2021

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami
kolejnej
  edycji Powiatowej Ligi FUTSALU
w Kazimierzy Wielkiej sezon 2020/21

 UWAGA III
Rozpoczęcie  ligi 28-29 listopad 2020r.
wkrótce więcej informacji ...

zmiany do środy godz. 11.00
/AKTUALIZACJA 02.12.2020/  
Terminarz

 
SOBOTA 05.12.2020
   
1 CZYŻYKI - NAPRZÓD SKALBMIERZ (2) II 1430 – 1515
2 MKS WŁOSTOWIANKA* - METALIKA PIOTROWICE (2) II 1530 – 1615
3 MAX BRAM* - CAFFARO (2) II 1630 – 1715
4 KRÓLEWSCYGLADIATOR (2) II 1730 – 1815
5 TAJFUNKROKODYLKI (2) II 1830 – 1915
6 POL COM - KOMODA SMAKU (2)
II 1930 – 2015
7 EDI-POP - DRUŻYNA AA* (2) II 2030 – 2115

 

NIEDZIELA 06.12.2020  
                                                                                             I  1330 – 1415
1 WILD TEAM - KILO WIEJSKIEJ*
 I 1430 – 1515
2 PRZYJACIELE - WKS KONIUSZA (2)  I 1530 – 1615
3 RACHWAŁOWIANKA - ZŁOTY TEAM (2)  I 1630 – 1715
4 PG BRUK - PŁYWALNIA KOS (2)  I 1730 – 1815
5 NA BANI - FUKS (2)  I 1830 – 1915
6 WISŁA - PROMIL (2)  
 I 1930 – 2015

 

Aktualizacja  02.12.2020

 MECZ KOLEJKI 
IPRZYJACIELE - NA BANI
4 : 2
IICAFFARO - KOMODA SMAKU5 : 5
 NIESPODZIANKA KOLEJKI 
     : 
 : 
 BRAMKA KOLEJKI 
     
 BRAMKARZ KOLEJKI 
I    
II    
 STRZELCY  KOLEJKI  
SALA JAKUB /GLADIATOR/
DZIADANA DAWID /MKS WŁOSTOWIANKA/
WĄTEK NORBERT /PŁYWALNIA/
NOWAK KAMIL /PRZYJACIELE/
CICHY DAMIAN /PG BRUK/
OLESIŃSKI KAMIL /KOMODA SMAKU/
ZALEŚNY ARKADIUSZ /METALIKA PIOTROWICE/
MISIEWICZ ŁUKASZ /GLADIATOR/

5 BRAMEK
4 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI

ZAWODNICY  KOLEJKI
 
KARY

BARANOWSKI CYPRIAN /WKS KONIUSZA/ - KARA FINANSOWA


  

Ostateczny termin składania list do dnia 16.11.2020 /poniedziałek/ na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./

W związku z wakatem w I Lidze w poniedziałek odbędzie się losowanie
jednej drużyny z drugiej ligi w  brakujące miejsce nr.8.

Prosimy o pilne przesłanie list startowych, ewentualnie potwierdzenie udziału
w celu ostatecznego ustalenia składu lig.

 

