LOG1920Powiatowa Liga Futsalu sezon 2019/20

Aktualizacja  17.02.2020

 MECZ KOLEJKI 
I METALIKA PRZEMYKÓW -  FUKS
6 : 2
II ZŁOTY TEAM - KILO WIEJSKIEJ4 : 1
III KOMODA SMAKU - MAXBRAM3 : 6
IVPOLONIA - CAFFARO3 :  3
 NIESPODZIANKA KOLEJKI 
     : 
 : 

 BRAMKA KOLEJKI 
   MOCHEREK DAMIAN /PRZEMYKÓW/  
 BRAMKARZ KOLEJKI 
I    
II    
III    
IV    
 STRZELCY  KOLEJKI  
BADZIOCH PIOTR /POL COM ZORZA/

10 BRAMEK

ZAWODNICY  KOLEJKI
 
KARY

ORACZ JAROSŁAW /METALIKA PRZEMYKÓW/ - WYKLUCZENIE DO KOŃCA ROZGRYWEK
NOGA SEBASTIAN /METALIKA PRZEMYKÓW/ - WYKLUCZENIE DO KOŃCA ROZGRYWEK, NIESPORTOWE ZACHOWANIE W STOSUNKU DO SĘDZIÓW
MOCHEREK PIOTR /METALIKA PRZEMYKÓW/ - WYKLUCZENIE DO KOŃCA ROZGRYWEK, NIESPORTOWE ZACHOWANIE W STOSUNKU DO SĘDZIÓW

play off

I Liga

I PLAY OFF

WISŁA OPATOWIEC
Majcherczyk M. 2, Stalmach M. 1, Bizoń G. 1, Suchan D. 1,
Cieślik K. 1      
: PG BRUK CIESZKOWY
Śmiech D. 1             
6 : 1
METALIKA PRZEMYKÓW
Mocherek J. 3, Mocherek Damian. 2, Nowak P. 1
: FUKS
Bartosik J. 1, Nowak D. 1
6 : 2

II Liga

I PLAY OFF

LEWART BEJSCE II
Stankiewicz M. 1, Adamczyk A. 1            
: WILD TEAM
Orzechowski M. 1, Długajczyk L. 1
2 : 2
ZŁOTY TEAM
Kaczmarczyk P. 1, Łakota Ł. 1, Tabor K. 1,
Dybał D. 1
: KILO WIEJSKIEJ                                            
Katarzyński K. 1
4 : 1

TERMINARZ

zmiany do środy godz. 11.00
/AKTUALIZACJA 24.02.2020/ 

CZWARTEK 27.02.2020
1 METALIKA PRZEMYKÓW - KONIUSZA (22) P 1935 – 2020
2 ZŁOTY TEAM - GLADIATOR (27) P 2025 – 2110
  P 2115 – 2200 

TERMINARZ PLAY OFF  

PIĄTEK 28.02.2020
1 FUKS - PŁYWALNIA KOS (30) P 1935 – 2020
2 NITRO - KONIUSZA/METALIKA (28) P 2025 – 2110
WISŁA - PRZYJACIELE (29) P 2115 – 2200 

 

SOBOTA 29.02.2020
    P  1327 – 1412
1   IV 1419 – 1504
2   IV 1511 – 1556 
3   IV 1603 – 1648
4   IV 1655 – 1740
5   III 1747 – 1832
6   III 1839 – 1924
7   III 1931 – 2016
                                                                          III 2023 – 2108

 

NIEDZIELA 01.03.2020
1   P 1511 – 1556  
1   P 1603 – 1648 
2   P 1655 – 1740
3 ZŁOTY TEAM - KILO WIEJSKIEJ /I Play Off/ II 1747 – 1832
4 LEWART II - WILD TEAM /I Play Off/  II 1839 – 1924
5 WISŁA - PG BRUK /I Play Off/ I 1931 – 2016
6 METALIKA PRZEMYKÓW - FUKS /I Play Off/ I 2023 – 2108

 

1/32 FINAŁU HALOWEGO PUCHARU POLSKI:

Zawodnicy zespołu Pływalnia Kos Kazimierza Wielka wystąpili w meczu 1/32 finału Pucharu Polski
w futsalu. Mimo walki przegrali z ekstraklasowym przeciwnikiem 1:3.

