2020

Wyniki:

DZIEWCZĘTA 2013 I MŁODZSE        
L.p Nazwisko i Imię   25 m grzbiet  Miejsce        
1  Adamczyk Kaja   36,55           
2 Szczęsna Nadia 1:25,00          
3 Kowalska Daria 43,47          
4 Pięta Gabrysia 1:05,07          
5 Zielińska Kornelia 1:26,59          
6 Kobierska Amelia 50,05          
7 Wypych Justyna 1:25,03          
8 Wiśniowska Marysia 1:28,55          
9 Kurek Marysia 1:30,56          
10 Wójtowicz Lena 1:27,45          
11 Mysior Nela 53,11          
CHŁOPCY 2013 I MŁODSI        
L.p Nazwisko i Imię  25m grzbiet  Miejsce        
1  Kwiecień Oskar 1:31,00          
2  Szydłowski Jakub  1:03,31         
3 Witek Przemysław 53,15          
4 Osetek Dawid 1:02,73          
5 Żywczyk Ignaś 1:05,67          
6 Mucha Bartek 1:28,00          
7 Popiel Aleksander 1:28,00          
8 Trzaska Kuba 49,76          
9 Iwan Igor 50,50          
10 Grębosz Olek 1:22,44          
11 Kolanko Kamila 40,74          
12 Kobierski Kacper 1:24,64          
13 Lorens Aleksander 59,23          
14 Gandera Wiktor 45,23          
15 Hajek Jan 1:06,22          
16 Gruszka Marcel 1:09,26          
17 Kucmierz Tomasz 1:10,29          
18 Curyło Miłosz 1:11,12          
19 Jucha Filip 1:20,26          
20 Sikora Mateusz 52,03          
21 Adamczyk Szymon 1:25,16          
22 Urban Jakub 52,41          
23 Wieczorek Igor 3:20,16          
24 Cichy Kuba 57,23          
DZIEWCZĘTA 2012        
L.p Nazwisko i Imię 25m grzbiet  Miejsce 25m dowol.  Miejsce    
1  Słabosz Antonina 55,84    1:07,52       
2  Ścipiór Gabriela 51,42 1:14,97     
3  Porębska Maja 39,43   53,35    
4  Żarnowiecka Katarzyna  34,98    55,12       
5 Morawska Martyna 37,54   1:09,08      
6 Gajda Ada 42,05   50,34      
7 Polanko Zuzanna 34,59   45,08      
8 Oracz Wiktoria 48,97 1:12,26    
9 Parada Liliana 32,98   43,41      
10 Celej Magda 45,56   1:00,83      
11 Zielińska Iza 48,40   1:03,13      
12 Małek Natalia 38,56   48,06      
13 Kurek Natalia -   50,03      
15 Jakubas Lena -   50,21      
CHŁOPCY 2012        
L.p Nazwisko i Imię 25m grzbiet  Miejsce 25m dowol.  Miejsce    
1  Ogonowski Michał  28,69   41,83    
2  Sendor Damian  46,53    50,40    
3  Jelonkiewicz Alex  36,24    1:00,67    
4  Szczygieł Błażej  44,20   1:00,18    
5  Adamczyk Oleg  36,01   1:05,35      
6 Najman Ignacy 32,97   35,67      
7 Lotko Antek 37,77   45,04      
8 Kletschka Antoni 31,25   37,98      
 9 Grudzień Eryk  59,75 44,68      
10 Psica Seweryn -   1:05,36      
11 Kwiecień Antoni -   1:10,28      
12 Sikora Kuba -   39,20      
 13 Wieczorek Wiktor   - 3:26,34       
14 Jucha Franciszek -   2:30,16      
DZIEWCZĘTA 2011        
L.p Nazwisko i Imię 25m grzbiet  Miejsce 25m dowol.  Miejsce 25m klasy.  Miejsce
1  Zachara Zofia  37,52   56,47   1:09,73
2  Gorczyca Alicja 34,94   50,21    5,82
3  Szota Amelia 32,88    1:22,16    46,62
4  Piotrowska Lena  25,50    30,43    31,45