 Zasady ogólne związane z sytuacją epidemiczną COVID-19

  1. Każda drużyna musi się składać minimum z 12 zawodników.
  2. Mecze rozgrywane będą bez udziału publiczności
  3. W szatniach mogą przebywać wyłącznie zawodnicy drużyn + ewentualnie trener, opiekun
  4. Weryfikacja zawodników odbędzie się przed wejściem do szatni na podstawie dokumentu tożsamośći.
  5. Po zakończonym meczu drużyny w maksymalnie krótkim czasie korzystają z szatni i opuszczają je.
  6. Wchodząc i wychodząc z obiektu konieczne jest zakładanie masek i dezynfekcja rąk
  7. Każdy zawodnik przed wejściem będzie miał mierzoną temperaturę.
  8. Osoby z obiawami przeziębienia nie bądą wpuszczone na obiekt.
  9. Drużyny  dokonują  wpłaty w wysokości: I Liga  1300zł, II Liga  1200 oraz po 50 zł za każdego zawodnika  powyżej 12 –tu tzw. wpisowe do turnieju, oraz 50 zł za każdego powyżej trzech zawodników nie zawodowców
    z poza terenu powiatu i gmin ościennych.
  10. Dane do przelewu:  Bank Spółdzielczy O/ Kazimierza Wielka 94 849300040180013037370003,
     Kazimierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka,
  11. W przypadku konieczności przerwania rozgrywek organizator przewiduje możliwość proporcjonalnego zwrotu wpisowego pod warunkiem posiadania orginału paragonu fiskalnego!!!
  12. Planowany system rozgrywek /uzależniony od sytuacji/
    - I Liga - system każdy z każdym + ewentualne Play-off
    - II Liga - każdy z każdym + / ewentualne Play-off jeśli wystarczy czasu/
  13. Niestety zasady w zależności od panującej sytuacji mogą ulec zmianie.
  14. Wkrótce więcej informacji...

 

 

Wyniki losowania:
I Liga /ZMIANA W ZWIĄZKU Z WYCOFANIEM SIĘ DRUŻYNY PRZEMYKÓW/

  1. FUKS
  2. WKS KONIUSZA
  3. PŁYWALNIA KOS
  4. WISŁA OPATOWIEC
  5. PG BRUK
  6. PRZYJACIELE
  7. NA BANI
  8. RACHWAŁOWIANKA
  9. WILD TEAM
  10. KILO WIEJSKIEJ
  11. ZŁOTY TEAM
  12. PROMIL 

 

II Liga

  1. TAJFUN CIESZKOWY
  2. KROKODYLKI
  3. GLADIATOR KRZCZONÓW
  4. NAPRZÓD SKALBMIERZ
  5. DRUŻYNA AA
  6. METALIKA PIOTROWICE
  7. CAFFARO
  8. KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
  9. MAX BRAM OSTRÓW
  10. MKS WŁOSTOWIANKA
  11. EDI-POP
  12. CZYŻYKI
  13. KRÓLEWSCY
  14. POL COM

TERMINARZ I KOLEJKA

W związku z panującą sytuacją termin rozpoczęcia ligi zostanie podany po
15 listopada 2020r.

Planowa rozpoczęcie ligi 14 lub 21 listopad 2020
uzależniony od sytacji epidemiologicznej w kraju

Termin dostarczenia List do 28.10.2020 /W FORMIE ELEKTRONICZNEJ na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript./

Lista musi zawieać : nazwisko i imię, datę urodzenia, adres zameldowania, aktualne zdjęce oraz zaznaczonymi na czerwono zawodowcami. Na podstawie zgłoszonej listy zawodników zrzeszonych organizator dokona werfikacji drużyn z II ligi w celu podziału lig.

Uwaga Zmiany !!!

  • I LIGA
    Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy.
    NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i GMIN OŚCIENNYCH.
  • Zawodnik zrzeszony niezależnie od poziomu rozgrywek  powyżej 35 roku życia na stałe zameldowany na terenie powiatu kazimierskiego będzie traktowany jako zawodnik nie zrzeszony.
  • Mecze I Ligi będą rozgrywane w niedzielę, II liga sobota nie ma możliwości zmiany terminu rozegrania meczu z niedzieli na sobotę lub odwrotnie.
  • Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
  • Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
  • W lidze mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2004 po doręczeniu zgody rodziców na grę w turnieju na drukach wydanych przez organizatora!!!

