PUCHAR LIGI 2014/2015


DRUŻYNY KTÓRE POMIMO ZGŁOSZENIA ODDADZĄ MECZ WALKOWEREM
ZOSTANĄ OBCIĄŻONE KARĄ FINANSOWĄ

WYNIKI LOSOWANIA PUCHARU

Puchar Ligi  2014/2015
 

1

PŁYWALNIA KOS I                    

 

    3:1   PŁYWALNIA KOS                

32

DAREMNY TRUD                        

 

5:5    k 2:3   NAPRZÓD S                    

33

NAPRZÓD SKALBM                        

 

        9:4   PŁYWALNIA            

17

PRESTO TEAM                        

 

    PRESTO                    

48

    5:1                    

 

      TOPOLA                

16

TOPOLA       8:2            

 

            (1)   PŁYWALNIA        

9

MŁODE WILKI                    

 

    1:2   ŚMIŁOWICE                

24

ŚMIŁOWICE                        

 

    ŚMIŁOWICE                    

41

                         

 

        4:6   METALIKA            

25

METALIKA PRZEMY                        

 

    METALIKA                    

40

    10:5                    

 

        METALIKA                

8

STRAŻ SĘDZISZOWICE           7:3        

 

                (5)   PŁYWALNIA    

5

CAFFARO I                    

 

3:0 vo       CAFFARO I                

28

RAFIS II                        

 

3:2   RAFIS II                    

37

NIEPOZORNI                        

 

        8:1   CAFFARO I            

21

SĄ GORSI                        

 

9:6   SĄ GORSI                    

44

KS KRÓLWSCY                        

 

    2:7   ZORZA                

12

ZORZA MIKOŁAJÓW       5:3            

 

            (2)   CAFFARO I        

13

WOJCIECHÓW                    

 

    5:18   LEWART                

20

LEWART BEJSCE                        

 

    LEWART                    

45

                         

 

        1:4   SHOT            

29

WOLNI STRZELCY                        

 

1:8   RACHWAŁOWIANKA                    

36

RACHWAŁOWIANKA                        

 

    2:3   SHOT                

4

SHOT WITOWIANKA                    

 

                    2:8   ROLMET

3

BEST BRUK                    

 

    8:3   BEST BRUK                

30

STRAŻ KAZIMIERZA                        

 

2:4   EDIHAFT                    

35

EDIHAFT CZAJĘCZY                        

 

        8:5   BEST BRUK            

19

SZYBCY I WŚCIEKLI                        

 

    SZYBCY                    

46

                         

 

    7:2   SZYBCY I WŚCIE                

14

KORYTO       1:2            

 

            (3)   MARSYLIA        

11

ZŁOTY TEAM                    

 

    10:2   ZŁOTY TEAM                

22

CAFFARO II                        

 

    CAFFARO II                    

43

                         

 

        2:5   MARSYLIA            

27

LSD DOBIESŁAWICE                        

 

3:7   DRINK TEAM                    

38

DRINK TEAM                        

 

    17:4   MARSYLIA                

6

MARSYLIA           1:3        

 

                (6)   ROLMET    

7

STRZELEC CHROBERZ                    

 

    4:3   STRZELEC                

26

SCORPION SKAL                        

 

6:3   SCORPION                    

39

HOLY SOULS                        

 

        4:4   STRZELEC            

23

ŁAPSZÓW       k 4:3                

 

    ŁAPSZÓW                    

42

                         

 

    2:6   GLADIATOR                

10

GLADIATOR KRZCZONÓW       4:5            

 

            (4)   ROLMET        

15

WISŁA OPATOWIEC II                    

 

    2:7   WISŁA I                

18

WISŁA OPATOWIEC                        

 

    WISŁA I                    

47

                         

 

        3:5   ROLMET            

31

KILO WIEJSKIEJ                        

 

5:2   KILO WIEJSKIEJ                    

34

MEBLO DAR                        

 

