XII 24 GODZINNY MARATON  PŁYWACKI

03-04 MARZEC 2018

W dniu 04 marca 2018 roku zakończył się
XII 24 Godzinny Maraton Pływacki w Kazimierzy Wielkiej.
 
Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników
Szczególnie wszysytkim dzieciom i ich rodzicom
którzy wzięli udział w tej imprezie !!!
Dziękujemy sędziom wolontariuszom.

Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem sponsorów
bez ich pomocy nasza impreza nie była by tak wyjątkowa !!!

relacja foto Pilarscy >>>>

relacja video Antoni Kocela Rzeźby Lodowe  >>>>>

relacja video Antoni Kocela Pokaz Karate  >>>>>

relacja video Antoni Kocela Grupa Taneczna  >>>>>

relacja video Antoni Kocela Występ Artystyczny  >>>>>

relacja video Antoni Kocela Rozdanie Nagród  >>>>>

Zobacz wyniki końcowe>>>>

Wyniki według kategorii:

REKORDZISTA  Sambór Kacper 33 300 m

I NAJLEPSZY ZAWODNIK       Gibuła Patryk     30 000 m   
II NAJLEPSZY ZAWODNIK  Coulibaly Lamine 27 100 m  
III MIEJSCE ZAWODNIK -     Coulibaly David 26 000 m

REKORDZISTA    Nguyen Dorota 30 000 km
I NAJLEPSZA ZAWODNICZKA    Brach Oliwia 25 700 m            
II NAJLEPSZA ZAWODNICZKA  Chat Zuzanna 22 200 m  
III  MIEJSCE ZAWODNICZKA -    Żarnowiecka Aleksandra 21 450 m
NAJMŁODSZY ZAWODNIK / ZAWODNICZKA  –   Dusza Magdalena, Kletschka Antoni
NAJSTARSZY ZAWODNIK –   Tracz Zbigniew
SUPER GOŚĆ   Nguyen Dorota 
SUPER GRUPA –        Geronimo
NAJLEPSZY OLD BOY –  Szczepanik Andrzej    
NAJLICZNIEJSZA GRUPA –  Meduza
NAJWYTRWALSZA RODZINA –

1  Rodzina Coulibaly
2   Rodzina Żarnowieckich

3  Rodzina Kowalskich

SZKOŁY PODSTAWOWE
1   SP 3 Kazimierza Wielka
2   SP 1 Kazimierza Wielka                                              

3   SP Czarnocin                          

GIMNAZJUM
1    Gimnazjum Kazimierza Wielka                 

SZKOŁY ŚREDNIE
1    LO Kazimierza Wielka                        
2  ZSZ Odonów

NAUCZYCIELE
1 Śliwiński Grzegorz 
2 Paczkowski Paweł

3 Gadzik Łukasz

DZIEWCZĘTA

2011 I MŁODSI –

1 Kierońska Maryla
2  Rzepa Marianna

3 Pietroń Lena

- ROCZNIK 2010

1  Cichy Emilia
2  Sokołowska Oliwia

3 Biernacka Kornelia

- ROCZNIK 2009

1  Siwiec Martyna
2  Żarnowiecka Karolina

3  Konewecka Gabriela

- ROCZNIK 2008

1  Pietroń Antonina
2  Rzepa Amanda

3  Swat Zofia

ROCZNIK 2007

1  Gabryś Natalia
2  Molo Julia

3  Maderak Julia

ROCZNIK 2006

1  Szastak Aleksandra
2  Szastak Julia

3  Cicha Karolina

ROCZNIK 2005

1  Cieśla Anna
2  Gądzik Zuzanna

3  Siwiec Wiktoria

ROCZNIK 2004

1  Parada Julia
2  Lewicka Gabriela

3  Śliwińska Adrianna

ROCZNIK 2003

1  Przebieracz Alicja
2  Adamusik Agata

3  Zuwała Oliwia

ROCZNIK 2002 I STARSI

1  Mołas Emilia
2  Bałaga Karolina

3  Kusak Agnieszka

CHŁOPCY

 2011 I MŁODSI –

1 Mołas Nataniel
2  Stefanek Marcin

3 Gruszka Hubert

- ROCZNIK 2010

1  Parada Dawid
2  Gaweł Mikołaj

3  Mirewski Marcin

- ROCZNIK 2009

1  Sambór Igor
2  Marzec Krystian

3  Marzec Mikołaj

- ROCZNIK 2008

1  Pisarski Stanisław
2  Kulpa Mateusz

3  Wojas Wojciech

ROCZNIK 2007

1  Kieroński Marcel
2  Skrzela Damian

3  Woźniak Jacek

ROCZNIK 2006

1  Nowak Maksymilian
2  Swat Franciszek

3  Gil Filip

ROCZNIK 2005

1  Wojas Adrian
2  Paczkowski Filip

3  Gaweł Emil

ROCZNIK 2004

1  Jaworski Wojciech
2  Bazan Bartłomiej

3  Przeniosło Kacper

ROCZNIK 2003

1  Zaręba Aleksander
2  Maderak Sebastian

3  Bożek Karol

ROCZNIK 2002 I STARSI

1  Klimczyk Mateusz
2  Smaczyński Bartłomiej

3  Klimczyk Kacper

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do treningu i wzięcia udziału
w kolejnej edycji

24 godzinnego maratonu pływackiego

Wystartuj w XII 24 Godzinny Maratonie Pływackim
Każdy uczestnik który przepłynie min. 100 m otrzyma pamiątkowy zestaw w barwach narodowych:
- pamiątkowy medal
- czepek
- długopis
Chętnych na pamiątkowe koszulki prosimy o zapisywanie wraz z wpłatą w kwocie 20 zł /kasa pływalni/ do 26.02.2018 /poniedziałek/
Atrakcje:
- filmowanie z drona
- pokaz rzeźby lodowej - atrakcja wieczoru
- pokazy karate oraz akrobatyki
- aqua aerobic
- pokaz na szarfach - atrakcja wieczoru
- prezentacja wizualizacji "Megalitycznych Grobowców ze Słonowic"

Oświadczenie osoby niepełnoletniej >>>

ATRAKCJE !!!