124

Dla zespołu z Kazimierzy Wielki możliwość zagrania na szczeblu centralnym Pucharu Polski była nagrodą za wygranie trofeum w okręgu świętokrzyskim. Przeciwnik, na jakiego trafiła Pływalnia Kos, był jednak niezwykle trudny do pokonania.

Gwiazda Ruda Śląska jest bowiem zespołem, który na co dzień gra w futsalowej ekstraklasie, w przeciwieństwie do Pływalni Kos, która nie jest zrzeszona w żadnych rozgrywkach. Gwiazda w ubiegłym sezonie wywalczyła sobie awans do futsalowej elity poprzez baraże, teraz jest przedostatnia w tabeli.

Ekipa z Kazimierzy Wielkiej potrafiła się jednak postawić dużo bardziej renomowanemu przeciwnikowi i stoczyła z nim zacięty pojedynek. Ostatecznie przegrała jednak różnicą dwóch goli, choć w pewnym momencie przegrywając 0:1 potrafiła doprowadzić do remisu.

Pływalnia Kos Kazimierza Wielka - Gwiazda Ruda Śląska 1:3
Bramki:
 Robert Ciekalski 27 - Patryk Widuch 13, 39, Mateusz Dynek 35.

źródło Echo Dnia: DW

 

PUCHPUCHAR LIGI 2019/2020

Zapraszamy wszystkie zainteresowane drużyny do rozgrywek w Pucharze Ligi 2019/20
W losowaniu wezmą udział  drużyny które prześlą zgłoszenie na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
do dnia 31.12.2019 włącznie.
Drużyny które się nie zgłoszą nie będą brały udziału w losowaniu.
LOSOWANIE 02.01.2020 GODZINA 11.00

Zobacz wyniki losowania >>>>>

  1. PŁYWALNIA KOS
  2. POLONIA SĘDZISZOWICE
  3. CAFFARO
  4. WILD TEAM
  5. DRUŻYNA AA
  6. SIELEC TEAM
  7. WŁOSTOWIANKA
  8. NAPRZÓD SKALBMIERZ
  9. RAF CAR
  10. MAX BRAM OSTRÓW
  11. NITRO
  12. CZYŻYKI CZYŻOWICE
  13. WISŁA OPATOWIEC
  14. METALIKA PIOTROWICE
  15. KS KRÓLEWSCY
  16. PRZYJACIELE
  17. LEWART BEJSCE II
  18. POL COM ZORZA
  19. GLADIATOR KRZCZONÓW
  20. PG BRUK CIESZKOWY
  21. METALIKA PRZEMYKÓW
  22. ZŁOTY TEAM
  23. FUKS
  24. KOJOT MIECHÓW
  25. SPARTA JUNIORZY
  26. LEWART BEJSCE
  27. WKS KONIUSZA
  28. TAJFUN CIESZKOWY
  29. KROKODYLKI
  30. KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
  31. ANTYSZCZEPIONKOWCY
  32. COŚ POSZŁO NIE TAK

 

Bardzo miła informacja !!!
 Pływalnia Kos Kazimierza Wielka
Zwycięzcą turnieju
"OKRĘGOWY PUCHAR POLSKI W FUTSALU"
img

http://www.busko.com.pl/okregowy-puchar-polski-w-futsalu-re

W niedzielę, 1 grudnia br. w buskiej hali przy ul. Kusocińskiego rozegrano turniej futsalowy o Okręgowy Puchar Polski. Zwycięzca turnieju Pływalnia Kos Kazimierza Wielka w styczniu nowego roku zagra w 1/32 na szczeblu centralnym. Organizatorem zawodów sportowych było Buskie Stowarzyszenie Futsalu.
Turniej rozegrano w dwóch kategoriach : Mężczyzn oraz Kobiet. W tym roku wzięło udział 15 zespołów męskich oraz 5 żeńskich. Poniżej przedstawiamy wszystkie zespoły, które zaprezentowały się w niedziele w Busku Zdroju.

