POWIATOWA LIGA W TENISIE STOŁOWYM 2014
WYNIKI
SZKOŁY PODSTAWOWE - DZIEWCZĘTA MŁODSZE
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
|
Punkty
|
Suma punktów
|
Punkty
|
Suma punktów
|
|||||
1
|
KAŁAT JULIA
|
GORZKÓW
|
20
|
20
|
40
|
0
|
40
|
III
|
2
|
ADAMUSIK AGATA
|
GORZKÓW
|
17
|
17
|
34
|
17
|
51
|
I
|
3
|
DERA URSZULA
|
GORZKÓW
|
15
|
15
|
30
|
20
|
50
|
II
|
4
|
NAWROT ROKSANA
|
GORZKÓW
|
13
|
12
|
25
|
11
|
36
|
IV
|
5
|
WIEJACHA WIKTORIA
|
CUDZYNOWICE
|
0
|
13
|
13
|
13
|
26
|
V
|
6
|
GRUDZIEŃ PAULINA
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
0
|
0
|
15
|
15
|
VI
|
7
|
KOZIOŁ NATALIA
|
CUDZYNOWICE
|
0
|
0
|
0
|
12
|
12
|
VII
|
8
|
SOBCZYK ANDZELIKA
|
CUDZYNOWICE
|
0
|
0
|
0
|
10
|
10
|
VIII
|
SZKOŁY PODSTAWOWE - DZIEWCZĘTASTARSZE
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda punkty
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
|
Punkty
|
Suma punktów
|
Punkty
|
Suma punktów
|
|||||
1
|
RUMAS KATARZYNA
|
KRZCZONÓW
|
20
|
0
|
20
|
11
|
31
|
VI
|
2
|
WITEK KAMILA
|
GORZKÓW
|
17
|
17
|
34
|
5
|
39
|
IV
|
3
|
KOWALCZYK KATARZYNA
|
KRZCZONÓW
|
15
|
13
|
28
|
15
|
43
|
III
|
4
|
KUREK MAŁGORZATA
|
DOBIESŁAWICE
|
13
|
20
|
33
|
17
|
48
|
I
|
5
|
RAJSKA KATARZYNA
|
GORZKÓW
|
12
|
12
|
24
|
20
|
44
|
II
|
6
|
CICHA DOMINIKA
|
GORZKÓW
|
11
|
15
|
26
|
12
|
38
|
V
|
7
|
WOŹNIAK EMILIA
|
KRZCZONÓW
|
10
|
3
|
13
|
3
|
16
|
XI
|
8
|
MAGIERA JUSTYNA
|
GORZKÓW
|
9
|
3
|
12
|
9
|
21
|
IX
|
9
|
FENDRYCH ALEKSANDRA
|
CUDZYNOWICE
|
5
|
5
|
10
|
0
|
10
|
XIV
|
10
|
WALCZAK MARITA
|
DOBIESŁAWICE
|
5
|
11
|
16
|
3
|
19
|
X
|
11
|
MAZUREK AGATA
|
DOBIESŁAWICE
|
5
|
0
|
5
|
5
|
10
|
XIV
|
12
|
SZWAJCA DOMINIKA
|
CUDZYNOWICE
|
5
|
5
|
10
|
3
|
13
|
XII
|
13
|
PRAGNĄCA KAMILA
|
CUDZYNOWICE
|
3
|
3
|
6
|
5
|
11
|
XIII
|
14
|
SZLUCHCIK WERONIKA
|
KRZCZONÓW
|
3
|
5
|
8
|
0
|
8
|
XV
|
15
|
KUC ALEKSANDRA
|
CUDZYNOWICE
|
3
|
10
|
13
|
10
|
23
|
VII
|
16
|
PIWOWARCZYK NICOLA
|
CUDZYNOWICE
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XVII
|
17
|
ORACZ KINGA
|
OPATOWIEC
|
0
|
9
|
9
|
13
|
22
|
VIII
|
18
|
TETELA KASIA
|
GORZKÓW
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
XVI
|
19
|
ŻABICKA SYLWIA
|
SKALBMIERZ
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
XVII
|
20
|
STOKSIK KLAUDIA
|
KRZCZONÓW
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
