allspacecom niebieskie tło

2021/22

W niedzielę  21.11.2021 nastąpiło oficjalne rozpoczęcie kolejnej edycji
Allapace.com Powiatowej Ligi Futsalu PLF 2021/22
oraz zakończenie Powiatowej Ligi Piłki Nożnej na Orliku 2020
z udziałem przedstawiciela firm Allspace.com Panem Rafałem Pawelcem,  Starostą Powiatu Kazimierskiego Janem Nowakiem oraz Prezesem KOS Robertem Pleszńskim. Podczas rozpoczęcia zostały wręczone puchary z zakończenia PLPN na Orliku sezon 2020:

MISTRZ POWIATOWEJ LIGI NA ORLIKU 2020 - Złoty Team
II Miejsce - Caffaro
III Miejsce- PG BRUK Cieszkowy

1432


Miła informacja dla wszystkich
zgodnie z warunkami umowy sponsorskiej z firmą ALLSPACE
wejścia dla kibiców  podczas całego sezonu będą bezpłatne!.
Dla najlepszych drużyn i najlepszych zawodników firma ufunduje puchary, nagrody rzeczowe oraz
finansowe w kwocie 7 500 złotych.
Dzięki hojności firmy drużyny otrzymają również napoje przed meczami.

WAŻNE!!!

Dla kibiców udostępnione zostanie nie więcej niż 50% liczby miejsc na widowni, co drugie miejsce widowni
w rzędach na przemiennie. Drodzy kibice obowiązkowe zakrywanie ust i nosa za pomocą maseczki!

Aktualizacja  29.11.2021

  MECZ KOLEJKI  
I  -  : 
II  : 
  NIESPODZIANKA KOLEJKI  
                                                                                         :
  BRAMKA KOLEJKI  
 

 KĄDZIELSKI KRYSTIAN /ZŁOTY TEAM/

 
  BRAMKARZ KOLEJKI  
I    
II    
  STRZELCY  KOLEJKI     
KĄDZIELSKI KRYSTIAN /ZŁOTY TEAM/
NOGA SEBASTIAN /WŁOSTOWIANKA/
DZIADANA DAWID /WŁOSTOWIANKA/
TUREK GRZEGORZ /GLOBAL SYSTEM/
6 BRAMEK
4 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
  KARY  
CZERWONA KARTKA
JASIŃSKI PIOTR /MAX BRAM/ KARA 3 MECZY, KARA FINANSOWA - NIESPORTOWE ZACHOWANIE

 



 

zmiany do środy godz. 11.00

AKTUALIZACJA 29.11.2021

 Terminarz III i I IV Kolejka

SOBOTA 04.12.2021
                                                                                                       
     II 1430 – 1515
1  GLOBAL SYSTEM - POL-COM (4)  II 1530 – 1615
2  MAX-BRAM - KROKODYLKI (4)  II 1630 – 1715
3  RAF CAR - PG BRUK (4)  II 1730 – 1815
4    II 1830 – 1915
       
   CAFFARO FUTSAL II LIGA    

 

Terminarz III i I IV Kolejka

NIEDZIELA 05.12.2021
1  TOPOLA - CFR* (4)                                                                   II 1330 – 1415
2  GLADIATOR - WŁOSTOWIANKA (4) II 1430 – 1515
3  PRZEMYKÓW - ZŁOTY TEAM (3) I 1530 – 1615
4  KOMODA SMAKU - PROMIL  (3) I 1630 – 1715
5  WKS KONIUSZA - PŁYWALNIA KOS (3) I 1730 – 1815
6  WISŁA - KILO WIEJSKIEJ (3) I 1830 – 1915
7  NA BANI - RACHWAŁOWIANKA* (3) I 1930 – 2015
       

 

Terminarz V Kolejka

SOBOTA 11.12.2021
                                                                                                     
    1430 – 1515
      1530 – 1615
1  CFR - RAF CAR* (5)  II 1630 – 1715
2  PG BRUK - METALIKA PIOTROWICE (5)  II 1730 – 1815
3  MKS WŁOSTOWIANKA - TOPOLA (5)  II 1830 – 1915
4   NAPRZÓD SKALBMIERZ - MAX BRAM (5)  II 1930 – 2015
5   II 2030 – 2115 

 

Terminarz IV I V Kolejka

paza - RACHWAŁOWIANKA 

NIEDZIELA 12.12.2021
1 POL COM - GLADIATOR (5)                                                       II 1330 – 1415
2  KROKODYLKI - GLOBAS SYSTEM (5)  II 1430 – 1515
3 PRZEMYKÓW - WISŁA OPATOWIEC  (5) I 1530 – 1615
4 ALLSPACE - PŁYWALNIA KOS (5) I 1630 – 1715
5 KOMODA SMAKU - KILO WIEJSKIEJ  (5) I 1730 – 1815
6 PROMIL - NA BANI (5) I 1830 – 1915
7 WKS KONIUSZA* - ZŁOTY TEAM  (5) I 1930 – 2015
    I 2030 – 2115

 