Mężczyźni:
BSF Busko Zdrój, UKS Futsal Pińczów, GKS EKOM Futsal Nowiny II, Futsal Team Busko, Vitalpol Solec Zdrój, Elmar Jędrzejów, Hutnik Starachowice, Metalik Ławy, SimsetNet Jędrzejów, Pływalnia KOS Kazimierza Wielka, AZS Politechnika Świętokrzyska, Tompawex Obice, Złoty Team, Hotel Mateo Stopnica, Żabiec

Kobiety:
Sparta Daleszyce, Dzikie Koty, Wisła Nowy Korczyn, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Victoria Pińczów.

b3b2b1

Oficjalne Rozpoczęcie 17 edycji Powiatowej Ligi Futsalu PLF 2019/20
oraz zakończenie Powiatowej Ligi na Orliku 2019
z udziałem Starosty Powiatu Kazimierskiego Jana Nowaka
oraz Prezesa KOS Roberta Pleszńskiego.
o5
o2o3o4

o1

MISTRZ POWIATOWEJ LIGI NA ORLIKU 2019
CIŚNIENIOWCY

KLASYFIKACJA
1. Ciśnieniowcy
2. Caffaro
3. PG BRUK Cieszkowy
4. Old Boys
KRÓL STRZELCÓW
DAMIAN CICHY /PGBRUK CIESZKOWY/
NAJLEPSZY BRAMKARZ
MICHAŁ CIEŚNIARSKI /CIŚNIENIOWCY/

W sezonie 2019/20 weźmie udział 38 zespołów, które zostały podzielone na 4 Ligi.
W I i II Lidze po 11 zespołów rywalizować będzie systemem każdy z każdym.
Po rundzie zasadniczej rozegrane zostaną Play-offy które wyłonią zwycięzcę.
W III i IV Lidze wystąpi po 8 zespołów, które rozegrają rundę zasadniczą.
O zwycięstwie  w lidze zdecyduje runda rewanżowa dla 6 najlepszych zespołów.  

Wszystkie informację znajdują się na www.kazimierzakos.pl  

 HALA - Kazimierski Ośrodek Sportowy - Strona główna | Facebook

UWAGA !!!
Dziękujemy wszystkim ambitnym drużynom 
podjęcia wyzwania gry w Powiatowej Lidze Futsalu w Kazimierzy Wielkiej.

  1.  W związku ze zmianami prawnymi prosimy wszystkie drużyny o wyznaczenie osoby odpowiedzialnej za drużynę /kapitana/,która będzie odpowiadała za kwestie ewentualnej zmiany terminu, wszystkie kwestie finansowe, RODO oraz inne
  2. Wpisowe: I Liga  1200zł, II Liga  1100, III i IV Liga 1050 zł oraz po 50 zł za każdego zawodnika  powyżej 12 –tu tzw. wpisowe do turnieju, oraz 50 zł za każdego powyżej trzech zawodników nie zawodowców z poza terenu powiatu i gmin ościennych.Wpisowe zawiera ubezpieczenie  NW Sport. Płatność przed rozpoczęciem turnieju !!! ewentualne inne ustalenia w formie pisemnej wyłącznie z osobą odpowiadzielną za drużynę.
  3. Rozpoczęcie PLF 2019/20 16-17 Listopad 2019
  4. Pozostałe informację wkrótce !!!

Załączniki do ściągnięcia:

Drużyny które potwierdziły udział w rozgrywkach  na dzien 31.10.2019 skład lig I Liga 11 zespołów, II Liga 11 zespołów, III i IV Liga 8 drużyny

Drużyny  /kolor szary/ które nie dostarczyły kompletu dokumentów.