XVI
|
21
|
LISIEWICZ WIKTORIA
|
KRZCZONÓW
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XVII
|
STARSZSZKOŁY PODSTAWOWE - CHŁOPCY MŁODSI
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
|
Punkty
|
Suma punktów
|
Punkty
|
Suma punktów
|
|||||
1
|
LUTY MARCEL
|
SKALBMIERZ
|
20
|
12
|
32
|
12
|
44
|
II
|
2
|
SKOWRON BARTOSZ
|
DOBIESŁAWICE
|
17
|
5
|
22
|
11
|
33
|
IV
|
3
|
JUSZCZYK FILIP
|
CUDZYNOWICE
|
15
|
0
|
15
|
15
|
30
|
VI
|
4
|
CHUMIKOWSKI KACPER
|
CUDZYNOWICE
|
13
|
20
|
33
|
17
|
50
|
I
|
5
|
BANAŚ JAKUB
|
SKALBMIERZ
|
12
|
11
|
23
|
9
|
32
|
V
|
6
|
PRZYBYCIEŃ KAMIL
|
SKALBMIERZ
|
11
|
17
|
28
|
5
|
32
|
V
|
7
|
JANIEC MACIEJ
|
KRZCZONÓW
|
10
|
9
|
19
|
5
|
24
|
VIII
|
8
|
PRUSEK JAKUB
|
SKALBMIERZ
|
9
|
13
|
22
|
20
|
42
|
III
|
9
|
KOZIŃSKI PATRYK
|
SP3
|
5
|
10
|
15
|
0
|
15
|
X
|
10
|
AUGUSTYN NORBERT
|
KRZCZONÓW
|
5
|
3
|
8
|
3
|
11
|
XI
|
11
|
LEŚNIAK SEBASTIAN
|
KRZCZONÓW
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
XV
|
12
|
MATRAS DOMINIK
|
SP3
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
XV
|
13
|
KUC HUBERT
|
CUDZYNOWICE
|
3
|
15
|
18
|
10
|
28
|
VII
|
14
|
PALUCH FILIP
|
KRZCZONÓW
|
3
|
3
|
6
|
0
|
6
|
XIV
|
15
|
GALUS ALEKSANDER
|
CUDZYNOWICE
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XVI
|
16
|
PIETRAS KACPER
|
DOBIESŁAWICE
|
3
|
3
|
6
|
13
|
19
|
IX
|
17
|
MOTYKA JAKUB
|
CUDZYNOWICE
|
0
|
5
|
5
|
3
|
8
|
XIII
|
18
|
KWIECIEŃ PAWEŁ
|
CUDZYNOWICE
|
0
|
5
|
5
|
5
|
10
|
XII
|
19
|
TWARDOWSKI SEBASTIAN
|
CUDZYNOWICE
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
XV
|
20
|
KOZIOŁ JAKUB
|
KRZCZONÓW
|
0
|
3
|
3
|
3
|
6
|
XIV
|
21
|
CHUMIKOWSKI OSKAR
|
CUDZYNOWICE
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
XV
|
22
|
GRUDZIEŃ BARTOSZ
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XVI
|
STARSZSZKOŁY PODSTAWOWE - CHŁOPCY STARSI
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
| |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Punkty
|
Suma punktów
|
Punkty
|
Suma punktów
|
|||||
1
|
MARZEC DAMIAN
|
DOBIESŁAWICE
|
20
|
20
|
40
|
20
|
60
|
I
|
2
|
JANIEC HUBERT
|
KRZCZONÓW
|
17
|
17
|
34
|
17
|
51
|
II
|
3
|
PUDEŁKO ERYK
|
DOBIESŁAWICE
|
15
|
12
|
27
|
13
|
40
|
III
|
4
|
LIS DAWID
|
GORZKÓW
|
13
|
5
|
18
|
9
|
27
|
VI
|
5
|
MAZUR BARTOSZ
|
CUDZYNOWICE
|
12
|
11
|
23
|
5
|
28
|
V
|
