W niedzielę, 1 grudnia br. w buskiej hali przy ul. Kusocińskiego rozegrano turniej futsalowy o Okręgowy Puchar Polski. Zwycięzca turnieju Pływalnia Kos Kazimierza Wielka w styczniu nowego roku zagra w 1/32 na szczeblu centralnym. Organizatorem zawodów sportowych było Buskie Stowarzyszenie Futsalu.
Turniej rozegrano w dwóch kategoriach : Mężczyzn oraz Kobiet. W tym roku wzięło udział 15 zespołów męskich oraz 5 żeńskich. Poniżej przedstawiamy wszystkie zespoły, które zaprezentowały się w niedziele w Busku Zdroju.

Mężczyźni:
BSF Busko Zdrój, UKS Futsal Pińczów, GKS EKOM Futsal Nowiny II, Futsal Team Busko, Vitalpol Solec Zdrój, Elmar Jędrzejów, Hutnik Starachowice, Metalik Ławy, SimsetNet Jędrzejów, Pływalnia KOS Kazimierza Wielka, AZS Politechnika Świętokrzyska, Tompawex Obice, Złoty Team, Hotel Mateo Stopnica, Żabiec

Kobiety:
Sparta Daleszyce, Dzikie Koty, Wisła Nowy Korczyn, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Victoria Pińczów.

b3b2b1

Aktualizacja  04.03.2019

 MECZ KOLEJKI 
I RAFIS - KRÓLEWSCY5 : 9
IINAPRZÓD - POL-COM ZORZA6 : 7
III RAF CAR - WŁOSTOWIANKA 7 : 5
IVCZYŻYKI - EDIHAFT  6 : 7
 NIESPODZIANKA KOLEJKI 
  GLADIATOR - METALIKA 9 : 1
 BRAMKA KOLEJKI 
 

CICHY DAMIAN /PG BRUK/

 
 BRAMKARZ KOLEJKI 
I ORACZ JAROSŁAW /METALIKA/   
II PUDO TOMASZ /NAPRZÓD/   
III    
IV    
 STRZELCY  KOLEJKI  

CICHY DAMIAN /PG BRUK/
ZIOMKOWSKI MAREK /CZYZYKI/
ŚPIEWAK EUGENIUSZ /EDIHAFT/
WRZESIEŃ MIŁOSZ /PG BRUK/
MOCHEREK DAMIAN /METALIKA PRZEMYKÓW/
BARTOSIK JAKUB /FUKS/
NOWAK MATEUSZ /SPARTA/
KOŚCIÓŁEK BARTOSZ /LEWART II/
KĄDZIELSKI MARCIN /KRÓLEWSCY/
ZAJĄC SEBASTIAN /KRÓLEWSCY/
MAJCHERCZYK MATEUSZ / WISŁA/
KAŁUŻA MATEUSZ /ZORZA/
KOPCIARA JAKUB /RAF CAR/
NOWAK PIOTR /GLADIATOR/
GAJDA PIOTR /EUFORIA/

6 BRAMEK
5 BRAMEK
5 BRAMEK
4 BRAMKI
4 BRAMKI
4 BRAMKI
4 BRAMKI
4 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI

ZAWODNICY  KOLEJKI 

SUCHAN DANIEL /WISŁA/
KĄDZIELSKI MARCIN /KRÓLEWSCY/
BARTOSIK JAKUB /FUKS/
MOCHEREK DAMIAN /METALIKA/ 

KARY

BUCKI PIOTR /WKS KONIUSZA/ - KARA FINANSOWA, KARA 3 MECZY 

TERMINARZ

zmiany do środy godz. 11.00

/AKTUALIZACJA 04.12.2019/

CAFFARO - POLONIA SĘDZISZOWICE* (2) - zaległy 
MAX BRAM - RAF CAR (4)  III- zaległy 
PG BRUK - WKS KONIUSZA* (4) - zaległy 

