logo 1 big

PUCHZDOBYWCĄ PUCHARU LIGI
ZŁOTY TEAM

P0P1

 

 

 

II MIEJSCE
P3P4P7aP10P17P14P13P16

FINAŁ  
ZŁOTY TEAM
Grzesiak T. 2, Parlak P. 2, Wieczorek D. 1
PŁYWALNIA KOS
Toboła G. 2, Cieśla D. 1, Adamski K. 1
5:4
O III MIEJSCE  
PRZYJACIELE
Twardowski M. 2, Biłos D. 2, Nowak K. 1,
Nowak Krzy. 1, Pełka P. 1
PROMIL
Musiał A. 3, Przebieracz H. 3, Fakowski P. 2,
Stępień R. 1
7:9

 

"ROLMET KAZIMIERZA WIELKA"
MISTRZEM
1zlogS
2z
3z12910
15z

 

PUCHAR 19m

TERMINARZ

NIEDZIELA 17.03.2019
       
      1511 – 1556
1  FINO WINO WIŚLICA - COŚ POSZŁO NIE TAK  /III MIEJSCE IV LIGA/
IV 1655 – 1740
2 LEWART BEJSCE II - ZORZA MIKOŁAJÓW /BARAŻ O II LIGĘ / II 1747 – 1832
3 KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE - WŁOSTOWIANKA /FINAŁ IV LIGA/ IV 1839 – 1924
4 PROMIL - PRZYJACIELE MECZ O III MIEJSCE PUCHAR  P 1931 – 2016
5 PŁYWALNIA KOS  - ZŁOTY TEAM FINAŁ PUCHARU LIGI  P 2023 – 2108
  ZAKOŃCZENIE PUCHARU, IV LIGI

I LIGA

FINAŁ
ROLMET
Kluza M. 2, Filipczak K. 1
 
PROMIL
Musiał A. 1, Przebieracz H. 1
3 : 2
O III MIEJSCE
ROSIEJÓW NAD STAWEM
Świtała A. 4, Borek M. 2, Srebrnicki P. 2,
Habryn M. 1
 
WISŁA OPATOWIEC
Włusek P. 2, Suchan D. 1
9 : 3

II LIGA

FINAŁ
GLADIATOR KRZCZONÓW
Stokłosa A. 1
 
PGBRUK CIESZKOWY
Wrzesień M. 1, Gołębiowski P. 1,
Śmiech D. 1, Kozieł K. 1
1 : 4
O III MIEJSCE
ZŁOTY TEAM
Parlak P. 2, Wieczorek D. 2,
Tabor K. 1
 
PRZYJACIELE
Nowak K. 1, Gądek Ł. 1, Kusak M. 1
5 : 3

III LIGA

FINAŁ
LEWART BEJSCE II

 
KILO WIEJSKIEJ
Nowak N. 2, Sobczyk M. 1
0 : 3
O III MIEJSCE
WILD TEAM
Tarka D. 2, Guzik P. 1, Piłat D. 1
Orzechowski M. 1, Galus R. 1
 
DRAPIEŻNE KOTY
Pieterek K. 1, Łysek Ł. 1, Gzyl K. 1
6 : 3

IV LIGA

FINAŁ
KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
Biały W. 1, Jakubas G. 1,
Pieron S. 1, Szostak D. 1
 
WŁOSTOWIANKA
Hamerski S. 1, Lewicki A. 1
4 : 2
O III MIEJSCE
FINO WINO WIŚLICA
Jasiński P. 3, Jasiński F. 2,
Walczak K.1, Kępiński E. 1
 
COŚ POSZŁO NIE TAK
Zelga A. 1, Marcel N. 1
7 : 2

 

TERMINARZ PUCHAR, FINAŁ IV LIGA, BARAŻE

PIĄTEK 15.03.2019
1 PRZYJACIELE - PŁYWALNIA KOS PÓŁFINAŁ PUCHARU (31)
P 1910 – 1955
2 PROMIL - ZŁOTY TEAM PÓŁFINAŁ PUCHARU (32) P 2000 – 2045
3      
4 RAFIS - GLADIATOR     /BARAŻ O I LIGĘ/ I 2150 – 2235

