UWAGA PUCHAR LIGI !!!

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DRUŻYNY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ROZGRYWKACH
PUCHARU LIGI 2017/18
WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST ZGŁOSZENIE NA E-MAILA 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
DRUŻYNY DO DNIA 14.01.2018 DO GODZINY 12:00
DRUŻYNY KTÓRE NIE PRZYŚLĄ ZGŁOSZEŃ NIE WEZMĄ UDZIAŁU W LOSOWANIU.
LOSOWANIE PUCHARU LIGI 14.01.2018 /NIEDZIELA/ GODZINA 19:15

PLANOWANE ROZPOCZĘCIE MECZY PUCHARU LIGI STYCZNIA 2018

WYNIKI LOSOWANIA PUCHARU

Puchar Ligi  2017/2018
 

1

RACŁAWICE                    

 

        RACŁAWICE                

32

                         

 

                         

33

                         

 

        12: 4   RACŁAWICE            

17

CAFFARO JUNIORZY                        

 

    CAFFARO JUNI                    

48

    2: 5                    

 

      WOLNI STRZEL.                

16

WOLNI STRZELCY                    

 

            9: 7   RACŁAWICE        

9

SIELEC TEAM                    

 

        LEWART II                

24

LEWART II   0 : 1                    

 

    LEWART II                    

41

                         

 

        3: 6   TANK CHEM            

25

SHOT GUN                        

 

3 : 5   WOJCIECHÓW                    

40

WOJCIECHÓW                        

 

    2 : 4   TANK CHEM                

8

TANK CHEM           4 : 8        

 

                    WISŁA    

5

WISŁA OPATOWIEC                    

 

    5 : 4   WISŁA I                

28

WŁOSTOWIANKA                        

 

  3 : 3 k 2:1                    WŁOSTOWIANKA                    

37

ROSIEJÓW II                        

 

        13 : 8   WISŁA I            

21

JASKÓŁKI                        

 

13 : 2   JASKÓŁKI                    

44

SPEC-BUD   3 : 0 vo                    

 

        JASKÓŁKI                

12

NAPRZÓD SKALBMIERZ                    

 

            9 : 5   WISŁA I        

13

TAJFUN CIESZKOWY                    

 

    2 : 12   KORYTO                

20

   

 

                   

 

    KORYTO                    

45

KORYTO                        

 

        5 : 4   KORYTO            

29

FC ZMORA                        

 

4 : 8   SĘDZISZOWICE                    

36

SĘDZISZOWICE   2 : 11                    

 

            U-21                

4

U-21                    

 

                    4 : 1   WISŁA

3

RACHWAŁOWIANKA                    

 

    6 : 4   RACHWAŁOWIANKA                

30

DROŻEJOWICE                        

 

6 : 5   DROŻEJOWICE                    

35

CZARNOCIN                        

 

        9 : 3   RACHWAŁOWIANKA            

19

ZORZA                        

 

7 : 4   ZORZA                    

46

METALIKA PIOTR.                        

 

    4 : 8   POL-COM                

14

POL-COM WITOWIANKA                    

 

            10 : 4   RACHWAŁOWIANKA        

11

NA BANI                    

 

    0 : 3 VO   LEWART I                

22

LEWART I                        

 

    LEWART I                    

43

-                        

 

        0 : 3 VO   KRÓLEWSCY            

27

GLADIATOR I                        

 

7 : 2   GLADIATOR I                    

38

OUTSIDERZY   6 : 7                    

 

        KRÓLEWSCY                

6

KRÓLEWSCY                    

 

                5 : 8   BEST BRUK    

7

BEST BRUK                    

 

    5 : 1   BEST BRUK                

26

K2                        

 

9 : 3   K2                    

39

SPARTA JUNIORZY                        

 

        10 : 5   BEST BRUK            

23

GLADIATOR II                        

 

0 : 3 vo   CISNIENIOWCY                    

42

CISNIENIOWCY   1 : 2                    

 

        PŁYWALNIA KOS                

10

PŁYWALNIA KOS                    

 

            5 : 4   BEST BRUK        

15

GRANDA                    

 