TERMINARZ IV KOLEJKA

SOBOTA 07.12.2019
      1327 – 1412
      1419 – 1504
1 DRUŻYNA AA - KROKODYLKI (4) IV 1511 – 1556
2 DRAPIEŻNE KOTY - LEWART II*(4) II 1603 – 1648
3 ISKRA - SPARTA JUNIORZY* (4) III 1655 – 1740
4 LEWART - GLADIATOR* (4)    II 1747 – 1832
5 SIELEC TEAM - POLONIA (4) IV 1839 – 1924
6 WŁOSTOWIANKA - TAJFUN (4) III 1931 – 2016
7 CZYŻYKI*  - ANTYSZCZEPIONKOWCY (4) IV 2023 – 2108

 

NIEDZIELA 08.12.2019
  1327 – 1412
1 CAFFARO* - EDIHAFT (4) IV 1419 – 1504
2 ZORZA - ZŁOTY TEAM* (4) II 1511 – 1556
3 NAPRZÓD - EUFORIA* (4) II 1603 – 1648
4 NITRO - METALIKA PRZEMYKÓW* (4) I 1655 – 1740
5 PRZYJACIELE - RAFIS (4) I 1747 – 1832
6 KRÓLEWSCY - KOJOT (4) I 1839 – 1924
7 PŁYWALNIA KOS - WISŁA (4) I 1931 – 2016
 8  COŚ POSZŁO NIE TAK - KOMODA*(4)  III 2023 – 2108

TERMINARZ V KOLEJKA

SOBOTA 14.12.2019
1 POLONIA - CZYŻYKI (5) IV 1327 – 1412
2 EDIHAFT - ANTYSZCZEPIONKOWCY (5) IV 1419 – 1504
3 CAFFARO - DRUŻYNA AA (5) IV 1511 – 1556
4 SIELEC TEAM - KROKODYLKI (5) IV 1603 – 1648
5 COŚ POSZŁO NIE TAK - ISKRA (5) III 1655 – 1740
6 SPARTA JUNIORZY - WŁOSTOWIANKA (5) III 1747 – 1832
7 TAJFUN - MAX BRAM (5) III 1839 – 1924
8 RAF CAR - KOMODA (5) III 1931 – 2016
9 WILD TEAM - METALIKA PIOTROWICE (4) II 2023 – 2108

 

NIEDZIELA 15.12.2019
1

KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK
IV 1327 – 1412
2 III 1419 – 1504
3 II 1511 – 1556
4 II 1603 – 1648
5 I 1655 – 1740
6 I 1747 – 1832
7 I 1839 – 1924
8 I 1931 – 2016
9 I 2023 – 2108

 

TERMINARZ VI KOLEJKA

SOBOTA 21.12.2019
1 POLONIA - ANTYSZCZEPIONKOWCY (6) IV 1327 – 1412
2 KROKODYLKI - CZYŻYKI  (6) IV 1419 – 1504
3 EDIHAFT - DRUŻYNA AA (6) IV 1511 – 1556
4 SIELEC TEAM - CAFFARO (6) IV 1603 – 1648
5 COŚ POSZŁO NIE TAK - WŁOSTOWIANKA (6) III 1655 – 1740
6 SPARTA JUNIORZY - MAX BRAM (6) III 1747 – 1832
7 KOMODA - ISKRA (6) III 1839 – 1924
8 RAF CAR - TAJFUN(6) III 1931 – 2016
9 GLADIATOR - DRAPIEŻNE KOTY (5) II 2023 – 2108

NIEDZIELA 22.12.2019
1 WILD TEAM - KILO WIEJSKIEJ (5) II 1327 – 1412
2 LEWART II - METALIKA (5) II 1419 – 1504
3 EUFORIA - LEWART (5) II 1511 – 1556
4 ZŁOTY TEAM - NAPRZÓD (5) II 1603 – 1648
5 KONIUSZA - KRÓLEWSCY (5) I 1655 – 1740
6 METALIKA PRZEMYKÓW - PŁYWALNIA KOS (5) I 1747 – 1832
7 FUKS - PG BRUK (5) I 1839 – 1924
8 RAFIS - NITRO (5) I 1931 – 2016
9 KOJOT - PRZYJACIELE  (5) I 2023 – 2108

