logo plf strona

Planowane Rozpoczęcie PLF 2022/23 12-13 Listopad 2022

Prosimy o dosłanie brakujących list drużyn do dnia 02.11.2022 r. /środa/
na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./

 

Uwaga!!!

W najbliższą niedziele tj. 20.11.2022 r. oraz 27.11.2022
każda drużyna Powiatowej Ligi Futsalu przed meczem
będzie miała wykonane zdjęcie przez profesjonalnego fotografa--
MK Productions / Marzec Kamil - Film i Fotografia.
.
Drużyny prosimy o przybycie w pełnym składzie.


UWAGA !!!

W związku z mniejszym zainteresowaniem organizator proponuje następujące zmiany!!!
I Liga składa się z 8 zespołów, II LIga składa się z (9/10 zespołów?).

  1. W ligach rozegrana zostanie runda zasadnicza systemem każdy z każdym.
  2. Po rundzie zasadniczej drużyny I Ligi rozegrają Play-off zgodnie z kluczem
    Mecze o Mistrzostwo I Ligi 
    I     1-4
    II    2-3
    O wejściu do finału decyduje wynik dwu-meczu. Dla drużyn 1-4 z play-off mecz i rewanż.
    O zwycięstwie w lidze decyduje jeden mecz finałowy.
    Mecze o miejsca V-VIII Ligi

    III   5-8
    IV   6-7
    O wejściu do finału oraz o zwycięstwie decyduje wynik jednego meczu.
    Zwycięzcy zagrają o miejsce V przegrani o VII
     

  1. W II Lidze rozegrana zostanie wyłącznie runda zasadnicza która wyłoni Mistrza II Ligi 
  2. W PUCHARZE LIGI PRAWO GRY MAJĄ WSZYSTKIE DRUŻYNYGRAMY SYSTEMEM PUCHAROWYM - PRZEGRYWAJĄCA DRUŻYN ODPADA.
    w przypadku mniejszego zainteresowania organizator zastrzega sobie prawo do nie zorganizowania rozgrywek Pucharu.

 

System rozgrywek I Liga

 I Kolejka
 II Kolejka
 III Kolejka
IV Kolejka
V Kolejka
VI Kolejka
VII Kolejka
1-8
8-5
2-8
8-6
3-8
8-7
4-8
 2-7  6-4  3-1  7-5  4-2  1-6  5-3
 3-6  7-3  4-7  1-4  5-1  2-5  6-2
 4-5  1-2  5-6  2-3  6-7  3-4  7-1

 

System rozgrywek II Liga

 I Kolejka
 II Kolejka
 III Kolejka
IV Kolejka
V Kolejka
VI Kolejka
VII Kolejka
VIII Kolejka VIII Kolejka
1-10
10-6
2-10
10-7
3-10
10-8 4-10
10-9 5-10
 2-9  7-5  3-1  9-5  4-2  9-7  5-3 1-8 6-4
 3-8 8-4  4-9  8-6  5-1  1-6  6-2 2-7 7-3
 4-7 9-3  5-8  1-4  6-9  2-5  7-1 3-6 8-2
5-6  1-2  6-7  2-3  7-8  3-4  8-9  4-5 9-1

 

Aktualizacja  17.02.2020

 MECZ KOLEJKI 
I :
II GLADIATOR - RAF CAR2 : 1
 NIESPODZIANKA KOLEJKI 
   MKS WŁOSTOWIANKA - WISŁA OPATOWIEC  5 : 2
 BRAMKA KOLEJKI 
 I BOREK MICHAŁ /RACHWAŁOWIANKA  
 BRAMKARZ KOLEJKI 
I    
II    
 STRZELCY  KOLEJKI  
PIOTROWSKI PIOTR /PŁYWALNIA KOS/

 3 BRAMKI

ZAWODNICY  KOLEJKI
 
KARY
JASIŃSKI PIOTR /FINO WINO WIŚLICA/ - NIESPORTOWE ZACHOWANIE KARA MECZU
SOKOŁOWSKI EMIL /FINO WINO WIŚLICA/ - NIESPORTOWE ZACHOWANIE KARA MECZU
SKOTARCZYK MICHAŁ /WISŁA OPATOWIEC/- NIESPORTOWE ZACHOWANIE KARA MECZU


