PUCHAR LIGI 2015/2016

UWAGA!!!
LOSOWANIE PUCHARU LIGI 17.01.2016 /NIEDZIELA/
GODZINA 19:00
DRUŻYNY KTÓRE NIE WYRAŻAJĄ CHĘCI GRY W PUCHARZE LIGI 2015/2016
PROSZONE SĄ O ZŁOŻENIE PISEMNEJ REZYGNACJI
E-MAIL na adres
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
DO DNIA 17.01.2016


DRUŻYNY KTÓRE POMIMO ZGŁOSZENIA ODDADZĄ MECZ WALKOWEREM
ZOSTANĄ OBCIĄŻONE KARĄ FINANSOWĄ

 

W PUCHARZE LIGI PRAWO GRY MAJĄ WSZYSTKIE DRUŻYNY BIORĄCE UDZIAŁ W ROZGRYWKACH PLF 2015/16.
·      GRAMY SYSTEMEM PUCHAROWYM - PRZEGRYWAJĄCA DRUŻYN ODPADA.
·      SYSTEM ROZGRYWEK PRZEDSTAWIA DOŁĄCZONA TABELA.

WYNIKI LOSOWANIA PUCHARU

Puchar Ligi  2015/2016
 

1

SPÓŁDZIELNIA SIELEC                    

 

    (17)   DEMOTYWATORZY                

32

DEMOTYWATORZY   3:0 vo                    

 

4:2         (1)
 
  DEMOTYWATORZY                    

33

LEWART BEJSCE II       (33)                

 

        9:3   DEMOTYWATORZY            

17

MEBLO DAR                        

 

  (2)   MEBLO DAR                    

48

-      2:6           (18)                    

 

      HOLI SOULS                

16

HOLI SOULS       (41)            

 

            1:12   BEST BRUK        

9

BEST BRUK                    

 

    (19)   BEST BRUK                

24

    6:4                    

 

  (3)   RACHWAŁOWIANKA                    

41

RACHWAŁOWIANKA       (34)                

 

            BEST BRUK            

25

MŁODE WILKI       5:4                

 

4:10      (4)   LEWART                    

40

LEWART BEJSCE   7:5           4:6        

 

    (20)   LEWART                

8

DAREMNY TRUD           (45)        

 

                    RAFIS    

5

RAFIS                    

 

    (21)   RAFIS                

28

NIEPOZORNI   7:4                     

 

4:13                 (5)
  ŚMIŁOWICE                    

37

ŚMIŁOWICE       (35)                

 

        8:2   RAFIS            

21

NABITE KABANOSY                        

 

 3:3 k. 4:3     (6)   NABITE KABANOSY                    

44

BEST BRUK II                        

 

    5:1          (22)   DRINK TEAM                

12

DRINK TEAM       (42)            

 

            6:2   RAFIS        

13

GLADIATOR KRZCZONÓW                    

 

    7:5     GLADIATOR                

20

LSD DOBIESŁAWICE   (23)                    

 

0:3 VO  (7)   METALIKA PIOTROWICE                    

45

METALIKA PIOTROWICE       (36)                

 

        5:8   SZYBCY I WŚCIEK            

29

TOPOLA                        

 

           5:2               (8)   TOPOLA                    

36

K2 KRĘPICE   5:9               2:2 k 5:4    

 

    (24)   SZYBCY I WŚCIEK                

4

SZYBCY I WŚCIEKLI               (47)    

 

                        RAFIS

3

POLONIA SĘDZISZOWICE                    

 

    5:1   POLONIA SĘDZIS                

30

LACON TEAM   (25)                    

 

           4:14             (9)   SCORPION                    

35

SCORPION SKALB       (37)                

 

            RACŁAWICE            

19

STRAŻ SĘDZISZOW                        

 

      O:3 VO      (10)   EDIHAFT                    

46

EDIHAFT BIELECKI        4:6                    

 

    (26)   RACŁAWICE                

14

RACŁAWICE       (43)            

 

                WISŁA        

11

WISŁA OPATOWIEC         3:2            

 

    5:4    WISŁA                

22

ROSIEJÓW NAD STAWEM   (27)                    

 

3:5               (11)
  ZŁOTY TEAM                    

43

ZŁOTY TEAM       (38)                

 

        8:4   WISŁA            

27

FARMACJA                        

 

12:3              (12)   FARMACJA                    

38

WISŁA OPATOWIE II   (28)             3:1        

 

    10:2      ROLMET                

6

ROLMET           (46)        

 

                    WISŁA    

7

TANK CHEM PRZEMYKÓW                    

 

      1:8   ZORZA                

26

CAFFARO   (29)                    

 

              1:4       (13)   ZORZA                    

39

ZORZA MIKOŁAJÓW       (39)                

 

        2:14   PŁYWALNIA KOS            

23

KORYTO                        

 

6:2        (14)   KORYTO                    

42

WŁOSTOWIANKA   3:9                    

 

    (30)   PŁYWALNIA KOS                

10

PŁYWALNIA KOS       (44)            