TERMINARZ VII KOLEJ

SOBOTA 28.12.2019
1 KROKODYLKI - ANTYSZCZEPIONKOWCY (7) IV 1327 – 1412
2 CAFFARO - CZYŻYKI CZYŻOWICE (7) IV 1419 – 1504
3 GLADIATOR - NAPRZÓD (6) II 1511 – 1556
4 EUFORIA - POL-COM ZORZA (6) II 1603 – 1648
5 RAFIS - PŁYWALNIA KOS (6) I 1655 – 1740
6 METALIKA PRZEMYKÓW - WISŁA( 6) I 1747 – 1832
7 KOJOT - NITRO (6) I 1839 – 1924
8 KONIUSZA - PRZYJACIELE (6) I 1931 – 2016
9 KRÓLEWSCY - FUKS (6) I 2023 – 2108

NIEDZIELA 29.12.2019
1 DRUŻYNA AA - SIELEC TEAM (7) IV 1327 – 1412
2 POLONIA - EDIHAFT (7) IV 1419 – 1504
3 ISKRA - WŁOSTOWIANKA  (7) III 1511 – 1556
4 COŚ POSZŁO NIE TAK - MAX BRAM (7) III 1603 – 1648
5 SPARTA - RAF CAR (7) III 1655 – 1740
6 TAJFUN - KOMODA (7) III 1747 – 1832
7 KILO WIEJSKIEJ - METALIKA (6) II 1839 – 1924
8 LEWART - LEWART II (6) II 1931 – 2016
9 WILD TEAM - DRAPIEŻNE KOTY (6) II 2023 – 2108

Oficjalne Rozpoczęcie 17 edycji Powiatowej Ligi Futsalu PLF 2019/20
oraz zakończenie Powiatowej Ligi na Orliku 2019
z udziałem Starosty Powiatu Kazimierskiego Jana Nowaka
oraz Prezesa KOS Roberta Pleszńskiego.
o5
o2o3o4

o1

MISTRZ POWIATOWEJ LIGI NA ORLIKU 2019
CIŚNIENIOWCY

KLASYFIKACJA
1. Ciśnieniowcy
2. Caffaro
3. PG BRUK Cieszkowy
4. Old Boys
KRÓL STRZELCÓW
DAMIAN CICHY /PGBRUK CIESZKOWY/
NAJLEPSZY BRAMKARZ
MICHAŁ CIEŚNIARSKI /CIŚNIENIOWCY/

W sezonie 2019/20 weźmie udział 38 zespołów, które zostały podzielone na 4 Ligi.
W I i II Lidze po 11 zespołów rywalizować będzie systemem każdy z każdym.
Po rundzie zasadniczej rozegrane zostaną Play-offy które wyłonią zwycięzcę.
W III i IV Lidze wystąpi po 8 zespołów, które rozegrają rundę zasadniczą.
O zwycięstwie  w lidze zdecyduje runda rewanżowa dla 6 najlepszych zespołów.  

Wszystkie informację znajdują się na www.kazimierzakos.pl  

 HALA - Kazimierski Ośrodek Sportowy - Strona główna | Facebook

UWAGA !!!
Dziękujemy wszystkim ambitnym drużynom 
podjęcia wyzwania gry w Powiatowej Lidze Futsalu w Kazimierzy Wielkiej.

  1.  W związku ze zmianami prawnymi prosimy wszystkie drużyny o wyznaczenie osoby odpowiedzialnej za drużynę /kapitana/,która będzie odpowiadała za kwestie ewentualnej zmiany terminu, wszystkie kwestie finansowe, RODO oraz inne
  2. Wpisowe: I Liga  1200zł, II Liga  1100, III i IV Liga 1050 zł oraz po 50 zł za każdego zawodnika  powyżej 12 –tu tzw. wpisowe do turnieju, oraz 50 zł za każdego powyżej trzech zawodników nie zawodowców z poza terenu powiatu i gmin ościennych.Wpisowe zawiera ubezpieczenie  NW Sport. Płatność przed rozpoczęciem turnieju !!! ewentualne inne ustalenia w formie pisemnej wyłącznie z osobą odpowiadzielną za drużynę.
  3. Rozpoczęcie PLF 2019/20 16-17 Listopad 2019
  4. Pozostałe informację wkrótce !!!

Załączniki do ściągnięcia:

Drużyny które potwierdziły udział w rozgrywkach  na dzien 31.10.2019 skład lig I Liga 11 zespołów, II Liga 11 zespołów, III i IV Liga 8 drużyny

Drużyny  /kolor szary/ które nie dostarczyły kompletu dokumentów.

