSTEM
2. PERSHING TEAM
3. PŁYWALNIA KOS
4. GLADIATOR KRZCZONÓW
5. KROKODYLKI
6. FINO WINO WIŚLICA
7. RAF CAR
8. ZŁOTY TEAM
9. METALIKA RAD-TEL 
10. NA BANI
11. KÓZKOWIANKA KÓZKI
12. RACHWAŁOWIANKA
13. WISŁA OPATOWIEC
14. NAPRZÓD SKALBMIERZ
15. MKS WŁOSTOWIANKA
16. WKS KONIUSZA
17. PG BRUK Cieszkowy


  • Wpisowe: I Liga, II Liga 1500 zł. Płatność przed rozpoczęciem turnieju !!!
    Prosimy drużyny o pilne urególowanie wpisowego !!!
  • Wpisowe w wysokości 1500 zł prosimy uregulować do dnia 09.11.22 /środa/ w kasie hali sportowej lub na rachunek bankowy:
    Bank Spółdzielczy O/ Kazimierza Wielka 94 8493 0004 0180 0130 3737 0003 w tytule proszę wpisać: wpisowe PLF 2022/23, nazwę drużyny.
  • Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
  • Organizator Powiatowej Ligi FUTSALU, wszystkie osoby z nim współpracujące, a   także osoby związane z przeprowadzeniem, organizacją ligi nie ponoszą odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.


 UWAGA !!!

W związku z mniejszym zainteresowaniem organizator proponuje następujące zmiany!!!
I Liga składa się z 8 zespołów, II LIga składa się z (9/10 zespołów?).

  1. W ligach rozegrana zostanie runda zasadnicza systemem każdy z każdym.
  2. Po rundzie zasadniczej drużyny I Ligi rozegrają Play-off zgodnie z kluczem
    Mecze o Mistrzostwo I Ligi 
    I     1-4
    II    2-3
    O wejściu do finału decyduje wynik dwu-meczu. Dla drużyn 1-4 z play-off mecz i rewanż.
    O zwycięstwie w lidze decyduje jeden mecz finałowy.
    Mecze o miejsca V-VII Ligi

    Każdy z każdym mecz i rewanż ?

  1. W II Lidze rozegrana zostanie wyłącznie runda zasadnicza która wyłoni Mistrza II Ligi 
  2. Kary:
    wprowadzone zostają kary odsunięcia od kolejnego meczu dla zawodnika który w sumie otrzyma 4 żółte kartki.
    - żółta kartka - nie wyklucza z gry na 2 min, 2 żłółta a w konsekwencji  czerwona - wykluczenie z gry, oraz 2 min
    Druga  żółta kartka w meczu – wykluczenie do końca meczu. Przerwa między połowami meczu anuluje karę czasową.
    - czerwona kartka – wykluczenie z meczu oraz odsunięcie od kolejnego spotkania – za brutalne faule , aroganckie zachowanie
    po 2 minutach inny zawodnik drużyny może zastąpić zawodnika zdyskwalifikowanego w meczu, dotyczy również zawodników na ławce rezerwowych
  3. W PUCHARZE LIGI PRAWO GRY MAJĄ WSZYSTKIE DRUŻYNYGRAMY SYSTEMEM PUCHAROWYM - PRZEGRYWAJĄCA DRUŻYN ODPADA.
    w przypadku mniejszego zainteresowania organizator zastrzega sobie prawo do nie zorganizowania rozgrywek Pucharu.

 

System rozgrywek I Liga

 I Kolejka
 II Kolejka
 III Kolejka
IV Kolejka
V Kolejka
VI Kolejka
VII Kolejka
1-8
8-5
2-8
8-6
3-8
8-7
4-8
 2-7  6-4  3-1  7-5  4-2  1-6  5-3
 3-6  7-3  4-7  1-4  5-1  2-5  6-2
 4-5  1-2  5-6  2-3  6-7  3-4  7-1

 

System rozgrywek II Liga

 I Kolejka
 II Kolejka
 III Kolejka
IV Kolejka
V Kolejka
VI Kolejka
VII Kolejka
VIII Kolejka VIII Kolejka
1-10
10-6
2-10
10-7
3-10
10-8 4-10
10-9 5-10
 2-9  7-5  3-1  9-5  4-2  9-7  5-3 1-8 6-4
 3-8 8-4  4-9  8-6  5-1  1-6  6-2 2-7 7-3
 4-7 9-3  5-8  1-4  6-9  2-5  7-1 3-6 8-2
5-6  1-2  6-7  2-3  7-8  3-4  8-9  4-5 9-1

 

Wynik losowania:

I Liga
1. RACHWAŁOWIANKA
2. ZŁOTY TEAM
3. NA BANI
4. MKS WŁOSTOWIANKA
5. WISŁA OPATOWIEC
6. -----
7. WKS KONIUSZA
8. PŁYWALNIA KOS

 

II Liga
1.   FINO WINO WIŚLICA
2. "KÓZKOWIANKA KÓZKI"
3. PG BRUK
4. NAPRZÓD SKALBMIERZ
5. RAF CAR 
6. KROKODYLKI
7. GLADIATOR
8. METALIKA PIOTROWICE
9. GLOBAL SYSTEM
10. PERSHING TEAM

 

 

Wpisowe: I Liga, II Liga 1500 zł. Płatność przed rozpoczęciem turnieju !!! ewentualne inne ustalenia w formie pisemnej wyłącznie z osobą odpowiedzialną za drużynę. 