FINAl189 

Król Strzelców I Liga Piotr Piotrowski / Pływalna Kos/

Najlepszy Bramkarz I Liga Michał Cieśniarski /Promil/

Najlepszy Bramkarz:

 Best Bruk

Krystian Orzechowski /Rolmet/

Artur Banaszek /Rosiejów nad Stawem/

Najlepszy Zawodnik  I Liga

Przemysław Fakowski /Promil/

Filipczak Krzysztof /Rolmet/

Michał Borek /Rosiejów nad Stawem/ zmiana

Grzegorz Bizoń /Wisła Opatowiec/

Dominik Jaworski /Na Bani/

Jakub Bartosik /Best Bruk/

Michał Nowak /Pływalnia KOS/

Krystian Kądzielski /Królewscy/

Piotr Badzioch /Rachwałowianka/

Król Strzelców II Liga -Damian Cichy /PGBRUK Cieszkowy/

Najlepszy Bramkarz  II Liga - Hubert Grzęda /Lewart Bejsce/

Najlepszy Bramkarz:
Sebastian Bil /PGBRUK Cieszkowy/

 Marek Gruszka/Złoty Team/

 Krzysztof Stokłosa /Gladiator Krzczonów/

Najlepszy Zawodnik  II Ligi:

Miłosz Wrzesień /PGBRUK Cieszkowy/

Krystian Tabor /Złoty Team/

Piotr Nowak /Gladiator/

Kamil Nowak /Przyjaciele/

Adam Paczkowski /Euforia Czarnocin/

Mateusz Mudyn /Kojot Miechów/

Hubert Pietras /Lewart Bejsce/

Łukasz Dworak /Ciśnieniowcy/

Mateusz Kałuża /Nitro Witowianka/

Arkadiusz Niedźwiedź /Zorza Mikołajów/

Wojciech Wójcik /Naprzód Skalbmierz/

Król Strzelców III Liga - Damian Kuchnia /WILD TEAM/

Najlepszy Bramkarzy III Liga -Krzysztof Bełus /Kilo Wiejskiej/

Najlepszy Zawodnik III Ligi:

Rafał Galus /Wild Team/

Konrad Pieterek /Drapieżne Koty/

Damian Wójcik /Kilo Wiejskiej/

Mateusz Stankiewicz /Lewart Bejsce II/

Mateusz Rogala /Tajfun/

Mateusz Pobiega /Spec Bud/

Arkadiusz Zaleśny /Metalika Piotrowice/

Szymon Jesionka /Sędziszowice/

Tomasz Szlęk /Kuliś Team/

Marcin Czerwiec /Edihaft/

Kasjan Skóra /Drożejowice/

 

I Liga

II PLAY OFF

ROLMET 
Kluza M. 4, Majcherczyk M. 3, Biały Ł. 1, Filipczak K. 1,
Ławrowski G. 1 
 
: ROSIEJÓW NAD STAWEM
Borek M. 4, Banaszek R. 1, Łakota Ł. 1               
10 : 6
20 : 12
PROMIL
Nowak D. 1
: WISŁA OPATOWIEC 
Suchan D. 2
1 : 2
5 : 2

I PLAY OFF

ROLMET 
Filipczak K. 3, Majcherczyk M. 3, Ciekalski R. 1
Biały Ł. 1, Ławrowski G. 1, samobójcza       
: ROSIEJÓW NAD STAWEM
Banaszek R. 2, Borek M. 2, Łakota Ł. 1,                
Świtała A. 1                
10 : 6
PROMIL
Nowak D. 1, Musiał A. 1, Śtępień Ł. 1, Przebieracz H. 1
: WISŁA OPATOWIEC 

4 : 0

II Liga

II PLAY OFF

GLADIATOR KRZCZONÓW
Fetela K. 2, Sala J. 2, Misiewicz Ł. 1, Stokłosa A. 1
: ZŁOTY TEAM
Armatys T. 6, Tabor K. 1                                                
7 : 7
10 : 9
PRZYJACIELE 
Biłos D. 3, Nowak K. 2, Gądek Ł. 1
: PGBRUK CIESZKOWY
Cichy D. 3
6 : 3
7 : 8