6
|
NIEDŹWIEDŹ TOMASZ
|
DOBIESŁAWICE
|
11
|
10
|
21
|
5
|
26
|
VII
|
7
|
BIEŃKUŃSKI ROBERT
|
GORZKÓW
|
10
|
15
|
25
|
15
|
40
|
III
|
8
|
FRYT KACPER
|
CUDZYNOWICE
|
9
|
5
|
14
|
5
|
19
|
VIII
|
9
|
KOWALSKI KAMIL
|
GORZKÓW
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
XIV
|
10
|
ADAMCZYK MICHAŁ
|
KRZCZONÓW
|
5
|
3
|
8
|
3
|
11
|
XII
|
11
|
KOCERBA JAKUB
|
SKALBMIERZ
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
XIV
|
12
|
KALINA ADRIAN
|
GORZKÓW
|
5
|
13
|
18
|
11
|
29
|
IV
|
13
|
NOWAK KAMIL
|
CUDZYNOWICE
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XV
|
14
|
KOCERBA HUBERT
|
DOBIESŁAWICE
|
3
|
0
|
3
|
3
|
6
|
XIII
|
15
|
STANISZEWSKI JAKUB
|
DOBIESŁAWICE
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XV
|
16
|
BANASIK OSKAR
|
SP3
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XV
|
17
|
PLACEK SYLWESTER
|
SKALBMIERZ
|
0
|
9
|
9
|
5
|
14
|
X
|
18
|
KOŚCIÓŁEK BARTOSZ
|
OPATOWIEC
|
0
|
5
|
5
|
12
|
17
|
IX
|
19
|
JAGIELNIK DAWID
|
GORZKÓW
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
XIV
|
20
|
BĄCZEK JAKUB
|
SKALBMIERZ
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
XV
|
21
|
KRAWCZYK MIŁOSZ
|
OPATOWIEC
|
0
|
3
|
3
|
10
|
13
|
XI
|
22
|
BARAN GABRIEL
|
DOBIESŁAWICE
|
0
|
3
|
3
|
3
|
6
|
XIII
|
23
|
PALUCH KACPER
|
KRZCZONÓW
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XV
|
KLASYFIKACJA SZKOŁA PODSTAWOWA
L.p
|
SZKOŁA
|
I Runda
|
SUMA PKT.
|
II Runda
|
SUMA PKT.
|
SUMA PO II RUND.
|
III Runda
|
SUMA PKT.
|
SUMA PKT.
|
MIEJSCE PO III RUND.
|
|||
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
||||||||
1
|
KRZCZONÓW
|
42
|
45
|
87
|
35
|
21
|
56
|
143
|
34
|
31
|
65
|
208
|
IV
|
2
|
GORZKÓW
|
28
|
92
|
120
|
33
|
96
|
129
|
249
|
35
|
89
|
124
|
373
|
I
|
3
|
DOBIESŁAWICE
|
66
|
23
|
89
|
50
|
31
|
81
|
170
|
65
|
40
|
105
|
275
|
II
|
4
|
CUDZYNOWICE
|
55
|
13
|
68
|
56
|
36
|
92
|
160
|
52
|
51
|
103
|
263
|
III
|
5
|
SKALBMIERZ
|
48
|
0
|
48
|
54
|
3
|
57
|
105
|
46
|
0
|
46
|
151
|
V
|
6
|
SP3 KAZIMIERZA WIELKA
|
13
|
0
|
13
|
10
|
0
|
10
|
23
|
0
|
0
|
0
|
23
|
VII
|
7
|
OPATOWIEC
|
0
|
0
|
0
|
8
|
9
|
17
|
17
|
22
|
13
|
35
|
52
|
VI
|
GIMNAZJUM - DZIEWCZĘTA
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
|
Punkty
|
Suma punktów
|
Punkty
|
Suma punktów
|
|||||
1
|
STĘPIEŃ MARZENA
|
CZYŻOWICE
|
20
|
13