 

I Liga

  1. PROMIL
  2. WILD TEAM
  3. WKS KONIUSZA
  4. PŁYWALNIA KOS
  5. KILO WIEJSKIEJ
  6. PRZYJACIELE
  7. NITRO
  8. PG BRUK
  9. PRZEMYKÓW
  10. ZŁOTY TEAM
  11. WISŁA OPATOWIEC
  12. NA BANI
  13. FUKS
  14. --

II Liga

  1. DRUŻYNA AA
  2. NAPRZÓD SKALBMIERZ
  3. METALIKA PIOTROWICE
  4. CAFFARO
  5. GLADIATOR KRZCZONÓW
  6. MKS WŁOSTOWIANKA
  7. TAJFUN CIESZKOWY
  8. KROKODYLKI
  9. MAX BRAM OSTRÓW
  10. KRÓLEWSCY
  11. KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
  12. CZYŻYKI
  13. POL COM
  14. EDIHAFT

 
NIEPOKONANI

W związku z panującą sytuacją w kraju Kazimierski Ośrodek Sportowy prosi o e-mailowe potwierdzenie chęci wzięcia udziału w rozgrywkach PLF 2020/21 do dnia   09.10.2020 /piątek/, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Rozgrywki będą odbywać  się w innej formie niż dotychczas zgodnie z wytycznymi,  na podobnych zasadach jak w ubiegłym sezonie – dotyczy zawodników zrzeszonych.

Organizator planuje rozegrać turniej w dwóch poziomach rozgrywek niedziela I liga, sobota II liga. Nie będzie możliwości zmiany terminu rozegrania meczu z niedzieli na sobotę lub odwrotnie,  ponieważ każda liga będzie traktowana jako osobny turniej.

 Możliwe obostrzenia: ograniczenie ilości drużyn, dłuższe przerwy między meczami, brak możliwości udostępnienia szatni i natrysków lub inne obostrzenia o których na dzień dzisiejszy nie wiemy.

O szczegółach poinformujemy w zależności od ilości zgłoszeń.

Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji udziału w rozgrywkach. W przypadku konieczności ograniczenia ilości drużyn decydować będzie ranking z poprzedniego sezonu.

Prawo do rozgrywek mają:

  • I LIGA  
  • NITRO
  • Pływalnia KOS
  • Wisła Opatowiec
  • Tank Chem
  • Rafis
  • Kojot Miechów
  • WKS Koniusza
  • FUKS
  • PG Bruk Cieszkowy
  • Królewscy
    Przyjaciele

II LIGA

  • Lewart II
  • Wild Team
  • Kilo Wiejskiej
  • Metalika Piotrowice
  • Drapieżne Koty
  • Lewart
  • Naprzód Skalbmierz
  • Pol Com Zorza 
  • Złoty Team
  • Euforia Czarnocin
  • Gladiator  

III LIGA

  • Włostowianka
  • MaxBram Ostrów
  • RafCar
  • Tajfun
  • Sparta Juniorzy
  • Coś poszło nie tak
  • Iskra Pałecznica
  • Komoda Smaku Działoszyce

IV LIGA

  • Sielec Team
  • KF Czyżowice
  • Antyszczepionkowcy
  • Polonia Sędziszowice
  • Krokodylki
  • Caffaro
  • Drużyna AA
  • Edihaft
 
SOBOTA 28.11.2020 /ostateczny/
   
1 TAJFUN - POL COM II 1430 – 1515
2 KROKODYLKI - KRÓLEWSCY II 1530 – 1615
3 METALIKA PIOTROWICE - MAX BRAM II 1630 – 1715
4 NAPRZÓD SKALBMIERZ - EDI-POP II 1730 – 1815
5 CAFFARO - KOMODA SMAKU II 1830 – 1915
6 MKS WLOSTOWIANKA - DRUŻYNA AA
II 1930 – 2015
7 GLADIATOR - CZYŻYKI II 2030 – 2115
NIEDZIELA 29.11.2020  /ostateczny/
   I  1330 – 1415
1 FUKS - PROMIL  I 1430 – 1515
2 WISŁA - WILD TEAM  I 1530 – 1615
3 PG BRUK - RACHWAŁOWIANKA  I 1630 – 1715
4 PŁYWALNIA KOS - KILO WIEJSKIEJ  I 1730 – 1815
5 PRZYJACIELE - NA BANI  I 1830 – 1915
6 ZŁOTY TEAM - WKS KONIUSZA
 I 1930 – 2015
Test