    5:11   ROLMET                

2

ROLMET                    
 

WYNIKI

ROLMET
Musiał M. 2, Gąsior M. 2, Dąbrowski R. 2,  Sobczyk D. 1, Ciekalski R. 1
  PŁYWALNIA KOS
Kuśnierz J. 2
8:2
MARSYLIA
Oraczewski P. 3, Jagła S. 2, Czajka P. 1
  CAFFARO I
Sambór M. 1
6:1
PŁYWALNIA KOS
Witek K. 3,  Kuśnierz J. 2, Szlembarski M. 1, Antos R. 1
  CAFFARO I
Stalmach Ł. 3
7:3
ROLMET
Ciekalski R. 1, Sobczyk D. 1, Dąbrowski R. 1
  MARSYLIA
Czajka P. 1
3:1
PŁYWALNIA KOS
Nowak M. 2, Piotrowski P. 2, Kuśnierz J. 1, Antos R. 1,
Nowak D. 1, Szlembarski M. 1
  METALIKA PRZEMYKÓW
Salamon P. 2
8:2
SHOT WITOWIANKA
Góra Sz. 1, Przybył W. 1, Niciarz P. 1
  CAFFARO I
Wiącek K. 2, Sambór M. 2, Piotrowski P. 1
3:5
BEST BRUK
Zakrzewski M. 1
  MARSYLIA
Suchan D. 1,  Jagła S. 1
1:2
ROLMET
Sobczyk D. 2, Radziszewski P. 1, Dąbrowski R. 1, Gąsior M. 1
  STRZELEC CHROBERZ
Kempkiewicz J. 2, Wieczorek D. 1, Nogacki W. 1
5:4
GLADIATOR KRZCZONÓW
Stokłosa D. 3, Fetela K. 1
  STRZELEC CHROBERZ
Wieczorek D. 2, Kempkiewicz J. 1, Nogacki W. 1

4:4

k 3:4

LEWART BEJSCE
Kucharski Ł. 1
  SHOT WITOWIANKA
Przybył W. 3, Domagała K. 1
1:4
CAFFARO I
Sambór M. 4, Wiącek K. 2, Lech T. 2
  ZORZA MIKOŁAJÓW
Niedźwiedź A. 1
8:1
SZYBCY I WŚCIEKLI
Wąż M. 3, Nowak D. 1, Kaleta E. 1
  BEST BRUK
Wrona D. 2, Zakrzewski M. 2, Bartosik K. 1, Bartosik J. 1, Gorzkowski O. 1, Grzegorczyk M. 1
5:8
STRZELEC CHROBERZ
Gajda P. 1, Kempkiewicz J. 1, Góra K. 1, Wieczorek D. 1
  SCORPION SKALBMIERZ
Borek M. 1, Gołębiowski N. 1, Skora Ł. 1
4:3
ŚMIŁOWICE
Sowa M. 2, Kubata K. 2
  METALIKA PRZEMYKÓW
Gwóźdź D. 4, Salamon P. 2
4:6
ZŁOTY TEAM
Krzemiński M. 1, Kumor D. 1
 
MARSYLIA
Suchan D. 2, Czajka P. 1, Dziwiszewski K. 1, Oraczewski P. 1
2:5
WISŁA OPATOWIEC
Stalmach M. 1, Gruchała M. 1, Leszczak S. 1
 
ROLMET
Wołowski M. 2, Klim D. 1, Dąbrowski R. 1,
Gąsior M. 1
3:5
MARSYLIA
Czajka P. 5, Dziwiszewski K. 5, Suchan D. 2, Kułaga Ł. 2,  Makuch M. 2, Jaros A. 1
  DRINK TEAM
Leżoń W. 2, Tomczyk G. 1, Pietrzyk P. 1
17:4
CAFFARO I
 
