PLF 2011/2012

ZDOBYWCA PUCHARU NAPRZÓD I SKALBMIERZ

więcej na >>>>  stara strona

I LIGA PLF 11/12

1
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
2
POLONIA SĘDZISZOWICE
3
ROLMET
4
MLEK-POL
5
DOTYK
6
TOPOLA
7
SPARTA I
8
RAFIS
9
NAPRZÓD SKALBMIERZ
10
 
11
ZŁOTY TEAM
12
CZARNOCIN
13
LEWART BEJSCE
14
WITOWIANKA WITÓW

WYNIKI FINAŁY

ZŁOTY-TEAM
 

:

LEWART BEJSCE

Rechowicz Ł. 2

0:2

MLEK-POL
Wołowski M. 1

:

POLONIA
Wątek N. 3, Jaworski D. 2, Gzyl A. 1, Baran G. 1

1:7

TABELA KOŃCOWA

                                                                                                                                                                                            
1
LEWART BEJSCE
2
ZŁOTY TEAM
3
POLONIA SĘDZISZOWICE
4
MLEK-POL
5
RAFIS
6
NAPRZÓD SKALBMIERZ
7
WITOWIANKA
8
LZS CZARNOCIN
9
SPARTA
10
TOPOLA
11
SPÓŁDZIELNIA SIELEC
12
ROLMET
13
DOTYK

II LIGAPLF 11/12

1
GLADIATOR KRZCZONÓW 
2
GALACTIC
3
WISŁA OPATOWIEC
4
SHOT GUN
5
MŁODE WILKI
6
SPARTA JUNIORZY
7
CHEMIROL
8
PRZEMYKÓW – METALIKA
9
PŁYWALNIA KOS
10
WŁOSTOWIANKA
11
ŁAPSZÓW
12
SZYBCY I WŚCIEKLI
 

WYNIKI FINAŁY

PŁYWALNIA KOS

Szlembarski M. 1, Kuśnierz K. 1

:

ŁAPSZÓW
Tokarczyk K. 2

2:2
k. 2:3

GLADIATOR

Sala J. 1, Kociński D. 1

:

SZYBCY I WŚCIEKLI
Antos P. 3, Adamczyk M. 2, Łach M. 1, Gołębiowski P. 1

2:7

TABELA KOŃCOWA
1
ŁAPSZÓW
2
PŁYWALNIA KOS
3
SZYBCY I WŚCIEKLI
4
GLADIATOR KRZCZONÓW
5
CHEMIROL
6
PRZEMYKÓW – METALIKA
7
SHOOT GUN
8
WISŁA OPATOWIEC
9
GALACTIC
10
SPARTA JUNIORZY
11
MŁODE WILKI
12
WŁOSTOWIANKA
III LIGAPLF 11/12
1
POLONIA SĘDZISZOWICE II
2
SĘDZIOWIE
3
KILO WIEJSKIEJ
4
SKORPION SKALBMIERZ
5
MALIBU SŁONOWICE
6
STRZELEC CHROBERZ
7
DEMOTYWATORZY
8
NAPRZÓD SKALBMIERZ II
9
BOLESNA PRAWDA
10
DRINK TEAM
11
ZORZA MIKOŁAJÓW
12
PRZEMYKÓW-TARTAK

WYNIKI FINAŁY

POKER STARS

Sambór M. 1

:

SCORPION SKALBMIERZ
Łoch P. 2, Chećko P. 1, Antos R. 1

1:4

STRZELEC CHROBERZ
 
Musiał D. 1

:

KILO WIEJSKIEJ
Kupiec K. 3, Aksamit D. 1

1:4

 
TABELA KOŃCOWA
1
SCORPION SKALBMIERZ
2
POKER STARS
3
KILO WIEJSKIEJ
4
STRZELEC CHROBERZ
5
PRZEMYKÓW - TARTAK
6
BOLESNA PRAWDA
7
DRINK TEAM
8
DEMOTYWATORZY
9
POLONIA SĘDZISZOWICE II
10
NAPRZÓD SKALBMIERZ II
11
MALIBU SŁONOWICE
12
ZORZA MIKOŁAJÓW

NAJLEPSI STRZLECY- I LIGA

1 WĄTEK NORBERT POLONIA SĘDZISZOWICE

34

2 GORGOŃ MATEUSZ TOPOLA 28
3 ORACZEWSKI PATRYK DOTYK 22
4 WĄŻ MATEUSZ SPARTA I 22
5 PUCHAŁA MICHAŁ SPÓŁDZIELNIA SIELEC

21

NAJLEPSI STRZLECY- II LIGA

1 ANTOS PRZEMYSŁAW SZYBCY I WŚCIEKLI 29
2 NOWAK PRZEMYSŁAW ŁAPSZÓW 24
3 SALA JAKUB GLADIATOR 23
4 KUŚNIERZ KRZYSZTOF PŁYWALNIA KOS 22
5 BARTOSIK JAKUB CHEMIROL 18