I LIGA  /Play-off 1-4/

  1. NITRO
  2. Pływalnia KOS
  3. Wisła Opatowiec
  4. Tank Chem
  5. Rafis
  6. Kojot Miechów
  7. WKS Koniusza
  8. FUKS
  9. PG Bruk Cieszkowy
  10. Królewscy
  11. Przyjaciele 

II LIGA /Play-off 1-4/

  1. Lewart II
  2. Wild Team
  3. Kilo Wiejskiej
  4. Metalika
  5. Drapieżne Koty
  6. Lewart
  7. Naprzód Skalbmierz
  8. Zorza 
  9. Złoty Team
  10. Euforia
  11. Gladiator  

III LIGA /każdy z każdym mecz i rewanż dla najlepszej 6 po rundzie zasadniczej/

  1. Włostowianka
  2. MaxBram Ostrów
  3. RafCar
  4. Tajfun
  5. Sparta Juniorzy
  6. Coś poszło nie tak
  7. Iskra Pałecznica
  8. Komoda Działoszyce

IV LIGA /każdy z każdym mecz i rewanż dla najlepszej 6 po rundzie zasadniczej/

  1. Sielec Team
  2. KF Czyżowice
  3. Antyszczepionkowcy
  4. Polonia Sędziszowice
  5. Krokodylki
  6. Caffaro
  7. Drużyna AA
  8. Edihaft

 

Ostateczny termin dostarczenie List 28.10.2019

/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI
I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZAWODOWCAMI/

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami
kolejnej edycji Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej
II spotkanie - 21.10.2019 /poniedziałek/ godzina 20:00
sala konferencyjna KOS

Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZAWODOWCAMI na czerwono/-

Uwaga Zmiany !!!

  • I LIGA
    Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy.
    NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i GMIN OŚCIENNYCH.
  • Mecze I Ligi w każdy ostatni weekend miesiąca rozgrywane będą w sobotę  !!!
  • II, III i ewentualnie IV LIGA
    Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy.
  • Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
  • Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.

wkrótce więcej informacji ....

SKŁADY LIG 2018/19
I LIGA

1.     Rolmet
2.     Promil      

3.     Rosiejów nad Stawem
4.     Wisła Opatowiec
5.     Tank Chem
6.     Na Bani
7.     Best Bruk
8.     Pływalnia Kos
9.     Królewscy
10.  Rafis         

11.  Rachwałowianka

II LIGA

1.       PG BRUK Cieszkowy
2.       Złoty Team
3.       Gladiator
4.       Przyjaciele
5.       EUFORIA Czarnocin
6.       Kojot Miechów
7.       Lewart
8.       Ciśnieniowcy
9.       NITRO MK Witowianka
10.   Zorza Mikołajów
11.   Naprzód

III LIGA

1.         WILD TEAM
2.         Drapieżne Koty
3.         Kilo Wiejskiej
4.         Lewart II
5.         Tajfun
6.         Spec-Bud
7.         Metalika Piotrowice
8.         Spartanie
9.         Sędziszowice
10.     Kuliś Team
11.     Edihaft
12.     Drożejowice

IV  LIGA

1.         Komoda Smaku Działoszyce
2.         Fino Wino Wiślica
3.         Włostowianka
4.         Coś poszło nie tak
5.         DANROB
6.         Chaos Team
7.         Typiarze
8.         BUD MAX
9.         Sielec Team
10.     Krokodylki
11.     KF Czyżowice

ZGŁOSZENIA DO LIG 2019/20

  1. TANK CHEM
  2. FUKS /Best-Bruk/
  3. Pływalnia KOS
  4. PG Bruk
  5. Złoty Team
  6. Gladiator
  7. Lewart
  8. Lewart II
  9. Kilo Wiejskiej
  10. Drapieżne Koty
  11. Metalika Piotrowice
  12. Włostowianka
  13. Danrob- inna nazwa
  14. Coć poszło nie tak
  15. Czyżowice
  16. Krokodylki
  17. Działoszyce
  18. MaxBram Ostrów
  19. RafCar Wiślica