PERSHING TEAM - FINO WINO WIŚLICA - ZALEGŁY
ZŁOTY TEAM* - KONIUSZA - ZALEGŁY
 

 TERMINARZ  


2 LIGA FUTSALU

 

SOBOTA 26.11.2022      

 

1

KKF CAFFARO GLOBAL SYSTEM 
VS
FKS POŁUDNIE ŁAŃCUT

1700 – 1900

 

 

 

 

TERMINARZ III KOLEJKA zmiana terminarza do środy godzina 10.00

NIEDZIELA 27.11.2022  

 

                                                                             

 

 

1 PG BRUK - FINO WINO WIŚLICA* II 1330 – 1415
2 NAPRZÓD SKALBMIERZ - GLOBAL SYSTEM

 II

1420 – 1505

3

KÓZKOWIANKA KÓZKI - PERSHING TEAM

 II

1515 – 1600

4

 KROKODYLKI - GLADIATOR*

 II

1610 – 1655

5

RAF CAR - METALIKA RAD-TEL

 II

1705 – 1750

6

WISŁA OPATOWIEC - PŁYWALNIA KOS

 I

1800 – 1845

7

 KONIUSZA - NA BANI

 I

1855 – 1940

 8

 ZŁOTY TEAM - RACHWAŁOWIANKA

 I

1950 – 2035

 

TERMINARZ IV KOLEJKA zmiana terminarza do środy godzina 10.00

SOBOTA 03.12.2022  

 

                                                                             

 

 

1 KÓZKOWIANKA KÓZKI - PG BRUK
II 1330 – 1415
2 NAPRZÓD SKALBMIERZ - FINO WINO WIŚLICA

 II

1420 – 1505

3

METALIKA RAD TEL - KROKODYLKI

 II

1515 – 1600

4

GLOBAL SYSTEM - RAF CAR

 II

1610 – 1655

5

PERSHING TEAM - GLADIATOR

 II

1705 – 1750

6

 ZŁOTY TEAM - PŁYWALNIA KOS

 I

1800 – 1845

7

NA BANI - RACHWAŁOWIANKA

 I

1855 – 1940

 8

 MKS WŁOSTOWIANKA - KONIUSZA

 I

1950 – 2035

 

Wynik losowania:

I Liga
1. RACHWAŁOWIANKA
2. ZŁOTY TEAM
3. NA BANI
4. MKS WŁOSTOWIANKA
5. WISŁA OPATOWIEC
6. -----
7. WKS KONIUSZA
8. PŁYWALNIA KOS

 

II Liga
1.   FINO WINO WIŚLICA
2. "KÓZKOWIANKA KÓZKI"
3. PG BRUK
4. NAPRZÓD SKALBMIERZ
5. RAF CAR 
6. KROKODYLKI
7. GLADIATOR
8. METALIKA PIOTROWICE
9. GLOBAL SYSTEM
10. PERSHING TEAM

 

 

Wpisowe: I Liga, II Liga 1500 zł. Płatność przed rozpoczęciem turnieju !!! ewentualne inne ustalenia w formie pisemnej wyłącznie z osobą odpowiedzialną za drużynę. 

Wpisowe w wysokości 1500 zł prosimy uregulować do dnia 09.11.22 /środa/ w kasie hali sportowej lub na rachunek bankowy:
Bank Spółdzielczy O/ Kazimierza Wielka 94 8493 0004 0180 0130 3737 0003 w tytule proszę wpisać: wpisowe PLF 2022/23, nazwę drużyny.

Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.

Organizator Powiatowej Ligi na Orliku, wszystkie osoby z nim współpracujące, a   także osoby związane z przeprowadzeniem, organizacją ligi nie ponoszą odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.

 

 

 

 

Proponowany skład lig:

I Liga
1. WISŁA OPATOWIEC
2. ZŁOTY TEAM
3. PŁYWALNIA KOS
4. RACHWAŁOWIANKA
5. PRZEMYKÓW
6. NA BANI
7. WKS KONIUSZA
8. MKS WŁOSTOWIANKA
9. RAF CAR ?
10. GLADIATOR ?