5  Rzepa Maria  28,68     34,87   34,34
6 Żarnowiecka Jessica 25,53   32,14   33,76  
7 Rusiecka Magda 1:00,08   -   -  
8 Ochęduszka Maja 44,33   1:03,05   -  
9 Wypych Julia 34,73   46,79   50,87  
10 Tytko Amelia 32,96   38,80      
11 Iwan Nadia 33,86   42,76   -  
12 Cichy Natalia 1:22,55          
13 Curyło Malwina 43,27   46,24      
14 Kabat Weronika -   59,22   -  
CHŁOPCY 2011        
L.p Nazwisko i Imię 25 grzbiet  Miejsce 25m dowol.  Miejsce 25m klasy.  Miejsce
1  Macuga Błażej 32,99  27,96  -  
2  Trzaska Bartek  54,98 -  41,33  
3  Maj Kacper  47,23 35,30    
4  Wojtasik Karol  35,22 28,00  38,82
 5  Rawecki Daniel - 1:17,23  -  
5  Mucha Piotr 39,73 47,92  -  
6 Kular Michał 1:00,24   -   -  
7 Baycher Mateusz 31,13          
8 Hamuda Jakub 47,44          
DZIEWCZĘTA 2010        
L.p Nazwisko i Imię 50m grzbiet
 Miejsce 50m dowol.  Miejsce 50m klasy.  Miejsce
1  Kulig Patrycja  1:10,52    1:25,47    1:20,32
2  Makieła Wiktoria 1:08,44   1:15,32    1:11,67
3 Polanko Amelia 1:09,28   1:10,95   1:09,70  
 4  Kowalska Wiktoria  1:18,27 1:53,00 1:38,81
5 Bartnicka Nikola 1:32,28      
6  Jagielnik Natalia  - 2:10,16     
CHŁOPCY 2010        
L.p Nazwisko i Imię 50m grzbiet   50m dowol.   50m klasy.  
1  Tulita Franciszek 1:13,95    1:37,81  1:36,84
2  Wójcik Alan  1:13,30  1:23,64  1:15,89
3  Malewicz Jan 2:12,89    -    
4 Grzęda Adam 1:31,82          
5 Woźniak Wiktor 1:45,32   -   -  
6 Klimczyk Kacper 1:08,37   -   -  
7 Bogacki Mateusz 1:12,22   -   -  
8 Gruszka Dawid 1:55,12   -   -  
9 Gorzkowski Jakub 1:18,26   -   -  
10 Jagielnik Jakub -   2:05,12   -  
 DZIEWCZĘTA 2009        
 L.p  Nazwisko i Imię  50m grzbiet
Miejsce  50m dowol. Miejsce 50m klasy.  Miejsce
1  Żarnowiecka Karolina  1:03,34    1:12,74  1:37,89  
2  Gądzik Emilia  1:05,45  59,86   1:14,12  
3  Thomas Allesandra  56,81     50,26  1:02,42  
4  Pomykalska Magdalena  1:12,20  1:04,22  1:13,17  
5 Mysiak Zuzanna 1:02,07   1:00,87   1:11,00  
6 Konewecka Gabriela 53,53   57,48   1:05,44  
 7 Maj Martyna  1:00,70 54,33 -  
8 Włosowicz Marta 1:07,35   1:08,29   1:14,61  
9 Gajda Lena 1:31,42   1:35,70   1:20,23  
10 Rusiecka Patrycja  -   1:33,99     
11 Popiel Gabrysia 1:08,70   1:19,47   1:18,29  
 12  Kurek Julia 1:20,33  - -
13 Siwiec Martyna 1:18,53   -   -  
 CHŁOPCY 2009        
  L.p  Nazwisko i Imię   50m grzbiet
 Miejsce   50m dowol.  Miejsce 50m klasy.  Miejsce
1  Trojan Mikołaj  1:33,35  1:52,87  
2  Zapiór Filip  1:27,43  2:25,25  1:53,49  
3  Gorczyca Antoni 1:04,63   1:19,29  1:12,22  
4  Chaber Mikołaj 1:22,97  1:34,64   1:38,28  
5  Pawula Igor 1:19,54  1:26,11   1:37,38  
6 Urantówka Patryk 1:21,24   1:05:73   -  
7 Pabiś Adam 1:30,15   1:32,51      
8 Morawska Patrycja 1:08,34   1:20,85   1:34,31  
9 Piotrowski Daniel -   -   1:15,57  
 DZIEWCZĘTA 2008        
 L.p  Nazwisko i Imię 50m grzbiet
  Miejsce 50m dowol.
