Wojewódzkich Mistrzostw Zrzeszenie LZS w Tenisie Stołowym
 
Wyniki:
Żaczki - 2005 i młodsze
Nazwisko i Imię
Klub
Punkty
Miejsce
Znojek Klaudia
LUKS "Radość" Porzezce
10
I
Zarychta Maria
LUKS "Radość" Porzezce
8
II
Trojanowska Weronika
LZS Czarnocin
7
III
Cerkowniak Zofia
LUKS "Radość" Porzezce
6
IV
Twardowska Natalia
MLKS "Sparta" Kazimierza W.
5
V
Zbojak Paula
LZS Czarnocin
4
VI
Molo Julia
Lzs Czarnocin
3
VII
Żacy - 2005 i młodsi
Nazwisko i Imię
Klub
Punkty
Miejsce
Mucha Wiktor MLKS "Sparta" Kazimierza W
10
I
Niedbała Michał MLKS "Sparta" Kazimierza W.
8
II
Wójcik Paweł ULKS "Zryw" Raczyce
7
III
Wrześniewski Mariusz ULKS "Zryw" Raczyce
6
IV
Obarzanek Filip MLKS "Sparta" Kazimierza W.
5
V
Nurkowski Daniel MLKS "Sparta" Kazimierza W.
4
VI
Gumuła Tomasz LUKS "Radość" Porzecze
3
VII
Gumuła Adam
LUKS "Radość" Porzecze
2
VIII
Rej Michał
LZS Czarnocin
1
IX-XI
Paczkowski Filip
LZS Czarnocin
1
IX-XI
Paczkowski Bartłomiej
LZS Czarnocin
1
IX-XI
Młodziczki - 2003 - 2004
Nazwisko i Imię
Klub
Punkty
Miejsce
Wijas Oliwia LZS Włoszczowa
10
I
Ciosek Magdalena LUKS "Radość" Porzecze
8
II
Robak Natalia LZS Włoszczowa
7
III
Tlaga Wiktoria LUKS "Radość" Porzecze
6
IV
Widak Justyna LZS Czarnocin
5
V
Seweryn Julia LZS Czarnocin
4
VI
Futrzyńska Sandra LZS Czarnocin
3
VII
Sambur Julia LZS Czarnocin
2
VIII
Żwirek Julia MLKS "Sparta" Kazimierza W.
1
IX-XI
Parys Gabriela MLKS "Sparta" Kazimierza W.
1
IX-XI
Gieroń Zuzanna LZS Włoszczowa
1
IX-XI
Młodzicy - 2003 - 2004
Nazwisko i Imię
Klub
Punkty
Miejsce
Stępień Łukasz LUKS "Radość" Porzecze
10
I
Pawlik Marcel LZS Włoszczowa
8
II
Sokołowski Bartosz ULKS "Zryw" Raczyce
7
III
Gała Igor LUKS "Radość" Porzecze
6
IV
Pacholec Bartosz ULKS "Zryw" Raczyce
5
V
Lis Kacper LZS Włoszczowa
4
VI
Kwiecień Paweł MLKS "Sparta" Kazimierza W.
3
VII
Czaja Jakub LZS Włoszczowa
2
VIII
Juszczyk Filip MLKS "Sparta" Kazimierza W.
1
IX
Kadetki - 2001 - 2002
Nazwisko i Imię
Klub
Punkty
Miejsce
Maroń Magdalena LZS Włoszczowa
10
I
Siwek Klaudia LZS Włoszczowa
8
II
Kurek Małgorzata LZS "Nidzica" Dobiesławice
7
III
Jesionka Klaudia LZS "Nidzica" Dobiesławice
6
IV
Bucka Iga MLKS "Sparta" Kazimierza W.
5
V
Kadeci - 2001 - 2002
Nazwisko i Imię
Klub
Punkty
Miejsce
Zapała Krzysztof LUKS "Radość" Porzecze
10
I
Ciosek Szymon LUKS "Radość" Porzecze
8
II
Skoczek Bartłomiej LZS Włoszczowa
7
III
Walasek Paweł LZS Włoszczowa
6
IV
Juniorki - 1998 - 2001
Nazwisko i Imię
Klub
Punkty
Miejsce
Marzec Aleksandra LZS Włoszczowa
10
I
Pietras Ewelina LZS "Nidzica" Dobiesławice
8
II
Pudełko Kamila LZS "Nidzica" Dobiesławice
7
III
Maj Natalia LZS "Nidzica" Dobiesławice
6
IV
Chojnacka Anna LZS Włoszczowa
5
V
Podstawka Wiktoria LZS Włoszczowa
4
VI
Juniorzy - 1998 - 2001
Nazwisko i Imię
Klub
Punkty
Miejsce
Kaczmarek Norbert LZS Włoszczowa
10
I
Żelazny Wiktor LUKS "Radość" Porzecze
8
II
Turczyn Sebastian LZS Włoszczowa
7
III
Gęsikowski Piotr LZS Włoszczowa
6
IV
Mróz Miłosz LUKS "Radość" Porzecze
5
V
Sowa Krzysztof LZS "Nidzica" Dobiesławice
4
VI