|
33
|
5
|
38
|
IV
|
2
|
PIETRAS EWELINA
|
CZYŻOWICE
|
17
|
15
|
32
|
15
|
47
|
II
|
3
|
ANTOS PATRYCJA
|
WIELGUS
|
15
|
5
|
20
|
10
|
30
|
VII
|
4
|
KOZIŃSKA KLAUDIA
|
CZYŻOWICE
|
13
|
5
|
18
|
11
|
39
|
III
|
5
|
PUDEŁKO KAMILA
|
CZYŻOWICE
|
12
|
20
|
32
|
17
|
49
|
I
|
6
|
BYSIŃSKA NATALIA
|
KW
|
11
|
-
|
11
|
0
|
11
|
XI
|
7
|
RADZISZEWSKA KATARZYNA
|
KW
|
10
|
10
|
20
|
0
|
20
|
VIII
|
8
|
MAJ NATALIA
|
CZYŻOWICE
|
9
|
12
|
21
|
13
|
34
|
V
|
9
|
GOCYK KINGA
|
CZYŻOWICE
|
5
|
5
|
10
|
3
|
13
|
X
|
10
|
DĄBROWSKA MILENA
|
CZYŻOWICE
|
5
|
-
|
5
|
5
|
10
|
XII
|
11
|
BIEL ANGELIKA
|
CZYŻOWICE
|
5
|
17
|
22
|
12
|
34
|
V
|
12
|
GOCYK EWELINA
|
CZYŻOWICE
|
5
|
3
|
8
|
9
|
17
|
IX
|
13
|
WĄTEK OLIWIA
|
WIELGUS
|
3
|
3
|
6
|
5
|
11
|
XI
|
14
|
PIETRAS AGNIESZKA
|
CZYŻOWICE
|
3
|
9
|
12
|
5
|
17
|
IX
|
15
|
GAWEŁ KATARZYNA
|
SKALBMIERZ
|
3
|
3
|
6
|
3
|
9
|
XIII
|
16
|
MAJ ANNA
|
KW
|
3
|
-
|
3
|
3
|
6
|
XV
|
17
|
GZYL WIKTORIA
|
CZYŻOWICE
|
-
|
11
|
11
|
20
|
31
|
VI
|
18
|
KSIĄŻEK ANNA
|
CZYŻOWICE
|
-
|
5
|
5
|
3
|
8
|
XIV
|
19
|
KILIAN MAGDALENA
|
WIELGUS
|
-
|
3
|
3
|
0
|
3
|
XVI
|
GIMNAZJUM - CHŁOPCY
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
|
Punkty
|
Suma punktów
|
Punkty
|
Suma punktów
|
|||||
1
|
SKOTARCZYK MICHAŁ
|
CZYŻOWICE
|
20
|
17
|
37
|
15
|
52
|
I
|
2
|
PARADA PIOTR
|
CZYŻOWICE
|
17
|
0
|
17
|
10
|
27
|
V
|
3
|
PUDEŁKO ALBERT
|
CZYŻOWICE
|
15
|
20
|
35
|
17
|
52
|
I
|
4
|
WOŹNIAK WOJCIECH
|
WIELGUS
|
13
|
0
|
13
|
0
|
13
|
VIII
|
5
|
ŁAKOTA MARCIN
|
WIELGUS
|
12
|
13
|
25
|
11
|
36
|
III
|
6
|
WĄTEK ALBERT
|
WIELGUS
|
11
|
0
|
11
|
0
|
11
|
IX
|
7
|
PIETRZYK PATRYK
|
CZYŻOWICE
|
10
|
12
|
22
|
20
|
42
|
II
|
8
|
KLIMCZYK ŁUKASZ
|
WIELGUS
|
9
|
5
|
14
|
0
|
14
|
VII
|
9
|
GÓRNIAK KAMIL
|
WIELGUS
|
5
|
0
|
5
|
0
|
5
|
XIII
|
10
|
BURAS MATEUSZ
|
SKALBMIERZ
|
5
|
10
|
15
|
13
|
28
|
IV
|
11
|
NOGA BARTŁOMIEJ
|
KW
|
5
|
5
|
10
|
0
|
10
|
X
|
12
|
KONWANT TOMASZ
|
SKALBMIERZ
|
5
|
11
|
16
|
5
|
21
|
VI
|
13
|
NOWAK DANIEL
|
KW
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XIV
|
14
|
POZŁÓTKA JAKUB
|
SKALBMIERZ
|
3
|
3
|
6
|
3
|
9
|
XI
|
15
|
KAMIŃSKI ADRIAN
|
WIELGUS
|
3
|
0
|
3
|
5
|
8
|
XII
|
16
|
PAWLIK DOMINIK
|
TOPOLA
|
3
|
0
|
3
|
0
|
3
|
XIV
|
17
|
SOJA DANIEL
|
CZYŻOWICE
|
0
|
15
|
15
|
12
|
27
|
V
|
18
|
STOKŁOSA JAKUB
|
WIELGUS
|
0
|
9