 Miejsce  50m klasy.  Miejsce
1  Krawczyk Zuzanna  58,32 59,80   59,89  
2  Piotrowska Antonina  53,24 45,18   50,82  
3  Wójcik Lena  55,13  44,24  55,29  
4  Szota Paulina 1:05,00  1:12,26   1:11,65  
5  Szczygiel Karolina  1:05,57  1:10,28  1:10,97  
6 Celej Aleksandra 55,96   51,44   1:02,67  
7 Miernik Nikola 1:07,94   1:17,92   1:12,14  
 8 Czajka Gabrysia  1:23,52  2:05,43
9 Stachura Martyna 1:12,26   -   -  
10 Zuwała Aleksandra 1:42,59   1:51,40      
 CHŁOPCY 2008        
 L.p  Nazwisko i Imię 50m grzbiet
 Miejsce 50m dowol.
 Miejsce  50m klasy.  Miejsce
1  Pisarski Stanisław 57,38 55,13 1:03,00
2 Maderak Szymon   1:52,58  -  
3  Derela Piotr 1:09,4  59,73   1:15,73  
4              
5              
 DZIEWCZĘTA 2007        
 L.p  Nazwisko i Imię   50m grzbiet
 Miejsce  50m dowol.
 Miejsce  50m klasy.  Miejsce
1  Żarnowiecka Angelika  47,54 54,15   1:11,00  
2 Kieljan Aleksandra -   -   1:05,22  
3 Górak Aaleksandra 1:05,65   59,86      
4 Kular Karolina     1:12,80   1:04,82  
 CHŁOPCY 2007        
 L.p  Nazwisko i Imię   50m grzbiet  Miejsce  50m dowol.
 Miejsce  50m klasy.  Miejsce
1  Kulpa Mateusz  1:00,07 1:00,09   1:01,11  
2  Bryła Bartosz  1:00,77  58,76  57,74  
3  Grzyb Jan 42,10   45,56  48,25  
4 Woźniak Jacek 50,75   45,93   51,87  
 5 Cichoń Miłosz  - 1:24,67  
6 Oracz Jan 1:47,21   1:42,37      
7 Rawecki Mateusz 1:03,17   1:03,20   1:19,66  
 DZIEWCZĘTA 2006        
 L.p  Nazwisko i Imię 50m grzbiet  Miejsce  100m dowol.
 Miejsce  100m klasy.   Miejsce
1  Szastak Julia  42,53 1:18,19   1:38,37  
2  Szastak Aleksandra 48,39  1:34,85   1:40,56  
3  Wójcik Amelia  1:00,71 1:52,64   1:56,31  
4  Szczygieł Roksana 1:04,53  2:06,32   2:38,25  
5 Rusiecka Wiktoria 1:16,41   -   -  
6 Maderak Julia 41,00   38,01   -  
 CHŁOPCY 2006        
 L.p  Nazwisko i Imię 50m grzbiet.
 Miejsce 100m dowol.  Miejsce  100m klasy.   Miejsce
1              
2              
3              
4              
5              
  DZIEWCZĘTA 2005        
 L.p  Nazwisko i Imię 50m grzbiet  Miejsce 100m dowol.
 Miejsce  100m klasy.  Miejsce
1  Gądzik Zuzanna  52,17  1:36,01  
2  Zarnowiecka Aleksandra  50,9  2:28,13  
 CHŁOPCY 2005        
 L.p  Nazwisko i Imię 50m grzbiet
 Miejsce 100m dowol.
 Miejsce   100m klasy.  Miejsce
1  Szpak Sebastian 56,06  1:01,80   1:1412  
2              
3              
4              
5              
 DZIEWCZĘTA 2004-2002        
 L.p  Nazwisko i Imię 100m grzbiet
 Miejsce  100m dowol.  Miejsce  100m klasy.   Miejsce
1              
2              
3              
4              
5              
CHŁOPCY 2004-2002        
 L.p  Nazwisko i Imię 100m grzbiet  Miejsce  100m dowol  Miejsce  100m klasy.   Miejsce
1  Pomykalski Piotr 49,33  1:42,86   1:40,52  
2  Klimczyk Szymon  55,82  1:53,03  54,11  
OPEN KOBIETY 2001 I STARSZE        
 L.p  Nazwisko i Imię 100m grzbiet Miejsce 100m dowol Miejsce 100m klasy. Miejsce
1  Kurek Ewelina  -  2:30,16  -  
2  Szopa Joanna  -  2:32,18  -  
3  Wirek Anna  -  3:01,16  -  
4  Cebulska Małgorzata  -  3:00,13    -  
5              
OPEN MĘŻCZYŹNI 2001 I STARSI        
L.p  Nazwisko i Imię 100m grzbiet Miejsce 100m dowol Miejsce 100m klasy. Miejsce
1  Włosowicz Albert  -  2:35,17  -  
2              
3              
4              
5              
Test