I PLAY OFF

GLADIATOR KRZCZONÓW
Nowak P. 1, Misiewicz Ł. 1, Fetela K. 1 
: ZŁOTY TEAM
Parlak P. 2
3 : 2
PRZYJACIELE 
Gądek Ł. 1
: PGBRUK CIESZKOWY
Wrzesień M. 1, Gołębiowski P. 1, Latos R. 1,
Kozieł K. 1
1 : 5

III Liga

II PLAY OFF

WILD TEAM
Orzechowski M. 2                         
: LEWART BEJSCE II
 Szumilas R. 1,
Adamczyk A. 1
2 : 2
5 : 7
DRAPIEŻNE KOTY
Goliński M. 1
: KILO WIEJSKIEJ
Wójcik D. 2, Nowak N. 1, Gajoch P. 1,
Różdżyński M. 1
2 : 5
4 : 14

I PLAY OFF

WILD TEAM
Kuchnia D. 2, Galus R. 1               
: LEWART BEJSCE II
Stankiewicz M. 2, Szumilas R. 1,
Bysiński K. 1, Idziak W. 1
3 : 5
DRAPIEŻNE KOTY
Pieterek K. 1, Goliński M. 1
: KILO WIEJSKIEJ
Wójcik D. 4, Nowak N. 3, Gajoch P. 1, 
Sobczyk M. 1
2 : 9

IV Liga

II PLAY OFF

FINO WINO WIŚLICA
Biskup T. 1, Mącznik Sz. 1  
: WŁOSTOWIANKA
Święs A. 2, Dziadana D. 2, Świątek M. 2,
Kieroński Ł. 1
            
2 : 7
2 : 16
KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
Biały W. 1, Jakubas G. 1, Szostak D. 1
: COŚ POSZŁO NIE TAK 
Nowak M. 2
3 : 2
13 : 2

 

Oświadczenie zawodników >>>> /obowiązkowe dla każdego zawodnika RODO/

Aktualizacja  04.03.2019

 MECZ KOLEJKI 
I WISŁA - PROMIL2 : 1
IIZŁOTY TEAM - GLADIATOR
7 : 7
IIIWILD TEAM - LEWART II
2 : 2
IV 
 NIESPODZIANKA KOLEJKI 
  KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE - WISŁA /PUCHAR/
6 : 2
 BRAMKA KOLEJKI 
 

MICHAŁ BOREK /ROSIEJÓW/
TOMASZ ARMATYS /ZŁOTY TEAM/

 
 BRAMKARZ KOLEJKI 
I MICHAŁ CIEŚNIARSKI  /PROMIL/
 
II STOKŁOSA KRZYSZTOF /GLADIATOR/
 
III    
IV  
 STRZELCY  KOLEJKI   

PIOTROWSKI PIOTR /PŁYWALNIA/
ARMATYS TOMASZ /ZŁOTY TEAM/
BIAŁY WIKTOR /DZIAŁOSZYCE/
NOWAK PIOTR /GLADIATOR/
STĘPIEŃ RAFAŁ /PROMIL/
MALARA PATRYK /KROKODYLKI/
SZOSTAK DAMIAN /DZIAŁOSZYCE/
JAŃCZYK GRZEGORZ /TYPIARZE/
BOREK MICHAŁ /ROSIEJÓW/
KLUZA MARCIN /ROLMET/
KWIECIEŃ PAWEŁ /CHAOS TEAM/
BADZIOCH PIOTR /RACHWAŁOWIANKA/
KOZIOŁ MICHAŁ /CIŚNIENIOWCY/
NOWAK DAWID /ROSIEJÓW/
ŁAKOTA ŁUKASZ /ROSIEJÓW/
PRUSEK JAKUB /ROSIEJÓW/
NOWAK KAMIL /PRZYJACIELE/
KUSAK MICHAŁ /PRZYJACIELE/
KAPUSTA ŁUKASZ /METALIKA/
CISAK BŁAŻEJ /WŁOSTOWIANKA/
DZIADANA DAWID /WŁOSTOWIANKA/
BIŁOS DANIEL /PRZYJACIELE/
CICHY DAMIAN /PGBRUK CIESZKOWY/
MAJCHERCZYK MATEUSZ /ROLMET/
SYDORYK MICHAŁ /TYPIARZE/
FRANASIK EMANUEL /TYPIARZE/
PIERON SEWERYN /DZIAŁOSZYCE/
NOWAK BOŻYDAR /DZIAŁOSZYCE/