 Po raz pierwszy nasz Maraton zostanie zarejestrowany z powietrza za pomocą "DRONA"

Pokaz akrobatyczny na bis ! - godz 20:00

Ice Show
Pokaz Rzeźby Lodowej godz 19:00

Pokaz tańca z elementami akrobatyki godz.19:30

Aqua aerobic godz. 20:30

Prezentacja wizualizacji "Megalitycznych Grobowców ze Słonowic"


godz. 19:30

 

Dziękujemy za Pomoc

INFORMACJA DLA TYCH KTÓRZY
PO RAZ PIERWSZY CHCĄ WZIĄŚĆ UDZIAŁ W MARATONIE

·         udział w maratonie jest bezpłatny i dobrowolny
·         każdy może przepłynąć dowolny dystans, "dowolną ilość basenów",
·         w maratonie można wystartować/dołączyć o dowolnej porze nawet w niedziele rano!,
·         można mieć dowolna ilość i długość przerw,
·         liczy sie wynik jako suma przepłynięta przez zawodnika, później suma drużyny
           końcowa  suma kilometrów daje wynik końcowy...ten rekord bijemy!!

REGULAMIN

1.    Maraton odbędzie się w Kazimierskim Ośrodku Sportowym – Kryta Pływalnia „WODNY RAJ” w dniach 03-04.03.2018 w godzinach od 12:00 w sobotę do 12:00 w niedzielę.

2.    W próbie biorą udział wolontariusze, którzy deklarują pisemnie udział
w MARATONIE PŁYWACKIM

3.    UWAGA KAŻDY, KTO PRZEPŁYNIE MINIMUM 50m NA WYZNACZONYM TORZE OTRZYMA PAMIĄTKOWY MIN-DYPLOM UCZESTNIKA MARATONU!!!

4.    Wszyscy UCZESTNICY powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodników i wynikających z tego konsekwencje w trakcie trwania MARATONU organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.

5.     Zawodnicy zobowiązani są do pisemnego potwierdzenia i zapoznania się
z regulaminem.

6.    Uczestnicy Pływają zgodnie z wyznaczonym harmonogramem dostępnym
u Sędziego Głównego

7.     Uczestnicy wchodzą na pływalnie bezpłatnie w terminach ustalonych
w harmonogramie.

8.    Uczestnicy Maratonu zobowiązani są do przestrzegania regulaminu Krytej Pływalni
w Kazimierzy Wielkiej.

9.    Organizator ufunduje nagrody w postaci pucharów oraz dyplomów dla:

  • Najstarszego Uczestnika
  • Najmłodszego Uczestnika
  • Najbardziej wytrwałej rodziny
  • Najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej /Starosta Powiatu Kazimierskiego/
  • Najlepszej szkoły podstawowej, gimnazjum z terenu Gminy Kazimierza Wielka /Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka/
  • ! Osoby które chcą rywalizować  o miano Najlepszego Zawodnika/Zawodniczki  zgłaszają się do Sędziego Głównego.  Zawodnicy będą rywalizować na wyznaczonych 2 torach na których liczenie długości dokonywać będą niezależni sędziowie !!
  • Najbardziej wytrwałego małżeństwa/pary(dotyczy osób pełnoletnich)
  • Dziewczęta i chłopcy
    WEDŁUG ILOŚCI ZGŁOSZEŃ PODZIELONE NA ROCZNIKI !
  • Open
  • - od 20-40 lat
  • - od 41 lat i więcej
  • - ratownicy i instruktorzy
  • Inne

10.  Każdy uczestnik płynie min 30 min stylem dowolnym, ilość razy ustaloną
z organizatorem.

11.   Pierwszeństwo uczestnictwa mają osoby, które wcześniej wpisały się na listę dyżurów dostępną w kasie pływalni. Osoby, które zgłoszą się w dniu imprezy, będą mogły wziąć udział w imprezie w miarę wolnych miejsc na torach, po uzyskaniu zgody Sędziego Głównego.

12.  Firmy oraz organizacje, które chcą zgłosić swoje reprezentacje do uczestnictwa w maratonie zobowiązane są do dostarczenia imiennej listy uczestników oraz uzgodnienia z Sędzią Głównym godzin, w których będą oni pełnić dyżury, na 2 dni przed Maratonem. Ilość osób reprezentujących firmę instytucje-dowolna. Suma długości przepłyniętych przez dane reprezentacje zostanie podana do oficjalnej informacji.

13.  Osoby, które chcą otrzymać pamiątkową koszulkę z maratonu uiszczają opłatę w kasie pływalni do dnia 22.02.2018 /czwartek/  w wysokości 20 zł.

Pamiątkowe dyplomy uczestnictwa do odbioru od środy, 07.03.2018 do 15.03.2018 r.

 
 
wkrótce więcej informacji...

 

 

Test