|
9
|
0
|
9
|
XI
|
19
|
WOJTUSIK DOMINIK
|
SKALBMIERZ
|
0
|
5
|
5
|
3
|
5
|
XIII
|
20
|
PIETRAS MICHAŁ
|
CZYŻOWICE
|
0
|
5
|
5
|
0
|
5
|
XIII
|
21
|
TOMCZYK GRZEGORZ
|
CZYŻOWICE
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
XIV
|
22
|
SZYJA DANIEL
|
CZYŻOWICE
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
XIV
|
23
|
KOZIOŁ MICHAŁ mł
|
KW
|
0
|
3
|
3
|
0
|
3
|
XIV
|
24
|
WILK KRYSTIAN
|
WIELGUS
|
0
|
0
|
0
|
9
|
9
|
XI
|
25
|
STANEK KRZYSZTOF
|
KW
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
XIII
|
26
|
SZYJA KAMIL
|
CZYŻOWICE
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
XIII
|
27
|
KAMIŃSKI KONRAD
|
WIELGUS
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XIV
|
28
|
BARTOS MACIEJ
|
CZYŻOWICE
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XIV
|
KLASYFIKACJA GIMNAZJUM
L.p
|
SZKOŁA
|
I Runda
|
SUMA PKT.
|
II Runda
|
SUMA PKT.
|
SUMA PO II RUND.
|
III Runda
|
SUMA PKT.
|
SUMA PKT.
|
MIEJSCE PO III RUND.
|
|||
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
||||||||
1
|
TOPOLA
|
3
|
0
|
3
|
0
|
0
|
0
|
3
|
0
|
0
|
0
|
3
|
5
|
2
|
WIELGUS
|
36
|
18
|
54
|
27
|
11
|
38
|
92
|
28
|
28
|
56
|
148
|
2
|
3
|
KAZIMIERZA WIELKA
|
8
|
21
|
32
|
19
|
0
|
19
|
51
|
5
|
5
|
10
|
61
|
4
|
4
|
SKALBMIERZ
|
13
|
3
|
15
|
26
|
3
|
29
|
44
|
24
|
24
|
48
|
77
|
3
|
5
|
CZYŻOWICE
|
52
|
50
|
102
|
52
|
52
|
104
|
206
|
70
|
82
|
152
|
358
|
1
|
SZKOŁY ŚREDNIE - DZIEWCZĘTA
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
|
Punkty
|
Suma punktów
|
Punkty
|
Suma punktów
|
|||||
1
|
BANAŚ KAROLINA
|
LO
|
20
|
17
|
37
|
0
|
37
|
III
|
2
|
KSIĄŻEK KINGA
|
CUDZYNOWICE
|
17
|
12
|
29
|
0
|
29
|
VI
|
3
|
PORĘBSKA KATARZYNA
|
ODONÓW
|
15
|
20
|
35
|
15
|
50
|
I
|
4
|
JĘDRAS PATRYCJA
|
ODONÓW
|
13
|
11
|
24
|
12
|
36
|
IV
|
5
|
WOLSKA MAGDALENA
|
ODONÓW
|
12
|
10
|
22
|
17
|
39
|
II
|
6
|
KOBIERSKA MARTA
|
CUDZYNOWICE
|
11
|
15
|
26
|
13
|
39
|
II
|
7
|
PIETRZYK ALEKSANDRA
|
ODONÓW
|
10
|
9
|
19
|
5
|
24
|
VII
|
8
|
KRYPEL PAULINA
|
ODONÓW
|
9
|
13
|
22
|
0
|
22
|
VIII
|
9
|
SZAFARSKA KATARZYNA
|
LO
|
5
|
-
|
5
|
5
|
10
|
XIII
|
10
|
CIEŚLIK MAGDA
|
LO
|
5
|
5
|
10
|
20
|
30
|
V
|
11
|
GIEREŚ PATRYCJA
|
ODONÓW
|
5
|
5
|
10
|
3
|
13
|
XI
|
12
|
KWIECIEŃ ALEKSANDRA
|
LO
|
5
|
-
|
5
|
10
|
15
|
IX
|
13
|
MUCHA EWELINA
|
LO
|
3
|
-
|
3
|
5
|
8
|
XIV
|
14