    1 : 14   ZŁOTY TEAM                

18

ZŁOTY TEAM                        

 

    ZŁOTY TEAM                    

47

                         

 

        8 : 4   ZŁOTY TEAM            

31

                         

 

 

                       

34

                         

 

        ROLMET                

2

ROLMET                    
 

 

FINAŁ
WISŁA OPATOWIEC
Kępa P. 2, Kański R. 1, Bizoń G. 1
 
BEST BRUK
Bździuła J. 1
4 : 1
O III MIEJSCE
RACŁAWICE
Twardowski M. 2, Gadek Ł. 2, Pełka T. 1
 
RACHWAŁOWIANKA
Stalmach K. 1, Kułaga Ł. 1
5 : 2
RACŁAWICE
Pełka P. 2, Twardowski M. 1, Gądek Ł. 1
  WISŁA OPATOWIEC
Stalmach M. 2, Kępa P. 2, Bizoń G. 2, Madejski P. 2
4 : 8
RACHWAŁOWIANKA
Badzioch P. 2, Trzaska K. 1, Kułaga Ł. 1, Stalmach K. 1
  BEST BRUK
Bździuła K. 2, Bartosik K. 2, Kaczor A. 1, Grabski Sz. 1, Kwiecień Sz. 1, Frączkiewicz D. 1
5 : 8
KORYTO
Latos R. 2, Cichy D. 1, Wrzesień M. 1,
Gołębiowski P. 1
  WISŁA OPATOWIEC I
Madejski P. 4, Bizoń G. 3, Kępa P. 1, Stalmach M. 1
5 : 9
KRÓLEWSCY
Odrobina C. 2, Kądzielski P. 1, Lozia K. 1
  RACHWAŁOWIANKA
Badzioch P. 5, Trzaska K. 3, Stalmach K. 2
4 : 10
TANK CHEM PRZEMYKÓW
gwóźdź D. 4, Noga S. 1, Staniszewski K. 1,
Mocherek T. 1
  RACŁAWICE
Pełka T. 2, Twardowski M. 2, Gadek Ł. 2, Nowak K. 2, Nowak K. 1
7 : 9
BEST BRUK
Bartosik K. 2, Kaczor A. 2, Bżdziuła K. 1
  ZŁOTY TEAM
Kukla M. 2, Armatys T. 2
5 : 4
JASKÓŁKI
Mudyn N. 4, Bartoś P. 3, Łanecki P. 1
 
WISŁA OPATOWIEC
Bizoń G. 6, Kępa P. 2, Stalmach M. 2, Kański R. 2,
Madejski P. 1
8 : 13
U-21
Nowak D. 2, Fakowski P. 2
  KORYTO
Cichy D. 2, Wrzesień M. 1, Cichy K. 1, Gołębiowski P. 1
4 : 5
RACHWAŁOWIANKA
Stalmach Ł. 3, Trzaska K. 2, Stalmach K. 2,
Badzioch P. 1, Grudzień D. 1
  POL COM WITOWIANKA
Niciarz P. 2, Zabijak H. 1
9 : 3
TANK CHEM PRZEMYKÓW
Czekaj M. 3, Staniszewski K. 1, Marzec Ł. 1,
Mocherek T. 1
  LEWART BEJSCE II
Staniszewski M. 2, Adamczyk A. 1
6 : 3
RACŁAWICE
Pełka P. 4, Pełka T. 4, Twardowski M. 2, Nowak K. 2
  WOLNI STRZELCY
Kozieł K. 2, Piwowarczyk E. 1, Śmiech D. 1
12 : 4
PŁYWALNIA KOS
Now
  BEST BRUK
Now
5:10
POL COM WITOWIANKA
Now
  ZORZA MIKOŁAJÓW
Now
8:4
SĘDZISZOWICE
Jesionka Sz. 1, Półtorak Ł. 1
 
