allspacecom niebieskie tło

2021/22

Uwaga !!!

Ostateczny termin dostarczenia Formularza zgłoszeniowego  27.10.2021

/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI
I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZAWODOWCAMI/

Lista powinna zawierać:
- nazwisko i imię zawodnika /zawodowcy zaznaczeni na czerwono/
- datę urodzenia
- adres zameldowania
- aktualne zdjęcie
- numer telefonu do kapitana drużyny

Formularz zgłoszeniowy >>>>

Wynik Losowania Grup:

I LIGA
1. PROMIL
2. WISŁA OPATOWIEC
3. KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
4. PRZEMYKÓW
5. NA BANI
6. WKS KONIUSZA
7. PRZYJACIELE
8. ALLSPACE
9. PŁYWALNIA KOS
10. RACHWAŁOWIANKA
11. ZŁOTY TEAM
12. KILO WIEJSKIEJ

II LIGA
1.RAF CAR
2. METALIKA PIOTROWICE
3. NAPRZÓD SKALBMIERZ
4. PG BRUK
5. CFR
6. MKS WŁOSTOWIANKA
7. POL COM
8. KROKODYLKI
9. GLOBAL SYSTEM
10. GLADIATOR KRZCZONÓW
11. TOPOLA
12. MAX BRAM


W trakcie spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZAWODOWCAMI na czerwono/ lub na adresTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./

 

Planowane rozpoczęcie ligi 13-14 listopad 2021
uzależniony od sytuacji epidemiologicznej w kraju

Termin potwierdzenia udziału w PLF 2021/22 w celu ustalenia składu lig do 11.10.2021 /poniedziałek/
Termin dostarczenia List do 20.10.2021 /W FORMIE ELEKTRONICZNEJ na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./

Drużyny które potwierdziły udział

1. Pływalnia KOS
2. Allspace
3. Przemyków
4. MAX BRAM
5. RAF-CAR
6. METALIKA PIOTROWICE
7. MKS WŁOSTOWIANKA
8. NAPRZÓD SKALBMIERZ
19. KROKODYLKI
10. ZŁOTY TEAM
11. TOPOLA
12. WISŁA OPATOWIEC
13. PRZYJACIELE
14. KILO WIEJSKIEJ
15. POL COM
16. KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
17. RACHWAŁOWIANKA
18. WKS KONIUSZA
19. NA BANI
20. GLADIATOR KRZCZONÓW
21. PG BRUK
22. GLOBAL SYSTEM
23. BEZ NAZWY
24. PROMIL

NIESPODZIANKA.
PO RAZ PIERWSZY DLA ZWYCIĘZCÓW CENNE NAGRODY 
SZCZEGÓŁY W NAJBLIŻSZYM CZASIE 

Lista musi zawierać : nazwisko i imię, datę urodzenia, adres zameldowania, aktualne zdjęcie oraz zaznaczonymi na czerwono zawodowcami. Na podstawie zgłoszonej listy zawodników zrzeszonych organizator dokona werfikacji drużyn w celu podziału lig.

Uwaga !!!

  • I LIGA
    Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/
    z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy.

    NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i GMIN OŚCIENNYCH.
  • Mecze I Ligi będą rozgrywane w niedzielę, II liga sobota nie ma możliwości zmiany terminu rozegrania meczu z niedzieli na sobotę lub odwrotnie.
  • Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
  • Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
  • W lidze mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2005 po doręczeniu zgody rodziców na grę
    w turnieju na drukach wydanych przez organizatora!!!

  

  1. Każda drużyna musi się składać minimum z 12 zawodników.
  2. W szatniach mogą przebywać wyłącznie zawodnicy drużyn + ewentualnie trener, opiekun
  3. Weryfikacja zawodników odbędzie się przed wejściem do szatni na podstawie dokumentu tożsamośći.
  4. Po zakończonym meczu drużyny w maksymalnie krótkim czasie korzystają z szatni i opuszczają je.
  5. Wchodząc i wychodząc z obiektu konieczne jest zakładanie masek i dezynfekcja rąk
  6. Każdy zawodnik przed wejściem będzie miał mierzoną temperaturę.
  7. Osoby z obiawami przeziębienia nie bądą wpuszczone na obiekt.
  8. Drużyny  dokonują  wpłaty w wysokości: I Liga  1300zł, II Liga  1200 oraz po 50 zł za każdego zawodnika  powyżej 12 –tu tzw. wpisowe do turnieju, oraz 50 zł za każdego powyżej trzech zawodników nie zawodowców
    z poza terenu powiatu i gmin ościennych.
  9. Dane do przelewu:  Bank Spółdzielczy O/ Kazimierza Wielka 94 849300040180013037370003,
     Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka,
  10. W przypadku konieczności przerwania rozgrywek organizator przewiduje możliwość proporcjonalnego zwrotu wpisowego pod warunkiem posiadania orginału paragonu fiskalnego!!!
  11. Planowany system rozgrywek /uzależniony od sytuacji/
    - I Liga - system każdy z każdym + ewentualne Play-off
    - II Liga - każdy z każdym + / ewentualne Play-off jeśli wystarczy czasu/
  12. Niestety zasady w zależności od panującej sytuacji mogą ulec zmianie.

I Liga

1. PŁYWALNIA KOS
2. ALLSPACE
3. PRZEMYKÓW
4. ZŁOTY TEAM
5. WKS KONIUSZA
6. PRZYJACIELE
7. WISŁA OPATOWIEC
8. KILO WIEJSKIEJ
9. NA BANI
10. PROML
11. RACHWAŁOWIANKA

II Liga

1. MAX BRAM
2. RAF-CAR
3. METALIKA PIOTROWICE
4. MKS WŁOSTOWIANKA
5. NAPRZÓD SKALBMIERZ
6. KROKODYLKI
7. TOPOLA
8. POL COM
9. KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
10. GLADIATOR KRZCZONÓW
11. PG BRUK
12. GLOBAL SYSTEM
13. BEZ NAZWY

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI....