NOWY MISTRZ  LEWART BEJSCE

II MIEJSCE "ZOTY TEAM"




STATYSTYKA LIGI FUTSALU 2011/2012KRÓL STRZELCÓW:
I LIGA –  Wątek Norbert 34 goli ( Polonia)
II LIGA – Antos Przemysław 29 goli ( SZYBCY I WŚCIEKLI CIESZKOWY )
III LIGA Góra Kamil (STRZELEC CHROBERZ)
NAJLEPSZY BRAMKARZ I LIGA:
PAŁASZEWSKI DAMIAN - RAFIS
NAJLEPSZY BRAMKARZ II LIGA:
GAIK MICHAŁ – PŁYWALNIA KOS
NAJLEPSZY BRAMKARZ III LIGA:
CIEMIERA MARCIN – POKER STARS
NAJLEPSI ZAWODNICY:
PUCHAŁA MICHAŁ ,, SPÓŁDZIELNIA SIELEC”,
BARAN GRZEGORZ ,,POLONIA SĘDZISZOWICE”,
 CIEKALSKI ROBERT ,,ROLMET”,
ADAMCZYK MARIUSZ ,,MLEK-POL”,
GORGOŃ MATEUSZ ,,TOPOLA”,
 KLIMCZYK BARTŁOMIEJ ,,RAFIS”,
 DURBAS ADRIAN ,,NAPRZÓD SKALBMIERZ”,
 TALER MARCIN ,,ZŁOTY TEAM”,
 GAJDA PIOTR ,,CZARNOCIN”,
WŁUDARZ MARCIN ,,LEWART BEJSCE”,
 PRZENIOSŁO ADAM ,,WITOWIANKA”,
 WĄŻ MATEUSZ ,,SPARTA”,
 SALA JAKUB ,,GLADIATOR KRZCZONÓW”,
 KUŚNIERZ JAN ,,PŁYWALNIA KOS”,
 BARTOSIK JAKUB ,,CHEMIROL”,
 TOKARCZYK ŁUKASZ ,,ŁAPSZÓW”,
 KUPIEC KAMIL ,,KILO WIEJSKIEJ”,
 ANTOS ROMAN ,,SCORPION SKALBMIERZ”,
 BADZIOCH PIOTR ,,PRZEMYKÓW TARTAK”
NAJWALECZNIEJSZY  ZAWODNIK:
JAWORSKI DOMINIK - POLONIA SĘDZISZOWICE,
KUŚNIERZ KRZYSZTOF - PŁYWALNIA KOS,
FAKOWSKI TOMASZ - TOPOLA
INNE:TURNIEJ OD 12.11.2011  DO 11.03.2012 , 121 dni, ponad 4 miesiące
WSZYSTKICH DRUŻYN: 37
I LIGA- 13
II LIGA  - 12,
III LIGA - 12
ILOŚĆ WSZYSTKICH MECZY:
I LIGA – 84 MECZY
II LIGA – 78 MECZY,
III LIGA - 78 OGÓLNIE  240
ILOŚĆ WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW– 529 ZAWODNIKÓW
I LIGA – 178 ZAWODNIKÓW
II LIGA – 184 ZAWODNIKÓW,
III LIGA - 167 ZAWODNIKÓW
CZAS TRWANIA WSZYSTKICH MECZY: 9 600  MINUT- 160 GODZINY –   6,66  DOB
OGÓLNIE STRZELONO:
I LIGA-  745   BRAMEK
II LIGA - 574   BRAMEK
III LIGA – 508 BRAMEK
RAZEM: 1827 BRAMEK
ŚREDNIO ZAWODNIK W I LIDZE STRZELI 4,19 BRAMKI.
ŚREDNIO ZAWODNIK W II LIDZE STRZELIŁ 2,98 BRAMKI.
ŚREDNIO ZAWODNIK W III LIDZE STRZELIŁ 3,05 BRAMKI.
ŚREDNIO PIŁKA WPADAŁA DO SIATKI CO 5 MINUT.
NAJWIĘCEJ BRAMEK STRZELA;
I LIGA -  POLONIA 87 BRAMEK
II LIGA  –GLADIATOR 84 BRAMKI
III LIGA  –  STRZELEC CHROBERZ 91 BRAMEK
 NA LISTĘ STRZELCÓW WPISAŁO SIĘ;
I LIGA  - 120 ZAWODNIKÓW
II LIGA - 109 ZAWODNIKOW
III LIGA - 104 ZAWODNIKOW
OGÓLNIE 333 ZAWODNIKÓW
NAJSTARSZY ZAWODNIK:
MYSTEK RYSZARD – ZORZA MIKOŁAJÓW
NAJMŁODSZY ZAWODNIK:
KOWALSKI DAWID – SPARTA JUNIORZY
NAJWYŻSZE ZWYCIĘSTWO:
MŁODE WILKI – SZYBCY I WŚCIEKLI – 4:17
NAJWIĘCEJ BRAMEK W JEDNYM MECZU:
I LIGA – PUCHAŁA MICHAŁ  7 ( SPÓŁDZIELNIA SIELEC
II LIGA- ANTOS PRZEMYSŁAW 11 ( SZYBCY I WŚCIEKLI III LIGA – BADZIOCH PIOTR 6 (PRZEMYKÓW TARTAK)NAJMNIEJ STRACONYCH BRAMEK:
I LIGA –  RAFIS, II LIGA – PŁYWALNIA KOS, III LIGA -  POKER STARS
NAJWIĘCEJ STRACONYCH BRAMEK: I LIGA – TOPOLA, II LIGA – MŁODE WILKI, III LIGA – MALIBU SŁONOWICE

