Wiosenne Zawody Pływackie

2019

Zdjęcja Szkółka Pływacka Meduza >>>>

Wyniki:

DZIEWCZĘTA 2012 I MŁODSZE
   
L.p Nazwisko i Imię 25 m grz Miejsce    
1 POLANKO ZUZANNA 34,81 I    
 2 ŻARNOWIECKA KATARZYNA 54,32 II
CHŁOPCY 2012 I MŁODSI       
L.p  Nazwisko i Imię  25 m grz  Miejsce     
 1          
DZIEWCZĘTA 2011     
 L.p  Nazwisko i Imię  25 m grz   Miejsce   25 m dow  Miejsce  
1 PIOTROWSKA LENA  30,00  I 37,42
 I
 2 RZEPA MARIANNA
 30,87  II  39,78  III
 3 ŻARNOWIECKA JESSICA  31,15  III  40,88  IV
 4 KLIMEK JOANNA  32,88  IV  38,69  II
CHŁOPCY 2011       
 L.p Nazwisko i Imię   25 m grz Miejsce   25 m dow  Miejsce   
1          
DZIEWCZĘTA 2010       
L.p  Nazwisko i Imię    25 m grz  Miejsce  25 m dow Miejsce  
1 POLANKO AMELIA 31,27  I 33,42  I
 2  MAKIEŁA WIKTORIA
 34,00  II  36,30  II
 3  PATRYCJA KULIK
 38,61  III  53,62  III
           
CHŁOPCY 2010       
L.p  Nazwisko i Imię   25 m grz Miejsce  25 m dow  Miejsce 
 1  PARADA DAWID  32,18 I 34,11 I
 2  MADERAK ADRIAN  33,30  II  35,51  III
 3  CHUMIKOWSKI MICHAŁ  36,81  III  34,62  II
 4  GAWEŁ MIKOŁAJ  46,96  IV  36,20  IV
DZIEWCZĘTA 2009       
 L.p Nazwisko i Imię  50 m grz  Miejsce   50 m dow   Miejsce 
 1  ŻARNOWIECKA KAROLINA 58,89  1,04.99  I
 2  GĄDZIK EMILIA
 1,00,89 II
 1,06,09  II
 3  KLIMEK MAGDALENA
 1,02,76  III  1,06,11  III
CHŁOPCY 2009       
 L.p Nazwisko i Imię   50 m grz   Miejsce   50 m dow    Miejsce  
1 MADEJ ANTONI  48,85 I
51,30
 2 SAMBÓR IGOR  48,85  I  51,90 II
 3 GORCZYCA ANTONI  1,03,84  II  1,21,08  III
 4 STAŃCZAK KACPER  1,20,20  III  1,25,95  IV
DZIEWCZĘTA 2008       
 L.p Nazwisko i Imię    50 m grz  Miejsce  50 m dow   Miejsce 
 1 PIOTROWSKA ANTONINA  50,67 I
50,99
 2 RZEPA AMANDA
 1,08,90  II  1,07,92 II
CHŁOPCY 2008       
L.p  Nazwisko i Imię     50 m grz  Miejsce   50 m dow   Miejsce  
 1 WOJAS WOJCIECH  50,88 I 49,11 III
 2 PISARSKI STANISŁAW  52,44  II  47,28  I
 3 BARTOS ERYK  59,90  III  48,13  II
DZIEWCZĘTA 2007       
 L.p  Nazwisko i Imię    50 m grz   Miejsce  50 m dow  Miejsce  
1 SZARAWARA OLIWIA  41,02 I 35,37 I
 2 MADERAK JULIA
 46,01  II  39,32  II
 3 KOZANECKI NATALIA
 51,33  III  42,99  III
 4 ŻARNOWIECKA ANGELIKA
 52,92  IV  59,55  IV
 5 WĘGLOWSKA ALEKSANDRA
 1,00,66  V  -  -
CHŁOPCY 2007       
 L.p  Nazwisko i Imię  50 m grz  Miejsce    50 m dow  Miejsce  
 1 GRZYB JAN 49,94
I
46,37
DZIEWCZĘTA 2006       
L.p   Nazwisko i Imię   50 m grz  Miejsce   50 m dow    Miejsce 
1 CHAT ZUZANNA 41,11
I
37,73
 2 KWIECIEŃ KALINA
 44,39  II  40,30 II
CHŁOPCY 2006       
L.p  Nazwisko i Imię   50 m grz   Miejsce    50 m dow  Miejsce  
 1 COULIBALY DAVID 45,18  I 39,63  I
 2 NOWAK MAKSYMILIAN  54,52  II  45,54  II
 3 CHUMIKOWSKI DAWID   56,73  III  52,48  III
DZIEWCZĘTA 2005       
L.p  Nazwisko i Imię     50 m grz Miejsce    100 m dow    Miejsce 
1 CIEŚLA ANNA 43,15  I 1,36,84
III
 2 GĄDZIK ZUZANNA
 43,54  II  1,22,77  I
 3 SOBIERAJ MARTYNA
 45,99  III  1,26,05  II
 4 ŻARNOWIECKA ALEKSANDRA
 46,36  IV  1,43,89  IV
 5 ŻABIŃSKA KATARZYNA
 55,20  V  1,53,77  V
CHŁOPCY 2005       
L.p   Nazwisko i Imię   50 m grz  Miejsce   100 m dow  Miejsce 
1 WOJAS ADRIAN 40,01
I
1,23,20
 2 KLIMCZYK SZYMON  52,65  II  1,54,60 II
DZIEWCZĘTA 2004       
L.p  Nazwisko i Imię  50 m grz  Miejsce    100 m dow    Miejsce
1          
CHŁOPCY 2004       
L.p   Nazwisko i Imię    50 m grz  Miejsce  100 m dow  Miejsce 
1 COULIBALY LAMINE 38,95
I
1,16,32
 2  JAWORSKI WOJCIECH
 39,58  II  1,16,64 II
DZIEWCZĘTA 2003-2001       
 L.p Nazwisko i Imię    100 m grz   Miejsce   100 m dow    Miejsce
 1          
CHŁOPCY 2003-2001       
 L.p Nazwisko i Imię  100 m grz   Miejsce    100 m dow    Miejsce 
1 SAMBÓR KACPER 1,18,91 I 1,13,80 I

 

Formularz zgłoszeniowy >>>>

plakat i zawody

Test