NAJLEPSI STRZLECY- III LIGA

1 GÓRA KAMIL STRZELEC CHROBERZ 25
2 DOROZ ADRIAN STRZELEC CHROBERZ 18
3 BADZIOCH PIOTR PRZEMYKÓW TARTAK 17
4 SOBOTA PAWEŁ STRZELEC CHROBERZ 16
5 ANTOS ROMAN SKORPION SKALBMIERZ 15

 

NOWY MISTRZ  LEWART BEJSCE

II MIEJSCE "ZOTY TEAM"




STATYSTYKA LIGI FUTSALU 2011/2012
KRÓL STRZELCÓW:
I LIGA –  Wątek Norbert 34 goli ( Polonia)
II LIGA – Antos Przemysław 29 goli ( SZYBCY I WŚCIEKLI CIESZKOWY )
III LIGA Góra Kamil (STRZELEC CHROBERZ)
NAJLEPSZY BRAMKARZ I LIGA:
PAŁASZEWSKI DAMIAN - RAFIS
NAJLEPSZY BRAMKARZ II LIGA:
GAIK MICHAŁ – PŁYWALNIA KOS
NAJLEPSZY BRAMKARZ III LIGA:
CIEMIERA MARCIN – POKER STARS
NAJLEPSI ZAWODNICY:
PUCHAŁA MICHAŁ ,, SPÓŁDZIELNIA SIELEC”,
BARAN GRZEGORZ ,,POLONIA SĘDZISZOWICE”,
 CIEKALSKI ROBERT ,,ROLMET”,
ADAMCZYK MARIUSZ ,,MLEK-POL”,
GORGOŃ MATEUSZ ,,TOPOLA”,
 KLIMCZYK BARTŁOMIEJ ,,RAFIS”,
 DURBAS ADRIAN ,,NAPRZÓD SKALBMIERZ”,
 TALER MARCIN ,,ZŁOTY TEAM”,
 GAJDA PIOTR ,,CZARNOCIN”,
WŁUDARZ MARCIN ,,LEWART BEJSCE”,
 PRZENIOSŁO ADAM ,,WITOWIANKA”,
 WĄŻ MATEUSZ ,,SPARTA”,
 SALA JAKUB ,,GLADIATOR KRZCZONÓW”,
 KUŚNIERZ JAN ,,PŁYWALNIA KOS”,
 BARTOSIK JAKUB ,,CHEMIROL”,
 TOKARCZYK ŁUKASZ ,,ŁAPSZÓW”,
 KUPIEC KAMIL ,,KILO WIEJSKIEJ”,
 ANTOS ROMAN ,,SCORPION SKALBMIERZ”,
 BADZIOCH PIOTR ,,PRZEMYKÓW TARTAK”
NAJWALECZNIEJSZY  ZAWODNIK:
JAWORSKI DOMINIK - POLONIA SĘDZISZOWICE,
KUŚNIERZ KRZYSZTOF - PŁYWALNIA KOS,
FAKOWSKI TOMASZ - TOPOLA
INNE:TURNIEJ OD 12.11.2011  DO 11.03.2012 , 121 dni, ponad 4 miesiące
WSZYSTKICH DRUŻYN: 37
I LIGA- 13
II LIGA  - 12,
III LIGA - 12
ILOŚĆ WSZYSTKICH MECZY:
I LIGA – 84 MECZY
II LIGA – 78 MECZY,
III LIGA - 78 OGÓLNIE  240
ILOŚĆ WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW– 529 ZAWODNIKÓW
I LIGA – 178 ZAWODNIKÓW
II LIGA – 184 ZAWODNIKÓW,
III LIGA - 167 ZAWODNIKÓW
CZAS TRWANIA WSZYSTKICH MECZY: 9 600  MINUT- 160 GODZINY –   6,66  DOB
OGÓLNIE STRZELONO:
I LIGA-  745   BRAMEK
II LIGA - 574   BRAMEK
III LIGA – 508 BRAMEK
RAZEM: 1827 BRAMEK
ŚREDNIO ZAWODNIK W I LIDZE STRZELI 4,19 BRAMKI.
ŚREDNIO ZAWODNIK W II LIDZE STRZELIŁ 2,98 BRAMKI.
ŚREDNIO ZAWODNIK W III LIDZE STRZELIŁ 3,05 BRAMKI.
ŚREDNIO PIŁKA WPADAŁA DO SIATKI CO 5 MINUT.
NAJWIĘCEJ BRAMEK STRZELA;
I LIGA -  POLONIA 87 BRAMEK
II LIGA  –GLADIATOR 84 BRAMKI
III LIGA  –  STRZELEC CHROBERZ 91 BRAMEK
 NA LISTĘ STRZELCÓW WPISAŁO SIĘ;
I LIGA  - 120 ZAWODNIKÓW
II LIGA - 109 ZAWODNIKOW
III LIGA - 104 ZAWODNIKOW
OGÓLNIE 333 ZAWODNIKÓW
NAJSTARSZY ZAWODNIK:
MYSTEK RYSZARD – ZORZA MIKOŁAJÓW
NAJMŁODSZY ZAWODNIK:
KOWALSKI DAWID – SPARTA JUNIORZY
NAJWYŻSZE ZWYCIĘSTWO:
MŁODE WILKI – SZYBCY I WŚCIEKLI – 4:17
NAJWIĘCEJ BRAMEK W JEDNYM MECZU:
I LIGA – PUCHAŁA MICHAŁ  7 ( SPÓŁDZIELNIA SIELEC )
II LIGA- ANTOS PRZEMYSŁAW 11 ( SZYBCY I WŚCIEKLI III LIGA – BADZIOCH PIOTR 6 (PRZEMYKÓW TARTAK)