|
BOMBA PAULINA
|
LO
|
3
|
-
|
3
|
0
|
3
|
XVII
|
15
|
SZMIGIEL WERONIKA
|
LO
|
3
|
5
|
8
|
3
|
11
|
XII
|
16
|
JAJEŚNIAK KINGA
|
SKALBMIERZ
|
3
|
-
|
3
|
0
|
3
|
XVII
|
17
|
RUMAS ANNA
|
CUDZYNOWICE
|
-
|
5
|
5
|
0
|
5
|
XVI
|
18
|
CHEĆKO ALEKSANDRA
|
LO
|
-
|
3
|
3
|
5
|
8
|
XIV
|
19
|
KUPIEC MARZENA
|
ODONÓW
|
-
|
3
|
3
|
0
|
3
|
XVII
|
20
|
BURGIEL GABRIELA
|
ZDZ
|
-
|
3
|
3
|
3
|
6
|
XV
|
21
|
MICHAŁÓW KLAUDIA
|
ODONÓW
|
-
|
3
|
3
|
11
|
14
|
X
|
22
|
SZMIGIEL KLAUDIA
|
LO
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XVII
|
SZKOŁY ŚREDNIE - CHŁOPCY
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
I runda
|
II Runda
|
|
III RUNDA
|
Miejsce po III rundzie
|
|
Punkty
|
Suma punktów
|
Punkty
|
Suma punktów
|
|||||
1
|
ZACHARIASZ JANUSZ
|
CUDZYNOWICE
|
20
|
17
|
37
|
17
|
54
|
I
|
2
|
NOWACKI PATRYK
|
ODONÓW
|
17
|
12
|
29
|
9
|
38
|
IV
|
3
|
KABAT HUBERT
|
CUDZYNOWICE
|
15
|
9
|
24
|
12
|
36
|
V
|
4
|
BANACH RADOSŁAW
|
ZDZ
|
13
|
5
|
18
|
0
|
18
|
IX
|
5
|
MUSIAŁ BARTŁOMIEJ
|
CUDZYNOWICE
|
12
|
15
|
27
|
15
|
42
|
III
|
6
|
KOŁODZIEJ TOMASZ
|
ODONÓW
|
11
|
13
|
24
|
11
|
35
|
VI
|
7
|
ADAMSKI KAMIL
|
CUDZYNOWICE
|
10
|
20
|
30
|
20
|
50
|
II
|
8
|
SOJA KRYSTIAN
|
ODONÓW
|
9
|
5
|
14
|
5
|
19
|
VIII
|
9
|
KONWANT RAFAŁ
|
CUDZYNOWICE
|
5
|
10
|
15
|
13
|
28
|
VII
|
10
|
KOPEĆ MATEUSZ
|
ZDZ
|
5
|
-
|
5
|
0
|
5
|
XV
|
11
|
BALICKI DAMIAN
|
ODONÓW
|
5
|
-
|
5
|
0
|
5
|
XV
|
12
|
TRYBAŁA SYLWESTER
|
ZDZ
|
5
|
3
|
8
|
0
|
8
|
XIII
|
13
|
POŁETEK PAWEŁ
|
ZDZ
|
3
|
3
|
6
|
0
|
6
|
XIV
|
14
|
WIĄCEK KAMIL
|
ODONÓW
|
3
|
-
|
3
|
0
|
3
|
XVI
|
15
|
PIETRASZEK ADRIAN
|
ODONÓW
|
3
|
3
|
6
|
3
|
9
|
XII
|
16
|
POBIEGA MATEUSZ
|
ODONÓW
|
3
|
5
|
8
|
0
|
8
|
XIII
|
17
|
ADAMCZYK WOJCIECH
|
CUDZYNOWICE
|
-
|
11
|
11
|
5
|
16
|
X
|
18
|
CHUMIKOWSKI GRACJAN
|
LO KW
|
-
|
5
|
5
|
10
|
15
|
XI
|
19
|
SOBCZYK MIŁOSZ
|
LO KW
|
-
|
3
|
3
|
3
|
6
|
XIV
|
20
|
ZAMOISKI SZCZEPAN
|
ODONÓW
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
XV
|
21
|
PIORUNOWICZ PAWEŁ
|
ZDZ
|
0
|
0
|
0
|
5
|
5
|
XV
|
22
|
CHAŁON RADOSŁAW
|
ODONÓW
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XVI
|
23
|
LANY DANIEL
|
ODONÓW
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XVI
|
24
|
SZCZERBA ARTUR
|
ZDZ
|
0
|
0
|
0
|
3
|
3
|
XVI
|
KLASYFIKACJA SZKOŁY ŚREDNIE
L.p
|
SZKOŁA
|
I Runda
|
SUMA PKT.