 

                PŁYWALNIA KOS        

15

WOJCIECHÓW       3:0 vo            

 

    2:8   WOLNI STRZELCY                

18

WOLNI STRZELCY   (31)                    

 

  6:0      (15)   WOLNI STRZELCY                    

47

KILO WIEJSKIEJ       (40)                

 

            WITOWIANKA            

31

PRESTO TEAM       2:5                 

 

            5:6            (16)   NAPRZÓD                    

34

NAPRZÓD SKAL.     (32)                    

 

       3:6    WITOWIANKA                

2

SHOT WITOWIANKA                    
 
WYNIKI
O III MIEJSCE
PŁYWALNIA KOS
Pleszyński R. 1, Piotrowski P. 1
 
BEST BRUK
Bartosik J. 4, Gorzkowski O. 1
2:5
FINAŁ
WISŁA OPATOWIEC
Kępa P. 2
 
RAFIS
Wołowski M. 1, Wendel M. 1
2:2 k 4:5
PŁYWALNIA KOS
Nowak M. 1
  WISŁA OPATOWIEC
Włusek P. 1, Bizoń G. 1, Jurek P. 1
1:3
BEST BRUK
Gorzkowski M. 2, Gorzkowski O. 1, Zakrzewski M. 1
  RAFIS
Adamczyk M. 4, Wołowski M. 1, Wendel M. 1
4:6
WISŁA OPATOWIEC
Wasilewski P. 2, Bizoń G. 1
  RACŁAWICE
Pełka T. 1, Twardowski M. 1
3:2
PŁYWALNIA KOS   SHOT WITOWIANKA 3:0 VO
BEST BRUK
Bzdziuła K. 3, Bartosik J. 2, Wrona D. 2, Zakrzewski M. 2, Bartosik K. 1, Stachura M. 1, , Perlik M. 1
  DEMOTYWATORZY
Włusek M. 1
12:1
RAFIS
Wołowski M. 3, Wendel M. 2, Kawula M. 1
  SZYBCY I WŚCIEKLI
Ziętara M. 1, Wąż M. 1
6:2
ROLMET
Dąbrowski R. 4
  WISŁA OPATOWIEC
Stalmach M. 3, Bizoń G. 2, Jurek P. 2, Włusek P. 1
4:8
HOLI SOULS
Skinder T. 2, Antos K. 1
  DEMOTYWATORZY
Kurczyna B. 3, Wieczorek M. 2, Jachna K. 1, Jach B. 1, Cebula K. 1, samobójcza
3:9
SZYBCY I WŚCIEKLI
Dworak Ł. 3, Wąż M. 2, Tabor K. 2, Walkiewicz M. 1
  GLADIATOR KRZCZONÓW
Sala J. 2, Modzelewski A. 1, Stokłosa D. 1, Stokłosa A. 1
8:5
SHOT WITOWIANKA
Kudelski B. 4, Niciarz P. 1
  WOLNI STRZELCY
Grobys K. 1, Wilk B. 1
5:2
BEST BRUK
Wrona D. 3, Bartosik J. 2
  LEWART BEJSCE
Klepacz P. 4
5:4
GLADIATOR KRZCZONÓW
Sala J. 5, Stokłosa A. 2
  METALIKA PIOTROWICE
Chlebica J. 2, Zaleśny R. 1, Zaleśny A. 1, Zaleśny R. 1
7:5
PŁYWALNIA KOS
Wątek N. 5, Piotrowski P. 4, Szlembarski M. 2,
Antos R. 1,  Cieśla D. 1, Pleszyński R. 1
  ZORZA MIKOŁAJÓW
Niedźwiedź ł. 2
14:7
WISŁA OPATOWIEC
Kępa P. 2, Jurek P. 1, Włusek P. 1, Stalmach M. 1
  ZŁOTY TEAM
Porebski Ł. 1, Kumor D. 1, Parlak P. 1
5:4
BEST BRUK
Bartosik J. 2, Zakrzewski M. 2, Stachura M. 1, Perlik M. 1
  RACHWAŁOWIANKA
Badzioch P. 2, Trybała S. 1, Trybała P. 1
6:4
DAREMNY TRUD
Przebieracz H. 3, Olesiński K. 1, Nowak M. 1
  LEWART BEJSCE
Klepacz P. 3, Kucharski Ł. 3, Gruchała M. 1
5:7
RAFIS
Wołowski M. 4, Stępień R. 2, Adamczyk M. 1
  DRINK TEAM
Pobiega M. 2
8:2
RACŁAWICE
Twardowski M. 2, Pełka T. 2, Pełka P. 1, Musiał M. 1
  EDIHAFT BIELECKI
Bielecki D. 3, samobójcza
6:4
WOJCIECHÓW
Kupiszewski H. 1, Pietrzyk A. 1
  WOLNI STRZELCY
Wilk B. 3, Kozieł K. 1, Grobys K. 1,  Śmiech D. 1,       Klasiński D. 1, Musiał A. 1
2:8
DEMOTYWATORZY
 