TERMINARZ  FINAŁÓW
WYNIKI LOSOWANIA PUCHARU LIGI

OTWARCIE NOWEGO SEZONU

 

 

  • 1.     SPÓŁDZIELNIA SIELEC
  • 2.      POLONIA SĘDZISZOWICE
  • 3.      ROLMET
  • 4.      MLEK-POL
  • 5.      DOTYK
  • 6.      TOPOLA
  • 7.      SPARTA I
  • 8.      RAFIS
  • 9.      NAPRZÓD SKALBMIERZ
  • 10.   
  • 11.  ZŁOTY TEAM
  • 12.  CZARNOCIN
  • 13.  LEWART BEJSCE
  • 14.   WITOWIANKA WITÓW

I LIGA

 

Z I LIGI SPADAJĄ 3 OSTATNIE DRUŻYNY
NATOMIAST MIEJSCA 9 i 10 GRAJĄ
W BARAŻACH O POZOSTANIE.

 

 

  1. GLADIATOR KRZCZONÓW 
  2. GALACTIC
  3. WISŁA OPATOWIEC
  4. SHOT GUN
  5. MŁODE WILKI
  6. SPARTA JUNIORZY
  7. CHEMIROL
  8. PRZEMYKÓW – METALIKA
  9. PŁYWALNIA KOS
  10. WŁOSTOWIANKA
  11. ŁAPSZÓW
  12. SZYBCY I WŚCIEKLI

II LIGA

Z II LIGI AWANSUJĄ BEZPOŚREDNIO MIEJSCE 1 i 2
MIEJSCA 3 i 4 ZAGRAJĄ
W BARAŻACH O AWANS DO I LIGI,

 

 DO III LIGI SPADAJĄ 2 OSTATNIE DRUŻYNY NATOMIAST MIEJSCA 9 i 10 GRAJĄ W BARAŻACH O POZOSTANIE

 

  1. POLONIA SĘDZISZOWICE II
  2. POKER STARS
  3. KILO WIEJSKIEJ
  4. SKORPION SKALBMIERZ
  5. MALIBU SŁONOWICE
  6. STRZELEC CHROBERZ
  7. DEMOTYWATORZY
  8. NAPRZÓD SKALBMIERZ II
  9. BOLESNA PRAWDA
  10. DRINK TEAM
  11. ZORZA MIKOŁAJÓW
  12. PRZEMYKÓW-TARTAK

III LIGA

 

Z III LIGI DO II AWANSUJE
MIEJSCE 1
NATOMIAST MIEJSCA 2 i 3 ZGRAJĄ
W BARAŻACH O AWANS DO II LIGI

 

Test