|
II Runda
|
SUMA PKT.
|
SUMA PO II RUND.
|
III Runda
|
SUMA PKT.
|
SUMA PKT.
|
MIEJSCE PO III RUND.
|
|||
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
CHŁ
|
DZ.
|
||||||||
1
|
LO
|
0
|
30
|
30
|
28
|
27
|
78
|
108
|
13
|
51
|
64
|
156
|
3
|
2
|
CUDZYNOWICE
|
47
|
28
|
75
|
52
|
35
|
87
|
162
|
82
|
13
|
95
|
227
|
1
|
3
|
ODONÓW
|
37
|
40
|
77
|
30
|
44
|
74
|
151
|
39
|
63
|
102
|
220
|
2
|
4
|
ZDZ
|
23
|
0
|
23
|
11
|
3
|
14
|
37
|
8
|
3
|
11
|
48
|
4
|
5
|
SKALBMIERZ
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
5
|
POWIATOWA LIGA W TENISIE STOŁOWYM -
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU 2014
SZKOŁY PODSTAWOWE - DZIEWCZĘTA MŁODSZE
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
MIEJSCE
|
1
|
AGATA ADAMUSIK
|
SP GORZKÓW
|
I
|
2
|
JULIA KAŁAT
|
SP GORZKÓW
|
II
|
3
|
WIKTORIA WIEJACHA
|
SP CUDZYNOWICE
|
III
|
4
|
URSZULA DERA
|
SP GORZKÓW
|
IV
|
5
|
ANGELIKA SOBCZYK
|
SP CUDZYNOWICE
|
V-VIII
|
6
|
ROKSANA NAWROT
|
SP GORZKÓW
|
V-VIII
|
7
|
PAULINA GRUDZIEŃ
|
SP DOBIESŁAWICE
|
V-VIII
|
8
|
NATALIA KOZIOŁ
|
SP CUDZYNOWICE
|
V-VIII
|
SZKOŁY PODSTAWOWE - DZIEWCZETA STARSZE
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
MIEJSCE
|
1
|
KATARZYNA KOWALCZYK
|
SP KRZCZONÓW
|
I
|
2
|
KAMILA WITEK
|
SP GORZKÓW
|
II
|
3
|
MAŁGORZATA KUREK
|
SP DOBIESŁAWICE
|
III
|
4
|
KATARZYNA RAJSKA
|
SP GORZKÓW
|
IV
|
5
|
MARITA WALCZAK
|
SP DOBIESŁAWICE
|
V-VIII
|
6
|
DOMINIKA CICHA
|
SP GORZKÓW
|
V-VIII
|
7
|
KATARZYNA RUMAS
|
SP KRZCZONÓW
|
V-VIII
|
8
|
OLA KUC
|
SP CUDZYNOWICE
|
V-VIII
|
SZKOŁY PODSTAWOWE - CHŁOPCY MŁODSI
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
MIEJSCE
|
1
|
KACPER CHUMIKOWSKI
|
SP CUDZYNOWICE
|
I
|
2
|
JAKUB PRUSEK
|
SP SKALBMIERZ
|
II
|
3
|
MARCEL LUTY
|
SP SKALBMIERZ
|
III
|
4
|
JAKUB BANAŚ
|
SP SKALBMIERZ
|
IV
|
5
|
HUBERT KUC
|
SP CUDZYNOWICE
|
V-VIII
|
6
|
BARTOSZ SKOWRON
|
SP DOBIESŁAWICE
|
V-VIII
|
7
|
KAMIL PRZYBYCIEŃ
|
SP SKALBMIERZ
|
V-VIII
|
8
|
KACPER PIETRAS
|
SP DOBIESŁAWICE
|
V-VIII
|
SZKOŁY PODSTAWOWE - CHŁOPCY STARSI
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
MIEJSCE
|
1
|
ROBERT BIEŃKUŃSKI
|
SP GORZKÓW
|
I
|
2
|
DAMIAN MARZEC
|
SP DOBIESŁAWICE
|
II
|
3
|
FILIP PYCIAK
|
SP WIELGUS