  SPÓŁDZIELNIA SIELEC
 
3:0 VO
WOLNI STRZELCY
Grobys K. 2, Śmiech D. 2, WilkB. 1, Musiał A. 1
  KILO WIEJSKIEJ
 
6:0
TANK CHEM PRZEMYKÓW
Noga S. 1
  ZORZA MIKOŁAJÓW
Niedźwiedź Ł. 3, Misiewicz Ł. 1, Gadawski Ł. 1, Niedźwiedź A. 1, Zapart D. 1, Wiącek K. 1
1:8
LSD DOBIESŁAWICE   METALIKA PIOTROWICE 0:3 VO
SHOT WITOWIANKA
Przybył W. 4, Kudelski B. 1, Siwiecki M. 1
  NAPRZÓD SKALBMIERZ
Nowak A. 2, Jędruch Ł. 1
6:3
POLONIA SĘDZISZOWICE
Jaworski D. 3, Jesionka B. 2
  SCORPION SKALBMIERZ
Gołębiowski N. 1
5:1
DRINK TEAM
Leżoń W. 3, Pobiega M. 2
  NABITE KABANOSY
Bomba M. 1
5:1
PŁYWALNIA KOS
Watek N. 3, Piotrowski P. 3, Nowak M. 2, Cieśla D. 1
  KORYTO
Cichy D. 3
9:3
MEBLO DAR
Gołębiowski Sz. 1, Nowak P. 1
 
HOLI SOULS
Pierzchała P. 2, Gala J. 1, Skinder T. 1, Wątek A. 1,
Szmigiel Sz. 1
2:6
RAFIS
Adamczyk M. 3, Wendel M. 2, Stępień R. 1,
Wołowski M. 1
  ŚMIŁOWICE
Tabor B. 2, Zgała P. 1, Mocherek D. 1
7:4
ROLMET
Armatys T.  4, Adamski K. 3, Dąbrowski R. 2,
Filipczak K. 1
  FARMACJA
Gącik D. 2
10:2
LEWART BEJSCE
Szczęśniak K. 3, Zuwała K. 2, Klepacz P. 2,
Gruchała M. 2, Kucharski Ł. 1
  MŁODE WILKI
Dymek B. 3, Paczkowski A. 1.
10:4
TOPOLA
Fakowski P. 2, Pawlik D. 2, Fakowski T. 1.
  SZYBCY I WSCIEKLI
Wieczorek D. 4, Wąż M. 2, Tabor K. 1, Walkiweicz M. 1
5:9
STRAŻ SĘDZISZOWICE
  EDIHAFT BIELECKI 0:3 vo
LACON TEAM
Kaczmarek W. 2, Machynia A. 1,  Płaszewski M. 1
  SCORPION SKALBMIERZ
Fucia Z. 4, Chećko P. 2, Fasolewski M. 2, Wojtusik D. 2, Kułaga Ł. 2,  Pisarek Ł. 2
4:14
CAFFARO
Piotrowski P. 1
  ZORZA MIKOŁAJÓW
Wiącek K. 3, Niedźwiedź Ł. 1.
1:4
PRESTO TEAM
Szczepanik P. 2, Rychlicki R. 1, Sobczyk S. 1, Wcisło A. 1
  NAPRZÓD SKALBMIERZ
Sobieraj J. 2,  Nowak A. 2, Pozłótka J. 1, Wójcik W. 1
5:6
FARMACJA
Prokop P. 2, Gącik D. 2, Górniak K. 2, Nowak D. 2, Kozioł M. 1,
Maciąg W. 1, Noga B. 1, Rasała R. 1
 
WISŁA OPATOWIEC II
Franasik E. 1, Korzec M. 1, Milczyński K. 1
12:3
TOPOLA
Fakowski P. 4, Fakowski T. 1
 
K2 KRĘPICE, KOBYLNIKI
Porębski R. 1, Kwiecień P. 1
5:2
KORYTO
WrzesieńM. 3, Cichy K. 2, Jędras S. 1
 
WŁOSTOWIANKA
Święs A. 1,  Chuchmacz P. 1
6:2
DEMOTYWATORZY
Krzemiński S. 2, Jach B. 1, Kurczyna B. 1
 
LEWART BEJSCE II
Stankiewicz M.  2
4:2
NABITE KABANOSY
Magiera Sz. 1, Macugowski E. 1, Skowron P.  1
  BEST BRUK II
Kwiecień Sz. 3
3:3 K. 4:3
ZŁOTY TEAM
KAdzielski M. 4, Musiał D. 1
  ROSIEJÓW NAD STAWEM
Nowak D. 2, Szostak D. 1
5:3
ŚMIŁOWICE
Czekaj M. 5, Sowa M. 2, Marzec Ł. 2, Kukuła M. 1, Zgała P. 1,
Tabor B. 1, Kurczab P. 1
 
NIEPOZORNI
Kuśnierz J. 2, Cieślik K. 1, Gł
13:4

 

Test