7 BRAMEK
6 BRAMEK
6 BRAMEK
5 BRAMEK
5 BRAMEK
5 BRAMEK
4 BRAMKI
4 BRAMKI
4 BRAMKI
4 BRAMKI
4 BRAMKI
4 BRAMKI
4 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI
3 BRAMKI

ZAWODNICY  KOLEJKI 

FILIPCZAK KRZYSZTOF /ROLMET/
FAKOWSKI PRZEMYSŁAW /PROMIL/
MICHAŁ BOREK
/ ROSIEJÓW NAD STAWEM/
CICHY DAMIAN /PGBRUK/
SUCHAN DANIEL /WISŁA/
SALA JAKUB /GLADIATOR/
ARMATYS MICHAŁ /ZŁOTYTEAM/
STANKIEWICZ MATEUSZ /LEWART II/

KARY

DRUŻYNA TANK-CHEM - W ZWIĄZKU Z NIESPORTOWYM "NIEDOPUSZCZALNYM" ZACHOWANIEM WYCOFANA Z DALSZYCH ROZGRYWEK!!!

CZEKAJ MATEUSZ /TANK CHEM / SKANDALICZNE ZACHOWANIE WYCOFANY Z LIGI JAK RÓWNIEŻ ZAKAZ GRY W KOLEJNYM SEZONIE 2019/2020!

ORACZ JAROSŁAW /TANK CHEM / ZAKAZ WEJŚCIA NA ROZGRYWKI PLF DO ODWOŁANIA!!!

OLESIŃSKI KAMIL /ROSIEJÓW NAD STAWEM/ - NIESPORTOWE ZACHOWANIE WYCOFANY
Z DALSZYCH ROZGRYWEK!

DRUŻYNA SHOT GUN W ZWIĄZKU Z ODDANIEM MECZU WALKOWEREM WYCOFANA Z DALSZYCH ROZGRYWEK!

 

TERMINARZ

PIĄTEK 08.03.2019
1 CIŚNIENIOWCY - PRZYJACIELE (27) P 1839 – 1924
2 PŁYWALNIA KOS - GLADIATOR(28)
P 1931 – 2016
3 ZŁOTY TEAM* - ROSIEJÓW NAD STAWEM (30) P 2023 – 2108
4 DZIAŁOSZYCE - PROMIL(29)  P 2115 – 2200

TERMINARZ

NIEDZIELA 10.03.2019
1 FINO WINO WIŚLICA - WŁOSTOWIANKA* /II PLAY-OFF/ IV 1327 – 1412
2 KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE -  COŚ POSZŁO NIE TAK  /II PLAY-OFF/  IV 1419 – 1504
3 WILD TEAM - DRAPIEŻNE KOTY /MECZ O III MIEJSCE III LIGA / III 1511 – 1556
4 LEWART BEJSCE II - KILO WIEJSKIEJ /FINAŁ III LIGA/ III 1603 – 1648
5 ZŁOTY TEAM - PRZYJACIELE  /MECZ O III MIEJSCE II LIGA/ II 1655 – 1740
6 GLADIATOR KRZCZONÓW - PGBRUK CIESZKOWY /FINAŁ II LIGA/ II 1747 – 1832
7 WISŁA OPATOWIEC - ROSIEJÓW NAD STAWEM  /MECZ O III MIEJSCE I LIGA/ I 1839 – 1924
8 ZAKOŃCZENIE I, II, III LIGI   1930 – 1950
9 ROLMET - PROMIL  /FINAŁ I LIGA/ I 1955 – 2040