Kowalski Krystian MLKS "Sparta" Kazimierza W.
3
VII
Klasyfikacja Drużynowa
Nazwa Klubu
Żaczki
Żacy
Młodziczki
Młodzicy
Kadetki
Kadeci
Juniorki
Juniorzy
Razem
Miejsce
LZS Włoszczowa
0
0
18
14
18
13
19
23
105
I
LUKS "Radość" Porzecze
24
5
14
16
0
18
0
13
89
II
MLKS "Sparta" Kazimierza W.
5
27
2
4
5
0
0
3
45
III
LZS "Nidzica" Dobiesławice
0
0
0
0
13
0
21
4
38
IV
LZS Czarnocin
12
3
14
0
0
0
0
0
29
V
ULKS "Zryw" Raczyce
0
13
0
12
0
0
0
0
25
VI
R E G U L A M I N
I. CEL  :  
- promocja aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży
-  popularyzacja tenisa stołowego wśród dzieci i młodzieży .
- krzewienie idei fair play
- identyfikacja i rozwijanie talentów sportowych
- integracja
- uczczenie 70-lecia LZS
II. ORGANIZATOR  :
- Ministerstwo Sportu i Turystyki
- Krajowe Zrzeszenie LZS
- Świętokrzyskie Zrzeszenie LZS w Kielcach
- Kaźmierski Ośrodek Sportowy  w Kazimierzy Wielkiej
III. TERMIN I MIEJSCE :
   14.05.2016r.  / sobota /  godz. 10.00
   Kaźmierski Ośrodek Sportowy ul. Kościuszki 13
   28-500 Kazimierza Wielka
IV. UCZESTNICTWO  :
Prawo startu mają zawodnicy zrzeszeni  w klubach i sekcjach sportowych LZS województwa świętokrzyskiego  w kategoriach :
  żacy/czki                   -  2005 r. i młodsi
  młodzicy/czki           -  2004 r. – 2003 r.
  kadetki/ci                  -  2002 r. -  2001 r.
  juniorzy/rki              -  2000 r. -  1998 r.
Nie obowiązują licencje PZTS . Każdy zawodnik zobowiązany jest do posiadania legitymacji szkolnej.
V. ZGŁOSZENIA :  - 
 Imienne zgłoszenia do dnia 12.05.2016r na adres :
 Kazimierski Ośrodek Sportowy, ul. Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka
 adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
VI. SYSTEM ROZGRYWEK :
-   uzależniony będzie od ilości zgłoszonych zawodników
VII. PUNKTACJA :
 Punktowanych będzie 16 miejsc wg klucza :
I m-ce -10 pkt., II - 8, III - 7, IV - 6, V - 5, VI -, VII - 3, VIII  2, IX - XII  1 pkt , XIII - XVI  0,5 pkt.
W przypadku zdobycia przez dwie lub więcej drużyn takiej samej liczby punktów  o kolejności będzie decydować wyższe miejsce  indywidualne zawodnika danej drużyny .
VIII. NAGRODY :
  -   zawodnicy za zajęcie miejsc  I – III  otrzymają  medale i dyplomy .          
  -  drużyny w łącznej punktacji  za zajęcie miejsc  -   I - VI otrzymają  puchary i dyplomy .
IX. FINANSOWANIE :
  -     koszty organizacyjne zawodów pokrywa Świętokrzyskie Zrzeszenie LZS w Kielcach .
  -     koszty uczestnictwa pokrywają  delegujące kluby, szkoły.
Wszelkie protesty związane z rozgrywkami, rozstrzygać będzie główny sędzia zawodów .
Rygorystycznie będzie  przestrzegany obowiązek posiadania sprzętu sportowego
/ strój, miękkie obuwie sportowe/ .
 
 
 
 
 
                                                                                  Świętokrzyskie Zrzeszenie
                                                                                  Ludowe Zespoły Sportowe
                                                                                              K I E L C E
Test