Wpisowe w wysokości 1500 zł prosimy uregulować do dnia 09.11.22 /środa/ w kasie hali sportowej lub na rachunek bankowy:
Bank Spółdzielczy O/ Kazimierza Wielka 94 8493 0004 0180 0130 3737 0003 w tytule proszę wpisać: wpisowe PLF 2022/23, nazwę drużyny.

Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.

Organizator Powiatowej Ligi na Orliku, wszystkie osoby z nim współpracujące, a   także osoby związane z przeprowadzeniem, organizacją ligi nie ponoszą odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.

 

 

 

 

Proponowany skład lig:

I Liga
1. WISŁA OPATOWIEC
2. ZŁOTY TEAM
3. PŁYWALNIA KOS
4. RACHWAŁOWIANKA
5. PRZEMYKÓW
6. NA BANI
7. WKS KONIUSZA
8. MKS WŁOSTOWIANKA
9. RAF CAR ?
10. GLADIATOR ?

II Liga
1. NAPRZÓD SKALBMIERZ
2. METALIKA PIOTROWICE
3. KROKODYLKI
4. PG BRUK
5. LEWART
6. "KÓZKOWIANKA KÓZKI"
7. GLOBAL SYSTEM ?
8. PERSHING TEAM
9. WILD TEAM?

W tym tygodniu zostanie podany terminarz rozgrywek.

Zgłoszenia na dzień 31.10.2022

1. WISŁA OPATOWIEC
2. PŁYWALNIA KOS
3. GLOBAL SYSTEM
4. METALIKA PIOTROWICE
5. KÓZKOWIANKA KÓZKI
6. NAPRZÓD SKALBMIERZ
7. KROKODYLKI
8. LEWART
9. WKS KONIUSZA

 

 

 

Przypominamy że do dnia 28.10.2022 r. /piątek/ należy
przesłać kompletną listę drużyny
na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./
W poniedziałek 31.10.2022r. o godzinie 11:00 losowanie online
.

Dziękujemy wszystkim ambitnym drużynom 
podjęcia wyzwania gry w Powiatowej Lidze Futsalu w Kazimierzy Wielkiej.

    1. Prosimy wszystkie drużyny o wyznaczenie osoby odpowiedzialnej za drużynę /kapitana/,która będzie odpowiadała za kwestie ewentualnej zmiany terminu meczu, wszystkie kwestie finansowe, RODO oraz inne.
    2. Kompletne listy drużyn /W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZAWODOWCAMI na czerwono/ prosimy przesłać  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./ do dnia 28.10.2022 r. /piątek/

      Lista musi zawierać : nazwisko i imię, datę urodzenia, adres zameldowania, aktualne zdjęcie oraz zaznaczonymi na czerwono zawodowcami oraz numer telefonu do kapitana drużyny.

    3. Planowane Rozpoczęcie PLF 2022/23 12-13 Listopad 2022
    4. Pozostałe informację wkrótce !!!

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami
kolejnej edycji Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej

II spotkanie - 19.10.2022 /środa/ godzina 20:00

sala konferencyjna KOS

 

Zgłoszenia na 19.10.2022

    • WISŁA OPATOWIEC
    • ZŁOTY TEAM
    • PŁYWALNIA KOS
    • RACHWAŁOWIANKA
    • PRZEMYKÓW
    • NA BANI
    • RAF-CAR
    • GLOBAL SYSTEM
    • NAPRZÓD SKALBMIERZ
    • METALIKA PIOTROWICE
    • PERSHING TEAM
    • BEZ NAZWY
    • KROKODYLKI
    • WKS KONIUSZA
    • PG BRUK
    • WŁOSTOWIANKA
    • KOMODA SMAKU
    • GLADIATOR KRZCZONÓW

 

UWAGA !!!
 EWENTUALNE ZMIAN ZASAD NA SPOTKANIU !!!

UWAGA !!!
W związku z sugestiami zainteresownych organizator zaprasza do zgłaszania drużyn w formule otwartej "bez ograniczeń zawodników zrzeszonych"
jeśli zgłosi się wystarczająca liczba takich drużyn zostanie zorganizowana liga.

UWAGA !!!
  WYSOKOŚĆ WPISOWEGO ZALEŻNA BĘDZIE OD ILOŚCI ZGŁOSZONYCH DRUŻYN !!!

 

W trakcie spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZAWODOWCAMI na czerwono/ lub na adres
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./

Lista musi zawierać : nazwisko i imię, datę urodzenia, adres zameldowania, aktualne zdjęcie oraz zaznaczonymi na czerwono zawodowcami oraz numer telefonu do kapitana drużyny.

 

    • I LIGA
      Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy.
      NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i GMIN OŚCIENNYCH.
    • Zawodnik zrzeszony niezależnie od poziomu rozgrywek  powyżej 35 roku życia na stałe zameldowany na terenie powiatu kazimierskiego będzie traktowany jako zawodnik nie zrzeszony.
    • Mecze będą rozgrywane w sobotę lub niedzielę.
    • Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
    • Pozostałe zasady nie ulegają zmianom.
    • W lidze mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2006 po doręczeniu zgody rodziców na grę w turnieju na drukach wydanych przez organizatora!!!