I LIGA  /Play-off 1-4/

  1. NITRO
  2. Pływalnia KOS
  3. Wisła Opatowiec
  4. Tank Chem
  5. Rafis
  6. Kojot Miechów
  7. WKS Koniusza
  8. FUKS
  9. PG Bruk Cieszkowy
  10. Królewscy
  11. Przyjaciele 

II LIGA /Play-off 1-4/

  1. Lewart II
  2. Wild Team
  3. Kilo Wiejskiej
  4. Metalika
  5. Drapieżne Koty
  6. Lewart
  7. Naprzód Skalbmierz
  8. Zorza 
  9. Złoty Team
  10. Euforia
  11. Gladiator  

III LIGA /każdy z każdym mecz i rewanż dla najlepszej 6 po rundzie zasadniczej/

  1. Włostowianka
  2. MaxBram Ostrów
  3. RafCar
  4. Tajfun
  5. Sparta Juniorzy
  6. Coś poszło nie tak
  7. Iskra Pałecznica
  8. Komoda Działoszyce

IV LIGA /każdy z każdym mecz i rewanż dla najlepszej 6 po rundzie zasadniczej/

  1. Sielec Team
  2. KF Czyżowice
  3. Antyszczepionkowcy
  4. Polonia Sędziszowice
  5. Krokodylki
  6. Caffaro
  7. Drużyna AA
  8. Edihaft

 

Ostateczny termin dostarczenie List 28.10.2019

/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI
I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZAWODOWCAMI/

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami
kolejnej edycji Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej
II spotkanie - 21.10.2019 /poniedziałek/ godzina 20:00
sala konferencyjna KOS

Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZAWODOWCAMI na czerwono/-

Uwaga Zmiany !!!

  • I LIGA
    Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy.
    NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i GMIN OŚCIENNYCH.
  • Mecze I Ligi w każdy ostatni weekend miesiąca rozgrywane będą w sobotę  !!!
  • II, III i ewentualnie IV LIGA
    Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy.
  • Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
  • Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.

wkrótce więcej informacji ....

SKŁADY LIG 2018/19
I LIGA

1.     Rolmet
2.     Promil      

3.     Rosiejów nad Stawem
4.     Wisła Opatowiec
5.     Tank Chem
6.     Na Bani
7.     Best Bruk
8.     Pływalnia Kos
9.     Królewscy
10.  Rafis         

11.  Rachwałowianka

II LIGA

1.       PG BRUK Cieszkowy
2.       Złoty Team
3.       Gladiator
4.       Przyjaciele
5.       EUFORIA Czarnocin
6.       Kojot Miechów
7.       Lewart
8.       Ciśnieniowcy
9.       NITRO MK Witowianka
10.   Zorza Mikołajów
11.   Naprzód

III LIGA

1.         WILD TEAM
2.         Drapieżne Koty
3.         Kilo Wiejskiej
4.         Lewart II
5.         Tajfun
6.         Spec-Bud
7.         Metalika Piotrowice
8.         Spartanie
9.         Sędziszowice
10.     Kuliś Team
11.     Edihaft
12.     Drożejowice

IV  LIGA

1.         Komoda Smaku Działoszyce
2.         Fino Wino Wiślica
3.         Włostowianka
4.         Coś poszło nie tak
5.         DANROB
6.         Chaos Team
7.         Typiarze
8.         BUD MAX
9.         Sielec Team
10.     Krokodylki
11.     KF Czyżowice

ZGŁOSZENIA DO LIG 2019/20

  1. TANK CHEM
  2. FUKS /Best-Bruk/
  3. Pływalnia KOS
  4. PG Bruk
  5. Złoty Team
  6. Gladiator
  7. Lewart
  8. Lewart II
  9. Kilo Wiejskiej
  10. Drapieżne Koty
  11. Metalika Piotrowice
  12. Włostowianka
  13. Danrob- inna nazwa
  14. Coć poszło nie tak
  15. Czyżowice
  16. Krokodylki
  17. Działoszyce
  18. MaxBram Ostrów
  19. RafCar Wiślica