orlik

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozgrywkami kolejnej edycji

Powiatowej Ligi Piłki Nożnej
na Orliku 2019 w Kazimierzy Wielkiej

 

Aktualizacja 08.07.2019

 

zmiany do środy godz. 11.00

 

WTOREK 16.07.2019
 1  OLD BOYS - CAFFARO - zaległy
2000 – 2100
     

Terminarz XI Kolejka

PIĄTEK 19.07.2019
1 PG BRUK - CAFFARO 1830 – 1930
2 CIŚNIENIOWCY - OLD BOYS 1930 – 2030
2030 – 2130
     

 

SOBOTA 20.07.2019
1
SPARTANIE* - RAFIS
 1700 – 1800
2
DRINK TEAM - TAJFUN
1800 – 1900
   KOMPANIA CEBULI - GLADIATOR* 1900 - 2000

KULIŚ TEAM* - GLADIATOR  - przełożony

DRINK TEAM - PG BRUK- przełożony

Wpisowe do ligi od drużyny 550zł płatne przed rozpoczęciem I kolejki
w  kasie Kazimierskiego Ośrodka Sportowego

RAFIS PG BRUK CIESZKOWY
Cichy D. 4, Gołębiowski P. 1, Śmiech D. 1
 0 : 6
GLADIATOR KRZCZONÓW
CIŚNIENIOWCY
 0 : 3 VO
TAJFUN CIESZKOWY
Rogala M. 4, Gołębiowski M. 4, Stroński R. 3,
Sambór J. 1, Stępień E. 1
SPARTANIE
Zaręba A. 1, Chumikowski K. 1, Fryt K. 1
 13 : 4
CAFFARO
Przebieracz H. 3, Kozioł M. 2,
Kwaśniński O. 2,
Zagrodnik M. 1,
Uchto Sz. 1, Jańczyk G. 1, samobójczy
PÓŁNOCNA KOMPANIA CEBULI
Gącik D. 2, Kądzielski M. 2, Sydoryk M. 1
 11 : 5
OLD BOYS
Niedźwiedź Ł. 2, Pleszyński R. 1, Cieśla D. 1, Wątek K. 1, Zawrzykraj A. 1
KULIŚ TEAM
Kuca N. 1, Kupiszewski H. 1
 6 : 2

Wyniki Losowania:

1.TAJFUN CIESZKOWY
2. RAFIS
3. CAFFARO
4. GLADIATOR
5. OLDBOYS
6. KULIŚ TEAM
7. CIŚNIENIOWCY
8. PÓŁNOCNA KOMPANIA CEBULI
9. PG BRUK CIESZKOWY
10. SPARTANIE
11. DRINK TEAM

Zasady ogólne:

  • Drużyna posiada w składzie dowolną liczbę zawodników /nie zawodowców/ z terenu powiatu
    i gmin ościennych powiatu
  • Wszyscy zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie!!! – za stan zdrowia poszczególnych zawodnikówi wynikających z tego konsekwencji w trakcie turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności!!!.
  • Organizator Powiatowej Ligi na Orliku, wszystkie osoby z nim współpracujące, a   także osoby związane z przeprowadzeniemi organizacją ligi nie ponoszą  odpowiedzialności względem uczestników za straty osobowe lub szkody rzeczowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zawodach. Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność.
  • Dopuszcza się do gry 6 zawodników zrzeszonych grających w B klasie lub  1 zawodnika zrzeszonego grającego w A klasie i 2 zawodników zrzeszonych grających w B klasie  z terenu Powiatu Kazimierza Wielka i Gmin ościennych Powiatu.
  • Lista zawodników zawiera:
    data urodzenia zawodników, adres zameldowania, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna, kontakt) zanaczeni zawodnicy zrzeszeni
  • w trakcie sezonu można wymiecić max. 2 zawodników zrzeszonych
  • po rundzie zasadniczej rozegrana zostanie runda rewanżowa dla najlepszych 8 zespołów 
  • oddanie drugiego meczu walkowerem wyklucza drużynę z dalszych rozgrywek włączne z utratą wpisowego
  • Pozostałe zasady nie ulegają zmianą.

 

Ostateczny termin przesłania kompletnych list drużyn do dnia 02.05.2019 /czwartek/
E-MAILEM : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lista zawodników musi zawierać:
datay urodzenia zawodników, adresy zameldowania, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna, kontakt) zanaczeni zawodnicy zrzeszeni


PLANOWANE ROZPOCZĘCIE ROZGRYWEK
10-11 MAJ 2019

II spotkanie 29.04.2019 /poniedziałek/ godz. 19.30 - Hala Sportowa

Podczas spotkania można dostarczać już kompletne listy drużyn

Lista zawodników musi zawierać:
datay urodzenia zawodników, adresy zameldowania, zaznaczona osoba odpowiedzialna za drużynę (odpowiedzialność finansowa, dyscyplinarna oraz moralna, kontakt) zanaczeni zawodnicy zrzeszeni

Drużyny:

  1. SHOT GUN
  2. OLD BOY
  3. RAFIS
  4. CIESZKOWY
  5. FC BOCIAN
  6. SPEC BUD
  7. CIŚNIENIOWCY
  8. GLADIATOR KRZCZONÓW
  9. JANG BOYS
  10. FC KRÓLEWSCY

Uwaga ewentualne zmiany ustalane podczas spotkania.