Terminarz VI Kolejka

PROMIL - KILO WIEJSKIEJ (1) /zaległy/

SOBOTA 18.12.2021
                                                                                                       
     II 1430 – 1515
1  METALIKA PIOTROWICE - CFR (6)  II 1530 – 1615
2  TOPOLA - POL COM (6)  II 1630 – 1715
3  GLADIATOR - KROKODYLKI (6)  II 1730 – 1815
4  RAF CAR - MKS WŁOSTOWIANKA  (6)  II 1830 – 1915
5  KILO WIEJSKIEJ - ALLSPACE (4)  I 1930 – 2015
6   II 2030 – 2115 

 

Terminarz V Kolejka

 

NIEDZIELA 19.12.2021
  PŁYWALNIA KOS - paza (4)                                                   II 1330 – 1415
1  NAPRZÓD SKALBMIERZ - PG BRUK (6) II 1430 – 1515
2  MAX BRAM - GLOBAL SYSTEM (6) I 1530 – 1615
3  ZŁOTY TEAM - NA BANI  (4) I 1630 – 1715
4  PROMIL - PRZEMYKÓW (4) I 1730 – 1815
5  RACHWAŁOWIANKA - WKS KONIUSZA  (4) I 1830 – 1915
6  WISŁA OPATOWIEC - KOMODA SMAKU (4) I 1930 – 2015
7 I 2030 – 2115

 

 Terminarz VI Kolejka

NIEDZIELA 02.01.2022 lub 06.01.2022 CZWARTEK
                                                                                                       
   ZŁOTY TEAM - PAUZA    
1 PROMIL - WKS KONIUSZA (6) I 1530 – 1615
2 RACHWAŁOWIANKA - ALLSPACE  (6) I 1630 – 1715
3 KILO WIEJSKIEJ - PŁYWALNIA KOS  (6) I 1730 – 1815
4 WISŁA OPATOWIEC - NA BANI   (6) I 1830 – 1915
5 KOMODA SMAKU - PRZEMYKÓW  (6) I 1930 – 2015
      2030 – 2115

 



Ostateczny termin dostarczenia Formularza zgłoszeniowego  27.10.2021

/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI
I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZAWODOWCAMI/

Lista powinna zawierać:
- nazwisko i imię zawodnika /zawodowcy zaznaczeni na czerwono/
- datę urodzenia
- adres zameldowania
- aktualne zdjęcie
- numer telefonu do kapitana drużyny

Formularz zgłoszeniowy >>>>

Wynik Losowania Grup:

I LIGA
1. PROMIL
2. WISŁA OPATOWIEC
3. KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
4. PRZEMYKÓW
5. NA BANI
6. WKS KONIUSZA
7. PRZYJACIELE
8. ALLSPACE
9. PŁYWALNIA KOS
10. RACHWAŁOWIANKA
11. ZŁOTY TEAM
12. KILO WIEJSKIEJ

II LIGA
1.RAF CAR
2. METALIKA PIOTROWICE
3. NAPRZÓD SKALBMIERZ
4. PG BRUK
5. CFR
6. MKS WŁOSTOWIANKA
7. POL COM
8. KROKODYLKI
9. GLOBAL SYSTEM
10. GLADIATOR KRZCZONÓW
11. TOPOLA
12. MAX BRAM


W trakcie spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZAWODOWCAMI na czerwono/ lub na adresTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./

 

Planowane rozpoczęcie ligi 13-14 listopad 2021
uzależniony od sytuacji epidemiologicznej w kraju

Termin potwierdzenia udziału w PLF 2021/22 w celu ustalenia składu lig do 11.10.2021 /poniedziałek/
Termin dostarczenia List do 20.10.2021 /W FORMIE ELEKTRONICZNEJ na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./

Drużyny które potwierdziły udział

1. Pływalnia KOS
2. Allspace
3. Przemyków
4. MAX BRAM
5. RAF-CAR
6. METALIKA PIOTROWICE
7. MKS WŁOSTOWIANKA
8. NAPRZÓD SKALBMIERZ
19. KROKODYLKI
10. ZŁOTY TEAM
11. TOPOLA
12. WISŁA OPATOWIEC
13. PRZYJACIELE
14. KILO WIEJSKIEJ
15. POL COM
16. KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
17. RACHWAŁOWIANKA
18. WKS KONIUSZA
19. NA BANI
20. GLADIATOR KRZCZONÓW
21. PG BRUK
22. GLOBAL SYSTEM
23. BEZ NAZWY
24. PROMIL

NIESPODZIANKA.
PO RAZ PIERWSZY DLA ZWYCIĘZCÓW CENNE NAGRODY 
SZCZEGÓŁY W NAJBLIŻSZYM CZASIE 

Lista musi zawierać : nazwisko i imię, datę urodzenia, adres zameldowania, aktualne zdjęcie oraz zaznaczonymi na czerwono zawodowcami. Na podstawie zgłoszonej listy zawodników zrzeszonych organizator dokona werfikacji drużyn w celu podziału lig.

Uwaga !!!