|
III
|
4
|
HUBERT JANIEC
|
SP KRZCZONÓW
|
IV
|
5
|
MICHAŁ ADAMCZYK
|
SP KRZCZONÓW
|
V-VIII
|
6
|
ERYK PUDEŁKO
|
SP DOBIESŁAWICE
|
V-VIII
|
7
|
DAWID LIS
|
SP GORZKÓW
|
V-VIII
|
8
|
GABRIEL BARAN
|
SP DOBIESŁAWICE
|
V-VIII
|
GIMNAZJUM - DZIEWCZĘTA
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
MIEJSCE
|
1
|
MARZENA STĘPIEN
|
GIM. CZYŻOWICE
|
I
|
2
|
WIKTORIA GZYL
|
GIM. CZYŻOWICE
|
II
|
3
|
KAMILA PUDEŁKO
|
GIM. CZYŻOWICE
|
III
|
4
|
EWELINA PIETRAS
|
GIM. CZYŻOWICE
|
IV
|
5
|
EWELINA GOCYK
|
GIM. CZYŻOWICE
|
V-VIII
|
6
|
NATALIA MAJ
|
GIM. CZYŻOWICE
|
V-VIII
|
7
|
KLAUDIA KOZIŃSKA
|
GIM. CZYŻOWICE
|
V-VIII
|
8
|
PATRYCJA ANTOS
|
GIM. WIELGUS
|
V-VIII
|
GIMNAZJUM - CHŁOPCY
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
MIEJSCE
|
1
|
PIETRZYK PATRYK
|
GIM. CZYŻOWICE
|
I
|
2
|
PUDEŁKO ALBERT
|
GIM. CZYŻOWICE
|
II
|
3
|
SKOTARCZYK MICHAŁ
|
GIM. CZYŻOWICE
|
III
|
4
|
SOJA DANIEL
|
GIM. CZYŻOWICE
|
IV
|
5
|
JEDYNAK PATRYK
|
GIM. OPATOWIEC
|
V-VIII
|
6
|
ŁAKOTA MARCIN
|
GIM. WIELGUS
|
V-VIII
|
7
|
SZYJA KAMIL
|
GIM. CZYŻOWICE
|
V-VIII
|
8
|
JANIEC KRZYSZTOF
|
GIM. OPATOWIEC
|
V-VIII
|
SZKOŁY ŚREDNIE - DZIEWCZĘTA
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
MIEJSCE
|
---|---|---|---|
1
|
KSIĄŻEK KINGA
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
I
|
2
|
PORĘBSKA KATARZYNA
|
ZSZ ODONÓW
|
II
|
3
|
BANAŚ KAROLINA
|
LO KW
|
III
|
4
|
KOBIERSKA MARTA
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
IV
|
5
|
KWIECIEŃ ALEKSANDRA
|
LO KW
|
V-VIII
|
6
|
JĘDRAS PATRYCJA
|
ZSZ ODONÓW
|
V-VIII
|
7
|
CIEŚLIK MAGDA
|
LO KW
|
V-VIII
|
8
|
WOLSKA MAGDALENA
|
ZSZ ODONÓW
|
V-VIII
|
SZKOŁY ŚREDNIE - CHŁOPCY
L.p
|
Nazwisko i Imię
|
Nazwa Szkoły
|
MIEJSCE
|
---|---|---|---|
1
|
ADAMSKI KAMIL
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
I
|
2
|
ZACHARIASZ JANUSZ
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
II
|
3
|
MUSIAŁ BARTŁOMIEJ
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
III
|
4
|
KOŁODZIEJ TOMASZ
|
ZSZ ODONÓW
|
IV
|
5
|
BANACH RADOSŁAW
|
ZDZ KW
|
V-VIII
|
6
|
KABAT HUBERT
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
V-VIII
|
7
|
KONWANT RAFAŁ
|
ZSR CUDZYNOWICE
|
V-VIII
|
8
|
CHUMIKOWSKI GRACJAN
|
LO KW
|
V-VIII
|