Zakończenie sezonu 2016/17
Akademi Piłkarskiej "KOS"

 

Zakończył się kolejny sezon działalności szkółki piłkarskiej dla najmłodszychprowadzonej w Kazimierskim Ośrodku Sportowym.

W zajęciach brało udział  94 dzieci podzielonych wiekowo na grupy: skrzaty, orliki  i żaki.

Uroczyste zakończenie odbyło się jak co roku na boisku w Małej Kazimierzy, gdzie odbyły się konkurencje dla dzieci i rodziców,  wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe, całość zakończył mecz akademii przeciwko rodzicom. Dodatkową atrakcją dla dzieci były treningi piłkarskie i bramkarskie przeprowadzone przez zaprzyjaźnionych trenów Termalica Bruk-Bet Nieciecza oraz Wierna Małogoszcz.

Głównym celem Akademii Piłkarskiej KOS jest prowadzenie zajęć piłkarskich dla dzieci w wieku 4 – 12 lat, co w przyszłości być może zaowocuje zawodowym uprawianiem piłki nożnej. Akademia Piłkarska KOS to szkółka oparta o nowoczesne systemy szkolenia dzieci. Wysoki standard programów szkoleniowych będzie realizowany w przyjaznym dla nich otoczeniu, dzięki któremu uczniowie zdobędą umiejętności piłkarskie na poziomie podstawowym, następnie zaawansowanym. Program nauki i doskonalenia umiejętności gry dopasowany jest do młodych zawodników w wieku 4-12 lat i skupiony głównie na rozwoju umiejętności indywidualnych oraz grze w małych grupach.

Akademia Piłkarska KOS
Ogłasza nabór chętnych dzieci/dziewczynki i chłopców/ w wieku 4-12 lat
 na zajęcia piłki nożnej

Zapisy telefonicznie:
Trener Marcin Szlembarski – 609 661 568 dzieci 4-6 lat
Trener Dariusz Cieśla – 691 277 388 pozostałe dzieci.