 

Firma Vitasport istnieje od 1998r. Mamy sieć własnych sklepów, z których prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową na terenie całej Polski. 20 lat na rynku pozwoliło nam na wyspecjalizowanie się w branży sportowej, a w szczególności w sprzęcie piłkarskim. W sprzedaży mamy sprzęt sportowy i odzież takich firm jak: ADIDAS, NIKE , MIZUNO, PUMA, REUSCH. Wykonujemy nadruki reklamowe na odzież sportową oraz tabliczki grawerowane na puchary, figurki, medale i inne trofea sportowe. Naszymi klientami są: sklepy, hurtownie, kluby sportowe, szkoły, jednostki samorządowe oraz klienci indywidualni. Mamy nadzieję, że wysoka jakość naszych produktów, rzetelność realizowanych zamówień oraz wykwalifikowany personel znajdą u Państwa uznanie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 14-651-04-06, kom. 733-666-116 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

Witam, przygotowaliśmy kod rabatowy dla zawodników i sympatyków ligi futsalu, przy zamówieniach na na naszej stronie www.vitasport.pl po dodaniu produktu do koszyka można wpisać kod rabatowy dzięki któremu zyskuje się rabat 30% od cen katalogowych. Kod który trzeba wpisać to: vitakw, Jest on ważny do końca marca, jeśli na jakiś artykuł jest większa przecena niż 30% wtedy kod nie zadziała. Dodatkowo możecie na stronie umieścić informację że dla drużyn i zawodników którzy powołaną się na ligę futsalu w Kazimierzy mamy specjalne promocje na zakup obuwia strojów i sprzętu.

PUCHPUCHAR LIGI 2018/2019

Zapraszamy wszystkie zainteresowane drużyny do rozgrywek w Pucharze Ligi 2018/2019
W losowaniu wezmą udział  drużyny które prześlą zgłoszenie na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
do dnia 03.02.2019 włącznie.
Drużyny które się nie zgłoszą nie będą brały udziału w losowaniu.

Aktualizacja 01.02.2019 /zgłoszenia/ WIĘCEJ INFORMACJI >>>>

  1. PROMIL
  2. ZŁOTY TEAM
  3. PŁYWALNIA KOS
  4. WILD TEAM
  5. FINO WINO WIŚLICA
  6. TAJFUN
  7. KULIŚ TEAM
  8. COŚ POSZŁO NIE TAK
  9. SĘDZISZOWICE
  10. KRÓLEWSCY
  11. WŁOSTOWIANKA
  12. WISŁA OPATOWIEC
  13. EDIHAFT
  14. CHAOS TEAM
  15. SPEC BUD
  16. ZORZA MIKOŁAJÓW
  17. NAPRZÓD SKALBMIERZ
  18. CIŚNIENIOWCY
  19. METALIKA PIOTROWICE
  20. GLADIATOR
  21.  LEWART BEJSCE II
  22. DRAPIEŻNE KOTY
  23. RACHWAŁOWIANKA
  24. PGBRUK CIESZKOWY
  25. SIELEC TEAM
  26. KOMODA SMAKU DZIAŁOSZYCE
  27. SPARTANIE
  28. TYPIARZE
  29. PRZYJACIELE
  30. TANK CHEM
  31. NITRO WITOWIANKA
  32. CZYŻOWICE
  33. ROSIEJÓW NAD STAWEM

 

 

hgdshgWISŁA OPATOWIEC

ZDOBYWCĄ SUPER PUCHARU 

2017/18

WISŁA OPATOWIEC
Klepacz P. 4, Bizoń G. 2

6:4 TANK CHEM PRZEMYKÓW
Gwóźdź D. 3, Mocherek T. 1

4126573

 

SKŁAD LIG

I LIGA

  1. KRÓLEWSCY
  2. WISŁA OPATOWIEC
  3.  
  4. PŁYWALNIA KOS
  5. BEST BRUK
  6. TANK CHEM
  7. RACHWAŁOWIANKA
  8. NA BANI
  9. U-21
  10. RAFIS
  11. ROLMET
  12. ROSIEJÓW NAD STAWEM