II Liga
1. NAPRZÓD SKALBMIERZ
2. METALIKA PIOTROWICE
3. KROKODYLKI
4. PG BRUK
5. LEWART
6. "KÓZKOWIANKA KÓZKI"
7. GLOBAL SYSTEM ?
8. PERSHING TEAM
9. WILD TEAM?

W tym tygodniu zostanie podany terminarz rozgrywek.

Zgłoszenia na dzień 31.10.2022

1. WISŁA OPATOWIEC
2. PŁYWALNIA KOS
3. GLOBAL SYSTEM
4. METALIKA PIOTROWICE
5. KÓZKOWIANKA KÓZKI
6. NAPRZÓD SKALBMIERZ
7. KROKODYLKI
8. LEWART
9. WKS KONIUSZA

 

 

 

Przypominamy że do dnia 28.10.2022 r. /piątek/ należy
przesłać kompletną listę drużyny
na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./
W poniedziałek 31.10.2022r. o godzinie 11:00 losowanie online
.

Dziękujemy wszystkim ambitnym drużynom 
podjęcia wyzwania gry w Powiatowej Lidze Futsalu w Kazimierzy Wielkiej.

    1. Prosimy wszystkie drużyny o wyznaczenie osoby odpowiedzialnej za drużynę /kapitana/,która będzie odpowiadała za kwestie ewentualnej zmiany terminu meczu, wszystkie kwestie finansowe, RODO oraz inne.
    2. Kompletne listy drużyn /W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZAWODOWCAMI na czerwono/ prosimy przesłać  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./ do dnia 28.10.2022 r. /piątek/

      Lista musi zawierać : nazwisko i imię, datę urodzenia, adres zameldowania, aktualne zdjęcie oraz zaznaczonymi na czerwono zawodowcami oraz numer telefonu do kapitana drużyny.

    3. Planowane Rozpoczęcie PLF 2022/23 12-13 Listopad 2022
    4. Pozostałe informację wkrótce !!!

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami
kolejnej edycji Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej

II spotkanie - 19.10.2022 /środa/ godzina 20:00

sala konferencyjna KOS

 

Zgłoszenia na 19.10.2022

    • WISŁA OPATOWIEC
    • ZŁOTY TEAM
    • PŁYWALNIA KOS
    • RACHWAŁOWIANKA
    • PRZEMYKÓW
    • NA BANI
    • RAF-CAR
    • GLOBAL SYSTEM
    • NAPRZÓD SKALBMIERZ
    • METALIKA PIOTROWICE
    • PERSHING TEAM
    • BEZ NAZWY
    • KROKODYLKI
    • WKS KONIUSZA
    • PG BRUK
    • WŁOSTOWIANKA
    • KOMODA SMAKU
    • GLADIATOR KRZCZONÓW

 

UWAGA !!!
 EWENTUALNE ZMIAN ZASAD NA SPOTKANIU !!!

UWAGA !!!
W związku z sugestiami zainteresownych organizator zaprasza do zgłaszania drużyn w formule otwartej "bez ograniczeń zawodników zrzeszonych"
jeśli zgłosi się wystarczająca liczba takich drużyn zostanie zorganizowana liga.

UWAGA !!!
  WYSOKOŚĆ WPISOWEGO ZALEŻNA BĘDZIE OD ILOŚCI ZGŁOSZONYCH DRUŻYN !!!

 

W trakcie spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZAWODOWCAMI na czerwono/ lub na adres
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./

Lista musi zawierać : nazwisko i imię, datę urodzenia, adres zameldowania, aktualne zdjęcie oraz zaznaczonymi na czerwono zawodowcami oraz numer telefonu do kapitana drużyny.

 

    • I LIGA
      Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy.
      NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i GMIN OŚCIENNYCH.
    • Zawodnik zrzeszony niezależnie od poziomu rozgrywek  powyżej 35 roku życia na stałe zameldowany na terenie powiatu kazimierskiego będzie traktowany jako zawodnik nie zrzeszony.
    • Mecze będą rozgrywane w sobotę lub niedzielę.
    • Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
    • Pozostałe zasady nie ulegają zmianom.
    • W lidze mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2006 po doręczeniu zgody rodziców na grę w turnieju na drukach wydanych przez organizatora!!!