  RAFIS II
 
3:0 VO
PŁYWALNIA KOS
Piotrowski P. 4, Witek K. 3, Pleszyński R. 1, Kuśnierz J. 1
  TOPOLA
Pawlik D. 1, Pawlik W. 1, Śmiech D. 1, Marzec S. 1
9:4
EDIHAFT CZAJĘCZYCE
Śpiewak E. 2, Czerwiec M. 1
  BEST BRUK
Nęga K. 3, Krawiec A. 2, Stanek M. 2, Wrona D. 1
3:8
RACHWAŁOWIANKA
Stalmach D. 1, Trybała S. 1
  SHOT WITOWIANKA
Góra M. 1, Przybył W. 1, Krzysztof T. 1
2:3
SCORPION SKALBMIERZ
Chećko P. 2, Fasolewski M. 2, Borek M. 1, Fucia Z. 1
  HOLI SOULS
Gaweł K. 1, Gala J. 1, Gaweł S. 1
6:3
METALIKA PRZEMYKÓW
Bysiński P. 3, Gwóźdź D. 3, Zaleśny R. 2, Salamon P. 2
  STRAŻ SĘDZISZOWICE
Nowak P. 3, Jaworski D. 2
10:5
WISŁA OPATOWIEC II
Stankiewicz M. 1, Kabat H. 1
  WISŁA OPATOWIEC
Stalmach M. 1, Kowalski D. 1, Kowalski P. 1, Włusek P. 1, Gruchała M. 1, Leszczak S. 1,         Bober W. 1
2:7
LSD DOBIESŁAWICE
Sewerym M. 3
  DRINK TEAM
Baran Ł. 3, Leżoń W. 2, Pobiega M. 1, Pietrzyk P. 1
3:7
ZŁOTY TEAM
Krzemiński M. 3, Francuz W. 3, Wójcik M. 2
Kasperczyk M. 1, Kumor D. 1
  CAFFARO II
Kosela K. 1, Markiewicz K. 1
10:2

GLADIATOR

Fetela K. 2, Stokłosa A. 2, Modzelewski A. 1, sam 1.
  ŁAPSZÓW
Mocherek D. 1, .sam 1.
6:2
PŁYWALNIA KOS
Witek K. 2, Szembarski M. 1
  NAPRZÓD
Sobieraj J, 1,
3:1
MŁODE WILKI
Prokop P. 1,
  ŚMIŁOWICE
Kukuła M. 1, Zawartka K. 1,
1:2
ZORZA
Niedzwiedź Ł. 3, Misiewuicz Ł 2, Wątek M.1, Zioło A. 1,
  SĄ GORSI
Kaczmarczyk P. 1, Gącik D. 1
7:2
SZYBCY I WŚCIEKLI
Kaleta E. 2, Wąż M. 2, Gołębiowski M. 1, Gołębiowski P. 1, Rasła R. 1
  KORYTO
Cichy D. 1, Krzysztowczyk D. 1
7:2
LEWART
Zając M. 6, Włudarz M. 6, Kupiszewski Ł 3,  Walasek P. 1, Magiera S. 1,  Biskup T. 1
  WOJCIECHÓW
Jędras S. 3, Durbacz D.2
18:5
ROLMET
Dąbrowski R. 5, Gąsior M. .3, Watek K. 1, Sobczyk D. 1, Ciekalski R. 1
  KILO WIEJSKIEJ
Myśliwiec J. 3, Aksamit D. 1, Klęk J. 1
11:5
STRAŻ KW
Sieczkowski L. 1, Golba S. 1
  EDIHAFT
Woźniak G. 2, Grabski Sz. 2
2:4
WOLNI STRZELCY
Wilk K. 1
  RACHWAŁOWIANKA
Trzaska K. 2, Stalmach D.1, Trybała S. 1, Ślaski M. 1, Przebieracz K. 1, Trędowski K. 1, Trybała P. 1
1:8
TOLOLA
Śmiech D. 3, Nowak M. 1, Pawlik W. 1
  PRESTO TEAM
Wiejacha W. 1
5:1
DAREMNY TRUD
Olesiński K. 3, Jaworski P. 1, Przebieracz H. 1
  NAPRZÓD SKALBMIERZ
 Nowak D. 4, Gaweł D. 1
5:5 K 2:3
RAFIS II
 Możdżeń A. 2, Kubiński A. 1
  NIEPOZORNI
 Biernat D. 1, Jaros K. 1
3:2
KILO WIEJSKIEJ
Łąkas D. 2, Skotarski M. 1, Klęk J. 1, Aksamit D. 1
 
MEBLO DAR
 Zapiór T. 1, Kuca N. 1

5:2

KS KRÓLEWSCY
 Firka M. 4, Buski M. 1, Sadowski A. 1
 
SĄ GORSI
 Gącik D. 5, Kaczmarczyk W. 2, Lech G. 2
6:9

 

 

Test