  • I LIGA
    Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/
    z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy.

    NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i GMIN OŚCIENNYCH.
  • Mecze I Ligi będą rozgrywane w niedzielę, II liga sobota nie ma możliwości zmiany terminu rozegrania meczu z niedzieli na sobotę lub odwrotnie.
  • Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
  • Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
  • W lidze mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2005 po doręczeniu zgody rodziców na grę
    w turnieju na drukach wydanych przez organizatora!!!

  

  1. Każda drużyna musi się składać minimum z 12 zawodników.
  2. W szatniach mogą przebywać wyłącznie zawodnicy drużyn + ewentualnie trener, opiekun
  3. Weryfikacja zawodników odbędzie się przed wejściem do szatni na podstawie dokumentu tożsamośći.
  4. Po zakończonym meczu drużyny w maksymalnie krótkim czasie korzystają z szatni i opuszczają je.
  5. Wchodząc i wychodząc z obiektu konieczne jest zakładanie masek i dezynfekcja rąk
  6. Każdy zawodnik przed wejściem będzie miał mierzoną temperaturę.
  7. Osoby z obiawami przeziębienia nie bądą wpuszczone na obiekt.
  8. Drużyny  dokonują  wpłaty w wysokości: I Liga  1300zł, II Liga  1200 oraz po 50 zł za każdego zawodnika  powyżej 12 –tu tzw. wpisowe do turnieju, oraz 50 zł za każdego powyżej trzech zawodników nie zawodowców
    z poza terenu powiatu i gmin ościennych.
  9. Dane do przelewu:  Bank Spółdzielczy O/ Kazimierza Wielka 94 849300040180013037370003,
     Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka,
  10. W przypadku konieczności przerwania rozgrywek organizator przewiduje możliwość proporcjonalnego zwrotu wpisowego pod warunkiem posiadania orginału paragonu fiskalnego!!!
  11. Planowany system rozgrywek /uzależniony od sytuacji/
    - I Liga - system każdy z każdym + ewentualne Play-off
    - II Liga - każdy z każdym + / ewentualne Play-off jeśli wystarczy czasu/
  12. Niestety zasady w zależności od panującej sytuacji mogą ulec zmianie.

I Liga

1. PŁYWALNIA KOS
2. ALLSPACE
3. PRZEMYKÓW
4. ZŁOTY TEAM
5. WKS KONIUSZA
6. PRZYJACIELE
7. WISŁA OPATOWIEC
8. KILO WIEJSKIEJ
9. NA BANI
10. PROML
11. RACHWAŁOWIANKA

II Liga

1. MAX BRAM
2. RAF-CAR
3. METALIKA PIOTROWICE
4. MKS WŁOSTOWIANKA
5. NAPRZÓD SKALBMIERZ
6. KROKODYLKI
7. TOPOLA
8. POL COM
9. KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
10. GLADIATOR KRZCZONÓW
11. PG BRUK
12. GLOBAL SYSTEM
13. BEZ NAZWY

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI....

Terminarz II Kolejka

NIEDZIELA 28.11.2021
                                                                                                       
1 WŁOSTOWIANKA - GLOBAL SYSTEM* (3) /przełożony/
 II 1430 – 1515
2 METALIKA - NAPRZÓD SKALBMIERZ (4) /przełożony/  II 1530 – 1615
3 KILO WIEJSKIEJ - PRZYJACIELE (2) odwołany  I 1630 – 1715
4 PŁYWALNIA KOS - NA BANI (2)  I 1730 – 1815
5 RACHWAŁOWIANKA* - PRZEMYKÓW (2)  I 1830 – 1915
6 ZŁOTY TEAM* - KOMODA SMAKU (2)  I 1930 – 2015
7
ALLSPACE - WKS KONIUSZA (2)  I 2030 – 2115

 

 

 

 
SOBOTA 13.11.2021
                                                                                                          
1  RAF CAR - MAX BRAM (1) II 1530 – 1615
2  METALIKA PIOTROWICE - TOPOLA (1) II 1630 – 1715
3  NAPRZÓD SKALBMIERZ - GLADIATOR SKALBMIERZ (1) II 1730 – 1815
4  PG BRUK - GLOBAL SYSTEM (1) II 1830 – 1915
5 CFR - KROKODYLKI (1) II 1930 – 2015
6  MKS WŁOSTOWIANKA - POL COM* (1) II 2030 – 2115

 

NIEDZIELA 14.11.2021       
                                                                                            
1  KROKODYLKI - MKS WŁOSTOWIANKA (2)                       II 1430 – 1515
2  GLOBAL SYSTEM - CFR (2)  II 1530 – 1615
3  TOPOLA - NAPRZÓD SKALBMIERZ (2)  II 1630 – 1715
4  GLADIATOR - PG BRUK (2)  II 1730 – 1815
5  MAX BRAM - POL COM* (2)  II 1830 – 1915
6  RAF CAR - METALIKA PIOTROWICE (2)  II 1930 – 2015
7  WISŁA - PROMIL (2) I 2030 – 2115