LOG1920Powiatowa Liga Futsalu sezon 2019/20

UWAGA !!!
Dziękujemy wszystkim ambitnym drużyną
podjęcia wyzwania gry w Powiatowej Lidze Futsalu w Kazimierzy Wielkiej.

  1.  W związku ze zmianami prawnymi prosimy wszystkie drużyny o wyznaczenie osoby odpowiedzialnej za drużynę /kapitana/,która będzie odpowiadała za kwestie ewentualnej zmiany terminu, wszystkie kwestie finansowe, RODO oraz inne
  2. Wpisowe: I Liga  1200zł, II Liga  1100, III i IV Liga 1050 zł oraz po 50 zł za każdego zawodnika  powyżej 12 –tu tzw. wpisowe do turnieju, oraz 50 zł za każdego powyżej trzech zawodników nie zawodowców z poza terenu powiatu i gmin ościennych.Wpisowe zawiera ubezpieczenie  NW Sport. Płatność przed rozpoczęciem turnieju !!! ewentualne inne ustalenia w formie pisemnej wyłącznie z osobą odpowiadzielną za drużynę.
  3. Rozpoczęcie PLF 2019/20 16-17 Listopad 2019
  4. Pozostałe informację wkrótce !!!

Załączniki do ściągnięcia:

Uwaga !!!

W związku z planowaną wizytą Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy

prosimy o dostosowanie się do terminarza.

Za utrudnienia przepraszamy.

zmiany do środy godz. 11.00

TERMINARZ I KOLEJKA

SOBOTA 16.11.2019
1 SIELEC TEAM - EDIHAFT (1) IV 1327 – 1412
2 POLONIA* - KROKODYLKI (1) IV 1419 – 1504
3 RAFCAR* - COŚ POSZŁO NIE TAK (1) III 1511 – 1556
4 KILO WIEJSKIEJ* - EUFORIA (1) II 1603 – 1648
5 ANTYSZCZEPIONKOWCY - CAFFARO (1) IV 1655 – 1740
6 CZYŻOWICE - DRUŻYNA AA* (1) IV 1747 – 1832
7 LEWART - NAPRZÓD SKALBMIERZ (1) II 1839 – 1924
8 MAXBRAM* - ISKRA PAŁECZNICA (1)  III 1931 – 2016
9 TAJFUN - SPARTA JUNIORZY (1) III 2023 – 2108

NIEDZIELA 17.11.2019
1 WŁOSTOWIANKA* - KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE (1) III 1327 – 1412
2 METALIKA - ZŁOTY TEAM (1) II 1419 – 1504
3 WILD TEAM* - GLADIATOR (1) II 1511 – 1556
4 DRAPIEŻNE KOTY - ZORZA* (1) II 1603 – 1648
5 RAFIS - FUKS (1) I 1655 – 1740
6 PŁYWALNIA KOS* - PRZYJACIELE (1) I 1747 – 1832
7 WISŁA - KRÓLEWSCY (1) I 1839 – 1924
8 TANK CHEM - PG BRUK (1)  I 1931 – 2016
9 KOJOT MIECHÓW - WKS KONIUSZA* (1) I 2023 – 2108

 

Drużyny które potwierdziły udział w rozgrywkach  na dzien 31.10.2019 skład lig I Liga 11 zespołów, II Liga 11 zespołów, III i IV Liga 8 drużyny

Drużyny  /kolor szary/ które nie dostarczyły kompletu dokumentów.

I LIGA  /Play-off 1-4/

  1. NITRO
  2. Pływalnia KOS
  3. Wisła Opatowiec
  4. Tank Chem
  5. Rafis
  6. Kojot Miechów
  7. WKS Koniusza
  8. FUKS
  9. PG Bruk Cieszkowy
  10. Królewscy
  11. Przyjaciele 

II LIGA /Play-off 1-4/

  1. Lewart II
  2. Wild Team
  3. Kilo Wiejskiej
  4. Metalika
  5. Drapieżne Koty
  6. Lewart
  7. Naprzód Skalbmierz
  8. Zorza 
  9. Złoty Team
  10. Euforia
  11. Gladiator  

III LIGA /każdy z każdym mecz i rewanż dla najlepszej 6 po rundzie zasadniczej/

  1. Włostowianka
  2. MaxBram Ostrów
  3. RafCar
  4. Tajfun
  5. Sparta Juniorzy
  6. Coś poszło nie tak
  7. Iskra Pałecznica
  8. Komoda Działoszyce

IV LIGA /każdy z każdym mecz i rewanż dla najlepszej 6 po rundzie zasadniczej/

  1. Sielec Team
  2. KF Czyżowice
  3. Antyszczepionkowcy
  4. Polonia Sędziszowice
  5. Krokodylki
  6. Caffaro
  7. Drużyna AA
  8. Edihaft

 

Ostateczny termin dostarczenie List 28.10.2019

/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI
I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZAWODOWCAMI/

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami
kolejnej edycji Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej
II spotkanie - 21.10.2019 /poniedziałek/ godzina 20:00
sala konferencyjna KOS

Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZAWODOWCAMI na czerwono/-

Uwaga Zmiany !!!

  • I LIGA
    Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy.
    NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i GMIN OŚCIENNYCH.
  • Mecze I Ligi w każdy ostatni weekend miesiąca rozgrywane będą w sobotę  !!!
  • II, III i ewentualnie IV LIGA
    Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy.
  • Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
  • Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.

wkrótce więcej informacji ....

SKŁADY LIG 2018/19
I LIGA

1.     Rolmet
2.     Promil      

3.     Rosiejów nad Stawem
4.     Wisła Opatowiec
5.     Tank Chem
6.     Na Bani
7.     Best Bruk
8.     Pływalnia Kos
9.     Królewscy
10.  Rafis         

11.  Rachwałowianka

II LIGA

1.       PG BRUK Cieszkowy
2.       Złoty Team
3.       Gladiator
4.       Przyjaciele
5.       EUFORIA Czarnocin
6.       Kojot Miechów
7.       Lewart
8.       Ciśnieniowcy
9.       NITRO MK Witowianka
10.   Zorza Mikołajów
11.   Naprzód

III LIGA

1.         WILD TEAM
2.         Drapieżne Koty
3.         Kilo Wiejskiej
4.         Lewart II
5.         Tajfun
6.         Spec-Bud
7.         Metalika Piotrowice
8.         Spartanie
9.         Sędziszowice
10.     Kuliś Team
11.     Edihaft
12.     Drożejowice

IV  LIGA

1.         Komoda Smaku Działoszyce
2.         Fino Wino Wiślica
3.         Włostowianka
4.         Coś poszło nie tak
5.         DANROB
6.         Chaos Team
7.         Typiarze
8.         BUD MAX
9.         Sielec Team
10.     Krokodylki
11.     KF Czyżowice

ZGŁOSZENIA DO LIG 2019/20

  1. TANK CHEM
  2. FUKS /Best-Bruk/
  3. Pływalnia KOS
  4. PG Bruk
  5. Złoty Team
  6. Gladiator
  7. Lewart
  8. Lewart II
  9. Kilo Wiejskiej
  10. Drapieżne Koty
  11. Metalika Piotrowice
  12. Włostowianka
  13. Danrob- inna nazwa
  14. Coć poszło nie tak
  15. Czyżowice
  16. Krokodylki
  17. Działoszyce
  18. MaxBram Ostrów
  19. RafCar Wiślica