NAJMNIEJ STRACONYCH BRAMEK:
I LIGA –  RAFIS
II LIGA – PŁYWALNIA KOS
III LIGA -  POKER STARS
NAJWIĘCEJ STRACONYCH BRAMEK:
I LIGA – TOPOLA
II LIGA – MŁODE WILKI
III LIGA – MALIBU SŁONOWICE

WYNIKI

I LIGA PLF 11/12

1

SPÓŁDZIELNIA SIELEC

2

POLONIA SĘDZISZOWICE

3

ROLMET

4

MLEK-POL

5

DOTYK

6

TOPOLA

7

SPARTA I

8

RAFIS

9

NAPRZÓD SKALBMIERZ

10

 

11

ZŁOTY TEAM

12

CZARNOCIN

13

LEWART BEJSCE

14

WITOWIANKA WITÓW

WYNIKI FINAŁY

ZŁOTY-TEAM
 

:

LEWART BEJSCE
Rechowicz Ł. 2

0:2

MLEK-POL
Wołowski M. 1

:

POLONIA
Wątek N. 3, Jaworski D. 2, Gzyl A. 1, Baran G. 1

1:7

 

WYNIKI PLA OFF

MLEK-POL
Adamczyk M. 2, Kowalski M. 1, Wołowski M. 1

:

LEWART
Włudarz M.2,  Rechowicz Ł. 1,  Magiera
S. 1, Witek K. 1, Machnik M. 1

4:6

MLEK-POL
Adamczyk M. 1, Kowalski M. 1, Adamczyk M. 1

:

LEWART
Szcześniak K. 3, Włudarz M.2,  Witek K. 1,

3:6
7:12

POLONIA
Wątek N.2, Niemiec K. 1, Jesionka B.1,

 

ZŁOTY TEAM
Kwiecień T. 1

4:1

POLONIA
Gzyl A. 1,  Jesionka B.1,

 

ZŁOTY TEAM
CharygaA. 4, Taler M. 1, Kądziewlski M. 1 1

2:6
6:7

 

 AKTUALNA TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

1

POLONIA

12

9

2

1

29

81:34

+47

2

LEWART

12

9

0

3

27

57:31

+26

3

MLEK-POL

12

8

1

3

25

57:31

+26

4

ZŁOTY TEAM

12

8

0

4

24

63:38

+25

5

RAFIS

12

7

2

3

23

52:29

+23

6

NAPRZÓD SKALBMIERZ

12

7

0

5

21

66:48

+18

7

WITOWIANKA

12

6

2

4

20

63:55

+8

8

LZS CZARNOCIN

12

6

0

6

18

53:63

-10

9

SPARTA

12

4

1

7

13

46:65

-19

10

TOPOLA

12

3

1

8

10

49:66

-17

11

SPÓŁDZIELNIA SIELEC

12

2

0

10

6

10:42

-32

12

ROLMET

12

0

1

11

1

6:51

-45

13

DOTYK

12

0

0

12

0

0:50

-50

II LIGAPLF 11/12

1

GLADIATOR KRZCZONÓW 

2

GALACTIC

3

WISŁA OPATOWIEC

4

SHOT GUN

5

MŁODE WILKI

6

SPARTA JUNIORZY

7

CHEMIROL

8

PRZEMYKÓW – METALIKA
9 PŁYWALNIA KOS
10 WŁOSTOWIANKA
11 ŁAPSZÓW
12 SZYBCY I WŚCIEKLI
 

WYNIKI FINAŁY

PŁYWALNIA KOS
Szlembarski M. 1, Kuśnierz K. 1

:

ŁAPSZÓW
Tokarczyk K. 2

2:2
k. 2:3

GLADIATOR Sala J. 1, Kociński D. 1

:

SZYBCY I WŚCIEKLI
Antos P. 3, Adamczyk M. 2, Łach M. 1
, Gołębiowski P. 1

2:7

 

WYNIKI

PŁYWALNIA KOS
Kuśnierz K.1, Cieśla D.1, Kuśnierz J.1

:

SZYBCY I WŚCIEKLI
Antos P.1

3:1

PŁYWALNIA KOS
Kuśnierz K.3,

:

SZYBCY I WŚCIEKLI
Antos P.3

3:3
6:4

ŁAPSZÓW
Stalmach Ł.1, Kałuża M. 1, sam

:

GLADIATOR
Fetela K.2

3:2

ŁAPSZÓW
Nowak P. 2, Tokarczyk K. 2, Ciochoń P. 1

:

GLADIATOR
Fetela T.2, Sala J. 2, Szluchcik J. 1, Fetela K.1

5:6
8:8
k. 2:0

 

 

Tabela

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

1

ŁAPSZÓW

11

10

0

1

30

74:37

+37

2

SZYBCY I WŚCIEKLI

11

9

1

1

28

70:31

+39

3

PŁYWALNIA KOS

11

9

0

2

27

72:28

+44

4

GLADIATOR KRZCZONÓW

11

8

0

3

24

84:34

+50

5

CHEMIROL

11

8

0

3

24

52:41

+11

6

PRZEMYKÓW – METALIKA

11

4

1

6

13

36:41

-5

7

SHOOT GUN

11

4

1

6

13

35:47

-12

8

WISŁA OPATOWIEC

11

3

1

7

10

33:51

-18

9

GALACTIC

11

2

1

8

7

33:54

-21

10

SPARTA JUNIORZY

11

2

1

8

7

32:75

-43

11

MŁODE WILKI

11

2

0

9

6

32:81

-49

12

WŁOSTOWIANKA

11

1

2

8

5

25:59

-34

 

III LIGAPLF 11/12

1

POLONIA SĘDZISZOWICE II

2

SĘDZIOWIE

3

KILO WIEJSKIEJ

4

SKORPION SKALBMIERZ

5

MALIBU SŁONOWICE

6

STRZELEC CHROBERZ

7

DEMOTYWATORZY

8

NAPRZÓD SKALBMIERZ II
9 BOLESNA PRAWDA
10 DRINK TEAM
11 ZORZA MIKOŁAJÓW
12 PRZEMYKÓW-TARTAK
 

WYNIKI FINAŁY

POKER STARS Sambór M. 1

:

SCORPION SKALBMIERZ
Łoch P. 2, Chećko P. 1, Antos R. 1

1:4

STRZELEC CHROBERZ
 
Musiał D. 1

:

KILO WIEJSKIEJ
Kupiec K. 3, Aksamit D. 1

1:4

 

WYNIKI

KILO WIEJSKIEJ
Wróblewski M. 2, Słoma D.1, Kupiec K. 1

:

SKORPION 
Antos R. 2, Łoch P.2

4:4

KILO WIEJSKIEJ
 

:

SKORPION 
Antos R. 1, Łoch P.1

0:2
4:6

POKER STARS SambórM. 1

:

STRZELEC CHROBERZ

1:0

POKER STARS SambórM. 1, Skowron P. 1

:

STRZELEC CHROBERZ
Góra K. 1, Musiał D. 1

2:2
3:2

 

 

 TABELA

M

Z

R

P.

Pkt

BIL.

 

1

STRZELEC CHROBERZ

11

9

2

0

29

91:19

+72

2

KILO WIEJSKIEJ

11

9

1

1

28

66:15

+51

3

SKORPION SKALBMIERZ

11

8

2

1

26

53:20

+33

4

POKER STARS

11

7

3

1

24

47:15

+32

5

PRZEMYKÓW - TARTAK

11

5

2

4

17

59:37

+22

6

BOLESNA PRAWDA

11

4

0

7

12

32:58

-26

7

DRINK TEAM

11

3

2

6

11

29:43

-14

8

DEMOTYWATORZY

10

3

1

6

10

37:55

-18

9

POLONIA SĘDZISZOWICE II

11

2

2

7

8

36:65

-29

10

NAPRZÓD SKALBMIERZ II

11

2

2

7

8

28:58

-30

11

MALIBU SŁONOWICE

11

2

2

7

8

29:76

-47

12

ZORZA MIKOŁAJÓW

11

2

1

8

7

24:65

-41

 

OTWARCIE NOWEGO SEZONU

 

Test