II LIGA 

  1. ZORZA MIKOŁAJÓW
  2. NITRO MK WITOWIANKA
  3. SHOT GUN
  4. EUFORIA CZARNOCIN
  5. LEWART
  6. PG BRUK CIESZKOWY
  7. GLADIATOR
  8. PRZYJACIELE
  9. NAPRZÓD
  10. ZŁOTY TEAM
  11. KOJOT MIECHÓW
  12. CIŚNIENIOWCY

III LIGA 

  1. LEWART II
  2. WILD TEAM
  3. SĘDZISZOWICE
  4. DROŻEJOWICE
  5. KILO WIEJSKIEJ
  6. SPARTA JUNIORZY
  7. TAJFUN
  8. METALICA PIOTROWICE
  9. EDIHAFT
  10. DRAPIEŻNE KOTY
  11. SPEC-BUD
  12. KULIŚ TEAM

IV LIGA 

  1. CHAOS TEAM
  2. FINO WINO WIŚLICA
  3. DZIAŁOSZYCE
  4. SIELEC TEAM
  5. CZYŻOWICE
  6. DANROB
  7. TYPIARZE
  8. WŁOSTOWIANKA
  9. BUD MAX
  10. KROKODYLKI
  11. COŚ POSZŁO NIE TAK

 

PROPONOWANE ZMIANY W REGULAMINIE

Drużyny  dokonują  wpłaty w wysokości:

I Liga  1100zł, II Liga  1000, III i IV Liga 950 zł oraz po 50 zł za każdego zawodnika  powyżej 12 –tu tzw. wpisowe do turnieju, oraz 50 zł za każdego powyżej trzech zawodników nie zawodowców z poza terenu powiatu i gmin ościennych. Wpisowe zawiera ubezpieczenie  NW Sport.

pkt. 3. Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/  z poza terenu powiatu i gmin ościennych, jeśli spełni 2 punkt regulaminu.) + 1 zawodnik A -klasy

pkt 12. Zawodowiec to zawodnik drużyny A klasy, również zawodnik ogólnopolskiej LIgi FUTSALU każdego szczebla, który rozegrał przynajmniej 1 mecz w rundzie jesiennej 2018 w lidze. NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA i gmin ościennych

pkt 13. W play-off może wystąpić zawodnik który rozegrał przynajmniej 3 meczy w sezonie?

WKRÓTCE WIĘCEJ INFORMACJI !!!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami
kolejnej edycji Ligi FUTSALU w Kazimierzy Wielkiej
II spotkanie - 22.10.2018 /poniedziałek/ godzina 20:00 sala konferencyjna KOS


Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI na czerwono/-

Planowane rozpoczęcie Ligi 18.11.2018r.

· Każdy zawodnik grający w ogólnopolskiej Lidze FUTSALU będzie traktowany jako zawodowiec
· Drużyna może posiadać w składzie 3 zawodowców ( lub dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z poza terenu powiatu i gmin ościennych + jeden zawodnik A klasowy na stałe zameldowany w gminach!!! ościennych powiatu Kazimierza Wielka
NIE DOTYCZY ZAWODNIKÓW A KLASY NA STAŁE ZAMELDOWANYCH NA TERENIE POWIATU KAZIMIERZA WIELKA
· Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.
· Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn
/W FORMIE ELEKTRONICZNEJ Z AKTUALNYMI ZDJĘCIAMI I DANYMI ORAZ ZAZNACZONYMI ZWODOWCAMI/

Ewentualne zmiany zasad na spotkaniu.

Uwaga!!!

W związku z nowymi przepisami RODO zawodnicy którzy nie dostarczą kompletnego oświadczenia załączonego poniżej ich  dane, wizerunek nie będzie umieszczany w tabelach, listach i klasyfikacji strzelców.
Kapitan drużyny zobowiązany jest o dostarczenie kompletnych oświadczeń zawodników którzy chcą aby ich dane, wizerunek był umieszczony na stronie KOS.


wkrótce więcej informacji ....

Test