U 21
Nowak D. 4, Cieśniarski M. 2, Fakowski P. 2,
Przebieracz H. 2, Górniak K. 1
2:11
RACHWAŁOWIANKA
Stalmach Ł. 2, Stalmach K. 2, Trzaska K. 1, Badzioch P. 1
  DROŻEJOWICE
Skóra K. 2,  Chećko P. 1, Szostak D. 1
6:4
ZŁOTY TEAM
Kukla M. 3, Armatys T. 2, Prucnal P. 1, Gruszka P. 1, Kasperczyk M. 1
  ROLMET
Stępień R. 2, Wieczorek D. 1, Kowalski M. 1
8:4
LEWART BEJSCE   KRÓLEWSCY 0:3 VO
CAFFARO JUNIORZY
Stefańczyk M. 1, Sambór P. 1
  WOLNI STRZELCY
Grobys K. 2, Śmiech D. 2, Gorgoń M. 1
2:5
ZORZA MIKOŁAJÓW
Niedźwiedź Ł. 3, Niedźwiedź A. 1, Wątek M. 1, Domagała K. 1, Tomczyk Ł. 1
  METALIKA PIOTROWICE
Zaleśny A. 3, Baran M. 1, Dybała D. 1
7:4
K2 KRĘPICE KOBYLNIKI
Włosowicz M. 1
  BEST BRUK
Bartosik K. 2, Kaczor A. 1, Grabski Sz. 1, Wątek M. 1
1:5
PŁYWALNIA KOS
Nowak M. 1, Dybał D. 1
  CIŚNIENIOWCY
Kozioł M. 1
2:1
SIELEC TEAM
 
  LEWART BEJSCE II
Idziak W. 1
0:1
JASKÓŁKI
Mudyn N. 7, Bartoś P. 3, Łanecki P. 3
  SPEC BUD
Jachna K. 1, Kurczyna K. 1
13:2
TANK CHEM PRZEMYKÓW
Czekaj M. 2, Staniszewski K. 1, Salamon P. 1
  WOJCIECHÓW
Gałęziowski G. 1, Świeca K. 1
4:2
TAJFUN CIESZKOWY
Rogala M. 1, Sambór J. 1
  KORYTO
Wrzesień M. 5, Cichy D. 4, Cichy K. 2, Gołębiowski P. 1
2:12
WISŁA OPATOWIEC
Korzec M. 2, Perek G. 2, Włusek P. 1
  WŁOSTOWIANKA
Kabat T. 2, Dziadana D. 2
5:4
GLADIATOR KRZCZONÓW
Stokłosa A. 3, Fetela K. 2, Modzelewski A. 1
  KRÓLEWSCY
Lozia K. 2, Kądzielski M. 2, Kądzielski P. 1, Kądzielski K. 1, Odrobina C. 1
6:7
FC ZMORA
Antończyk T. 4
 
SĘDZISZOWICE
Pudełko E. 2, Staniszewski J. 2, Mandecki P. 2,
Pudełko A. 1, Gzyl H. 1
4:8
WŁOSTOWIANKA
Stępień J. 2, Hamerski S. 1
  ROSIEJÓW NAD STAWEM
Skinderowicz M. 2, Kaczmarczyk D. 1
3:3 k 2:1
CZARNOCIN
Paczkowski A. 3, Jewiarz W. 1, Buba K. 1
  DROŻEJOWICE
Skóra K. 3, Fasolewski M. 3
5:6
GLADIATOR KRZCZONÓW
Fetela K. 2, Misiewicz Ł. 2, Kułak A. 2, Stokłosa A. 1
  OUTSIDERZY
Żarnowiec J. 1, Witek K. 1
7:2
SHOT GUN
Kwiecień J. 2, Kaczmarczyk S.
  WOJCIECHÓW
Dusza D. 2, Gałęziowski G. 2, Szlęk T. 1
3:5
GLADIATOR KRZCZONÓW II   CIŚNIENIOWCY 0:3 VO
K2 KRĘPICE KOBYLNIKI
Włosowicz M. 6, Fakowski T. 3
  SPARTA JUNIORZY
Kotarba P. 2, Malara P. 1
9:3
ZŁOTY TEAM
Kukla M. 5, Prucnal P. 4,  Musiał D. 3, Gruszka P. 1
  GRANDA
Bryła F. 1
14:1

 

 

Test